توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خوابیدن زن و مرد بدون هیچ لباسی حتی شرت

  1 بازدید

  خوابیدن زن و مرد بدون هیچ لباسی حتی شرت را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  فواید لخت خوابیدن زن و شوهر کنار هم

  فواید لخت خوابیدن زن و شوهر کنار هم

  به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به نقل از فراناز،برهنه خوابیدن زن و شوهر در آغوش یکدیگر بسیار لذت بخش و آرامش بخش می باشد. آیا می دانستید که برهنه خوابیدن زن و شوهر بدون لباس می تواند بر روی سلامتی آن دو تاثیر مثبت بگذارد؟ اگر میخواهید سالمتر و شادابتر باشید سعی کنید شبها برهنه در کنار همسر خود بخوابید ! برهنه خوابیدن زو شوهر در کنار هم سبب بهبود وضعیت سلامتی و زیبایی پوستی آنها میشود!

  1. برهنه خوابیدن به جلوگیری از بی خوابی کمک می کند.

  مطالعه ای جدید نشان داد که برای شروع عادی روند خواب، نیاز به کم شدن دمای مرکز بدن است. بدن مانند یک رادیاتور گرما را از سمت مرکز دور کرده و پراکنده می کند. اگر بدن شما به خاطر لباس یا جوراب ضخیم نتواند گرما را تخلیه کند، احتمال ابتلای شما به بی خوابی زیاد شدن می یابد، زیرا مرکز بدنتان نمی تواند گرما را خارج کند. برهنه خوابیدن باعث تخلیه سریعتر گرما می شود و کمک می کند که سریعتر به خواب بروید.

  2- کسانی که برهنه می خوابند خواب عمیق تر و طولانی تری دارند.

  مطالعه ای دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رختخواب می تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی تر کمک زیادی بکند. در مطالعه ای مخصوص، دانشمندان هلندی لباس هایی برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آنها را کم شدن دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیش ازی را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.

  3- برهنه خوابیدن به جلوگیری از زیاد شدن چربی شکم کمک می کند.

  خنک سازی طبیعی بدن در هنگام شب به کم شدن سطح کورتیزول شما کمک می کند. ساعات خواب عمیق بین ۱۰ شب و ۲ صبح سطح کورتیزول را به حداقل می رساند و سپس بعد از ۲ صبح، غددی که کورتیزول را تولید می کنند با قدرت بیش ازی شروع به فعالیت می کنند تا بدن برای روز بعد آماده شود. بدین ترتیب در هنگام بیدار شدن احساس انرژی بیش ازی خواهید داشت.

  وقتی خواب کافی نداشته باشید، هنگام بیدار شدن سطح کورتیزول به شکلی غیرطبیعی بالا خواهد بود، که اشتهای شما را برای خوردن غذاهای کم ارزش بیش از می کند که این غذاها موجب زیاد شدن چربی شکم می شوند. چون خوابیدن بدون لباس به خنک تر ماندن شما کمک می کند، باعث می شود سطح کورتیزول شما نیز تنظیم شود

  4- برهنه خوابیدن می تواند اندام های جنسی شما سالمتر نگهدارد.

  واژن به طور طبیعی محیطی گرم و مرطوب است، که شرایط رشد مخمر و باکتری ها را فراهم می آورد. با درآوردن پیژامه و قرار دادن واژن در مقابل جریان هوا، به واژن اجازه می دهید نفس بکشد، و به جلوگیری از رشد مخمر و باکتری ها کمک می کنید.

  در مردان، خنک ماندن بیضه ها به سالم ماندن اسپرم ها و کارکرد طبیعی سیستم های تناسلی کمک می کند، و به همین دلیل بیضه ها خارج از بدن قرار گرفته اند. وقتی شما شلوارکی ضخیم می پوشید، بیضه ها گرم شده و تعداد اسپرم ها کم شدن می یابد.

  5- بدن خنک تر به جلوگیری از پیری کمک می کند.

  براساس مطالعه منتشر شده در نشریه «خواب»، خواب به خودی خود موجب تحریک ترشح هورمون های رشد و ملاتونین می شود که مهمترین هورمون های ضدپیری هستند. بنابراین هرچه بیش از بخوابید، مقدار بیش ازی از این هورمون ها ترشح می شود. و از آنجا که ما قبلاً گفتیم که کم شدن دمای بدن موجب خواب عمیقترو طولانی تر می شود، به نظر می رسد برهنه خوابیدن مزایای بیش ازی را در پی دارد. واقعاً چه کسی دلش نمی خواهد روند پیری را کُندتر سازد

  6- تماس پوست-به-پوست باعث بهبود زندگی جنسی شما می شود.

  اگر متاهل هستید، تماس پوست-به-پوست با همسرتان می تواند ترشح اوکسی توسین را در بدن زیاد شدن دهد. اوکسی توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می شود، و برای ارگاسم و واکنش جنسی، مقابله با استرس، مبارزه با افسردگی، کم شدن التهاب روده،و کم شدن فشار خون مورد نیاز است. همچنین باید یادآور شد که برهنه خوابیدن باعث می شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی تر را فراهم می کند.

  7- هوا خوردن پوست مانع از بیماری پوستی می شود.

  قرار گرفتن پوست تمام بدن در معرض هوا، به ویژه در بخش هایی مانند پاها، زیربغل، و اندام تناسلی به معنای کم شدن خطر بیماری های پوستی مانند پای ورزشکار و اینترتریگو می شود که در اثر رطوبت پوست و قرار گرفتن در فضای بسته ایجاد می شوند!

  8- دیدن بدن برهنه تان باعث زیاد شدن اعتماد بنفس و قبول خویش می شود.

  برخی فرضیات می گوید که هرچه زمان بیشتری برهنه باشید، با بدن خود احساس راحتی بیشتری می کنید. و هرچه بیشتر احساس راحتی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می کنید، و شادتر بوده و در نظر دیگران جذابتر خواهید بود. و براساس مطالعه ای که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، راحت تر می توانستند دسته های مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این دسته در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه ای متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می دادند

  9- برهنه خوابیدن به جلوگیری از دیابت نوع ۲ کمک می کند.

  یک مطالعه نشان داد که خوابیدن در دمای پایین تر با زیاد شدن متابولیسم، کم شدن سطح قند خون و حتی جلوگیری از دیابت نوع ۲ مرتبط است. دانشمندان دریافته اند که وقتی مخاطبان در دمای پایین تر بخوابند – و در هنگام خواب کاملاً برهنه باشند، چربی های ناسالم آنها ظرف چند هفته کم شدن می یابد، و سلامت آنها، به ویژه جنبه های متابولیک، به سرعت بهبود می یابد.

  10- گردش خون شما بهتر خواهد شد.

  بدون آن همه الیاف کش به دور کمر، تی شرت های پیچ خورده، و جوراب های تنگی که گردش خون را کم شدن می دهند، خون شما راحت تر در بدن جریان می یابد. این زیاد شدن گردش خون برای قلب، ماهیچه ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می یابد.

  با توجه به این اطلاعات در مورد اینکه برهنه خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده اید؟ دست به کار شوید و کمی لباس ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی شوید.

  منبع مطلب : saednews.com

  مدیر محترم سایت saednews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برهنه خوابیدن در روابط زناشویی چه تأثیری دارد؟

  برهنه خوابیدن در روابط زناشویی چه تأثیری دارد؟

  از نظر روانی برهنه خوابیدن، فرد را سبکبال کرده و فشارهای روحی و روانی او را کاهش می دهد. علاوه بر این تماس، لمس و نوازش بدن، فرد را به خود درونی اش نزدیکتر ساخته و موجب آشتی او ابعاد درونی شخصیتش می شود.

  ، در حالت برهنگی، هیچ گونه فشاری بیرونی  توسط کمربند، کِش، بند یا حتی پارچه لباس بر بدن وارد نمی شود و خون در رگ ها به راحتی و بدون هیچ مشکلی جریان پیدا می کند. همین امر باعث تعدیل حرارت بدن می شود، به نحوی که مدتی بعد از به تخت خواب رفتن گرما از بدن خارج می شود و به بیرون انتقال می یابد، تأثیر چنین تغییری تا حدی است که خود فرد پس از گذشت چند دقیقه احساس راحتی بیشتری می کند.

   در این زمینه با ذکر هشت دلیل مزایای برهنه خوابیدن را نسبت به خوابیدن با لباس مطرح می کنند:
   – وقتی بدون لباس به رختخواب می روید، رابطه بهتری با همسرتان خواهید داشت.
   – صرفه جویی در میزان لباسی که باید هفتگی بشویید.
   – داشتن رابطه جنسی بیشتر.
   – بهتر ماندن پوست.
   – برهنه خوابیدن از تنبل شدن شما جلوگیری می کند. بعضی ها عادت بدی دارند که تا از کار می آیند بیژامه می پوشند.
   – اعتماد به نفس تان بالا می رود و احساس راحتی بیشتری با تن تان خواهید داشت.
   – در این شرایط خواب بهتری را تجربه می کنید، زیرا نخ و پارچه و لایه اضافی وجود ندارد که برای شما مزاحمتی ایجاد کند.
   – در نهایت برهنه خوابیدن روند پیر شدن را به تأخیر می اندازد.

  منبع مطلب : www.irannaz.com

  مدیر محترم سایت www.irannaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کاملا برهنه بخوابید! فواید و خطرات احتمالی لخت خوابیدن

  کاملا برهنه بخوابید! فواید و خطرات احتمالی لخت خوابیدن

  چرا باید کاملا لخت و برهنه بخوابیم؟ مزایای برهنه خوابیدن چیست؟

  چقدر خوب است که خنک و راحت بخوابید. حتی فکر کردن به این موضوع هم وسوسه انگیز است که بدون پیژامه و کاملا لخت در رختخواب خود استراحت کنید. به خصوص در فصل تابستان وقتی که هر لباسی ممکن است گرمتان کند و باعث ناراحتی شود. اما سوال اینجاست که آیا عاشق خوابیدن در حالت برهنه هستید؟ یا لخت خوابیدن تاثیری بر خواب آلودگی شما دارد یا خیر؟

  ما قصد داریم در این مطلب تمام نکات مثبت و منفی برهنه خوابیدن را عنوان کنیم تا شما بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید که دوست دارید برهنه بخوابید یا اینکه پیژامه های پشمی بپوشید. با خواندن این مطلب راحت‌تر تصمیم خواهید گرفت.

  نکات مثبت برهنه خوابیدن، برهنه خوابیدن و فوایدش!

  نکات منفی برهنه خوابیدن، مضرات برهنه خوابیدن

  راهکارهایی برای مقابله با مضرات و نکات منفی برهنه خوابیدن

  در بسیاری از این موارد منفی که ذکر شد راه حل هایی وجود دارد که شما کمک کند هنوز برهنه یا حداقل نیمه برهنه بخوابید. در زیر چند پیشنهاد وجود دارد که شما را برای مقابله با برخی از موارد منفی بهتر آماده می کند. بنابراین همچنان می توانید براحتی برهنه بخوابید و حس خوب داشته باشید.

  شما می توانید از بسیاری از قسمت های لخت و برهنه خوابیدن لذت ببرید در عین حال با انتخاب بهترین لباس خواب های مناسب و پیژامه های راحت و سبک، از بسیاری از ناراحتی ها نیز جلوگیری کنید.
  در واقع زمانیکه احساس می کنید باید پوشیده باشید با اینحال باز اجازه دهید پوست شما نفس بکشد و احساس خنکی و دلپذیری داشته باشد. یکی از بهترین گزینه ها پوشیدن پیژامه است. بلوز و شلوراهایی که راحت و گشاد و البته جنس خوبی هم داشته باشند.
  هیچکدام از شما کاملا برهنه و یا کاملا پوشیده نمی خوابید. آیا می توانید تعادل را برقرار کنید ؟
  می توانید با استفاده از حوله های تن پوش کنار تختخواب خود کار خود را جلو ببرید. مثلا اگر نیمه شب کودکتان به شما نیاز داشت یا اگر ساعت 3 صبح سگ شما برای دستشویی کردن شما را از خواب بیدار کرد می توانید تن پوش ها را بپوشید و به اینچنین کارهای اضطراری رسیدگی کنید.

  اگر می خواهید لخت و برهنه بخوابید، مجموعه خوبی از ملافه ها می توانند خواب شما را به طور کامل و عالی تغییر دهند. مطمئنیم که دوست ندارید از ملافه های خشن و کهنه و ارزان قیمت که جریان هوا را مسدود می کنند یا باعث خراشیده شدن پوستتان میشوند استفاده کنید. در عوض برای داشتن خوابی آرام و رویایی  ملافه هایتان را باکیفیت تر و نرم تر کنید چون این کار باعث می شود زمانی که دوست دارید برهنه بخوابید پوستتان در آرامش و لطافت باقی بماند. برخورد پوست شما با ملافه های نرم و پنبه ای، خوابی لذت بخش فراهم می سازد گونه ای که تفاوت آن را کاملا حس خواهید کرد.

  برای اینکه در زمان شستشو ملافه تخت شما خالی نماند بهتر است دو دست از آنها را داشته باشید. به این ترتیب هر زمانی که مجبور به شستشو رختخواب خود بودید می توانید از ست دوم که تمیز و آماده است استفاده کنید.

  اگر تصمیم به برهنه خوابیدن دارید بهتر است برای حیوان خانگی خود جای مناسبی در نظر بگیرید. به خصوص اگر حساسیت دارید و موی حیوان شما ممکن است در خواب ناراحتی ایجاد کند. سعی کنید به جای اجازه دادن به حیوان خود اینکه هر کجا که مایل است بخوابد، فضای خواب مناسب برای ان را مهیا کنید. به این ترتیب می توانیدحریم شخصی خود را حفظ کنید و آنها نیز جایگاه ویژه خودشان را داشته باشند و بدون دردسر لخت بخوابید و استراحت کنید!

  سخن پایانی در رابطه با نکات مثبت لخت و برهنه خوابیدن

  در پایان این مطلب پیژامه، باید بگوییم که لخت خوابیدن مزایای بسیار زیادی دارد. به خصوص با داشتن تختخواب مناسب و برخی پیشگیری ها برای جلوگیری از مشکلات احتمالی. با این حال در برهنه خوابدین را باید در پایان روز امتحان کنید و آنچه را که باعث راحتی شما می شود را پیدا کنید.
  ما پیژامه ای ها متوجه شدیم که تعداد زیادی نکات مثبت و همچنین نکات منفی در خصوص برهنه خوابیدن وجود دارد و شما ممکن است با لخت خوابیدن راحت باشید یا بالعکس احساس ناراحتی کنید.

  بنابراین سعی کنید هر چیزی که برایتان مفید و دلچسب هست را پیدا کنید و به آن بچسبید.
  اگر هنوز مایل به پوشیدن لباس در زمان خواب هستید پیشنهاد می کنیم بسیار محدود بپوشید چون جریان داشتن هوا در اطراف تن شما باعث میشود تا در طول شب سالم تر و راحت تر بخوابید.

  منبع مقاله

  منبع مطلب : pizhameh.com

  مدیر محترم سایت pizhameh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : شما میگید لخت هستند ایجا که هیچ عکسی نیست

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  2

  فیلم زن

  و مرد که لخت هستند

  سارا 3 ماه قبل
  0

  من دوست دارم با شوهرم روی یک تخت بخوابم بدون شدت

  سارا 3 ماه قبل
  2

  من دوست دارم که با شوهرم بدون شرت روی یک تخت بخوابی

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  شما میگید لخت هستند ایجا که هیچ عکسی نیست

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  آقای احمدی 2 سال قبل
  2

  این رو بند کنید

  آقای احمدی 2 سال قبل
  2

  شما مسٔولید باید این سایت را از گوگل بردارید

  مهدی 2 سال قبل
  5

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید