توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعای بازگشت معشوق در یک روز

  1 بازدید

  دعای بازگشت معشوق در یک روز را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز (معجزه ای برای بازگشت معشوق)

  دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز (معجزه ای برای بازگشت معشوق)

  افراد بسیاری هستند که رابطه ی عاشقانه ای داشته اند اما متاسفانه به دلایلی معشوق از آن ها دلخور شده و از وی فاصله گرفته است. به همین دلیل در این مقاله از سایت دعاجو تصمیم گرفته ایم بهترین دعاها در زمینه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز را که درواقع منجر به معجزه ی بازگشت معشوق و برگشتن شخصی کهرفته است می شود به شما ارایه دهیم.

  چرا به دعای بازگشت به معشوق نیاز داریم

  اگر فردی برای بازگشت معشوق خود آن هم بین 1 الی 3 روز چنان سردرگم باشد که تنها راه بازگشت را در دعای بازگشت به معشوق پیدا کند پس باید به این هم فکر کند که شاید دعا به تنهایی کافی نباشد.

  پیامبر اکرم(ص) فرمود: «الداعی بلا عمل کالرامی بلا وتر» ترجمه: ” کسی که دعا می‏ کند و به  دنبال آن تلاش و عمل نمی ‏کند، مانند آن است که بی زه کمان، تیر میاندازد”. عدة الداعی، ص 97

  پس دعا نمی تواند جای تلاش و برنامه ریزی را بگیرد بلکه می تواند مکمل آن باشد.

  در نتیجه نیاز است تلاش و مهارت رسیدن به هدف نیز در کنار دعای بازگشت معشوق آموخته شود. شماره زیر توسط یک تیم روانشناسی به سایت دعاجو معرفی شده است که به صورت رایگان مشکل هر فردی را ریشه یابی می کند و سپس توضیح می دهد چگونه می توان برای بازگشت معشوق برنامه ریزی کرده و برای رسیدن به هدف تلاش کرد.

  09306135008 (ارتباط از طریق واتساپ)

  تیم نوین بینش

  به یاد داشته باشید یادگیری دانش و علم برای تلاش و برنامه ریزی صحیح جهت رسیدن به اهداف همیشه بهتر از پیدا کردن دعا نویس برای دعاهایی است که خود نیز می توانید بخوانید و استجابت می شود اگر ایمان و تلاش داشته باشید.

  مقدمه دعای بازگشت معشوق بین 1 الی 3 روز

  خواندن دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز به شما کمک می کند خیلی فوری به هدفتان که معجزه ای برای بازگشت معشوق هست برسید. این مجموعه دعاهای بازگشت معشوق شامل دعای بازگشت معشوق در یک روز، دعای بازگشت معشوق تضمینی، دعای بازگشت معشوق در سه روز و دعای بازگشت معشوق از راه دور است.

  همچنین در مورد دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق، معجزه بازگشت معشوق و دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق نیز صحبت می شود که همگی بایستی برای امر حلال استفاده شود و دیوانه کردن محبوب از عشق شما موثر می باشد. (همچنین نگاه کنید به دعای بازگشت معشوق کمتر از سه روز)

  دعای بازگشت معشوق در یک روز

  دعای بازگشت معشوق در یک روز بسیار سریع و فوری عمل کرده و با عزیز شدن نزد معشوق باعث برگرداندن عشق شما در یک روز می شود. دعای بازگشت معشوق در یک روز را که در زیر آمده است 1000 مرتبه بخوانید تا با ایجاد حس وابستگی معشوق بتوانید وی را خیلی فوری برگردانید.(نگاه کنید به دعای برگشت شوهر به زنش)(نگاه کنید به ذکر یا ودود برای بازگشت معشوق )

  « فَسُبْحَانَ الَّذی بیَدهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ و لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم »

  دعای بازگشت معشوق تضمینی

  در مجموعه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز یکی از مجرب ترین و بهترین دعاها همان خواندن آیه الکرسی می باشد که به عنوان دعای بازگشت معشوق تضمینی معروف شده است و در این زمینه بسیار کارگشا عمل می کند. دعای بازگشت معشوق تضمینی که در زیر آمده است را بعد از هر نماز یومیه بخوانید.(نگاه کنید به ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق)

  بسم الله الرحمن الرحیم. اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ. لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ. مَن ذَا الَّذی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدیهِمْ وَ مَا خَلْفَهُمْ. وَ لاَ یُحِیطُونَ بشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بمَا شَاء. وَسعَ کُرْسیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا. وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ. فَمَنْ یَکْفُرْ بالطَّاغُوتِ وَ یُؤمِن باللّه. فَقَد اسْتَمْسَکَ بالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا. وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ. اللّهُ وَلِیُّ الَّذینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ. وَالَّذینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ. یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ. أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ. صدق الله العلی العظیم

  دعای بازگشت معشوق در سه روز

  برای بازگشت معشوق در سه روز می توانید از دعای بازگشت معشوق در سه روز استفاده کنید. این دعا در بین مجموعه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز بسیار مجرب است و با بیقراری شدید معشوق باعث برگشتن محبوب شما می شود. دعای بازگشت معشوق در سه روز که در زیر آمده است را به مدت سه روز بعد از غروب آفتاب  بخوانید (نگاه کنید به سوره ای برای بازگشت معشوق)

  « اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً »

  دعای بازگشت معشوق از راه دور

  زمانی که معشوق مورد نظرتان از شما دور است برای جلب محبت و بازگشت معشوق از راه دور می توانید از دعای بازگشت معشوق از راه دور که زیر مجموعه ای از دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز است و در زیر آمده است استفاده کنید. این دعا را هنگام ظهر زیر آسمان بخوانید تا بازگشت معشوق میسر شود.(همچنین نگاه کنید به دعای عاشق کردن از راه دور)

  « ویَسْأَلُونَکَ عَنِ الْجِبَالِ فَقُلْ یَنسفُهَا رَبّی نَسْفًا فَیَذَرُهَا قَاعًا صَفْصَفًا لَا تَرَی فِیهَا عِوَجًا وَلَا أَمْتًا »

  دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق

  برای اینکه بخواهید محبوب مورد نظر را خود را خیلی سریع به سمت خود برگردانید می توانید با استفاده از دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق با رفع کدورت ایجاد شده این کار را انجام دهید. دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است را با خلوص نیت بخوانید.(نگاه کنید بهبرگرداندن معشوق با موکل)

  «اللهُمَّ إِنِّی أَطَعْتُکَ فِی أَحَبِّ الْأَشْیَاءِ إِلَیْکَ وَ هُوَ التَّوْحِیدُ وَ لَمْ أَعْصِکَ فِی أَبْغَضِ الْأَشْیَاءِ إِلَیْکَ وَ هُوَ الْکُفْرُ فَاغْفِرْ لِی مَا بَیْنَهُمَا یَا مَنْ إِلَیْهِ مَفَرِّی آمِنِّی مِمَّا فَزعْتُ مِنْهُ إِلَیْکَ اللهُمَّ اغْفِرْ لِیَ الْکَثِیرَ مِنْ مَعَاصِیکَ وَ اقْبَلْ مِنِّی الْیَسیرَ مِنْ طَاعَتِکَ یَا عُدَّتِی دُونَ الْعُدَد وَ یَا رَجَائِی وَ الْمُعْتَمَدَ وَ یَا کَهْفِی وَ السَّنَدَ وَ یَا وَاحِدُ یَا أَحَدُ یَا قُلْ هُوَ اللهُ أَحَدٌ اللهُ الصَّمَدُ لَمْ یَلِدْ وَ لَمْ یُوْلَدْ وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوا أَحَدٌ. أَسْأَلُکَ بحَقِّ مَنِ اصْطَفَیْتَهُمْ مِنْ خَلْقِکَ وَ لَمْ تَجْعَلْ فِی خَلْقِکَ مِثْلَهُمْ أَحَدا أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ تَفْعَلَ بی مَا أَنْتَ أَهْلُهُ اللهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بالْوَحْدَانِیَّهِ الْکُبْرَی وَ الْمُحَمَّدیَّهِ الْبَیْضَاءِ وَ الْعَلَوِیَّهِ الْعُلْیَا [الْعَلْیَاءِ] وَ بجَمِیعِ مَا احْتَجَجْتَ بهِ عَلَی عِبَادکَ وَ بالاسْمِ الَّذی حَجَبْتَهُ عَنْ خَلْقِکَ فَلَمْ یَخْرُجْ مِنْکَ اِلّا إِلَیْکَ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ أَمْرِی فَرَجا وَ مَخْرَجا وَ ارْزُقْنِی مِنْ حَیْثُ أَحْتَسبُ وَ مِنْ حَیْثُ لا أَحْتَسبُ إِنَّکَ تَرْزُقُ مَنْ تَشَاءُ بغَیْرِ حِسَابٍ »

  معجزه بازگشت معشوق

  توصیه شده است افرادی که به دنبال معجزه بازگشت معشوق هستند می توانند از آیاتی از سوره انعام برای معجزه بازگشت معشوق استفاده کنند. این آیات که در زیر آمده است را با نیت دعای بازگشت معشوق 7 مرتبه بخوانید. معجزه بازگشت معشوق در امر حلال استفاده شود.(همچنین نگاه کنید به دعای برگشت همسر به خانه)

  « وَتِلْکَ حُجَّتُنَا آتَیْنَاهَا إِبْرَاهِیمَ عَلَی قَوْمِهِ نَرْفَعُ دَرَجَاتٍ مَنْ نَشَاءُ إِنَّ رَبَّکَ حَکِیمٌ عَلِیمٌ. وَوَهَبْنَا لَهُ إِسْحَاقَ وَیَعْقُوبَ کُلًّا هَدَیْنَا وَنُوحًا هَدَیْنَا مِنْ قَبْلُ وَمِنْ ذُرِّیَّتِهِ دَاوُودَ وَسُلَیْمَانَ وَأَیُّوبَ وَیُوسُفَ وَمُوسَی وَهَارُونَ وَکَذَلِکَ نَجْزی الْمُحْسنِینَ. وَزَکَرِیَّا وَیَحْیَی وَعِیسَی وَإِلْیَاسَ کُلٌّ مِنَ الصَّالِحِینَ. وَإِسْمَاعِیلَ وَالْیَسَعَ وَیُونُسَ وَلُوطًا وَکُلًّا فَضَّلْنَا عَلَی الْعَالَمِینَ. وَمِنْ آبَائِهِمْ وَذُرِّیَّاتِهِمْ وَإِخْوَانِهِمْ وَاجْتَبَیْنَاهُمْ وَهَدَیْنَاهُمْ إِلَی صِرَاطٍ مُسْتَقِیمٍ. ذَلِکَ هُدَی اللَّهِ یَهْدی بهِ مَن یَشَاءُ مِنْ عِبَادهِ وَلَوْ أَشْرَکُوا لَحَبطَ عَنْهُم مَّا کَانُوا یَعْمَلُونَ »

  دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق

  یکی دیگر از دعاها در مجموعه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز، دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق می باشد که به صورت موثر در برگرداندن محبوب کمک می کند.(نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوق)

  « إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ کُن فَیَکُونُ »

  لازم است به این نکته اشاره شود که تمایمی دعاها در زمینه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز بسیار کارامد و موثر هستن و به شما در این زمینه کمک می کنند. اما در کنار دعا بهتر است خود نیز مهارت ها و تکنیک های لازم برای برگرداندن شخص مورد نظر را بیاموزید به نحوی که علاوه بر برگشتن فرد بتوانید رابطه ای پایدار هم برقرار کنید بدون جدایی مجدد (نگاه کنید به 4 حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته).

  مطالب مرتبط:

  20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده

  تکنیک های NLP برای برگرداندن عشق

  سوره الضحی برای بازگشت معشوق

  1021 بار ذکر یا ودود

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

  دعای بازگشت سریع غائب

  سنگ مهرومحبت

  دعای برگشت معشوق از راه دور-علوم ماورا

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مدیر محترم سایت www.doajoo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برگرداندن عشق به رابطه

  در این مقاله تصمیم داریم شما را با باب الاسرار بازگشت معشوق آشنا کنیم. باب الاسرار بازگشت معشوق به شما کمک می کند یک روز و یا نهایت سه روز در بازگشت معشوق خود موفق شوید. باب الاسرار بازگشت معشوق شامل مجموع کاملی از دعاهایی می باشد که برای بازگشت معشوق ذکر شده است. مهمترین آن ها شامل: بازگشت معشوق در یک روز، بازگشت معشوق در سه روز و معجزه بازگشت معشوق است. 

  انواع دعای بازگشت معشوق 

  در باب الاسرار بازگشت معشوق آمده که هر که آیة الکرسی را هفت روز نزد طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزند

  رو به قبله یازده مرتبه بخواند و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد

  نماید البته آن شخص دوست او گردد.

  ۲. هر کس خواهد کسی را عاشق خود کند این آیه که به آیه مَوَدَّت مشهور است

  و به شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد چهارده مرتبه در شب بخواند

  بدمد و به خوردش دهد بیشک بر او عاشق شود و آیه این است:

  ((یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه))

  باب السرار بازگشت معشوق

  در باب الاسرار بازگشت معشوق آمده است گر کسی عاشق شده ونمی تواند به وصالش برسد روز پنج شنبه بعد از نماز

  « صبح وعشاء»ابتداء صلوات بفرستد ،سپس ۱۰۱ مرتبه اسم اعظم «الحلیم»را

  تکرار کند .بعد از ان یک صلوات بفرستد.سپس چشمان خویش را بسته ودر خیال

  خود معشوق را تصورکند وظاهر نماید وبه سینه ی او بدمد ،بی شک معشوق او

  به او رجوع خواهد کرد.مجرب است.

  ۴. برای بدست اوردن محبت شخص مقابل،۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و

  (ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا

  ۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد.مجرب

  است:

  «وما رمیت اذ رمیت …(تا)الله رمی»

  بازگشت معشوق در سه روز

  بر اساس باب الاسرار بازگشت معشوق گفته شده است دعای زیر را ۱۱ مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به

  محبت شما احضار گردد

  بسم الله الر حمن الرحیم

  وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَ

  لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا

  فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة

  الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

  بازگشت معشوق در یک روز

  هر کس آیات زیر را در ساعت روز جمعه یا دوشنبه زود برخواسته وضو ساخته و دو رکعت

  نماز برای رضای خداوند خوانده بعد از هفت بار توبه و استغفار هفت بار فاتحه و هفت  بار

  سوره اخلاص خوانده و بگوید بارالها دل فلان بن کس را بر من نرم کن بزودی محبوب

  القلوب معشوق قرار گیرد و یا اینکه آیات را نوشته همراه داشته باشد همان تاثیر را

  دارد .

  منبع: باب الاسرار بازگشت معشوق

  معجزه بازگشت معشوق

  بعد از نماز صبح این دعا را هفت بار بخوان ،

  شک نیست که آن شخص دیوانه تو شده و بر می گردد .

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
  قُلْ أُوحِیَ إِلَیَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِّنَ الْجِنِّ فَقَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا ﴿۱﴾ یَهْدی إِلَی الرُّشْد فَآمَنَّا بهِ وَلَن نُّشْرِکَ برَبّنَا أَحَدًا ﴿۲﴾ وَأَنَّهُ تَعَالَی جَدُّ رَبّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلَا وَلَدًا ﴿۳﴾ وَأَنَّهُ کَانَ یَقُولُ سَفِیهُنَا عَلَی اللَّهِ شَطَطًا ﴿۴﴾ وَأَنَّا ظَنَنَّا أَن لَّن تَقُولَ الْإِنسُ وَالْجِنُّ عَلَی اللَّهِ کَذبًا ﴿۵﴾وَأَنَّهُ کَانَ رِجَالٌ مِّنَ الْإِنس یَعُوذُونَ برِجَالٍ مِّنَ الْجِنِّ فَزَادُوهُمْ رَهَقًا ﴿۶﴾ وَأَنَّهُمْ ظَنُّوا کَمَا ظَنَنتُمْ أَن لَّن یَبْعَثَ اللَّهُ أَحَدًا ﴿۷﴾وَأَنَّا لَمَسْنَا السَّمَاء فَوَجَدْنَاهَا مُلِئَتْ حَرَسًا شَدیدًا وَشُهُبًا ﴿۸﴾ وَأَنَّا کُنَّا نَقْعُدُ مِنْهَا مَقَاعِدَ لِلسَّمْعِ فَمَن  یَسْتَمِعِ الْآنَ یَجِدْ لَهُ شهَابًا رَّصَدًا ﴿۹﴾ و باسماء العظیم الانس و دعوت الجبروت و بحق آدم نورک الانس و بحق الجن والانس و الی هذه الاسماء و بحق حم عسق و بحق اسماء الله تعالی و بحق خاتم سلیمان ابن داود و بحق کهیعص انه ولی و اله آدم سیده

  دعا برای بازگشت معشوق از راه دور

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
  قُلْ أُوحِیَ إِلَیَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِّنَ الْجِنِّ فَقَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا
   یَهْدی إِلَی الرُّشْد فَآمَنَّا بهِ وَلَن نُّشْرِکَ برَبّنَا أَحَدًا
   وَأَنَّهُ تَعَالَی جَدُّ رَبّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلَا وَلَدًا
   وَأَنَّهُ کَانَ یَقُولُ سَفِیهُنَا عَلَی اللَّهِ شَطَطًا
   وَأَنَّا ظَنَنَّا أَن لَّن تَقُولَ الْإِنسُ وَالْجِنُّ عَلَی اللَّهِ کَذبًا
  وَأَنَّهُ کَانَ رِجَالٌ مِّنَ الْإِنس یَعُوذُونَ برِجَالٍ مِّنَ الْجِنِّ فَزَادُوهُمْ رَهَقًا

  دعای برگشتن عشق از دست رفته

  دعای زیر را نوشته و بر روی آن یک سنگ سنگین قراردهید زبان آن شخص

  بسته می شود و با شما با محبت رفتار می کند

  یا َمعشَرَ الجِنِّ وَ اَلاِنس اِنَ استَطعتِمُ اَن تَنفَذوا مِن اَقطارِ السَمواتِ وَ الاَرضُ فَانفَذوا

  لا تَنفَذون اِلّا بسُلطان . لسان فلان بن فلان علی حب فلان بن فلان

  هر گاه بخواهی کسی را تسخیر کنی وضو بگیر ودو رکعت نماز به جای بیاورودر هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این ایه را بخوانید((عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً واللهُ غَفورٌ رَحیم))
  وپس از سلام نماز نیز این ایه را هفت مرتبه بخوانید‹‹اَللهُمَ لَین لی فلان بن فلان کَما لَینتَ الحَدیدَلِداوود وسَخِرهُ لی کَما سَخَرتَ ریحَ لِسُلَیمان›› این نماز را تا یک هفته بخوانید مجرب است حتی در بعضی مواقع با یکبار خواندن هم نتیجه دارد بستگی به حالات روحی شخص دارد

  دعای غایب

  این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز ۵ شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است
  بسم الله الرحمن الرحیم
  اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه

  دعای برگرداندن شخص

  عزیمت زیر رو در روز چهار شنبه ساعت شمس یا مشتری بنویس در همان روز هم در آتش بیانداز تا مطلوب به محبت و عشق تو گرفتار شود

  ۱۱۱ ۲ ۹ ۱۱۱ مما کو دو لام

  ذعا های مرتبط:

  دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق
  طلسم بیقراری شدید معشوق
  دعای زبان بند فوری
  طلسم بیقراری
  دعا برای دور کردن شخص
  دعای جلب معشوق از راه دور
  دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق
  دعای رسیدن به شخص مورد علاقه

  جستجو های مرتبط: دعایی برای برگشتن معشوق دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق طلسم قوی برای برگرداندن معشوق دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق دعا برای برگشتن شخص مورد نظر دعا برای بازگشت معشوق از راه دور دعای برگشتن عشق از دست رفته دعای غایب دعای برگرداندن شخص دعایی برای برگشتن معشوق دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق طلسم قوی برای برگرداندن معشوق دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق دعا برای برگشتن شخص مورد نظر دعا برای بازگشت معشوق از راه دور دعای برگشتن عشق از دست رفته دعای غایب دعای برگرداندن شخص دعایی برای برگشتن معشوق دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق طلسم قوی برای برگرداندن معشوق دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق دعا برای برگشتن شخص مورد نظر دعا برای بازگشت معشوق از راه دور دعای برگشتن عشق از دست رفته دعای غایب دعای برگرداندن شخص دعایی برای برگشتن معشوق دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق طلسم قوی برای برگرداندن معشوق دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق دعا برای برگشتن شخص مورد نظر دعا برای بازگشت معشوق از راه دور دعای برگشتن عشق از دست رفته دعای غایب دعای برگرداندن شخص

  منبع مطلب : bargardandanberabete.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bargardandanberabete.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  12 دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق

  12 دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق

  12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق

  دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق از راه دور در زندگی بسیاری افراد معجزه عشق را ممکن کرده است. در این مقاله قصد داریم در مورد 12 دعا و ذکر قرآنی صحبت کنیم که عشق شما را به سرعت بر می گرداند.

  این دعا ها برای از بین بردن کدورت و بازگشت عشق و معشوق به رابطه یا خانه می باشد.

  اگر می خواهید خواستگار خود را خیلی سریع برگردانید یا به دنبال دلتنگ کردن عشق تان و بازگشت غایب زندگی خود هستید و یا در همه لحظات زندگی تان فکر و ذکر بازگشت معشوق از راه دور و عشق وی روز و شب را از شما گرفته است پس به شما یک خبر خوب می دهم، از امروز آسوده باشید که این 12 دعا رفتار عشق شما را حتی از راه دور تغییر خواهد داد.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  1) دعایی برای برگشتن معشوق

  آمده که هر که آیة الکرسی را هفت روز نزد طلوع صبح قبل از آن که به کسی حرف بزند رو به قبله یازده مرتبه بخواند و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد نماید البته آن شخص دوست او گردد.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  2) دعا برگرداندن معشوق

  هر کس خواهد کسی را عاشق خود کند این آیه که به آیه مَوَدَّت مشهور است و به شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد چهارده مرتبه در شب بخواند بدمد و به خوردش دهد بی شک بر او عاشق شود و آیه این است:

  ((یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه))

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  3) دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق

  گر کسی عاشق شده و نمی تواند به وصالش برسد روز پنج شنبه بعد از نماز « صبح وعشاء» ابتداء صلوات بفرستد ، سپس ۱۰۱ مرتبه اسم اعظم «الحلیم» را تکرار کند. بعد از آن یک صلوات بفرستد .سپس چشمان خویش را بسته و در خیال

  خود معشوق را تصور کند و ظاهر نماید و به سینه ی او بدمد ، بی شک معشوق او به او رجوع خواهد کرد.مجرب است.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  4) دعای فلفل سیاه برای محبت معشوق

  دعای فلفل سیاه برای بازگشت معشوقبیسار مجرب است.

  برای بدست اوردن محبت شخص مقابل،۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و (آیه ی ۱۷/ سوره ی انفال) را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده و در اتش اندازد تا 2 روز کامل گردد . اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد آمد. مجرب است:

  «و ما رمیت اذ رمیت …(تا) الله رمی»

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  5) طلسم قوی برای برگرداندن معشوق

  دعای زیر را ۱۱ مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  6) دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

  هر کس آیات زیر را در ساعت روز جمعه یا دوشنبه زود برخواسته وضو ساخته و دو رکعت نماز برای رضای خداوند خوانده بعد از هفت بار توبه و استغفار هفت بار فاتحه و هفت بار سوره اخلاص خوانده و بگوید بارالها دل فلان بن کس را بر من نرم کن بزودی محبوب القلوب معشوق قرار گیرد و یا اینکه آیات را نوشته همراه داشته باشد همان تاثیر را دارد .

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  7) دعا برای برگشتن شخص مورد نظر

  بعد از نماز صبح این دعا را هفت بار بخوان ، شک نیست که آن شخص دیوانه تو شده و بر می گردد .

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  8) دعا برای بازگشت معشوق از راه دور

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  9) دعای برگشتن عشق از دست رفته

  دعای زیر را نوشته و بر روی آن یک سنگ سنگین قراردهید زبان آن شخص بسته می شود و با شما با محبت رفتار می کند.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  10) نماز برای بازگشت معشوق

  هر گاه بخواهی کسی را تسخیر کنی وضو بگیر ودو رکعت نماز به جای بیاورودر هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این ایه را بخوانید ((عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً واللهُ غَفورٌ رَحیم))
  و پس از سلام نماز نیز این ایه را هفت مرتبه بخوانید ‹‹اَللهُمَ لَین لی فلان بن فلان کَما لَینتَ الحَدیدَلِداوود وسَخِرهُ لی کَما سَخَرتَ ریحَ لِسُلَیمان››
  این نماز را تا یک هفته بخوانید مجرب است حتی در بعضی مواقع با یک بار خواندن هم نتیجه دارد بستگی به حالات روحی شخص دارد.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  11) دعای بازگشت غایب

  این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز ۵ شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  12) دعای برگرداندن شخص

  عزیمت زیر رو در روز چهار شنبه ساعت شمس یا مشتری بنویس در همان روز هم در آتش بیانداز تا مطلوب به محبت و عشق تو گرفتار شود.

  ذکرها، آیات و دعاهای مجربی که می توانید برای رسیدن به حاجت بازگرداندن محبوب و معشوق از آن یاری بگیرید را با هم مرور کردیم. توجه داشته باشید که هرگز به دنبال راهکارهای خرافه گرایانه‌ای مثل طلسم برای جلب محبت و بازگرداندن معشوقتان نباشید.

  گرچه دعا و نیایش های معتبری که توسط ائمه اطهار برای رسیدن به حاجت توصیه شده اند میتواند برای نزدیک شدن به پروردگار و رسیدن به حاجت های قلبی بسیار موثر و راهگشا باشد اما مسلما برای رسیدن به معشوق و حل مشکلات عاطفی تنها دعا و نیایش کافی نیست.

  خداوند قدرت عقل و اراده را در وجود انسان قرار داده است تا با همت و پشتکار به اهداف و آرزوهایش برسد. شما نیز با کسب آگاهی و مهارت لازم در حوزه روابط عاطفی، میتوانید ارتباط موثری با فرد مورد علاقه تان برقرار کنید و معشوق، خواستگار یا همسری که شما را ترک کرده است را مجددا به رابطه بازگردانید.

  به یاد داشته باشید برای موفقیت در ایجاد روابط عاشقانه و ازدواج لازم است دانش لازم را نیز بدست آورید و برای رسیدن به هدف خود تلاشی کنید (در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40) و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  بیشتر بخوانید:

  ۱۲ دعای مجرب برای ازدواج با شخص مورد نظر

  ۱۴ دعای مجرب برای جدایی و دلسردی بین دو حرام

  دعاهای مجرب برای باز شدن بخت پسر مجرد و ازدواج سریع

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فاطی : عالی

  کدوم دعارو خوندید؟ : کدوم دعاروخوندین؟

  سارا : سلام شوهرم رفته زن‌سیغه کرده منو با دوبچه تنها گزاشته میشه الان چهار ماه شده نه زنگ میزنه نه سراغی ازمون می گیره خیلیم خوشبخت بودیم میشه راهنمایم کنید که از هم جدا بشن بعد بیاد سراغ بچه هاش

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  🙂💔 22 ساعت قبل
  0

  من بیشتر این کار هایی که گفت و انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم

  لادن 4 روز قبل
  0

  من عشقم بهم محلی می‌کرد جوابم نمیداد ی دعای مهر محبت گرفتم از ملا ب حدی خوب بود ک الان خودم دیگه نمیخوامش 😂😂

  0
  میلاد 1 روز قبل

  جدی؟؟؟ راهنمایی بفرمایین

  عدالت صالحی 4 روز قبل
  0

  من خانم گذاشته رفته دوتادختردارم می خوام برگردونم نمی دونم طلسم کردن چکارکردن برنمی گرده حالایک مزاحم پیداشده میگه من خواستگارام چطوری این مزاحمودورش کنم خانم برگرده

  ناشناس 6 روز قبل
  0

  سلام میشه بگید کدوم دعا بهتر جواب میده

  امید 11 روز قبل
  1

  بابام جان

  دوستان به کسیکه رفته محل نذارید گور پدر بخاهش سگ رید رفت که رفت اگر آدم بود نمی‌رفت

  ولشون کنید محل نذارید این سگ صفت‌ها خودشون برمیگردند

  تمنا 15 روز قبل
  0

  سلام.

  یه نفرو دوس دارم اما ازوقتی فهمید. باهام رابطه ش بد شد. توروخدا راهنماییم کنید باید چکار کنم. حال وروز خوبی ندارم. میخوام ارتباطش بامن خوب بشه🙏😭😭😭🙏

  گلی 17 روز قبل
  0

  کدوم دعا خوندین شما؟

  رضا 18 روز قبل
  0

  سلام و عرض ادب

  در مورد قرائت سوره واضحی بفرمایید که

  در قرآن آمده است"" ووجدک ضالا فهدی "" ولی اینجا نوشتید "" ووجدک ضالا هدی "" به کدام صورت باید خوانده شود

  باتشکر

  ناشناس 19 روز قبل
  -1

  خدا خیلی بزرگه هیچ وقت از معجزهای خدا قافل نشید دعاهاشونم همه خوب بودن من انجام دادم معجزه گرفتم تو یه روز بخونین با دل پاک ایشالا مشکلتون حل میشه

  😔😔😔 21 روز قبل
  0

  سلام عزیزانم توروخدا دها کنید برام ک همسرم برگرده الان ۱ماه خونه بابامم اصلا نیومدن دنبالم بگید چیکار کنم که بیاد دنبالم ازتون خواهش میکنم التماستون میکنم 😭😭😭😭😭😭😭

  0
  رضا 11 روز قبل

  سلام

  چی شد ؟ برگشت،‌‌‌؟؟؟

  0
  رضا 18 روز قبل

  سلام

  خب دعا کردن نمیخاد

  اولا منت بذار سر شوهرت دوما شوهرت رو پیش خانوادت عزیز کن سوما مطمئن باش چیزی ازت کم نمیشه چهارما قطعا و حتما تقصیر شما زنهاست

  پاشو برو گل بخر برو سرخانه و زندگیت

  مطمئن باش به غیراز پدر مادر ،نه برادر و نه خواهر و نه فرزند هیچ کدوم بدرد نمیخورند

  پس قدر همدیگر رو بدونید

  0
  ناشناس 19 روز قبل

  سلام توکلت به خدا باشه همون دعا هزارتابه نیت صدتا بخون جواب میده ایشالا

  سنم 26 روز قبل
  0

  این آیه هس ک میگ هزار مرتبه بخونین سخت هس ولی بخدا جواب میده🤍

  0
  Ma 19 روز قبل

  سلام عزیزم کدوم آیه رو باید هزار مرتبه بخونیم میشه بگید؟ 🙂🙏🏻

  معصومه 1 ماه قبل
  0

  کدوم دعارو بخونم عشقم برگرده اونم دوستم داره اما خانواده ش نمیزارن

  0
  رضا 18 روز قبل

  سلام

  با همه دوستان هستم از جمله با خودم بیشتر

  قسم میخورم بوالله العلی العظیم و والله بالله تالله قسم تمام ماهایی که داریم اشک میریزیم دعا میکنیم صلوات نذر میکنیم چله میگیریم و از این کارها خیلی خیلی خیلی خیلی ببخشید ببخشید یه روزی مثل سگ پشیمون میشیم

  یه روزی صدتا بد و بیراه به خودمون میدیم که آخه چرا و چطور من عاشق این عوضی کثیف شدم

  باور نمی‌کنید یکی دو روز وقت بذارید برید دادگاه‌های خانواده باور بفرمایید هزار مرتبه عاشق تراز ما بودند

  پس لطفا بیاییم بجای اینکه خدارو قسم بدیم و نعوذبالله مجبورش کنیم اجازه بدیم که خدا بهترین سرنوشت رو برای ما رقم بزنه

  شکر حق را کان دعا مردود شد

  من زيان پنداشتم آن سود شد

  بس دعاها کان زيانست و هلاک

  وز کرم مي نشنود يزدان پاک

  سنا 1 ماه قبل
  0

  چیکار کنم عشقم برگرده

  شی کجا دعا نوشتی 1 ماه قبل
  0

  کجا دعا نوشتی لطفا به ما هم بگو

  يلدا 1 ماه قبل
  0

  لطفادعاروبنويسيد

  يلدا 1 ماه قبل
  0

  سلام دعاي بازگشت معشوق ميخوام لطفاكمك كنيد

  مائده 1 ماه قبل
  0

  میشه کمکم کنین در مورد این دعاها که اون کسیو که عاشقشم خودش برگرده بخدا از وقتی رفته حاله روزه خوبی ندارم ازتون خواهش میکنم میشه کمکم کنین

  نازنین 1 ماه قبل
  1

  شماره یه دعانویس خوب رومیشه بهم بدین

  سیدعلی 1 ماه قبل
  1

  سلام خانمم بعداز۱۲ سال زندگی باداشتن پسری ۵ساله ۱ماه شده رفته خونه مادرش والان تقاضای طلاق کرده واین درصورتی است که ماهمدیگروبسیار دوست داشتیم ازشمادرخواست کمک وبرگشت همسرم رودارم

  الی 1 ماه قبل
  0

  سلام تروخدا کمکم کنین .بیایید همو دعاکنیم.منم دوسال عاشق یکی بودم هردو همو دوسداشتیم.یهو رفت .چ کنم برگرده ... اصلا انتظار نداشتم.اعتمادداشتم بهش😭حتی قصدمون ازدواج بود

  صبا 2 ماه قبل
  3

  دعای برگشت معشوق سریع الجابه

  0
  محمد 11 روز قبل

  عشقم قهر کرده رفته

  -1
  سحر 20 روز قبل

  عشق کات کرده رفته میخوام برگرده بازم عین روزهای اول

  2
  مهدیه 24 روز قبل

  دعای برگشت معشوق

  0
  سنا 1 ماه قبل

  چیکار کنم عشقم برگرده

  علی 2 ماه قبل
  0

  ق

  فرانک 2 ماه قبل
  1

  من طلسم از دعا نویس گرفتم عشقم برگشت الان هم ازدواج کردیم انشالله همه خوشبخت باشید

  0
  سلام میشه شمارشو بزارید 4 روز قبل

  سلام میشهدشمارشو بزارید

  0
  بنی 18 روز قبل

  لطفا شماره دعا نویس رو بدین

  0
  😔😔😔 21 روز قبل

  کجا این کارو انجام دادی

  0
  زهرا 1 ماه قبل

  میشه شماره رو بدی ماهم این طلسمو بگیریم

  -1
  مریم 1 ماه قبل

  ادرس دعا نویستو میدی😔

  صبا 2 ماه قبل
  0

  دعابرگشت عشقم زنگ بزنه الان

  0
  هادی 30 روز قبل

  برگشت زنم به خانه

  0
  عنایت 1 ماه قبل

  هدایت

  0
  سحر 2 ماه قبل

  عشقم برگرده دوباره دیونم بشه

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  شماره ۵ ۶۷ ۸ اصلا دعا هاش نیست

  کدوم بیشتر جواب میده تو تایم کم لطفا معرفی کنید ممنون

  حیدری 2 ماه قبل
  -1

  عالی

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  سلام یه دعایی بهم بگو نمیدونم دوماه هست عشقم رفته نمیدونم واسه چی رفته هرچی رنگش میزنم جواب نمیده خبری ازش ندارم اسمش محمد

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  مرسی از دعاهای قرآنی که در اختیار گذاشتید

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  مرسی از دعاهای قرآنی که در اختیار گذاشتید

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  عالی

  حسن 3 ماه قبل
  1

  چکار کنم عشقم رفته برگرده پشیمون بشه

  سمیرا 3 ماه قبل
  0

  من یه دعا میخوام ک شوهرم بهم زنگ بزنه تورو خدا کمکم کنید

  0
  😔😔😔 21 روز قبل

  منم همینو میخوام 😭😭😭😭

  شیوا شورانگیز 3 ماه قبل
  -1

  برای دیوانه کردن محبوب از عشق که مثل این دعای بالا سریع الاجابه باشه و ۱ الی ۳ روز جواب بده چی هست؟؟

  -1
  رها بیرانوند 1 ماه قبل

  دعا برای برگشتن مقشوق در یک الی سه روز

  لاله 3 ماه قبل
  1

  من نزدیک یکسال هست بایکی دوستم ولی یه مدت سرموضوعات علکی بحث وقهروآشتی میکنیم میخام کارکنین که خودش برگرده

  لاله 3 ماه قبل
  -1

  بایدچیکارکنم که خودش برگرده

  ناشناس 3 ماه قبل
  -2

  سلام لاله هستم نزدیک به یکسال بایکی دوست هستم ولی جدید خیلی تند تند بحث میکنیم قهروآشتی معلوم نیست چش شده سرچیزهای علکی بحث میکنیم احتمال داره باکسی باشه یا کسی براش دعا گرفته باشه

  محسن اسدی 4 ماه قبل
  1

  سلام من کسی دوست داشتم واونم من دوست داشت اسمش امنه هستس ولی بهش اتنا میگن تو را خدا باید چکار کنم برگردد

  الهه 4 ماه قبل
  0

  من به کسی علاقمند. شدم و نمیتونم فراموشش کنم چیکار کنم

  ایشون متاهل هستند ومن بدون تو می میرم چیکار کنم

  0
  رضا 18 روز قبل

  سلام

  اگر شما جای زن این آقا بودید چکار می‌کردید

  میومدی اینجا دعا میخوندی که خدایا این خانوم رو به شوهرم برسون؟؟؟

  خونه خودتو روی خونه کسی نساز چون از زمین بالاتری پس بدون بدجور میخوری زمین که صدای خورد شدن استخونهات رو همه میفهمند

  0
  پناه بر خدا 2 ماه قبل

  مطمئن باش با او هم خودت هم بقیه رو به فنا میکشی، به سوی خدا برو و دست از سر زندگی و فرد متأهل بردار. یاعلی

  سارا 4 ماه قبل
  4

  سلام شوهرم رفته زن‌سیغه کرده منو با دوبچه تنها گزاشته میشه الان چهار ماه شده نه زنگ میزنه نه سراغی ازمون می گیره خیلیم خوشبخت بودیم میشه راهنمایم کنید که از هم جدا بشن بعد بیاد سراغ بچه هاش

  سمانه 4 ماه قبل
  3

  شوهر من 2سال هست رفته یه شهر دیگه کار می کنه من دختر 10ساله ام رو ول کرد ورفت چند ماهی یه شب میاد برمیگرده تو رو خدا هر دعایی بلدید بگید بخونم خودش برگرده به خدا ثواب داره

  سمانه 4 ماه قبل
  -1

  شوهرم دوسال هست رفته یه شهر دیگه کار می کنه چه دعایی بخونم برگرده دیگه اونجا نره

  احمد 5 ماه قبل
  0

  حالم خرابه 1 ماهه حتی سرکار نمیتونم برم فکرم مشغول شه چیکار کنم

  احمد 5 ماه قبل
  0

  چیکار کنم عشقم برگرده

  دریا 5 ماه قبل
  0

  بچه یه چی بگین انجام بدم ک عشقم برگرده لطفا

  0
  سیدامیر 10 روز قبل

  جهت دعا..شماره ۰۹۰۱۱۹۵۲۷۲۷

  على هستم 5 ماه قبل
  0

  چكاركنم كه عشقم برگرده

  1
  ستاره 4 ماه قبل

  من اون خیلی دوسم داشت خیلی من نداشتم من ۳بار خطا کردم نه خیانت اون فهمید آخرین بار ولم کرد حالا که ولم کرد من تاز دارم از غم دوربین میمیرم چی کار کنم برگرد همه دعایی خوندم ازش خواستم حتی برگرد دیگه منو نمیخواد چی کار کنم

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام على هستم چكاركنم كه شخصى كه دستش دارم برگرده

  معصومه 5 ماه قبل
  -2

  چ دعایی بخونیم برا بازگشت معشوق

  Mobin_tz 5 ماه قبل
  1

  مرسییییییی جواب داد😍عشقم برگشت

  دعایی که گفته ۱۰۰۰ مرتبه بخوانید رو یکبار به نیت ۱۰۰۰ بار خوندم جواب داد😍

  0
  ناشناس 19 روز قبل

  سلام همون دعا که نوشته هزارتا به نیت برگشت صدتا بخون به نیت هزارتا من خوندم برگشت

  -2
  😔😔😔 21 روز قبل

  میشه ب مام بگی ک چیکار کردی گ برگشت ازت خواهش میکنم

  0
  خوشبحالت 27 روز قبل

  خداروشوز

  -2
  خوشبحالت 27 روز قبل

  خداروشوز

  -1
  شی کجا دعا نوشتی 1 ماه قبل

  توروخدا جواب داد

  0
  شی کجا دعا نوشتی 1 ماه قبل

  کجا دعا نوشتی

  -2
  امیر 2 ماه قبل

  کدومش رو خوندیی

  ت 5 ماه قبل
  0

  ت

  ارزو 5 ماه قبل
  1

  سلام دعاها خیلی ارزنده بود ممنون

  فاطی 5 ماه قبل
  5

  عالی

  شه پول 6 ماه قبل
  -2

  ساعت قمر چه وختیه

  سیما 6 ماه قبل
  3

  مرسی از دعای خوبتون و معرفی تیم نوین بینش. خیلی بم کمک کردن و تونستم بفهمم مشکلم چیه چون نامزدم یک هفته قبل از مراسم ازم جدا شد و لحظه ای شده بود که هیچی دیگه واسم معنا نداشت و فقط امیدم خدای عزیزم بود تا اینکه تو همین سایت اسم تیم نوین بینش رو دیدم و باشون ارتباط گرفتم که مثل یه معجزه تغییر کرد زندگیم خدایای هزاربار شکرت که همیشه مراقبمی فقط خدا فقط

  الهه 6 ماه قبل
  2

  سلام من دوست دارم عشقم برگرده خیلی افسرده شدم بدون عشقم زندگی فایده نداره یک بار دست خودکشی زدم راهنمایی بکنید چه طور عشقم برگردونم البته همه جا بلاکم

  مریم 6 ماه قبل
  0

  چه دعایی خوانذی

  0
  گلی 17 روز قبل

  کدوم دعا بخونم ؟

  مریم 6 ماه قبل
  0

  چه دعایی خوانذی

  بهار 6 ماه قبل
  0

  اگه این دعا ها برای کسی پاسخ داده لطفا راست بگه من خیلی دارم از نبود عشقم رنج میکشم

  مر 6 ماه قبل
  2

  کدوم دعا زودتر اثر داره عشقم دوهفتس رفته دارم دیوانه میشم

  0
  ناشناس 19 روز قبل

  همون هزارتارو بخون برمیگرده ایت الکرسی ام بخون

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  کدوم دعا جواب داد لطفا بگید

  صدیقه 8 ماه قبل
  0

  منم دعاها و خوندم ان شاءالله برگرده

  فله 8 ماه قبل
  0

  عشقمعاشق کسی دیگه شده

  حسن 8 ماه قبل
  1

  خانومم ودخترم رفته خونه مادرش برنمیگردن

  A 9 ماه قبل
  1

  کدوم دعارو خوندید

  نرگس 9 ماه قبل
  2

  خب جواب بدین ک کدومش جواب داد

  0
  ناشناس 20 روز قبل

  شوهرم رفت خانه نمیدی خرف منو گوش نمیکنه؟ من ده سال زن فقیدش هستم خیلی عذابم میده همه عذابم میده منو

  2
  عبدالرحمن افخمی 4 ماه قبل

  چکارکنم که عشقم برگرد

  Dliw 12 ماه قبل
  1

  برای من جواب دادبچه هاالان بیوگرافیش راجب اینه ک میخوادبرگرده☺☺☺☺

  0
  عاشق 23 روز قبل

  چی خوندی قشنگم؟

  0
  خوشبحالت 27 روز قبل

  خدارو شکر

  0
  شی کجا دعا نوشتی 1 ماه قبل

  کدوم رو خوندی

  1
  نیما 3 ماه قبل

  میشه جواب اینهمه آدم دلشکسته که منتظرن بگی کدوم دعا رو خوندی رو بدی؟اگه واقعا خودت عاشق بودی و درد دوری کشیدی پس حال بقیه رو درک کن و لطفا کامل بگو کدوم دعا رو خوندی و چ اتفاقی افتاد؟

  1
  Aynaz 4 ماه قبل

  چیکار کردی ؟؟

  1
  M 6 ماه قبل

  کدوم دعا رو خوندی

  4
  کدوم دعارو خوندید؟ 6 ماه قبل

  کدوم دعاروخوندین؟

  2
  زینب دیناروند 6 ماه قبل

  ببخشید من بخوام رلم برگرده باید کدوم دعا رو بخونم

  0
  چ دعایی خوندید 7 ماه قبل

  چی خوندید

  1
  نسیم 7 ماه قبل

  چی خوندین جواب داد؟؟؟بمنم بگین خواهش میکنم😭😭😭😭

  -2
  حضرت قلبها 8 ماه قبل

  کدومشو خوندی لطفا بگو من خیلی لازمش دارم.

  برای ارسال نظر کلیک کنید