توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سهام عدالت بانک تجارت کی واریز میشه

  1 بازدید

  سهام عدالت بانک تجارت کی واریز میشه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سازوکار فروش سهام عدالت در بانک تجارت / سهام در بالاترین قیمت فروخته شد!

  سازوکار فروش سهام عدالت در بانک تجارت / سهام در بالاترین قیمت فروخته شد!

  به گزارش تجارت‌نیوز، سهامداران سهام عدالت که روش آزادسازی مستقیم را برای سهام خود انتخاب کردند در روزهای ششم تا سیزدهم خرداد ماه فرصت داشتند که تا با مراجعه به بانک نسبت به فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت اقدام کنند.

  حدود چهار هفته از آغاز این فرایند می‌گذرد و هنوز بسیاری از سهامداران نسبت به عدم واریز پول فروش سهام عدالت خود معترض هستند؛ معترضان از بانک‌های مختلف شکایت دارند، یکی از آنها بانک تجارت است که اظهارات برخی از مخاطبان را در این خصوص در این جا می‌خوانید:

  «یکی بیاد جوابگو بشه بانک تجارت، رفاه و مسکن چرا واریز نمیکنین از ۶ خرداد برای فروش بانک تجارت گذاشتم یعنی چی واریز نمیکنین.»

  «چرا بانک تجارت واریز نمیکنه من الان ده روز فروختم»

  «بانک تجارت هنوز واریز نکرده این در کمال بی انصافی هست لطف کنین حد اعقل بگین چه وقت واریز میشه نه اینکه فقط حرف تکراری میزنین»

  «یک جواب بده بانک تجارت چرا نمیریزه سهام ملتو ،بابا مردم لازم دارن»

  «من ۲۳ روزه بانک تجارت سفارش فروش دادم هنوز یه ریالم واریز نکرده»

  پاسخ بانک تجارت به مشتریان خود

  علیرضا ناصری، قائم مقام کارگزاری بانک تجارت‌، در این خصوص به تجارت‌نیوز گفت: کارگزاری کاری که بر عهده داشته را انجام داده است، بانک پرتفوی متقاضیان فروش سهام عدالت که به بانک تجارت درخواست داده‌اند را برای ما فرستاده است، ما هم طی یک نامه آن را به شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار ارجاع دادیم.

  وی عنوان کرد: چند روزی ابتدا به خاطر مشکلات سیستمی و بعد از آن به علت ترافیک کاری زمان برد تا آن را تجمیع کردند و برای ما لیست فروش سهام عدالت را برای ما فرستاند که سعی کردیم در بالاترین قیمت این سهام را بفروشیم که فروش آن در هفته گذشته و حتی دیروز انجام شد.

  ناصری ادامه داد: صندوق سپرده‌گذاری مرکزی باید لیستی از نام متقاضیان، شماره حساب و مبلغ واریزی برای هر فرد برای ما ارسال کند که هنوز این لیست را برای ما نفرستاده است. این صندوق هم به ما گفته است که در نوبت دریافت لیست هستیم. بنابراین در حال حاضر لیستی نداریم که براساس آن واریزی‌ها را انجام دهیم و منتظر ارسال آن از سوی صندوق سپرده‌گذاری مرکزی هستیم.

  وی در پایان تاکید کرد: کارگزاری بانک تجارت وظیفه خود را انجام داده و سهام را در بالاترین قیمت فروخته است و واریز پول سهام عدالت مشتریان بانک در انتظار دریافت لیست از سوی صندوق سپرده‌گذاری مرکزی است.

  درباره حداقل ارزش فروش ۳۰ درصد سهام عدالت، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت هم اخیرا گفته بود: حداقل دریافتی مشمولان از فروش ۳۰درصد سهام ۲.۵ تا ۵ میلیون تومان است.

  حسین فهیمی همچنین گفته بود: مابه‌التفاوت به‌زودی از سوی بانک‌ها به حساب افراد واریز می‌شود.

  آخرین جزئیات واریز پول فروش سهام‌عدالت

  آخرین جزئیات واریز پول فروش سهام‌عدالت

  به گزارش تجارت‌نیوز، مشمولان سهام‌عدالت از ۱۸ مرداد همزمان با عید غدیر می‌توانند ۳۰ درصد دیگر از سهام‌ عدالت خود را از طریق کارگزاری‌ها بفروشند. پیش از این ششم خردادماه در اولین مرحله آزادسازی سهام‌عدالت امکان فروش ۳۰درصد از کل ارزش سهام برای مشمولان فراهم شده‌ بود و از ۱۸ مرداد، آنها می‌توانند تا ۶۰ درصد سهام‌شان را بفروشند.

  در حال حاضر ارزش برگه‌های ۵۳۰ هزار تومانی سهام‌عدالت به حدود ۲۰ میلیون و ارزش برگه‌های یک‌میلیونی حدود ۴۰ میلیون تومان رسیده و این یعنی مشمولان به ترتیب می‌توانند ۲۴ میلیون و ۱۲ میلیون تومان از سهام ‌عدالت خود را بفروشند. هر چند هنوز خیلی از مشمولانی که ۳۰ درصد اول سهام‌عدالت خود را فروخته بودند در انتظار واریز پولشان هستند.

  دلایل احتمالی واریز نشدن پول فروش سهام‌عدالت

  حسین‌فهیمی، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام‌عدالت می‌گوید تا پایان تیر ماه حدود دو میلیون و ۱۰۰هزار نفر از مشمولان سهام‌عدالت، درخواست فروش ۳۰درصد از سهام خود را ثبت کرده‌اند که تاکنون که تاکنون سهام یک‌میلیون و ۲۰۰هزار نفر از آنها فروخته شده و در این‌بین حدود ۹۰۰هزار نفر همچنان در انتظار فروش سهام‌عدالت هستند. آخرین آمار از واریز پول‌فروش سهام‌عدالت نشان می‌دهد از مجموع دوهزار و ۷۵۰میلیارد تومان سهام فروخته شده، حدود دوهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب مشمولان واریز شده و ۱۵۰میلیارد تومان آن باقی‌مانده است.

  شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرده با توجه به اینکه مشمولان سهام‌عدالت به صورت حضوری و الکترونیکی در بازار سرمایه احراز هویت نشدند و تنها از طریق ارائه شماره شبای بانکی و تلفن‌همراه به‌نام خود فرد احراز هویت آنها انجام شده است، بنابراین مشمولانی که اطلاعات هویتی آنها با کوچک‌ترین مشکلی روبه‌رو بوده از مرحله سفارش‌گیری حذف شده‌اند. این افراد باید با مراجعه به سامانه سهام‌عدالت یا با مراجعه به کارگزار خود مشکل هویتی خود را برطرف کنند.

  مواردی وجود دارد که شماره شبای بانکی تعدادی از مشمولان اشتباه، راکد یا مسدود بوده و به همین علت این وجوه به حساب آنها واریز نشده است و این افراد نیز باید اطلاعات بانکی خود را اصلاح کنند.

  یکی از دلایل کم بودن ارزش سهام عدالت مربوط به کسانی است که مالک اولیه سهام‌عدالت فوت شده و پس از انحصار وراثت مبلغ‌اولیه بین چند نفر تقسیم شده و به هر کدام از ورثه، مبلغ کمتری به ارث رسیده است.

  دلیل دیگر واریز پول کمتر این است که هنوز کل سهام فرد فروخته نشده و پس از فروش مابقی سهام‌عدالت باقی‌مانده پول آن واریز خواهد شد.

  روح‌الله میرصانعی، دبیر کانون کارگزاران بورس می‌گوید سفارش‌های سهام‌عدالت توسط کارگزاری‌ها گرفته و ارجاع می‌شود اما در حال حاضر ابهاماتی در اجرای سفارشات سهام‌عدالت وجود دارد که ممکن است چند روز زمان ببرد تا کارگزار با ناظر هماهنگ کند و فروش انجام دهد. برخی از کارگزاران هم فرایند فروش را انجام داده‌اند اما نتوانستند گزارش را ار سپرده‌گذاری در مورد این‌که فروش به چه نحوی توزیع و بین مشتریان تقسیم می‌شود را دریافت کنند.

  آمار فروش سهام‌عدالت در برخی کارگزاری‌ها

  مسئولان کارگزاری‌های مختلف هرکدام در مصاحبه‌هایی جداگانه با خبرگذاری‌ها از وضعیت فروش سهام‌عدالت و واریز پول آن به حساب مشتریانشان خبر داده‌اند. در اینجا آمار ارائه شده توسط ۹ کارگزار بانک ملی، بانک ملت، بانک کشاورزی، مفید، آگاه، بانک ملی، بانک آینده، بانک انصار، بانک صادرات و کیان را جمع‌آوری کرده‌ایم.

  مدیر معاملات کارگزاری بانک‌ملی گفته ۹۵درصد سهام‌عدالت افرادی که بانک‌ملی را انتخاب کرده بودند، فروخته شده و ۷۰درصد واریزی‌ها هم انجام شده‌است. آنطور که مژگان ارجمند اعلام کرده، بخش بزرگی از واریزی‌ها درنیمه تیرماه به مبلغ ۶۰۰میلیارد تومان بوده‌است.

  مهدی پورستار، مدیرعامل کارگزای بانک‌ملت می‌گوید تمام درخواست‌های فروشی که تا روز ۱۸ تیرماه از سوی شرکت سپرده‌گذاری تایید شده و لیست‌فروش و واریز آن برای ما ارسال شده‌است، فروخته شده و وجوه آن پرداخت شده‌است. به گفته پورستار، حدود ۳۵۰ میلیارد تومان تا به حال به حساب سهام‌داران واریز شده، که حدود یک میلیارد تومان آن به علت نقض اطلاعات سهام‌داران برگشت خورده‌است.

  مدیرعملیات اوراق‌بهادار کارگزاری بانک کشاورزی می‌گوید تا به الان ۱۱۰میلیارد تومان در قالب پول سهام‌عدالت برای سهام‌داران واریز کردیم. سهام‌عدالت کسانی که در روزهای ششم تا دهم خرداد درخواست خود را ثبت کرده‌اند فروخته شده و این افراد پول سهام خود را به صورت کامل دریافت کرده‌اند و در حال فروش سهام‌عدالت مشمولانی هستیم که درخواست خود را بعد از این تاریخ ثبت کرده‌اند. کارگزاری مفید اعلام کرده تا پایان تیرماه، سهام ‌عدالت ۵۲هزار و ۶۴۰نفر از مشمولان را فروخته که ارزش آن ۱۰۸میلیارد تومان بوده‌است. از این رقم حدود ۸۰میلیارد تومان در ۱۴ نوبت به حساب مشمولان واریز شده و مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان به دلیل مغایرت حساب از سوی بانک برگشت داده شده است. همچنین واریز مبلغ ۲۸ میلیارد تومان نیز در انتظار دریافت اطلاعات حساب افراد از سوی سپرده‌گذاری مرکزی است.

  کارگزاری آگاه اعلام کرده در اولین نوبت واریزی ۸۵۰میلیون تومان از طرف کارگزاری آگاه در روز چهارم تیرماه به حساب سهام‌داران واریز شد. براساس آخرین اظهارات مدیر عامل این کارگزاری، طی پنج‌مرحله مبلغ ۸۷میلیارد تومان فروش انجام شده که در چهار مرحله ۷۱میلیارد تومان به حساب مشتریان واریز شده‌است.

  مدیر عامل کارگزاری آینده می‌گوید در مجموع این کارگزاری در چهار نوبت سهام متقاضیان را به ارزش شش‌میلیارد و ۹۲۴ میلیون تومان فروخته که تنها ۷۹ میلیون تومان آن معادل یک درصد از کل فروش به حساب سهامداران واریز شده.  احمد اشتیاقی می‌گوید شش‌میلیارد و ۸۴۵میلیون تومان پول‌ فروش سهام‌عدالت قرار است این هفته به مشتریان برسد.

  مسئول پذیرش مشتریان کارگزاری بانک انصار می‌گوید سهام ۲۵هزار نفر به فروش رفته و پول آن واریز شده، برای پنج‌هزار نفر باقی‌مانده به علت نقض اطلاعات پرداختی انجام نشده است. قرار است شرکت سپرده‌گذاری تا پایان هفته لیستی از اطلاعات پنج‌هزار نفر باقی‌مانده را بدهد که ببینیم مشکل کجاست.

  مهدی‌کباری، مدیر عامل کارگزاری بانک صادرات می‌گوید ما پول سهام‌عدالت بیش از ۹۵درصد از سهامداران را واریز کرده‌ایم و ممکن است در این بین برای تعدادی از سهامداران به علت نقض اطلاعاتی مثل شماره‌ملی، حساب و شبا پرداخت نشده باشد.

  جدول فروش سهام‌عدالت که توسط کارگزاری کیان منتشر شده نشان می‌دهد این کارگزاری تا ۲۲ تیرماه سهام‌عدالت حدود ۱۵ هزار نفر را به ارزش پنج‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته و به حساب مشمولان واریز کرده‌است.همچنین این کارگزاری سهام‌عدالت برخی مشمولان را در ۲۵و۲۸ تیرماه فروخته و در انتظار اعلام فهرست توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی است.

  واکنش‌ها به فروش سهام‌عدالت در فضای مجازی

  نظراتی که کاربران در فضای مجازی منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد وضعیت واریز پول فروش سهام‌عدالت کمی وخیم‌تر از آن است که کارگزاری‌ها و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی می‌گویند. برخی از آنها می‌گویند بعد از ۵۰ روز هنوز مبلغی در ازای فروش سهام‌عدالتشان واریز نشده است. برخی می‌گویند مبالغ واریز شده خیلی کم و در حد کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است. برخی از کاربران گفته‌اند بعد از تماس با شماره ۱۵۶۹ متوجه شده‌اند سفارش فروش‌شان ثبت نشده. برخی هم از دلایل مطرح شده برای واریز نکردن پول سهام‌عدالت پیچیدگی و مشکل وجود نداشت اما برای واریز فروش می‌گویند شماره شبا اشکال دارد؟

  یکی از کاربران نوشته «من هفتم خردد درخواست فروش ۳۰ درصد را به بانک قوامین دادم، واریزی‌هایش ۱۰هزار تومان و ۵هزار تومان بوده و نوشته علی‌الحساب!» یکی دیگر از کاربران نوشته «پست بانک بعد از ۶۰ روز برای من ۲۴ هزار تومان واریز کرده‌است. من اگر لازم نداشتم که سهامم را نمی‌فروختم» شخص دیگری می‌گوید «قرار شد یک هفته تا ۱۰ روز پول واریز کنند. بانک مسکن الان یک ماه است فروختم، ۱۰روز پیش یک  ۱۹۰ هزار تومان و یک ۱۰ هزار تومان واریز کرده است.» یکی از مشتریان بانک ملت می‌گوید «۲۴تیر درخواست فروش به بانک ملت دادم اما هنوز هیچی از بانک ملت دریافتی نداشتم.» از جمله کسانی که به واریز مبلغ کم اعتراض داشتند می‌توان به کاربری اشاره کرد که می‌گوید « بعد از ۵۰ روز دیروز بانک ملی ۷۰ هزار تومان واریز کرد. این می‌تواند امیدی باشد برای واریزی بقیه پول.»

  یکی از کاربرانی که بعد از مدت‌ها متوجه شده سفارشش ثبت نشده بوده ‌است، می‌گوید «من از بانک توسعه تعاون فروختم، ۴۰ روز معطل شدم بعد فهمیدم اصلا درخواستم را ثبت نکردند. رفتم از طریق کارگزاری مبین فروش زدم و در ۱۰ روز پنج‌میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به حسابم واریز کرده ‌است.»

  منبع: روزنامه هفت‌صبح

  پول سهام عدالت در روز‌های آینده به حساب شبای سهامداران واریز می‌شود | تأخیر در واریزی‌ها به‌دلیل اطلاعات نادرست مردم است؟

  پول سهام عدالت در روز‌های آینده به حساب شبای سهامداران واریز می‌شود | تأخیر در واریزی‌ها به‌دلیل اطلاعات نادرست مردم است؟

  نجمه سرباز| شهرآرانیوز، حسین فهیمی در پاسخ به اینکه کسانی که روش مدیریت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند، از چه زمانی این سهام عدالت در پرتفوی آن‌ها قرار می‌گیرد و سهام آن‌ها قابل خرید و فروش خواهد شد، افزود: برای آن‌هایی که سهام عدالت به آن‌ها تخصیص داده نشده بود، از روز شنبه ۱۴ تیر ماه این سهام به آن‌ها تخصیص داده خواهد شد و کسانی که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند اولاً دارایی خود را در پرتفوی سهام ببینند، ثانیاً می‌توانند سهام خود را اضافه کنند، بفروشند، تبدیل کنند و یا نگه دارند و این اختیار با آن‌ها خواهد بود.

  دلایل تاخیر در فروش سهام سهامداران عدالت چیست؟

  با این حال با گذشت حدود ۴۰ روز از آغاز واگذاری سهام عدالت، مشکلات مردم با دریافت پول از بانک‌ها و کارگزاری‌ها همچنان ادامه دارد. سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت همچنین در این خصوص گفت: کارگزاران براساس شرایط بازار و وضعیت سهم، سهام این افراد را در بورس یا فرابورس به فروش می‌رسانند و پول را در روز‌های آینده به حساب شبای آن‌ها واریز خواهند کرد.


  فهیمی در خصوص دلایل تاخیر در فروش سهامسهامداران عدالت افزود: واقعیت این است که اطلاعات این افراد جدید روز گذشته در اختیار شرکت سپرده گذاری مرکزی قرار گرفت و از روز گذشته اطلاعات آن‌ها بروز رسانی و در اختیار کارگزاران قرار می‌گیرد.


  وی درباره افرادی که قبل از ۱۵ خردادماه گذشته فرم‌هایفروش سهام عدالت خود را تکمیل کرده، اما هنوز وجهی دریافت نکرده اند، تاکید کرد: افرادی که شماره شبای حساب بانکی آن‌ها صحیح، مورد تایید بانک مرکزی و فعال بوده و شماره تلفن همراهشان نیز به نام خود فرد بوده است، تمام وجه را در روز‌های اول آزادسازی سهام عدالت دریافت کرده‌اند.


  فهیمی با بیان اینکه براساس مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار، مشمولان سهام عدالت با ارائه شماره حساب شبای معتبر و فعال و تلفن همراه به نام خود از فرایند شناسایی مشتری نزد بازار سرمایه (ثبت‌نام در سجام، احرازهویت سجام، ارائه مدرارک و پرداخت هزینه ...) معاف شدند، افزود: تعدادی از افراد همچنان با مشکل شماره تلفن همراه به نام خود روبرو هستند و برای برخی افراد نیز بانک مرکزی شماره شبای آن‌ها را تایید نکرده یا حساب بانکی آن‌ها غیر فعال بوده است.


  به گفته وی، افرادی هستند که شماره شبای آن‌ها تایید شده، اما بیش از ۶ ماه است که حساب آن‌ها راکد بوده و نمی‌توان وجه این افراد را به حسابشان واریز کرد.


  سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: حفاظت از دارایی‌های مشمولان سهام عدالت و پس از فروش سهم، حفاظت از وجوه آن‌ها از اولویت‌های مهم این شرکت است که با وسواس و سختگیری این امر را انجام می‌دهیم تا دارایی سهامداران سهام عدالت تحت هیچ شرایطی در خطر نباشد و این سخت‌گیری باعث بروز تاخیر‌هایی در خصوص برخی مشتریان کارگزاری‌ها شده است.


  فهیمی درمورد عدم مشاهده سبد سهام عدالت سهامداران در برخی از شرکت کارگزاری‌ها نیز افزود: این شرکت‌ها اگر سیستم‌های خود را بروز رسانی کنند این مشکل برطرف می‌شود.

  سهام عدالتم را فروختم اما هیچ پولی به حسابم نیامد!

  اما پیام‌های مردم به شهرآرانیوز حاکی از آنست که با وجود رعایت این دونکته، صحت اطلاعات و زمان واگذاری، نه تنها پول را کامل نگرفته‌اند که در برخی از موارد حتی ریالی به حسابشان واریز نشده است.


  «من هشتم خرداد سهام فروختم هیچ وجهی به حسابم نیامده!»

  «با عرض سلام من از همان روز اول روش مستقیم انتخاب کردم و خودم بیشتر از یکسال هست که در بورس فعالیت دارم و شماره تلفن من هم چندین سال هستش که به نام خودم هست، ولی هنوز که هوزه من با خطای شماره سهام دار نامعتبر است روبه رو میشوم علت این امر چیست؟»

  «آقا هم شماره شبا هم شماره موبایلم درسته چرا نمیریزن نندازین گردن مردم»

  «سلام. اقا. کجا تمام کمال پول ما را دادین من ۶ خرداد فروختم سهام من یک میلیونیه فقط ۶۰۰ تومان واریز کردن. چاقای فهیمی اون‌هایی که قبل ۱۵ فروختن تمام کمال پولشونو گرفتن. تورو خدا پیگیری کنین.»


  «آیا امکان انتقال قانونی سهام عدالت به کد بورسی دیگری بصورت قانونی وجود دارد؟»


  «از ۹ خرداد ازادسازی مستقیم انجام دادم تا امروز هرچی میرم بانک میگه اطلاعات سهام دار از سامانه سهام عدالت ارسال نشده کسیم نیست برسی کنه و جوابمونو بده؟»

  «من ۱۴ خرداد درخواست فروش دادم... اما بانک نفروخت و گذاشت گرون شه و تا حالام نفروخته و یک تک تومنم ب حسابم نیومده... حیله‌ای که زدن این بود ک بذارن گرون بشه و بعد بگن تاخیر در واریز داشتیم و ما همون دو روز اول به قیمت اون زمان فروختیم... هنوز منتظرم، چون بچم مریضه و یک ماهه قراره ببرمش تا یه دکتر خوب ببینتش»

  «بابا این کار‌ها چیه حساب فعال نداشتن شاید طرف پول نداشته با حسابش کار کنه اخه این شد حرف یه چیزی بگید که با عقل جور در بیاد حالا تکلیف چیه باید بریم کار کنیم با حسابمون تا پول بهمون بدین واقعا متاسفم هستم برای خودم که احتیاج به شما داریم»


  «ماهم از ۱۹خرداد سهام فروختیم تا حالا یک قرون هم واریز نشد ملت و به بازی گرفتن این‌ها همیشه با این حرفهاشون مردم و میزارن سرکارپس انصافتون کجا رفت»

  «باسلام لطفأ کاری کنیدکسانی که ممکنه اطلاعاتشان درست نباشه زوداصلاح بشه تاسهام عدالت براشون واریزبشه مردم نیازمندهستن»


  «افرادی که شماره شبای حساب بانکی آن‌ها صحیح، مورد تایید بانک مرکزی و فعال بوده و شماره تلفن همراهشان نیز به نام خود فرد بوده است، تمام وجه را در روز‌های اول آزادسازی سهام عدالت دریافت کرده‌اند.


  آقای فهیمی این مزخرفات یعنی چی؟»

  «منم مستاجر سی درصد سها م عدالت را به بانک صادرات فروختم حلا حدود ۳۵ روز است که برام نربختن کسی جواب بده»


  «والا من که ۳۳ روز درخواست فروش زدم بانک انصار دریغ از یه هزاری وقتی هم زنگ میزنی بانک میگه کارگزاری کارگزاری میگه شرکت سپرده گذاری معلوم نیست تو این اداره‌ها چه خبره نه مدیریت بلدن نه درست خدمت کنند نه درست جواب بدن نه علم دارن خسته شدم نزدیک ۲۰۰ هزار تو این یک ماه فقط پول شارژ دادم من موندم انصاف کجا رفته این همه اعتراض دارن این همه انتقاد چرا پیگیری نمیکنند نمیدونم البته درسته اونا که نمیدونند بدهکاری یعنی چی خجالت زن و بچه یعنی چی»


  «مگه نمیگن سهام اعدالت میاد تو پرتفوی شخصی!»

  «پس چرا کارگذاری مفید همچنان هرکی سوال میپرسه میگه! امکان انتقال به پرتفوی نداره»


  «ما نفهمیدیم کی راست میگه کی دروغ»

  «این آقای فهیمی چرت میگه یا خبرگزاری‌ها دروغ می‌نویسند نفهمیدیم بابا بخدا مردم سرکار گذاشتن چند وقت الان کد بورسی گرفتیم هر چقدر میخواهیم ببینیم این سهام عدالت کی در پرتفوی سهامداران قرار بگیره همش سرکاریست و بس بابا به خدا مردم گذاشتن سرکار سهام عدالت مردم که آزاد کردن همه سهامشون بانک‌ها و کارگزاری‌ها دارن از چنگشون در میارن به خدا»

  بیشتر بخوانید:

  دلایل واریز نشدن پول فروش سهام عدالت

  سود سهام عدالت باید از طریق سجام واریز شود

  نحوه مشاهده سبد سهام مشمولان سهام عدالت

  فیلمی تکان‌دهنده از هجوم مردم برای خرید دلار ۲۲ هزار تومانی!

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی الماسی 18 روز قبل
  1

  من۶۰ درصد از همان اوایلی که دولت ۶۰ درصد برای فروش ازاد کرد از طریق سامانه سجام حضوری انجام دادم هیچ مشکلی هم تو شمارهام ندارم چون اگه مشکل داشت چطوری یه یک ملیونو خورده های اون هم به صورت خورد خورد واریز کردهای

  علی الماسی 18 روز قبل
  0

  من همان اوایل که دولت، ۶۰درصد سهام را برای فروش ازاد کرد حضوراز طریق سجام ازد سازی راانجام دادم وباهمان شماره حسابی که یارانه دریافت میکنم وشماره شبایی که ازخود بانک گرفتم وشماره موبایلی که ازاول به نام خودم بوده ثپت کردم و بعد از مدت خورد خورد یه یکملیونو خوردای جمع واریزی داشتم ولی دیگه همان شدسهامم هم۵۳۲۰۰۰ تومنی هست اگر اشتباه ازشماره حسا ب یا شماره شبا یا شماره تلفن یا کد ملی بود چطور اون مبلغ های نا چیز وخورد خورد

  واریز میشد ـجواباتون اصلا منتقی نیست یایه جواب درست به مردم بدین یت پول مردم تسویه کنید

  عباس ملک زاده 2 سال قبل
  0

  سلام الان نزدیک 5ماه شوده کارگزار بانک تجارت 700هزارتومان واریز کرده به هر جاهم زنگ میزنم جواب درستی به من نمیدن .

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید