توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خواص روغن خراطین برای الات تناسلی

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  4بازدید

  خواص روغن خراطین برای الات تناسلی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  طرز استفاده ازروغن خراطین برای آلت تناسلی; راهنمای جامع

   .آیا طرز استفاده از روغن خراطین برای آلتبرای درمان آن موثر خواهد بود؟ آیا روغن خراطین واقعاً تاثیر گذاری بلند مدت بر روی افزایش سایز آلت تناسلی دارد؟ چگونه باید از این محصول استفاده کرد؟ چند بار؟ دوران درمان تا چه مدت طول خواهد کشید؟

  خیلی از آقایان از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند. این عدم رضایت می تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد. اما در عین حال افزایش اندازه آلت تناسلی به روش های طبیعی و غیر مضر راه کاری است که هر شخصی به دنبال آن است. شاید پیشنهادات متعدد و سریع الاجرا را برای افزایش سایز این بخش از اندام خصوصی بدن جستجو کرده باشید.

  یکی از جمله‌ی آنها خرید روغن خراطین و یادگیری طرز استفاده ازروغن خراطین برای آلت است. روش های غیر طبیعی متعدد دیگری نیز ممکن است توسط بسیاری از تبلیغات رایج به شما پیشنهاد شود. اما به طبع افزایش ریسک در این زمینه مجاز نیست. از دست دادن حالات طبیعی بدن در این قسمت عوارضی است که خواه و ناخواه، با انجام روش های غیر اصولی افزایش سایز آلت تناسلی، گریبان افراد مختلف را خواهد گرفت.

  البته قصد ما در این مطلب سیاه نمایی برای استفاده از روش های مختلف درمانی، نیست. اما تا وقتی که روغن خراطین برای چنین کاری مورد استفاده قرار می گیرد، لزومی به استفاده از روش های غیر عادی دیگر نخواهد بود.

  تاثیر طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت آقایان

  شاید برایتان جالب باشد که بدانید طرز استفاده ازروغن خراطین برای آلت، به دنیای امروز ما مرتبط نمی شود. سالهاست که بسیاری از آقایان از این ماده شگفت انگیز برای افزایش حجم آلت تناسلی خود استفاده می کنند. البته طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی نیز در شکل گیری نتیجه  مطلوب نهایی و رضایت افراد بسیار دخیل است. کاربران متعددی را می توانید بیابید، که بعد از دو سه ماه مصرف روغن خراطین، شاهد افزایش سایز آلت تناسلی به حد چشمگیری بوده اند.

  این مقوله در دریافت تاثیر نهایی و رضایت جنسی مابین آقایان و خانم ها بسیار تاثیر گذار است. تاثیر طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی در صورتیکه به درستی انجام شود، پایدار خواهد بود. بسیاری دیگر از روش های حجم دهنده آلت تناسلی ریسک بالایی را لازم دارند، و به طبع بسیاری از آقایان دوست ندارند تا این ریسک ها را متحمل شوند. هرچند که نتیجه نهایی خیره کننده باشد. البته اگر شما از طول این بخش از اندام خصوصی خود رنج می برید نیز می توانید با دیگر روش های طبیعی به سایز و حجم دلخواه خود دست پیدا کنید.

  بسیاری از آقایان گمان میکنند که در مقوله‌ی افزایش سایز آلت تناسلی تنها هستند؛ هیچ شخص دیگری مشکلات مشابه را ندارد؛ یا عمق مشکل آنها به حدی است که هیچ کس دیگر به گرد پایش نمی رسد! قبل از انجام درمان و یادگیری  طرز استفاده ازروغن خراطین برای آلت باید به خودتان باور داشته باشید. ۵۰ درصد از درمان این مشکل به خود شما بستگی دارد.

  بنابراین، این باور های غلط را دور بیندازید. هر شخصی با هر شرایط فیزیکی و روتین زندگی، مشکلات متفاوتی دارد. اما چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که تاثیر گذاری این روش  و این محصول به خودی خود، اعتماد به نفس و جذابیت شما را در مقابل همسرتان دو چندان خواهد کرد. اگر باور های غلط را کنار گذاشته اید و آماده اید تا طرز استفاده ازروغن خراطین برای آلت را بیاموزید، ادامه این مطلب را دنبال نمایید.

  روغن خراطین

  مناسب را برای تهیه این روغن برگزینید می توانید به بخش محصولات سایت بالینسو مراجعه کرده و روغن خراطین اصل را تهیه نمایید.

  بعد از تهیه نوبت به یادگیری طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی است. در این مرحله باید بدانید که بعد از شیو کردن موهای زائد این ناحیه و شستشو کامل با آب و صابون می توانید از روغن خراطین استفاده کنید. انجام این دو عمل به دلیل پاکسازی محل و همچنین باز بودن منافذ پوست برای تاثیر گذاری هر چه بهتر روغن خراطین است.

  بعد از انجام مراحل گفته شده شروع به ماساژ کنید، تا رنگ ناحیه مورد نظر به سرخ شدن گرایش پیدا کند. چند قطره از روغن خراطین را روی آن بریزید و انگشت هایتان را به حالت جمع شده در اطراف ناحیه مورد نظر قرار دهید. برای آشنایی بهتر با نحوه گرفتن دست ها در طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی می توانید به تصویر زیر دقت کنید. سعی کنید ماساژ این ناحیه را به صورت عقب به جلو انجام دهید. این حرکت نباید از حالت جلو به عقب انجام شود. این ماساژ باید طوری انجام شود که نه احساس درد داشته باشید و نه اینکه هیچگونه فشاری به این ناحیه وارد نکنید.

  انجام ۱۵ دقیقه ای این کار روغن خراطین را به خوبی جذب پوست خواهد کرد. حالا وقت آن است که یک پارچه را با آب سرد نم دار کنید و روی آن قرار دهید. این کار به جذب هر چه بهتر روغن خراطین به ناحیه زیرین پوست کمک شایانی خواهد کرد. سعی کنید تا چند دقیقه از پوشیدن لباس خودداری کنید.

  طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت آقایان

  قبل از اینکه شروع به یادگیری طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی کنید باید یک نکته مهم را بدانید. اینکه تهیه روغن خراطین اصل برای تاثیرگذاری بهتر حائز اهمیت است. طبیعی بودن، غلیظ و به صرفه بودن این روغن برای کاربرد های بیشتر از جمله ویژگی های کلی آن است. روغن خراطینی که خریداری می کنید باید تیره باشد و در تهیه آن از روغن پایه طبیعی استفاده شده باشد. در صورتی که می خواهید مرجعی

  افزایش سایز آلت تناسلی

  آیا ماساژ روغن خراطین در این ناحیه باعث بروز مشکلات جدید می شود؟

  به دلیل گرم بودن روغن خراطین، بروز جوش کمی عادی است. استفاده از دستمال مرطوب سردی که در بخش قبلی ذکر شد، می تواند به عدم بروز این موضوع کمک کند. در مرحله یادگیری طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی دقت داشته باشید که از خوراکی هایی با طبع سرد استفاده کنید؛ تا تعادل گرمای بدن در این ناحیه به خوبی کنترل شود. بعد از اعمال روغن مذکور و گذشت ۲ ساعت می توانید آن را شستشو دهید. اگر به دریافت نتیجه مطلوب و سریع در طرز استفاده از روغن خراطین برای آلت تناسلی می اندیشید حتما این کار را تا ۲ الی ۳ بار در روز تکرار کنید و از هیچ مرحله‌ای، گذرا عبور نکنید.

  منبع مطلب : www.balinso.com

  مدیر محترم سایت www.balinso.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فیلم ماساژ آلت تناسلی با روغن خراطین و زالو

  فیلم ماساژ آلت تناسلی با روغن خراطین و زالو

  بدن ها با هم متفاوت هستن و بسته به موضع و بدن

  ۷ تا ۶۵ روز واسه شروع نتیجه زمان لازمه

  بر حسب قابلیت بدن
  ۱ تا …. جاییکه قسمت موردنظر جای رشد داره, اثر میزاره

  طول درمان ۱ الی ۶ ماه نسبت به موضع مورد نظر متفاوته
  برای نمونه واسه صورت , ۲ الی ۳ ماه معمولا درمان کامله
  هر ۶۰ گرم واسه مصرف ۱ ماه ۱ قسمت از بدن

  چندسال تا مادام العمر ماندگاری داره با توجه به شرایط سلامت فیزیکی و روحی بدن

  سن بالا بره طول درمان بیشتر و نتیجه کمتر میشه

  از بابت اصالت محصول برند فتاح زاده و بالینسو خیالتون راحت باشه. مواد اولیه اش وارداتی اصل هستش و روغن گیریش توسط خودمونه
  ۱۰۰% خالص و اصل

  و باقی محصولات , مستقیم از نماینده رسمی شرکت و تولیدکننده , تهیه میشه و اصل هستن

  بالای ۹۵% رضایت کامل رو دارن

  منبع مطلب : www.balinso.com

  مدیر محترم سایت www.balinso.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  روغن خراطین و تاثیرات باورنکردنی آن

  روغن خراطین و تاثیرات باورنکردنی آن

   روغن خراطین ؛ معجزه مسلم در طب سنتی

  روغن خراطین یکی از معجزه های قطعی درمانی در زمینه پزشکی سنتی می باشد. این محصول سال های سال است که در آسیا و اروپا به عنوان بهترین روش درمانی اندام کوچک خانم ها و آقایان شناخته می شود. با ما همراه باشید تا شما را با فواید بی نظیر روغن خراطین و نحوه استفاده از آن آشنا کنیم.

  معرفی فواید خراطین

  اکثر افراد خراطین را با خاصیت حجم دهنده و بزرگ کنندگی اش می شناسند. اما این روغن خراطین بی نظیر علاوه بر این ویژگی، تاثیرات دیگری نیز دارد.

  روغن خراطین یک محصول طبیعی است که با انواع پوست ها سازگاری دارد. این محصول از راه پوست گردش خون را بالا می برد و همین موضوع نقطه قوت و رمز خراطین است.

  مهم ترین فواید خراطین عبارتند از:

  و ...

  در ادامه هر یک از این موارد را به تفصیل شرح می دهیم.

  قیمت روغن خراطین

  روغن خراطین اصل به طور کامل از کرم ایزینفتیدا ( Eisenia fetida ) که حاوی مقدار زیادی الانتئین و الباقی مواد کلاژن ساز و پروتئین است گرفته می شود.

  روغن خراطین و تاثیر آن بر افزایش سایز در خانم ها و آقایان

  در سال های اخیر عمل های جراحی به شدت رواج پیدا کرده اند. این عمل ها با روش های مختلفی از جمله تزریق ژل و چربی اقدام به افزایش سایز بخصوص در خانم ها می نمایند. 

  همانطور که می دانید جراحی عوارض خاص خودش را دارد، این عوارض به همراه دوره های نقاهت حساس بعد از جراحی، باعث می شوند که تا جای ممکن به سراغ جراحی نروید.

  روغن خراطین بهترین جایگزین برای افزایش سایز در خانم ها و آقایان بدون نیاز به اعمال پرخطر جراحی می باشد. با این روغن شما می توانید بر افزایش حجم هر یک از اندام های بدن از جمله سینه، باسن، آلت تناسلی آقایان، لب ها، گونه ها و هر عضو دیگری تاثیر بگذارید.

  در صورت خریداری روغن خراطین اصل مطمئن باشید که نه تنها هیچ عارضه ای را متحمل نمی شوید بلکه بیشترین تاثیر را نیز از آن خواهید گرفت.

  ورزشکاران آقا و خانم به دنبال محصول و مکملی هستند که با آن بتوانند تاثیر تمرینات خود را برای افزایش حجم قسمتی از بدن چند برابر کنند. خراطین می تواند بهترین انتخاب برای این دسته از افراد باشد.

  روغن خراطین اصل

  خراطین اصل دارای بوی بد تند و رنگ تیره ای می باشد. این مشخصات در کنار هولوگرام کالا نشان از اصالت روغن دارد.

  تاثیر روغن خراطین بر آلت آقایان

  سوالات زیادی در رابطه با تاثیر خراطین بر آلت جنسی آقایان وجود دارد. شرکای جنسی غالبا به دنبال روشی برای افزایش سایز آقایان می باشند. این افزایش سایز هم به افزایش طولی و هم به افزایش سایز قطری برمی گردد.

  روغن خراطین با خاصیت حجم دهندگی و بزرگ کنندگی که دارد می تواند این نتیجه را به شما بدهد. علاوه بر این خراطین به دلیل افزایش گردش خونی که ایجاد می کند باعث می شود که شما ارضائی لذت بخش تر داشته باشید و اعتمادبنفستان نیز بالاتر برود.

  ماساژدرمانی با خراطین

  یکی از کارهایی که در ماساژ درمانی انجام می شود افزایش گردش خون می باشد. افزایش گردش خون به بهبود کار تمام اعضای بدن کمک می کند و به نوعی شما احساس آرام و راحتی در بدن خواهید داشت.

  همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم مهم ترین عملکرد موثر خراطین در بالابردن گردش خون می باشد و به همین دلیل نیز از آن برای ماساژ دادن، تسکین درد مفاصل و دردهای روماتیسمی استفاده زیادی می شود.

  تاثیر خراطین بر پوست

  خراطین یک محصول عالی برای کاهش چروک، جلوگیری از بروز چروک های جدید، رفع خطوط لبخند و اخم و... می باشد. اگر به ترکیبات کرم های حفاظتی برند توجه کنید اکثر آن ها در ترکیبات خود از روغن خراطین استفاده کرده اند و همین موضوع گواهی بر فایده این محصول در درمان های پوستی است.

  از دیگر خواص خراطین بر روی پوست می توان به رفع جای جوش، از بین بردن جوش ها و درخشندگی و شفافیت پوست اشاره کرد. همچنین خراطین راه مناسبی برای پیشگیری و به تعویق انداختن پیری پوست می باشد.

  زمان لازم برای تاثیرگذاری روغن

  در رابطه با زمان تاثیرگذاری روغن نمی توان نظر چندان دقیقی داد. بسته به اینکه شما چه سن و سالی دارید و بدنتان تا چه مقدار بازسازی خوبی دارد، همچنین اینکه روغن را برای چه عضوی از بدنتان استفاده می کنید مدت زمان تاثیرگذاری روغن متفاوت است.

  برای مثال اندام های درشت تر از جمله باسن و سینه نسبت به لب ها و گونه ها زمان بیشتری برای تاثیرگیری نیاز دارند. برای تاثیرگیری کافی بهتر است طول دوره مصرف را بالاتر ببرید تا دقیقا به نتیجه ای که می خواهید برسید.

  حداقل زمان نتیجه دهی روغن خراطین یک هفته و حداکثر زمان لازم برای ایجاد تغییر در افراد نیز دو ماه است.

  قیمت روغن خراطین اصل و تقلبی

  روغن خراطین در بین مردم محبوبیت خاصی دارد و همین مسئله نیز باعث شده است که مدل های تقلبی زیادی از آن روانه بازار شود.

  در صورتیکه روغن خراطین جزو ترکیبات دارویی باشد نظر خاصی در رابطه با قیمت آن نمی توان داد اما روغن خراطین اصل دارای قیمت مشخصی است که چندان ارزان هم نیست.

  ارزان نبودن این محصول به دلیل پروسه سخت و زمانبر تولید آن می باشد. خراطین اصل دارای رنگ تیره و بوی بدی می باشد. بنابراین اگر خراطینی را خریداری کردید که هیچ بویی نداشت مطمئن شوید که اصل نیست.

  روغن خراطین اصل در ظروف 40 تا 50 میلی ارائه می شود و این میزان روغن برای استفاده یک ماهه کفایت می کند. قیمت روغن خالص و اصل خراطین برای این حجم حدودا 100 تا 130 هزار تومان می باشد.

  روغن خراطین

  در مدل های تقلبی یا ناخالص روغن خراطین از روغن هایی مثل روغن نارگیل و روغن زیتون در ترکیبات روغن استفاده می شود.

  دستورالعمل استفاده از خراطین

  طریقه استفاده از خراطین پیچیدگی خاصی ندارد. استفاده از روغن خراطین بدون محدودیت است اما با استفاده یک بار در 24 ساعت هم می توانید از این محصول نتیجه خوبی بگیرید.

  بهترین زمان برای استفاده از روغن خراطین شب و قبل از خواب می باشد. برای استفاده ابتدا پوستتان را خوب با آب شستشو دهید. پس از خشک کردن کامل محل، چند قطره از روغن را بر روی عضو مربوطه بریزید و شروع به ماساژ دادن کنید. 

  حدود  دقیقه بدنتان را به آرامی ماساژ دهید و اجازه دهید تا باقیمانده روغن جذب بدنتان شود. حداقل زمانی که باید روغن بر روی پوست بماند یک ساعت است. شما می توانید با روغن بخوابید و صبح روز بعد محل مربوطه را شستشو دهید.

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید