در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  داستانی کوتاه از زبان خط فارسی با کلمات متضاد

  1 بازدید

  داستانی کوتاه از زبان خط فارسی با کلمات متضاد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید که کلمات متضاد داشته باشد

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید که کلمات متضاد داشته باشد

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید که کلمات متضاد داشته باشد

  امروز در مجله آنلاین زندگی با موضوع داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید که کلمات متضاد داشته باشد در خدمت شما دوستان گرامی هستیم .

  سلام

  من زبان فارسی هستم که میخوام چند کلمه با شما دانش آموزان عزیز صحبت کنم .

  من همون خطی هستم که خیلیا به صورت درست و غلط کلمات را نوشته و حتی ممکن است به اشتباهاتشون پی نبرند .

  یادمه یه دانش آموز کلاس اولی وقتی میخواست املا بنویسه ، خیلی از کلمه ها رو اشتباه می نوشت .

  البته همون دانش آموز بعدا تونست اشتباهاتش رو جبران کنه و اشتباهاتش رو اصلاح کنه .

  دانش آموز صبح تا شب سعی می کرد کتاب بخونه یا حتی وقت هایی که بیرون میرفت ، تابلو مغازه ها و فروشگاه ها رو میخوند تا بتونه به بهتر شدن املاش کمک کنه .

  همیشه وقتی با مامان و باباش بیرون میرفت ، توی زمین و آسمون دنبال خوندن متن و نوشته بود .

  اون دانش آموز به حدی توی درس املاش پیشرفت کرد ، که تونست میانگین نمره هاشو بالا ببره و حتی ۲۰ بگیره .

  جالبه بدونید خط فارسی یکی از زیباترین و شیرین ترین خط هایی است که امروزه در میان مردم سرتاسر دنیا استفاد میشه .

  حتی من خودم دیدم خیلی از مردم کشورهای دیگه کم و بیش به دنبال یاد گرفتن زبان فارسین .

  ببخشید سرتون رو درد آوردم ..

  دوست داشتم یکم باهاتون درد و دل کنم ..

  امیدوارم این متن رو دوست داشته باشید ..

  قروبن شما ..

  زبان فارسی ..

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید که کلمات متضاد داشته باشد

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید که کلمات متضاد داشته باشد

  این مطلب از دسته داستان و رمان برای شما گردآوری شده است .

  منبع مطلب : farsiha.ir

  مدیر محترم سایت farsiha.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  داستان کوتاه از زبان خط فارسی بنویسید و شیوه تغییر و تحول را از زبان خط شرح دهید صفحه 31 کتاب نگارش فارسی ششم

  صفحه ۳۱ کتاب نگارش فارسی ششم کلمات متضاد مانند فراز و فرود شکست و پیروزی را در داستان به کار ببرید داستان کوتاه از زبان خط فارسی بنویسید و شیوه تغییر و تحول را از زبان خط شرح دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  داستان کوتاه از زبان خط فارسی بنویسید و شیوه تغییر و تحول را از زبان خط شرح دهید صفحه 27 کتاب نگارش فارسی ششم

  داستان از زبان خط فارسی نگارش ششم دبستان

  با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب می‌خواهیم جواب بخش صفحه ۲۳ کتاب نگارش فارسی ششم ابتدایی و دبستان را برای شما عزیزان قرار بدهیم ما پس از این که بررسی کردیم جواب را اینگونه برای شما عزیزان پیدا کردیم موضوع درباره زبان فارسی است و جواب این گونه است که کم مانده بود از بین بروند عرب ها مرا از بین می خواستند به برند و مردم ایران وادار به صحبت کردن به زبان عربی حرف بزنند ولی چند ساعت مانده بود که شاعر بزرگ و بار فردوسی آمد و به آنان مبارزه کرد روزبان فارسی را دوباره زنده کرد فارسی را پاس بداریم زیرا گفته اند قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  پریچهر : من ، همانم که قدرم را به درستی نمیداند اما با نبودم دنیاشان به آخر میرسد ، همان که خیلی چیزهارا به من اضافه میکنند اما من از در کنار آن ها قرار گرفتن بیزارم .
  قبلا ، دوستان زیادی داشتم که از دیگر کشور ها بودند ، اما کم کم ،‌ اهمیت بیشتری برایم قائل شدند و مرا جدا کردند ، مرا گسترش دادند و بر زبان آوردند و بر کاغذ هک کردند .
  من ، حالا همان شده ام که خیلی کار هارا راحت تر و با حضورم ارتباط را بیشتر کرده ام ، آری ، من همانم ، زبان فارسی .

  فاطمه ابراهیمی : زبان فارسی فراز و فرود های زیادی دارد و در زمان گذشته زبان فارسی شکست و پیروزی هایی داشته است.

  نویسنده : خط فارسی خط ایرانی است که ما نباید به جای ان کامات خارجی مانند وقتی ما میخواهیم از کسی تشکر می کنیم می گوییم ‌‌‌‌‌‌مرسی که نباید بگوییم.

  احسان نصیری : بنام خدا زبان فارسی یا زبان مادری ما که بسیاری از ایرانیان از این زبان استفاده میکنند ولی متاسفانه بعضی از افراد از کلمات خارجی استفاده میکنند ما باید در حفظ زبان مادریمان کوشا باشیم و از ان افتخار کنیم.

  ترلان : من‌ چهره ی نوشتاری زبان فارسی هستم. من هم مانند دیگر چهره های زبان در فراز و فرود زندگی دچار تغییر و تحول شدم.

  نیکا : در آستانه ی از بین رفتن بودم به هنگامی که اعراب به ایران حمله کرده بودنند . تمام مردم به زبان عربی سخن می گفتند چندی مانده بود تا به فراموشی سپرده شوم ومن مانند دیگر زبان ها نیست ونابود شوم درد داشتم از این همه بی وفایی اما در نا امیدی هایم چراغی ظاهر شد که مرا زبان رسمی کشور اعلام کرد و با آنان جنگید آن بزرگ مرد همان رادمان پور ماهک (یعقوب لیث صفاری) بود که به من جانی تازه بخشید تازه داشتم جانی می گرفتم که لغاتی بیگانه را با من در آمیختند لغاتی همانند مرسی تشکر نایس و…. من دوباره آستانه ی مرگم بیاید کمکم کنید زیرا که من هویت شما هستم.

  مایا صحرایی : من چهره ی نگارشی هستم من هم مانند دیگر چهره های زبان در فراز و فرود زندگی دچار تغییر و تحول شدم در زمان گذشته زبان فارسی شکست و پیروزی هایی داشته است پس نتیجه می گیرم هر انسانی در زندگی شکست و پیروزی هایی پیش رو دارد.

  آتنا : سلام من آتنا هستم من برای این سوال این داستان را برای شما عزیزان نوشته ام.
  عرب ها میخواستند زبان ملی ایرانیان را یعنی زبان فارسی را از بین ببرند و کم مانده بود که این اتفاق بیفته و همچنین میخواستند ایرانیان را به زبان عربی آشنا کنند تا از اون به بعد ایرانیان به زبان عربی با همدیگر صحبت کنند ولی ساعتی نمانده بود تا عرب ها این زبان ملی ایرانیان را از بین ببرند، اما تا از این که شاعری بزرگ به نام فردوسی آمد و با عرب ها جنگید تا اینکه یک شعری از خودش نوشت که در آن شعر هیچ حرفی مانند کلمه یا حرفی عربی در آن ننوشته بود. و این کار باعث شد تا ایرانیان را دوباره با زبان خودشان آشنا کند و دوباره زبان فارسی به رواج خودش برگردد.
  پس ما از این نتیجه میگیریم که باید به شاعر قهرمان فردوسی تشکر کنیم و از زبان فارسی خودمان مواظب باشیم تا مثل آن روز به درد سر نیافتیم.
  ممنون از همه کسانی که از روی داستان من می نویسن از همه متشکرم.

  ثنا : من چهره ی نوشتاری خط فارسی هستم من هم مانند دیگر چهره های زباندر فراز وفرود زندگیدچار تغییر وتحول شده اموشکست ها وپیروزی ها درمن تاثیر گذاشته است در ایران باستان شکل متفاوتی داشتم وبعد از ورود خط عربی به ایران شکل من هم عوض شد واینگونه شدم که می بینید.

  نویسنده : من خط هستم من از زمان های خیلی دور بودم به خط های زیادی نوشته می شدم.

  نویسنده : من چهرهی نگارشی هستم که ور خود کله های ززاری مانند فراز فرود و… وجود دارد من تا الان همهی بچه ها را باسواد کرده ام وتا اخر هم همین طود ادامه می دهم .

  نویسنده : من زبان فارسی هستم همه بچه ها من را دوست دارند من همیشه بر سر زبان شما هستم زبان فارسی یعنی زبان مادری.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی از گذشته تا کنون

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی

  ستاره | سرویس فرهنگ و هنر - برای نوشتن داستان کوتاهی از زبان خط فارسی، باید سیر تغییر و تحول خط فارسی و فراز و فرودهایی را که از ابتدا تا کنون طی کرده بدانید، آن گاه از زبان خط فارسی داستان آن را بنویسید. این تمرین مهارت نوشتاری در کتاب نگارش فارسی ششم آمده است. 

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی

  داستان به وجود آمدن من و مشکلاتی که پشت سر گذاشته ام، می‌تواند برای هر فارسی زبانی جالب توجه باشد. پیش از من، ایرانیان باستان از دو خط اوستایی و خط پهلوی استفاده می‌کردند که البته خط پهلوی نیز خود برگرفته از خط آرامی بوده است. پس از ورود اسلام به ایران، من به وجود آمدم و حالا پس از طی فراز و فرودهای بسیار، با عنوان خط فارسی در اختیار شما قرار دارم. 

  از آنجا که من برگرفته از خط و الفبای عربی است؛ در ابتدای به وجود آمدنم، مشکلات فراوانی برای فارسی زبانان به وجود آمد. در الفبای خط عربی چهار حرف اصلی که فارسی زبان ها به کار می‌بردند یعنی (پ، چ، ژ، گ) وجود نداشت و شما خودتان تصور کنید خطی که به کار می‌برید نتواند همه حروف زبان شما را به نوشتار در آورد! مسلما تلاش زیادی برای جبران این مشکلات شد تا سرانجام یک مرد خوشنویس به نام خواجه ابولمال، ابتدا سه حرف «پ»، «ژ» و «چ» را به حروف من اضافه کرد و بعدها حرف «گ» نیز اضافه شد تا من کامل‌تر شوم. 

  من داستان شکست و پیروزی های بسیاری را از سرزمین ایران در دل خود جا داده ام و همچون گنجینه ای پر راز و رمز هستم که هویت تاریخی هر ایرانی را روایت می‌کنم. برای همین حفظ و مراقبت از من بسیار اهمیت دارد. تمام آثار و کتاب های تاریخی، ادبی و علمی ایرانیان پس از اسلام به خط فارسی نوشته شده و آسیب رسیدن یا تغییر من می‌تواند دسترسی و درک بهتر همه این آثار را دچار مشکل کند.

  خط فارسی از زیباترین خط های دنیاست؛ چرا که ایرانیان خوش ذوق با من هنرورزی های بسیار انجام داده و خط خوش نستعلیق، شکسته و ... را به وجود آورده اند. وقتی به تابلوهای خوشنویسی فارسی نگاه کنید متوجه می‌شوید که انگار واژه ها جسم دارند و زنده اند. «ه» دو چشم دارد به شما نگاه می‌کند و «ر» مثل یک رود جاری است. این نگاه هنرمندانه را فقط می‌توان در خط فارسی یافت که باعث خلق تابلوهای هنری بسیاری شده است. 

  با گذشت قرن ها من هنوز زنده ام و نفس می‌کشم تا بتوانم کلام شما را ثبت کنم. اما بی توجهی و سهل انگاری‌های بعضی افراد، می‌تواند آسیب زیادی به من وارد کند. غلط‌های املایی و تایپی، نوشتن فارسی با حروف انگلیسی و ... آسیب هایی است که در این روزگار متوجه من است.

  می خواهم به شما بگویم که اگر می‌خواهید داستان من که داستان تک تک شما هم هست، پایان تلخی نداشته باشد، باید دقت و توجه بیشتری به من داشته باشید، زیر و زبر من را خوب یاد بگیرید و از من محافظت کنید. شما حتی می‌توانید در جهت بهبود مشکلات من هم تلاش کنید تا نسل های بعد از شما ارتباط آسان تر و بی دغدغه تری با من داشته باشند. می پرسید چگونه؟ پاسخ من یک چیز است: مطالعه، مطالعه و مطالعه.

  منبع مطلب : setare.com

  مدیر محترم سایت setare.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حدیث باقری 6 ماه قبل
  -1

  خیلی جالب بود

  0
  خیلی هم بد بود معلمم دعوام کرد 24 روز قبل

  خیلی هم بد بود معلمم دعوام کرد

  مهدی 7 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید