در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان پخش دورهمی با حضور احسان علیخانی

  1 بازدید

  زمان پخش دورهمی با حضور احسان علیخانی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  زمان پخش آخرین قسمت فصل چهارم دورهمی با حضور احسان علیخانی

  زمان پخش آخرین قسمت فصل چهارم دورهمی با حضور احسان علیخانی

  وقایع روز ـ سرویس هنر وادبیات؛

  احسان علیخانی مهمان آخرین قسمت فصل چهارم دورهمی خواهد بود. در حالی که مهران مدیری از پخش قسمت‌های پایانی فصل چهارم دورهمی طی هفته‌ های آینده و آغاز ضبط فصل پنحم دورهمی با شیو‌ه ‌ای متفاوت خبر داده بود، برای پایان‌ بندی فصل چهارم از مهمان ویژه ‌ای برای حضور در این برنامه دعوت کرده است!

  احسان علیخانی چهارشنبه هفته گذشته روبروی مهران مدیری نشست و گفت و گوی وی در دورهمی ضبط شد. برنامه ‌ای که به احتمال زیاد آخرین قسمت فصل‌ چهارم دورهمی خواهد بود تا مطابق رسم این برنامه هر فصل با حضور یک چهره سرشناس تلویزیونی به پایان برسد.

  مهران مدیری تاکنون دو بار مهمان برنامه ‌های احسان علیخانی بوده است اما احسان علیخانی تاکنون در دورهمی حضور نداشته است. او در هفدهمین جشن حافظ در این مورد گفته بود:

  ” آقای مدیری با من قهرند. چون هر دفعه من دعوت ‌شان کردم افتخار دادند تشریف آوردند ،اما هر بار ایشان دعوت کردند من به دلایلی نتوانستم خدمت‌ شان برسم. “

  دورهمی پس از وقفه چند ماهه در پخش، همزمان با شب یلدا به آنتن بازگشت و مهران مدیری توضیح داد که دورهمی به خاطر شرایط کرونا متوقف شده بود. مهران مدیری یادآور شد: ” تعهد ما در سری چهارم ۱۰۰ قسمت بود که ۸۰  قسمت آن را ضبط کردیم. با شروع کرونا، محرم و صفر و ادامه دار شدن کرونا، این برنامه متوقف شد. ۲۰ قسمت باید می ساختیم که ساختیم و اگر زنده باشیم ادامه می دهیم. “

  منبع مطلب : vaghayerooz.com

  مدیر محترم سایت vaghayerooz.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حضور «احسان علیخانی» در آخرین دورهمی

  احسان علیخانی مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی+زمان پخش

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید