توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سریال خانه کاغذی فصل پنجم

  1 بازدید

  سریال خانه کاغذی فصل پنجم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تاریخ پخش فصل 5 سریال خانه کاغذی - Money Heist‎

  تاریخ پخش فصل 5 سریال خانه کاغذی - Money Heist‎

  تاریخ پخش فصل 5 سریال خانه کاغذی - Money Heist‎

  تاریخ پخش فصل پنجم سریال خانه کاغذیسریال Money Heist‎ جزو بهترین سریال‌های خارجی محسوب می‌شود که دارای محبوبیت بالایی است.

  در ادامه قصد داریم شما مخاطبان عزیز تایم‌سیتی را از اطلاعاتی نظیر

  فصل پنجم سریال خانه کاغذی آگاه کنیم. با ما همراه باشید.

  توجه: در ادامه ممکن است بخش مهمی از روند داستان سریال لو برود!

  سریال Money Heist‎

  تاریخ پخش فصل پنجم سریال خانه کاغذی

  سریال خانه کاغذی یکی از محبوب‌ترین سریال‌های جهان محسوب می‌شود که بعد از عرضه فصل چهارم، در کشورهای زیادی در رتبه یک پربیننده‌ترین سریال‌ها قرار گرفته بود. اجی جسی یکی از بازیگران ایفاگر نقشی فرعی، راجع به محبوبیت این سریال گفت:

  آلوارو مورته بازیگر نقش پروفسور راجع به این سریال گفت:

  طرفداران بعد از پایان فصل سوم، نه ماه منتظر ماندند تا شاهد پخش فصل چهارم سریال خانه کاغذی باشند. اگر فصل پنجم نیز از همین قاعده پیروی کند، باید اواخر سال 2020 شاهد پخش آن باشیم.

  در 15 مارس سال 2020 نت‌فلیکس به‌دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا روند ساخت فصل پنجم سریال خانه کاغذی را متوقف کرد. طبق گزارش ددلاین، در ماه می سازندگان این اجازه را پیدا کردند تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در مناطقی خاص روند ساخت فصل جدید را از سر بگیرند. با توجه به توقف روند تولید این مجموعه، بعید است که در سال 2020 شاهد عرضه فصل جدید آن باشیم.

  سایت اسپانیایی مارکا طبق گزارشی اعلام کرد که بعد از تولید فصل پنجم، سازندگان به دنبال تولید فصل ششم نیز خواهند رفت؛ نت‌فلیکس هیچ‌گاه این خبر را به طور رسمی تایید نکرد. به‌احتمال‌زیاد این گزارش کاملا نادرست است و فصل پنجم را باید فصل نهایی سریال خانه کاغذی محسوب کرد.

  گویا خود شورانرهای سریال آینده دقیقی را برای خانه کاغذی مشخص نکرده‌اند؛ هماهنگ‌کننده فیلم‌نامه، خاویر گومز سانتاندر دراین‌باره به ال‌موندو گفت:

  الکس پینا (سازنده سریال) راجع به خارج کردن کاراکتر برلین از سریال گفت:

  کار روی پروژه‌های دیگر نیز می‌تواند یکی از دلایل تاخیر پخش فصل پنجم سریال خانه کاغذی باشد. در ماه می نت‌فلیکس فصل اول سریالی به نام خطوط سفید (White Lines) را عرضه کرد که وظیفه ساخت آن برعهده الکس پینا قرار داشت. نت‌فلیکس هنوز ساخت فصل دوم این سریال را تایید نکرده است؛ اما اگر مجموعه خطوط سفید حتی کمی از محبوبیت سریال خانه کاغذی را کسب کند، بدون شک نت‌فلیکس ساخت فصل دوم آن را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

  اگر نت‌فلیکس تصمیم به تولید فصل دوم این مجموعه بگیرد، احتمالا شاهد تاخیر در روند تولید فصل جدید سریال خانه کاغذی خواهیم بود. سریال اکشن و مهیج Sky Rojo یکی دیگر از پروژه‌هایی است که نت‌فلیکس روند ساخت آن را در تقویم سال 2020 قرار داده بود؛ این سریال نیز توسط الکس پینا ساخته می‌شود.

  مشخص نیست که ساخت این سریال‌ها چگونه می‌تواند در روند تولید فصل پنجم سریال خانه کاغذی تاثیرگذار باشد؛ با توجه به میزان محبوبیت سریال خانه کاغذی، بسیاری از طرفداران فیلم و سریال خواهان این هستند که نت‌فلیکس ساخت فصل جدید این سریال را در الویت قرار دهد.

  با توجه اینکه فیلم‌برداری فصل پنجم قبلا آغاز شده است، حدس می‌زنیم که در نیمه دوم سال 2021 شاهد پخش آن باشیم.

  سریال Money Heist‎

  بازیگران فصل پنجم سریال خانه کاغذی

  مرگ نایروبی (با بازی آلبا فلورس) شکاف غم‌انگیزی را در گروه ایجاد کرد؛ اما می‌دانیم که سریال همیشه در بطن خود از فلش‌بک‌های مختلفی استفاده می‌کند و خطوط زمانی گذشته را نیز پوشش می‌دهد. مشاهده کردیم که حتی با مرگ کاراکترهای برلین، مسکو و اسلو، سازندگان در قالب خاطرات بار دیگر این کاراکترها را وارد روند داستان کردند؛ ممکن است با این روش بار دیگر شاهد حضور نایروبی نیز در فصل پنجم باشیم.

  اگر هم شاهد حضور کاراکتر نایروبی در سریال باشیم، احتمالا صحنه‌های او در فصل‌های قبلی فیلم‌برداری شده است. طبق مستند پشت‌صحنه سریال خانه کاغذی و همچنین صحبت‌های آلبا فلورس، روزهای فیلم‌برداری او در این سریال به پایان رسیده است؛ فلورس دراین‌باره گفت:

  ازجمله بازیگران دیگری که در فصل پنجم حضور خواهند داشت، می‌توان به این افراد اشاره کرد:

  آلوارو مورته بازیگر نقش پروفسور راجع به آینده کاراکترش گفت:

  مشخص نیست که چگونه این اتفاق رخ خواهد داد؛ اما اگر در ادامه شاهد خدشه‌دار شدن رابطه لیسبون و پروفسور بودید، چندان تعجب نکنید. مورته راجع به اینکه برای بازی این شخصیت از چه چیزی الهام گرفته است، گفت:

  پینا طی گفتگویی راجع به دیدگاه خود نسبت به هر کاراکتر گفت:

  نت‌فلیکس لیست رسمی بازیگران فصل پنجم را منتشر کرد. طبق این لیست شاهد حضور بازیگران جدیدی در فصل پنجم خواهیم بود. میگل آنخل سیلوستر و پاتریک کریادو ازجمله بازیگران جدیدی هستند که در فصل پنجم سریال خانه کاغذی حضور خواهند داشت.

  سریال Money Heist‎

  داستان فصل پنجم سریال خانه کاغذی

  مانند فصل‌های قبلی سریال، در فصل جدید نیز شاهد اقداماتی از پروفسور و گروهش خواهیم بود که در آن بهترین هستند: سرقت مسلحانه با بالاترین درجه و مقاومت در مقابل فشارها و حوادث خارجی.

  در پایان فصل چهارم برخی از تهدیدهای خارجی به قوت خود باقی ماندند که در فصل جدید بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرند. لیسبون اکنون در داخل بانک حضور دارد؛ اما پروفسور با حضور آلیسیا سیرا در محل اختفایش دچار مشکلی جدی شده است. با قرارگیری پروفسور در مخمصه، دیگر اعضای گروه راهی برای فرار نخواهند داشت.

  آن‌ها باید با بیشترین سرعت ممکن به روند ذوب کردن طلاها ادامه دهند و امیدوار باشند که پروفسور به طریقی بتواند آلیسیا را کنار بگذارد. اگر تیتراژ پایانی را نیز تماشا کرده باشید، احتمالا متوجه شده‌اید که سرود مقاومت بلا چاو (Bella Ciao) در پایان شنیده‌ می‌شود. این آهنگ پر از مضامینی است که نقش مهمی را در کل سریال ایفا می‌کند؛ اما چیزی که این‌بار این آهنگ را پراهمیت‌تر می‌کند آن است که درواقع توسط چه شخصی خوانده می‌شود.

  مشخص شد نجوا نیمری بازیگر نقش آلیسیا سیرا این آهنگ را خوانده است؛ درواقع چند ثانیه پس از شروع تیتراژ پایانی، می‌توانید صدای این بازیگر را بشنوید. پیش از این، تنها اشخاصی که این آهنگ را خواندند، افرادی بودند که در کنار برلین و پرفسور حضور داشتند. (این آهنگ به نوعی برچسب کار آن‌ها است) آیا این بدان معنا است که در فصل پنجم آلیسیا به گروه پروفسور اضافه خواهد شد؟

  البته این چیزهایی که ذکر کردیم ممکن است تصادفی باشند و در فصل پنجم رخ ندهند. اما ارتباط بین آلیسیا و پروفسور در صحنه پایانی به شکلی بود که به مخاطب القا می‌کرد ممکن است این دو کاراکتر با یکدیگر متحد شوند.

  برخی از طرفداران معتقدند که آلیسیا ممکن است همان تاتیانا، همسر برلین باشد که در فلش‌بک‌ها راجع به او صحبت شده بود؛ اما این موضوع نیز تنها در حد نظریه و احتمال است. این دو زن به یکدیگر شباهت دارند، اما این دایانا گومز بود که نقش تاتیانا را در سریال ایفا کرده بود و نه نیمری.

  البته هنوز به طور قطع نمی‌توانیم رابطه بین آلیسیا و تاتیانا را رد کنیم. سریال خانه کاغذی در گذشته با افشای روابط خانوادگی بسیاری از طرفداران خود را شوکه کرده بود؛ به همین دلیل نیز ارتباط آلیسیا با تاتیانا چندان دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد. در هرصورت اگر مشاهده کردید که آلیسیا در فصل پنجم به گروه اضافه شد، چندان متعحب نشوید.

  اورسولا کوربیرو بازیگر نقش توکیو، راجع آینده کاراکترش با ریو گفت:

  مانند بسیاری از فرنچایزهای موفق، ممکن است که از روی سریال خانه کاغذی نیز فیلم و یا سریال‌های فرعی مختلفی ساخته شوند؛ گویا خود سازندگان سریال نیز با جان‌و‌دل از این موضوع استقبال می‌کنند. الکس پینا دراین‌باره گفت:

  پینا افزود:

  بنابراین حتی اگر فصل پنجم، فصل پایانی سریال خانه کاغذی نیز باشد، امکان دارد شاهد ساخت سریال‌ها و یا حتی فیلم‌های فرعی دیگری براساس شخصیت‌های جذاب آن باشیم.

  سریال Money Heist‎

  تریلر فصل پنجم سریال خانه کاغذی

  هنوز هیچ تریلری از فصل پنجم سریال خانه کاغذی منتشر نشده است.

  بیشتر بخوانید

  تاریخ پخش سریال ارباب حلقه‌ها [ + خلاصه داستان ]
  تاریخ پخش سریال چرخ زمان [ Wheel of Time ]
  فصل 5 سریال آخرین پادشاهی - The last Kingdom [ تاریخ پخش ]
  فصل 4 سریال وست ورلد - Westworld [ تاریخ پخش و داستان ]

  منبع مطلب : timecity.ir

  مدیر محترم سایت timecity.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تازه ترین اخبار فصل پنجم سریال Money Heist ؛ پایان راه سریال محبوب اسپانیایی

  تازه ترین اخبار فصل پنجم سریال Money Heist ؛ پایان راه سریال محبوب اسپانیایی

  هشدار اسپویل: با توجه به محبوبیت این روزهای سریال Money Heist فرض بر این است که خوانندگان این مطلب فصل چهارم (یا به عبارتی پارت دوم فصل دوم) این سریال را دیده باشند. از این رو در این مطلب بخش هایی از اتفاقات فصول منتشر شده از این سریال اسپانیایی فاش خواهد شد.

  در آخرین خبرهای مربوط به سریال سریال Money Heist باید گفت که نتفلیکس تایید کرده فصل پنجم این سریال آخرین فصل آن بوده و بدین ترتیب سرقت از بانک مرکزی اسپانیا آخرین پروژه پروفسور و دوستانش خواهد بود. بدنبال اعلام خبر رسمی پایان این سریال در فصل پنجم، بازیگران آن با یک پست اینستاگرامی به این موضوع واکنش نشان دادند که می تواند بخشی از ماجراهای فصل پنجم را فاش کند بر اساس تصویری که منتشر شده ماسک مشهور سالوادور دالی دیده می شود که روی زمین قرار گرفته و روی آن را خاکستر یا دوده گرفته است.

  اکثر بازیگران سریال Money Heist این تصویر را در اینستاگرام خود بازنشر کرده اند اما در این میان دو شخصیت ریو و پالرمو چنین کاری نکرده اند که باعث شده طرفداران سریال به این باور برسند که این دو شخصیت در فصل پایانی کشته خواهند شد. برخی دیگر از کاربران نیز فعال نبودن بازیگران این دو شخصیت را دلیل عدم بازنشر این پست دانسته اند.

  سریال Money Heist یا همان La casa de papel (به معنای خانه کاغذی) که در ایران با نام سرقت پول شناخته می شود یکی از سریال های محبوب این روزهای طرفداران تلویزیون و سریال های خارجی است که از آن با عنوان بهترین سریال خارجی زبان نتفلیکس یاد شده و حتی مسئله زبان اسپانیایی آن نیز نتوانسته از جذابیت و محبوبیتش در میان طرفداران غیرآشنا به این زبان بکاهد. فصل اول سریال Money Heist در دو بخش با اتفاقات و فراز و نشیب های زیادی همراه بود و علیرغم ضعف هایی که داشت توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  بدین ترتیب بود که سریالی که در آستانه کنسل شدن قرار داشته و تنها برای بینندگان داخلی در اسپانیا ساخته شده بود به یکباره به سریالی محبوب در سطح بین المللی تبدیل شده و نتفلیکس با در اختیار گرفتن سکان ساخت و پخش، آن را برای فصل دوم و احتمالا فصول بعدی به یک سریال بزرگ تر تبدیل کرد. فصل چهارم Money Heist پس از هشت اپیزود به تازگی به پایان رسیده و اکنون گمانه زنی ها در مورد اتفاقات فصل پنجم سریال آغاز شده است. سرقت از بانک مرکزی اسپانیا هنوز به پایان نرسیده و سارقان دوست داشتنی و گاه اعصاب خرد کن هنوز در داخل بانک به سر می برند و همین موضوع تضمین کننده ادامه این سریال در فصل پنجم خواهد بود. اما با توجه به اینکه فیلمبرداری فصل پنجم سریال Money Heist هنوز آغاز نشده انتظار نمی رود که در سال جاری میلادی شاهد پخش فصل پنجم باشیم.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  در اپیزود پایانی فصل چهارم شاهد بازگشت شخصیت لیسبون به بانک مرکزی اسپانیا بودیم، پس از آنکه پروفسور او را از زندان نجات داده و او را بار دیگر با تیم سارقان خود همراه ساخت. با این وجود این موضوع نمی تواند بهترین حرکت باشد زیرا آلوارو مورته بازیگر نقش پروفسور در سریال Money Heist به طور ضمنی اشاره کرده که با پایان این سریال، تنها شخصیت پروفسور باقی خواهد ماند.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  در حالی که سرقت از بانک Royal Mint در فصل اول سریال در جریان بود، پروفسور توانست راهی به درون احساسات راکل موریو ( با بازی ایتسیار ایتانیو) یافته و اگر چه این موضوع بخشی از برنامه و نقشه دقیق او نبود اما در نهایت عاشق کارآگاه رسیدگی به سرقت خود و اعضای گروهش شده و وقتی که هویت واقعی اش را برای معشوقش فاش کرد، راکل در نهایت با این موضوع کنار آمده و این دو زندگی جدیدی را در اسپانیا آغاز کردند. اما عشق این دو بعد از صحبت های مرموز و مبهم مورته ممکن است خیلی زود به پایان راه برسد.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  پروفسور راه خود را به عنوان یک شخصیت تنها و خجالتی آغاز کرد که به گفته خودش در طول دوران زندگی اش هیچگاه وارد روابط عاشقانه نشده و اصل و قانون اولش دوری از هر گونه ارتباطات احساسی و عاشقانه بود، اما وقتی که عاشق راکل شد زندگی بدون او را نمی توانست تصور و تحمل کند. این دو در فصل سوم Money Heist در جریان سرقت از بانک مرکزی اسپانیا در کنار هم و در داخل یک ون مخصوص کمپ زدن مسئولیت پشتیبانی و هدایت عملیات سرقت را بر عهده داشتند. اما پروفسور و راکل که اکنون نامش لیسبون (بر اساس قانون استفاده از اسم شهرها برای تمامی اعضای گروه) است در فصل سوم از هم جدا شده و در جریان یک عملیات تعقیب و گریز و توجه نکردن به نقشه از پیش تعیین شده توسط راکل، وی دستگیر شده و مورد بازجویی قرار می گیرد.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  با این وجود، پروفسور بعد از ساعاتی عذاب و سوگواری به این خاطر که فکر می کرد همسرش کشته شده، و بدنبال مطلع شدن از زنده بودنش، مانند همیشه نقشه ای دقیق کشیده و او را نجات داد. بدین ترتیب لیسبون در اپیزود آخر فصل چهارم توسط هلیکوپتر روی سقف بانک رها شده و بار دیگر به اعضای گروه سرقت پروفسور پیوست. اما با توجه به اینکه آلوارو مورته گفته دوست دارد در پایان سریال تنها شخصیت پروفسور باقی بماند، به نظر می رسد که لیسبون یا همان راکل نیز به سرنوشت اسلو، برلین و نایروبی دچار خواهد شد.

  وقتی که در فستیوال فیلم چلسی از بازیگر نقش پروفسور پرسیده شد که به نظرش در پایان این سریال شرایط برای شخصیت او چگونه خواهد بود، چنین گفت: «می دانم که این صحبت ها مرا به یک شخصیت نامحبوب تبدیل خواهد کرد. پروفسور یک مرد بسیار عجیب و غریب بود، یک مرد بسیار تنها و اتفاقاتی که در رابطه با گروه و پیدا کردن عشق برای او افتاد، در واقع فصل بسیار کوچکی از زندگی او بود». مورته در ادامه افزود: «اگر در مورد پایان این شخصیت صحبت کنیم، در حال حاضر فکر می کنم، دوست دارم او را در حالی ببینم که به تنهایی بازگشته است، آن زندگی تنها و مجرد که او همیشه به آن عادت داشت و در آن بسیار راحت دیده می شد».

  فصل پنجم سریال Money Heist

  اگر پروفسور در انتهای داستان تنها باقی بماند این بدان معناست که یا رابطه عاشقانه او با لیسبون به پایان رسیده و یا لیسبون کشته می شود. همزمان، ایتسیار ایتانیو که نقش لیسبون را بازی می کند می گوید که «راکل دوست دارد مادر و دخترش» را باز ببیند. ایتانیو در مورد ماجراهای شخصیت خود از راکل کارآگاه تا لیسبون سارق و شریک زندگی پروفسور چنین می‌گوید: «در ابتدا موضوع بیشتر در مورد دستگیری آدم های بد داستان بدون قربانی دادن تا حد ممکن بود. وقتی که او عاشق می شود، در واقع شبیه این است که همه این مسائل او را کور کرده و بدین ترتیب در می یابد در حال دفاع از چیزی بوده که آنطور که فکر می کرده نبوده است، یعنی سیستم».

  فصل پنجم سریال Money Heist

  لیسبونِ سریال Money Heist در ادامه می گوید: «آنگاه است که او به کار با گروه پرداخته و در می یابد که به عشق باور دارد، که به نقشه سرقت باور عقلانی دارد و نمی خواهد رابطه احساسی که بین او و پروفسور و البته دیگر اعضای گروه شکل گرفته را از دست بدهد». لیسبون بعد از خودداری از خیانت به پروفسور و دیگر اعضای تیم سرقت از بانک مرکزی اسپانیا در دوران دستگیری توسط پلیس، نشان داد که یکی از اعضای کلیدی گروه است.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  همچنین برخی از طرفداران سریال Money Heist این تئوری را مطرح کرده اند که دنور (خایمه یورنته) در ادامه داستان در می یابد که سینسیناتی در واقع فرزند واقعی او و استکهلم (استر آسبو) است. این عده از طرفداران سریال بر این باورند که استکهلم- که در ابتدا یکی از گروگان ها با نام مونیکا گاتزامبیده بود- ممکن است در تشخیص بارداری خود دچار اشتباه شده و بعد از رابطه با دنور باردار شده باشد. این بدین معناست که او پدر واقعی سینسیناتی است و نه آرتورو رومان (انریکه آرسه).

  اگر شما نیز از طرفداران سریال Money Heist بوده و این سریال را دنبال می کنید می توانید در بخش دیدگاه های روزیاتو، ایده ها و نظرات خود را در مورد آن با ما در میان بگذارید.

  بیشتر بخوانید: ۱۰ فیلم مهیج و دیدنی تاریخ سینما با موضوع «سرقت از بانک» [قسمت اول]

  کدام یک از شخصیت های سریال جذاب Money Heist را می پسندید؟

  آخرین اخبار و شایعات در مورد ساخت و زمان انتشار فصل پنجم سریال Money Heist

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا زندگی

  ایرنا زندگی

  احتمالا وقتی الکس پینا، خالق سریال «سرقت پول»، به آخرین ویرایش فیلم‌نامه این سریال نگاه می‌کرد، هرگز تصور نمی‌کرد سریال جذاب و هیجان‌انگیز او به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی چند سال اخیر تبدیل شود. این سریال اسپانیایی به شهرتی جهانی دست پیدا کرد و حالا میلیون‌ها هوادار در سراسر جهان منتظر تماشای فصل پنجم و پایانی آن هستند.

  سریال «سرقت پول» براساس زمان پخش چهار فصل دارد. فصل اول و دوم آن توسط شبکه اسپانیایی آنتنا ۳ پخش شد و به حدی از محبوبیت رسید که سرویس استریم نتفلیکس حق پخش و تولید آن را خریداری کرد. فصل سوم در سال ۲۰۱۹ و توسط نتفلیکس تولید و منتشر شد و فصل چهارم بهار امسال به دست هواداران رسید. اما سریال Money Heist براساس شبکه‌پخش‌کننده آن شامل دو فصل است. منتقدان باور دارند این شیوه فصل‌بندی براساس فرم و نوع داستان‌گویی سریال، دقیق‌تر به نظر می‌رسد.

  بنابراین ۱۵ اپیزود سریال که در سال ۲۰۱۷ پخش شد، فصل اول هستند و فصل دوم سریال هم شامل دو نیم‌فصل منتشرشده در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ می‌شود. تماشاگران وسواسی سریال هم اعتقاد دارند اپیزودهایی که توسط شبکه آنتنا ۳ اسپانیا ساخته شده، به مراتب کیفیت بالاتری از اپیزودهای ساخته‌شده توسط نتفلیکس دارد. اگرچه به نظر می‌رسید این سریال برای فصل پنجم و ششم هم تمدید می‌شود اما سرویس استریم نتفلیکس تایید کرد که «سرقت پول» در فصل پنجم به پایان می‌رسد و خبری از فصل ششم نیست.

  وضعیت تولید فصل پنجم سریال «سرقت پول»

  شایعاتی که پس از فصل چهارم سریال منتشر شد، این امید را در دل هواداران سریال روشن کرده بود که شاید «سرقت پول» حداقل برای دو فصل دیگر تمدید شود. اما سرویس استریم نتفلیکس پس از مذاکره با خالقان سریال به این نتیجه رسید که فصل پنجم می‌تواند بهترین پایان را برای سریال به همراه داشته باشد. بنابراین الکس پینا دست به کار شد. او مدتی پیش تصویری را از خودش در صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد که به نظر می‌رسید در حال نوشتن فیلمنامه فصل پنجم سریال «سرقت پول» باشد. الکس پینا در حالی برای نوشتن فیلمنامه سریال بازگشته که او فیلمنامه هیچکدام از اپیزودهای فصل چهارم را ننوشته بود و آخرین باری که نگارش داستان سریال «سرقت پول» برعهده او قرار داشت به فصل سوم بازمی‌گردد.

  الکس پینا به عنوان یکی از کلیدی‌ترین شخصیت‌های پشت سر سریال «سرقت پول» در سال‌های اخیر مشغول به تولید و توسعه سریال‌های تلویزیونی متعددی بوده و از آن‌جایی که به نظر می‌رسد او هنوز هم مشغله‌های بسیاری دارد، احتمالا ساخت فصل پنجم سریال «سرقت پول» به زمان بسیار بیشتری از قبل نیاز دارد. تماشاگران چشم به راه این سریال محبوب اسپانیایی برای تماشای فصل چهارم انتظار زیادی را تجربه نکردند. در حقیقت، سرویس استریم نتفلیکس فصل چهارم را تنها ۹ ماه پس از انتشار فصل سوم منتشر کرد و شاید همین اتفاق باعث شد که «سرقت پول» به پرتماشاگرترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تبدیل شود.

  اما به نظر می‌رسد فصل پنجم و پایانی سریال قطعا تا پایان سال ۲۰۲۰ منتشر نمی‌شود. شیوع ویروس کرونا هم شرایط را پیچیده‌تر کرد. این ویروس مرگبار که در کشورهای اروپایی و به ویژه اسپانیا وضعیت چندان مساعدی ندارد، می‌تواند بزرگترین مانع در تولید و توسعه فصل پایانی سریال «سرقت پول» باشد.

  شاید جالب باشد بدانید آنخل سیلوستره، بازیگر سریال‌های «نارکس» و «هشت حس» به فصل پنجم و پایانی سریال «سرقت پول» پیوسته اما مشخص نیست او چه نقشی در اپیزودهای پایانی یکی از محبوب‌ترین سریال‌های چند سال اخیر دارد.

  تاریخ انتشار فصل پنجم و پایانی سریال «سرقت پول»

  سرویس استریم نتفلیکس و عوامل سریال «سرقت پول» هیچ اطلاعاتی درباره تاریخ احتمالی پخش و انتشار فصل پنجم آن منتشر نکرده‌اند. به نظر می‌رسد این سریال حداقل تا پایان سال ۲۰۲۰ حتی در مرحله تولید هم قرار نمی‌گیرد. بنابراین برای تماشای فصل پایانی سریال «سرقت پول» باید تا میانه سال ۲۰۲۱ صبر کنید. فرایند تولید و فیلمبرداری سریال هم با توجه به شیوع ویروس کرونا با تاخیر دنبال می‌شود و احتمالا سرعت بسیار پایین‌تری دارد.

  براساس اطلاعاتی که سرویس استریم نتفلیکس به صورت رسمی اعلام کرده، فصل پایانی سریال «سرقت پول» ده اپیزود دارد که در مقایسه با فصل چهارم دو اپیزود بیشتر است.

  داستان سریال «سرقت پول» درباره چیست؟

  مردی با نام مستعار «پروفسور» با همراهی ۸ نفر که هیچ‌ شناختی از یکدیگر ندارند، آماده سرقت از یک کارخانه چاپ اسکناس در پایتخت اسپانیا می‌شوند. این ۸ نفر برای اینکه هویت واقعی‌شان برای همیشه پنهان بماند، تصمیم می‌گیرند با نام‌ شهرهای مختلف جهان بخشی از گروه بزرگ دزدی باشند. بنابراین برلین، مسکو، دنور، توکیو، هلسینکی، اسلو، ریو و نایروبی زیر نظر پروفسور آماده می‌شوند تا برای حمله به کارخانه چاپ اسکناس، نگرانی خاصی وجود نداشته باشد.

  شاید جالب باشد بدانید ساختمانی که پروفسور و افرادش به آن حمله می‌کنند، در دنیای واقعی دفتر مرکزی تحقیقات ملی اسپانیا است. تلاش توکیو و سایر اعضای گروه، در همان قد نخست نتیجه می‌دهد و آن‌ها به راحتی وارد چاپخانه اسکانس می‌شوند. اعضای گروه پروفسور با لباس‌های قرمز و ماسکی به شکل صورت سالوادور دالی، نقاش سورئال اسپانیایی، با تسخیر چاپخانه موفق می‌شوند ۶۷ نفر را گروگان بگیرند. حالا آن‌ها به هزاران یورو پول نقد دسترسی دارند اما هدف اصلی نایروبی و دوستان ناشناخته‌اش تنها پول‌های موجود در کارخانه چاپ اسکناس نیست. آن‌ها به دنبال ۲۴۰۰ میلیون یورو پول غیرقابل تعقیب هستند.

  منبع مطلب : life.irna.ir

  مدیر محترم سایت life.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زهرا 8 ماه قبل
  1

  بچه لج کرده میگه میخوام شرکت کنم

  0
  زهرا صحرائی 8 ماه قبل

  بچه ام میخوام شرکت کنم

  نصیر احمد ملکی 10 ماه قبل
  0

  عشقم تو را دوست دارم

  1
  واتساپ ۴۰۵ 3 ماه قبل

  😒

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید