توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت تراکتور سازی تبریز کی باز میشود

  1 بازدید

  سایت تراکتور سازی تبریز کی باز میشود را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سایت فروش تراکتور بسته شد

  سایت فروش تراکتور بسته شد

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، ابوالفتح ابراهیمی در نشست مشترک با اعضای شورای استان اظهار کرد: زمانی که تراکتورسازی در بحران بود و تولیدات آن کاهش یافته بود، با اهتمام جدی و کار گروهی این کارخانه احیا شد و هیچ گونه کار سیاسی برای احیای آن صورت نگرفت.

  وی افزود: جهت احیای این کارخانه، مهندسان، کارشناسان و قطعه سازان با هم بسیج شدند و در سایه همکاری‌ها توانستیم تولیدات این کارخانه را رونق دهیم و کیفیت تولیدات را نیز ارتقا دادیم و گارانتی محصولات را از یک سال به دو ساله افزایش دادیم و در سال‌های آتی به سه سال ارتقا خواهیم داد.

  مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران ـ تبریز اعلام کرد: بعد از نام‌نویسی در سایت فروش، در مدت زمان دو ماه، تراکتور به خریدار تحویل داده می‌شود و تغییرات قیمت تراکتور در نتیجه نوسانات قیمت ارز صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه به دلیل نوسانات قیمت ارز سایت فروش تراکتور را بسته‌ایم، گفت: اولویت ثبت نام در سایت خرید تراکتور با آذربایجان شرقی است و تاکنون 3 هزار نفر برای خرید تراکتور در سایت ثبت نام کرده اند و باید برای رونق تولیدات، توان تولیدی خود را افزایش دهیم.

  وی با بیان اینکه اگر با تغییرات و افزایش قیمت تراکتور موافقت شود، سایت نام نویسی برای خرید تراکتور گشایش می‌یابد، افزود: 95 درصد قطعات تراکتور کشور در این کارخانه تولید می‌شود.

  به گزارش تسنیم، غلامحسین مسعودی ریحان، رییس شورای اسلامی آذربایجان شرقی نیز در حاشیه بازدید از این کارخانه اظهار کرد: از هر لحاظ در استان به این کارخانه اعتماد می کنیم، قطعا رونق تولیدات این کارخانه رونق اقتصادی استان را به همراه خواهد داشت.

  وی با اشاره به اینکه با شیوه‌های سنتی نمی‌توان در عصر حاضر از عهده تامین غذا برای جمعیت کنونی برآمد، افزود: در حال حاضر، دنیا برای تسهیل امور و افزایش تولیدات به ابزارآلات نو روی آورده است و در استان، ظهور و بروز این مدرنیته در تراکتور خلاصه می‌شد.

  اکنون در استان و دور ترین مناطق استان، تراکتور مورد استفاده قرار می گیرد و تراکتورسازی تبریز به نوبه خود در کشور و خاورمیانه نمونه است.

  رییس شورای اسلامی استان با بیان اینکه در گذر زمان تولیدات این کارخانه کاهش یافت و دچار بحران شد، اعلام کرد: اکنون تولیدات این کارخانه رونق یافته و پیشرفت خوبی دارد، با افزایش تولیدات این کارخانه و رونق بهره وری در کشاورزی، حرفی برای گفتن در دنیا خواهیم داشت.

  وی در خصوص مشکلات برخی خریداران تراکتور گفت: برخی کشاورزان خریدار تراکتور اعلام می کنند که مدت زمان زیادی برای دریافت تراکتور بعد از نام نویسی در سایت فروش تراکتور اتلاف می شود و در تین فاصله زمانی، به دلیل مشکلاتی چون افزایش نرخ ارز و تغییرات قیمت ها، متحمل هزینه های اضافی می شوند.

  مسعودی ریحان تاکید کرد: باید بر روند خدمات پس از فروش تراکتور و نسبت به قیمت قطعات و کیفیت آنها نظارت کافی صورت گرفته و تحویل تراکتور به خریداران تسهیل گردد.

  وی با ابراز خرسندی از موفقیت کارخانه تراکتور سازی در کسب رتبه برتر کیفیت محصول بین 500 شرکت اعلام کرد: علاوه بر رونق تولید، روابط انسانی خوبی بین مدیریت و نیروی انسانی تراکتورسازی برقرار است.

  رییس شورای اسلامی استان با تاکید بر افزایش ارتباطات شورا و کارخانه تراکتور سازی اظهار کرد: باید بازخوردی از کیفیت تراکتور در روستاها و منلطق کشاورزی را به کارخانه منتقل کنیم و پیشنهادات را ارائه دهیم.

  وی اعلام کرد: توسعه این صنعت در استان آبروی ماست و رونق تولید تراکتور برای کشور و نظام از اهمیت بالایی برخوردارست.

  انتهای پیام /111/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سایت کارخانه‌های تراکتورسازی به بهانه افزایش مجدد قیمت بسته شد/توزیع ۱۳ هزار دستگاه تراکتور تا پایان آذر به کشاورزان

  سایت کارخانه‌های تراکتورسازی به بهانه افزایش مجدد قیمت بسته شد/توزیع ۱۳ هزار دستگاه تراکتور تا پایان آذر به کشاورزان

  عباسی گفت: کارخانه های تراکتورسازی به سبب افزایش مجدد قیمت برای مقطعی سایت خود را بستند که سپس با مخالفت وزارت جهاد با گرانی مجدد قیمت سایت را بازکردند.

  سایت کارخانه‌های تراکتورسازی به بهانه افزایش مجدد قیمت بسته شد/توزیع ۱۳ هزار دستگاه تراکتور تا پایان آذر به کشاورزان

  کامبیز عباسی رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اینکه توقف تولید کارخانه های تراکتور را تایید می کنید، اظهار کرد: سال گذشته یکی از سال‌های سخت در حوزه تحریم بود چرا که علی رغم ارتباط خوب با شرکت‌های تامین کننده و تولیدکننده در زمینه مسائل فنی و ماشین‌های کشاورزی، اما به دلیل نقل و انتقال پول با مشکلاتی مواجه شدیم که همین امر بر نوسان قیمت در بازار دامن زد.

  وی با اشاره به اینکه کم نوسان‌ترین حوزه را ماشین‌های کشاورزی به خود اختصاص داده است، افزود: در مقطعی کارخانه‌های تراکتورسازی ظرف مدت یکسال قیمت محصولات خود را ۲ برابر افزایش دادند که بلافاصله موضوع را به سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گزارش دادیم که درنهایت کارخانه‌های تراکتورسازی با مخالفت جدی افزایش قیمت وزارتخانه مواجه شدند.

  عباسی ادامه داد: با توجه به آنکه قیمت برخی محصولات کشاورزی همچون گندم ۳۰ درصد افزایش یافته که جوابگوی رشد چندبرابری هزینه تولید نیست، به همین خاطر با گرانی قیمت تراکتور مخالفت کردیم که این امر موجب شد کارخانه‌های تراکتورسازی برای مقطعی سایت خود را ببندند.

  رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه سال گذشته صدور پیش فاکتور کارخانه‌های تراکتورسازی با محدودیت انجام می‌شد، بیان کرد: با توجه به آنکه کارخانه‌های تراکتورسازی به دنبال افزایش قیمت بودند، سال گذشته صدور پیش فاکتور را با محدودیت انجام می‌دادند و در مقطعی سایت بسته شد.

  به گفته وی، بنابر آمار تا پایان آذر امسال بیش از ۱۳ هزار دستگاه انواع تراکتور در استان‌ها به کشاورزان توزیع شد، در حالیکه سال گذشته در مجموع ۱۵ هزار دستگاه تحویل کشاورزان شده بود.

  بیشتر بخوانید: افزایش قیمت بنزین تاثیری بر محصولات کشاورزی ندارد/ تامین سوخت ماشین آلات کشاورزی

  عباسی با اشاره به اینکه امسال تحویل تراکتور به کشاورزان از عملکرد مطلوب تری برخوردار است، بیان کرد: تاکنون بیش از ۲۴ هزار پیش فاکتور صادر شده و ۲ هزار و ۳۷۵ دستگاه دیگر مانده تعهد دارد که مقرر شده ۵ تا ۶ هزار فاکتور جدید به صورت ماهانه و برحسب واریز تقاضای مشتریان صادر شود.

  این مقام مسئول با تاکید بر این مسئله که تولید تراکتور به مراتب فراتر از سال گذشته ایجاد شده است، بیان کرد: با توجه به آنکه تقاضا برای خرید تراکتور با مدت مشابه سال قبل قابل مقایسه نیست، این تصور به وجود می‌آید که کارخانه‌ها در تحویل کم کاری می‌کنند، در حالیکه عملکرد استان‌ها نشان می‌دهد که علی رغم شرایط تحریم و محدودیت‌هایی که برای تولید در کشور فراهم شده است، بیش از مدت سال قبل به تقاضای کشاورزان پاسخ داده می‌شود.

  وی عملکرد ۹ ماهه کارخانه‌های تراکتورسازی را مطلوب دانست و گفت: پیش بینی‌ها حاکی از آن است که در سه ماه پیش رو ۵ تا ۶ هزار دستگاه دیگر تحویل کشاورزان داده شود که نسبت به مدت مشابه سال قبل به مراتب تحویل تراکتور به کشاورزان بیشتر است.

  رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون ادامه داد: در مقطعی سایت کارخانه تراکتورسازی به دلیل آنکه آن‌ها خواهان افزایش قیمت بودند، بسته شد، اما از آن جا که وزارت خانه در جلوگیری از نوسان مجدد قیمت به دلیل گرانی ۲ برابری نسبت به ماه‌های اخیر مصصم بود، از این رو بازار تراکتور به پایداری رسیده است که بدین ترتیب دیگر سایت قطع نمی‌شود.

  خوداتکایی ۹۵  درصدی حوزه ماشین‌های کشاورزی از تولید داخل

  عباسی با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ تا ۹۵ درصد در حوزه ماشین‌های کشاورزی خوداتکا هستیم، اظهار کرد: البته در خوداتکایی ۹۰ تا ۹۵ درصدی بخشی از نیازمندی‌ها اجزا و قطعات از مبادی خارج تامین می‌شود که با این وجود ارز بری ماشین‌های کشاورزی تولید داخل ۲۰ درصد از اجزا و قطعات خارجی است که امیدواریم قطعه سازان با فعالیت بیشتر، تامین قطعات مورد نیاز تولید داخل را با نحو مطلوب انجام دهند.

  این مقام مسئول افزود: با توجه به آنکه برخی ماشین‌های مورد نیاز همچون نشاکار برنج و فناوری‌های نوین به طور کامل وارد می‌شوند، به همین خاطر به دنبال آن هستیم که در ۵ تا ۶ درصد نیاز کشور در حوزه ماشین آلات به خوداتکایی دست یابیم.

  وی با اشاره به اینکه تامین ۵ تا ۶ درصد نیاز ماشین آلات کشور از طریق واردات تاثیری در فرآیند تولید محصولات اساسی ندارد، بیان کرد: با توجه به آنکه بخشی از نیاز‌های اساسی کشور همچون گندم و جو با بذرکار‌های داخل کشت و کار و با کمباین‌های داخل برداشت می‌شود، همچنین در حوزه ماشین آلات برنج به سمت و سوی تولید داخل رفتیم، از این رو امیدواریم در مجموع ۵ تا ۶ درصد نیاز کلی به واردات ماشین آلات و برای ماشین آلات تولید داخل که ۱۵ تا ۲۰ درصد ارز بری دارند، خوداتکا شویم.

  ۲۵۰ هزار دستگاه کمباین و تراکتور صاحب پلاک راهنمایی و رانندگی شدند

  رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی درباره آخرین وضعیت صدور کارت سوخت به ماشین‌های کشاورزی گفت: از تیرامسال برای اولین بار در سه استان به صورت پایلوت بحث صدور کارت سوخت در حوزه ماشین آلات کشاورزی را آغاز کردیم به طوری که در کارت بانکی کشاورزانی که صاحب تراکتور و کمباین هستند سهمیه سوخت را تخصیص داریم و به عبارتی این امر موجب شد حواله‌های کاغذی از بین رود و امکان ذخیره سازی سوخت در کارت‌ها برای دارندگان ماشین آلات کشاورزی مهیا شود که به این ترتیب دیگر نیازی به جابجایی سوخت به منظور جلوگیری از سوخت حواله‌ها ندارند.

  عباسی با بیان اینکه هم اکنون صدور کارت سوخت به استان‌ها تعمیم یافته است، افزود: در حال حاضر ۲۵۰ هزار دستگاه کمباین و تراکتور صاحب پلاک راهنمایی و رانندگی شدند وبرنامه‌ریزی شده که تمامی این تراکتور‌ها و کمباین‌ها کارت سوختشان از طریق کارت بانکی فعال سازی شود تا امور توزیع سوخت در حوزه کشاورزی تسهیل شود.

  این مقام مسئول در پایان با اشاره به اینکه ۸ درصد گازوئیل کل کشور به بخش کشاورزی اختصاص دارد، تصریح کرد: از این ۸ درصد نیمی در حوزه‌های ماشین‌های کشاورزی مصرف می‌شود که با ایجاد کارت سوخت برای دارند این ماشین‌های کشاورزی فرآیند تامین تخصیص و توزیع سوخت مطلوب می‌شود و همواره در نظر داریم که تا سال ۱۴۰۰ تمامی کمباین‌ها و تراکتور‌ها صاحب پلاک و مجهز به کارت سوخت شوند.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارخانه‌ها سایت فروش تراکتور را بسته‌اند/ سوءاستفاده از ارز دولتی با فروش نهاده‌ها به نرخ ارز آزاد

  کارخانه‌ها سایت فروش تراکتور را بسته‌اند/ سوءاستفاده از ارز دولتی با فروش نهاده‌ها به نرخ ارز آزاد

  اقتصاد آنلاین - سپیده قاسمی؛ علی قلی ایمانی در گفت و گو با اقتصاد آنلاینبا تاکید بر اینکه افزایش قیمت دلیل بسته شدن سایت فروش عنوان می شود، اظهار کرد: انتظار می رود در خوشبینانه ترین حالت با افزایش 10 درصدی در قیمت تراکتور رو به رو شویم.

  وی ادامه داد: وضعیت در سایر ماشین آلات و ادوات کشاورزی نیز به همین شکل است و کارخانه ها یا فروش را متوقف یا افزایش قیمت سرسام آوری به محصولات خود داده اند.

  ایمانی با بیان اینکه تنها در دنباله بندها قیمت از 7 میلون تومان به 18 میلون تومان افزایش داشته است، افزود: دبناله بندها یکی از ادوارت مهم کاشت محسوب می شود و افزایش قیمت آن بر هزینه تمام شده تاثیر گذار است.

  به گفته وی؛ سایر نهاده های کشت نیز در سال زراعی جدید نسبت به سال زراعی گذشته افزایش قابل توجه ای داشته اند.

  ایمانی یکی از این نهاده ها را بذر گندم عنوان کرد که کارگزاران توزیع بذر، قیمت این نهاده را برای سال زراعی جدید 12 درصد افزایش داده اند.

  وی یادآور شد: بذر گندم از یارانه برخودار است و تولیدکنندگان برای تامین آن از دولت یارانه دریافت می کنند.

  ایمانی سموم را نیز از دیگر نهاده هایی برشمرد که با وجود برخورداری از ارز دولتی برای واردات مواد اولیه یا به شکل آماده،  قیمت آن ها افزایش قابل توجهی داشته است.

  وی اظهار کرد: به طور مثال سم علف کش نومینی با برخورداری از ارز دولتی لیتری 300 هزار تومان تمام می شود اما، در بازار آزاد با قیمت لیتری 1 میلیون 200 هزار تومان بفروش می رسد.

  ایمانی شرایط را برای نهاده کود مناسب تر ارزیابی کرد و افزود: به جز کود دی آمونیوم فسفات سایر کودهای پایه مانند؛ سوپر فسفات تریپل و پتاس و کود سرک اوره با قیمت مصوب در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.

  وی درباره  قیمت کود دی آمونیوم فسفات، گفت: قیمت این کود از 120 هزار تومان در سال زراعی گذشته به 200 هزار تومان در سال زراعی جدید افزایش داشته است.

  ایمانی با انتقاد از عدم نظارت کافی بر بازار نهاده های مورد نیاز کشت، از دستگاه های ذی ربط خواست تا اجازه سوء استفاده فرصت طلبان برخوردار از ارز دولتی را ندهند.

  رییس بنیاد ملی گندمکاران ایران یادآور شد: اراضی کشاورزی  85 درصد کشاورزان کشور زیر 5 هکتار است و وضعیت اقتصادی آن ها توان پاسخگوی به گرانی های نهاده های کشت را ندارد.

  ایمانی تاکید کرد: 25 درصد جمعیت کشور را کشاورزان تشکیل می دهند و انتظار بهبود در وضعیت اقتصادی و معیشتی آن ها به جا است.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  حمید : سلام سایت نقدی تراکتورسازی کی باز میشه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سعید 22 روز قبل
  0

  سلام سایت فروش نقدی تراکتور کی باز میشود

  حسین نیازی 29 روز قبل
  2

  سلام سایت کی باز میشه

  غلامعلی حسین زاده 4 ماه قبل
  0

  سلام

  خواهشا لطفا یک تراکتور از طرف جهاد بهم بدین این چه وضعیه هر روز ک میرم جها میگه نداریم نمیشه نمیدیم این که میگفتین هوایه کشاورزو داریم کو پس؟؟؟من از استان خراسان رضوی شهرستان چناران پیغام میذارم مدارکمم تکمیل ی کاری بکنین لطفا

  سیدمو سی حسینی 4 ماه قبل
  0

  سلام بر مسئولین تراکتور سازی ،جا داره خسته نباشید به شما وکارگران عزیز وزحمت کش بگم نیاز شدید به یک دستگاه تراکتور ۴۸۵ دارم لدا خواهشمندم مشکل را بر طرف سازید چون گره از دست شما وا می شود ممنونم از زحمات شما....

  احمد 7 ماه قبل
  0

  سلام جای هست که تراکتور به قیمت کارخانه بفروشند به نوعی دست دلالان تو کار نباشه

  ابراهیم زاده 8 ماه قبل
  2

  سلام از سال 97 تو نوبتیم هر وقت رفتیم گفتند خبری نیست. از آذربایجان شرقی شهرستان چاراویماق

  میلاد متانی 10 ماه قبل
  0

  پول نقد میدیم تراکتور نمیدین چجوری میدین پس

  حمید 11 ماه قبل
  4

  سلام سایت نقدی تراکتورسازی کی باز میشه

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  سلام .الان دو ماه میشه پولشو بانک زده حسابش .پس چرا تحویل نمیدن تراکتور منو

  مجید حسنوند 1 سال قبل
  0

  سلام دوساله تو نوبت هستم ده هکتار زمین دارم استان لرستان شهرستان درود حتی نامه از ایثارگری هم برای جهاد کشاورزی بردم مثلا استان محروم هستیم با پارتی بازی به باغ دار تحویل میدن اما ما که آشنا نداریم سه ساله تو نوبت

  هستم

  1
  رامی 8 ماه قبل

  سایت ثبت نام تراکتوری با می‌شود

  زارع 1 سال قبل
  0

  فقط برای کارمندهای اداره کشاورزی باز میشه

  محمد عباس نژاد 2 سال قبل
  2

  سلام

  خسته نباشید ما الا یک سال منتظر ثبت نام هستیم اخرش کی باز میشه سایت ی جواب درست بدید دست مردم

  0
  رامی 8 ماه قبل

  سایت ثبت نام وام خریدتراکتورکی بازمیشود

  محمدتقی حسین زاده 2 سال قبل
  1

  فقط با پارتی بازی هرکی پول میده با پارتی میگیره

  محمدتقی حسین زاده 2 سال قبل
  3

  با سلام من سال ۹۸ تراکتور ثبت نام کردم ازمن عقبها با پارتی گرفته اند ولی ما که لازم داریم هروقت جهاد کشاورزی مراجعه کردیم سایت بسته نمیدانم درست یا نه

  تیفوس 2 سال قبل
  0

  کی‌باز‌می‌کنین‌پس

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید