توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعا برای عزیز شدن نزد معشوق از راه دور

  1 بازدید

  دعا برای عزیز شدن نزد معشوق از راه دور را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور

  دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور

  در این مطلب از سایت دعاجو، مجموعه ای از بهترین و مجرب ترین دعاها در زمینه دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم تا بتوانید اگر به فردی علاقه دارید و از شما فاصله گرفته است، با دلتنگ کردن معشوق او را به سمت خود جذب کنید و منجر بهبازگشت معشوق شوید. مجموعه دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور که در اینجا درباره آن صحبت می کنیم شامل دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور، دعای دلتنگ کردن معشوق فوری، دعای دلتنگی شدید، دعای بیقراری معشوق از راه دور، دعای عشق دیوانه وار از راه دور، دعای بیقراری معشوق و دعا برای شیرین شدن می باشد و همگی در امر حلال کاربرد دارد و توصیه می شود. توجه داشته باشید استفاده از این دعاها در امر غیرحلال و حرام نه تنها نتیجه ای ندارد بلکه موجب شور بختی نیز می گردد.

  دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور

  اگر فرد مورد نظر از شما دور است و می خواهید او را هر چه بیشتر دلتنگ و شیفته خود کنید می توانید از دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور استفاده کنید تا با جلب محبت محبوب او را برای خود بیقرار سازید. دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور به این صورت است که باید آیه الکرسی را هنگام طلوع صبح 7 مرتبه بخوانید و این کار را به مدت 7 روز ادامه دهید.( نگاه کنید به دعای زبان بند )

  دعای دلتنگ کردن معشوق فوری

  اگر معشوق از شما فاصله گرفته و می خواهید هر چه سریع تر او را به سمت خود برگردانید می توانید از دعای دلتنگ کردن معشوق فوری برای برگشتن شخصی که رفته استفاده کنید که در زیر آمده است و خود در مجموعه ی دعای دلتنگ کردن فرد از راه دور می باشد.(نگاه کنید به ذکر یا ودود برای بازگشت معشوق )

  « اللَّهُمَّ حَبِّبْنِی إِلَى جَمِیعِ خَلْقِكَ حَتَّى لَا یكُونَ لِی فِی قَلْبِ أَحَدٍ مِنْ خَلْقِكَ غِلْظَةٌ وَ لَا یعَارِضُونِی وَ اجْعَلْهُمْ یسْتَقْبِلُونِّی بِوُجُوهٍ بَسِیطَةٍ وَ یقْضُونَ حَوَائِجِی وَ یطْلُبُونَ مَرْضَاتِِی وَ یخْشَوْنَ سَخَطِی بِاسْمِكَ الْقُدُّوسِ الْعَظِیمِ الْأَعْظَم »

  دعای دلتنگی شدید

  اگر بین شما و معشوق دلخوری پیش آمده و همین امر باعث فاصله گرفتن وی از شما شده است می توانید دعای دلتنگی شدید معشوق را 100 مرتبه تکرار کنید تا با رفع کدورتحاصله محبوب به شدت دلتنگ شما شود.(نگاه کنید به دعا برای آشتی بین دو دوست)

  « لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین »

  دعای بیقراری معشوق از راه دور

  دعای بیقراری معشوق از راه دور که در مجموعه دعای دلتنگ شدن فرد از راه دور قرار می گیرد را می توانید 11 مرتبه بخوانید و به سمت باد فوت کنید با این نیت که با بیقراری معشوق بتوانید او را دلتنگ خود کنید.( نگاه کنید به دعای سریع الاجابه برای آشتی از راه دور )

  « اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من وسعة رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم »

  دعای عشق دیوانه وار از راه دور

  برای اینکه بتوانید محبوب خود را دیوانه وار عاشق خود کنید می توانید از دعای عشق دیوانه وار از راه دور که در زیر آمده است استفاده کنید و آن را بعد از هر نماز 7 مرتبه با نیت عشق دیوانه وار و دلتنگ کردن معشوق از راه دور بخوانید.(نگاه کنید به دعای عاشق کردن طرف مقابل)

  « يُحِبُّونَهُم كَحُبِّ الله وَ الذينَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه »

  دعا برای بیقراری معشوق

  دعای بیقراری معشوق که در زیر آمده است را اگر هنگام غروب آفتاب بخوانید باعث دلتنگ شدن محبوب مورد نظر می شود و معجزه بازگشت معشوق محسوب می گردد.

  « إِنَّ أَصْحابَ الْجَنَّةِ الْیَوْمَ فی‏ شُغُلٍ فاکِهُون هُمْ وَ أَزْواجُهُمْ فی‏ ظِلالٍ عَلَى الْأَرائِکِ مُتَّکِؤُنَ لَهُمْ فیها فاکِهَةٌ وَ لَهُمْ ما یَدَّعُونَ »

  دعا برای شیرین شدن

  اگر بخواهید خود را نزد محبوب شیرین کنید بهتر است در روز جمعه 1000 مرتبه ذکر « الودود » را به یک میوه بهشتی خوانده و آن را به خورد وی دهید تا با عزیز شدن نزد معشوق برای همیشه در دلش جای بگیرید.(همچنین نگاه کنید به دعا برای عزیز شدن نزد شوهر)

  در نهایت به یاد داشته باشید دعا و خواندن آن به انسان آرامش می دهد و کار گشا خواهد بود اما بهتر است در کنا خواندن دعا نیز سعی کنیم در مورد رفتارها و حرکات خود فکر کنیم. اینکه چه رفتارهایی منجر می شود فرد محبوب از ما دلخور شود و فاصله بگیرد و اینکه چه مهارت ها و تکنیک هایی را به کار ببریم تا بتوانیم محبوب را به زندگی خود برگردانیم و از آن به بعد چگونه رفتار کنیم که بدون رنجش یکدیگر به خواسته های خود برسیم.

  مطالب مرتبط:

  4 حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

  قانون جذب عشق از راه دور در شبکه 6 مرحله ای جذب

  بعد از جدایی چه باید کرد – بایدها و نبایدها بعد از کات کردن

  چرا بازگشت به رابطه پس از جدایی ساده است اما کافی نیست

  جذب افراد با ذهن

  قانون جذب عشق از راه دور با هدایت ضمیر ناخودآگاه

  9 قانون در دلبری با موبایل از راه دور

  دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز

  دعای بازگشت معشوق کمتر از سه روز

  ذکر برای ازدواج با معشوق

  سنگ مهرومحبت

  سنگ ماه تولد

  بهترین دعای محبت

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 9 روز قبل
  0

  اسم رحیمه

  نقی 29 روز قبل
  0

  راهنمای میخام

  اسیه عابدی 1 ماه قبل
  1

  من چن ازعشقم خبرندارم نمیدونم کجاس دلم براش تنگ شده دلم میخاست کادوتولدش بهش بدم ولی نشد گریم گرفته توروخدابرامن دعاکنید برگرده خیلی دوسش دارم

  اسیه عابدی 1 ماه قبل
  0

  من چن روز ازعشقم خبرندارم دلم میخاست کادوتولدش بهش بدم نشدبدم دلم گرفته حالم خیییلی بده برامن دعاکنید برگرده خیلی دوسش داشتم بدون میمیرم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  دعا کنید به این ماه محرم زندگیم داره ازهم می پاشه دوتا بچه هم دارم.بچه هامو ازم گرفتن توان دوری بجه هامو دیگه ندارم دارم خفه میشم.چطور دلشون میادبچه رو ازمادر جداکنن😪😪

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  دلم روشن با استفاده از قانون جذب و این دعاهایی که خوندم دوباره باهم خوب میشیم🙏آمین

  زهرا 2 ماه قبل
  0

  من هنوز استفاده نکردم ولی هر باری از دعا تو اینترنت استفاده کردم خوب بوده

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  بین منو عشقم خیلی فاصله افتاده برام دعا کنید برگرده

  هایده 5 ماه قبل
  -1

  سلام خیلی خوبه

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  سلام خیلی زنم رادوست دارم اما اوقهر کرده رفته خونه باباش دعا کنید زودتر برگرده

  مهسا 6 ماه قبل
  1

  سلام اخه چه بگم خدا کنه طرفم که من دوستتش دارم به روز من بشینه بدونه فکر وخیال حتی ی پیامی زورش میاد منم گذاشته رو لیست سیاه

  :) 7 ماه قبل
  1

  I wish she knew I loved her🚶🏻‍♀💔

  حمید 8 ماه قبل
  0

  سلام. همسرم عاشق من بود . چند بار مادرش از من جدا کرده جند هفته اما خانمم به هر طوری میامد بعدشم میفهمیدن . دیگه کار نداشتن. الان حدود دو سه هفته ن جواب پیام منو میده ون تماس . تورو به همین شب عزیز برام دعا کنید برگرده دارم دیونه میشم.

  امید 8 ماه قبل
  0

  با یه نفر چند وقتی هست اشنا شدم تمام زندگیم شده اون هردوعاشق هم بودیم الان دوری مکنه کمکم کنید لطفا

  خ 9 ماه قبل
  1

  اذ

  ترانه 1 سال قبل
  1

  نه خوب نبود

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  سلام عزیزانمان مشکل مرا دعا کنی رفع بشه امین

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام واقعا هرچه گفتهاید ونوشتهلید واقعا دروست وزیباست از اینکه به مردم کمک میکنی واقعا ممنونیم

  نیان 2 سال قبل
  1

  عالی

  مهدی 2 سال قبل
  6

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید