در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رمز ورود همگام دانش آموزان

  1 بازدید

  رمز ورود همگام دانش آموزان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دریافت رمز ورود به سامانه همگام مدارس

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دریافت رمز ورود به سامانه همگام مدارس

  اگر دانش آموزی رمز ورود به سامانه همگام را تا بحال دریافت نکرده یا فراموش کرده است می تواند از طریق مراجعه به مدیر مدرسه در حال تحصیل خود اقدام به دریافت رمز عبور همگام خود نماید . مدیر مدرسه پس از ورود به سایت همگام مراحل زیر را برای تغییر رمز همگام دانش آموز باید انجام دهد :

   نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام 


   ورود به سامانه hamgam.medu.ir

   از سمت راست صفحه اصلی گزینه " مدیریت کاربران " را انتخاب کنید .

   از پنل مدیریت کاربران گزینه " ویرایش " را انتخاب نمایید .

   در قسمت ویرایش فقط کد ملی همکار و یا دانش آموز را وارد نموده و روی گزینه " جستجو " کلیک کنید .

   در انتها پس از نمایش اطلاعات کاربر ، در ستون مدیریت آیکن " بازنشانی رمز عبور " را انتخاب نموده و روی گزینه ok کلیک کرده تا رمز عبور جدید را دریافت کنید .

  تغییر رمز عبور ورود به سامانه همگام مدارس

  داوطلبانی که رمز همگام خود را دریافت کرده اند ولی تمایل به تغییر رمز عبور در سامانه همگام خود را دارند می توانند با توجه به مراحل ذکر شده در ادامه اقدام به تغییر رمز ورود به سایت همگام خود نمایند :

   تغییر رمز عبور ورود به سامانه همگام مدارس

  ورود به سامانه hamgam.medu.ir

   از منوی بالای سایت گزینه ورود کاربر ( معلمان ) یا ورود مدیر ( مدیر و معاونین و ... ) را انتخاب نمایید .

   کد ملی فرد را در قسمت نام کاربری و رمز همگام فعلی را در قسمت رمز ورود وارد کرده و گزینه " ورود " را انتخاب کنید .

   پس از نمایش اطلاعات کاربری نقش و مدرسه خود را در سایت مشخص کنید .

   با کلیک روی نام و نام خانوادگی منویی نمایش داده می شود که می توانید روی گزینه " تغییر کلمه عبور " کلیک کنید .

   در انتها با وارد نمودن رمز عبور قبلی و رمز عبور جدید و انتخاب گزینه " ذخیره " می توانید رمز خود را تغییر دهید .

   برای اطلاع از به روز ترین اخبار مربوط به سایت همگام در سال تحصیلی 99 - 1400 می توانید عضو کانال تلگرام مدارس هیوا شوید . داوطلبانی که جهت تغییر رمز عبور در سامانه همگام خود با مشکل مواجه هستند می توانند با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا از کارشناسان مجرب مرکز مشاوره تحصیلی هیوا راهنمایی دریافت نمایند .

  سوالات متداول

  ✔️ خیر برای معلمان و مدیران مدارس هم کاربرد دارد که در این مقاله موارد استفاده این سایت ارائه شده اند . 

  ✔️ باید نزد مدیر مدرسه خود بروند و از طریق ایشان رمز همگام خود را دریافت کنند که در این مقاله نحوه دریافت این رمز توضیح داده شده است . 

  ✔️ بله وجود دارد که در متن این مقاله نحوه تغییر این رمز شرح داده شده است . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

  نحوه دریافت رمز عبور همگام برای ثبت نام آزمون های مدارس ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱برای هر دو پایه تحصیلی هفتم و دهم به صورت حضوری می باشد به این صورت که داوطلبان می بایست برای دریافت رمز عبور همگام به مدرسه مراجعه و رمز عبور همگام خود را چه برای ثبت نام از طریق سامانه تیزهوشان و چه از طریق سامانه همگام مدارس ، دریافت کنند .

   لازم به ذکر است که با توجه به شرایط بوجود آمده و تعطیلی مدارس در پی گسترش بیماری کرونا ، به منظور حفظ سلامتی افراد ، دانش آموزان و یا والدین آن ها می توانند از طریق تماس با مدیر مدرسه محل تحصیل دانش آموز ، رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 را دریافت نمایند .

  مشاوره داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

  دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را دارند باید تمامی موارد لازم جهت آمادگی برای ثبت نام در این آزمون ها را رعایت نمایند . داوطلبان نباید تمامی موارد و مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون  تیزهوشان 1400 - 1401 را واگذار به لحظات آخر فرصت ثبت نام کرده و آن را با نگرانی و عجله انجام دهند .

  در صورتی که دانش آموزان بخواهند مراحل ثبت نام خود را در لحضات پایانی مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  ، انجام دهند ممکن است به دلیل و جود مواردی مانند ناقص بودن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و یا نداشتن رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 از ثبت نام در آزمون بازمانده و امکان جبرانی نداشته باشند .

  بنابراین بهتر است در اولین فرصت ممکن و داشتن آرمش و آمادگی به ثبت نام آزمون  تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، بپردازید و در صورت بروز مشکل با داشتن زمان کافی اقدام به رفع و اصلاح آن نمایید .

  در صورتی که در رابطه با جزئیات رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 ، پرسش داشته و یا در این خصوص نیاز به راهنمایی داشتید ، می توانید با مشاورین تحصیلی مرکز خدمات مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته و پرسش های خود را مطرح سازید و در صورت نیاز راهنمایی های لازم را از مشاوران دریافت نمایید .

   جهت اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با مدارس تیزهوشان می توانید در کانال تلگرامی مدارس تیزهوشان هیوا عضو شده و یا صفحه اینستاگرامی مدارس هیوا را دنبال نمایید . همچنین مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا با خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا کلیه امور مربوط به ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  و  ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی1400 - 1401 فرزند شما را انجام دهند و پاسخگوی کلیه سوالات شما در این خصوص هستند .

  سوالات متداول

  ✔️ به صورت حضوری است که در  این مقاله به شرح کامل نحوه دریافت رمز ورود همگام پرداخته شده است .

  ✔️ به کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز که در این مقاله به شرح دریافت رمز ورود همگام پرداخته شده است .

  ✔️ از طریق سایت استعداد های درخشان که آدرس این سایت ، در این مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دریافت رمز عبور در سامانه همگام | ورود به سامانه بازیابی و تغییر رمز ورود | ایران تحصیل

  دریافت رمز عبور در سامانه همگام | ورود به سامانه بازیابی و تغییر رمز ورود | ایران تحصیل

  دریافت رمز عبور در سامانه همگام فراهم شد دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت دریافت رمز عبور به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد و دیگر امور دانش آموزی سامانه همگام رمز عبور خود را بازیابی و یا دریافت نمایند ، لذا راهنمای نحوه بازیابی رمز عبور در سایت همگامو همچنین دریافت رمز عبور از سایت همگام ، رمز همگام را فراموش کردم ، دریافت گذرواژه از سایت همگام را در اختیار شما قرارخواهیم داد.

  ورود مستقیم به سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس

  نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام مدارس تیزهوشان

  دانش آموزان عزیزی که مایل به شرکت درسامانه ثبت‌نام آزمون تیزهوشان می باشند ، لازم است قبل از ثبت‌نام ، نسبت به دریافت رمز عبور در سامانه اقدام نمایند. دریافت این کد برای تمامی داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت‌نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشند الزامی است. سامانه همگام امکان دریافت رمز را برای دانش آموزان و مدیران محترم مدارس فراهم نموده است.

  برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام ابتدا لازم است به سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید. پس از آن داوطلبان عزیز می‌توانند رمز خود را دریافت نمایند. دانش آموزان عزیز و مدیران و معلمان محترم می‌توانند برای دریافت رمز عبور در این سامانه عضویت خود را ثبت نمانید. ثبت‌نام تنها با استفاده از اطلاعات هویتی همچون شماره ملی امکان‌پذیر خواهد بود.

  نام کاربری داوطلبان در سامانه پرتال همگام همان شماره ملی می‌باشد. پس از ورود به سامانه، لازم است نسبت به ارائه کد مورد نظر اقدام نمایید. سپس می‌توانید با استفاده از همین سامانه رمز عبور خود را تغییر دهید و یا رمز عبور خود را وارد نمایید. جهت دریافت رمز عبور در سامانه همگام می‌توانید با شماره‌های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

  راهنمای تصویری دریافت رمز همگام

  دانش آموزانی که مایل به شرکت در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشند، ابتدا با مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام نمایند. دریافت گذرواژه و انجام مراحل آن برای کلیه والدین و دانش آموزان گرامی به صورت الکترونیک و با استفاده از مراجعه حضوری صورت خواهد پذیرفت. لذا نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز و مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نخواهد بود.

  شایان ذکر است که ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی می باشد و دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت حضوری صورت خواهد پذیرفت. نکته قابل توجه برای کلیه دانش آموزان عزیز این است که پس از دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان ، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند تا بتوانند در زمان مقرر این رمز را وارد نمایند.

  دریافت گذرواژه جدید از سایت همگام – بازیابی گذرواژه

  برخی از دانش آموزان پس از دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان ممکن است رمز عبور ورود همگام خود را فراموش و یا به هر دلیلی از دست دهند. در این شرایط آیا می توان دوباره نسبت به دریافت گذرواژه از سایت همگام استفاده نمود؟ خوشبختانه بله . این امکان برای کلیه دانش آموزان و یا اولیای محترمی که اقدام به ثبت نام دانش آموزان خود نموده اند وجود دارد.

  با استفاده از مراجعه به سامانه همگام و کلیک بر روی لینک “رمز عبور خود را فراموش نموده ام ” می توانید نسبت به دریافت گذرواژه از سایت همگام اقدام نمایید. چنانچه در این سامانه مجددا اقدام به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان نمایید، شماره شناسنامه را به عنوان رمز عبور در نظر خواهند گرفت. اطلاعات مورد نیاز برای ورود داوطلب به سامانه نیز، شماره ملی وی خواهد بود.

  چنانچه در دریافت رمز عبور در سایت همگام دچار مشکل شدید و یا به هر دلیلی نمی توانید مجددا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان از سامانه hamgam.medu.ir اقدام نمایید، می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید

  تغییر رمز عبور در سامانه همگام چگونه است؟

  گاهی اوقات دانش آموزان عزیز ممکن است بنا به دلایلی تصمیم به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان نمایند اما با نحوه آن آشنا نباشند لذا کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی جهت دریافت رمز جدید همگام می توانند از سامانه hamgam.medu.ir از امروز اقدام نمایند.

  دانش آموزان و اولیا گرامی در صورتی که رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا قصد تغییر رمز عبور همگام خود را دارید می توانید از امروز جهت انجام امور اقدام نمایید.

  نحوه تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان

  وارد نمودن رمز همگام به هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان برای کلیه دانش آموزان پایه های ششم و نهم ضروری می باشد. همچنین به هنگام دریافت کارنامه تیزهوشان نیز، یکی از فیلدهای مورد نیاز برای دریافت کارنامه ، مربوط به وارد نمودن رمز همگام می باشد. اما برخی از داوطلبان ممکن است مایل به درخواست رمز عبور جدید همگام باشند که با مراجعه به سامانه مربوطه می توانند اقدامات لازم را به انجام برسانند.

  لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی می توانند اقدام به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان نمایند که نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نموده باشند. پس از مراجعه به سامانه مورد نظر به آدرس azmoon.medu.ir بر روی تغییر رمز عبور همگام کلیک نمایید. در مرحله بعدی از شما درخواست می شود که علاوه بر وارد نمودن رمز قدیمی ، رمز جدید را وارد نمایید.

  دانش آموزانی که به رمز عبور همگام در سامانه همگام دسترسی ندارند، نمی توانند در سامانه مورد نظر اقدام به تغییر رمز عبور نمایند. علت وارد نمودن رمز عبور قبلی این است که با توجه به وارد نمودن آن، هویت شما مشخص می گردد پس از آن لازم است در قسمت تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان رمز جدید را وارد نمایید. توجه داشته باشید که رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتما بتوانید آن را به خاطر داشته باشید.

  چنانچه پس از تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان ، نمی توانید به سامانه مورد نظر وارد شوید، یا مایل به درخواست رمز عبور جدید همگام می باشید، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

  رمز عبور همگام را فراموش کردم

  برخی از دانش آموزان عزیز به هر دلیلی ممکن است رمز عبور همگام را فراموش کرده باشند لذا برای دریافت مجدد رمز عبور شما دو گزینه خواهید داشت.

  یکی از گزینه های شما مراجعه حضوری به مدرسه خود می باشد. همانند مرحله اولیه می توانید از مدیر خود پسورد مورد نظر را دریافت نمایید تا بتوانید به انجام مراحل ثبت نام بپردازید و یا در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کارنامه خود را مشاهده نمایید.

  راه دوم برای دریافت مجدد رمز عبور همگام ، استفاده از همان سامانه ای است که شما با استفاده از آن می توانید تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان را داشته باشید. به همین دلیل بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید اقدام به دریافت مجدد رمز عبور نمایید. تفاوتی که با مرحله تغییر رمز عبور وجود دارد، در نوع لینک آن می باشد. برای دریافت مجدد رمز عبور لازم است بر روی لینک رمز عبور را فراموش نموده ام کلیک نمایید.

  دریافت گذرواژه از سایت همگام چنانچه تمایل به شرکت در مدارس نمونه دولتی می باشید، بسیار ضروری خواهد بود. لذا هر یک از دانش آموزان عزیز قبل از ثبت نام می توانند اقدام به دریافت این شناسه و رمز عبور نمایند. دریافت رمز عبور در سامانه همگام بدون نیاز به مراجعه حضوری برای تمامی دانش آموزان عزیز فراهم گردیده است.

  دریافت رمز عبور در سایت همگام

  با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان و یا اولیای محترم آنان جهت ثبت نام در سامانه همگام در مراکز کافی نت ها اقدام به ثبت نام نموده اند، ممکن است این مراکز بدون اطلاع در رابطه با رمز عبور وارد شده و بدون مشورت با اولیای گرامی ، اقدام به وارد نمودن رمز و ارائه آن نمایند و همین مسئله موجب شود تا دانش آموزان دچار مشکلاتی برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام شوند.

  خوشبختانه برای این دسته از افراد که به رمز عبور خود دسترسی ندارند، و یا توان به خاطر سپاری رمز عبور خود را ندارند ، یا اینکه مایل به تغییر آن می باشند، می توانند در سامانه همگام نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نمایند. برای این منظور لازم است رمز عبور فعلی را وارد نموده و دوبار رمز مورد نظر خود را برای تائید نهایی وارد نمایند.

  چگونه در مدارس تیزهوشان پذیرفته شویم؟

  بازیابی رمز عبور همگام

  مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را می توان از جمله مدارس با سطح بسیار بالا برای دانش آموزان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل و پیشرفت می باشند دانست. یکی از توصیه هایی که ما به دانش آموزان عزیز در رابطه با قبولی در آزمون تیزهوشان داریم ، مطالعه دقیق نمونه سوالات آزمون تیزهوشانسال های گذشته می باشد که با استفاده از آن می توانید نسبت به نحوه و سطح سوالات آزمون اطلاع دقیقی را حاصل نمایید.

  با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان در پایه های مختلف تحصیلی صورت می پذیرد، لذا دانش آموزان عزیز می توانند با استفاده ازبرنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی نهم در کلیه برنامه های خود به نحو احسنت به اصول صحیح پی ببرند. دانش آموزان عزیزی که داوطلب آزمون ورودی ششم به هفتم می باشند نیز، می توانند از برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهشوان ششم به هفتم استفاده نمایند.

  از دیگر مواردی که می تواند نام شما را از جمله اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار دهد، اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد. شما با اطلاع از این درصدها خواهید توانست نسبت به فاصله خود با افراد و پذیرفته شدگان اطلاعات بیشتری به دست آورید. بنابراین پس از دریافت رمز عبور در سامانه همگام آنچه بسیار مهم است اطلاع از این موارد می باشد که شما را به ادامه تحصیل در این مدارس سوق خواهد داد.

  بازیابی رمز عبور در سایت همگام

  جهت دریافت رمز جدید یا بازیابی رمز عبور در سایت همگام می توانید با استفاده از سامانه مورد نظر اقدام به ثبت نام نموده و عضویت خود را تائید نمایید. پس از آن سایر مراحل را برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام پشت سر بگذارید. با توجه به مسائلی که در سال های اخیر مبنی بر وجود مشکلاتی برای والدین و دانش آموزان عزیز مبنی بر دریافت رمز عبور در سامانه همگام مشاهده گردیده است، توصیه می نماییم جهت راهنمایی با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

  برای تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان روی عبارت کلیک نمایید

  کلیه دانش آموزان و والدین محترم آنان می توانند با استفاده از برقراری ارتباط با شماره های مندرج در سایت، بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت و… نسبت به بازیابی رمز عبور در سایت همگام اقدام نمایند. متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

  سوالات متداول دریافت رمز عبور همگام و ثبت نام آزمون تیزهوشان

  ثبت نام در مدارس تیزهوشان منوط به دارا بودن رمز همگام می باشد. در واقع رمز همگام در حکم معرفی شما به عنوان یک دانش آموز خواهد بود. بنابراین در وهله اول چنانچه این مرز عبور را به همراه نداشته باشید، نخواهید توانست در سامانه مورد نظر ثبت نام نمایید.

  این موضوع بستگی به رقبای شما در آزمون خواهد داشت و همچنین عامل دیگری که می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد، موضوع ظرفیت مدرسه ای است که شما در آن اقدام به ثبت نام می نمایید.

  آیا امکان قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی تنها یکبار وجود دارد؟

  مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان تنها در دو مقطع تحصیلی و در پایه های های تحصیلی دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم امکان ورود به دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته می شوند را می دهد. اما برخی از مدارس نیز ممکن است از طریق تکمیل ظرفیت، داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم در آزمون تیزهوشان و نمونه دولت شده اند را در مرحله دوم پذیرش نمایند.

  گزینش مدارس نمونه دولتی به چه صورتی است؟

  مدارس نمونه دولتی به صورت بومی و استانی داوطلبان را پذیرش می نمایند. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم برای قبولی شده اند در صورت بالاتر بودن این نمره از داوطلبان استان خود خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

  زمان اعلام نتایج آزمون نیزهوشان و نمونه دولتی چه زمانی می باشد؟

  مدارک مورد نیاز برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام چیست؟

  مهلت بازیابی رمز همگام چند روز می باشد؟

  درصورت عدم اقدام به موقع برای بازیابی رمز عبور در سایت همگام آیا امکان بازیابی وجود خواهد داشت؟

  حداقل درصدهای لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در هر استان چه درصدهایی می باشد؟

  برای دریافت پاسخ کلیه سوالات خود کی توانید با شماره های شماره‌های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

  مطالب مرتبط

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  . 8 روز قبل
  0

  خطا در بازیابی اطلاعات.در سایت همگام این اخطار برای چی هست ؟؟؟؟

  آرمین مقصودی 21 روز قبل
  0

  سایت هنگام

  مهدی 2 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید