توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سارا رسول زاده در چه فیلم هایی بازی کرده

  1 بازدید

  سارا رسول زاده در چه فیلم هایی بازی کرده را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  بیوگرافی سارا رسول زاده + تصاویر سارا رسول زاده

  بیوگرافی سارا رسول زاده + تصاویر سارا رسول زاده

  بیوگرافی سارا رسول زاده
  نام و نام خانوادگی : سارا رسول زاده
  رشته تحصیلی : لیسانس مدیریت صنعتی
  تاریخ تولد : سال ۱۳۶۸

  سارا رسول زاده مجری جوانی هست که بعد از مصاحبه بین ۳۰۰ نفر در شبکه دو تلویزیون برای مجری برنامه زنده انتخاب میشه و به تلویزیون راه پیدا میکند این مجری جوان حضوری موفق را در برنامه های نوجوان از خود به نمایش گذاشته و بطور چشمگیری با مخاطبان نوجوان ارتباط برقرار کرده و هم اکنون محبوبیت خاصی دارد محبوبیتی که بچه های اوایل دهه شصت را به یاد علاقه ای که به مجریان برنامه نیم رخ داشتن می اندازد.


  سارا رسول زاده اصالتا اهل تبریز است و در یک خانواده ۶ نفره زندگی میکند که دو خواهر و یک برادر دارد و پدرش علاقه داره که سارا به ورزش اهمیت بدهد تا اونجایی که سارا در تیم هندبال نفت بازی میکرده و بدلیل مشکلات و کمبود وقت از این تیم جدا میشه ! برای مادر سارا رسول زاده ادامه تحصیل و رسیدن به مدارج عالی مهم است . یکی از خواهرانش مشغول تحصیل در مقطع دکتری است خواهر دیگرش حقوق می خواند و برادرش مکانیک طبعا با رشد کردن در چنین خانواده ایی سارا سراغ تحصیل در رشته ی هنر نرفت و در حال حاضر دانشجوی رشته مدیریت صنعتی هست.

  سارا رسول زاده دیده شدن براش مهم نیست و بیشتر علاقمند هست که به کار تئاتر بپردازد او نقش آملیا را در تئاتر «یرما» از دکتر علی رفیعی را بازی کرد و امیدوار است اگر روزی بخواهد حضوری در سینما به عنوان بازیگر داشته باشد در کارهای دکتر رفیعی باشد.

  گفتگو کوتاه با سارا رسول زاده

   متولد چه سالی هستید و در چه رشته ایی درس خوانده اید؟
   من متولد سال ۱۳۶۸ هستم. بچه ی ته تغاری خانه با دو خواهر و یک برادر که رشته هیچ کدام هنر نبوده، یک خواهرم مشغول تحصیل در مقطع دکتری است خواهر دیگرم حقوق می خواند و برادرم مکانیک طبعا با رشد کردن در چنین خانواده ایی من سراغ تحصیل در رشته ی هنر نرفتم و در حال حاضر دانشجوی مدیریت صنعتی هستم، باید بگم که رشته تحصیلی ام را دوست دارم با احترام به تمام کسانی که هنر خوانده اند باور من این است که تحصیل هنر در ایران فایده چندانی ندارد البته نباید از این بگذریم که بچه های گروه هنر فیلم زیاد دیده اند و دایره مطالعاتی شان وسیع است که من سعی می کنم این خلا را با مطالعه شخصی جبران کنم. اقبال یک هنرمند گاهی براساس سلیقه ی مخاطب رقم می خورد. بازیگر در ایران همیشه باید منتظر باشد و تا یک زمان خاصی روی بورس است، من برای اینکه نمی خواستم به چیزی وابسته باشم رفتم سراغ رشته ایی که از طریق آن بتوان آینده مالی مطمئنی داشت.

   باور عام این است که مجری گری کار پردرآمدی است مگر برای اجرا دستمزد خوبی دریافت نمی کنید؟
   مجری ها بیشتر پول خود را از استیج در جشن ها یا ایام خاص در می آورند که آن هم توانایی خاص خود را می طلبد، گاهی ممکن است یک مجری تا سه میلیون هم برای یک اجرای استیج بگیرد اما با این وجود من مجری استیج نیستم و علاقه ایی به این کار ندارم.
   
   چطور شد که وارد حیطه ی مجری گری شدید؟
   من ابتدا فقط بازیگری تئاتر را دوست داشتم و اصلا به مجری گری فکر نمی کردم. شروع فعالیت تئاترم تو حوزه ی دانش آموزی با کانون پرورش فکری کودکان بود. ده سال آنجا کار تئاتر عروسکی کردم و جایزه ی عروسک گردان برتر را گرفتم. همان سال ها نیز در تئاتر دانشجویی جایزه بهترین بازیگری گرفتم.

  ورودم به عرصه ی اجرا اتفاقی بود یک روز کسی که هرگز نفهمیدم چطور و از کجا من را می شناخت با من تماس گرفت که برای اجرا تست مجری گری بدهم، من تست دادم و قبول شدم. اولین کارم در تلویزون سال ۱۳۸۸ با برنامه «ترمه طلا» برای گروه کودک به کارگردانی محمدرضا حیدری بود که در آن کار مجری بازیگر بودیم، هنوز هم برخی من را با نام طلا در آن مجموعه می شناسند. بعد از آن برنامه زنده «آفتاب گردان» برای گروه نوجوان در شبکه دو را اجرا کردم.

  اولین روز اجرای زنده ی من بدترین روز زندگی ام بود آن روز باید یک متن دانستی علمی را از حفظ اجرا می کردم من با اعتماد به نفسی که از بازی در تئاتر داشتم متن را یک دور خواندم و گفتم آماده ام به محض روشن شدن دوربین تپق ها بود که پشت سر هم می آمد. بعد از آن اجرا از استودیوی جام جم تا ونک اشک ریختم و فکر کردم این پایان کارم در اجرا است. آن شب خانم آیدا کریمی مربی تئاترم در دبیرستان به من گفت که قرار نیست همه از اول خوب باشند. تو پرانتز بگم که من هیچ وقت دوره ی مجری گری یا بازی ندیدم تنها معلم من تا قبل از آشنایی با دکتر علی رفیعی همین خانم آیدا کریمی در دبیرستان بود. رشته من در دبیرستان تجربی بود و تمام زنگ هایی که درس جدی نداشتیم می رفتم تمرین تئاتر این آخری ها سر کلاس های ریاضی و شیمی هم به هوای تئاتر حاضر نمی شدم.

  اجرای زنده خیلی به تئاتر شبیه است. مجری باید بتواند برنامه را جمع کند، چالش به وجود بیاورد تا برنامه جذاب شود. بعد از این کار دو سال کارنکردم تا اینکه اومدم به برنامه «دوستان» به تهیه کنندگی مسعود ساکت اُف در شبکه جام جم، قبل از من در این برنامه زهرا عاملی یکی از مجری های توانمندمان بودند بعد فائزه یادگاری آمدند و بعد من که غدمتم در آن برنامه از بقیه بیشتر شد. بعد از تمام شدن برنامه «دوستان» بلافاصله برنامه ی «سپید پررنگ» به تهیه کنندگی الهه بهبودی آغاز شد که این برنامه نیز تا آخر شهریور۹۲ ادامه دارد.

  من الهه بهبودی را از سر برنامه ی «جمع ما» با اجرای آزاده نامداری می شناختم و از همکاری با او بسیار لذت می برم. کم پیش می آید که یک تهیه کننده خانم با یک مجری خانم کنار بیاید ولی خانم بهبودی با وجود این که سن زیادی ندارند کارشان را به خوبی بلدند و حرفه ی خود را به خوبی می شناسند. «سپید پررنگ» برنامه ایی است پیرامون مشکلات جوانان.در این برنامه مشکلات جوانان را مطرح می کنیم و با مهمان هایمان نیز فارغ از چهره و حرفه ایی که دارند راجب موضوع برنامه گفتگو می کنیم. از مهمانانی که در برنامه حضور داشتند می توان به الهام حمیدی، افسانه پاکرو، بهاره رهنما، مژده لواسانی، شقایق دهقان به همراه دخترش می توان اشاره کرد.

  بیوگرافی سارا رسول زاده,سارا رسول زاده,تصاویر سارا رسول زاده,
  در ابتدای برنامه «سپید پر رنگ» لباس های خیلی خاصی می پوشیدید که بین لباس مجری های دختر و پسر هارمونی خاصی وجود داشت، آیا طراح لباس داشتید؟
   بله خانم آنا ثانی طراح لباس «سپید پررنگ» بودند که متاسفانه در حال حاضر دیگر با این برنامه همکاری ندارند. از طراحی لباس و صحنه برنامه مشخص بود که تهیه کننده چقدر نسبت به کارش حرفه ایی برخورد می کند.

    به نظر شما چهره مجری و طرز لباس پوشیدنش در کیفیت اجرا چقدر مهم است؟
   به نظر من چهره آنقدر مهم نیست مهم توانمندی یک مجری است. اپرا گِیل وینفری از مشهورترین مجری های جهان از دید برخی شاید به لحاظ زیبایی یک زن معمولی باشد اما این مجری با خلاقیت خود به ملکه میزگردها بدل شد، بنابراین توانمندی یک مجری فقط بسته به ظاهر او نیست.

   معمولا برای اجرا باید متن حفظ کنید؟
   در برنامه های تولیدی که پلاتو می گوییم متن داریم ولی برنامه های زنده معمولا گفتگو محور است یک ساعت قبل از برنامه با تهیه کننده راجب فضای برنامه صحبت می کنیم یک سری سوال هم در اختیارم می گذارند اما من سوال های خودم را فی البداهه و در مسیر گفتگو خلق می کنم، خود شما الان که دارید با من مصاحبه می کنید یک سری سوال جلوی تان هست که اصلا به آن ها نگاه نکردید و سوال هایتان در لحظه و در مسیر گفتگو شکل گرفت.

  می دانم که قیاس مجری گری و بازیگری قیاس درستی نیست، ولی شما به عنوان یکی از معدود مجری های خانم که کار حرفه ایی تئاتر می کنید به نظرتان تجربه ی کدام یک از این دو سخت تر است؟
   مجری گری برنامه های زنده و بازیگری تئاتر به یکدیگر کمک می کنند ولی کار مجری به دلیل گسترده بودن دایره ی مخاطبانش حساس تر است. از یک بازیگر می توانند بپذیرند که در یک نقش خوب یا بد باشد اما اشتباهات مجری به راحتی بخشیده نمی شود.
      
  آیا علاقه به ایفای نقش جلوی دوربین سینما دارید؟
   من تا به حال هرچه پیشنهاد برای کار در سینما داشتم را رد کردم. استارت تجربه سینما برای من خیلی مهم است و فعلا قصد ندارم جلوی دوربین بروم. قبل از ورود به حیطه مجری گری یک تله فیلم برای جشنواره پلیس بازی کرده بودم. یک کار نمایشی هم به نام «چاپ شصتم» با آقای حیدری برای شبکه یک کار کردم. آرزوی من این است که اگر قرار باشد در سینما کار کنم جلوی دوربین خود دکتر رفیعی بروم و عاشقانه سبک کار او در «ماهی ها عاشق می شوند» را می پسندم. من خیلی شانس داشتم که اولین تجربه ی جدی تئاترم را با دکتر رفیعی شروع کردم.

   آیا الگویی برای بازیگری دارید؟
   الگو ندارم زیرا معتقدم در هنر نباید کسی را الگو قرار داد، هنر برای زنده ماندن نیاز به زایش و کار نو دارد. اما بازیگر مورد علاقه زیاد دارم؛ فاطمه معتمد آریا، رویا تیموریان، گلشیفته فراهانی، ریما رامین فر، مریم سعادت و تمام بازیگرهایی که به واسطه ی چهره مطرح نشده اند را دوست دارم. در ایران همه دنبال چهره هستند و به طرز عجیبی صورت ها شبیه به هم شده. از بازیگران مرد نیز سیامک صفری، فرهاد اصلانی، حمید فرخ نژاد، پرویز پرستویی، علی سرابی، احمد مهران فر را دوست دارم.
   
   به عنوان سوال پایانی نقطه ضعف و قدرت خودتان را در مجری گری و بازی چه می دانید؟
   بزرگترین نقطه ضعف من این است که روحیاتم خیلی روی کارم اثر می گذارد. گاهی که اتفاق بدی برام می افتد این را نمی توانم پنهان کنم.
   
  نقطه قوتم این است که پشتکار بسیار زیادی دارم. آدم مغروری نیستم. اگر کسی به من بگوید که اینجا را بد بودی یا اگر اینطور بودی بهتر بود من به این نقدها گوش می دهم و این می رود در ذهنم که باید اصلاحش کنم. البته گاهی شاید این به ضرر بازی ام تمام شود چون از خلاقیتم کم می کند. ولی من معمولا ایراداتی که بهم می گویند را با تمرین زیاد و پشت کار حل می کنم.

  برنامه های تلویزیونی سارا رسول زاده
  ترمه و طلا – شبکه دو
  آفتاب گردان – شبکه ذو
  دوستان – شبکه جام جم
  مثبت من – شبکه تهران
  سپید پررنگ – شبکه دو

  تصاویر سارا رسول زاده

   عکس های سارا رسول زاده

   بیوگرافی سارا رسول زاده

  تصاویر جدید سارا رسول زاده

   سارا رسول زاده

   عکس های سارا رسول زاده

   منبع:
  biograph.ir
  aksbaroon.com

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سارا رسول زاده - عکس ها و تصاویر، بیوگرافی و زندگی نامه | منظوم

  سارا رسول زاده - عکس ها و تصاویر، بیوگرافی و زندگی نامه | منظوم

  سارا رسول زاده بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار سارا رسول زاده می‌توان به بازیگری در سریال عاشقانه، سریال پرده‌نشین اشاره کرد.

  سارا رسول زاده نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1393 در سریال پرده‌نشین به کارگردانی بهروز شعیبی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال عاشقانه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای سارا رسول زاده محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون ویشکا آسایش، فرهاد آئیش، حامد کمیلی و سارا بهرامی را تجربه کرد.

  سارا رسول زاده در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سارا رسول زاده در این سال، بازیگری در سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی محسوب می‌شود.

  شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سارا رسول زاده بازی در سریال عاشقانه بوده است. سارا رسول زاده سال 1395 سریال عاشقانه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با منوچهر هادی همکاری داشته است. سارا رسول زاده توانست با بازی در سریال عاشقانه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر محمدرضا گلزار، مهناز افشار، فرزاد فرزین و پانته‌آ بهرام بر تجارب او افزود.

  در بیوگرافی سارا رسول زاده آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی سارا رسول زاده و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار سارا رسول زاده در منظوم سر بزنید. همه 1 اثر مهم سارا رسول زاده در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار سارا رسول زاده در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر سارا رسول زاده در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی سارا رسول زاده درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی سارا رسول زاده بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال عاشقانه محسوب می‌شود.

  اگر در مورد بیوگرافی سارا رسول زاده نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران سارا رسول زاده کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی سارا رسول زاده، آثار سارا رسول زاده، جوایز سارا رسول زاده، همکاران سارا رسول زاده، گالری عکس سارا رسول زاده، قد سارا رسول زاده، وزن سارا رسول زاده، رنگ چشم سارا رسول زاده، وضعیت تأهل و همسر سارا رسول زاده، فرزندان سارا رسول زاده، حواشی سارا رسول زاده و کودکی سارا رسول زاده می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

  منبع مطلب : www.manzoom.ir

  مدیر محترم سایت www.manzoom.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی سارا رسول زاده بازیگر و همسرش + زندگینامه

  بیوگرافی سارا رسول زاده بازیگر و همسرش + زندگینامه

  زندگینامه سارا رسول زاده و همسرش(Sara Rasoulzadeh)

  سارا رسول زاده متولد 17 شهریور 1368 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.بیوگرافی سارا رسول زاده بازیگر و همسرش + زندگینامهبیوگرافی سارا رسول زاده بازیگر و همسرش + زندگینامه

  سارا رسول زاده - Sara Rasoulzadeh

  فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی است ، اصالتا تبریزی است ، تجربه مجری گری دارد. اولین اجرای او برای شبکه دو سیما بوده که از بین 311 نفر انتخاب شد.از مهم ترین اجراهای زنده او میتوان به اجرای برنامه سپید پررنگ و برنامه دوستان اشاره کرد. برنامه هایی مثل ترمه وطلا، مثبت من و…از اجراهای دیگر او می باشد.

  او در کارهای عروسکی نیز فعالیت کرده ، او بصورت حرفه بازیکن رشته هندبالنیز بوده است.

  عکس نوجوانی سارا رسول زاده

  وی در یک خانواده 6 نفره بدنیا آمد ، دو خواهر و یک برادر دارد بزرگتر دارد.

  سال ها با تشویق پدر در تیم هندبال نفت بازی می کرد ، اما مادرش مخالف بوده و بیشتر دوست داشت دخترش همانند سایر فرزندان خانواده تحصیلات را الویت خود قرار بدهد ، یکی از خواهرانش فارغ التحصیل مقطع دکتری ، خواهر دیگری حقوق و برادرش در مکانیک درس خوانده اند.

  سارا رسول زاده در برنامه سپید پررنگ

  بازیگری را با تئاتر عروسکی شروع کردم و از دوران کودکی در این رشته فعال بودم.

  در دوران دانش آموزی و دانشجویی نیز همچنان در زمینه تئاتر فعال بودم تا اینکه برای وورک شاپ آقای دکتر رفیعی انتخاب شدم و بهترین کارم نمایش یرما نیز به کارگردانی آقای دکتر رفیعی بود.

  سارا رسول زاده در کنار عکاس سینما محمد حیدری

  ورودم به عرصه ی اجرا اتفاقی بود یک روز کسی که هرگز نفهمیدم چطور و از کجا من را می شناخت با من تماس گرفت که برای اجرا تست مجری گری بدهم ، من تست دادم و قبول شدم.

  سارا رسول زاده در برنامه کودک

  اولین کارم در تلویزیون سال 1388 با برنامه ترمه طلا برای گروه کودک به کارگردانی محمدرضا حیدری بود.هنوز هم برخی من را با نام طلا در آن مجموعه می شناسند. بعد از آن برنامه زنده آفتاب گردان برای گروه نوجوان در شبکه دو را اجرا کردم.

  سارا رسول زاده در برنامه مثبت من

  مجری گری برنامه های زنده و بازیگری تئاتر به یکدیگر کمک می کنند ولی کار مجری به دلیل گسترده بودن دایره ی مخاطبانش حساس تر است. از یک بازیگر می توانند بپذیرند که در یک نقش خوب یا بد باشد اما اشتباهات مجری به راحتی بخشیده نمی شود.

  الگو ندارم زیرا معتقدم در هنر نباید کسی را الگو قرار داد.

  هنر برای زنده ماندن نیاز به زایش و کار نو دارد. اما بازیگر مورد علاقه زیاد دارم؛ فاطمه معتمد آریا ، رویا تیموریان ، گلشیفته فراهانی ، ریما رامین فر ، مریم سعادت و تمام بازیگرهایی که به واسطه ی چهره مطرح نشده اند را دوست دارم.

  سارا رسولزاده و زهرا بهروز منش در برنامه دوستان

  سارا رسول زاده اینستاگرام

  سارا رسولزاده صفحه ای در instagram ندارد.

  بزرگترین نقطه ضعف من این است که روحیاتم خیلی روی کارم اثر می گذارد ، گاهی که اتفاق بدی برام می افتد این را نمی توانم پنهان کنم. نقطه قوتم این است که پشتکار بسیار زیادی دارم ، اصلا آدم مغروری نیستم.

  سارا رسول زاده در سال 93 با بازی در سریال پرده نشین در نقش هاجر همسر یک طلبعه به اسم براتعلی با بازی محسن کیایی شناخته شد ، او در سریال عاشقانه که برای شبکه خانگی ساخته شده بود نیز حضور داشته است.

  در سریال پرده نشین ساخته بهروز شعیبی در نقش هاجر در کنار هنرمندانی چون حامد کمیلی ، ویشکا آسایش و ... به ایفای نقش پرداخت.در این سریال یک پسر طلبه به اسم براتعلی و با بازی محسن کیایی عاشق او می شود و بین طلبه گی و عشق اش باید یکی را انتخاب کند!

  این بازیگر جوان در سریال عاشقانه ساخته منوچهر هادی در نقش هدیه در کنار هنرمندانی چون مهناز افشار ، محمدرضا گلزار ، هومن سیدی خوش درخشید.

  سارا رسولزاده در پرده نشین

  سارا رسولزاده و محسن کیایی در پرده نشین

  هنوز خبری از ازدواج سارا رسول زاده رسانه ای نشده است.

  منبع مطلب : namnamak.com

  مدیر محترم سایت namnamak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مریم 24 روز قبل
  0

  چه فیلم های تا الان بازی کردن ؟

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید