توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند بنویسید

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  17بازدید

  زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند بنویسید را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  توصیف و انشا در مورد محل زندگی ما

  انشای زیبا درباره محل زندگی ما

  توصیف و انشا در مورد محل زندگی مادر این پست با انشای زیبا درباره محل زندگی ما آشنا می شوید. با دانشچی همراه باشید.

  تمام خانه هایی که در اطرافمان می بینیم، محل زندگی خانواده های مختلفی هستند. خانه ی ما هم در گوشه ای از این هزاران خانه گوناگون قرار گرفته است. محل زندگیما باصفا و زیباست با ساختمان های کوتاه و بلندش. بعضی از ساختمان ها آنقدر بلندند که گاهی از بس که گردنت را برای دیدن نوکشان در اوج آسمان به عقب خم می کنی، خشک می شود!

  بعضی هایشان هم بوی زندگی های صاف و ساده ی قدیمی را می دهند. یکرنگ و خودمانی. دیگر از طبقه های سر به فلک کشیده در آنها خبری نیست. حیاطشان پر از گلدان هاییست که گل های رنگی را در دلشان جای داده اند؛ و حوض آب پر از ماهیکه دیگر کمتر جایی می توان همچین خانه هایی با حوضچه های باصفایش پیدا کرد.

  در محل زندگی ما پارک های بسیاری وجود دارد؛ پارک هایی که محل تفریح و بازی های ما در اوقات تفریحمان است. دیگر کسی هم به سر و صدایمان اعتراضی نمی کند. اطراف پارک و خیابان هایمان پر از مغازه های مختلف است. از لوازم التحریر و بقالی گرفته تا قنادی و نجاری! خلاصه همه چیز هست!

  در محل زندگی ما همه نوع همسایه وجود دارد. همسایهدلسوز، همسایه بی تفاوت، همسایه بداخلاق و همسایه خوش اخلاق! با این حال در بیشتر مراسم ها به هم لبخند میزنند و همسایه داری می کنند! ما در محل زندگیمان مراسم های مذهبی بسیاری داریم. ماه محرم و صفر را عزاداری می کنیم و عید غدیر و تولد امام مهدی (عج) و تولد دیگر امامانمان را جشن می گیریم؛ با این کار هم به یاد امامانمان هستیم هم دلهایمان را بیشتر بهم نزدیک می کنیم.

  محل زندگی ما با تمام آرامش و شلوغی اش زیباست. این بود انشای من …

  منبع مطلب : www.daneshchi.ir

  مدیر محترم سایت www.daneshchi.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید صفحه 14 کتاب نگارش فارسی ششم

  صفحه ۱۴ کتاب نگارش فارسی ششم با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید

  با سلام خدمت شما ششمی ها و دبستانی ها و ابتدایی ها که دنبال جواب این سوال هستید که با عنوان با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید هستید جواب ما به این سوال اینگونه خواهد بود که دو نقطه محل ما زیباست پر از گل و درخت هاست با ماشین های فراوان مثل پراید شاسی بلند وانت پیکان و غیره ماشین ما ۲۰۶ است هوای ارومیه با ماشین های زیاد هوا آلوده است.

  انشا در مورد محل زندگی خود

  مقدمه : بنام خداوندی که اسانها را مانند دندانه های شانه مساوی آ فرید و تنها ملا ک برتری را تقوا قرار داد نه مال و ثروت ونه مکان زندگی .

  بدنه : ما در محله ای نسبتا قدیمی زندگی میکنیم با کوچه های قدیمی و خانه هایی که بعضی هم تازه ساز هستند وبعضیها قدیمی ،عرض کوچه ما چهار متر است به طوری که اگر دو تا ماشین پراید از روبرو بیایند نمیتوانند بدون برخورد از کنار هم عبور کنند . در وسط کوچه ما یک جوی آب روان قرار دارد که از هر خانه یک لوله باریک برای دفع فاضل آب اززیر آسفالت رد شده است . خانه ما وخانه های همجوار یک پله از سطح کوچه بالاتر است وهمین باعث شده است عصرها زنها ی همسایه بیایند بیرون وروی آن بنشینندو با هم درد دل کنند و گاهی اوقات سبزی هم پاک کنند.با اینکه محله ما پایین شهر است ولی من فکر میکنم از بالا شهریها پول دارتریم چون هر کدام از همسایه ها 3یا 5تا بچه دارند در حالی که پولدارها یا بچه ندارند یا تنها یک بچه دارند.شاید دلیل آن این باشد که پایین شهریها به رشد جمعیت کشور علاقه بیشتری دارند ویا میخواهند که نوه های آنها وقتی به دنیا می ایند دایی و خاله وعمه وعمو داشته باشند . به هر حال من کوچه های تنگ وباریک و شلوغ خودمان را به کوچه های بالای شهر که شبیه خیابان است وهمیشه هم خلوت است ترجیح میدهم .
  در محله ما همسایه ها قدیمی هستند وهمه هم همدیگر را میشناسند و در شادی و غم کنار هم هستند و در عزا و عروسی به داد هم میرند و کارها را مانند اعضای خانواده تقسیم میکنند . در محله ما عشق و صفا ودوستی حرف اول را میزند واز چشم وهم چشمی ها وغیبت وحسادت خبری نیست .

  نتیجه : آری من محل زندگیم را با تو جه به تمام کمیت ها و کاستیهایی که دارد دوست دارم امیدوارم روزی گذر شما به محله ما بیافتدوشما هم محبت وعشق و دوستی را در آنجا تجربه کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  نویسنده : من در روستای اروق زندگی میکنم اسم کوچه ی ما شهید ازادی است با کوچه ه که .

  فاطمه : هر کس محل زندگی ای دارد.محل زندگی من اسلامشهر در کوچه ای پهن اما کوچک است که در روبه روی کوچه ی ما میدانی وجود دارد که در آن درخت هایی زیبا و بلند قامت که بر رویشان پرنده مینشینند و صدای زمزمه یشان را با خد را میشنوی.حتی صبح ها که به مدرسه میروی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها را میبینی که ورزش یا نرمش میکنند .من محل زندگی خود را دوست دارم🙂..
  منتظر شما هستیم …

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درباره محل زندگی ما

  انشا درباره محل زندگی ما

  انشا درباره محل زندگی ما

  تحقیق مقاله یا انشا درباره محل زندگی ما

  انشا شماره یک – محل زندگی هر فرد نشانه هر فرد است شاید بعضی از افراد به خاطر کار و یا مشکلات دیگر دست به تغییر محل زندگی خود داده اند .

  شاید یک خوانواده به هر دلیلی تغییر به محل زندگی چندین ساله اقوام خود بدهد اما نام ان محل با تغییر مکان هم بر‌ روی ان فرد میماند .

  محل زندگی ما دارای همسایه های خوبی است و در محل زندگی‌ما پارک محلی وجود دارد که بچه های محل و بعضی از خوانواده ها عصر  ها به انجا میروند و اوقات خود را میگذرانند .

  همچنین چند روز پیش همسایه جدید برایمان امد و همه به ورود ان به این محل به خانه او رفتند و به او خوشامد گویی گفتند .

  هر نقطه اش برای هر یک از ما دارای ارزش و احترام خاصی است .

  هر نقطه اش محل زندگی یکی از ماست که ما در ان بزرگ شدیم .

  رشد کردیم و بعد از گذراندن همه خوبی ها و بدیهایش می میریم .

  محل زندگی هر فرد مثل یک شناسنامه هست که باید به ان بالید .

  یک توصیف کلی از محل زندگی خودم بکنم :

  محل زندگی ما جایی با صفا,صمیمیت و مردمانی خونگرم و مهمان نواز دارد .

  خانه هایی نزدیک به هم  درخانی بلند  مسجد هایی که در ان صدای زیبای اذان به گوش می رسد … خانواده ای مهربان  و هم دل که در همه ی  لحظات زندگی همراه و هم یار ما هستند …

  منبع مطلب : enshasara.ir

  مدیر محترم سایت enshasara.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید