توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دریافت کارنامه تحصیلی با کد ملی

  1 بازدید

  دریافت کارنامه تحصیلی با کد ملی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی

  دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی

  دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی برای دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس فراهم شد. کلیه دانش آموزان می توانند به صورت از طریق کد ملی خود اقدام به دریافت کارنامه مدارس آموزش و پرورش کنند. توجه داشته باشید که دریافت کارنامه نهایی با کد ملی برای دانش آموز به صورت اینترنتی صورت می گیرد. البته در اینجا این پرسش مطرح می شود که آیا دریافت کارنامه با شماره شناسنامه برای افراد و دانش آموزان میسر است یا نه برای دریافت کارنامه نهایی دبیرستان و دیگر پایه های تحصیلی صرفاً باید از طریق کد ملی خود اقدام بفرمایید؟

  با توجه به پیشرفت قابل توجه در تکنولوژی و الکترونیکی شدن دریافت کارنامه هر یک از شما دانش آموزان الزاماً باید با روش دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی و مراحلی که برای دریافت کارنامه نهایی با کد ملی باید طی کنید آشنایی لازم را بدست آورید. در صورتی که نیاز به ارائه توضیحاتی در رابطه با نحوه دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی به طور مثال نحوه دریافت کارنامه نهایی با کد ملی داشتید می توانید در این رابطه و برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره دریافت کارنامه نهایی دبیرستان و دیگر پایه های تحصیلی تماس حاصل فرمایید.

  چگونه می توان برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی اقدام کرد؟

  حتماً در ابتدای مقاله این سؤال برای شما دوست عزیز مطرح شده است که چگونه می توان برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی اقدام کرد؟

  در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما عرض کنیم که دریافت کارنامه مدارس آموزش و پرورش از طریق سایت همگام برای شما دوستان دانش آموز امکان پذیر است.

  باید عرض کنیم که امکان دریافت کارنامه نهایی، هفتگی و همین طور کارنامه نهایی از طریق سامانه همگام برای دانش آموزان میسر است.

  در ادامه این بحث با ذکر نحوه دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی در سایت همگام به صورت تصویری در خدمت شما دوستان و یاران همیشه سایتایران تحصیل هستیم.

  نحوه دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی چگونه است؟

  همان گونه که در بخش بالا خدمت شما دوستان عزیز عرض کردیم دریافت کارنامه نهایی و همین طور کارنامه هفتگی و ماهانه به وسیله کد ملی و از طریق سامانه همگام آموزش و پرورش به آدرس اینترنتیhamgam.medu.ir برای دانش آموزان امکان پذیر است.

  اما این که نحوه و مراحل دریافت کارنامه مدارس آموزش و پرورش با کد ملی از چه طریقی امکان پذیر است بحثی است که در ادامه این نوشته به آن می پردازیم و با راهنمای تصویری دریافت کارنامه نهایی با کد ملی در خدمت شما دوستان همراه هستیم.

  با توجه به ذکر نحوه دریافت کارنامه نهایی با کد ملی در این بخش جهت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه دریافت کارنامه هفتگی و همین طور ماهانه می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه دریافت کارنامه مدارس آموزش و پرورش در قالب کارنامه هفتگی و ماهانه در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

  . در اولین مرحله از سری مراحل دریافت کارنامه نهایی با کد ملی الزاماً‌ باید از طریق گوگل وارد سایت hamgam.medu.ir شوید.

  بعد از ورود به این سامانه باید برای دریافت کارنامه مدارس آموزش و پرورش (کارنامه نهایی) کد ملی و البته رمز همگام خود را در فیلدهای به نمایش درآمده در صفحه باز شده درج بفرمایید.

  دریافت کارنامه مدارس آموزش و پرورش

  . بعد از درج کد ملی و رمز همگام در فیلدهای تعبیه شده در سامانه و کلیک بر روی گزینه ورود صفحه ای برای شما باز می شود که در آن باید بر روی گزینه ای به نام کارنامه کلیک بفرمایید.

  دریافت کارنامه نهایی با کد ملی

  . پس از کلیک کردن بر روی گزینه کارنامه صفحه دیگری برای شما باز می شود که در آن باید بر روی گزینه کارنامه نهایی برای دریافت کارنامه نهایی با کد ملی کلیک کنید.

  دریافت کارنامه نهایی دبیرستان

  بعد ازکلیک بر روی گزینه کارنامه نهایی می توانید کارنامه پایان ترم یا همان نهایی خود را از طریق سامانه دریافت کنید.

  با ارائه توضیحات ارائه شده در بالا حتماً متوجه نحوه دریافت کارنامه نهایی دبیرستان و یا سایر پایه های تحصیلی شده اید.

   اما باز هم در صورت داشتن هر گونه مشکلی در زمان دریافت کارنامه نهایی دبیرستان می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید.

  تیم مشاوره ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه دریافت کارنامه نهایی دبیرستان و دیگر پایه های تحصیلی در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند و حتی می توانند برای دریافت کارنامه نهایی دبیرستان شما نیز اقدام کنند. 

  چه زمانی می توانم برای دریافت کارنامه مدارس آموزش و پرورش اقدام کنم؟

  شاید این موضوع برای شما هم سؤال شده است که چه زمانی می توان برای دریافت کارنامه مدارس آموزش و پرورش در سایت همگام اقدام کرد؟

  در جواب به این پرسش لازم است خدمت شما دوستان عزیز این نکته مهم را عرض کنیم که بر طبق روال همیشگی بعد از پایان امتحانات دانش آموزان معلم ها کار تصحیح برگه های امتحانی آن ها را شروع می کنند.

  بعد از اتمام تصحیح این برگه های امتحانی نوبت به انتشار کارنامه دانش آموزان در سایت همگام آموزش و پرورش می رسد.

  باید عرض کنیم که معمولاً دانش آموزان در حدود دو هفته بعد از به اتمام رسیدن امتحانات خود در مدارس باید در انتظار انتشار کارنامه خود در سایت همگام آموزش و پرورش باشند.

  در این زمان است که دانش آموز می تواند مراحل لازم را در این سامانه برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی پیش بروند.

  البته این موضوع مهم را هرگز فراموش نکنید که ممکن است زمان انتشار کارنامه در سایت همگام برای هر کدام از مدارس با یکدیگر فرق داشته باشد و شما در زمان های متفاوتی برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی اقدام بفرمایید.

  از این جهت هرگز نمی توانیم تاریخ دقیق و مشخصی را برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم.

  در نتیجه، بهتر راهکار این است که هر یک از شما دانش آموزان عزیز بعد از اتمام امتحانات مدرسه خود مدام به سایت همگام سر  بزنید تا بدین ترتیب از زمان انتشار کارنامه خود مطلع شوید.

  آیا استفاده از سامانه همگام برای دریافت کارنامه با پرداخت هزینه ای همراه است؟

  حتماً شما دوست عزیز هم به عنوان یکی از دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه های مختلف به دنبال اطلاع از این موضوع هستید که آیا برای دریافت کارنامه از سایت همگام نیاز به پرداخت هزینه است یا خیر؟

  در پاسخ باید عرض کنیم که به هیچ وجه این طور نیست که برای استفاده از سامانه همگام جهت دریافت کارنامه نیاز به پرداخت مبلغی داشته باشید.

  در واقع، استفاده از این سامانه برای دریافت کارنامه کاملاً رایگان است و نیازی نیست پولی را برای این کار پرداخت کنید.

  آیا سایت همگام به جز برای دریافت کارنامه استفاده های دیگری هم دارد؟

  در این نوشته با ذکر یکی از کاربردهای سایت همگام یعنی دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی در خدمت شما بودیم.

  اما شاید در اینجا این پرسش مطرح شود که آیا این سامانه کاربردهای دیگری هم دارد یا خیر؟

  در پاسخ باید عرض کنیم که بله به جز دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی از طریق این سایت استفاده های دیگری هم می شود از آن کرد.

  از جمله موارد استفاده سایت همگام می توان به انجامانتخاب رشته برای پایه نهم در آن اشاره کرد.

   انتخاب رشته ای که در تمامی گروه های نظری، کارودانش و یا فنی حرفه ای برای افراد دانش آموز انجام می گیرد.

  اگر بخواهیم دقیق تر عرض کنیم با ورود به سامانه همگام آموزش و پرورش بخش های مختلفی را می توان در آن مشاهده کرد که یکی از آن ها بخشی به نام هدایت تحصیلی است.

  بخشی که باز کردن سامانه در همان صفحه اول در میان بخش های دیگر سایت می توانید آن را ملاحظه بفرمایید.

  با ورود به بخش هدایت تحصیلی به راحتی می توانید انتخاب رشته و اولویت بندی رشته ها را از طریق بخش تعبیه شده در سامانه به همین نام انجام دهید.

  البته این اولویت بندی رشته های تحصیلی در سامانه همگام براساس ملاک ها و معیارهایی برای شما دوست عزیز دانش آموز انجام می شود. 

  به این معنا که، این رشته های تحصیلی بر طبق میزان علاقه و استعداد و توانایی افراد در رشته مورد نظر وی انتخاب می گردند. 

  البته در این میان نظر مشاور مدرسه و حتی مدیر و پدر و مادر شما هم مؤثر است و نقش بسیار مهمی دارد.

  در واقع، به هر کدام از این موارد در زمانانتخاب رشته دبیرستان امتیاز تعلق می گیرد. 

  به این ترتیب، دانش آموز انتخاب رشته ای حرفه ای و بدون هیچ عیب و نقصی را انجام می دهد و به رشته مورد نظر و مورد علاقه خود نیز می رسد. 

  البته به جز این بخش بخش های دیگری همچون فعالیت های پژوهشی، شرکت در انتخابات، فرم ساز، پرسش و پاسخ آنلاین و شرکت در انتخابات را ملاحظه بفرمایید.

  اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با هر یک از این بخش ها و جزئیات مرتبط با آن هستید می توانید در این رابطه با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  مشاوران مجموعه ما می توانند اطلاعات خوبی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهند.

  آیا امکان دریافت کارنامه با شماره شناسنامه نیز وجود دارد؟

  شاید این سؤال مهم برای شما هم مطرح شده باشد که آیا امکان دریافت کارنامه با شماره شناسنامه نیز برای شما وجود دارد یا خیر؟

  در پاسخ به این پرسش یعنی آیا می توان برای دریافت کارنامه با شماره شناسنامه اقدام کرد یا نه باید خدمت شما عرض کنیم که خیر به هیچ وجه دریافت کارنامه با شماره شناسنامه برای شما میسر نیست.

  در واقع، دریافت کارنامه تنها از یک طریق به صورت اینترنتی برای دانش آموزان میسر است و آن هم دریافت کارنامه با کد ملی است و امکان دریافت کارنامه با شماره شناسنامه برای دانش آموز وجود ندارد.

  مطالب مرتبط

  تکمیل فرم هدایت تحصیلی

  ht.medu.ir -سامانه هدایت تحصیلی دانش آموزان

  کارنامه آنلاین مدارس

  دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت کارنامه دانش آموزان از سامانه همگام

  دریافت کارنامه دانش آموزان از سامانه همگام

  زمان دریافت کارنامه دانش آموزان از سایت همگام

  معمولا بعد از تموم شدن هر امتحان ، معلما بر اساس کلید سوالات شروع به تصحیح پاسخنامه دانش آموزا می کنن تا پرونده نمره های مربوط به هر درسی بسته بشه . در آخر نمره همه امتحانای هر دانش آموز به صورت کلی تو یک کارنامه صادر میشه .

  طبق روال سال های گذشته زمان دریافت کارنامه دانش آموزا حدودا دو هفته بعد از تاریخ آخرین امتحانشونه . اما این زمان تو هر مدرسه و پایه متفاوته بنابراین بهتره که هر دانش آموزی چند روز بعد از آخرین امتحانش وارد سامانه همگام شده و مرتبا کارنامه رو چک کنه تا به محض انتشار کارنامه بتونه از نمره های خودش مطلع بشه .

  نحوه دریافت کارنامه دانش آموزان از سامانه همگام

  با راه اندازی سامانه همگام توسط آموزش و پرورش ، دسترسی دانش آموزا و والدینشون به نمره های کارنامه هفتگی ، ماهانه و ترمی دانش آموزا راحت تر و سریع تر شد . برای دسترسی به این نمره ها لازمه تا معلم مدرسه تمام نمره ها رو از طریق سامانه سناد و سامانه دانا ثبت کرده و بعد از اون دانش آموزا بتونن با استفاده از سامانه همگام اقدام به مشاهده کارنامه خودشون کنن .

   ورود به سامانه همگام به آدرس hamgam.medu.ir و وارد کردن کدملی و رمز همگام دانش آموز

   انتخاب گزینه " کارنامه " از داشبورد اصلی پورتال دانش آموز در سامانه همگام

   کلیک روی گزینه مورد نظر

   کلیک روی گزینه مشخص شده و مشاهده کارنامه دانش آموز

  برای ورود به سامانه همگام hamgam.medu.ir کلیک کنید

   با توجه به اینترنتی شدن دریافت کارنامه دانش آموزا ، لازمه تا مدیر مدرسه بعد از صدور کارنامه پایه نهم و مهلت قانونی برای اعتراضات احتمالی نسبت به انتقال نمرات پایه هفتم ، هشتم و نهم دانش‌آموزا از سیستم دانا به پورتال همگام اقدام کرده و تو این پورتال وارد ماژول هدایت تحصیلی شده و با زدن دکمه تایید ، نمره ها رو ارسال کنه .

  اگه به هر دلیلی انتقال بعضی از نمره های دانش‌آموزا به دلایل مختلف از جمله انتقالی ، اتباع خارجی ، تکرار پایه وجود نداشته باشه ، لازمه تا مدیر مشکل رو از طریق فناوری منطقه حل کرده و بعد از اون نسبت به انتقال نمره های دانش‌آموزا اقدام کنه و بعد از اطمینان از دریافت نمره دانش آموزای همه مدارس منطقه ، اقدام به تایید نهایی ، برای محاسبه نمون برگ های هدایت تحصیلی کنه .

  اگه بعد از خوندن این مقاله سوال یا ابهامی درباره نحوه دریافت کارنامه دانش آموزا داشتین ، می تونین با استفاده از تلفن ثابت از سراسر کشور با مشاورای مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو در ارتباط باشین و سوالای خودتون رو از این کارشناسا بپرسین .

   برای اطلاع از نحوه دریافت رمز ورود همگام پیشنهاد می کنیم حتما مقاله زیر رو بخونین .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سمیر حق طلب 1 ماه قبل
  0

  سلام

  ایوب داد محمد خانی 1 ماه قبل
  0

  گالیکش

  لیلا مهدیزاده 2 ماه قبل
  0

  سلام

  فائزه برومی 2 ماه قبل
  0

  مشاهده کارنامه خود

  0
  فائزه برومی 2 ماه قبل

  مشاهده کارنامه خود کلاس هفتم مدرسه دکتر شهریآری استان خوزستان شهر رامهرمز

  ციგგხტი 3 ماه قبل
  0

  لهحزخفزانرحایع۷یحهدتچدحعیخفزجا تد

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  لااله الله محمد رسول الله

  برای ارسال نظر کلیک کنید