توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رمان تاوان خیانت آوا و چهار برادر pdf

  1 بازدید

  رمان تاوان خیانت آوا و چهار برادر pdf را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  وبلاگ داستان کوتاه born1992

  با خوشحالی خود را به مریم رساندم. او نزدیک همان رستوران شیک انتظار مرا می‌کشید. همان‌جایی که برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردیم و آشنا شده بودیم. با نوعی شتابزدگی تاکسی را متوقف کردم و از آن پایین جستم و با دست اشاره کردم. مریم دوان دوان خودش را به من رساند و وقتی به یک قدمی من رسید نفس‌زنان و در حالی‌که سرخ شده بود پرسید: موفق شدی؟

  - آره، به تاکسی اجازه خروج نمیدن، ولی من گرفتم. بزن بریم.

  - چه خوب پس همین جا منتظر من باش تا برم لباس خودمو عوض کنم و برگردم...

  - خب چرا پیاده؟ می‌‌رسونمت و همونجا منتظرت می‌مونم. اینجوری که بهتره

  - راست می‌گی‌ها... از خوشحالی گیج شدم.

  کنار من نشست و ما حرکت کردیم. فاصله زیادی تا خانه مریم نبود. برای همین زود رسیدیم و او بلافاصله پیاده شد و رفت. من نیز در همان حد فاصل به گذشته پرتاب شدم.

  من و مریم تقریبا سه ماه پیش آشنا شدیم. آن روز من سه مسافر خود را نزدیک میدون بهارستان پیاده کردم و به راه ادامه دادم. اما هنوز خیلی دور نشده بودم که چند دختر دست بلند کردند. پنج نفر بودند. من تاکسی خود را متوقف کردم. یکی از آنها همین مریم بود که خم شد و گفت: آقا ماها را می‌رسونید؟

  - شما پنج نفر هستید و تاکسی من جا نداره.

  - مهربون‌تر می‌شینیم... تو رو خدا، ما خیلی دیرمون شده.

  ومن قبل از آن‌که پاسخی بدهم، آنها درب را باز کردند و سوار شدند.

  چندان به سوار کردن پنج مسافر علاقه‌ای نداشتم و به همین جهت با دلخوری دنده را جابه جا کردم و آنها را به محل مورد نظر رساندم. نزدیک چهار راه آخر پشت چراغ قرمز ایستاده بودم که همان دختر که بعدا دانستم نامش مریم است پیشنهاد داد که هر روز آنها را از دانشگاه به خانه برسانم صبح‌ها هم دنبال‌شان بروم.

  آنها دانشجو بودند و ترم اول رشته مدیریت. پیشنهاد جالبی بود، چراکه در آن ساعات که او معین می‌کرد مسافر زیاد نبود و کار تاکسی چندان رونق نداشت. نمی‌‌دانم روی چه فکری پیشنهاد او را پذیرفتم و آنها را یک به یک به خانه‌های‌شان رساندم. از سر و وضع و محله زندگی و خانه‌های‌شان مشخص بود که همگی مرفه و پولدار بودند.

  آخرین نفر مریم بود و وقتی که پیاده شد یک تراول پنجاهی بهم داد و من نیز بلافاصله خواستم بقیه پول را بدهم که گفت: بقیه‌اش رو فردا حساب می‌کنم که مطمئن باشم شما تشریف میارین.

  لبخندی زدم و گفتم: من باقی پول رو هم بدم باز میام، چون قول دادم.

  مریم لبخندی تحویلم داد و نگاه زیبایش را به چشمانم دوخت و در هنگام پیاده شدن گفت:

  «فردا ساعت هشت صبح اینجا منتظر شما هستم، من اولین نفر هستم و بعد می‌رویم سراغ چهار نفر دیگر.»

  در راه بازگشت از این‌که سرنوشت من کار کردن روی تاکسی شده بود پکر بودم. همیشه چهره مردانه و قد بلند و صورت زیبایم زبانزد همه فامیل و آشنایان بود، خصوصا که در تحصیل هم رتبه اول را داشتم، اما بازی روزگار باعث شده بود که نان‌آور خانواده شوم و برای همین قید درس و تحصیل را بزنم و راننده تاکسی شوم. آخ که چقدر معلمانم از این‌که می‌دیدند شاگرد ممتازشان دارد ترک تحصیل می‌کند ناراحت بودند و اصرار داشتند که مانع این کار شوند. اما ظاهرا من باید برای بقای خانواده از خود گذشتگی می‌کردم، که کردم.

  از فردای آن روز برنامه من مشخص بود و هر روز سر یک ساعت مشخصی ابتدا به دنبال مریم می‌رفتم و او مانند یک شاخه گل شاداب و معطر از خانه جست می‌‌زد بیرون و با تبسم سلام می‌کرد:

  - سلام ایرج‌خان... صبح بخیر

  مریم همیشه جلو می‌نشست و چهار دوست دیگر خود را به هر نحو ممکن در عقب جای می‌دادند. نمی‌‌دانم مریم چه آهن‌ربایی داشت که روز به روز، مرا بیشتر به خود جذب می‌کرد و مرا دلباخته خود می‌کرد و او نیز کم‌کم صمیمیت بیشتری از خود نشان می‌داد و مرا با نام کوچک صدا می‌کرد.

  یک روز که مانند هر روز، دوستانش را به مقصد رساندم، خود به عنوان آخرین نفر در تاکسی ماند تا او را به خانه برسانم، به من گفت: ایرج می‌تونم ازت یه خواهشی بکنم؟

  - آره حتما... چه کمکی از دست من برمیاد؟

  - می‌‌تونم ازت بخوام که بهم رانندگی یاد بدی؟

  مکثی کردم و با تردید گفتم: راستش مریم‌خانوم رانندگی رو باید دو کلاجه یاد گرفت. این کار، خطرناکه، تازه اگر پلیس هم ببینه گواهینامه منو باطل می‌کنه.

  مریم چیزی نگفت، اما در چهره‌اش غم را تشخیص دادم و از این سکوت ناراحتی‌اش، دلم گرفت. برای همین بلافاصله پذیرفتم و بهش گفتم که از فردا بعد از پیاده کردن دوستانش بهش رانندگی یاد خواهم داد.

  طبق قرار از فردا، همان روز من شروع به آموزش رانندگی به مریم کردم، اما ظاهرا او علاقه و تمرکزی به یادگیری رانندگی نداشت و یک بند با من حرف می‌زد و درددل می‌کرد. کم‌کم دیگر احساس کردم که به مریم علاقه‌مند شده‌ام  و او را دوست دارم. با این‌که او جوان بود، اما من نیز با او اختلاف سن زیادی نداشتم وتنها پنج سال از او بزرگ‌تر بودم.

  اما مشکل اصلی جای دیگری بود. من دو سال پیش یک ازدواج کاملا سنتی و بدون عشق کرده بودم و همسرم نیز شش ماهه باردار بود.

  از اینها گذشته مریم از یک خانواده بسیار مرفه و برجسته بود ومن یک راننده تاکسی ساده که غیر از زن و فرزند آینده‌ام، از پدر و مادر پیر و خواهر کوچک‌ترم نیز نگهداری می‌کردم و مخارج آنها را تامین می‌‌کردم.

  نه!نه! این درست و عاقلانه نبود. عقل حکم می‌کرد که من عشق مریم را از خود دور کنم و به زندگی خود بازگردم. اما... اما یا من ضعیف بودم و یا عشق آنقدر قوی بود که مرا هر روز بیش از پیش به سمت مریم می‌کشاند.

  مدتی به همین نحو گذشت تا این‌که یک روز مریم سراغ من آمد و گفت:

  - ایرج، من می‌خوام برم شمال. یه کار واجب دارم. منو می‌بری و برگردونی؟

  - من که از خدامه... ولی می‌دونی که پلیس اجازه نمیده تاکسی از شهر خارج بشه... برای شمال تاکسی هست... می خوای منم تاکسی رو بذارم و باهات بیام و برگردم؟

  - نه، دوست دارم باتو باشم. باتو باشم و با تاکسی تو برم که توی راه حرف بزنیم.

  بدین ترتیب اجازه خروج را گرفتم و به دنبال مریم رفتم.

  در همان افکار گذشته بودم که درب باز شد و مریم در حالی‌که روپوش سبز خوشگلی به تن کرده بود از خانه بیرون  آمد و کنار من نشست. حس عجیبی سراسر وجودم را پر کرده بود... چیزی شبیه احساس عشق آمیخته با گناه و عذاب وجدان. برای لحظه‌ای تصویر همسر باردارم که این روزها بیش از پیش، او را فراموش کرده بودم و نسبت به وی سرد شده بودم جلوی چشمانم آمد. هر چند که تا آن زمان نهایت کاری که کرده بودم آموزش رانندگی به مریم بود، اما حالا با وجود زن و بچه‌ای در راه، درحال رفتن به مسافرت با زنی دیگر بودم.

  این افکار در طول راه مدام ذهنم را اشغال کرده بود و ظاهرا مریم نیز متوجه شده بود که گفت:

  - ایرج به چی فکر می‌کنی؟ می خوای بگم؟

  لبخند ریزی تحویلش دادم و گفتم: بگو. مگه می‌تونی فکر منو بخونی؟

  - البته که می‌تونم. تو الان دقیقا داری به همون چیزی فکر می‌کنی که من فکر می‌کنم.

  - خب تو به چی فکر می‌کنی؟

  - به عشق، به آینده، به دوست داشتن.

  سکوت کردم. دوست داشتم فریاد بزنم، اما جرات نداشتم، تا این‌که او ادامه داد: اما تو خیلی آدم خونسردی هستی... بعضی وقت‌ها ازت حرصم می‌گیره.

  - چرا این حرف رو می‌زنی؟

  - برای این‌که تو از نگاه من هم می‌تونی تشخصی بدی که من نسبت به تو چه حسی دارم، اما تو هیچی نمی‌گی...

  - یعنی... ؟

  آره یعنی من دوست دارم!

  چنان تکان خوردم که بی اختیار روی ترمز کوبیدم و به طرف راست جاده کشیده شدم. مثل بید می‌لرزیدم و پس از لحظه‌ای سکوت گفتم: مریم من خونسرد نیستم. به خدا منم قلب و احساس دارم. فکر نکن من بی‌‌تفاوت هستم. اما یک نکته این وسط وجود داره... ببین عاقلانه که نگاه کنی می‌بینی که من یه راننده تاکسی هستم و درآمد چندانی ندارم، اما تو یک دختر پولدار و مرفه با یه خانواده آنچنانی... تازه... تازه...

  آمدم بگویم که تازه من زن دارم که ناگهان مریم به میان حرف من پرید و گفت:

  - اشتباه تو همین جاست ایرج. من پدر ندارم، سال‌ها پیش فوت کرده. برادر و مادرم هم تحصیل‌کرده هستند و کاری به ازدواج من ندارند و بارها گفتند که مریم با هر کس بخواد می‌تونه ازدواج کنه. تو فکر می‌کنی من اونقدر خام و بچه هستم که فکر اینجاها رو نکردم؟

  - ولی ببین مریم من حتی دیپلم هم ندارم... خرج پدر علیل و مادر پیرم به اضافه خواهر دم بختم هم روی دوش منه.

  - ببین ایرج من با پولی که از اجاره زمین‌ها، خونه‌ها و مغازه‌هایی که از بابام به من ارث رسیده می‌تونم یک خانواده ده نفری رو اداره کنم، چرا به این جور چیزای پیش پا افتاده فکر می‌کنی؟

  ای خدا چرا آن روز من به مریم نگفتم که زن دارم و به زودی پدر می‌شوم؟ چرا به وی امید واهی دادم و از ترس از دست دادن مریم خود را به تندباد سرنوشت سپردم؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟ و چرای مهم‌تر این‌که چرا یک سال پیش با مریم آشنا نشده بودم، قبل از ازدواج... چرا او زودتر سر راهم قرار نگرفت...

  نمی‌‌دانم. واقعا نمی‌دانم. با این حال این بازی مسخره را ادامه دادم. مریم گفته بود که خانواده‌اش گفته‌اند که کاری با فرد انتخابی او برای ازدواج ندارند، اما من باور نمی‌کردم. تا این‌که یک روز مریم با اصرار از من خواست که به خانه آنها بروم. این برایم خیلی ناراحت‌کننده بود و خیلی خجالت می‌کشیدم. نه از آنها، بلکه از خودم. از خودم که دروغ گفته بودم و حقیقت را کتمان کرده بودم. این‌که خودم چنین بازی احمقانه‌ای را ادامه داده بودم. باز هم نمی‌دانم چطور شد که این دعوت را پذیرفتم و راهی خانه آنها شدم.

  در طول راه فکر می‌کردم که مادر و برادر مریم با ترشرویی با من برخورد خواهند کرد و من نیز همین را بهانه می‌کنم و رابطه‌ام را با مریم قطع می‌کنم. اما آنها به قدری مهربان و با شخصیت و محترم بودند و از این‌که من با وجود معدل بالا درس را رها کرده بودم و خود را وقف خانواده‌ام کرده بودم چنان تحسینم کردند، که خودم نیز باور نمی‌کردم، یعنی آنها تمام حرف‌هایم را باور کرده بودند... مادر مریم به وضوح تحت تاثیر ایثار و مردونگی من قرار گرفته بود و برادر او نیز که جوان به شدت مودب و خوش برخوردی بود رو به من کرد و گفت:

  راستش من در انتخاب خواهرم دخالت نمی‌کنم... یعنی چیزی رو بهش فشار نمی‌آورم، اما چند تا چیز هست که باید بهتون بگم. مریم دختری هست که توی خانواده نسبتا آزادی بزرگی شده... سالی چند بار سفر خارج میره و در بین دوستان و اکیپ رفقاشون چندین و چند پسر وجود داره. نه می‌خوام بگم اینا خوبه و نه می‌خوام بگم بده، ولی فکر می‌کنم شما آدم سنتی باشید و کمی هم متعصب. آیا می‌تونین با این چیزا کنار بیایین؟

  خواستم لب باز کنم که مریم پاسخ داد:

  - مهران‌جان چه حرف‌هایی می‌زنی تو! مگر قراره من بعد از ازدواجم مثل دوران مجردیم زندگی کنم؟ معلومه که دور دوستای دوران مجردی و تفریحات تنهایی‌ام رو خط می‌کشم.

  مریم با چنان تحکمی این جملات را گفت که دیگر حرفی برای کسی باقی نماند و بدین ترتیب من و مریم رسما نامزد شناخته شدیم و من احمق بازهم سکوت کردم و حرفی نزدم!! باورتان می‌‌شود...

  دیگر، ناگزیر بودم پا به پای مریم در مهمانی‌های فامیلی آنها شرکت کنم و با او به تفریح و گردش و حتی مسافرت بروم. آه... این وحشتناک بود. مریم می‌توانست تا ظهر بخوابد، اما من که متکفل خرج زن باردار و پدر و مادر پیرم و خواهرم بودم اجبار داشتم تا کار کنم و برای جبران مافات مجبور بودم صبح‌ها زودتر از خونه بیرون بزنم و در نتیجه بیشتر از سه ساعت نمی‌توانستم بخوابم و همین خستگی مزمن کم کم خود را نشان داد و اولین نفر پدرم بود که لب باز کرد و گفت:

  ایرج چند وقته عوض شدی... داری چیکار می‌کنی؟ پای چشات گود رفته... به زنت که این روزا بهت احتیاج داره توجه نمی‌کنی... پول در نمیاری و دائم غر می‌زنی. به من راست بگو ببینم جریان چیه؟

  و من نیز دقیقا شروع به بافتن یه مشت دروغ کردم که به ناگهان پدر حرفم را قطع کرد و دستان لرزانش را به هم چسباند و گفت:

  - دروغ نگو... سعی نکن منو فریب بدی. من همه چی رو می‌دونم. تو مدتی هست که با دختری به نام مریم دوست شدی. هر کی  هست به من ربطی نداره... ولی تو باید هر چه زودتر رابطه‌ات رو با اون قطع کنی... ایرج تو زن داری... داری پدر می‌شی... این کار تو خیانته... گناهه...

  بدنم یخ کرده بود، یعنی پدر از کجا فهمیده بود؟ در این فکر بودم که گویی پدر ذهن مرا خواند که گفت:

  - برای تو چه فرقی می‌کنه؟ فکر کن یکی از دوستات که خیرت رو می‌خواسته اومده گفته، یا یکی توی خیابون شما دو نفر رو دیده... اما هر چی هست خدا رو شکر که کار به جاهای باریک کشیده نشده...

  پدر تک سرفه‌ای زد و ادامه داد: ببین ایرج همین امروز میری رابطه‌ات رو با اون دختر قطع می‌کنی، وگرنه خودم بلند می‌‌شم می‌‌رم دم خونه اون دختر و بهشون تمام حقیقت رو می‌گم.

  آنقدر عصبانی بودم که من نیز بلند فریاد زدم: گوش کن پدر من اون دختر رو دوست دارم... شما هم اگر چنین کاری بکنید قسم می‌خورم که تاکسی و خودم را از دره پرت می‌کنم پایین.

  پدر‌هاج و واج به من خیره ماند و من نیز خانه را ترک کردم.

  چند روز بعد مریم از من دعوت کرد که به اتفاق مادر و برادرش برای عروسی خانوادگی یکی از اقوام چند روزی با آنها به شیراز برویم. این بار دیگر کمی جرات پیدا کردم و دل به دریا زدم و گفتم:

  «مریم‌جان من که بهت گفتم مخارج پدر و مادر پیرم رو می‌‌دم. اگر باهات بیام دیگه کی می‌خواد پول دربیاره؟»

  مریم لبخندی زد و از داخل کیفش چند تراول بیرون کشید و گفت: بیا اینم یک میلیون پول برای این چند روز بهشون بده... وای خدا، افتاده بودم تو ظرف عسل...

  غرور مردانه‌ام اجازه نمی‌داد که از او پول بگیرم، اما چاره‌ای نداشتم، برای همین قبول کردم و پول را به مادرم دادم و بدون آن‌که با پدرم حرفی بزنم، به همسرم گفتم که برای انجام یک کار بسیار مهم باید به شیراز بروم.

  بدین ترتیب گوشی موبایلم را هم خاموش کردم و به اتفاق مریم، مادر و برادرش راهی شیراز شدم. چیزی درحدود دوازده روز آنجا بودیم ومن در طول این مدت، معنای واقعی زندگی را به وضوح لمس کردم.

  بعد از بازگشت به تهران بود که دنیا دور سرم چرخید... آه! همسرم هشت روز قبل پسری به دنیا آورده بود ومن با معشوقه‌ام به خوشگذارنی و سفر رفته بودم. بیچاره همسرم... بیچاره پسر بی‌‌گناهم... بیچاره... شرمسار و ناراحت نزد همسرم رفتم و تولد نوزاد را به او تبریک گفتم و خم شدم و گونه‌اش را بوسیدم. اما او بغض کرد و با اشک گفت: ممنون اما قبل از هر چیز بگو ببینم، شیراز با مریم خوش گذشت؟

  کم مانده بود آب بشوم... فهمیدم که کار پدرم است، ابتدا خواستم به پدرم یورش ببرم، اما نه! به آن کسی که باید یورش می‌بردم او نبود، باید خودم را مورد سرزنش قرار می‌دادم.

  نمی‌‌دانستم چه کنم! از خانه بیرون زدم و بی‌‌هدف در خیابان‌ها گشتم. دیگر تصمیم خود را گرفته بودم و باید به زندگی خودم می‌چسبیدم. عزم خود را جزم کردم و بلافاصله سیم کارتم را فروختم و برای مریم نامه‌ای نوشتم و در آن تمام واقعیت را گفتم.

  «گفتم که من در این مدت معنای واقعی عشق را تجربه کردم و بدون تو خواهم مرد، اما یک حقیقت را از تو کتمان کردم و آن این‌که من صاحب زن و بچه هستم و اگر باتو باشم چند نفر خواهند مرد.

  ما هیچ تناسبی باهم نداریم. من نمی‌توانم یک زن تازه وضع حمل کرده را طلاق بدهم... مرا به خاطر تمام دروغ‌هایم ببخش و حلالم کن...» نامه را برای مریم پست کردم و خود نیز گم و گور شدم...

  جرات نداشتم از زور خجالت در چشمان همسرم نگاه کنم، حتی از بغل کردن فرزندم نیز احساس شرم و گناه داشتم. اما هنوز یک هفته‌ای نگذشته بود که یک روز صبح وقتی داشتم سوار تاکسی می‌شدم مریم جلویم ظاهر شد و گفت: تو خیر نمی‌بینی ایرج... بهای شکستن قلب یه عاشق خیلی سنگینه... من می‌دونستم تو زن داری، همون موقع‌ها یه روز که از ماشین پیاده شده بودی از توی گوشی‌ات دیدم که یه شماره داری به اسم خونه و یه شماره به اسم خونه بابا اینا... همون جا بود که شک کردم و پیگیر ماجرا شدم...

  حالا برایم روشن بود که چه کسی پدر را درجریان گذاشته بود... اما صدای گریه و ضجه مریم مجال فکر کردن نمی‌داد. او مرا تهدید می‌کرد که مرا دور انداختی و اگر زنت را طلاق ندهی خود را خواهم کشت و تو را به عنوان قاتل معرفی می‌کنم. تمام مدارک و عکس‌هامون رو  می‌ذارم و می‌گم که قصد داشتی بهم تجاوز کنی و منم به خاطر خیال تو خودکشی کردم.

  باور نداشتم که مریم چنین کاری کند، اما کرد... آری! او خودکشی کرد، اما خدا رو شکر زنده ماند، اما توان تکلم خود را از دست داده بود. درست در شبی که پسرم دو ماهه شده بود... مریم به وعده‌اش عمل کرد... او طوری صحنه‌سازی کرد و وصیت نوشت که من بلافاصله بازداشت شدم... حتی همسرم نیز باور کرده بود که من قصد تجاوز به مریم را داشتم و به همین جهت چنان نفرتی از من گرفت که خیلی زود از من طلاق غیابی گرفت. پدر و مادرم نیز مرا نفرین کردند و...

  امروز بعد از یک سال در زندان بودن به ته خط رسیدم... موهایم در بیست و شش سالگی به رنگ دندان‌هایم درآمده‌اند و روزها و شب‌ها تنها کابوس می‌بینم و به این فکر می‌کنم که چگونه دستی دستی زندگی‌ام را به باد فنا دادم... آری حق با مریم بود... بهای شکستن قلب یه عاشق خیلی سنگین است!

  رمان دختری به نام آوا

  رمان دختری به نام آوا

  آوار دختری تنها با مادربزرگ خود زندگی میکند.در دوران تحصیل با پسری اشنا میشود که قصد دوستی با او را دارد اما...

  دانلود رمان چند نفر به یک نفر از a.taghavi

  دانلود رمان چند نفر به یک نفر از a.taghavi

  تبلیغات در ناول کافه

  انجمن ناول کافه

  تماس با ما

  اینستاگرام ناول کافه

  کانال تلگرام ناول کافه

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  Aghrab : ما هنوز رو دانلود پی دی اف رمانش موندیم شما برنامشو میخوای😂

  M : سلام من مدیر کانال اغوش اشتباهی ام دقیقا همون رمان هستش @roman_sara1398 خواستی بیا روبیکا

  Aghrab : ما هنوز رو دانلود پی دی اف رمانش موندیم شما برنامشو میخوای😂

  M : سلام من مدیر کانال اغوش اشتباهی ام دقیقا همون رمان هستش@roman_sara1398خواستی بیا روبیکا

  مص : من دارمش بیاین روبیکام براتون بفرستم

  زری : منم همین مشکلو دارم

  ممد : منم همینطور

  Nomina7 : آره اون نیست نه آوا داخلش هست نه رادان و نیما و دوقلو ها .

  یاسمن : آره دقیقا اصلا نیست ایییش منم تو کف بعدشم

  حیات : سلام من حیات هستم اگر رمان کامل تاوان خیانت رو میخاین یعنی همون داستان اوا که چهارتا برادر نیما نریمان شایان و رادان اونو ........... ادامه ی این رمان در چنل من توی روبیکا به صورت تایپی نوشت میشود اگه همین الان به چنل من بپیوندید میتونین رمان رو بخونید هنوز پارک ۴۵۷ زودی بیاین عقب نمونین قسمتای خاک توسریش خوندن دار ⁦:⁦8-)⁩

  .... : تمام کسای که چنل تاوان خیانت دارن تو روبیک اسکی از ما میرن هرکس رمانو میخواد پیوی این رمانpdfنداره چون هنوز کامل نوشتع نشده هرکسم بگ pdfدارم دروغ میگ یا کامل نی ایدیم تو روبیکا اگ خواستین بیاین رمانو بدم @AIireza1380ah

  زندگی : سلام این اون رمان نیست نه اوا نه را دان نه نه نیما نه شایان و نه نریمان نیستند ایییییخدا

  دقیقن : دقیقن

  . : آره کی کانالش رو تو روبیکا داره به منم بده

  ناشناس : سلام کسی پی دی اف رمان تاوان خیانتو داره .. من تو روبیکا کانالشو داشتم ولی به دلایلی روبیکامو پاک کردم الان هرچقدر دنبال پی دی افش میگردم پیدا نمیکنم .. اگه کسی داره لطفا بفرسته

  مهتاب : تو روبیکا بزنید tavan_khyant براتون میاره بالا

  مم میقام😐💔 : منم میخااام😌💔😐

  Mahsa : اره اصلا اونی نیست که ما میخوندیم

  ناشناس : اون رمان نیس ک😕

  Asal : این اصلا اون رمان نیست نه آوا هست نه نیما نه رادان و دوقلوها هیچ کدوم نیستن لطفا اون رمانو بزارید😕😕😕

  رز : اقا رمان تاوان خیانتتتت کووو پس چرا این این مدلیه اخه💔

  Hanieh : کسی پی دی اف کامل رمان تاوان خیانت و داره بفرستید لطفا برام هرچی میگردم نیست آیدی روبیکام [email protected]

  raha : من توی روبیکا توی کانالش عضو بودم ولی فیلتر شد الان بد موندم تو خماریش😭 توی گوگل هم هرچی میزنم نمیاره😭 یه کاری کنین😔

  بی نام : بفرسش خب

  فطو : من رمان اوا و چهار برادر تا387 خوندم کانالشم دارم ت روبیک

  M : لینکش رو بدع خو😕😕

  فاطمه : سلام میشه لینکشو بدید؟ لطفا

  غزل : من رمان تاوان خیانت میخوام ولی این کلا یه رمان دیگس

  Najim😋 : اره این اون نیستت🤦‍♀️🤦‍♀️👿😤

  mitra : من تا پارت 300 خوندم اما این اون رمان نیسمیشه لینک کامال رمان رو بزارین

  Nazi : تو روبیکا دوباره کانال زدن که این رمانو میزاره من آیدی شو دارم .بعد توی همین کانال آیدی کانال تلگرامشونم گذاشته .البته نمیدونم چرا تو روبیکا کم فعالیت میکنن .

  ناشناس : لطفا رمان آوا رو بزارید این رمان آوا نیست ممنونم

  هلیا : ایوای میشه ایدیشو لطفابدی منم دنبالشم

  زهرا : سلام میشه لینگ رمان تاوان خیانت آوا و نیما رادان نریمان شایان بدین مرسی

  najmeh : بزنی کانال تاوان خیانت دد تلگرام محافظش میاد ولی لینک جدید کانال اصلیش تو محافظش برام باز نمیشه و مبگه این کانال نیستش میشه کمک کنید کانال تلگرامشو پیدا کنم؟

  ناشناس : لطفا بفرس

  ناشناس : صلام چجوری گوگل میزنع پی دی افش رو. ولی کامل نی چجوریه جریان میشه بگین ک چجوری باید رمان کاملش رو در بیارم واقعا تو کفشم میخام بدونم تهش چی میشه @dokhi_lor_456 اینم ایدیم توی روبیکا اونجا بهم رمان رو. بدین اگع دارین

  یک بنده خدا : هر کی تا ۴۲۶ میخواد دارمش توی روبیکا به این آیدی پیام بده : @Hesam_db_2021 اگه توی روبیکا بن شده بودم یا حالا هر چی به این آیدی تو تل پیام بدید : @No_Name_game فقط بصورت تایپی هستش و بصورت پی دی اف نیست!

  رها : tavan_khyant

  ندا : حاجی ب منم بدید کانالع رمانشوووو ط روخدا

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 11 روز قبل
  0

  لطفا همون خودش را بزارید

  تا اخرش هر کس داره بفرسته

  گلسا 14 روز قبل
  0

  ....

  Z 20 روز قبل
  0

  منمممم میخوام

  هرکی داره بفرسته رمانو

  [email protected] ایدی روبیکا

  هیچ 20 روز قبل
  0

  سلام

  تاوان خیانت سروش پارت میزاره رم‍‌ان‌ه‍‌ای‌آن‍‌ل‍‌ای‍‌ن.

  @romanish2

  اط‍‌ل‍‌اع‍‌ات.

  @romanish_info

  ب‍‌ن‍‌را.

  @baner_romanish

  س‍‌ف‍‍‌ر‌ب‍‌ه‌ف‍‌ق‍‌ان‍‌س‍‌ه.

  @safar_be_faghanseh

  ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا‌پ‍‌رازرم‍‌ان‌ب‍‌ا‌ژان‍‌ر‌ه‍‌ای‌م‍‌خ‍‌ت‍‌ل‍ف،م‍‌وزی‍‌ک.

  ¹⁷⁰⁰.....🚶.....¹⁶⁰⁰

  ش‍‌روع‍‌م‍‌ون

  ⁹⁹/⁶/⁶

  بهار 25 روز قبل
  0

  رمان تاوان خیانت درحال تایپ دوستان و در تلگرام هست بقیه جاها رمان دزدیده شده

  stareh panah 2 ماه قبل
  0

  اینکه رمان تاوان خیانت نیس 🤕😭😭

  Raha 2 ماه قبل
  0

  @ADMINg1400ایدی چنل رمان تاوان خیانت در روبیکا هست ب ایشون پیام بدین براتون لینک رو ارسال میکنند

  solaleh 3 ماه قبل
  0

  من داخل روبیکا داشتم فیلتر شد هرچی‌تو گوگل میزنم نمیاره چیکار باید بکنم

  nika 3 ماه قبل
  3

  توروخدا پیداش کنین

  ندا 3 ماه قبل
  4

  حاجی ب منم بدید کانالع رمانشوووو ط روخدا

  آرنوشا 3 ماه قبل
  2

  صلام ‌

  @SaSa3870 این آیدی منه تو روبیکا تروخدا هرکی کانال رمان آوا رادان....داره بفرصته برام

  توی یه کانالی میزاشتض ولی فیل شد 😭

  هانیه 4 ماه قبل
  0

  سلام هرکسی رمان تاوان خیانت آوا نیما رادان نریمان شایان رو داره تو روبیکا بفرسته برام حتی اگه پارت ها هم کم باشه بازم بفرستین ممنون @Haniyeh__turk

  رها 4 ماه قبل
  -2

  سلام دوستان کسی لینک کانال شو تو روبیکا داره بزاره لطفا

  رائیکا 4 ماه قبل
  -2

  این که اصلا اون رمان نیست

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  تروخدا یکی به من بگه چطور رمانش رو دانلود کنم توی یکی از کانال های روبیکا تا پارت 421خوندم فیلتر شد🥺

  مهتاب 5 ماه قبل
  6

  تو روبیکا بزنید tavan_khyant براتون میاره بالا

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  توروخدا بگین پی دی افشو چجوری بگیرم

  فاطمه 5 ماه قبل
  0

  [email protected]

  این لینک کاناله روبیکامه تاوان خیانت رو گزاشتم خواستبد بیایید بخونید

  زهرا 5 ماه قبل
  2

  سلام لطفا رمان تاوان خیانت آوا و ۴ برادر رو بزارید توی روبیکا بود فیلتر شد بدجوری توی خماری گذاشتمون☹☹☹☹☹☹

  ناشناس 5 ماه قبل
  -2

  اینکه رمانش نی تورو خدا یکی بفرسته براش موندم تو خماریش 🤕

  زهرا 5 ماه قبل
  2

  @roman_toriiiii

  ایدی کانال رمان تاوان خیانت در روبیکا هرکی خواست بیاد

  مبی 5 ماه قبل
  0

  سلام هرکی لینک. کانال تاوانت خیانت رو تو روبیکا داره این ایدیمه لطفا بفرستین dd_aa17

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  اصلا این اون نیس

  اون 18+ بود

  صتارع 5 ماه قبل
  2

  واخ تورو خدا یکی پی دی اف کامل رمان و واصم بفرسته

  آیدی روبیکام

  Ghost_0002

  ناشناس 5 ماه قبل
  4

  صلام چجوری گوگل میزنع پی دی افش رو. ولی کامل نی چجوریه جریان میشه بگین ک چجوری باید رمان کاملش رو در بیارم واقعا تو کفشم میخام بدونم تهش چی میشه

  @dokhi_lor_456

  اینم ایدیم توی روبیکا اونجا بهم رمان رو. بدین اگع دارین

  بدون نام 5 ماه قبل
  0

  تا پارت 460 دارم تا 300 هم پی دی اف دارم کسی خواس پی وی روبیک/!

  3
  مربم 4 ماه قبل

  ثلام میشع بع من بدین...

  6
  مم میقام😐💔 5 ماه قبل

  منم میخااام😌💔😐

  1
  مهسا 5 ماه قبل

  سلام میشه ادرس روبیکا بدی من میخوام این رمانو

  1
  زهرا 5 ماه قبل

  میشه بیای پیویم بفرستی برام

  [email protected]

  ایدیمه🙏🏿

  2
  ناشناس 5 ماه قبل

  سلام میشه پارتای که دارینوبفرستبن تشکر

  بدون نام 5 ماه قبل
  1

  تا پارت 460 دارم تا 300 هم پی دی اف دارم کسی خواس پی وی روبیک/!

  1
  مم میقام😐💔 5 ماه قبل

  هلیا ایدیتو بد

  فاطی 5 ماه قبل
  0

  کسی تو روبیکا کانالشو داره توروخدا به من بدین

  mobina 5 ماه قبل
  0

  سلام خوبین من کنار رمانش رو میخوام اگه کسی داره به [email protected] اس بده و لینک کانالش رو بده لطفا

  sahar 6 ماه قبل
  -1

  لعنتی خیلی قشنگه کانالش فیلتر شد الان موندم تو کفش اگ لینکش دارین بفرستین خبببببب😞

  4
  رها 4 ماه قبل

  tavan_khyant

  سجاد حسینی 6 ماه قبل
  0

  چجوری لینک رمان داخل روبیکا میاد

  saniya 6 ماه قبل
  3

  این اصا رمان تاوان خیانت نیس...رمان تاوان خیانت ۱۸+ بود اما این اصا اونی ک من میخواستم نی

  1
  dokhi lor♡ 5 ماه قبل

  دقیقا همه دنبال اون رمانن

  حانیه 6 ماه قبل
  2

  اخه این چ وضعشه😭بابا اگ میخاین رمان رو بزارین کامل بزارین دیگ😭

  تو کف این رمانم بد جور باو ایسگا نکنین بزارین دیع🚶‍♀️چقد اذیت میکنین اخه

  رها 6 ماه قبل
  0

  وای منم میخام کی واسم میفرسته

  . 6 ماه قبل
  0

  .

  Darcy 6 ماه قبل
  -2

  سلام لطفا اگه رمان تاوان خیانت کانالی چیزی داشت بگید من همه جا دنبال این رمان گشتم و فقط تونستم تا پارت۲۸۸ بخونم لطفا ادامه این رمان رو بگید در کجا میشه پیدا کرد

  hghh 6 ماه قبل
  0

  کی کانالشو دارهههه🤧

  یارا 7 ماه قبل
  3

  دانلود نمیشه چرا

  حنانه 7 ماه قبل
  0

  سلام کسی لینک کانالشو تو سروش نداره؟!

  سارا ر 7 ماه قبل
  0

  سلام دوستان رمان پی دی اف کامل تاوان خیانت رو دارید بفرستید

  9
  ممد 6 ماه قبل

  منم همینطور

  ستاره 7 ماه قبل
  1

  خخ

  .... 7 ماه قبل
  8

  تمام کسای که چنل تاوان خیانت دارن تو روبیک اسکی از ما میرن هرکس رمانو میخواد پیوی این رمانpdfنداره چون هنوز کامل نوشتع نشده هرکسم بگ pdfدارم دروغ میگ یا کامل نی ایدیم تو روبیکا اگ خواستین بیاین رمانو بدم

  @AIireza1380ah

  1
  آرنوشا 3 ماه قبل

  آیدیتو زدم ولی نیاورد

  @SaSa3870این آیدیمه میشه بنر کانالو بفرسی ممنون

  تروخدا بفرس

  2
  یک بنده خدا 5 ماه قبل

  اگ داری تو روبیک به این آیدی : @Hesam_2021_db

  تو تل : @No_Name_Game

  0
  Arian 6 ماه قبل

  میشه برا منم بفرستی ؟؟؟Faty138595

  0
  ایلار 7 ماه قبل

  واقعن تا پارت چند تو روبیک هص

  1
  یگانه 7 ماه قبل

  من 6ر0ی ادیتو میزنم نمیاد

  آیدی من @yegan1343

  فطو 7 ماه قبل
  5

  من رمان اوا و چهار برادر تا387 خوندم کانالشم دارم ت روبیک

  0
  آرنوشا 3 ماه قبل

  ترخدا بده به منم

  @SaSa3870آیدیمه تو روبیک

  0
  مبی 5 ماه قبل

  میشه ایدی بدین اینم ایدیمه dd_aa17

  0
  دخی الماس 6 ماه قبل

  /:خوشبحالت

  0
  امیر 6 ماه قبل

  ترو خدا بفرس آیدی روبیکا

  amir451315

  0
  ghazal 6 ماه قبل

  میشه ایدیشو بدی

  1
  لیلی 7 ماه قبل

  اسم کانال ؟

  حیات 7 ماه قبل
  8

  سلام من حیات هستم

  اگر رمان کامل تاوان خیانت رو میخاین یعنی همون داستان اوا که چهارتا برادر نیما نریمان شایان و رادان اونو ........... ادامه ی این رمان در چنل من توی روبیکا به صورت تایپی نوشت میشود اگه همین الان به چنل من بپیوندید میتونین رمان رو بخونید هنوز پارک ۴۵۷ زودی بیاین عقب نمونین قسمتای خاک توسریش خوندن دار ⁦:⁦8-)⁩

  0
  راضیه 3 ماه قبل

  میشه لطف کنی ایدی بدی

  0
  بنده خدا 4 ماه قبل

  چنلت کو

  0
  مهتاب 5 ماه قبل

  سلام آیدی بده تا بیایم

  4
  یک بنده خدا 5 ماه قبل

  هر کی تا ۴۲۶ میخواد دارمش

  توی روبیکا به این آیدی پیام بده : @Hesam_db_2021

  اگه توی روبیکا بن شده بودم یا حالا هر چی به این آیدی تو تل پیام بدید :

  @No_Name_game

  فقط بصورت تایپی هستش و بصورت پی دی اف نیست!

  -1
  زهرا 5 ماه قبل

  لینک کانالتو بده خب🙏🏿

  0
  فاطی 5 ماه قبل

  خوب لینک بده دیگه توروخدا

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  میشه لینگ چنلشو بدی

  -1
  ساری 6 ماه قبل

  لینکشو میدی

  0
  محمد متین 6 ماه قبل

  خو بده لینکشو!

  0
  ریحان 7 ماه قبل

  میشه تو تل بدین

  5
  M 7 ماه قبل

  لینکش رو بدع خو😕😕

  3
  ..... 7 ماه قبل

  خب لینک کانالشو بدید لطفا

  4
  ناشناس 7 ماه قبل

  لطفا بفرس

  Sm 7 ماه قبل
  -1

  این رمان آنلاین هست و شما میتونید ادامه رمان رو تا هر جایی که خوندید در کانال اون در تلگرام دنبال کنید و این رمان فاقد پی دی اف می‌باشد .

  0
  لیلی 7 ماه قبل

  برام نمیاره کانال رو .میگه وجود نداره

  هانیه 7 ماه قبل
  1

  لطفا پی دی اف رمان تاوان خیانت اوا با چهار برادر رو بزاربد

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  هرکی کامل شو داره برام روبیکا بفرسته

  X_x_d_a_r_y_a_x_X

  از پارت ۲۸۷ میخوام

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  لطفا رمان تاوان خیانت رو تو روبیکا برام بفرستینMA_1381_77

  زری 7 ماه قبل
  2

  این ایدی روبیکامه اگه کسی کانالشو دارع برام بفرسته

  مرسی.

  Zahraa______a

  زری 7 ماه قبل
  1

  سلام من تو روبیکا رمان تاوان خیانت رو میخوندم اما کانالش فیلتر شد

  کسی کانالشو تو تل یا روبیک نداره ؟

  1
  ستایش نعمتی 7 ماه قبل

  منم همین طوریم میشه لینک کاناله رو بده

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  رمان تاوان خیانت رو می‌خوام چرا نسبت

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  صلام میشه لطف کنی تو روبیکا کانال بزنی پارتارو اونجا بزاری لطفا

  najmeh 8 ماه قبل
  4

  بزنی کانال تاوان خیانت دد تلگرام محافظش میاد ولی لینک جدید کانال اصلیش تو محافظش برام باز نمیشه و مبگه این کانال نیستش میشه کمک کنید کانال تلگرامشو پیدا کنم؟

  1
  ناشناس 5 ماه قبل

  @Avaaa1254این ایدیشه

  1
  لیلی 7 ماه قبل

  دقیقا برا منم اینطوریع

  9
  زری 7 ماه قبل

  منم همین مشکلو دارم

  .. 8 ماه قبل
  1

  لینک کانالشو دارم هرکی خاست فالو کنه پی بگه لینکه کانالو بفرست

  nnniiikaaa

  0
  . 6 ماه قبل

  ایدیتو توی روبیکا میزنم هچی نمیاد بابا

  مهشید 8 ماه قبل
  2

  من پی دی اف رومیخوام ولی چرا نیست؟

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  منم همینطور خیلی وقته دنبالشم اما نیست اگا پی دی افشو دارید به منم بدین

  1
  زری 7 ماه قبل

  منم همینطور

  زهرا 8 ماه قبل
  4

  سلام میشه لینگ رمان تاوان خیانت آوا و نیما رادان نریمان شایان بدین مرسی

  0
  زهرا 8 ماه قبل

  من تو تلگرام رفتم ولی متاسفانه نمی دارند بقیه رمان لطفا لینگ بدین من در قسمت 185 خوندم بقیه اش را نمیذارید لطفا لینگ بدین

  نیکا 8 ماه قبل
  3

  وای چرا کاملشو نمیزارن آدم تو خماریش میمونه هرکس کاملشو پیدا کرد به منم بده🥺

  به این پیج بفرستینش @Nika_ra_84

  زرا 8 ماه قبل
  3

  🥺چه وضعشه هزار بار زدم گوگل نمیاره اخه چرا وقتی رمانو نمیخواین بزارین انقدر تبلیغ میکنین عه

  Bolot 8 ماه قبل
  1

  تو گوگل سرچ کنید رمان آنلاین تاوان خیانت در تلگرام

  لینک محافظ کانالش میاد بالا

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  میشه پی دی اف رمان تاوان خیانت آوارو به منم بدید

  🤪💋 8 ماه قبل
  -1

  من پیج تلگرامشو دارممم😍

  -2
  آ 5 ماه قبل

  میشه لینکشو اینستا برام بفرستی x_xzx20201

  1
  ناشناس 8 ماه قبل

  میشه توی اینستا پیج تاوان خیانت توی تلگرام بفرستی به این پیجyeganeh_83_h

  5
  بی نام 8 ماه قبل

  بفرسش خب

  // 8 ماه قبل
  0

  سل

  کسی اگه پی دی اف یا لینک چنل رمان تاوان خیانت اوا رو دارع بیاد پی من تو روبیک براش جبرا مکنم😐💔

  @Donya122112

  ملیکا 8 ماه قبل
  2

  اگر کسی کانال یا PDF این رمان رو داره واسم میفرستی

  به ایدی :melika090داخل ربیکا

  12 8 ماه قبل
  1

  سلام

  nafas tatatlity 8 ماه قبل
  2

  سلام آقا هر کی پی دی اف این رمان رادان و نرمیان و آوا و نیما و اینا رو داره تو روبیکا ب آیدی @editor_tatality بفرسه با 9 اکانتم بهش بک میدم تو کفشم بمُلا😂🔥♥️

  7
  . 8 ماه قبل

  آره کی کانالش رو تو روبیکا داره به منم بده

  🌺🍃 8 ماه قبل
  0

  من تا پارت ۴۰۰ شو خوندم اما دیگه نمیزارن😭😭😭

  1
  رویا 6 ماه قبل

  منم ولی دیه پارت نمیزارن

  1
  زهرا 7 ماه قبل

  منم میخوام

  2
  هوم 8 ماه قبل

  میشح بزاری من تا ۲۷۰ خوندم خواهش ادم تو خماری میمونح😐🖖🏿🙏🏿

  0
  بفرس 8 ماه قبل

  وای منم میخوام لینکشو میدی

  3
  معصومه 8 ماه قبل

  من تا پارت ۶۷ خوندم کسی اگه بقیشو پیدا کرد به منم بگه😭😭😭😭😭😭😭

  0
  Baran 8 ماه قبل

  من توی تل کانالشو دارم تا پارت ۴۰۷ گزاشتن

  مهسا 9 ماه قبل
  1

  ببخشید چطوری میتونی رمان بگیرم کامل

  ناشناس 9 ماه قبل
  4

  لطفا رمان آوا رو بزارید این رمان آوا نیست ممنونم

  ..... 9 ماه قبل
  0

  بچه ها من آدرس کانال شود تو تلگرام دارم تا پارت سیصد و نود و خورده ای گذاشته

  به تلگرامم بیایین تا بتون بدم ادرسشو @ladybug. .

  0
  H 8 ماه قبل

  لطفا همینجا کانالش رو بگو

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام من رمان تاوان خیانت رو تا ۴۵ پارت خوندم اگه پیدا کردید واسه منم بفرسید ممنون میشم

  آیدین روبیکا

  Tanhaaa234

  2
  Zahra 4 ماه قبل

  من دارمش میخوای تا فصل دومش

  1
  reyhoon 6 ماه قبل

  واییییییی این ایدیه منه توروخدا لینکشو بفرس برام😭😭😭😭♥

  Ww_reyyhoon_wW

  4
  هلیا 8 ماه قبل

  ایوای میشه ایدیشو لطفابدی منم دنبالشم

  1
  هلنا 8 ماه قبل

  ایدیت درست نیست من داخل کانالش هستم تا ۴٠٠گذاشته

  3
  هلنا 8 ماه قبل

  ایدیت درست نیست من داخل کانالش هستم تا ۴٠٠گذاشته

  raha 9 ماه قبل
  5

  من توی روبیکا توی کانالش عضو بودم ولی فیلتر شد الان بد موندم تو خماریش😭

  توی گوگل هم هرچی میزنم نمیاره😭

  یه کاری کنین😔

  2
  nafas 8 ماه قبل

  بیا تو روبیکا پیوی لینک کانالشو دارم بهت بدم

  Mmmjee_1384

  0
  گیسو 9 ماه قبل

  اره بابا ردست میگه چیکار کنیم رمان با این خبی هم که نمیاد بالا

  Nazi 9 ماه قبل
  4

  تو روبیکا دوباره کانال زدن که این رمانو میزاره من آیدی شو دارم .بعد توی همین کانال آیدی کانال تلگرامشونم گذاشته .البته نمیدونم چرا تو روبیکا کم فعالیت میکنن .

  0
  Arezo15 2 ماه قبل

  ایدیتو میدی بگیرم ارت ( روبیکا

  0
  . 7 ماه قبل

  واس من بفرست ممنون @girl__N__8

  1
  بفرس 8 ماه قبل

  برا من بیزحمت بفرست

  marjan_81_mhd

  0
  نازنین 8 ماه قبل

  لطفا بفرست ابدی تلگراممه🙁

  [email protected]

  0
  النا 8 ماه قبل

  آیدیشو بفرست اسم کانالش تاوان خیانت من عضو بودم حواسم نبود لف دادم

  ناشناس 9 ماه قبل
  6

  سلام کسی پی دی اف رمان تاوان خیانتو داره .. من تو روبیکا کانالشو داشتم ولی به دلایلی روبیکامو پاک کردم الان هرچقدر دنبال پی دی افش میگردم پیدا نمیکنم .. اگه کسی داره لطفا بفرسته

  Hanieh 9 ماه قبل
  5

  کسی پی دی اف کامل رمان تاوان خیانت و داره بفرستید لطفا برام هرچی میگردم نیست

  آیدی روبیکام [email protected]

  حنانه 9 ماه قبل
  3

  لطفاپی دی آف رمان تاوان خیانتو میشه برام بفزستین؟؟

  pariya 9 ماه قبل
  2

  سلام. کسی پی دی اف کامل رمان رو د اره بیاد پیوی من در روبیکا لطفا [email protected]

  من خودم تا یه جاییش رو از یه کانال در روبیکا خوندم ولی کاملش رو میخوام ممنون میشم

  افراح 9 ماه قبل
  0

  من آخراشو میخوام بدونم چی میشه

  من تو پیام رسان گپ دوستم واسم فرستاد ولی نصف شو داشت و واسم فرستاد لینک شو میخوام ولی پیدا نمیکنم

  حدیث 9 ماه قبل
  0

  [email protected]

  بچه ها لطفا هرکی کانال یا پی دی اف رمان تاوان خیانتو داره بفرسته

  masih 9 ماه قبل
  0

  لطفا اگ کسی پی دی افشو دارع بفرسته😢😐

  هستی 9 ماه قبل
  2

  دوصتان من کانالش رو توی روبیکا دارم و دنبالش میکنم دنبال لینکش هر کاری میکنم پیداش نمیکنم اگه میشد حتما لینک رو میدادم و اون چیزی ک من می خونم با این خیلییی فرق داره توش هم همین شخصیت اوا شایان نیما نریمان اگه شدلینکش رو میدم فعلا دنبالش هستم و میخونمش

  1
  بهار 9 ماه قبل

  خاهشا بفرست اگر داری

  0
  ناشناس 9 ماه قبل

  منم داشتم ولی کانال کلا ناپدید شده

  2
  masih 9 ماه قبل

  خب بفرست😕😕

  کیانا 9 ماه قبل
  1

  عاقااا من تو کانالش تو روبیکا بودمخانم مری لطفا برام بفرست دوباره لینکشو من گفت و گومون پاک شده از کانال هم دستم خوردلف دادماسمم تو روبیکا کیان

  1
  یاسمن 9 ماه قبل

  دوستان اگر کسی هم لینک کانال رمان تاوان خیانت چهار برادر و آوا رو داره به من بده لطفاًنام کار بری من در روبیکا :٫yasaman 84 sh

  نگین 9 ماه قبل
  0

  هر کی پی دی اف یا کاناله تاوان خیانت تو روبیکا داره بده تورو خدا 🥺😕Negin_435

  Yg 9 ماه قبل
  0

  من ام دنبالش ام کسی داره کانالش تو روبیکا

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  عالیه

  معصومه 10 ماه قبل
  1

  منم رمانو میخوااااام😭😭😭

  mitra 10 ماه قبل
  4

  من تا پارت 300 خوندم اما این اون رمان نیسمیشه لینک کامال رمان رو بزارین

  حسی 10 ماه قبل
  1

  پی دی اف رمان تاوات خیانتو میخام

  رز 10 ماه قبل
  5

  اقا رمان تاوان خیانتتتت کووو پس چرا این این مدلیه اخه💔

  1
  بله درسته 9 ماه قبل

  اثلا رمان تاوان خیانت این نیست به نظرم

  ثنا 10 ماه قبل
  0

  هیچ کسی لینک تاوان خیانت رو نداره..؟

  1
  رز 10 ماه قبل

  تو تلگرام میاره اما ن کامل هوف

  ثنا 10 ماه قبل
  1

  لطفا لینکت تاوان خیانت رو بدید

  پریا 10 ماه قبل
  2

  میشه بفرستی

  مری 10 ماه قبل
  1

  منم رمان و میخام با نریمان و آوا و نیما و دوتا دیگ هر کی دارع روبیکا برام بفرستح🥺💔@Xx_MaRy_RE_xX

  0
  ..فائزه 10 ماه قبل

  منم میخوام🤦‍♀️ا

  3
  هلیا 10 ماه قبل

  منم میخام واسم بفرستxhelixx

  Roghaye 10 ماه قبل
  0

  چجوری باید دانلود کنیم هرچی میزنم نمیارع کسی لینک کانالش در تلگرام یا روبیکا ندارع؟

  -1
  Arsin 10 ماه قبل

  تلگرام @Avaaa1254

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام این رمانی که گذاشتین اصن رمان تاوان خیانت اوا نیست من تا پارت ۲۰ خوندم ولی این نبود میشه رمان اصلی رو بزارین تو وب لاگتونممنونم

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  ارع گلم نیست منم همینو میگم

  ارغوان 10 ماه قبل
  0

  کسی هست رمان تاوان خیانتو تو روبیکا داشته باشه؟؟؟

  3
  ضحا 10 ماه قبل

  من دارم ایدی تو بده از طریق روبینو بهت پیام میدم برات میفرستمحدود دویست تا پارت گذاشته

  0
  مری 10 ماه قبل

  منم میخامش🙁💔

  بهار 10 ماه قبل
  1

  میفرستی توتل برام

  2
  Atifeh 9 ماه قبل

  سلام پ دی اف رمان تاوان یک روز بارانی راخواستم

  عسل 10 ماه قبل
  0

  من رمان تاوان خیانت توتلگرام دارم

  0
  سوگند 7 ماه قبل

  برای منم بفرست توروخدا

  0
  فرناز 7 ماه قبل

  بی زحمت برای منم میفرستین

  0
  نازنین 8 ماه قبل

  لطفا برای منم بفرستید 🙁🥺

  0
  زهرا 10 ماه قبل

  لطفا‌واسه‌من‌بفرست‌ترو‌خدا

  1
  Mahdiyeh 10 ماه قبل

  لطفا بفرست برام

  1
  نازگل 10 ماه قبل

  میفرستین برام 🙏🙏

  0
  یگانه 10 ماه قبل

  لطفا برای منم میفرستی

  0
  معصومه 10 ماه قبل

  می‌فرستی واسم تو تلگرام

  1
  ترانه 10 ماه قبل

  اگه لینکشو داری تو رو خدا بده

  0
  ترانه 10 ماه قبل

  اه داری لطفا ایدیشو بزار

  رزا 10 ماه قبل
  1

  من رمان آوا و 4برادر و میخوام اگه کسی داره داخل روبیکا لینک و بفرسته

  فائزه 10 ماه قبل
  1

  سلام چرا نمیتونم پی دی اف ش و دانلود کنم

  2
  ارغوان 10 ماه قبل

  هیچکی نتونسته هنوز

  ravis 10 ماه قبل
  0

  خواهشن لینگ کانال روبیکاتون

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  چرااون نیستپس اون کو

  نازی 11 ماه قبل
  2

  اقااا یکی ب من کانالشو بده

  😈P.aniz😈 11 ماه قبل
  1

  خواهش میکنم اگه کسی داره لینکشو بفرسته من یک هفته دنبال این رمانم

  A .... 11 ماه قبل
  3

  سلام بچها اگه کسی چنل آوا و رادان و نیما و شایان و نریمان رو داره لطفا بفرسته من الان سه ساعت دارم دنبالش میگردم ولی پیداش نکردم

  2
  محدث 11 ماه قبل

  تو روبیکا بزن تاوان خیانت میاد

  Aysan 11 ماه قبل
  1

  واقعا منم تا پارت ۱۸۹ خوندم دنبال بقیشم

  معصومه 11 ماه قبل
  1

  سلام کسی لینکشو پیدا کرد برای منم بفرسته

  ... 11 ماه قبل
  1

  من رمان اوا و چهار برادر رو میخوام ولی نمیتونم پیداش کنم

  7
  دقیقن 11 ماه قبل

  دقیقن

  faezeh 11 ماه قبل
  1

  این اون رمانی که من میخام نیس😑سه ساعته دارم دنبالش میگردم بخدا شارژ گوشیم 100بوده قشنگ و دقیق 3ساعت هست که اینجام و الان شارژ گوشیم10درصد هست😑پس اون رمان اوا و رادان و شایان و اون دوتای دیگه کجاسسسسچند بار توی روبیکا چنل درست کردن فیلتر شده و من توی همش بودم همش گزارش میکنن چنل و نمیتونن کامل بزارن پارت ها رو حد اقل توی گوگل کوفتی پی دی افش رو بزارن اهههه

  2
  Bahar 11 ماه قبل

  پیداش کردی واسه منم بفرست من تا پارت ۲۸۷ تو تلگرام داخل یه چنل خوندم ولی بقیه شو پیدا نمیکنم

  15
  M 11 ماه قبل

  سلام من مدیر کانال اغوش اشتباهی ام دقیقا همون رمان هستش@roman_sara1398خواستی بیا روبیکا

  8
  یاسمن 11 ماه قبل

  آره دقیقا اصلا نیست ایییش منم تو کف بعدشم

  زیبا 11 ماه قبل
  2

  اخه چرا نیس من خیلی دارم میگردم نیس شما پیداش کردین

  نگار 11 ماه قبل
  1

  هی میگین پی دی اف پی دی اف پس کوووهر چقدر میگردم پیدا نمیکنمتو تلگرامم میگه میخاد تو اینستا بذاره اخه بعضیا عین من بهش دسترسی ندارن

  زندگی 12 ماه قبل
  7

  سلام این اون رمان نیست نه اوا نه را دان نه نه نیما نه شایان و نه نریمان نیستند ایییییخدا

  Asal 12 ماه قبل
  5

  این اصلا اون رمان نیست نه آوا هست نه نیما نه رادان و دوقلوها هیچ کدوم نیستن لطفا اون رمانو بزارید😕😕😕

  0
  Fatem 10 ماه قبل

  تو شفته ب اونوریی،,🙁

  3
  مارال 11 ماه قبل

  آره اصلا اون نیس

  Yegan 12 ماه قبل
  0

  اگه میشه بفرستین

  m 12 ماه قبل
  0

  رمان عااااایه بی صبرانه منتظر بقیش هستم حیف دیر پارت میزارید

  1
  m 12 ماه قبل

  البته رمان اوا وچهار برادر نه این رمان

  ناشناس 12 ماه قبل
  5

  اون رمان نیس ک😕

  ... 1 سال قبل
  3

  کسی کانال اصلیش تلگرام یا هر پیام رسانی و نداره ک رمانش و بزارن :(

  3
  افراح 9 ماه قبل

  دوستم لینکشو داشت ولی گم شد اگر آوردم میفرستم واستون

  0
  نگین 9 ماه قبل

  اره ولی تو روبیکا همین یه هفته پیش فیلتر شد 😭

  0
  نیکا 10 ماه قبل

  واییییی منم میخوام او تلگرام چطوری پیدا کنیم؟؟؟

  1
  محدث 11 ماه قبل

  تو روبیک هس بزن تاوان خیانت تو جستجو بیان تا پارت 120گذاشتع هر شبم 20پارت میزاره

  0
  نازنین 11 ماه قبل

  سلام من تو پیام رسان روبیکا عضو م اونجا می زارن

  2
  نگار 11 ماه قبل

  خب بفرس

  غزل 1 سال قبل
  4

  من رمان تاوان خیانت میخوام ولی این کلا یه رمان دیگس

  4
  Najim😋 12 ماه قبل

  اره این اون نیستت🤦‍♀️🤦‍♀️👿😤

  8
  Nomina7 12 ماه قبل

  آره اون نیست نه آوا داخلش هست نه رادان و نیما و دوقلو ها .

  5
  Mahsa 1 سال قبل

  اره اصلا اونی نیست که ما میخوندیم

  2
  . 1 سال قبل

  اره

  پریا 1 سال قبل
  2

  رمانش جالبه تو روبیکا هستش بیاید آیدی روبیکام تا براتون لینک رمانشو بدم [email protected]

  0
  لیلی 5 ماه قبل

  آیدی روبیکاتو زدم نمیاره

  2
  Nsr 11 ماه قبل

  میزنم نمیارعه

  3
  غزل 1 سال قبل

  من تو روبیکا میخوندمش ولی کانالش فیلتر شد .....میخوام بقیشم بخونم ک نمیتونم دیگه پیداش کنم

  برای ارسال نظر کلیک کنید