در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعایی برای آشتی بین زن و شوهر لجباز

  1 بازدید

  دعایی برای آشتی بین زن و شوهر لجباز را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز

  دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز

  مطالب آمده در این مطلب حول محور دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز می باشد.اگر شما زن و شوهری را می شناسید که به دلیل لجبازی میانشان قهر و کدورتی ایجاد شده و مایلید که مشکلاتشان هرچه سریع تر حل شود و زندگی آرامی را تجربه کنند دعای زیر را که به دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز معروف است می توانید استفاده کنید. آیا همسره شما به دلیل لجبازی زندگی را به شما و خودش غیر قابل تحمل کرده است؟ شما هم می توانید از دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز استفاده کنید. همین دعا و دستورالعمل در مورد دعا برای آشتی با معشوق لجباز نیز کار آیی دارد.

  دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز و انواع مسائل مرتبط با آن را که در این مطلب به آنها پرداخته شده در فهرست زیر مشاهده می کنید :

  دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز

  دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز بهتر است در روز چهارشنبه قرائت شود. آیه 90 سوره نساء که در زیر آمده است را بعد از نماز صبح 7 مرتبه قرائت کنید به نیت آشتی بین فلانی فرزند فلانی و فلانی فرزند فلانی که در اثر لجبازی از هم دور شده اند . هم می توانید برای خود بخوانید هم برای زوجی دیگر. (نگاه کنید به ذکر یا ودود برای بازگشت معشوق )( اگر تمایل دارید طلسمی برای تبدیل عشق یک طرفه به دو طرفه داشته باشید یا با فرستادن طلسم از راه اس ام اس یا نامه عشق یک طرفه خود متقابلاً دو طرفه کنید نگاه کنید به دعا برای تبدیل عشق یک طرفه به دو طرفه )(نگاه کنید به ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق)

  « بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ إِلَّا الَّذینَ یَصِلُونَ إِلَیٰ قَوْمٍ بَیْنَکُمْ وَبَیْنَهُمْ مِیثَاقٌ أَوْ جَاءُوکُمْ حَصِرَتْ صُدُورُهُمْ أَنْ یُقَاتِلُوکُمْ أَوْ یُقَاتِلُوا قَوْمَهُمْ ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَسَلَّطَهُمْ عَلَیْکُمْ فَلَقَاتَلُوکُمْ ۚ فَإِنِ اعْتَزَلُوکُمْ فَلَمْ یُقَاتِلُوکُمْ وَأَلْقَوْا إِلَیْکُمُ السَّلَمَ فَمَا جَعَلَ اللَّهُ لَکُمْ عَلَیْهِمْ سَبیلًا »

  دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک

  دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک معمولاً جهت اختلاف های مادی زن و شوهر بوده و هر گاه مرد یا زنی از شرایط مادی دیگری گله داشته و برای همین قهر و لجبازی می کرده استفاده می شده است. بهتر است از نمک دریایی بجای نمک معمولی استفاده شود. دعای زیر را که به دعای برای آشتی زن و شوهر وی نمک معروف است باید 21 مرتبه در صبح روز چهارشنبه بعد از نماز صبح قرائت کرده بر یک قاشوق کوچک نمک بدمید و در غذا حل نمایید و هر دو از آن غذا میل کنید. اگر ایشان در دسترس نبودند نمک را بر درب خانه ای که همسرتان در آنجا زندگی می کنند بپاشید . ( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی ) (نگاه کنید به دعای برگشت همسر به خانه)

  « زُیِّنَ لِلنَّاس حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنطَرَۀِ مِنَ الذَّهَب وَالْفِضَّۀِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَۀِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاۀِ الدُّنْیَا وَاللّهُ عِندَهُ الْمَآب حُسْنُ »

   دعای آشتی فوری

  در مواردی که با فرد خاصی قهر هستید و می خواهید هرچه سریعتر با وی آشتی کنید می توانید از دعای آشتی فوری که در مجموعه مجرب ترین دعای آشتی فوری بین افراد است و در زیر آمده است استفاده کنید. این دعا با رفع کدورت باعث برقرای هر چه سریعتر صلح و آشتی می شود.مانند دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز که در بالا به آن پرداخته ایم بهتر است این دعا در روز چهارشنبه بعد از نماز صبح قرائت شود.(همچنین نگاه کنید به بهترین دعای محبت)( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )

  «  عَسَی اللهُ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً وَ اللهُ قَدیرٌ وَ اللهُ غَفورٌ رَحیمٌ «

  دعای پشیمانی شوهر

  در مواردی که شوهر موضوعی را بهانه کرده و سعی در فاصله گرفتن از همسرش دارد می توانید دعای پشیمانی شوهر که در زیر آمده است را 100 مرتبه بخوانید و به غذای شوهر خود فوت کنید تا هر چه سریع تر دعای پشیمانی شوهر اثر کند و وی از این تصمیم خود منصرف شود. در واقع این دعا باعث عزیز شدنشما می گردد.مانند دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز باید قبل از قرائت نیت کنید. (همچنین نگاه کنید به دیوانه کردن محبوب) ( نگاه کنید به 1021 بار ذکر یا ودود )

  «  اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من سعه رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم  »

  سوره مزمل برای محبت بین زن و شوهر

  اگر زن و شوهر یا یکی از آنها به تنهایی و به نیت پایدار شدن محبت سوره مزمل را هفته ای یک بار بعد از نماز صبح قرائت کند بسیار خوب است و هرگز لجبازی ، قهر یا کدورتی در زندگی آنها راه پیدا نخواهد کرد. روز قرائت سوره مزمل برای محبت بین زن و شوهر بهتر است مانند زمان خواندن دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز روز چهارشنبه باشد. (نگاه کنید به سوره ای برای بازگشت معشوق)

  دعای آشتی زن و شوهر از راه دور

  دعای سریع الاجابه برای آشتی زن و شوهر از فاصله دور را دو بار قبل از نماز صبح و پنج مرتبه بعد از آن قرائت  کنید و حتماً بین خواندن فاصله ای نباشد . توجه داشته باشید مانند دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز ، دعای آشتی زن و شوهر از راه دور بهتر است در روز چهار شنبه قرائت شود. ( همچنین نگاه کنید به دعای آشتی زن و شوهر )

  « بسم الله الرحمن الرحیم إِبْرَاهِیمُ خَلِیلُ اللَّهِ مُوسَی کَلِیمُ اللَّهِ عِیسَی رُوحُ اللَّهِ مُحَمَّدٌ حَبیبُ اللَّهِ و رَسُولُ اللَّهِ لَوْ أَنزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَی جَبَلٍ لَّرَأَیْتَهُ خَاشعًا مُّتَصَدِّعًا مِّنْ خَشْیَةِ اللَّهِ وَتِلْکَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاس لَعَلَّهُمْ یَتَفَکَّرُونَ أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ الَّذی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ وَرَفَعْنَا لَکَ ذکْرَکَ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا »

  مطالب مرتبط:

  طلسم وابستگی شدید شوهر به زندعای قوی آشتی زن و  شوهردعای دلتنگ کردن معشوقمجموعه دعای عاشق کردن دخترچه دعایی بخوانیم تا به معشوق خود برسیمطلسم احضار فوری معشوق20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شدهدعای زبان بند قوی سکاکیدعای زبان بند شوهردعای زبان بند دشمن + حسود + بدگوزبان بند با گره بر نخمجموعه دعای زبان بند قوی و فوریدعای رام کردن شوهرطلسم مطیع کردن شوهرسوره مزمل برای محبت بین زن و شوهرآیت الکرسی برای محبت زن و شوهر

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مدیر محترم سایت www.doajoo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دعایی برای آشتی بین زن و شوهر لجباز

  دعایی برای آشتی بین زن و شوهر لجباز

  اگر همه کار کرده اید تا عشق خود را به همسر خود نشان دهید ولی سردی از همسر خود می بینید این دعا را بخوانید تا عشق همسرتان به شما زیاد شود.

  دستور اول:

  ۴۴۴ مرتبه این دعا را بر قطعه ای نبات خوانده و به زنتان بخورانید مطمئن باشید تا اخر عمر دوستتان خواهد داشت و از شما اطاعت خواهد کرد

  یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل

  دستور دوم :

  در حالتی که زن و شوهر با هم دعوا کرده اند و روی دیدن همدیگر را ندارند و هر دو بر موضع خود لج بازی و پافشاری میکنند ودر این مواقع باید شخص سومی واسطه شود و این دستور را انجام داده و به خوردشان دهد که دو دستور هست.

  الف :

  ۱۰۰۱ مرتبه ذکر یا وَدود را بر دو عدد شیرینی یا قند یا آب نبات یا زولبیا بامیه یا مقداری شربت شیرین بخواند و به خوردشان دهد

  ب:

  بر روی دو شیرینی یا اب نبات یا زولبیا بامیه یک بار سوره واقعه را بخوانید و بلافاصله بعد از آن این را بخوانید و به خوردشان دهید

  تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَةِ الشَّریفَة بالمَحبَّة الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانة و فلانه بنت فلانه بحَقِّ هذهِ السُّورَةِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

  نکات مهم :

  ۱- بجای فلان بن فلانه اسم شوهرو مادرش و بجای فلانه بنت فلانه اسم زنو مادرش را بگویید

  ۲- در این دستور دوم نمیتوان دعارا بر شربت و چیزهای مایع خواند ولی در دستور اولی می توانید بر روی مایعات و شربت شیرین نیز بخوانید

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رفع کدورت بین زن وشوهر | چگونه کدورت و دعوای بین زن و شوهر را از بین ببریم ؟

  رفع کدورت بین زن وشوهر | چگونه کدورت و دعوای بین زن و شوهر را از بین ببریم ؟

  برای آشتی کردن و رفع کدورت بین زن وشوهر

  گویند اگرکسی جهت آشتی کردن این آیه را ۳ بار بخواند وبر روی آن کس دمد البته آشتی کند وعذر خواهد (مجرب است)

  وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ (سوره انعام آیه ۱۱۵)

  رفع کدورت بین زن وشوهر

  اگر می خواهی هر که بیند دوستت بدارد ، این آیه را بخوان

  هر کس هفت مرتبه آیه ۷ از سوره ممتحنه را به کف دست خود بخواند و بدمد،سپس به صورت خود بکشد،هرکه او را
  ببیند دوستش بدارد.

  «عَسَی اللهُ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَهً وَ اللهُ قَدیرٌ وَ اللهُ غَفورٌ رَحیمٌ»

  اگر میخواهی دوستت بدارند؛ این آیه را بخوان

  اگر میخواهی همه تو را دوست بدارند همیشه با وضو باش این آیه را هم با گلاب و زعفران نوشته و همراه
  خود نگه دارید

  یُحِبّونَهُم کَحُبّ الله اَلذینَ امَنوا اَشَدَّ حُبّاًْ لِلّه

  صلح و آشتی؛ بین دو برادر ، خواهر و یا رفیق

  اگر میان دو برادر یا خواهری یا رفیق یا خویشی کدورت واقع شده باشد بنویس سوره مبارکه
  والتین را تا اسفل السافلین بر قطعه نانی در وقت طلوع آفتاب یا طلوع قمر نوشته و به او بخوراند و
  اسم آن ها را در آخر سوره به این طریق بنویس

  ثُمَّ رَدَدناک فلان زاییده فلان اسفل فلان زائیده فلان

  به جای فلان اسامی را بنویس.

  منبع مطلب : www.niksalehi.com

  مدیر محترم سایت www.niksalehi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سارا 10 روز قبل
  0

  سلام من این آیات روامتحان کردم ولی واقعاباید صبرداشته باشیم واینکه فوررری جوابگونیستن.زمان میبرن تاجواب بدن

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید