توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98

  1 بازدید

  دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸

  دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸

  چون انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری به صورت جدا انجام میشه ، مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه ها هم سالای قبل جدا از هم انجام می شد و بعد از اعلام نتایج دانشگاه آزاد و ثبت نام اونایی که قبول شدن ، واحد هایی که ظرفیت خالی داشتن ، واسه دو مرحله مهر و بهمن اعلام ظرفیت می کردن . داوطلبایی که سر جلسه کنکور حاضر بودن و تو انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد شرکت کرده بودن ، اگه تو دانشگاه مدنظرشون قبول نشدن یا از قبولیشون ناراضی بودن ، می تونستن دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رو از سایت دانلود و بعد از اولویت بندی انتخاب هاشون ، تو فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد وارد کنن . اما سال قبل وزارت علوم تکمیل ظرفیت رو واسه تموم دوره ها حذف کرد و این دانشگاه فقط از طریق پذیرش ذخیره ها دانشجو گرفت و هیچ کدوم از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نتونستن تکمیل ظرفیتی داشته باشن . البته اگه وزارت علوم مجدد مجوز پذیرش دانشجو رو از طریق تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد صادر کنه ، سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸ رو تو سایت خودش به نشانی azmoon.org منتشر می کنه و تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد 98 برگزار میشه . به داوطلبا توصیه می کنیم که عضو کانال تلگرام کنکور سراسری تحصیلیکو باشن تا اگه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 برگزار و دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ازاد 98 منتشر شد ، با خبر بشن .

  تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 شروع شد .

  برای دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 کلیک کنین .

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99

  داوطلبانی که شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ را دارند یعنی کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کارنامه اولیه برای آن ها تعریف شده ، باید در وهله اول دفترچه انتخاب رشته تکمیل دانشگاه آزاد را دانلود کنند و در صورت ارائه رشته محل مورد علاقه نسبت به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته تکمیل ظرفیت این دانشگاه اقدام کنند .

  معمولا دفترچه تکمیل ظرفیت همزمان با شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت در سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود . سال گذشته دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد دوم مهر ماه منتشر شد ، بنابراین پیش بینی می شود امسال هم دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ ، اوایل مهر ماه منتشر شود .

  با توجه به اینکه بازه زمانی اعلام شده احتمالی است به داوطلبان توصیه می کنیم برای اطلاع از زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا شوید .

  به محض انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ لینک دانلود در این بخش قرار می گیرد و مقاله به روز رسانی می شود .

  داوطلبانی که علاقمند به شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه های سراسری هستند می توانند با مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 99 ، از لیست رشته محل های ارائه شده مطلع شوند .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا بهترین راهکار را پیش روی داوطلبان کنکور سراسری 99 قرار دهند و شما می توانید از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید .

  سوالات متداول

  بر اساس تجربیات سالیان گذشته این لیست احتمالا اوایل مهر ماه منتشر می شود که به محض مشخص شدن زمان دقیق آن ، در متن مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد .   

  این لیست در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود که به محض انتشار ، لینک دانلود آن را در متن مقاله قرار خواهیم داد .   

  مطابق متن مقاله ، متقاضیان می بایست بر اساس کارنامه اولیه کنکور سراسری مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد باشند برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنید .   

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  لینک دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99

  دانشگاه آزاد پس از بررسی ظرفیت های خالی مانده و اعلام آن به وزارت علوم ، دفترچه تکمیل ظرفیت را در اختیار متقاضیان انتخاب رشته این مرحله قرار می دهد . بر این اساس داوطلبانی که حائز شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هستند یعنی کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کارنامه اولیه ، برای آن ها تعریف شده ، می توانند با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org  ، دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ را دانلود کنند .

  سال گذشته دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، 2 مهر ماه منتشر شد پیش بینی می شود امسال هم داوطلبان در این بازه زمانی بتوانند دفترچه مذکور را دریافت و نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند . با توجه به اینکه بازه زمانی اعلام شده احتمالی است به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا از آخرین اخبار در این خصوص مطلع شوند .

  به محض انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 لینک آن دانلود آن در این بخش قرار می گیرد و مقاله به روز رسانی می شود .

  برای دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 کلیک کنید .

  در نظر داشته باشید داوطلبان می توانند با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا در ارتباط باشند تا بهترین راهکار را پیش روی داوطلبان کنکور سراسری 99 قرار دهند  .

  سوالات متداول

  با توجه به اینکه سال گذشته شاهد برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بوده ایم احتمالا امسال هم تکمیل برای این دانشگاه برگزار خواهد شد که در صورت اعلام در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

  از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می شود که البته به محض آغاز تکمیل ظرفیت ، لینک دانلود دفترچه در این مقاله نیز قرار می گیرد .

  تمام کسانی که بر اساس کارنامه اولیه کنکور سراسری ، کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای آن ها تعریف شده است که البته توضیحات تکمیلی در این خصوص در متن مقاله ارائه شده است . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید