توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد

  1 بازدید

  سایت دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد | psb.cfu.ac.ir | صدای مشاوران

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد | psb.cfu.ac.ir | صدای مشاوران

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد نیز مانند سایر دانشگاه های فرهنگیان برای تامین نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش یا همان معلمان اقدام به جذب دانشجو می نماید. دانشگاه های فرهنگیان به دلیل مزایایی که برای دانشجویان قائل می شوند همواره مورد توجه داوطلبین استخدام در وزارت آموزش و پرورش بودند. می توان گفت کسانی که دانشگاه تحصیل می کنند معلمان آینده کشور می باشند. در این مقاله تلاش نموده ایم شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد را شرح داده و نکاتی که برای داوطلبین دارای اهمیت می باشند را ذکر کنیم.

  در ضمن این امکان فراهم است که همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان و یا مسائل مرتبط با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و به صورت تلفنی با کارشناسان سایت صدای مشاوران در ارتباط باشید.

  مزایای دانشگاه فرهنگیان

  از مزایای قبولی در دانشگاه فرهنگیان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان چمران مشهد

  برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد مشهد شما می بایست در کنکور سراسری شرکت نموده و  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را برای این دانشگاه انجام دهید. پس از پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری شما می توانید در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید.

  داوطلبان می بایست پیش از تصمیم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید بهشتی مشهد، از دارا بود شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این دانشگاه کسب اطمینان نمایید.

  شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  دانشگاه فرهنگیان نیز مانند سایر دانشگاه‌ها قوانین و ضوابط خاصی برای پذیرش دانشجویان دارد. شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد به صورت عمومی شامل موارد زیر می باشد.

  شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  شرایط اختصاصی ورود به دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبین شامل موارد زیر می باشد. لازم است داوطلبان در صورت دارا بودن همه این شرایط اقدام به انتخاب رشته نمایند.

  سایت اینترنتی دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید بهشتی مشهد به نشانی pbm.cfu.ac.ir در دسترس داوطلبان می باشد. شما می توانید تمامی اطلاعیه های مربوط به دانشگاه فرهنگیان پردیس  شهید بهشتی مشهد را در این پایگاه اینترنتی مشاهده نمایید.

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید بهشتی مشهد

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید بهشتی مشهد مهمترین کار پس از آزمون سراسری برای ورود به این مجموعه می باشد. همانطور که ذکر شد و دانشگاه فرهنگیان برای تامین کادر انسانی خود از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان می کند.  انتخاب رشته کنکور سراسری معمولا اواخر مرداد ماه انجام می شود اما در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا انتخاب رشته در مهر ماه انجام می گیرد و داوطلبان می بایست اقدام به انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نمایند.
  لازم است داوطلبانی که قصد دارند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوند  این دانشگاه و رشته مورد نظر را در انتخاب اول خود قرار داده زیرا اگر در انتخاب های بعدی باشند و داوطلب در رشته های اولیه  قبول شود ، دیگر به مصاحبه جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان دعوت نخواهد شد.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  چنانچه در یک سال تحصیلی به هر دلیلی از جمله قبول شدن تعداد افراد لازم در مصاحبه حضوری یا عدم انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد توسط داوطلبین ، این دانشگاه اقدام به تکمیل ظرفیت های خالی در دانشگاه می نماید.  در صورتی که دانشگاه ها لازم ببینند اطلاعیه هایی را در این خصوص منتشر می‌نمایند. بر این اساس داوطلبینی که واجد شرایط ثبت نام در این دانشگاه باشند و نمره نهایی بالاتر از ۶۵۰۰ کسب نموده باشند می توانند در بهمن ماه هر سال نسبت به ثبت‌نام و تکمیل انتخاب رشته (حداکثر ۲۰ کد رشته محل) اقدام نمایند.

   قابل ذکر است تمامی شرایط این دانشجویان مشابه دانشجویان عادی میباشد. شرایط و قوانین ثبت نام برای دانشجویان تکمیل ظرفیت هیچ تفاوتی با سایرین نمی کند. برای اطلاع دقیق تر از جزئیات تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید لینک مقاله زیر را مشاهده نمایید.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید بهشتی مشهد

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری به صورت اطلاعیه در سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی psb.cfu.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد. اما با توجه به تجربه سال های گذشته ثبت نام عموما در هفته اول مهر ماه انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد می بایست فرایند ثبت نام خود زمانبندی دقیق مراحل آن را را مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش و سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد انجام دهند.

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید بهشتی مشهد به شرح ذیل می باشد. پذیرفته شدگان با در دست داشتن مدارک زیر، در زمان مقرر به دانشگاه فرهنگیان مشهد به آدرس: مشهد – بزرگراه شهید کلانتری – نرسیده به هتل پردیسان دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد مراجعه نمایند.

  تذکرات مهم

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پردیس پردیس شهید بهشتی مشهد شامل موارد زیر است.

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد به شرح زیر می باشد.

  جمع بندی

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد از جمله دانشگاه هایی می باشد که به صورت نیمه متمرکز اقدام به جذب دانشجو می نماید. این مقاله توضیح کامل و جامعی در رابطه با شرایط ثبت نام در این دانشگاه و پذیرش می باشد. در ادامه از مدارک لازم برای ثبت نام و همچنین نکات مربوط به مصاحبه دانشگاه شهید بهشتی مشهد مطلع شوید.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی (دانشگاه، مشهد) - نقشه نشان

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی (دانشگاه، مشهد) - نقشه نشان

  آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری

  تلفن تماس: 05138783094

  وب‌سایت رسمی: pbm.cfu.ac.ir

  منبع مطلب : neshan.org

  مدیر محترم سایت neshan.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد در محله دانشگاه مشهد واقع شده است.

  دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد (دانشگاه و موسسه آموزش عالی) در محله دانشگاه مشهد و بزرگراه شهید کلانتری واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار دانشگاه و موسسه آموزش عالی در محله دانشگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه علوم و تاریخ طبیعی خراسان قرار گرفته است.

  آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری

  تلفن تماس: 05138783094

  وب‌سایت رسمی: pbm.cfu.ac.ir

  موقعیت مکانی و جغرافیایی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده است. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  منبع مطلب : neshan.org

  مدیر محترم سایت neshan.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Hamidreza 18 روز قبل
  0

  با سلام واحترام چرا برای آندسته از قبول شدگان که در حال حاضر در خدمت سربازی هستند اطلاعیه نمی زنید که نسویه کنند

  ناشناس 18 روز قبل
  0

  باسلام لطفاً در مورد ورودی های جدیدمطالب بذارین

  وراهنمایی کنین در مورد شروع کلاسها

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید