توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه یکتا دانشگاه علمی کاربردی اصفهان

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  5بازدید

  سامانه یکتا دانشگاه علمی کاربردی اصفهان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : yekta.esfahan-uast.ac.ir

  مدیر محترم سایت yekta.esfahan-uast.ac.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  راه‌اندازی سامانه آموزشی یکتا در مراکز علمی کاربردی استان اصفهان - ایسنا

  راه‌اندازی سامانه آموزشی یکتا در مراکز علمی کاربردی استان اصفهان - ایسنا

  احسان مشگلانی با اعلام خبر راه اندازی سامانه جدید آموزشی این دانشگاه، اظهار کرد: سال تحصیلی جدید در این دانشگاه بر اساس ابلاغ معاون آموزشی دانشگاه و بر اساس تقویم آموزشی نیمسال اول ۱۴۰۰-۹۹  به صورت مجازی با ارائه دروس تئوری برگزار می شود و بر همین اساس ستاد استان اصفهان با هماهنگی با مراکز آموزشی تحت نظارت خود سامانه ای تحت عنوان سامانه آموزشی یکتا را راه اندازی کرد.

  وی افزود: در راه اندازی این سامانه تلاش شد تا نقاط ضعف سامانه های قبلی مورد استفاده دانشگاه که به دلیل شرایط بروز کرونا و محدودیت زمان دانشگاه مجبور به استفاده از آن بود رفع شود تا دانشجویان و مدرسین با دغدغه کمتری نسبت به  برگزاری کلاسها و آزمون های پایان ترم اقدام کنند. 

  معاون علمی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان ادامه داد: سامانه مرتبط با برگزاری کلاس ها و آزمون های الکترونیک دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان به آدرس  yekta.esfahan-uast.ac.ir هم اکنون در دسترس دانشجویان، مدرسان و مراکز بوده و قابل بهره برداری است و دانشجویان و مدرسان باید در اولین فرصت وارد سامانه شده و نسبت به بررسی مشخصات خود اقدام کنند زیرا هرگونه حضور دانشجوی فاقد انتخاب واحد درسی، صرفا به عنوان مستمع آزاد محسوب شده و  مجاز به حضور در امتحان پایان نیمسال نخواهد بود.    

  به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان، وی در خصوص نحوه تدریس مدرسان دانشگاه گفت: تمام مدرسان با همکاری و نظارت مراکز آموزشی موظف به تهیه محتوای درسی براساس شیوه نامه های آموزش الکترونیکی دانشگاه بوده و مسئولان آموزشی مراکز و مدیران گروه ها نیز بر کیفیت مطالب، انطباق با استانداردهای تولید محتوا و رعایت سرفصل ها  نظارت خواهند داشت.

  معاون علمی دانشگاه اضافه کرد: ستاد مرکزی دانشگاه نیز همسو با مراکز استان تلاش خواهد کرد تا سال تحصیلی جدید را در فضائی آرام و امن و با اثر بخشی قابل قبول برای دانشجویان آغاز کند و امیدواریم دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی مانند همیشه در راستای تعالی اخلاقی، یادگیری مهارت ها و مشاغل آینده گرا بر اساس نیازهای جامعه، تلاش و کوشش روز افزون داشته باشند.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان

  نشانی:

  آدرس: اصفهان، خیابان کاوه خیابان تربیت معلم نبش کوچه شهرداری

  منبع مطلب : es.uast.ac.ir

  مدیر محترم سایت es.uast.ac.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید