در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سوالات مصاحبه دانشگاه علوم پزشکی ارتش

  1 بازدید

  سوالات مصاحبه دانشگاه علوم پزشکی ارتش را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  مصاحبه دانشگاه بقیه الله

  مصاحبه دانشگاه بقیه الله

  دانشگاه بقیه الله یکی از دانشگاه های نیمه متمرکز می باشد که شرط ورود به این دانشگاه ، پذیرش در مصاحبه است. در واقع منظور از رشته های دارای شرایط خاص این است که داوطلب برای قبولی باید در دو مرحله کنکور سراسری و مصاحبه ، نمره لازم را کسب کند. دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله وابسته به سپاه و ارتش جمهوی اسلامی ایران می باشد که هر ساله داوطلبان زیادی برای پذیرش در رشته های پزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی این دانشگاه با یکدیگر در رقابت هستند. تحصیل در این دانشگاه دارای مزایای تحصیلی بسیاری است از جمله این که دانشجو از بدو ورود و ثبت نام ، به استخدام رسمی در می آید و در طول مدت تحصیلی خود از تمام امکانات آموزشی ، خوراک ، پوشاک و … بهره مند خواهد بود.

  مصاحبه دانشگاه بقیه الله 99

  معمولا فرآیند برگزاری مصاحبه همه دانشگاه ها از یک قاعده کلی تبعیت می کند. در همه مصاحبه ها یک تیم مصاحبه کننده که متشکل از حداقل 3 نفر هستند ، برای انجام مصاحبه حضور دارند. هدف از سوالاتی که در مصاحبه پرسیده می شود ، سنجیدن اطلاعات داوطلب در زمینه های مختلف سیاسی ، مذهبی ، عقیدتی ، بررسی روابط اجتماعی و … می باشد. ممکن است مصاحبه سوالات مختلفی را در برگیرد ولی معمولا در همه مصاحبه ها یک بخش ثابتی وجود دارد که تسلط بر سوالات این بخش ، می تواند تضمین کننده قبولی داوطلب باشد.

  با توجه به این که دانشگاه بقیه الله جزو دانشگاه های دارای شرایط خاص می باشد نتایج اولیه آن در 4 شهریور ماه اعلام می شود. داوطلبانی که برای مرحله مصاحبه در این دانشگاه دعوت شده اند می بایست با آماده نمودن مدارک لازم ، خود را برای حضور در آزمون شفاهی (مصاحبه) در زمان اعلام شده آماده نمایند.

  جزئیات مصاحبه رشته های تحصیلی بورسیه سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی

  رشته های ارائه شده بورسیه سپاه پاسداران در این دانشگاه به شرح زیر می باشد:

  داوطلبانی که پس از مرحله انتخاب رشته برای شرکت در مرحله مصاحبه معرفی شده اند ابتدا باید به سایت رسمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله مراجعه نمایند تا از زمان و مکان برگزاری آن مطلع شوند.

  تذکر:

  آدرس محل مراجعه: تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیخ بهایی جنوبی – کوچه شهید نصرتی – دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)

  جزئیات مصاحبه رشته های تحصیلی بورسیه دانشگاه علوم پزشکی ارتش

  آن دسته از داوطلبانی که رشته تحصیلی داروسازی با کدهای 32000 و 32001 را از دانشگاه بقیه الله انتخاب نموده اند چنانچه برای شرکت در مرحله مصاحبه دعوت شده اند می بایست مدارک زیر را در اسرع وقت تهیه نموده و در زمان اعلام شده نسبت به شرکت در مرحله مصاحبه اقدام نمایند.

  برای شرکت در مصاحبه در تاریخ مقرر راس ساعت 6 صبح به آدرس تهران – میدان حر – خیابان امام خمینی (ره) – نرسیده به چهارراه کمالی – مدیریت گزینش و استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایید.

  نکات مهم:

  با توجه به این که مرحله گزینش دو تا سه روز زمان می برد شرکت کنندگان می بایست برای اسکان خود محل مناسبی را در نظر بگیرند.

  از به همراه داشتن لوازم غیر ضروری در روز مصاحبه خودداری نمایید.

  به دلیل این که دوره آموزش به صورت شبانه روزی برگزار می شود داوطلبان متاهل حق شرکت در این دوره را ندارند.

  داوطلبانی که در بیش از یک کد رشته برای مصاحبه دعوت شده اند باید فقط یک بار برای گزینش مراجعه نمایند که قبولی در مراحل گزینش یک رشته به معنی قبولی در تمامی رشته های معرفی شده می باشد.

  جزئیات مصاحبه رشته های تحصیلی بورسیه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

  جزئیات مصاحبه رشته های تحصیلی بورسیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

  داوطلبانی که در رشته های پزشکی (کد 31998) و دارو سازی (32003) دانشگاه بقیه الله به مرحله مصاحبه دعوت شده اند می بایست از اوایل شهریور ماه 99 به سایت رسمی دانشگاه بقیه الله مراجعه نمایند تا از زمان دقیق و محل برگزاری مصاحبه مطلع شوند.

  راهنمای کلی برای حضور در مصاحبه دانشگاه بقیه الله

  سوالات سیاسی و عقیدتی مصاحبه دانشگاه بقیه الله

  مهم ترین بخش مصاحبه که قطعا مورد سوال قرار می گیرد ، بخش عقیدتی و سیاسی می باشد. بنابراین حتما چند روز قبل از روز مصاحبه با بررسی این سوالات ، به تسلط برسید. از سوالات مشابهی که طبق تجربه پذیرفته شدگان سال های قبل مورد پرسش قرار می گیرند عبارتند از :

  سوالات دینی و عقیدتی

  سوالات سیاسی

  و سوالاتی از این قبیل که ممکن است مطرح شوند. بنابراین لازمه ی پاسخگویی سوالات تسلط بر تمام موارد احکام شرعی ، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، تاریخ ایران و معاصر و … می باشد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزئیات مصاحبه رشته­ های تحصیلی بورسیه ‌دانشگاه علوم پزشكی ارتش کنکور 98

  سازمان سنجش در اطلاعیه ای زمان ، مکان و مدارک لازم برای مصاحبه رشته­ های تحصیلی بورسیه ‌دانشگاه علوم پزشكی ارتش کنکور 98 را اعلام کرد .

  رشته‌های‌ تحصیلی پزشكی ( كد های 31809 و 31810 ) ، دندانپزشكی ( كد های 31811و31815 ) ، پرستاری (كد های 31816،31817،31818و31820 ) ، تكنولوژی اتاق ­عمل( كد های 31821و31823 ) ، تكنولوژی ­پرتوشناسی ( كد 31825 )، علوم آزمایشگاهی (كد های 31826 و 31828 ) ، فناوری­ اطلاعات­ سلامت ( كد های 31829و31830 ) ، هوشبری ( كد های31831و31833 )، كاردانی فوریت های پزشكی ( كد 31834و31836 ) ، موسیقی نظامی ( كد 34641 ) و رشته تحصیلی داروسازی ( كد های 32000 و 32001 ) بورسیه در دانشگاه علوم پزشكی بقیه الله / عج / .

  داوطلبانی‌ كه‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ معرفی‌ شدگان‌ هر یک از رشته‌ های فوق‌ الذكر اعلام‌ گردیده‌ ، لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ گزینش‌ طبق برنامه زمانی جدول شماره 2 با در دست ‌‌داشتن مدارك شامل
  1- عكس 4×3 تمام رخ 12 قطعه در سال جاری گرفته شده باشد 2- اصل و سه نسخه روگرفت برابر اصل شده از تمام صفحات شناسنامه عكس دار داوطلب و اصل و تصویر پشت و رو كارت ملی ( سه سری ) 3- یك سری روگرفت از تمام صفحات شناسنامه پدر و مادر 4- اصل و سه سری روگرفت از گواهی پیش‌دانشگاهی ، گواهی موقت پیش‌دانشگاهی، مدرك پایان دوره متوسطه، گواهی موقت پایان دوره متوسطه و ریز نمرات پایان دوره متوسطه 5- پرینت كارنامه كل تحصیلی برای داوطلبانی كه در دانشگاهها و موسسات آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشغول به تحصیل می‌باشند . 6-اصل و روگرفت از مدرك نظام وظیفه ( گواهی اشتغال به تحصیل در دوره پیش‌دانشگاهی یا برگه سبز آماده به خدمت بدون مهر غیبت ، كارت پایان خدمت، كارت معافیت دائم غیرپزشكی و یا گواهی اشتغال به خدمت سربازی ) 7-مشخصات‌بستگان نسبی (پدر-مادر-خواهران-برادران-پدربزرگ‌ومادربزرگ). 8-ارائه اصل گذرنامه (درصورت دارا بودن) 9- داوطلبان شرایط دار (فرزند نظامی-شهید- جانباز ازكار‌افتاده‌كلی-آزاده ازكار‌افتاده‌كلی) باید اصل مدرك را به همراه داشته باشند . 10 - لباس و كفش ورزشی مناسب برای داوطلبان ذكور (جهت آزمون مقاومت جسمانی ) راس ساعت 6:00 صبح به‌ آدرس تهران‌‌میدان حر– خیابان امام خمینی(ره) - نرسیده به چهارراه كمالی - مدیریت گزینش و استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه‌ نمایند . 
  تلفن تماس : 66973146 (كد 021).

  تذكرات‌ مهم : 1- از پذیرش داوطلبان دارای معافیت پزشكی و افرادی كه مدارك فوق را به همراه نداشته باشند امتناع خواهد شد . 2- مراحل گزینش 2 تا 3 روز به طول می‌انجامد ( داوطلبان می‌بایست محل اسكان برای خود پیش بینی نمایند ). 3- معرفی‌ شدگانی كه بیش از یك كد رشته معرفی‌ شده‌اند لازم است فقط یكبار جهت گزینش مراجعه نمایند و قبولی در مراحل گزینش در یك رشته‌ بمنزله قبولی در تمامی رشته‌های معرفی شده می‌باشد. 4- از آوردن وسایل غیر ضروری خودداری گردد . 5- به دلیل شبانه‌روزی بودن دوره آموزش داوطلبان بورسیه باید مجرد باشند ( داوطلبان متاهل حق ثبت‌ نام ندارند ) .

  جدول شماره 2 - برنامه زمان‌بندي مراجعه داوطلبان رشته‌ های تحصيلي دانشگاه علوم ‌پزشكي ارتش جمهوری اسلامی ايران ​

  منبع : سنجش

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  . 25 روز قبل
  1

  سلام فقط باید مجرد بود؟! شاید یکی متاهل باشه و شرایط اینو داشته باشه ک شبانه روزی بمونه

  مهدی 12 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید