توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  1 بازدید

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 - اخبار، تحلیل و جستجوی ژورنالهای تخصصی

  متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید از رشته های مورد پذیرش این آزمون آگاهی داشته باشند سپس در صورت مطابقت داشتن رشته فارغ التحصیلی خود با رشته های های مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند. در این قسمت به معرفی رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش میپردازیم اما با توجه به اینکه دفترچه ثبت نام سال 99 هنوز منتشر نشده است ، برای آگاهی بیشتر شما رشته های مورد نیاز در سال های گذشته که احتمالا امسال هم همین رشته ها مورد پذیرش باشند را در ادامه معرفی میکنیم
   

  ➕ بیشتر بخوانید:

  نکات کلیدی قبل از ثبت‌نام در آزمون استخدامی
  برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟

  منابع سوالات عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  اعلام شرط سنی و شرایط عمومی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منبع مطلب : www.wikigeram.com

  مدیر محترم سایت www.wikigeram.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

   آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 به منظور تکمیل نیروی ( معلمان ) مورد نیاز مقاطع و رشته های مختلف کشور برگزار می شود . بدیهی است که رشته های مورد نیاز و ظرفیت های ارائه شده هر یک از استان ها و شهرستان ها از دیگری متفاوت است .

   با توجه به تنوع بالای رشته ها و مقطع تحصیلی مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ و الزام رعایت تجانس رشته تحصیلی و ​رشته شغلی ، داوطلبان این آزمون نخست باید از رشته های تحصیلی مورد نیاز استان و منطقه مورد نظر خود مطلع شوند .

   با توجه به تغییر نیاز های وزارت آموزش و پرورش استان ها طی هر دوره از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، سازمان سنجش در هر دوره با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام به اعلام رشته های تحصیلی مورد پذیرش هر استان می کند .

   با توجه به اعلام مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ و انتشار دفترچه راهنمای آزمون در ادامه لیست رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 99 را ارائه داده ایم .

  برای دانلود رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 99 کلیک کنید

   مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر از سایر رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مطلع شوند .

  رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

   داوطلبان واجد شرایط نام نویسی من جمله رعایت تجانس رشته تحصیلی اعلام شده برای رشته های شغلی ارائه شده برای استخدام وزارت آموزش و پرورش کشور سال 99 ، می توانند در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام کنند .

   معمولا در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش برای هر رشته شغلی چند رشته تحصیلی مجاز تعیین می شود . هم چنین ممکن است فارغ التحصیل یک رشته تحصیلی واجد شرایط نام نویسی در چند رشته های شغلی ارائه شده در یک استان را داشته باشد .

   لذا در این حالت داوطلب می تواند با بررسی سهمیه های مورد پذیرش ، ظرفیت ها ، حیطه کاری و ... هر یک از رشته شغل های مجاز به نام نویسی ، متناسب ترین رشته واجد شرایط مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 نام نویسی کند .

   با توجه به اعلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی سال ۹۹ و انتشار دفترچه راهنمای آزمون ، در ادامه لیست رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 99 را ارائه داده ایم .

  برای دانلود رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 99 کلیک کنید

   مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . هم چنین داوطلبان پس از انتخاب رشته شغلی مور نظر خود می توانند با مطالعه مقاله زیر از منابع معرفی شده برای آزمون آن رشته مطلع شوند .

  اگر پس از مطالعه مقاله رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹​ ، سوالی درباره رشته های این آزموندارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ معمولا رشته های تحصیلی مورد پذیرش هر دوره و هر استان با هم متفاوت بوده که به محض اعلام لیست رشته های تحصیلی مجاز ، در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ معمولا لیست رشته های شغلی مورد نیاز همزمان با آغاز ثبت نام و انتشار دفترچه راهنمای آزمون منتشر می شود و بلافاصله در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ لیست رشته های این آزمون هر ساله به صورت مجزا در زمان ثبت نام تعیین می شود که آخرین لیست رشته های استخدامی در این مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید