توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه تغذیه دانشگاه صنعتی اصفهان

  1 بازدید

  سامانه تغذیه دانشگاه صنعتی اصفهان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  راهنمای رزرو غذا | اداره کل امور دانشجویی

  راهنمای رزرو غذا:

  جهت رزرو غذا لازم است ابتدا از سامانه کیف پول، موجودی حساب معاونت دانشجویی خود را افزایش دهید. سپس از منوی امکانات کاربری، گزینه ورود به سیستم تغذیه را انتخاب نمایید. در صورت تمایل می توانید از آدرس مستقیم این سامانه به نشانی: dining.iut.ac.ir نیز استفاده نمایید. نکته: دانشجویان در نظر داشته باشند حتما موجودی حساب دانشجویی را افزایش دهند نه حساب امور فرهنگی.

   نکات مهم جهت رزرو غذا:

  ♦  رزرو غذا تا 36 ساعت قبل از سرو وعده غذایی امکان­پذیر می­ باشد. در غیر اینصورت دانشجو باید غذای مورد نظر را حین سرو وعده به صورت روز خرید تهیه نمایند.

  ♦  هزینه روز خرید غذا مبلغ 2800 تومان می­ باشد.

  ♦  غذای روز خرید تنها در صورت موجود بودن غذا سرو می شود و تضمینی برای استفاده از آن وجود ندارد. لذا کاربران محترم تا حد امکان سعی کنند غذاهای مورد نیاز خود را رزرو نمایند.

  ♦  در هر وعده غذایی امکان رزرو یک نوع غذا وجود دارد.

  ♦  در صورتی که غذا با موفقیت رزرو شده باشد، نام غذا به صورت سبزرنگ در می آید و در صورتی که غذا خورده شود آبی­ رنگ خواهد شد.

  ♦  کنسل رزرو غذا تا 36 ساعت قبل از سرو وعده غذایی امکان­پذیر است. در غیراین صورت مبلغ یارانه­ای غذای مورد نظر از حساب دانشجو کسر خواهد گردید.

  ♦  در صورتی که در طول هر ماه بیش از دوبار وعده غذایی که رزرو کرده ­اید را استفاده نکنید، برای مرتبه سوم به بعد مبلغ تمام شده غذا به عنوان جریمه برای شما منظور می­گردد. لذا توصیه می­شود هنگام رزرو غذا دقت لازم را مبذول نمایید.  

  منبع مطلب : studentaffairs.iut.ac.ir

  مدیر محترم سایت studentaffairs.iut.ac.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  200000000 23 روز قبل
  0

  حبیب اله

  حبیب اله 23 روز قبل
  0

  20000300004625800

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید