توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سربازان گمنام امام زمان چه کسانی هستند

  1 بازدید

  سربازان گمنام امام زمان چه کسانی هستند را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سربازان گمنام امام زمان چه کسانی هستند ؟/ خدمت بی ریا در گمنامی | پایگاه خبری تحلیلی اسلام آباد خبر

  سربازان گمنام امام زمان چه کسانی هستند ؟/ خدمت بی ریا در گمنامی | پایگاه خبری تحلیلی اسلام آباد خبر

  سربازانی که به هیچ کسی ظلمی نخواهند کرد بی پناهان را مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار نمی دهند و نخواهند داد.

  کسی که سرباز گمنام آقا امام زمان را بشناسد پس باید خودش نیز سرباز گمنام او باشد یا خود او - چون اگر غیر این باشد دیگر او گمنام نیست.

  چرا می گویند گمنام؟

  چون حتی سرباز واقعی امام زمان حق ندارد مقام خود یا دیگر همکارانش را فاش کند . چون آنوقت ما مردم از او طلب بابیت آقا می کنیم و از او درخواست شفاعت می کنیم .

  در سوره بقره (آیة الکرسی) مقام شفاعت را خدا در مقام خود می داند و نیز کسانی که او تعیین فرموده . پس این چیزی غیر از بت بودن یا باب بودن برای سرباز گمنام آقا به ارمغان نمی آورد. پس بهتر است گمنام باشد و حرفی در این مورد نزند.

  کسی نمی تواند آقا امام زمان را دیده باشد و آنقدر سفیه باشد که بگوید من ایشان را در مقامش دیدم چون دگر امکان ندارد ایشان توجهی به او داشته باشند چون آنوقت ایشان در غیبت نیستند که آن شخص دیده باشدش . مگر اینکه او سرباز امام زمان باشد واگر سرباز اوست پس گمنام است چرا دیگر به ما انسانهای نا محرم فاش کند .

  سربازان گمنام امام زمان ( عج ) به نیروهای مخلص و جان برکف اطلاعاتی و امنیتی کشور و وزارت اطلاعات گفته می شود  . بواسطه کینه توزی و عداوات دشمنان قسم خورده نظام که چشم سرافرازی این کشور را ندارند و همیشه بفکر ضربه زدن به مردم ایران بودند وجود  سربازانی گمنام و از جان گذشته بمنظور  : کار اطلاعاتی ، تجسس ، کسب اخبار سرّی ، کشف مجهولات ، دشمن یابی و و ابزار و شیوه آن نیز بیشتر اوقات اموری است که به کارگیری آنها در شرایط عادی برای هر کسی جایز نیست لازم و ضروری بوده است .

  اسلام با جدیت تمام بر اخلاق نیک نیروهای اطلاعاتی در نظام اسلامی تاکید فراوان دارد و آنها به مناسبت وظایف حساسی که در نظام اسلامی به عهده دارند ، باید متصف به صفات و ملکات خاصی باشند تا حسن انجام این وظایف را بر آنها ممکن سازد . چنانکه امیر مؤ منان صلوات الله علیه در عهدنامه خویش به مالک اشتر ، به این امر سفارش د کرده ، می فرماید : ( فَوَلِّ عَل ی اُمُورِکَ خَیْرَهُمْ ، وَ اخْصُصْ رَسائِلَکَ الَّتی تُدْخِلُ فیها مَکائِدَکَ وَ اَسْرارَکَ باَجْمَعِهِمْ لِوُجُود صالِحِ الاَْخْلا قِ ) کارهایت را به بهترین ماموران خویش بسپار و نامه های محرمانه ات را که حاوی طرحها و اسرارت می باشد ، در اختیار کسی بگذار که دارای جامعترین و اساسی ترین اصول اخلاقی باشد.

  از خوصیات بارز این سربازان گمنام همین بس که بگوئیم آنها افرادی : 1- خدا ترس و فروتن 2-راستگو و وفادار 3-امانتدار و حق گو 4 - نسبت به حیثیت و آبروی مردم حساس 5- با تقوا و خودساز 6- عدم دلبستگی به دنیا و تعلقات آن 7- کم سخن و پرکوشش 8- بی ریا و گمنام بودن آنهاست ..و خدمات و انجام وظیفه آنها در معرض دید و نگاه مردم نیست و به طور طبیعی کسی از خدمات و کارهای خوب آنها قدر دانی و سپاسگزاری نمی کند ، این موضع او را ناراحت و غمگین نمیسازد و میداند  که همه تلاش و خدمات صادقانانه و خالصانه انها در محضر خداوند و امام زمان عج - است و اجر و پاداش آنها  محفوظ است و ضایع نمی گردد. 

  منبع مطلب : www.eslamabadkhabar.ir

  مدیر محترم سایت www.eslamabadkhabar.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سربازان گمنام امام زمان(عج)، مجاهدان خاموش انقلاب

  سربازان گمنام امام زمان(عج)، مجاهدان خاموش انقلاب

  گروه سیاسی خبرگزاری آنا؛ هر وقت می‌خواهم درباره این موضوع بنویسم، از همان اول در شروعش مشکل دارم اما از موضوع‌هایی است که مشتاقم بنویسم.

  اگر دقیق به جامعه نگاه کنید می‌بینید افراد مختلفی مشغول به کار هستند و برای گذران زندگی خود تلاش می‌کنند. همین افراد، جامعه را تشکیل می‌دهند، جامعه‌ای که به علم، صنعت، فرهنگ، سیاست و... نیاز دارد اما تمامی اینها در زیر چتر امنیت به دست می‌آید و به‌راستی جامعه و مملکتی که امنیت ندارد پیشرفتی هم ندارد و در یک جمله باید گفت که امنیت، لازمه پیشرفت هر جامعه است.

  از مهمترین نیازهای هر کشوری امنیت پایدار است و کسانی هم هستند که نه‌تنها برای گذران زندگی خود، که برای فراهم کردن آرامش و آسایش دیگران جهت گذراندن زندگی و کسب معاش تلاش می‌کنند. در میان ما و در این جامعه هستند افرادی که اگر از کارشان بپرسی می‌گویم برای آنها همان بس که آنها را سربازان گمنام مصلح آخرالزمان بدانیم، همان‌هایی که مجاهدت‌ها و چشمان تیزبینشان، جمهوری اسلامی ایران را به امن‌ترین کشور در ناامن‌ترین منطقه جهان تبدیل کرده است و در گمنامی از این کشور محافظت می‌کنند و خواب را از چشم دشمنان ربوده و بر خلاف مردم که احساس امنیت می‌کنند، آن‌ها در خاک این کشور احساس ناامنی می‌کنند.

  سربازان گمنام امام زمان(عج) جمله‌ای آشنا برای همه هست که هر از گاهی توسط رسانه‌ها به گوش ما می‌رسد. چهار دهه هست که جهادگران عرصه امنیت با چشمانی بیدار و تیزبین، بدون منت و در عین گمنامی به مردم خدمت می‌کنند تا در سایه امنیتی که هست بدون دغدغه به زندگی روزمره بپردازند. اگر امروز من و شما در این کشور با آرامش و امنیت زندگی می‌کنیم نباید فراموش کنیم افرادی هستند که شبانه‌روز خواب را از چشم دشمن گرفته‌اند و امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورده‌اند. آن‌ها هیچوقت به دنبال نام و نشان نبودند چرا که مزد کار خود را از امام زمان(عج) دریافت می‌کنند و چه سعادتی بهتر از این.

  به گفته شهید آوینی، تقدیر حقیقی جهان در کف مردانی است که پروای نام ندارند. آنان از گمنامی خویش کهفی ساخته‌اند و در آن پناه گرفته‌اند، کهفی که آنان را از تطاول دهر مصون خواهد داشت. اصحاب کهف خود را از تعلقات رهانده‌اند و اینچنین، ننگ تعلقات نیز دامان آنان را رها کرده است.

  بدون شک حفظ انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) است و چنانچه کار اطلاعاتی آنان نبود، حتماً انقلاب با مشکلاتی مواجه می‌شد.

  وزارت اطلاعات از زمان تشکیل تاکنون به‌خوبی نشان داده است که وجودش تا چه حد لازم است و به انقلاب اسلامی می‌تواند خدمت کند. مجاهدت‌های خاموش و خالصانه سربازان گمنام امام زمان (عج) همچنان ادامه دارد و مردم انقلابی کشورمان نیز به‌خوبی می‌دانند امنیتی را که امروز دارند مدیون این افراد هستند. سربازان امام زمان (عج) در حال حاضر در وزارت اطلاعات با پست و مقام‌های مختلف مشغول به کار هستند و نمی‌دانم چه بگویم که لایقشان باشد.

  رهبر معظم انقلاب اسلامی وزارت اطلاعات را «سنگری بسیار مهم و حساس» و «چشم بینا و بیدار نظام اسلامی» خواندند و تأکید دارند وزارت اطلاعات، پوسته سخت نظام است و به‌هیچ‌وجه نباید آسیب‌پذیر شود.

  ایشان فرمودند: من در یک کلمه، عامل موفقیت وزارت اطلاعات را، «ایمان» نیروی انسانی این وزارتخانه می‌دانم که این ایمان منحصربه‌فرد هم است. درست است که در همه جای دنیا انسان‌های وطن‌پرستی هستند که به کشور و به سرنوشت ملتشان علاقه‌مندند و با همان علاقه کار اطلاعاتی یا سیاسی می‌کنند - این علاقه مشترک است  اما علاقه شما فراتر از این است؛ ایمان دینی و ایمان به غیب و کار برای خداست؛ کاری که یک سر سوزن از آن به هدر نمی‌رود؛ شما این را دارید.

  سربازان گمنام امام زمان زبده‌ترین نیروهایی هستند که وظیفه تأمین امنیت کشور را در مقابله با توطئه‌های بیگانگان و دشمنان علیه انقلاب اسلامی بر عهده دارند و همواره دشمنان را در انجام توطئه‌هایشان علیه انقلاب و کشور ناامید کرده‌اند. هفته «سربازان گمنام امام زمان (عج)» را تبریک گفته و برایشان آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

  سید مصطفی میرزاباقری برزی

  انتهای پیام/ 4071/پ

  منبع مطلب : ana.press

  مدیر محترم سایت ana.press لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چه کسی ماموران اطلاعاتی را سربازان گمنام امام زمان (عج) نامید؟

  چه کسی ماموران اطلاعاتی را سربازان گمنام امام زمان (عج) نامید؟

  گروه تاریخ انقلاب خبرگزاری تسنیم - نیمه شعبان سالروز میلاد حضرت صاحب‌الزمان (عج) در تقویم رسمی ایران به نام سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای اطلاعاتی کشور هم شناخته می‌شود.

  اولین بار امام خمینی (ره) در تاریخ 14 اردیبهشت سال 62 نیروهای اطلاعاتی واحد اطلاعات سپاه را سربازان گمنام امام زمان (عج) نامید. آن زمان هنوز وزارت اطلاعات شکل نگرفته بود و واحد اطلاعات سپاه در کنار رکن 2 ارتش و دفتر اطلاعات و تحقیقات نخست‌وزیری از جمله مجموعه‌های اطلاعاتی کشور بودند.

  امام خمینی (ره) بعد از دستگیری عوامل حزب توده توسط نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران، در پیامی عنوان فرمودند: «جوانان ارجمند و عزیز ما در جبهه‌های داخلی از عمق جنگل‌های وسیع تا بیغوله‌ها و پناهگاه‌های بزرگ منحرفان غافل از خدا، از دمکرات و کومله تا منافقین و فدایی خلق و حزب خلق به اصطلاح مسلمان تا حزب توده و سایر گروهک‌های کوچک و بزرگ را با فداکاری‌ها و خداطلبی‌ها آنچنان قلع و قمع کردند که دنیا را با همه دشمنی‌ها که دارند به اعجاب و تحیّر درآوردند. توجه به کارآمدی امنیتی و اطلاعاتی این جوانان گمنام پاسدار و بسیج و کمیته و دادستانی و دیگر دلباختگان در راه خدا در به دام انداختن سران خیانت‌کار حزب توده که چون مار پر خط و خال در براندازی اسلام فعالیت منافقانه داشتند و هر یک سابقه‌های طولانی بیست ـ سی ساله در جهات تشکیلاتی و اطلاعاتی و جاسوسی داشته‌اند و از تخصص در این امور بهرۀ وافی داشتند. موجب سرفرازی امت اسلامی است که چنین فداکارانی دارد.»

  یک روز پس از پیام امام، دادستانی تهران در بیانیه‌ای به 4 دهه حیات پرفراز و نشیب حزب توده در ایران پایان داد. براساس اطلاعیه دادستانی، "همزمان با اعترافات صریح اعضای حزب توده و بر مبنای اسناد و مدارک تکان دهنده‌­ای که از توطئه‌ها و خیانت‌های حزب توده به دست آمد"، انحلال حزب توده اعلام شد.

  برای اطلاع از چگونگی پایان یافتن فعالیت حزب توده در ایران گزارش زیر را که چندی پیش و به بهانه اکران فیلم «لباس شخصی» در جشنواره فیلم فجر در خبرگزاری تسنیم منتشر شد، بخوانید:

  "عملیات امیرالمومنین"؛ ضربه‌ای که به 4 دهه حیات حزب توده پایان داد

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : برای لایک مطلب ننوشتم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 20 روز قبل
  0

  سلام برادر عزیز تا سن۳۵سال باید در این سازمان مجرد باشید

  طوفان 27 روز قبل
  0

  آیا لیاقتش نصیب من میشود،انشاالله

  ناشناس 6 ماه قبل
  4

  برای لایک مطلب ننوشتم

  ؛) 6 ماه قبل
  3

  من میخام سربازش شم‌چطور اینکارو انجام بدم خانومم دارن ایا؟؟

  محمود.رضا .مختاری.مسینایی 11 ماه قبل
  1

  عکس یک فرشته حضرت امام خمینی .کنار تبلیغات دشمنان ایشون .

  محمود .رضا.مختاری.مسینایی 11 ماه قبل
  0

  عکس یک فرشته حضرت امام خمینی .کنار تبلیغات دشمنان ایشون .

  محمود. رضا.مختاری.مسینایی. 11 ماه قبل
  -2

  عکس یک فرشته حضرت امام خمینی .کنار تبلیغات دشمنان ایشون .

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید