در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رتبه لازم برای رشته های پیراپزشکی دانشگاه ازاد

  1 بازدید

  رتبه لازم برای رشته های پیراپزشکی دانشگاه ازاد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  رتبه قبولی دانشگاه آزاد

  تا سال 96 به دلیل این که دانشگاه آزاد اطلاعات قبولی ( رتبه و تراز ) داوطلبان را منتشر و در اختیار داوطلبان قرار می داد ، به راحتی با بررسی آمار قبولی های قبلی می توانستیم محدوده رتبه قبولی هر رشته محل را تخمین بزنیم ولی از سال 97 به بعد این امکان وجود نداشته و آن چه از کارنامه در اختیار ما قرار می گیرد صرفا قبولی یا عدم قبولی داوطلبان است .

  اگر به طور دقیق بخواهیم توضیح بدهیم دانشگاه آزاد در اعلام نتایج انتخاب رشته سال 97 تنها محل قبولی داوطلبان را منتشر کرد ، در سال 98 نیز نوع پذیرش این دانشگاه تغییر نمود و بر اساس سهمیه منطقه 1 ، 2 و 3 داوطلبان گزینش شدند اما رتبه قبولی آن ها در سهمیه منطقه ارائه نشد .

  بنابراین نزدیک ترین آمار برای تخمین شانس قبولی داوطلبان در دانشگاه آزاد ، رتبه قبولی های سال 96 است تا داوطلبان بتوانند با استفاده از کاهش 3 الی 5 درصدی رتبه در هر سال شانس قبولی خود را برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 تخمین بزنند .

  دقت داشته باشید داوطلبان برای تخمین شانس قبولی خود در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 باید 9 الی 15 درصد از رتبه های مذکور کم کنند .

  مشاوره قبولی دانشگاه آزاد 99

  داوطلبانی که به هر دلیل موفق به کسب رتبه و تراز قبولی دانشگاه آزاد نشدند می توانند با اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مسیر تحصیل خود را ادامه دهند .

  همچنین می توانند با شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شانس خود را برای قبولی در رشته محل های دانشگاه ازاد بار دیگر امتحان کنند .

  در نظر داشته باشید  مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا می توانند شما را در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و انتخاب رشته کنکور سراسری راهنمایی کنند و شما می توانید از طریق تماس با سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا سوالات خود را با ما مطرح کنید .

  سوالات متداول

  از زمان برنامه ریزی برای کنکور 99 می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید تا برنامه ریزی دقیق تری برای مطالعه داشته باشید .

  این اطلاعات شانس قبولی داوطلبان در کنکور سال گذشته را نشان می دهد بنابراین شما پیش زمینه ای برای برنامه ریزی و انتخاب رشته خود خواهید داشت .

  بر اساس کارنامه واقعی پذیرقته شدگان دانشگاه آزاد در سال گذشته جمع آوری شده است که در این مقاله می توانید مشاهده نمایید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه آزاد

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمدمهدی مالکی 19 روز قبل
  0

  من علاقه دارم در رشته پرستاری دانشگاه آزاد واحد زنجان در کنکور ۱۴۰۰ قبول شم رتبه و تراز چقدر باید باشه از منطقه ۳

  0
  محمدمهدی مالکی 19 روز قبل

  سلام من علاقه دارم در رشته پرستاری دانشگاه آزاد واحد زنجان در کنکور ۱۴۰۰ قبول بشم رتبه و ترازم چقدر باید باشه از منطقه ۳

  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید