توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعای بازگشت معشوق در یک روز

  1 بازدید

  دعای بازگشت معشوق در یک روز را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز (معجزه ای برای بازگشت معشوق)

  دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز (معجزه ای برای بازگشت معشوق)

  افراد بسیاری هستند که رابطه ی عاشقانه ای داشته اند اما متاسفانه به دلایلی معشوق از آن ها دلخور شده و از وی فاصله گرفته است. به همین دلیل در این مقاله از سایت دعاجو تصمیم گرفته ایم بهترین دعاها در زمینه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز را که درواقع منجر به معجزه ی بازگشت معشوق و برگشتن شخصی کهرفته است می شود به شما ارایه دهیم.

  چرا به دعای بازگشت به معشوق نیاز داریم

  اگر فردی برای بازگشت معشوق خود آن هم بین 1 الی 3 روز چنان سردرگم باشد که تنها راه بازگشت را در دعای بازگشت به معشوق پیدا کند پس باید به این هم فکر کند که شاید دعا به تنهایی کافی نباشد.

  پیامبر اکرم(ص) فرمود: «الداعی بلا عمل کالرامی بلا وتر» ترجمه: ” کسی که دعا می‏ کند و به  دنبال آن تلاش و عمل نمی ‏کند، مانند آن است که بی زه کمان، تیر میاندازد”. عدة الداعی، ص 97

  پس دعا نمی تواند جای تلاش و برنامه ریزی را بگیرد بلکه می تواند مکمل آن باشد.

  در نتیجه نیاز است تلاش و مهارت رسیدن به هدف نیز در کنار دعای بازگشت معشوق آموخته شود. شماره زیر توسط یک تیم روانشناسی به سایت دعاجو معرفی شده است که به صورت رایگان مشکل هر فردی را ریشه یابی می کند و سپس توضیح می دهد چگونه می توان برای بازگشت معشوق برنامه ریزی کرده و برای رسیدن به هدف تلاش کرد.

  09306135008 (ارتباط از طریق واتساپ)

  تیم نوین بینش

  به یاد داشته باشید یادگیری دانش و علم برای تلاش و برنامه ریزی صحیح جهت رسیدن به اهداف همیشه بهتر از پیدا کردن دعا نویس برای دعاهایی است که خود نیز می توانید بخوانید و استجابت می شود اگر ایمان و تلاش داشته باشید.

  مقدمه دعای بازگشت معشوق بین 1 الی 3 روز

  خواندن دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز به شما کمک می کند خیلی فوری به هدفتان که معجزه ای برای بازگشت معشوق هست برسید. این مجموعه دعاهای بازگشت معشوق شامل دعای بازگشت معشوق در یک روز، دعای بازگشت معشوق تضمینی، دعای بازگشت معشوق در سه روز و دعای بازگشت معشوق از راه دور است.

  همچنین در مورد دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق، معجزه بازگشت معشوق و دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق نیز صحبت می شود که همگی بایستی برای امر حلال استفاده شود و دیوانه کردن محبوب از عشق شما موثر می باشد. (همچنین نگاه کنید به دعای بازگشت معشوق کمتر از سه روز)

  دعای بازگشت معشوق در یک روز

  دعای بازگشت معشوق در یک روز بسیار سریع و فوری عمل کرده و با عزیز شدن نزد معشوق باعث برگرداندن عشق شما در یک روز می شود. دعای بازگشت معشوق در یک روز را که در زیر آمده است 1000 مرتبه بخوانید تا با ایجاد حس وابستگی معشوق بتوانید وی را خیلی فوری برگردانید.(نگاه کنید به دعای برگشت شوهر به زنش)(نگاه کنید به ذکر یا ودود برای بازگشت معشوق )

  « فَسُبْحَانَ الَّذی بیَدهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ و لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم »

  دعای بازگشت معشوق تضمینی

  در مجموعه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز یکی از مجرب ترین و بهترین دعاها همان خواندن آیه الکرسی می باشد که به عنوان دعای بازگشت معشوق تضمینی معروف شده است و در این زمینه بسیار کارگشا عمل می کند. دعای بازگشت معشوق تضمینی که در زیر آمده است را بعد از هر نماز یومیه بخوانید.(نگاه کنید به ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق)

  بسم الله الرحمن الرحیم. اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ. لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ. مَن ذَا الَّذی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدیهِمْ وَ مَا خَلْفَهُمْ. وَ لاَ یُحِیطُونَ بشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بمَا شَاء. وَسعَ کُرْسیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا. وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ. فَمَنْ یَکْفُرْ بالطَّاغُوتِ وَ یُؤمِن باللّه. فَقَد اسْتَمْسَکَ بالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا. وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ. اللّهُ وَلِیُّ الَّذینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ. وَالَّذینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ. یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ. أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ. صدق الله العلی العظیم

  دعای بازگشت معشوق در سه روز

  برای بازگشت معشوق در سه روز می توانید از دعای بازگشت معشوق در سه روز استفاده کنید. این دعا در بین مجموعه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز بسیار مجرب است و با بیقراری شدید معشوق باعث برگشتن محبوب شما می شود. دعای بازگشت معشوق در سه روز که در زیر آمده است را به مدت سه روز بعد از غروب آفتاب  بخوانید (نگاه کنید به سوره ای برای بازگشت معشوق)

  « اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً »

  دعای بازگشت معشوق از راه دور

  زمانی که معشوق مورد نظرتان از شما دور است برای جلب محبت و بازگشت معشوق از راه دور می توانید از دعای بازگشت معشوق از راه دور که زیر مجموعه ای از دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز است و در زیر آمده است استفاده کنید. این دعا را هنگام ظهر زیر آسمان بخوانید تا بازگشت معشوق میسر شود.(همچنین نگاه کنید به دعای عاشق کردن از راه دور)

  « ویَسْأَلُونَکَ عَنِ الْجِبَالِ فَقُلْ یَنسفُهَا رَبّی نَسْفًا فَیَذَرُهَا قَاعًا صَفْصَفًا لَا تَرَی فِیهَا عِوَجًا وَلَا أَمْتًا »

  دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق

  برای اینکه بخواهید محبوب مورد نظر را خود را خیلی سریع به سمت خود برگردانید می توانید با استفاده از دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق با رفع کدورت ایجاد شده این کار را انجام دهید. دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است را با خلوص نیت بخوانید.(نگاه کنید بهبرگرداندن معشوق با موکل)

  «اللهُمَّ إِنِّی أَطَعْتُکَ فِی أَحَبِّ الْأَشْیَاءِ إِلَیْکَ وَ هُوَ التَّوْحِیدُ وَ لَمْ أَعْصِکَ فِی أَبْغَضِ الْأَشْیَاءِ إِلَیْکَ وَ هُوَ الْکُفْرُ فَاغْفِرْ لِی مَا بَیْنَهُمَا یَا مَنْ إِلَیْهِ مَفَرِّی آمِنِّی مِمَّا فَزعْتُ مِنْهُ إِلَیْکَ اللهُمَّ اغْفِرْ لِیَ الْکَثِیرَ مِنْ مَعَاصِیکَ وَ اقْبَلْ مِنِّی الْیَسیرَ مِنْ طَاعَتِکَ یَا عُدَّتِی دُونَ الْعُدَد وَ یَا رَجَائِی وَ الْمُعْتَمَدَ وَ یَا کَهْفِی وَ السَّنَدَ وَ یَا وَاحِدُ یَا أَحَدُ یَا قُلْ هُوَ اللهُ أَحَدٌ اللهُ الصَّمَدُ لَمْ یَلِدْ وَ لَمْ یُوْلَدْ وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوا أَحَدٌ. أَسْأَلُکَ بحَقِّ مَنِ اصْطَفَیْتَهُمْ مِنْ خَلْقِکَ وَ لَمْ تَجْعَلْ فِی خَلْقِکَ مِثْلَهُمْ أَحَدا أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ تَفْعَلَ بی مَا أَنْتَ أَهْلُهُ اللهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بالْوَحْدَانِیَّهِ الْکُبْرَی وَ الْمُحَمَّدیَّهِ الْبَیْضَاءِ وَ الْعَلَوِیَّهِ الْعُلْیَا [الْعَلْیَاءِ] وَ بجَمِیعِ مَا احْتَجَجْتَ بهِ عَلَی عِبَادکَ وَ بالاسْمِ الَّذی حَجَبْتَهُ عَنْ خَلْقِکَ فَلَمْ یَخْرُجْ مِنْکَ اِلّا إِلَیْکَ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ أَمْرِی فَرَجا وَ مَخْرَجا وَ ارْزُقْنِی مِنْ حَیْثُ أَحْتَسبُ وَ مِنْ حَیْثُ لا أَحْتَسبُ إِنَّکَ تَرْزُقُ مَنْ تَشَاءُ بغَیْرِ حِسَابٍ »

  معجزه بازگشت معشوق

  توصیه شده است افرادی که به دنبال معجزه بازگشت معشوق هستند می توانند از آیاتی از سوره انعام برای معجزه بازگشت معشوق استفاده کنند. این آیات که در زیر آمده است را با نیت دعای بازگشت معشوق 7 مرتبه بخوانید. معجزه بازگشت معشوق در امر حلال استفاده شود.(همچنین نگاه کنید به دعای برگشت همسر به خانه)

  « وَتِلْکَ حُجَّتُنَا آتَیْنَاهَا إِبْرَاهِیمَ عَلَی قَوْمِهِ نَرْفَعُ دَرَجَاتٍ مَنْ نَشَاءُ إِنَّ رَبَّکَ حَکِیمٌ عَلِیمٌ. وَوَهَبْنَا لَهُ إِسْحَاقَ وَیَعْقُوبَ کُلًّا هَدَیْنَا وَنُوحًا هَدَیْنَا مِنْ قَبْلُ وَمِنْ ذُرِّیَّتِهِ دَاوُودَ وَسُلَیْمَانَ وَأَیُّوبَ وَیُوسُفَ وَمُوسَی وَهَارُونَ وَکَذَلِکَ نَجْزی الْمُحْسنِینَ. وَزَکَرِیَّا وَیَحْیَی وَعِیسَی وَإِلْیَاسَ کُلٌّ مِنَ الصَّالِحِینَ. وَإِسْمَاعِیلَ وَالْیَسَعَ وَیُونُسَ وَلُوطًا وَکُلًّا فَضَّلْنَا عَلَی الْعَالَمِینَ. وَمِنْ آبَائِهِمْ وَذُرِّیَّاتِهِمْ وَإِخْوَانِهِمْ وَاجْتَبَیْنَاهُمْ وَهَدَیْنَاهُمْ إِلَی صِرَاطٍ مُسْتَقِیمٍ. ذَلِکَ هُدَی اللَّهِ یَهْدی بهِ مَن یَشَاءُ مِنْ عِبَادهِ وَلَوْ أَشْرَکُوا لَحَبطَ عَنْهُم مَّا کَانُوا یَعْمَلُونَ »

  دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق

  یکی دیگر از دعاها در مجموعه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز، دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق می باشد که به صورت موثر در برگرداندن محبوب کمک می کند.(نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوق)

  « إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ کُن فَیَکُونُ »

  لازم است به این نکته اشاره شود که تمایمی دعاها در زمینه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز بسیار کارامد و موثر هستن و به شما در این زمینه کمک می کنند. اما در کنار دعا بهتر است خود نیز مهارت ها و تکنیک های لازم برای برگرداندن شخص مورد نظر را بیاموزید به نحوی که علاوه بر برگشتن فرد بتوانید رابطه ای پایدار هم برقرار کنید بدون جدایی مجدد (نگاه کنید به 4 حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته).

  مطالب مرتبط:

  20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده

  تکنیک های NLP برای برگرداندن عشق

  سوره الضحی برای بازگشت معشوق

  1021 بار ذکر یا ودود

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

  دعای بازگشت سریع غائب

  سنگ مهرومحبت

  دعای برگشت معشوق از راه دور-علوم ماورا

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مدیر محترم سایت www.doajoo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برگرداندن عشق به رابطه

  در این مقاله تصمیم داریم شما را با باب الاسرار بازگشت معشوق آشنا کنیم. باب الاسرار بازگشت معشوق به شما کمک می کند یک روز و یا نهایت سه روز در بازگشت معشوق خود موفق شوید. باب الاسرار بازگشت معشوق شامل مجموع کاملی از دعاهایی می باشد که برای بازگشت معشوق ذکر شده است. مهمترین آن ها شامل: بازگشت معشوق در یک روز، بازگشت معشوق در سه روز و معجزه بازگشت معشوق است. 

  انواع دعای بازگشت معشوق 

  در باب الاسرار بازگشت معشوق آمده که هر که آیة الکرسی را هفت روز نزد طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزند

  رو به قبله یازده مرتبه بخواند و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد

  نماید البته آن شخص دوست او گردد.

  ۲. هر کس خواهد کسی را عاشق خود کند این آیه که به آیه مَوَدَّت مشهور است

  و به شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد چهارده مرتبه در شب بخواند

  بدمد و به خوردش دهد بیشک بر او عاشق شود و آیه این است:

  ((یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه))

  باب السرار بازگشت معشوق

  در باب الاسرار بازگشت معشوق آمده است گر کسی عاشق شده ونمی تواند به وصالش برسد روز پنج شنبه بعد از نماز

  « صبح وعشاء»ابتداء صلوات بفرستد ،سپس ۱۰۱ مرتبه اسم اعظم «الحلیم»را

  تکرار کند .بعد از ان یک صلوات بفرستد.سپس چشمان خویش را بسته ودر خیال

  خود معشوق را تصورکند وظاهر نماید وبه سینه ی او بدمد ،بی شک معشوق او

  به او رجوع خواهد کرد.مجرب است.

  ۴. برای بدست اوردن محبت شخص مقابل،۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و

  (ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا

  ۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد.مجرب

  است:

  «وما رمیت اذ رمیت …(تا)الله رمی»

  بازگشت معشوق در سه روز

  بر اساس باب الاسرار بازگشت معشوق گفته شده است دعای زیر را ۱۱ مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به

  محبت شما احضار گردد

  بسم الله الر حمن الرحیم

  وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَ

  لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا

  فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة

  الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

  بازگشت معشوق در یک روز

  هر کس آیات زیر را در ساعت روز جمعه یا دوشنبه زود برخواسته وضو ساخته و دو رکعت

  نماز برای رضای خداوند خوانده بعد از هفت بار توبه و استغفار هفت بار فاتحه و هفت  بار

  سوره اخلاص خوانده و بگوید بارالها دل فلان بن کس را بر من نرم کن بزودی محبوب

  القلوب معشوق قرار گیرد و یا اینکه آیات را نوشته همراه داشته باشد همان تاثیر را

  دارد .

  منبع: باب الاسرار بازگشت معشوق

  معجزه بازگشت معشوق

  بعد از نماز صبح این دعا را هفت بار بخوان ،

  شک نیست که آن شخص دیوانه تو شده و بر می گردد .

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
  قُلْ أُوحِیَ إِلَیَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِّنَ الْجِنِّ فَقَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا ﴿۱﴾ یَهْدی إِلَی الرُّشْد فَآمَنَّا بهِ وَلَن نُّشْرِکَ برَبّنَا أَحَدًا ﴿۲﴾ وَأَنَّهُ تَعَالَی جَدُّ رَبّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلَا وَلَدًا ﴿۳﴾ وَأَنَّهُ کَانَ یَقُولُ سَفِیهُنَا عَلَی اللَّهِ شَطَطًا ﴿۴﴾ وَأَنَّا ظَنَنَّا أَن لَّن تَقُولَ الْإِنسُ وَالْجِنُّ عَلَی اللَّهِ کَذبًا ﴿۵﴾وَأَنَّهُ کَانَ رِجَالٌ مِّنَ الْإِنس یَعُوذُونَ برِجَالٍ مِّنَ الْجِنِّ فَزَادُوهُمْ رَهَقًا ﴿۶﴾ وَأَنَّهُمْ ظَنُّوا کَمَا ظَنَنتُمْ أَن لَّن یَبْعَثَ اللَّهُ أَحَدًا ﴿۷﴾وَأَنَّا لَمَسْنَا السَّمَاء فَوَجَدْنَاهَا مُلِئَتْ حَرَسًا شَدیدًا وَشُهُبًا ﴿۸﴾ وَأَنَّا کُنَّا نَقْعُدُ مِنْهَا مَقَاعِدَ لِلسَّمْعِ فَمَن  یَسْتَمِعِ الْآنَ یَجِدْ لَهُ شهَابًا رَّصَدًا ﴿۹﴾ و باسماء العظیم الانس و دعوت الجبروت و بحق آدم نورک الانس و بحق الجن والانس و الی هذه الاسماء و بحق حم عسق و بحق اسماء الله تعالی و بحق خاتم سلیمان ابن داود و بحق کهیعص انه ولی و اله آدم سیده

  دعا برای بازگشت معشوق از راه دور

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
  قُلْ أُوحِیَ إِلَیَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِّنَ الْجِنِّ فَقَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا
   یَهْدی إِلَی الرُّشْد فَآمَنَّا بهِ وَلَن نُّشْرِکَ برَبّنَا أَحَدًا
   وَأَنَّهُ تَعَالَی جَدُّ رَبّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلَا وَلَدًا
   وَأَنَّهُ کَانَ یَقُولُ سَفِیهُنَا عَلَی اللَّهِ شَطَطًا
   وَأَنَّا ظَنَنَّا أَن لَّن تَقُولَ الْإِنسُ وَالْجِنُّ عَلَی اللَّهِ کَذبًا
  وَأَنَّهُ کَانَ رِجَالٌ مِّنَ الْإِنس یَعُوذُونَ برِجَالٍ مِّنَ الْجِنِّ فَزَادُوهُمْ رَهَقًا

  دعای برگشتن عشق از دست رفته

  دعای زیر را نوشته و بر روی آن یک سنگ سنگین قراردهید زبان آن شخص

  بسته می شود و با شما با محبت رفتار می کند

  یا َمعشَرَ الجِنِّ وَ اَلاِنس اِنَ استَطعتِمُ اَن تَنفَذوا مِن اَقطارِ السَمواتِ وَ الاَرضُ فَانفَذوا

  لا تَنفَذون اِلّا بسُلطان . لسان فلان بن فلان علی حب فلان بن فلان

  هر گاه بخواهی کسی را تسخیر کنی وضو بگیر ودو رکعت نماز به جای بیاورودر هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این ایه را بخوانید((عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً واللهُ غَفورٌ رَحیم))
  وپس از سلام نماز نیز این ایه را هفت مرتبه بخوانید‹‹اَللهُمَ لَین لی فلان بن فلان کَما لَینتَ الحَدیدَلِداوود وسَخِرهُ لی کَما سَخَرتَ ریحَ لِسُلَیمان›› این نماز را تا یک هفته بخوانید مجرب است حتی در بعضی مواقع با یکبار خواندن هم نتیجه دارد بستگی به حالات روحی شخص دارد

  دعای غایب

  این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز ۵ شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است
  بسم الله الرحمن الرحیم
  اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه

  دعای برگرداندن شخص

  عزیمت زیر رو در روز چهار شنبه ساعت شمس یا مشتری بنویس در همان روز هم در آتش بیانداز تا مطلوب به محبت و عشق تو گرفتار شود

  ۱۱۱ ۲ ۹ ۱۱۱ مما کو دو لام

  ذعا های مرتبط:

  دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق
  طلسم بیقراری شدید معشوق
  دعای زبان بند فوری
  طلسم بیقراری
  دعا برای دور کردن شخص
  دعای جلب معشوق از راه دور
  دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق
  دعای رسیدن به شخص مورد علاقه

  جستجو های مرتبط: دعایی برای برگشتن معشوق دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق طلسم قوی برای برگرداندن معشوق دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق دعا برای برگشتن شخص مورد نظر دعا برای بازگشت معشوق از راه دور دعای برگشتن عشق از دست رفته دعای غایب دعای برگرداندن شخص دعایی برای برگشتن معشوق دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق طلسم قوی برای برگرداندن معشوق دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق دعا برای برگشتن شخص مورد نظر دعا برای بازگشت معشوق از راه دور دعای برگشتن عشق از دست رفته دعای غایب دعای برگرداندن شخص دعایی برای برگشتن معشوق دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق طلسم قوی برای برگرداندن معشوق دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق دعا برای برگشتن شخص مورد نظر دعا برای بازگشت معشوق از راه دور دعای برگشتن عشق از دست رفته دعای غایب دعای برگرداندن شخص دعایی برای برگشتن معشوق دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق طلسم قوی برای برگرداندن معشوق دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق دعا برای برگشتن شخص مورد نظر دعا برای بازگشت معشوق از راه دور دعای برگشتن عشق از دست رفته دعای غایب دعای برگرداندن شخص

  منبع مطلب : bargardandanberabete.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bargardandanberabete.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  12 دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق

  12 دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق

  12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق

  دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق از راه دور در زندگی بسیاری افراد معجزه عشق را ممکن کرده است. در این مقاله قصد داریم در مورد 12 دعا و ذکر قرآنی صحبت کنیم که عشق شما را به سرعت بر می گرداند.

  این دعا ها برای از بین بردن کدورت و بازگشت عشق و معشوق به رابطه یا خانه می باشد.

  اگر می خواهید خواستگار خود را خیلی سریع برگردانید یا به دنبال دلتنگ کردن عشق تان و بازگشت غایب زندگی خود هستید و یا در همه لحظات زندگی تان فکر و ذکر بازگشت معشوق از راه دور و عشق وی روز و شب را از شما گرفته است پس به شما یک خبر خوب می دهم، از امروز آسوده باشید که این 12 دعا رفتار عشق شما را حتی از راه دور تغییر خواهد داد.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  1) دعایی برای برگشتن معشوق

  آمده که هر که آیة الکرسی را هفت روز نزد طلوع صبح قبل از آن که به کسی حرف بزند رو به قبله یازده مرتبه بخواند و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد نماید البته آن شخص دوست او گردد.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  2) دعا برگرداندن معشوق

  هر کس خواهد کسی را عاشق خود کند این آیه که به آیه مَوَدَّت مشهور است و به شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد چهارده مرتبه در شب بخواند بدمد و به خوردش دهد بی شک بر او عاشق شود و آیه این است:

  ((یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه))

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  3) دعای سریع الاجابه برای برگرداندن معشوق

  گر کسی عاشق شده و نمی تواند به وصالش برسد روز پنج شنبه بعد از نماز « صبح وعشاء» ابتداء صلوات بفرستد ، سپس ۱۰۱ مرتبه اسم اعظم «الحلیم» را تکرار کند. بعد از آن یک صلوات بفرستد .سپس چشمان خویش را بسته و در خیال

  خود معشوق را تصور کند و ظاهر نماید و به سینه ی او بدمد ، بی شک معشوق او به او رجوع خواهد کرد.مجرب است.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  4) دعای فلفل سیاه برای محبت معشوق

  دعای فلفل سیاه برای بازگشت معشوقبیسار مجرب است.

  برای بدست اوردن محبت شخص مقابل،۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و (آیه ی ۱۷/ سوره ی انفال) را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده و در اتش اندازد تا 2 روز کامل گردد . اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد آمد. مجرب است:

  «و ما رمیت اذ رمیت …(تا) الله رمی»

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  5) طلسم قوی برای برگرداندن معشوق

  دعای زیر را ۱۱ مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  6) دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

  هر کس آیات زیر را در ساعت روز جمعه یا دوشنبه زود برخواسته وضو ساخته و دو رکعت نماز برای رضای خداوند خوانده بعد از هفت بار توبه و استغفار هفت بار فاتحه و هفت بار سوره اخلاص خوانده و بگوید بارالها دل فلان بن کس را بر من نرم کن بزودی محبوب القلوب معشوق قرار گیرد و یا اینکه آیات را نوشته همراه داشته باشد همان تاثیر را دارد .

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  7) دعا برای برگشتن شخص مورد نظر

  بعد از نماز صبح این دعا را هفت بار بخوان ، شک نیست که آن شخص دیوانه تو شده و بر می گردد .

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  8) دعا برای بازگشت معشوق از راه دور

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  9) دعای برگشتن عشق از دست رفته

  دعای زیر را نوشته و بر روی آن یک سنگ سنگین قراردهید زبان آن شخص بسته می شود و با شما با محبت رفتار می کند.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  10) نماز برای بازگشت معشوق

  هر گاه بخواهی کسی را تسخیر کنی وضو بگیر ودو رکعت نماز به جای بیاورودر هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این ایه را بخوانید ((عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً واللهُ غَفورٌ رَحیم))
  و پس از سلام نماز نیز این ایه را هفت مرتبه بخوانید ‹‹اَللهُمَ لَین لی فلان بن فلان کَما لَینتَ الحَدیدَلِداوود وسَخِرهُ لی کَما سَخَرتَ ریحَ لِسُلَیمان››
  این نماز را تا یک هفته بخوانید مجرب است حتی در بعضی مواقع با یک بار خواندن هم نتیجه دارد بستگی به حالات روحی شخص دارد.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  11) دعای بازگشت غایب

  این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز ۵ شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  12) دعای برگرداندن شخص

  عزیمت زیر رو در روز چهار شنبه ساعت شمس یا مشتری بنویس در همان روز هم در آتش بیانداز تا مطلوب به محبت و عشق تو گرفتار شود.

  ذکرها، آیات و دعاهای مجربی که می توانید برای رسیدن به حاجت بازگرداندن محبوب و معشوق از آن یاری بگیرید را با هم مرور کردیم. توجه داشته باشید که هرگز به دنبال راهکارهای خرافه گرایانه‌ای مثل طلسم برای جلب محبت و بازگرداندن معشوقتان نباشید.

  گرچه دعا و نیایش های معتبری که توسط ائمه اطهار برای رسیدن به حاجت توصیه شده اند میتواند برای نزدیک شدن به پروردگار و رسیدن به حاجت های قلبی بسیار موثر و راهگشا باشد اما مسلما برای رسیدن به معشوق و حل مشکلات عاطفی تنها دعا و نیایش کافی نیست.

  خداوند قدرت عقل و اراده را در وجود انسان قرار داده است تا با همت و پشتکار به اهداف و آرزوهایش برسد. شما نیز با کسب آگاهی و مهارت لازم در حوزه روابط عاطفی، میتوانید ارتباط موثری با فرد مورد علاقه تان برقرار کنید و معشوق، خواستگار یا همسری که شما را ترک کرده است را مجددا به رابطه بازگردانید.

  به یاد داشته باشید برای موفقیت در ایجاد روابط عاشقانه و ازدواج لازم است دانش لازم را نیز بدست آورید و برای رسیدن به هدف خود تلاشی کنید (در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40) و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  separator line۱۲ دعای سریع الاجابه برای بازگرداندن معشوق/12 دعای سریع الاجابه برای برگشتن معشوق/

  بیشتر بخوانید:

  ۱۲ دعای مجرب برای ازدواج با شخص مورد نظر

  ۱۴ دعای مجرب برای جدایی و دلسردی بین دو حرام

  دعاهای مجرب برای باز شدن بخت پسر مجرد و ازدواج سریع

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سحر : عشقم برگرده دیگه طاقت ندارم

  عبدالرحمن افخمی : چکارکنم که عشقم برگرد

  Dliw : برای من جواب دادبچه هاالان بیوگرافیش راجب اینه ک میخوادبرگرده☺☺☺☺

  نسیم : چی خوندین جواب داد؟؟؟بمنم بگین خواهش میکنم😭😭😭😭

  سارا : سلام شوهرم رفته زن‌سیغه کرده منو با دوبچه تنها گزاشته میشه الان چهار ماه شده نه زنگ میزنه نه سراغی ازمون می گیره خیلیم خوشبخت بودیم میشه راهنمایم کنید که از هم جدا بشن بعد بیاد سراغ بچه هاش

  فاطمه : دل منم خونه

  پناه بر خدا : مطمئن باش با او هم خودت هم بقیه رو به فنا میکشی، به سوی خدا برو و دست از سر زندگی و فرد متأهل بردار. یاعلی

  رضا : سلام و عرض ادب در مورد قرائت سوره واضحی بفرمایید که در قرآن آمده است"" ووجدک ضالا فهدی "" ولی اینجا نوشتید "" ووجدک ضالا هدی "" به کدام صورت باید خوانده شود باتشکر

  سوگل : من از خواندن سوره انا انزلنا بر روی فلفل سیاه نتیجه های عالی و فوری گرفتم، پیشنهاد میکنم امتحان کنید چون سریع العجابه است.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مریم یاوری خواه 1 ماه قبل
  0

  همه اینا الکیه ۴۰ بار نوشتم باز میگید بنویسد خونه میخوام

  مریم یاوری خواه 1 ماه قبل
  0

  ۴۰ دفع نوشتم خونه ندارم خونه میخوام

  مریم یاوری خواه 1 ماه قبل
  0

  چند وقتیکه بی خانمان چ دعایی بخون که خونه دار شم یا خودت بخون بران

  مریم یاوری خواهخدایا 1 ماه قبل
  0

  چند وقته بی خانه هستم چ دایی بخونم که بزودی خونه دار شم

  مریم یاوری خواه 1 ماه قبل
  0

  خدایا بحق آیه های قرآن امشب محمود بیا

  مریم یاوری خواه 1 ماه قبل
  0

  چ دعایی بخوانم که محمود امشب برگرده

  0
  مریم یاوری خواه 1 ماه قبل

  غفاری

  مفاطمه 1 ماه قبل
  -1

  خدایا به عظمت قران محمکد تمشب بیاد

  -1
  مریم یاوری خواه 1 ماه قبل

  چند وقته بی خانمان هستم چ دایی بخونم که زود خونه دار بشم

  -1
  مفاطمه 1 ماه قبل

  خدایا به ایه های ق ان محمود همین امشب بیا

  مریم 4 ماه قبل
  0

  عشقم چجوری برگردونم

  باران 5 ماه قبل
  0

  برای بازگشت معشوق قوی چه دعایی بهتره

  1
  فاطمه 1 ماه قبل

  خدایا به ایه های همین قرآن محمود امشب بیاد

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  چی بخونم دوست پسرم برگرده منو دیگه ول نکنه

  علی 6 ماه قبل
  -1

  سلام منم مسکل دارم باید چیکار کنه

  مشکل منم مثل مشکل شماست

  النا 7 ماه قبل
  -1

  سلام دوستان منم در دعای فلفل ک چهل بارسوره قریش رو‌ انجام دادم جواب گرفتم ب شماهم پیشنهاد میکنم اینکارو بکنین

  -1
  فاطمه 1 ماه قبل

  چ کنم محمود امشب بیا خیلی دعا خوندم

  0
  اوا میشه توضیح کامل بدین 4 ماه قبل

  میشه توضیح کامل برین

  0
  ل 4 ماه قبل

  سلام عزیزم توضیح میدین چیکار کنم

  0
  چند تا فلفل باید باشد 6 ماه قبل

  با سلام چند تا فلفل باشد که سوره قریش را بخونم

  بهناز 7 ماه قبل
  1

  توکل بخدا امید دارم به کلام خدای مهربان

  هی 7 ماه قبل
  0

  خدا هرچی بخاد همون میشع منم دعا کنین :))

  رقیه قصابی 7 ماه قبل
  -1

  سلام خستته نباشید.زنم الان بیست روز که رفته خانه پدری.میخوام برگرده

  ناشناس 8 ماه قبل
  -2

  چ دعایی خوندین😭

  فاطمه محمودی 8 ماه قبل
  0

  بسیار عالی

  benyamin 8 ماه قبل
  3

  کسی میتونه بگه... ک جواب داده یا ن

  فاعزه 8 ماه قبل
  0

  ازوداج

  مبینا 9 ماه قبل
  0

  عشقم دو ماهه رفته دارم دیونه میشم

  با فیک پیامش دادم میگفت از اون دختره بدم میاد

  هیچ وقت سمتش نمیرم😭

  دوستم داشت یهو باهام بد شد

  چکار کنم بر گرده الان بلاکم

  تو را خدا راهنماییم کنید؟

  -1
  رها 7 ماه قبل

  هنوز نظری ندارم

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  چی خوندید

  1
  باران‌ 7 ماه قبل

  باید‌ هر‌ انچه‌ را‌ که‌ خدا‌ صلاح‌ میداند‌ خواست‌ او‌ عالم‌الغیوب‌ هست

  شنگول 9 ماه قبل
  -2

  از خدا میخوام‌همتون ب خواسته هاتون برسید ایشالله من برای تک تک شما دعامیکنم برمیگرده فقط قویی باشید و خدارو فراموش نکنید امیدوارم خدا همیشه پشت پناهتون باشه ❤❤❤❤❤💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭منم زخم خکردم😭💔💔💔💔💔😭😭💔😭😭💔💔😭

  1
  بهناز 7 ماه قبل

  آمین

  سارا۰ 9 ماه قبل
  0

  لطفا میشه ادرس اون ملا رابدین خواهش میکنم

  لیلا 10 ماه قبل
  -2

  دوست پسرم یک هفته قهر کرده نمیدونم برای چی تا ساعت ۵یهدظهر خوب بود از ۶به بهد هرچه زنگ زدم‌جواب نداد بهد ساعت ۱۰ شی اس داد دیگه بهم زنگ اس ندی منم بهش دل بستم‌نمیتونم جدا بشم‌اسم‌دوست پسرم حسن هست مادرش هم‌مهصومه

  ZAHra 10 ماه قبل
  3

  خداکنه برگرده

  زری 10 ماه قبل
  0

  جواب میده واقعا

  محسن 11 ماه قبل
  0

  خوب است مطا لبتون مچکر

  زهرا 11 ماه قبل
  2

  سلام من میخواهم عشقم برگرد الان ۴ روز قهرم لطفا یک راهکاری بهم بگین هر چی زود تر ممنون میشم

  محمد 11 ماه قبل
  1

  انشالله همه به مراد دل شون برسن من هنوز نرسیدم به مرادم انشالله که میرسم

  سوگل 11 ماه قبل
  4

  من از خواندن سوره انا انزلنا بر روی فلفل سیاه نتیجه های عالی و فوری گرفتم، پیشنهاد میکنم امتحان کنید چون سریع العجابه است.

  -1
  سارا 9 ماه قبل

  چجوری خوندید

  0
  setareh 10 ماه قبل

  چجوری خوندی؟؟

  3
  سانی 11 ماه قبل

  سلام چند روز و به چه طریق خوندی؟

  2
  زهرا 11 ماه قبل

  سلام هر روز روی هر دونه فلفل بخونیم بعد بندازیم در اتیش؟؟؟؟

  سمیه 11 ماه قبل
  1

  صیغه بودیم بین خودمون خداحافظی کرده چکارکنیم برگرده

  مرجان 11 ماه قبل
  0

  سلام لطفا بهم بگیدچه دعایی بخونم که عشقم که ازم نفرت پیداکرده وراه دوره ورفته بایه نفردیگه برگرده ۴۰ روزه رفته

  محسن 12 ماه قبل
  0

  دقیقا بگین کدوم دعا مجرب تره

  اخه جدایی ما طولانی شده

  0
  مریم 7 ماه قبل

  عشقم سه ماه رفته

  محسن 12 ماه قبل
  0

  ایا واقعا این دعاها جواب میده

  خیلی دوس دارم برگرده

  5
  فاطمه 12 ماه قبل

  دل منم خونه

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  سلام عالی هست ممنون از شما

  مریم 12 ماه قبل
  1

  سلام عالی هست ممنون از شما

  0
  مریم یاوری خواه 1 ماه قبل

  چ دایی بخونم که یه خونه گیرم بیاد چند ماهه دربدرم

  فرح 12 ماه قبل
  2

  دوستان دعا اینا همش الکیه اگه چیزی قسمت باشه خدا خودش میده اگه هم نباشه خوتو به آب و آتیشم بزنی نمیده

  در ثانی اگه کسی شما رو نخواست شمام نخوابید چرا خودتونو کوچیک میکنین

  -1
  تنهای وحشی 10 ماه قبل

  احسسسنت کاملا بجا بود

  پریا 12 ماه قبل
  -1

  پریا

  بیتا 12 ماه قبل
  0

  سلام

  مصطفی 1 سال قبل
  0

  خیلی ممنون

  ممنون 1 سال قبل
  1

  ممنون

  خوب 1 سال قبل
  -1

  خوب

  شهناز 1 سال قبل
  3

  میخوام عشقم برگرده

  0
  امیرین 9 ماه قبل

  اونیکیه خیلی راحت میره بدون تو دیگه براش ارزشی نداری تو براخودت ارزش قائل شو دنیا دوروزه

  0
  عاطفه 1 سال قبل

  میخام عشقم برگرده

  سحر 1 سال قبل
  10

  عشقم برگرده دیگه طاقت ندارم

  دنیا 1 سال قبل
  3

  عالی

  یکتا 1 سال قبل
  -1

  چ دعای هزارمرتبه بخونم‌ چی هست

  1 سال قبل
  0

  اونی ک نوشته 1000 بار باید ب نیت برگشت شخص بخونیم ؟

  امید 1 سال قبل
  -1

  بسیارعالی دستتون دردنکنه

  علی 1 سال قبل
  -1

  خوب بود

  🙂💔 1 سال قبل
  0

  من بیشتر این کار هایی که گفت و انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم

  0
  رامین خدیوی 11 ماه قبل

  سلام بزرگوار من همسرم و وفرزندان مدتهاست منراترک کرده اند میخواهم برگردند وآرامش بپیدابکنم

  0
  رامین خدیوی 11 ماه قبل

  سلام بزرگوار من همسرم و وفرزندان مدتهاست منراترک کرده اند میخواهم برگردند وآرامش بپیدابکنم

  0
  رامین خدیوی 11 ماه قبل

  سلام بزرگوار من همسرم و وفرزندان مدتهاست منراترک کرده اند میخواهم برگردند وآرامش بپیدابکنم

  عدالت صالحی 1 سال قبل
  3

  من خانم گذاشته رفته دوتادختردارم می خوام برگردونم نمی دونم طلسم کردن چکارکردن برنمی گرده حالایک مزاحم پیداشده میگه من خواستگارام چطوری این مزاحمودورش کنم خانم برگرده

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام میشه بگید کدوم دعا بهتر جواب میده

  امید 1 سال قبل
  0

  بابام جان

  دوستان به کسیکه رفته محل نذارید گور پدر بخاهش سگ رید رفت که رفت اگر آدم بود نمی‌رفت

  ولشون کنید محل نذارید این سگ صفت‌ها خودشون برمیگردند

  1
  رزسیاه 9 ماه قبل

  من بیشتراین دعاهاروخوندم به نظرم سوره وضحی روبه نیت اینکه عشقت برگرده و11مرتبه بخونی بهترین جواب ومیده انشااااااالله به امید خدا

  رضا 1 سال قبل
  4

  سلام و عرض ادب

  در مورد قرائت سوره واضحی بفرمایید که

  در قرآن آمده است"" ووجدک ضالا فهدی "" ولی اینجا نوشتید "" ووجدک ضالا هدی "" به کدام صورت باید خوانده شود

  باتشکر

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  خدا خیلی بزرگه هیچ وقت از معجزهای خدا قافل نشید دعاهاشونم همه خوب بودن من انجام دادم معجزه گرفتم تو یه روز بخونین با دل پاک ایشالا مشکلتون حل میشه

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  میشه بگید کدام دعا را خواندید لطفآ

  سنم 1 سال قبل
  2

  این آیه هس ک میگ هزار مرتبه بخونین سخت هس ولی بخدا جواب میده🤍

  0
  هرچی 11 ماه قبل

  پس چرا جواب نمیده؟::) من تقریبا همه دعاهای این سایت و سایت های دیگه رو خوندم هنوز جوابی نگرفتم:)

  معصومه 1 سال قبل
  0

  کدوم دعارو بخونم عشقم برگرده اونم دوستم داره اما خانواده ش نمیزارن

  0
  رضا 1 سال قبل

  سلام

  با همه دوستان هستم از جمله با خودم بیشتر

  قسم میخورم بوالله العلی العظیم و والله بالله تالله قسم تمام ماهایی که داریم اشک میریزیم دعا میکنیم صلوات نذر میکنیم چله میگیریم و از این کارها خیلی خیلی خیلی خیلی ببخشید ببخشید یه روزی مثل سگ پشیمون میشیم

  یه روزی صدتا بد و بیراه به خودمون میدیم که آخه چرا و چطور من عاشق این عوضی کثیف شدم

  باور نمی‌کنید یکی دو روز وقت بذارید برید دادگاه‌های خانواده باور بفرمایید هزار مرتبه عاشق تراز ما بودند

  پس لطفا بیاییم بجای اینکه خدارو قسم بدیم و نعوذبالله مجبورش کنیم اجازه بدیم که خدا بهترین سرنوشت رو برای ما رقم بزنه

  شکر حق را کان دعا مردود شد

  من زيان پنداشتم آن سود شد

  بس دعاها کان زيانست و هلاک

  وز کرم مي نشنود يزدان پاک

  سنا 1 سال قبل
  1

  چیکار کنم عشقم برگرده

  شی کجا دعا نوشتی 1 سال قبل
  0

  کجا دعا نوشتی لطفا به ما هم بگو

  يلدا 1 سال قبل
  1

  لطفادعاروبنويسيد

  مائده 1 سال قبل
  0

  میشه کمکم کنین در مورد این دعاها که اون کسیو که عاشقشم خودش برگرده بخدا از وقتی رفته حاله روزه خوبی ندارم ازتون خواهش میکنم میشه کمکم کنین

  1
  سحر 9 ماه قبل

  شمع تراپی کنید

  0
  هرچی 11 ماه قبل

  برنگشته هنوز؟:)کامنتت واسه ۵ماه پیشه؟:)حالت چطوره؟:)

  نازنین 1 سال قبل
  -1

  شماره یه دعانویس خوب رومیشه بهم بدین

  سیدعلی 1 سال قبل
  0

  سلام خانمم بعداز۱۲ سال زندگی باداشتن پسری ۵ساله ۱ماه شده رفته خونه مادرش والان تقاضای طلاق کرده واین درصورتی است که ماهمدیگروبسیار دوست داشتیم ازشمادرخواست کمک وبرگشت همسرم رودارم

  صبا 1 سال قبل
  2

  دعای برگشت معشوق سریع الجابه

  1
  محمد 1 سال قبل

  عشقم قهر کرده رفته

  1
  مهدیه 1 سال قبل

  دعای برگشت معشوق

  0
  سنا 1 سال قبل

  چیکار کنم عشقم برگرده

  علی 1 سال قبل
  2

  ق

  فرانک 1 سال قبل
  0

  من طلسم از دعا نویس گرفتم عشقم برگشت الان هم ازدواج کردیم انشالله همه خوشبخت باشید

  1
  سلام طلسم چی بود عشق منم رفته 6 ماه قبل

  سلام طلسم چی بود خانم منم رفته اگه میشه کمکم کنید ممنون

  0
  مبینا 9 ماه قبل

  از کجا گرفتی لطفا بگو؟

  1
  🥲🤌 9 ماه قبل

  از کجا گرفتی

  2
  ملدا 11 ماه قبل

  ازکجا گرفتی

  0
  😔😔😔 1 سال قبل

  کجا این کارو انجام دادی

  صبا 1 سال قبل
  1

  دعابرگشت عشقم زنگ بزنه الان

  0
  عنایت 1 سال قبل

  هدایت

  0
  سحر 1 سال قبل

  عشقم برگرده دوباره دیونم بشه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  شماره ۵ ۶۷ ۸ اصلا دعا هاش نیست

  کدوم بیشتر جواب میده تو تایم کم لطفا معرفی کنید ممنون

  حیدری 1 سال قبل
  0

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام یه دعایی بهم بگو نمیدونم دوماه هست عشقم رفته نمیدونم واسه چی رفته هرچی رنگش میزنم جواب نمیده خبری ازش ندارم اسمش محمد

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  مرسی از دعاهای قرآنی که در اختیار گذاشتید

  حسن 1 سال قبل
  0

  چکار کنم عشقم رفته برگرده پشیمون بشه

  لاله 1 سال قبل
  2

  من نزدیک یکسال هست بایکی دوستم ولی یه مدت سرموضوعات علکی بحث وقهروآشتی میکنیم میخام کارکنین که خودش برگرده

  لاله 1 سال قبل
  0

  بایدچیکارکنم که خودش برگرده

  -1
  ز 8 ماه قبل

  عشقم رفته یه دعا برگشت میخوام

  محسن اسدی 1 سال قبل
  -1

  سلام من کسی دوست داشتم واونم من دوست داشت اسمش امنه هستس ولی بهش اتنا میگن تو را خدا باید چکار کنم برگردد

  الهه 1 سال قبل
  3

  من به کسی علاقمند. شدم و نمیتونم فراموشش کنم چیکار کنم

  ایشون متاهل هستند ومن بدون تو می میرم چیکار کنم

  0
  رضا 1 سال قبل

  سلام

  اگر شما جای زن این آقا بودید چکار می‌کردید

  میومدی اینجا دعا میخوندی که خدایا این خانوم رو به شوهرم برسون؟؟؟

  خونه خودتو روی خونه کسی نساز چون از زمین بالاتری پس بدون بدجور میخوری زمین که صدای خورد شدن استخونهات رو همه میفهمند

  4
  پناه بر خدا 1 سال قبل

  مطمئن باش با او هم خودت هم بقیه رو به فنا میکشی، به سوی خدا برو و دست از سر زندگی و فرد متأهل بردار. یاعلی

  سارا 2 سال قبل
  5

  سلام شوهرم رفته زن‌سیغه کرده منو با دوبچه تنها گزاشته میشه الان چهار ماه شده نه زنگ میزنه نه سراغی ازمون می گیره خیلیم خوشبخت بودیم میشه راهنمایم کنید که از هم جدا بشن بعد بیاد سراغ بچه هاش

  سمانه 2 سال قبل
  2

  شوهر من 2سال هست رفته یه شهر دیگه کار می کنه من دختر 10ساله ام رو ول کرد ورفت چند ماهی یه شب میاد برمیگرده تو رو خدا هر دعایی بلدید بگید بخونم خودش برگرده به خدا ثواب داره

  احمد 2 سال قبل
  0

  حالم خرابه 1 ماهه حتی سرکار نمیتونم برم فکرم مشغول شه چیکار کنم

  احمد 2 سال قبل
  0

  چیکار کنم عشقم برگرده

  0
  پریا 12 ماه قبل

  من کسی راه دوس دارم رفت میکه بهم برو ازم من خیلی دوسش دارم

  على هستم 2 سال قبل
  0

  چكاركنم كه عشقم برگرده

  -1
  ستاره 1 سال قبل

  من اون خیلی دوسم داشت خیلی من نداشتم من ۳بار خطا کردم نه خیانت اون فهمید آخرین بار ولم کرد حالا که ولم کرد من تاز دارم از غم دوربین میمیرم چی کار کنم برگرد همه دعایی خوندم ازش خواستم حتی برگرد دیگه منو نمیخواد چی کار کنم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام على هستم چكاركنم كه شخصى كه دستش دارم برگرده

  Mobin_tz 2 سال قبل
  2

  مرسییییییی جواب داد😍عشقم برگشت

  دعایی که گفته ۱۰۰۰ مرتبه بخوانید رو یکبار به نیت ۱۰۰۰ بار خوندم جواب داد😍

  -2
  میشه بگین چ دعایی خوندین 8 ماه قبل

  میشه بگین چ دعایی خوندین

  0
  حنا 8 ماه قبل

  چ دعایی هست برای بازگشت معشوق

  0
  هرچی 11 ماه قبل

  پس چرا واسه من جواب نمیده:) من دیگه دارم مثل انبار باروت منفجر میشم:)

  -1
  میشه بگی چ دعاییه بزاریش 11 ماه قبل

  میشه بگی چ دعاییه بزاریش عزیزم

  0
  زهرا 11 ماه قبل

  سلام کدوم دعا خوندی گلم میشه بگی

  -1
  سمی 12 ماه قبل

  واقعا؟؟

  -1
  خوشبحالت 1 سال قبل

  خداروشوز

  0
  شی کجا دعا نوشتی 1 سال قبل

  توروخدا جواب داد

  -1
  شی کجا دعا نوشتی 1 سال قبل

  کجا دعا نوشتی

  ت 2 سال قبل
  0

  ت

  ارزو 2 سال قبل
  1

  سلام دعاها خیلی ارزنده بود ممنون

  فاطی 2 سال قبل
  3

  عالی

  سیما 2 سال قبل
  1

  مرسی از دعای خوبتون و معرفی تیم نوین بینش. خیلی بم کمک کردن و تونستم بفهمم مشکلم چیه چون نامزدم یک هفته قبل از مراسم ازم جدا شد و لحظه ای شده بود که هیچی دیگه واسم معنا نداشت و فقط امیدم خدای عزیزم بود تا اینکه تو همین سایت اسم تیم نوین بینش رو دیدم و باشون ارتباط گرفتم که مثل یه معجزه تغییر کرد زندگیم خدایای هزاربار شکرت که همیشه مراقبمی فقط خدا فقط

  الهه 2 سال قبل
  2

  سلام من دوست دارم عشقم برگرده خیلی افسرده شدم بدون عشقم زندگی فایده نداره یک بار دست خودکشی زدم راهنمایی بکنید چه طور عشقم برگردونم البته همه جا بلاکم

  مریم 2 سال قبل
  -1

  چه دعایی خوانذی

  -1
  گلی 1 سال قبل

  کدوم دعا بخونم ؟

  مریم 2 سال قبل
  1

  چه دعایی خوانذی

  بهار 2 سال قبل
  -2

  اگه این دعا ها برای کسی پاسخ داده لطفا راست بگه من خیلی دارم از نبود عشقم رنج میکشم

  مر 2 سال قبل
  2

  کدوم دعا زودتر اثر داره عشقم دوهفتس رفته دارم دیوانه میشم

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  همون هزارتارو بخون برمیگرده ایت الکرسی ام بخون

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  کدوم دعا جواب داد لطفا بگید

  صدیقه 2 سال قبل
  0

  منم دعاها و خوندم ان شاءالله برگرده

  1
  قوام معصومی 12 ماه قبل

  کدوم دعا رو بخونم من به معنیه واقعی دیوانه دارم میشم دو بار سکته کردم شش ماه و فقط گریه کردم دیگه طاقت ندارم میخوام اگه نیومد خود کشی کنم

  فله 2 سال قبل
  1

  عشقمعاشق کسی دیگه شده

  حسن 2 سال قبل
  1

  خانومم ودخترم رفته خونه مادرش برنمیگردن

  A 2 سال قبل
  1

  کدوم دعارو خوندید

  نرگس 2 سال قبل
  2

  خب جواب بدین ک کدومش جواب داد

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  شوهرم رفت خانه نمیدی خرف منو گوش نمیکنه؟ من ده سال زن فقیدش هستم خیلی عذابم میده همه عذابم میده منو

  7
  عبدالرحمن افخمی 1 سال قبل

  چکارکنم که عشقم برگرد

  Dliw 2 سال قبل
  5

  برای من جواب دادبچه هاالان بیوگرافیش راجب اینه ک میخوادبرگرده☺☺☺☺

  0
  پری 12 ماه قبل

  سلام میشه بهم گلم تشکرا

  0
  عاشق 1 سال قبل

  چی خوندی قشنگم؟

  -2
  شی کجا دعا نوشتی 1 سال قبل

  کدوم رو خوندی

  -1
  Aynaz 2 سال قبل

  چیکار کردی ؟؟

  0
  M 2 سال قبل

  کدوم دعا رو خوندی

  2
  کدوم دعارو خوندید؟ 2 سال قبل

  کدوم دعاروخوندین؟

  0
  زینب دیناروند 2 سال قبل

  ببخشید من بخوام رلم برگرده باید کدوم دعا رو بخونم

  0
  چ دعایی خوندید 2 سال قبل

  چی خوندید

  5
  نسیم 2 سال قبل

  چی خوندین جواب داد؟؟؟بمنم بگین خواهش میکنم😭😭😭😭

  برای ارسال نظر کلیک کنید