در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خلاصه قسمت آخر سریال به کجا چنین شتابان

  1 بازدید

  خلاصه قسمت آخر سریال به کجا چنین شتابان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سریال به کجا چنین شتابان، شکوه هنری تلویزیون!!!!

  یعنی فقط می تونم بگم برای نویسنده و کارگردان متاسفم!

  یعنی یا واقعا فکر می کنند مردم ما نمی فهمند، یا اینکه واقعا خودشون نمی فهمند!

  بابا آخه دیگه مردم ما هیچی هم که نباشن یه کم ظرافت های سینمایی رو خیلی راحت تشخیص میدن! ولی فکر می کنم کارگردان های یک همچین فیلمهایی اصلا حالیشون نیست.

  بعضی قسمت های فیلم اون قدر کشش می دادند و اون قدر چرت و پرت می گفتند که آدم دیگه می خواست یکی یکی موهاشو بکنه. مثلا یادمه یه قسمت که تایم اضافه داشتن و معلوم بود که باید با یک سکانس وقت پر کن درست کنن تا زمان مثلا 45 دقیقه فیلم توش 45 دقیقه فیلم باشه، بین دو تا سکانس دعوای یونس و فریدون نشون داد بابای یونس از داروخانه اومد پایین سوار ماشین شد. بعد نشون داد داره تو خیابون رانندگی می کنه، بعد صدای اذان اومد و پدر یونس به سمت یه مسجد رفت، جلوی مسجد پارک کرد و بدون اینکه در رو قفل کنه یا دزدگیر بزنه(!) از ماشین دور شد، دوربین اومد عقب و رفت توی مسجد بعد دوربین رفت روی گنبد مسجد و رفت رو آسمون...

  حالا اینا به کنار آشنا شدن یونس و کتایون با اون حد از رابطه و بگو بخند ها به دور از دید خانواده ،عشق بازی های جلوی دوربین هم که نکته بسیار قابل توجهی بود. قربون صدقه رفتن های دائم یونس از کتایون یا مرتضی زن ذلیل از زنش که بعضی جاها آدم واقعا خجالت می کشید! یونس زل می زد تو صورت کتایون و یهو می گفت عزیزم دوست دارم! 

  از ابتذال اخلاقی هم که عملا صحبت می کردن بدون هیچ واهمه ای! نمی گن که حالا جلوی تلویزیون مردم نشستن نه چند تا فاحشه آمریکایی! و روز به روز قبح این چیز ها هم با کارای امثال این مجموعه سازان می ریزه به چه راحتی! از هر چیزی که می خوان حرف می زنن هیچ کسی هم نیست که چیزی بهشون بگهمن نمی دونم آقای ضرغامی پس در صدا و سیما مشغول چه کارهایی هستند که فرصت نمی کنند به همچین مواردی برسن؟ شایدم این موارد رو می دونن و چیزی نمیگن!

  خط قرمز هایی که با سرعت نور شکسته می شوند

  اون قسمت هایی که در مورد فساد اخلاقی برادر کتایون صحبت می کردن که واقعا افتضاح بود! نمی دونم میگفتن : من مست بودم دختره هم مست بود رفتیم تو اتاق... بعد کتایون میگفت: خاک بر سرت خودتو کنترل کن بعد داداشه میگفت: خفه شو من خودم می دونم چند تا بچه رو انداختی!

  آرایش های غلیظ کتایون و صحنه سیگار کشیدن او که دیگه شاهکار بود.

  اولین اسم تیتراژ اسم حسن شکوهی است که دیگه اوج بازی اش توی این چند قسمت آخر معلوم شد!. ولی از اول که مثل کش تنبون دنبال فریدون بود. هی پشت سر هم لبخند می زد و مثلا لال بود هیچی نمی گفت. بعد یهو قسمت های آخر مامور مخفی از آب در اومد و بنده خدا به خاطر هیکلش! از یه سنگ 1/5 متری نمی تونست بپره پایین و دستشو می گرفت به درخت ها که یه وقت خدایی نکرده به هیچ وجه واقعی نباشه.

  قسمت های آخر هم که آب رو بسته بودن توش و از همه مهم تر اونقدر اکشن درست کرده بودن که مردم نمی دونستند از زور هیجان چیکار کنن!!

  صحنه تیر اندازی سرهنگ(!) پلیس با غلامی هم که خیلی با مزه بود. من فکر کردم دارن تیر های پینت بال بهم شلیک می کنند. یه دونه سرهنگ می زد یه دونه غلامی یه دونه سرهنگ یه دونه غلامی دیگه وقتی فشنگ هاشون تموم شد افتادن زمین، بعد هم که غلامی که 4یه هفت هشت تایی تیر خورده بود دوباره پا شد تا شلیک کنه، یه بسته ساندیس آلبالو از دهنش ریخت زمین. سرهنگ هم وقتی از آب اومد بیرون با وجود اینکه شصت تا تیر رو بغل کرده بود و افتاده بود تو مرداب هر هر می خندید...

  بعد آخرم معلوم نشد که اون پول ها چی میشه؟ صاحبش کیه؟ یونس چی میشه؟ و همه مردم با صد تا فحش و بد بیراه از جلو تلویزیون ببلند شدن!

  جدا باید خسته نباشید بگیم به ابوالقاسم طالبی و حسن شکوهی که این مجموعه جذاب رو تحویل مردم دادن! و تشکر مضاعف از آقای ضرغامی که اجازه میدن مشکلات جنسی مردم تو تلویزیون مطرح بشه!

  به امید خدا اگه همین جوری پیش بره دیگ خیلی تلویزیون ما فرقی با کانال های ماهواره ای نمی کنن لذا توصیه می کنیم ماهواره ها تون رو حمع کنین چون هر چیزی که اون جا میدیدن کم کم اینجا هم میبینید تازه بازیگراش فارسی حرف می زنند.

  تازه در خبرها دیدم که کارگردان این فیلم دو شکایت هم دریافت کرده است

  لینک خبر : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8901231586

  خدا صاحبمون رو برسونه


  منبع مطلب : www.alinix18.blogfa.com

  مدیر محترم سایت www.alinix18.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خلاصه داستان و نقد سریال به کجا چنین شتابان+ ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

  خلاصه داستان و نقد سریال به کجا چنین شتابان+ ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

  دوات آنلاین -سریال به کجا چنین شتابان سریالی دیدنی و جذاب است که حرف برای گفتن زیاد دارد. این سریال اولین بار از شبکه ۵ پخش شد و حالا روی آنتن آی فیلم رفته است. ساعت پخش و تکرار آن به همراه خلاصه داستان و نقد را در ادامه بخوانید.

  عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

  خلاصه سریال به کجا چنین شتابان

  داستان این سریال درباره افرادی است که به یک شبه ره صد ساله طی‌کردن می‌اندیشند و به بهایی که در قبال آن می‌پردازند، توجهی ندارند.

  یونس جوانی از یک خانواده متوسط و معتقد به اصول دینی است که پیشرفت را دوست دارد. همین دغدغه موجب می شود تا با کتایون، دختر عمه متمولش، بیشتر در ارتباط باشد. شوهر عمه یونس، صاحب یک شرکت عمرانی است که با ساخت و پیش فروش مسکن، ثروت زیادی به دست آورده است. یونس که دانشجوی عمران است، با پیشنهاد کتایون در این شرکت مشغول به کار می شود و پس از مدتی متوجه می شود ثروت شرکت پدرش از راه های غیر قانونی به دست آمده است؛ اما طمع رسیدن به ثروت زیاد، یونس را به ادامه راه تشویق می کند که...

  در پایان سریال یونس بر نفس خودش غلبه می کند اما معلوم نیست چه اتفاقاتی برایش می افتد و چگونه دوباره با خانواده اش مواجه می شود.

  عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

  بازیگران سریال

  آهو خردمند، رضا رویگری ، بهروز بقایی، بابک حمیدیان ، فریبا متخصص،عسل بدیعی، علی عمرانی، حامد بهداد ، حسن شکوهی، محمودرضا قدیریان، محمدمهدی فقیه، نگین صدق‌گویا و پرستو گلستانی از جمله بازیگران سریال به کجا چنین شتابان هستند.

  عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

  به کجا چنین شتابان چند قسمت است

  این سریال که تولید آن از از بهار سال 87 تا پاییز سال 88 به طول انجامید 24 قسمت دارد.

  عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

  ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

  سریال به کجا چنین شتابان هر شب ساعت 10 از شبکه آی فیلم پخش می شود و تکرارا آن در ساعت های 6 صبح و 2 ظهر خواهد بود.

  عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

  نقدی بر سریال به کجا چنین شتابان

  هادی معیری ‌نژاد پیش از این در نقد سریال به کجا چنین شتابان به ایسنا گفته بود: این مجموعه از جمله آثاری است که قصد نصیحت اخلاقی مخاطبان را دارد ، مشکل چنین مجموعه‌های این است که رویکرد نصیحت‌گرانه‌ی آن ها بر جنبه‌های دراماتیک این سریال‌ها می‌چربد و بسیار زود به ورطه شعارزدگی می‌افتند.

  او ادامه داد: پردازش شخصیت‌های کاملا سیاه و سفید یکی دیگر از مشکلات چنین سریال‌هایی است که از جمله آن‌ها به «فریدون» با بازی رضا رویگری و «عزیز» با بازی آهو خردمند می‌توان اشاره کرد؛ البته در این سریال با شخصیت متفاوتی مانند «یونس» روبه‌رو هستیم که به خوبی پردازش شده است.

  این منتقد اضافه کرد: «به کجا چنین شتابان» توانسته است با شخصیت «یونس» مخاطب را جذب کند و او را راضی نگهدارد ، چرا که پیش از این ،بینندگان فکر می‌کردند که یونس مانند بره‌ی معصومی است که شخصیت سیاه داستان -فریدون- او را به سمت خود جذب می‌کند و کسی فکر نمی‌کرد که یونس قصد فریب فریدون را داشته باشد، هر چند که کدهایی در این سریال در این زمینه به مخاطب داده می‌شد. در حقیقت پردازش شخصیت یونس یکی از امتیازات سریال «به کجا چنین شتابان» است و پردازش چنین شخصیتی باعث شده است مخاطبانی که علاقه چندانی به سریال‌های نصیحت گر ندارند بتوانند با «به کجا چنین شتابان» ارتباط برقرار کنند، در کل این سریال از نظر ارائه مفاهیم نمره قبولی گرفته است.

  منبع مطلب : davatonline.ir

  مدیر محترم سایت davatonline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید