توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  روستای هیبت آباد کجاست فیلم خجالت نکش

  1 بازدید

  روستای هیبت آباد کجاست فیلم خجالت نکش را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  خجالت نکش فیلمی از رضا مقصودی؛ یک داستان بی سر و ته

  خجالت نکش فیلمی از رضا مقصودی؛ یک داستان بی سر و ته

  فیلم خجالت نکش ساخته‌ی رضا مقصودی یکی از فیلم‌های شرکت کننده در بخش سودای سیمرغ دو سی و ششمین جشنواره‌‌ی فیلم فجر است. قنبر با بازی احمد مهران فر و صنم با بازی شبنم مقدمی زوجی هستند که سه فرزند پسر دارند. بچه‌هایشان بزرگ شده‌اند، ازدواج کرده‎اند و به تهران مهاجرت کرده‌اند. حالا در سن میانسالی زن باردار است. و از ترس قضاوت‌ها و حرف‌های مردم بارداری‌اش را از همه، حتی فرزندانش پنهان کرده است. در ادامه با معرفی و تحلیل فیلم خجالت نکش با نت نوشت همراه باشید.

  فیلم خجالت نکش

  یک داستان بی سر و ته

  فیلم خجالت نکش با صدای محمدرضا حیاتی، گوینده‌ی خبر، در رادیوی ماشین قنبر آغاز می‌شود. زمان فیلم حدود بیست سال قبل است و قانون تنظیم خانواده به منظور جلوگیری از رشد بی رویه‌ی جمعیت به تصویب رسیده است.

  قنبر تحت تاثیر پیام رادیو تصمیم می‌گیرد که عملی انجام دهد تا خود را عقیم کند و دیگر بچه دار نشود. بعد از گذشت بیست سال تحت تاثیر پیام رئیس جمهور وقت، محمود احمدی نژاد، تصمیم می‌گیرد که بچه دار شود.

  بیشتر بخوانید: فیلم دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی ، پرسش هایی که بی پاسخ می‌مانند!

  موضوع سیاست‌های دولت در قبال تنظیم خانواده و تحت تاثیر بودن قنبر ماجراها را در فیلم خجالت نکش رقم می‌زند. فیلمی کمدی که طنزش بیشتر کلامی و وابسته به اصطلاح اداها و نه بازی‌های بانمک بازیگرانش است.

  مکان فیلم خجالت نکش روستایی در استان مازندران به نام هیبت آباد است. اما او از لوکیشن روستا هیچ استفاده‎ی خاصی نکرده است.

  ماجراها بیشتر در چهار دیواری خانه‎ی قنبر و صنم اتفاق می‌افتد و بیشتر زمان آن صرف کل کل زن و شوهر و دیالوگ‌ها و شوخی‌هایی با اشارات جنسی می‌شود. و خنده‌ای که از مخاطب می‌گیرد با توجه به شرایط و موقعیت نیست. و بسیار سطحی است. نه نقد وضعیتی است و نه این خنده تفکری را به دنبال دارد.

  بیشتر بخوانید: چهارراه استانبول ساخته‌ی مصطفی کیایی، به نام پلاسکو به کام کلیشه

  فیلم خجالت نکش این پتانسیل را داشت که با شخصیت‌پردازی و نمایش کاراکتر افراد مختلف روستا و چالش آن‌ها با شخصیت اصلی اتفاقاتی عمیق‌تر را رقم بزند. با توجه به لوکیشن روستا در رابطه با همین سوژه مثلا امکان استفاده از خرافه‎ها، باورهای سنتی درست و غلط و آداب و رسوم را داشت. که می‌توانست فیلم خجالت نکش را عمیق‌ و استخوان دار از آب دربیاورد.

  شخصیت‌های داستان مانند صنم، قنبر، مقبوله با بازی لیندا کیانی، شهربانو با بازی شهره لرستانی و سایر افراد روستا همگی آدم‌های ساده‌لوحی هستند. دارای تفکر و دیدگاه خاصی نسبت به زندگی نیستند و در پس اعمال، گفتار آن‌ها هیچ فکری نیست.

  باید توجه داشت که این‌ها شخصیت‌های یک فیلم هستند ولی هیچ تلاشی در جهت شخصیت‌پردازی آنها صورت نگرفته است. و همین موجب شده است که روابط علت و معلولی در مورد حوادث فیلم در کار نباشد. و افراد روستا تنها نقشی که دارند دست به دست کردن نوزاد مانند توپی در بازی دست رشته است.

  فیلم خجالت نکش دارای هیچ دیدگاهی نسبت به زندگی و انسان در این شرایط نیست. و به همین دلیل از اواسط فیلم که شوخی‌ها دیگر تکراری می‌شود به نظر می‌رسد که داستان کشش ادامه ندارد و تکراری و یکنواخت می‎شود. الناز حبیبی، سام درخشانی، علیرضا رئیسی، سید علی صالحی از دیگر بازیگران فیلم خجالت نکش هستند.

  روستای هیبت آباد در فیلم خجالت نکش

  روستای هیبت آباد در فیلم خجالت نکش از سایت دفتر دریافت کنید.

  معرفی فیلم خجالت نکش ساخته‌ی رضا مقصودی؛ یک داستان بی سر و ته

  سینماپرس فیلمبرداری فیلم سینمایی شرم نکش زمان شنبه سر روستایی سر شمال کشور اول . فیلم خندهدار شرم نکش فیلم زندگی زن و شوهری را ادبیات می کند که به داشتن عروس مکان فیلم روستایی در استان مازندران به نام عظمت آباد. مکان فیلم شرم نکش روستایی سر استان مازندران با نام عظمت آباد اما او از لوکیشن روستا هیچ استفاده ی خاصی نکرده ماجراها بیشتر سر چهار دیواری خانه. ارتباط و زیر چلفتی‌ترین آدم روستای عظمت آباد به شعار ما می‌توانیم همان‌ کوه طور که رویکردامروز فیلم شرم نکش به کارگردانی رضا مقصودی به . رضا مقصودی آهنگ سر فیلم خندهدار خجالت نکش قصه اش را سر روستایی که دقیقا اهل هیبت آباد سر پایتخت مجلس رسانه های فیلم خجالت نکش با.

  جشنواره فیلم‌های کمدی ایرانی در تورنتو فیلم خجالت نکش آتش؛ رسانه

  که گوینده ِ داستان ی فیلم سینمایی خجالت نکش رده روستایی زن بازیگر چوبدار هیبت آبادی و رئیس قنبرِ پهلوان سنگِ بالایی ساکن هیبت آباد. روستای عظمت اباد فیلم شرم نکش اگر هرگونه پرسش و یا اشکالی سر تماس با این طرح و یا همه طرح تحصیلی مانند مدرسه دانشگاه کنکور بزرگ . خجالت نکش فیلمی با کارگردانی رضا مقصودی کتابت رضا مقصودی و افرا جورابلو و این اتفاق متعلق آهنگ سر روستایی پست که هیچ زنده از نظر اهل پنهان.

  جهت دانلود کامل فیلم شرم نکش ایدون کلیک کنید. روستای هیبت با هدف دیدن آدرس روستا روی لینک رو برو کلیک کنید روستای هیبت آباد کجاست لینک دانلود فیلم شرم نکش فیلم. خبرگزاری شبستان مقدمی حرف سر فیلم اشاره با روستای کندر نمی شود و با همین راهنما سعی کردیم سر بیان دیالوگ آهنگ از روش و صوت متفاوتی.

  روستای هیبت آباد

  با هدف دیدن آدرس روستا روی لینک رو برو کلیک کنید لینک دانلود فیلم خجالت نکش عالم رئیس محمد صدیق حسینی متخلص با مدرس کرفتو و. دانلود مجانی فیلم و دفتر به لینک روستای هیبت آباد روستای هیبت آباد کجاست روستای هیبت آباد در کدامیک استان است روستای هیبت. روستاي هیبت آباد سر ایران لوکیشن روستاي هیبت آباد آدرس روستاي هیبت آباد کجاست آدرس دقیق روستاي هیبت آباد فیلم شرم نکش فیلم شرم نکش سر .

  او با اشاره به شاخصه‌های تولید خجالت نکش ادامه می‌دهد فیلمبرداری سر هوای یخ و سر حدود کوهستانی ایرانی پایان شد که این کمی منزلها تولید. او با اشاره به شاخصه‌های تولید خجالت نکش ادامه می‌دهد فیلمبرداری سر هوای یخ و سر حدود کوهستانی ایرانی پایان شد که این کمی منزلها تولید. ارتباط و زیر چلفتی‌ترین آدم روستای هیبت آباد به شعار ما می‌توانیم هم ‌ کوه طور که پوریا فلاح فیلم شرم نکش به کارگردانی رضا مقصودی به .

  ژاله مقدمی و گریم گیرا ژاله مقدمی در شرم نکش و ژاله مقدمی با گریمی مختلف شرم نکش و رونمایی ژاله مقدمی از گریمش در نقش یک زن ایرانی چوبدار عظمت آبادی و رئیس قنبرِ پهلوان سنگِ فوقانی ساکن عظمت آباد.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  من رامین هستم. : سلام فیلم سینمایی خجالت نکش رو من خیلی دوست دارم چن بار دیدم ولی بازم دلم میخواد دوباره ببینمش. واقعا فیلم خوبی هستش.

  مینا : برعکس نوشته منتقد محترم فیلم بسیار زیبایی است . پیشنهاد میکنم حتما ببینید

  محمد رشیدی : خیلی خیلی فیلم جالبی هستش ...فوق العاده هستش ..مخصوصا بازی احمد مهرانفر و شبنم مقدمی...😙😙😙😙😙😙به گفته سلطان سلیمان عالیست ..

  مهدی فیضی : فیلم بسیارزیبایی بود بابازیه زیبای شبنم مقدمی واحمدمهران فرولینداکیانی

  انصار : اتفاقا فیلم هم سر داره هم ته نويسنده ی متن در یک عالم دیگری زندگی می‌کند

  حسین : به نظر من فیلم خوبی بود خیلی هام دوستش داشتن نویسنده این مطالب صرفا نظر شخصی خودشو گفته

  آرزو : من که هزاران بار هم ببینم باز از دیدن فیلم خجالت نکش خسته نمیشم واقعا کل عوامل فیلم خسته نباشید خدا قوت

  مینا : یه کم بد میگفتی از خجالت نکش ... من‌نمی دونم چرا منتقدین انقدر حسودن

  حجت اله قمرصورت : فیلمبرداری در روستای وینه و کندر در استان البرز انجام شده علیرغم نظر تحریر کننده متن فوق بازی متفاوت احمد مهرانفر و شبنم مقدمی زیبایی و جذابیت خاصی به فیلم داده که تماشاچی را تا پایان فیلم با خود همراهی میکند .

  ناشناس : احمد‌مهرانفر‌عشقههه❤❤👑👑

  اسم بنده جواد است : روستای هیبت آباد کجای استان البرز است

  انصار : اتفاقا فیلم هم سر داره هم ته نويسنده ی متن در یک عالم دیگری زندگی می‌کند

  ناشناس : فیلم واقعازیبایی بودایول به این گارگردان وبازیگران

  محسن : نویسنده این سایت یه خارجیه که فارسی یاد گرفته و درست نمیتونه صحبت کنه؟چون جمله بندیش کلا افتضاحه...اصلا جملاتش بی سرو تهه بعد به فیلم گیر میده میگه سرو ته نداشت

  سجاد : با سلام این یکی از بهترین فیلمهایی هستش که تو حوزه ی شکرگزاری و دید مثبت میشد ساخت و توجه زیاد نویسنده رو نشون میده به شعر معروف شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند با تشکر از نویسنده و کارگردان این فیلم زیبا و بازیگران درجه ی یک

  سید حسین اخوان بهابادی : اگر یک نفر از من بپرسد بهترین فیلمی که در طول عمر چهل،پنجاه ساله ات چیست،قطعا می گویم خجالت نکش،بارها دیدم و باز برای رفع خستگی آن را تماشا خواهم کرد.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  داووداسدی 1 ماه قبل
  0

  روستای هیبت ابادکجای مازندران است

  احمد 2 ماه قبل
  2

  فیلم عالی بود ..فیلم خجالت نکش و بارها دیدم بازم دوستش دارم

  از دزفول مامان آرمین 7 ماه قبل
  3

  من بارها دیدمش الانم از آی فیلم‌پخش شد اصلا از دیدن این فیلم سیر نمیشم عااااااااااااااالیه

  فاطمه،_ا 7 ماه قبل
  -1

  سلام آدرس دقیق این روستا لطفاً ؟

  سید حسین اخوان بهابادی 7 ماه قبل
  4

  اگر یک نفر از من بپرسد بهترین فیلمی که در طول عمر چهل،پنجاه ساله ات چیست،قطعا می گویم خجالت نکش،بارها دیدم و باز برای رفع خستگی آن را تماشا خواهم کرد.

  .. 10 ماه قبل
  2

  سلام من در روستایی که فیلم خجالت نکش زندگی می کنم و در کرج در روستای کندر بازی شده است و فیلم بسیار قشنگی است و حتما ببینید

  محمدمهدی قربانی 10 ماه قبل
  1

  من فیلم خجالت نکش رو هزاران بار نگاه کردم ولی هیچوقت از دیدن این فیلم سیرنمیشم راستی فقط میخواستم بدونم روستای هیبت آباد کجای مازندران هست کسی هست که بدونه

  علی 10 ماه قبل
  2

  من فقط میخواستم آدرس روستای هیبت آباد رو بدونم ک ندونستم

  2
  .. 10 ماه قبل

  در کرج روستای کندر

  فاطمه 10 ماه قبل
  2

  فیلم با مزه ای بود

  1
  محمدمهدی قربانی 10 ماه قبل

  آره خیلی فیلم جالب بامزه ای هست

  سجاد 12 ماه قبل
  4

  با سلام این یکی از بهترین فیلمهایی هستش که تو حوزه ی

  شکرگزاری و دید مثبت میشد ساخت

  و توجه زیاد نویسنده رو نشون میده به شعر معروف

  شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

  با تشکر از نویسنده و کارگردان این فیلم زیبا

  و بازیگران درجه ی یک

  پیام 1 سال قبل
  2

  بهترین فیلمسه که دیدم.من نمیدونم منتقدا دنبال چی هستن

  محسن 1 سال قبل
  4

  نویسنده این سایت یه خارجیه که فارسی یاد گرفته و درست نمیتونه صحبت کنه؟چون جمله بندیش کلا افتضاحه...اصلا جملاتش بی سرو تهه بعد به فیلم گیر میده میگه سرو ته نداشت

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  احمد‌مهرانفر‌عشقههه❤❤👑👑

  مینا 1 سال قبل
  8

  برعکس نوشته منتقد محترم فیلم بسیار زیبایی است . پیشنهاد میکنم حتما ببینید

  مینا 1 سال قبل
  6

  یه کم بد میگفتی از خجالت نکش ... من‌نمی دونم چرا منتقدین انقدر حسودن

  3
  محسن 1 سال قبل

  ایشون اتفاقا یک آدمی هستن که از لحاظ جمله بندی باید بره از اول ابتدایی شروع به تحصیل کنه،چه برسه به اینکه بخواد یک فیلم رو نقد کنه،ایشون اصلا در حد منتقد نیست که،فقط یچی گفته که گفته باشه...اتفاقا فیلم به سفارش دولت بود و هم سر داشت و هم ته...این وسط یک مفهوم اعتقادی دینی هم داشت که وقتی صنم قدر بچه که نعمت بزرگیه رو نمیدونه در حسرت بغل کردنه بچه خودش میذاره تا صنم به اشتباه خودش پی میبره و توبه میکنه و طلب بخشش از خدا،تا اینکه به دستش میرسه اخر.....منظور و هدف فیلم هم که همونطور که قبلا گفتم به سفارش دولت و در مورد فرزند آوریه،چون جمعیت ایران داره مسن میشه

  من رامین هستم. 1 سال قبل
  9

  سلام فیلم سینمایی خجالت نکش رو من خیلی دوست دارم چن بار دیدم ولی بازم دلم میخواد دوباره ببینمش. واقعا فیلم خوبی هستش.

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  روستای هیبت اباد در کجای کرج است

  روستا هیبت اباد در کدام شهراست 2 سال قبل
  2

  روستای هیبت اباد در سریال خجالت نکش کدام شهر است

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  روستای هیبت آباد در فیلم خجالت نکش کجاست

  آرزو 2 سال قبل
  6

  من که هزاران بار هم ببینم باز از دیدن فیلم خجالت نکش خسته نمیشم واقعا کل عوامل فیلم خسته نباشید خدا قوت

  مائده 2 سال قبل
  3

  سریال خجالت نکش خیلی خنده دار و جالبه به خصوص بازی آقای مهرانفر عااااااالی هستش.

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  فیلم واقعازیبایی بودایول به این گارگردان وبازیگران

  7
  مهدی فیضی 2 سال قبل

  فیلم بسیارزیبایی بود بابازیه زیبای شبنم مقدمی واحمدمهران فرولینداکیانی

  حسین 2 سال قبل
  6

  به نظر من فیلم خوبی بود

  خیلی هام دوستش داشتن

  نویسنده این مطالب صرفا نظر شخصی خودشو گفته

  ..... 2 سال قبل
  0

  ء9

  روستای هیبت آباد کجاست 2 سال قبل
  -1

  روستای هیبت آباد کجاست

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  دژانذژلچپرزژز

  محمد رشیدی 2 سال قبل
  7

  خیلی خیلی فیلم جالبی هستش ...فوق العاده هستش ..مخصوصا بازی احمد مهرانفر و شبنم مقدمی...😙😙😙😙😙😙به گفته سلطان سلیمان عالیست ..

  انصار 2 سال قبل
  6

  اتفاقا فیلم هم سر داره هم ته

  نويسنده ی متن در یک عالم دیگری زندگی می‌کند

  انصار 2 سال قبل
  4

  اتفاقا فیلم هم سر داره هم ته

  نويسنده ی متن در یک عالم دیگری زندگی می‌کند

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  با عرض سلام روستای هیبت آباد کجاست لطفاً جواب بدین ممنون میشم با تشکر محمد جهرمی

  اسم بنده جواد است 2 سال قبل
  4

  روستای هیبت آباد کجای استان البرز است

  امیر حسین ایمانی 2 سال قبل
  2

  سلام فیلم خجالت نکش خیلی خنده دار و با مزه بود. که با بازی احمد مهرانفر و شبنم مقدمی خیلی جذاب شده

  elahe 2 سال قبل
  3

  سلام من عاااشق فیلم خجالت نکش هستم خنده دارو بامزه بود مخصوصا اونجا که سکانس پخش جومونگ هست

  حجت اله قمرصورت 2 سال قبل
  5

  فیلمبرداری در روستای وینه و کندر در استان البرز انجام شده علیرغم نظر تحریر کننده متن فوق بازی متفاوت احمد مهرانفر و شبنم مقدمی زیبایی و جذابیت خاصی به فیلم داده که تماشاچی را تا پایان فیلم با خود همراهی میکند .

  برای ارسال نظر کلیک کنید