توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعای زبان بند قوی برای شوهر

  1 بازدید

  دعای زبان بند قوی برای شوهر را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دعای زبان بند شوهر

  دعای زبان بند شوهر

  در این مقاله در سایت دعاجو به معرفی بهترین دعاهای زبان بند شوهر پرداخته می شود.

   از جمله می توان به دعای مجرب زبان بند شوهر، دعا برای حرف شنوی شوهر، دعای زبان بند شوهر شکاک و دعای زبان بند شوهر بد دهن اشاره کرد.

  همچنین در مورد دعای زبان بند خانواده شوهر و دعای زبان بند با خواندن آیه ای از سوره یس صحبت می کنیم.

  چرا زبان بند شوهر

  اصلا چرا باید زبان شوهر را بست. دعاجو معتقد است بهتر است به جای دعای زبان بند شوهر، یا به صورت کلی واژه “زبان بند” از واژه “متقاعد کردن” شوهر صحبت کنیم.

  چیزی که اینجا اهمیت پیدا می کند این است که غیر از دعا، تکنیک ها و مهارت های روانشناختی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند در متقاعد کردن شوهر خود یا همان زبان بند شوهر موفق شوید.

  پیامبر اکرم(ص) فرمود: «الداعی بلا عمل کالرامی بلا وتر» ترجمه: ” کسی که دعا می‏ کند و به  دنبال آن تلاش و عمل نمی ‏کند، مانند آن است که بی زه کمان، تیر میاندازد”. عدة الداعی، ص 97

  پس دعای زبان بند شوهر نمی تواند جای تلاش و برنامه ریزی برای یادگیری متقاعد سازی را بگیرد بلکه می تواند مکمل آن باشد.

  در نتیجه نیاز است به جای دعای زبان شوهر، مهارت های متقاعد سازی شوهر فراگرفته شود. شماره زیر توسط یک تیم روانشناسی به سایت دعاجو معرفی شده است که به صورت رایگان روش ها و مهارت های روانشناختی متقاعد سازی شوهر را آموزش می دهد..

  09306135008

  09306135008 ( ارتباط از طریق واتساپ)

  این راه نیز به افراد می گویم که به طلسم و دعانویسی باور دارند: یادگیری دانش و علم برای تلاش و برنامه ریزی صحیح جهت رسیدن به اهداف همیشه بهتر از پیدا کردن دعا نویس برای دعاهایی است که خود نیز می توانید بخوانید و استجابت می شود اگر ایمان و تلاش داشته باشید.

  دعای مجرب زبان بند شوهر

  اگر کسی به دنبال بستن زبان شوهر خود هست. یا اگر کسی می خواهد شوهرش در برابر او زبانش بسته شود و همیشه مطیع وی گردد باید دعای مجرب زبان بند شوهر را که در بستن زبان شوهر بسیار مجرب است را بخواند تا با عزیز شدن نزد شوهر زبانش بسته شود. برای دعای مجرب زبان بند شوهر باید دعای زیر را بر چیزخوردنی مانند سیب بخواند و بدمد. سپس خوراکی دمیده شده به دعای مجرب زبان بند شوهر را به همسرش بخوراند.

  « یا حَلیمُ یا ذَاالاَناةٌ فَلا یُعادلُهُ شَیءٌ مِن خَلقِهِ »

  دعا برای حرف شنوی شوهر

  اگر خانمی قصد دارد شوهرش را مطیع کند به صورتیکه شوهرش از وی حرف شنوی داشته باشد باید هر روز دعا برای حرف شنوی شوهر که در زیر آمده است را بخواند.خواندن این دعا به رام شدن شوهر کمک می کند.(همچنین نگاه کنید به قوی ترین دعای جلب محبت شوهر)

  « یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیة والسلام یا رب القدرة فی الانام »

  دعای زبان بند شوهر شکاک

  اگر خانمی شوهر شکاکی دارد که همیشه به او شک دارد و با گفتن حرف هایی او را آزار می دهد بهتر است دعای زبان بند شوهر شکاک که در زیر آمده است را هر روز پس از نماز صبح 7 مرتبه بخواند. (همچنین نگاه کنید به دعای زبان بند قوی و فوری)

  « بسم الله الرحمن الرحیم. هذه برائة من الله العزیز الحکیم فلان بن فلان من شر السن جمیع الناس وافراهم عامه و من الشر لسان کعب کهلاعی و جعلنا نعم المولی و نعم النصیر »

  دعای زبان بند شوهر بد دهن

  اگر خواستید زبان دشمن یا شوهر بد دهن را ببندید و از بدگویی های وی در امان باشید دعای زبان بند شوهر بد دهن که در زیر آمده است را 110 مرتبه بخوانید: (همچنین نگاه کنید به طلسم مطیع کردن شوهر)

  « یَا صَانِعَ کُلِّ مَصْنُوعٍ یَا خَالِقَ کُلِّ مَخْلُوقٍ یَا رَازقَ کُلِّ مَرْزُوقٍ یَا مَالِکَ کُلِّ مَمْلُوکٍ یَا کَاشفَ کُلِّ مَکْرُوبٍ یَا فَارِجَ کُلِّ مَهْمُومٍ یَا رَاحِمَ کُلِّ مَرْحُومٍ یَا نَاصِرَ کُلِّ مَخْذُولٍ یَا سَاتِرَ کُلِّ مَعْیُوبٍ یَا مَلْجَأَ کُلِّ مَطْرُودٍ »

  دعای زبان بند خانواده شوهر

  اگر می خواهید زبان خانواده شوهر را ببندید به صورتیکه پشت سر شما غیبت نکنند و زبانشان از بدگویی در برابر شما بسته شود بهتر است دعای زبان بند خانواده شوهر که در زیر آمده است را بخوانید.( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )

  دستورالعمل دعای زبان بند خانواده شوهر به این گونه است که در ابتدا باید همراه با نیت خالصانه و با تقرب به درگاه الهی و با طهارت و وضو آن را بنویسید و در زمینی هموار دفن کنید و سنگی بزرگ بر روی آن بگذارید تا دعای زبان بند خانواده شوهر موثر واقع شود: (همچنین نگاه کنید به دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر)

  « بسم الله الرحمن الرحیم. بسم الله وحده و بالله استعین علیک و استغیث علیک خیرک بی عینیک و شرک بین قدمیک عقدت لسانک و عقدت قلبک علی محبه بخاتم سلیمان بن داود و عصا مسی علیهما السلام و بلا حول و لا قوهالا بالله العظیم حسبی الله و کفی سمع الله لمن دعا لیس وراء الله منتهی و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد فوقاهم الله سیئات ما مکروا و حاق بآل فرعون سوء العذاب لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین .»

  دعای زبان بند با خواندن آیه ای از سوره یس

  یکی دیگر از دعاهای زبان بند مجرب دعای زبان بند با خواندن آیه ای از سوره یس می باشد. این ایه از سوره مبارک یس که در بستن زبان مجرب است در زیر آمده است.

  « اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بما کانوا یَکسبون »

  کلام آخر

  در پایان بهتر است بگوییم تمامی دعاهای آورده شده در این مقاله در بستن زبان شوهر بسیار مجرب و سریع الاجابه هستند اما این دعاها از منابع مختلف جمع آوری شده اند و در هیچ منبعی اشاره نشده است که دعا بدون تلاش و دانش مهارت ها می تواند شما را به نتیجه برساند.

  پس با مطالعه وبسایت های روانشناسی و علمی مثل نوین بینش برای رسیدن به هدف خود ( در کنار دعا) با تلاش، دانش و مهارت های جدید و علمی نیز آشنا شوید.

  مطالب مرتبط:

  مهارت های زناشویی پس از ازدواج

  راه ها جذب غیر مستقیم پسران با 8 تکنیک روانشناختی

  آنچه روانشناسی در مورد عشق و عاشقی می گوید

  جذب افراد با ذهن

  قانون جذب عشق از راه دور با هدایت ضمیر ناخودآگاه

  چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

  عاشق کردن غیر مستقیم با برطرف کردن نیازهای ضمیر ناخودآگاه

  دعای زبان بند قوی سکاکی

  دعای زبان بند دشمن + حسود + بدگو

  سنگ مهرومحبت

  سنگ ماه تولد

  دعای زبان بند شدید برای شوهر

  دعای زبان بند در قرآن

  دعا برای حرف شنوی شوهر + طلسم شوهر

  دعای زبان بند برای زن

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مدیر محترم سایت www.doajoo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سرکتاب | دعا مهر و محبت | گشایش بخت | باطل کردن طلسم

  دعای زبان بند به منظور جلوگیری از غیبت و افترا به کار می رود. دعای زبان بند را برای حفاظت از دشمن نیز به کار می برند. استفاده از آیات و دعاهای زیر می تواند به عنوان دعای زبان بند به کار رود.
   

  دعای زبان بند در آیات و روایات

  «اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بما کانوا یَکسبون»

  «الله لطیف بعباده یرزق من یشاء و هو القوی العزیز»

  «لا یُحِبُّ اللَّهُ الْجَهْرَ بالسُّوءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلاَّ مَنْ ظُلِمَ وَ کانَ اللَّهُ سَمیعاً عَلیماً»

  منبع مطلب : sarketab.blog.ir

  مدیر محترم سایت sarketab.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دعای زبان بند قوی برای شوهر

  دعای زبان بند قوی برای شوهر دعای زبان بند خانواده شوهر دعای زبان بند فوری  دعا برای بستن زبان خواهر شوهر زبان بند قرانی دعای زبان بند چیست دعای مطیع شدن شوهر دعای زبان بند قوی از راه دور دعا برای وابسته شدن شوهر به زن

  دعای زبان بند خانواده شوهر

  آیه مبارکه ذیل را بر روی ورقه نوشته و سپس در پایین ورقه نام فرد مورد نظر را بنویسد و با خود به همراه داشته باشد:
  [قال تعالی بسم الله الرحمن الرحیم ” قال رجلان من الذین انعم الله علیهما ادخلوا علیهم الباب فإذا دخلتموه فإنکم غالبون وعلی الله فتوکلوا إن کنتم مؤمنین ” .]

  دعای زبان بند فوری

  بسم الله الرحمن الرحیم
  وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ.* و لا حول ولا قوّة الاّ بالله العلیّ العظیم یا غفار یا کریم یا علیم.
  سحر گشا و باطل نامه، شفیق بن یعقوب الاسکلفی.


  دعا برای بستن زبان خواهر شوهر

  یَا أَیُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءکُم بُرْهَانٌ مِّن رَّبِّکُمْ وَأَنزَلْنَا إِلَیْکُمْ نُورًا مُّبینًا ﴿۱۷۴﴾ فَأَمَّا الَّذینَ آمَنُواْ باللّهِ وَاعْتَصَمُواْ بهِ فَسَیُدْخِلُهُمْ فِی رَحْمَةٍ مِّنْهُ وَفَضْلٍ وَیَهْدیهِمْ إِلَیْهِ صِرَاطًا مُّسْتَقِیمًا ﴿۱۷۵﴾


  زبان بند قرانی

  آیه۶) جهت خوف از دشمن بخواند و یا آن را نوشته و با خود داشته باشد ( لٍتُنذٍرَقَوًماًمَا اُنذٍرَ ءَابُاؤُهمً فَهم غافٍلون(
  آیه۷) جهت ترس و تنهایی۱۰۰مرتبه بگویید
  ( لَقَدْ حَقَّ الْقَؤلُ عَلَی اَکْثَرِهِمْ فَهُمْ غَفِلُونَ)
  آیه ۱۱) جهت بستن زبان سر خاک قبر کهنه بخواند و گِل کند

  دعای زبان بند شوهر

  دعای زبان بند دشمن + حسود + بدگو

  طلسم عشق فوری


  دعای زبان بند چیست

  (إِنَّمَا تُنذرُمَنِ اتَّبَعَ الذِّکْرَ وَ خَشیَ الَّحْمَنَ بالْغَیْب فَبَشِّرْهُبمَغْفِرَهٍٔ وَأَجْرٍکَرِیمٍ)
  آیه ۱۸) جهت رام کردن سرکش بر کاغذ زردبنویسد و بر او بندند
  ( قَالُواْ إِنَّا تَطَیَّرْنَا بکُمْ لَئِن لَّمْتَنتَهُواْلَنَرْجُمَنَّکُمْ وَلَیَمَسَّنَّکُم مِّنَّا عَذَابٌ أَلِیمٌ)
  آیه ۲۰) جهت پسر شدن زنیکه فرزندش نشود با مشک و زعفران نوشته و با خودداشته باشد
  (وَ جَآءَ مِنْ أَقْصَا الْمَدینَهِٔ رَجُلٌ یَسْعَی قَالَ یَا قَوْمِ اتَّبعُواْ الْمُرْسَلِین)


  دعای مطیع شدن شوهر

  بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله وحده و بالله استعین علیک و استغیث علیک من فلان بن فلان ( اسم طرف و پدرش را بنویسد )  خیرک بی عینیک و شرک بین قدمیک عقدت لسانک یا فلان بن فلان ( اسم طرف و پدرش را بنویسد ) و عقدت قلبک علی محبة بخاتم سلیمان بن داود و عصا مسی علیهما السلام و بلا حول و لا قوة الا بالله العظیم حسبی الله و کفی سمع الله لمن دعا لیس وراء الله منتهی و افوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد فوقاهم الله سیئات ما مکروا و حاق بآل فرعون سوء العذاب لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین .

  دعا های مرتبط:

  طلسم محبت – طلسم محبت سوزاندنی + طلسم محبت غیر سوزاندنی

  بیقرار کردن مطلوب از راه دور

  دعای زبان بند قوی

  طلسم محبت سوزاندنی

  دعای زبان بند قوی برای شوهر

  چگونه به همسرم اعتماد کنم

  چگونه توجه مردان را جلب کنیم

  بازگرداندن عشق از دست رفته

  جستجو های مرتبط: دعای زبان بند قوی برای شوهر دعای زبان بند خانواده شوهر دعای زبان بند فوری  دعا برای بستن زبان خواهر شوهر زبان بند قرانی دعای زبان بند چیست دعای مطیع شدن شوهر دعای زبان بند قوی از راه دور دعا برای وابسته شدن شوهر به زن دعای زبان بند قوی برای شوهر دعای زبان بند خانواده شوهر دعای زبان بند فوری  دعا برای بستن زبان خواهر شوهر زبان بند قرانی دعای زبان بند چیست دعای مطیع شدن شوهر دعای زبان بند قوی از راه دور دعا برای وابسته شدن شوهر به زن دعای زبان بند قوی برای شوهر دعای 

  منبع مطلب : bargardandanberabete.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bargardandanberabete.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 25 روز قبل
  0

  سلام

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  دتبد

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید