توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دلنوشته برای سردار سلیمانی برای مدرسه

  1 بازدید

  دلنوشته برای سردار سلیمانی برای مدرسه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  خبرگزاری حوزه

  خبرگزاری حوزه

  خانم معصومه سلگی از مبلغات طرح امین حوزه علمیه تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، با اعلام این مطلب، گفت: ارادت دانش‌آموزان به شهید حاج قاسم سلیمانی مثال‌زدنی و بی نظیر است و دانش‌آموزان کلاس اولی با این که هنوز همه حروف را یاد نگرفته اند اما با همین میزان حروفی که بلد هستند، انشاء و دلنوشته هایی برای سردار دلها نوشتند.

   نازنین زهرا دهقان یکی از دانش آموزان مدرسه طرح امین در دلنوشته خود می نویسد: «سردار ایرانی ما، با ایمان، شیرمرد و دوست امام بود... او در برابر آدم بد ایستاد تا ما آسوده بمانیم...»

  مطهره فتاحی از دیگر دانش‌آموزان دبستان شاهد هم دلنوشته‌ای را به سردار رشید اسلام تقدیم کرده است.

  او نوشته است: «سردار عزیز؛ کمکم کن که یکی از یاران صاحب الزمان امام مهدی عج باشم...»

  در ادامه تصاویر برخی دلنوشته های دانش آموزان دبستان شاهد را می بینید. ۳۱۳/۴۲

  منبع مطلب : www.hawzahnews.com

  مدیر محترم سایت www.hawzahnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دلنوشته‌ یک دانش‌آموز درباره «حاج قاسم»: سردار سلیمانی در وجود ما زنده است

  دلنوشته‌ یک دانش‌آموز درباره «حاج قاسم»: سردار سلیمانی در وجود ما زنده است

  تهران (پانا)- دانش‌آموزان سراسر کشور در همذات‌پنداری با سردار سلیمانی به خلق دلنوشته‌هایی پرداختند که گزیده‌ای از این دلنوشته‌ها در کتاب «منم یک حاج قاسم دیگر» وارد بازار نشر شد.

  کتاب «منم یک حاج قاسم دیگر» مجموعه‌ای از دلنوشته‌های دانش‌آموزان سراسر کشور درباره «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» است که دی‌ماه سال 98 طی یک حمله تروریستی به مقام رفیع شعادت نائل آمده است.

  از میان صدها دلنوشته که از سراسر کشور برای این پویش ارسال شده است، 142 دلنوشته برای درج در این کتاب برگزیده شده‌اند.

  در یکی از دلنوشته‌های دانش‌آموزی به قلم زهرا رحیمی دانش‌آموز دوره متوسطه اول از استان چهارمحال و بختیاری خطاب به سردار سلیمانی می‌خوانید:

  « بیدار شو و بیداری مردم جهان را ببین!

  بیدار شو و چشم بدوز به لبان مردم جهان که هرکدام تکه کلامی بر لب گرفته‌اند و فریاد می‌زنند من یک سردار سلیمانی‌ام!

  آری من یک سردار سلیمانی‌ام چون به وطنم عشق دارم و به آن عشق می‌ورزم.

  عمر حقیقی انسان با مرگ پایان نمی‌گیرد چون عمر حقیقی انسان سال‌هایی است که به نیکی سپری می‌شود و سردار سلیمانی به همه ما نیکی کرد. پس هنوز زنده است آری سردار سلیمانی زنده است در ذهن ما، قلب ما و وجود ما.

  هرگاه ما با آرامش می‌خوابیدیم گام‌های سردار سلیمانی به جلو حرکت می‌کرد برای حفظ امنیت ما برای حفظ جان ما.

  راه سردارم را ادامه خواهم داد تا آخر جهان چون حاج قاسم برای ما رفت و ما به او دین داریم.

  سردارم، سردار دل‌ها، سردار بی‌ادعا و سردار همه ما، راهت را ادامه می‌دهم تا آخر جانم و اجازه نمی‌دهم کسی نامت را بدنام کند.

  چون من یک سردار سلیمانی‌ام و یک سردار سلیمانی باقی می‌مانم...»

  کتاب «منم یک حاج قاسم دیگر» اردیبهشت ماه 99 در مراسمی با حضور حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش رونمایی شد. این کتاب به همت سازمان دانش‌آموزی کشور و با مشارکت سازمان‌های دانش‌آموزی سراسر کشور گردآوری و به چاپ رسیده است. «کتاب «منم یک حاج قاسم دیگر» مبتنی بر 5 بخش از مجموعه پیام‌ها، متن وصیت نامه، منتخب دلنوشته‌های دانش‌آموزی، بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شخص حاج قاسم سلیمانی و بخش تصاویر است.

  هدف از جمع‌آوری این مجموعه بست و پیوند الگوها و اسوه‌های انقلابی با نسل نوجوان و جوان کشور است. 

  منبع مطلب : www.pana.ir

  مدیر محترم سایت www.pana.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  این اقدام جذاب فرهنگی در قالب پیشنهاد معلمان در کلاس درس، از سوی شمار زیادی از دانش‌آموزان خراسانی رضوی به نگارش دلنوشته‌هایی انجامید که در آن غم فرزندان ایران زمین در شهادت سردار دلها با ادبیاتی خالصانه مکتوب و ثبت شده است.

  کلمات و جملات کودکانه و البته پر معنای این دانش‌آموزان در جمله جمله این نامه‌ها نمادی از عشق، معرفت و دوست داشتن سردار و قدردانی از تلاشهای آن شهید است.

  محمدمهدی قربان‌زاده دانش آموز کلاس سوم در ابتدای نامه خود نوشت: قاسم سلیمانی راهت ادامه دارد.

  وی در ادامه این نامه آورده است: درست است که تو شهید شده‌ای اما هنوز در کنار ما هستی.سردار قاسم سلیمانی تو قهرمان کشور بودی.شنیده‌ام که آمریکا موشک بزرگی به طرفت پرتاب کرده است و به همین سبب مردم ایران عزیز عصبانی شده‌اند و می‌خواهند حتما این کار آمریکا را جبران کنند و با صدای بلند می‌گویند "مرگ بر آمریکا" و " مرگ بر اسرائیل"

  سیدامیرحسین میرسپاسی دانش آموز کلاس سوم در شهرستان درگز در دلنوشته خود نوشت: سردارسلیمانی انسان مهربانی بود و از خود می‌گذشت و با دشمنان ایران می‌جنگید.

  وی ادامه داده است: سردار سلیمانی انسان فداکاری بود او بچه‌ها را خیلی دوست داشت.سردار! ما بچه‌ها هم شما را خیلی دوست داریم و ما بچه‌ها راه شما را ادامه خواهیم داد.سردار شما همیشه قهرمان ایران خواهید ماند و در دلها یاد شما باقی می‌ماند.

  ماهان مجیدی فر دانش آموز کلاس اول از مشهد نیز نوشت: سردار رزمنده‌ای شجاع بود. امام سردار را دوست داشت. او دوست داشت ایران آزاد باشد. سردار ایرانی با بدان در نبرد بود. بدان از سردار می‌ترسیدند.امروز سردار دوست داشتنی در بین ما نیست. ما سردار ایران را تا ابد دوست داریم. ما دانش آموزان راهت را ادامه می‌دهیم.

  یک دانش آموز کلاس دوم از مشهد نیز در نامه خود درباره سردار شهید سلیمانی این گونه نوشت: سردار آب داد. سردار ترسو نیست. سردار ایرانی است. سردار تیر می‌اندازد. سردار شیر مرد بود. سردار، سرباز آزاده وطن است. سردار در قلب من است. من سردار را دوست دارم

  هومان مقدم دانش آموز مقطع دبستان از مشهد نیز عنوان "سردار ایرانی در قلب من می‌مانی" را به نامه خود داده و در متن آن نوشته است: او مرد نامی ایران است، من او را می‌شناسم. او را در رسانه دیده بودم.

  او سرداری نامدار، دیندار و با ایمان بود. او مبارز بیرون مرز بود. بی تردید ایران بدون او یتیم است. من سردار را دوست دارم. زنده باد نام سردار ایرانی.

  فاطمه بیات دیگر دانش‌آموز خراسانی کلاس دوم نیز در نامه خود نوشت: با نام ایزد دانا ما سرداری را از دست دادیم، او از مردان نامی ایران بود. این سردار انسانی دانا بود.این سردار با ادب، ترسو نبود. ما این سردار ایرانی را دوست داریم. سردار سلیمانی برای ما تا ابد زده است، ایران ما سربازان نیرومند دارد.ایران آباد، ایرانی بیدار است.

  امیرحسین بخشایش دانش‌آموز کلاس سوم دبستان از درگز نیز در دلنوشته خود درباره سردار سلیمانی و مردم ایران نوشت: حاج قاسم دفاع از میهن کرد. حاج قاسم از خود گذشته سرداری بود که مرد بزرگ و شریفی بود. او ایران را نجات داد. نام و یاد او جاودانه خواهد ماند حاج قاسم راهت ادامه دارد.

  بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  
  بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
  در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
  وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : خوب بود سردار روحت شاد

  ناشناس : دوستت دارم سردارم

  نگار : زمانی که خبر شهادت قاسم سلیمانی رو شنیدم آرزو کردم دروغ باشد اما نبود من تا آن زمان نمی دانستم سردار سلیمانی که هستن وقتی فهمیدم دیگر دیر شده بود سردار زمانی که ما آسوده میخوابیدیم او مثل پدری نگهبان ما بود او در ۱۳ دی در فرودگاه بغداد جان سپرد و هم اکنون همه ما ایرانیان به یاد او هستیم و او را فراموش نمی کنیم

  نفس : زنده باد سردار دلها ✊

  فاطمه : انگشترت هنوز در دستت بودکه دشمن تو را به شهادت رساند این انگشتر یاد بودی از تو خواهد بود از دلیری هایت از شجاعت هایت از ترس هایی که در دل دشمن نهادی

  :) : 🖤🖤🖤🥀روحت شاد

  سردار سلیمانی : بچه ها سلام من میدانم که همه سرداررسلیمانی را دوست داشتند و برایش کارهای بسیاری می کردند و برای میهن خود افتخار جمع مر کردند. پس بیایید ماهم مثل سردار سلیمانی باشیم و همبرای خودمان و هم برای کشورمان کسی شدیم. خدانگهدارتون

  ریحانه : خیلی خیلی عالی بود متنش

  ریحانه : خیلی خیلی عالی بود متنش

  ریحانه : دلتنگیم

  ریحانه : دلتنگیم

  ایلیا : عاشق هستیم حاج قاسم و خواهیم بود

  نگار عباسی : عالی بود

  ستیت : سرداردلهادلمان راپاره کردی

  ناشناس : روحت شاد

  علی : سردار سلیمانی بسیار مرد شریفی بود که از خود گذشت تا ایران پایدار باشد و به دست دشمن نیوفتد . سردار دلها آن قدر با ایمان و نترس بود که به چشم دشمن هایش مثل تیغ بود . سردار سلیمانی آرزوی شهادت را داشت که در بامداد جمعه سال 1398 ، 13 دی ماه همراه با ابو مهدی المهندس در فرودگاه بغداد به شهادت رسید . حاج قاسم روحت شاد و یادت گرامی

  رقیه : سردار شهادتت مبارک خوشحالم به آرزویت رسیدی

  عاطفه حسینی : عالی ‌بود

  ریحانه : خیلی خیلی عالی بود متنش

  ناشناس : روحتون شاد ویادشون گرامی⚘⚘⚘⚘

  ♥️ : روحت شاد سردار دلها ♥️

  محیا : دلنتگتم حاج قاسم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  b000h 1 ماه قبل
  1

  سردار دلها تو تمام قهر مان کشور منی ممنونم که نگذاشتی چادرم را بگیرن

  حدیث 1 ماه قبل
  1

  عاشقتم سردار دلها🖤🖤🖤🖤

  حدیث 1 ماه قبل
  2

  سرداردلها مثل شماکم داشت این روزگار رفتی و همه ی

  دلهارا زخون کردی وهمه ی یتیمان رابی پدر کردی کاش میشد تورا زود تر میشناختم شایداینگونه تسکین می دادم به قلبم که آرام بگیر روحت شاد 😭😭😭

  محیا 2 ماه قبل
  2

  دلنتگتم حاج قاسم

  محیا 2 ماه قبل
  4

  دلنتگتم حاج قاسم

  ادم 2 ماه قبل
  1

  روحت شاد سردار دل ها

  سارا 2 ماه قبل
  2

  عالی بود خیلی خوبه

  رقیه 1 سال قبل
  5

  سردار شهادتت مبارک خوشحالم به آرزویت رسیدی

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  روحت شاد حاج قاسم عزیزم

  نیایش 1 سال قبل
  3

  من مطلب طولانی تری میخواهم

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  روحت شاد سردار دلها ♥️

  ♥️ 1 سال قبل
  4

  روحت شاد سردار دلها ♥️

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  روحتون شاد ویادشون گرامی⚘⚘⚘⚘

  مهدیه 1 سال قبل
  2

  من سردار سلیمانی هستم

  مهدیه 1 سال قبل
  3

  دوست دارم سردار

  ریحانه 1 سال قبل
  6

  دلتنگیم

  ریحانه 1 سال قبل
  6

  دلتنگیم

  ریحانه 1 سال قبل
  6

  خیلی خیلی عالی بود متنش

  ریحانه 1 سال قبل
  4

  خیلی خیلی عالی بود متنش

  ریحانه 1 سال قبل
  6

  خیلی خیلی عالی بود متنش

  فاطمه 1 سال قبل
  7

  انگشترت هنوز در دستت بودکه دشمن تو را به شهادت رساند این انگشتر یاد بودی از تو خواهد بود از دلیری هایت از شجاعت هایت از ترس هایی که در دل دشمن نهادی

  فاطمه 1 سال قبل
  3

  انگشترت هنوز در دستت بود که دشمن تو را به شهادت رساند

  فاطمه 1 سال قبل
  3

  انگشترت هنوز در دستت بود که دشمن تو را به شهادت رساند

  سردار سلیمانی 1 سال قبل
  6

  بچه ها سلام من میدانم که همه سرداررسلیمانی را دوست داشتند و برایش کارهای بسیاری می کردند و برای میهن خود افتخار جمع مر کردند.

  پس بیایید ماهم مثل سردار سلیمانی باشیم و همبرای خودمان و هم برای کشورمان کسی شدیم.

  خدانگهدارتون

  عاطفه حسینی 1 سال قبل
  4

  عالی ‌بود

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سردار سلیمانی بسیار مرد شریفی بود که از خود گذشت تا ایران پایدار باشد و به دست دشمن نیوفتد . سردار دلها آن قدر با ایمان و نترس بود که به چشم دشمن هایش مثل تیغ بود . سردار سلیمانی آرزوی شهادت را داشت که در بامداد جمعه سال 1398 ، 13 دی ماه همراه با ابو مهدی المهندس در فرودگاه بغداد به شهادت رسید . حاج قاسم روحت شاد و یادت گرامی

  2
  علی 1 سال قبل

  هست

  علی 1 سال قبل
  5

  سردار سلیمانی بسیار مرد شریفی بود که از خود گذشت تا ایران پایدار باشد و به دست دشمن نیوفتد . سردار دلها آن قدر با ایمان و نترس بود که به چشم دشمن هایش مثل تیغ بود . سردار سلیمانی آرزوی شهادت را داشت که در بامداد جمعه سال 1398 ، 13 دی ماه همراه با ابو مهدی المهندس در فرودگاه بغداد به شهادت رسید . حاج قاسم روحت شاد و یادت گرامی

  :) 1 سال قبل
  6

  🖤🖤🖤🥀روحت شاد

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  روحت شاد

  ستیت 1 سال قبل
  5

  سرداردلهادلمان راپاره کردی

  نگار عباسی 1 سال قبل
  5

  عالی بود

  نگار 1 سال قبل
  8

  زمانی که خبر شهادت قاسم سلیمانی رو شنیدم آرزو کردم دروغ باشد اما نبود من تا آن زمان نمی دانستم سردار سلیمانی که هستن وقتی فهمیدم دیگر دیر شده بود سردار زمانی که ما آسوده میخوابیدیم او مثل پدری نگهبان ما بود

  او در ۱۳ دی در فرودگاه بغداد جان سپرد و هم اکنون همه ما ایرانیان به یاد او هستیم و او را فراموش نمی کنیم

  -1
  نگار 1 سال قبل

  من قاسم سلیمانی را دوست دارم❤❤❤

  نفس 1 سال قبل
  7

  زنده باد سردار دلها ✊

  فرناز. فرنازی 1 سال قبل
  3

  حاج قاسم را دوست دارم

  عاطفه داوری 1 سال قبل
  2

  عالی

  دوستت داریم سردار دلها

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  😘

  سیده نرگس تقویان 2 سال قبل
  3

  سلام ای مرد میدان سلام ای مالک اشتر علی حلالم کن حق پدری بر گردنم داری دعایم کن دعای پدری در حق فرزندی یقین دارم که تو جنت مکانی درپیش اربابت حسین جای داری شهادتت مبارک

  ایلیا 2 سال قبل
  5

  عاشق هستیم حاج قاسم و خواهیم بود

  ناشناس 2 سال قبل
  11

  دوستت دارم سردارم

  ناشناس 2 سال قبل
  13

  خوب بود سردار روحت شاد

  2
  فاطمه 1 سال قبل

  🖤💔دلتنگیم

  2
  فاطمه 1 سال قبل

  🖤💔دلتنگیم

  برای ارسال نظر کلیک کنید