توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  داستان در مورد ماهی را هروقت از اب بگیری تازست

  1 بازدید

  داستان در مورد ماهی را هروقت از اب بگیری تازست را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  ماهی رو هر وقت از آب بگیری، تازه است!

  ماهی رو هر وقت از آب بگیری، تازه است!

  پریا اقدامی

  پریا اقدامی هستم و مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دارم. اعتقاد دارم، همیشه در زندگی نشانه‌هایی وجود دارند که به ما از آینده خبر می‌دهند. مصداق این نشانه‌ها در زندگی من، این است که در دوره دبیرستان تبدیل به مترجم زبان ترکی به زبان فارسی برای همسر برادرم شدم. سال‌ها سپری شد و حالا پس از گذشت حدود ۱۰ سال از آن زمان، من به شغل شگفت‌انگیز مترجمی مشغول هستم و از این کار لذت می‌برم. ترجمه در واقع کلید دنیای اطلاعات برای من محسوب می‌شود؛ دنیایی که هر قدر در آن به تحقیق و جستجو بپردازم، باز هم کافی نیست. کشف دنیای جوامع دیگر، فرهنگ‌ها، عقاید و آداب‌ورسوم آن‌ها واقعاً برایم جذاب است. امیدوارم بتوانم این جذابیت را به مخاطبان مطالبم نیز انتقال دهم.

  منبع مطلب : footofan.com

  مدیر محترم سایت footofan.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است!!!

  بعد از اینکه وارد دانشگاه شدم علی رغم اینکه می تونستم همون ترم اول انتقالی بگیرم، تصمیم گرفتم وایسم ملایر که دو دلیل بیشتر نداشتم یکی چاه عمیقی بود که تشکیلات برام درست کرد. از اون جایی که از قبل فعالیت فرهنگی و .. داشتم که حالا اسم تشکیلات رو روش می ذاریم تصمیم گرفته بودم تحت هیچ شرایطی وارد کار نشم اما امان از رفیق ناباب، به هر حال پام دوباره به تشکیلات باز شد خیلی هم برام جالبه که کاملا زیر ذره بین بودم خیلی ها فکر می کردند با اون همه تب وتابی که من ترم اول و دوم داشتم حتی مشروط شدم  که جزء بالاترین نمرات کلاس بودم و خیلی چیز های دیگه....

  اینجا اصلا بنا ندارم در مورد بی اخلاقی ها و خیلی چیزهایی که دیدم بگم اما به هر حال طبیعی ایه که همیشه جلوی آدم های آرمان گرا رو گرفتند و من نه اولیشم ونه آخریش...

  درسته خیلی دیر ولی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است فهمیدم حداقل در دوران لیسانس به دلیل جو هایی که راه افتاده بی خیال فعالیت داخل دانشگاه شیم و عطایش را به لقایش بخشیدم ، به قرآن به پیغمبر برای حداقل یه مدت قصد هیچ فعالیتی رو در دانشگاه ملایر ندارم ...

  جالب اون روز که رفته بودم خونه پدرم در مورد جم نیا صحبت می کرد و می گفت زنگ می زده و می گفته که با تو چه کار کنم البته از صحبت هایی که با دوستانی که روی من نفوذ دارند و ... شده بود خود داری کردم.

  هفته پیش هم دوباره یکی از دبیر های تشکل ها با منزل ما تماس می گیره و برای اینکه سر از کار من در بیاره شروع می کنه با پدرم صحبت کردن و خیلی چیز های دیگه، بعدش هم خیلی جالب علی رغم اینکه خانواده اش شدیدا با فعالیتش مخالفند میاد و منی که خیلی وقته از کار دست کشیدم رو نصیحت می کنه که بی خیال فعالیت فرهنگی شو این هم سریال 90 قسمتی است که دوستام برام درست کردند. این وسط از تماس های مشکوکی که توسط دانشجویان با منزل ما می شد و تهدید می کردند و خیلی چیز ها باز صرف نظر کردم.

  دوباره می گم به پیر به پیغمبر من فعلا قصد کار کردن ندارم.

  متاسفانه تو اختلاف نظری هم که بین من و دوستام تو جامعه اسلامی هم پیش امد کار به سمت و سویی رفت که نباید می رفت اما مطمئنا، بودند افرادی که در این بین موش می دواندند که آن ها را تنها باید به خدا واگذار کرد.

  همه جا گفتم که من از دست دوستام که تو جامعه فعالیت می کنند هیچ ناراحت نیستم و صحت و گواه صحبتم هم رفتار هایی که با اون ها دارم و همه ی اتفاقات رو راستیش بچه بازی می دونستم و می دونم، حدس هم می زنم اون ها هم همین دید رو دارند و جدا از صمیم قلب همه ی بچه ها رو واقعا دوست دارم.

  اون مثل داداشم بود

  جدیدا هم خیلی جالبه یه سری افراد معلوم الحال افتادند دنبال اینکه ارتباط من با چند تا سایت رو پیدا کنند و برام مشکل درست کنند و با چند جا هم تماس گرفتند، از همین جا خدمت بزرگواران مجددا عرض کنم که قصد هیچ شیطنت و اذیت کردن رو ندارم و خواهشا بی خیال این حقیر شند و گرنه جدا مجبور می شم برای شوخی هم که شده یه سری مدارک رو به یه سری نشریات بدم بره برا چاپ.

  باز هم تاکید می کنم بزرگواران اذیتم نکنند...خواهشا....

  اون یکی شکر رو هم 28 آذر 1390 خوردم که به اندازه کافی و به جرات بگم 100برابر اولی چوبش رو خوردم و این رو هم بگم که از اینکه جفت کار رو کردم خیلی خوشحالم ولی:

  دیــــــــــــــــــگه بسه     غـــــــــــــــــــــــــلط کردم

  در آخر امید وارم دوست عزیزم که در حال معامله با خدا بود به معامله اش ادامه دهد و اجازه نده این وسط مشکلی پیش بیارن.

  والسلام علی من تبع الهدی

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  در جواب کامنتی که یکی از بزرگواران که ترجیح داده بود خصوصی بذاره باید بگم که خیلی وقت ها بی خیال یه سری چیز ها شدن خودش یه برده اگه دقت کنی تاکید کردم که ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است. در مورد مسئله دوم هم گفتم که از کاری که کردم پشیمون نیستم و مثل مرد پاش می ایستم و بی شک می تونم تنهایی هم خیلی کار ها کرد.

  دارم می رم بسازم از نو مسیری

  محسن بالا میاد واسه اینکه حذف شدنی نیست

  فکر نکن می خورم زمین اگه دستم نگیری

  توانایی یه آدم تشکیلاتی رو ندیدی

  منبع مطلب : bazyafte.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bazyafte.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  معنی ضرب المثل " ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است " - دانش‌چی

  معنی ضرب المثل

  معانی مَثل ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است

  در این پست با معانی و مفهوم ضرب المثل زیبا و قدیمی ” ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است ” آشنا می شوید. با دانشچیهمراه باشید.

  معنی، مفهوم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است 

  ? ۱- هیچ وقت، برای انجام کار دیر نیست و هر لحظه میتوان اقدام کرد، کار را هر زمانی شروع کنید آن چنان است که پیش از آن شروع کرده اید.

  ? ۲- با اراده ی خود هر وقت بخواهید، می توانید اهداف خود را به نتیجه برسانید.

  ? ۳- ارزش وقت را باید دانستن.

  ? ۴- روی آوردن به کار نکرده خود، هیچ موقع دیر نیست.

  ? ۵- کار نیک و عمل صالح را هر موقعی انجام دهید اَجر خود را خواهید گرفت.

  ? ۶- برای کسب علم و دانش هیچ گاه دیر نیست، حتی اگر پیر شده باشیم.

  ضرب المثل های ایرانی _ دانشچی

  منبع مطلب : www.daneshchi.ir

  مدیر محترم سایت www.daneshchi.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 روز قبل
  0

  سلام

  ناشناس 14 روز قبل
  3

  سلام خوبی من خوبم ممنون خدانگهدار

  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  -1
  ناشناس 14 روز قبل

  سلام

  برای ارسال نظر کلیک کنید