توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان واریز یارانه 100 هزار تومانی

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  43بازدید

  زمان واریز یارانه 100 هزار تومانی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  جزئیات جدید واریز یارانه ۱۰۰هزار تومانی +فیلم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  یارانه 100هزار تومانی به 30 میلیون نفر تعلق می گیرد. یارانه معیشتی جدید به ۶۰ میلیون ایرانی برای تامین کالاهای اساسی خود تعلق می گیرید. یارانه جدید به دنبال کمک به اقشار متوسط و کم درآمد جامعه از طریق اعطای یارانه خرید کالاهای اساسی است. یارانه جدید از مهرماه پرداخت می شود.سقف یارانه کالایی خانوار پنج نفره و ۶۰۰ هزار تومان است.

  یارانه

  جزئیات جدید یارانه 100هزار تومانی

  حسن روحانی، گفت: امروز تصویب شد برای حدود سی میلیون نفر ماهانه برای ۴ ماه تا پایان امسال در هر ماه ۱۰۰ هزار تومان بلاعوض بدهیم.

  برای ده میلیون خانواده یک وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شد.

  یارانه

  با یارانه جدید چقدر غذا می‌شود خرید؟

  اما یارانه جدید چقدر مواد غذایی نصیب خانواده‌های ایرانی می‌کند؟ قیمت مواد غذایی در بازار ایران جهش قابل توجهی را تجربه کرده است. این روزها قیمت یک کیسه 10 کیلوگرمی برنج هندی در بازار ایران به 200 تا 208 هزار تومان رسیده و قیمت یک کیلوگرم برنج نیم‌دانه در فروشگاه‌های اینترنتی از 22 تا 30 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

  قیمت یک کیلوگرم گوشت گوساله در بازار تهران حداقل بین 70 تا 80 هزار تومان، قیمت هرکیلوگرم مرغ بین 16 تا 18 هزار تومان و قیمت یک شانه تخم مرغ بین 38 تا 40 هزار تومان است.

  به این تریتب اگر یک خانواده 4 نفره 240 هزار تومان یارانه مواد غذایی دریافت کند، با این یارانه فقط می‌تواند سه کیلوگرم گوشت گوساله در ماه یا یک کیسه برنج هندی یا شش شانه تخم مرغ خریداری کند.

  وی افزود: طرح تأمین کالاهای اساسی با توجه به گرانی و کمبود کالا یک حرکت ارزشمند است و قطعا بر روی تثبیت قیمت‌ها اثر دارد، اما قطعا برای کاهش قیمت‌ها باید شیوه‌های دیگری را دنبال کرد.

  شهبازی تصریح کرد: افرادی که تحت پوشش سازمان‌های حمایتی هستند به هر نفر ۱۲۰ هزار تومان و یک خانوار ۵ نفره ۶۰۰ هزار تومان یارانه کالایی دریافت می‌کنند و می‌توانند حداقل کالاهای زندگی را تأمین کنند.

  نماینده مردم نهاوند در پاسخ به این پرسش که آیا خانواری که بیش از ۵ نفر جمعیت دارند یارانه کالای بیشتری دریافت می‌کنند یا خیر، گفت: ما متوسط را در نظر گرفته‌ایم. خانوار ۶ الی ۷ نفر استثناء است. مجلس قانونی را تصویب کرده و دولت باید اجرا کند.

  یارانه

  وی با بیان این که یارانه کالایی به ۲۰ میلیون نفری که تحت سازمان‌های حمایتی هستند کامل و به ۴۰ میلیون نفر باقیمانده با ۵۰ درصد تخفیف اختصاص داده می‌شود.

  غلامحسین کرمی دیگر عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز اظهار داشت: دولت به زودی فروشگاه هایی که تامین کالاهای اساسی مردم بر عهده دارد را مشخص و اعلام می کند مردم می‌توانند از این فروشگاهها فقط با اعتبار که به کارت های آن‌ها داده می شود، کالا تهیه کنند.

  وی تصریح کرد که سقف یارانه کالایی خانوار پنج نفره و ۶۰۰ هزار تومان است.

  یارانه

  منبع مطلب : www.mosalasonline.com

  مدیر محترم سایت www.mosalasonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ رئیس جمهور صبح امروز از آغاز واریز یارانه 100 هزارتومانی به صورت ماهانه به حدود یک سم ایرانی ها خبر داد. یارانه 100 هزار تومانی به واجدین شرایطی پرداخت می شود که حقوق و درآمد ثابت ندارند. زمان واریز یارانه 100 هزارتومانی را به همراه جرئیات واریز یارانه 100 هزارتومانی در ادامه بخوانید.

   از اول آذر ماه مبازره با ویروس کرونا وارد فاز جدیدی می‎‌شود. بر این اساس محدودیت‌های سخت گیرانه‌تری برای ترددهای بین استانی و داخل شهری و همچنین فعالیت‌های کسب‌وکارهای مختلف تعیین شده است.

  تعطیلی شهرهایی که در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا قرار دارند موجب نگرانی بسیاری از افراد شده است چرا که نگران تامین معیشت خود در این دوره هستند. تعطیلی و کسادی بازار در روزهای پیش رو سبب شده است تا دولت بسته کمک معیشتی را برای برخی از افراد در نظر بگیرد.

  صبح امروز (چهارشنبه) حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت گفت: همزمان با اجرای تعطیلات از اول آبان ماه، فشار اقتصادی به مردم زیاد می‌شود، در این بین افرادی که حقوق ثابت نمی‌گیرند دچار مشکل می‌شوند. بر این اساس به یک سوم جامعه برای چهار ماه یک بسته کمک معیشتی اعطا خواهد شد.

  زمان واریز یارانه 100 هزارتومانی

  یارانه 100 هزارتومانی به چه کسانی تعلق می گیرد؟

  به گفته رئیس جمهور  بسته کمک معیشتی دولت به یک سوم جامعه اعطا می‌شود. همچنین افرادی که مشمول این کمک خواهند شد در ماه آذر، دی، بهمن و اسفند ماهانه به ازای هر نفر، ۱۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.

  اعطای یارانه 100 هزارتومانی از آذرماه

  بر این اساس اگر جامعه هدف این بسته معیشتی یارانه بگیران باشند، حدود ۸ میلیون نفر مشمول آن خواهند شد و اگر کل ایرانیان در این طرح در نظر گرفته شوند، ۲۶ میلیون نفر از ایرانیان این بسته کمک معیشتی را دریافت خواهند کرد.

  ویدئو/ نفری ۱۰۰ هزار تومان به مدت چهار ماه برای یک سوم ایرانیان

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  واکنش مردمی به یارانه 100 هزار تومانی / با این پول چه دردی درمان می‌شود؟

  واکنش مردمی به یارانه 100 هزار تومانی / با این پول چه دردی درمان می‌شود؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت در هفته‌ای که گذشت اعلام کرد که به یک سوم جامعه برای چهار ماه یک بسته کمک معیشتی اعطا خواهد شد. به گفته او، افرادی که مشمول این کمک خواهند شد در ماه آذر، دی، بهمن و اسفند ماهانه به ازای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.

  اما مردم از دریافت این یارانه خوشحال نیستند چرا که این پول نمی‌تواند حتی بخشی از هزینه‌های معیشتی آنها را پوشش دهد. تورم در مهر ماه به بیش از 41 درصد رسیده و قیمت کالاهای خوراکی هر روز گران می‌شود.

  اظهارات برخی از مخاطبان تجارت‌نیوز را در ادامه می‌خوانید:

  «یه موقع فشار نیاد به جیب دولت ما راضی نیستیم کمر دولت و آقای روحانی زیر این فشار خم شه فقط آقایان وزارت رفاه و دولت لطف کنن این پول رو نقدی بدن به مردم چون دوباره مردم هجوم نبرن به فروشگاه ها و آمار کرونا رکورد جدیدی رو ثبت کنه ..»

  «صد قرون بده آش به همون خیال باش….آخه صد تومن چی میشه با این جنسهای گرون»

  «من از همین الان دارم یک لیست آماده میکنم که با این ۱۰۰ تومان که باهاش چکار کنم فکر میکنم اگر یک خونه و یک ماشین شاسی بلند و یک ویلا تو شمال بگیرم بازم اضافه میارم. علی برکت اله»

  «آخ جون ۱۰۰ تومان را بگیرم سریع برم زن بگیرم. واقعا که»

  به چه کسانی می‌رسد؟

  سوال گروهی از مردم نیز این است که مشمولان این یارانه چه کسانی هستند؟

  «آقای روحانی لطفا میگفتین به چه کسانی میرسه؟ما همه مشکل داریم؟مثل معیشتی نشه که به ماها نرسید»

  «کارگران تامین اجتماعی هم میگیرن؟»

  «اون دفعه که به ما نرسید این بسته خدا کنه به ما برسه این دفعه ک بیکار هستم‌ وهیچ نهادی زیرپوشش نیستم»

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 روز قبل
  0

  سلام. فقط. من میدونم بااین حرفهای بیخودووعده سرخرمن خودشونادارندازچشم ملت خراب میکنند

  مهدی 5 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید