در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سوالات ایین نامه موتور سیکلت ۹۹

  1 بازدید

  سوالات ایین نامه موتور سیکلت ۹۹ را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آزمون های آیین نامه موتورسیکلت 99 (اگه میخوای قبول شی کلیک کن)

  آزمون های آیین نامه موتورسیکلت 99 (اگه میخوای قبول شی کلیک کن)

  در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر

  لطفا از طریق تلگرام به آی دی زیر پیام دهید.

  آی دی تلگرام :

  @hdaneshjoo

  منبع مطلب : test-drive.ir

  مدیر محترم سایت test-drive.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  🥇400 سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت 99【دانلود فوری + جدید جدید】

  🥇400 سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت 99【دانلود فوری + جدید جدید】

  😉 دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی موتورسیکلت

  Questions of the original motorcycle driving license

  افرادی که قصد گرفتن گواهینامه موتورسیکلت دارند باید مراحل آزمون آیین نامه را بگذرانند. یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به بهترین نتیجه در کوتاه‌ترین زمان در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت سال ۹۹ است.

  دقیقا این سوالات در آزمون اصلی موتورسیکلت داده می شود

  اگر سوالات را کامل مطالعه کنید ۱۰۰ در ۱۰۰ در همان آزمون اول قبول خواهید شد

  دانلود عین سوالات آیین نامه اصلی pdf :

  بخش ۱ بخش ۲ بخش ۳

  😉 آزمون آیین نامه اصلی موتورسیکلت شماره یک

  سوالات آیین نامه موتورسیکلت تابلو

  😉 آزمون آیین نامه اصلی موتورسیکلت شماره دو

  😉 آزمون آیین نامه اصلی موتورسیکلت شماره سه

  😉 آزمون آیین نامه اصلی موتورسیکلت شماره چهار

  😉 آزمون آیین نامه اصلی موتورسیکلت شماره پنج

  😉 آزمون آیین نامه اصلی موتورسیکلت شماره شش

  تست آزمون آیین نامه موتور سیکلت

  😉 افرادی که گواهی نامه پایه سه دارند برای گرفتن گواهی نامه موتور راه ساده‌تری دارند

  آزمون آیین نامه اصلی که برای گواهی‌نامه پایه سوم میگذرانید شباهت‌های بسیار زیادی با آزمون اصلی آیین نامه موتور دارد بنابراین افرادی که گواهی نامه پایه سوم دارند خصوصا اگر به تازگی این گواهی‌نامه را اخذ کردند بسیاری از راه را رفته‌اند و تنها کافیست با بخش‌های مختلف موتور آشنا شوند و قوانین محدودی که در مورد تردد موتور وجود دارد را بدانند.

  این افراد تنها با دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت می‌توانند با خواندن چند نمونه اول به موفقیت برسند.

  😉 کدام نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت به درد می‌خورد؟

  باید چند ویژگی مشخص در مورد سوالات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت به دردتان می خورد. اولین نکته اعتبار وب سایت و سابقه آن است، اعتبار سوالات و پاسخ‌نامه بسیار مهم است.

  نظرات را بررسی کنید. میزان بازدید و بازخورد سوالات را چک کنید. نکته دوم صحت پاسخ نامه است. پاسخ نامه باید بارها و بارها توسط افسران و مربیان با تجربه چک شود تا به هیچ عنوان نقصی در آن وجود نداشته باشد. نکته دیگر تاریخ سوالات است.

  سوالاتی که مربوط به بیش از ۱۰ سال گذشته هستند به درد نمی‌خورد. بدانید که هر چه سوالات جدیدتری تهیه کنید شانس قبولی شما بالا خواهد رفت.

  دانلود سوالات آیین نامه موتورسیکلت

  در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت احتمال آنکه تغییر رویکردی طی سال‌های اخیر به وجود آید که شما از آن بی خبر باشید زیاد است به این ترتیب به مشکل می‌خورید. نکته دیگر کیفیت سوالات است.

  در صورتی که سوالات به صورت فایل پی دی اف در اختیار شما قرار میگیرد باید کیفیت و اندازه تصاویر مناسب باشد، باید بتوان این فایل‌ها را در گوشی و تبلت نیز استفاده کرد. بنابراین باید در زمینه کیفیت بصری نیز وسواس کافی به خرج داده شود. در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت به صورت نرم افزارهایی ارائه می‌شود چک کنید که سیستم مورد نیاز شما را پوشش می‌هد یا خیر.

  😉 فکر راندن موتور بدون گواهینامه را از سر بیرون کنید

  متاسفانه سال‌هاست که شاهد طیف وسیعی از موتورسواران بدون گواهی‌نامه هستیم. راندن موتور بدون گواهی‌نامه حماقت محض است. به هیچ عنوان فکر راندن موتور بدون گواهی‌نامه به سرتان نزند حتی اگر بر این دستگاه مسلط هستید.

  مطمئن باشید که حادثه یکبار اتفاق می‌افتد و همان یک بار ممکن است زندگی شما را نابود کند. به جای این ریسک خطرناک می‌تواند به راحتی و بدون هدر دادن وقت زیاد به دنبال اخذ گواهی نامه بروید. ابتدا باید آزمون مقدماتی را پشت سر بگذارید و سپس آزمون اصلی آیین نامه را تا در نهایت به سراغ آزمون عملی بروید.

  برای گذراندن آزمون‌های آیین نامه پیش از هر چیز نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت را دانلود کنید. داشتن مجموعه کامل به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت شامل قوانین و مقررات جاده و خیابان و تابلوها و مسائل دیگر موتور تا حد محدودی بعلاوه سوالات حق تقدم است.

  سوالاتی که مختص آیین نامه موتور است به سرعت خودش را نشان می‌دهد. می‌توانید با مرور سریع سوالات، سوالات ویژه موتور را بیابید.

  نکات مهم آیین نامه موتور سیکلت

  سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت - نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

  😉 شیوه مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت

  برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ابتدا باید پیش زمینه کلی در مورد آیین نامه داشته باشید. در مورد آیین نامه موتور طیف وسیعی از هنرجویان پیش‌تر گواهی نامه پایه سوم گرفتند و آیین نامه را بلد هستند.

  اگر شما از آن دسته نیستید نگران نباشید. گام به گام مباحث را به طور کلی نگاه بیندازید و به صورت روزنامه وار از آیین نامه بخوانید سپس به سراغ نمونه سوالات آیین نامه اصلی موتورسیکلت بروید و با حوصله تک به تک آزمون‌ها را پاسخ دهید و پاسخ‌نامه را چک کنید. به راحتی در آزمون قبول خواهید شد.

  مطالب مرتبط :

  هزینه ثبت نام گواهینامه موتور سیکلت

  سوالات آیین نامه اصلی

  سوالات فنی آیین نامه موتورسیکلت

  سوالات متداول:

  برای آزمون آیین نامه موتور سیکلت فقط کتاب آیین نامه کافیست یا سوالات آزمون هم مطالعه شود؟

  هر چند خواندن آیین نامه مفید است اما خواندن سوالات اصلی آیین نامه موتور را به شدت توصیه می کنیم. چون اگر فقط بخواهید کتاب آیین نامه موتورسیکلت را بخوانید قبولی شما در آزمون بسیار سخت خواهد شد.

  اگر به تازگی گواهینامه پایه ۳ گرفته باشم، آیا بازهم برای گواهینامه موتور باید معاینه چشم بروم؟

  تمام مراحل گواهینامه موتور شما مجزا از گواهینامه پایه ۳ می باشد. حتی اگر یک روز هم از گواهینامه پایه ۳ شما گذشته باشد، باز هم باید برای معاینه چشم اقدام کنید.

  آیا کتاب آیین نامه موتور و ماشین فرق می کند؟

  بله در کلاسهای تئوری به شما کتاب آیین نامه موتور سیکلت داده می شود. البته این دو کتاب نکات مشترک زیادی دارند، امتحان آیین نامه موتور سیکلت هم بسیار مشابه با آزمون پایه ۳ است که طبیعی است. زیرا تابلوها برای هر دو یکیست. اما در جزییات بخصوص سوالات فنی مربوط به موتور سیکلت تفاوتهایی وجود دارد. بهتر است برای شرکت در آزمون گواهینامه از کتاب آیین نامه موتور سیکلت استفاده کنید.

  منبع مطلب : testdriving.ir

  مدیر محترم سایت testdriving.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نمونه سوالات آیین نامه موتور سیکلت

  همین طور که می دانید برای گرفتن گواهینامه موتور سیکلت نیاز است در آزمون آیین نامه مقدماتی موتور سیکلت و همین طور آزمون آیین نامه اصلی موتور و امتحان شهری آن نمره قبولی را بگیرید .

  در این بخش می خواهیم به شما کمک کنیم که به راحتی و با بار اول در آزمون کتبی مقدماتی و آزمون آیین نامه اصلی موتور سیکلت قبول شوید .

  نمی دانم چند نفر از شما ها قبل از آزمون آیین نامه موتور یا ماشین خود اقدام به دانلود نمونه سوالات آیین نامه و خواندن آن کرده اید .

  اما باید بدانید که اگر سوالات معتبر و کامل و با جواب تستی را دانلود کنید این احتمال وجود دارد که حتی بدون خواندن کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی نیز در آزمون آیین نامه اصلی موتور سیکلت و همین طور امتحان مقدماتی موتور سیکلت به راحتی و با بار اول قبول شوید .

  آزمون آیین نامه اصلی

  سؤال ۱: رانندگی با موتورسیکلت نیازمند … است که بدون رعایت آن ها، رانندگی ایمن امکان پذیر نمی باشد؟

  الف) آمادگی جسمانی

  ب) مهارت کافی

  ج) تمرکز

  د) همه موارد

  منبع مطلب : blog.mechanico.ir

  مدیر محترم سایت blog.mechanico.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید