توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سيستم جامع دانشگاهي گلستان دانشگاه پيام نور

  1 بازدید

  سيستم جامع دانشگاهي گلستان دانشگاه پيام نور را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  reg.pnu.ac.ir | ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور - سایت

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  لینک ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

   سیستم جامع دانشگاهی گلستان سامانه ای یکپارچه بوده و علاوه بر دانشگاه های پیام نور برخی دیگر از واحد های آموزشی مانند دانشگاه های دولتی ، غیرانتفاعی ، فرهنگیان و ... نیز استفاده می شود . از این رو با توجه به تعداد بالای کاربران یک لینک نمی تواند پاسخگوی تمام مراجعات باشد .

   دانشگاه پیام نور برای ورود به سامانه گلستان خود دو لینک مجزا دارد که اولی به نشانی osreg.pnu.ac.ir بوده و لینک دوم نیز با مراجعه به نشانی reg.pnu.ac.ir قابل دسترسی می باشد . این دو سایت عینا مشابه هم بوده و صرفا آدرس متفاوت دارند که در ادامه لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور را ارائه داده ایم .

  برای ورود به سایت گلستان ( لینک 1 ) osreg.pnu.ac.ir کلیک کنید .

  ++++++++++++++++

  برای ورود به سایت گلستان ( لینک 2 ) reg.pnu.ac.ir کلیک کنید .

   دانشجویان دانشگاه پیام نور می بایست برای انتخاب واحد های درسی هر نیمسال تحصیلی وارد سامانه گلستان شده و برای انتخاب واحد های درسی خود اقدام کنند .

  مراحل ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

   دانشجویان دانشگاه پیام نور برای انجام امور آزموشی خود به عنوان مثال پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور باید پس از ورود به سامانه گلستان وارد صفحه شخصی خود در این سامانه شده و به خدمات الکترونیکی ارائه شده در این سامانه دست پیدا کنند . هر فرد برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور نیاز به یک نام کاربری و کلمه عبور دارد .

   کلمه عبور و گذرواژه ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور طبق دستورالعملی مشخص از سوی واحد آموزش تعیین شده و به دانشجویان ارائه می شود . در ادامه نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور را مرحله به مرحله ارائه داده ایم .

      

  1 - ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی osreg.pnu.ac.ir و یا reg.pnu.ac.ir

  2 - انتخاب گزینه " ورود به سیستم " برای انتقال به درگاه ورود

  3 - وارد کردن نام کاربری و گذرواژه و انتخاب گزینه ورود

  4 - ورود به صفحه شخصی دانشجو

  5 - انتخاب موارد مور نظر از میان خدمات ارائه شده در صفحه شخصی

   هم چنین دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند با ورود به سامانه سهبا پیام نور از لیست دروس ترمی ، زمانبندی و برنامه آموزشی ترم جاری خود مطلع شوند . داوطلبان می توانند پیش از ورود به این سامانه نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و با اطلاع از نحوه ورود ، به این سایت مراجعه کنند .

  راهنمای تصویری ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

   ورود و استفاده از سامانه گلستان دانشگاه پیام نور به دلیل گستردگی خدمات می تواند برای برخی از دانشجویان علی الخصوص پذیرفته شدگان جدیدالورود مشکل باشد . هر فرد باید در هر بار مراجعه به این سایت و ورود به پرتال شخصی از منوی خدمات سایت گزینه مرتبط با اقدامات و امور مورد نظر خود را انتخاب کنند .

   لذا علاوه بر لینک سریع ورود به سیستم حامع گلستان دانشگاه پیام نور که پیش تر ارائه شده است ، در ادامه این مقاله راهنمای تصویری مرحله به مرحله ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور و توضیحات مربوط به هر یک از این مراحل نیز ارائه شده است .

  1 - جست و جوی عبارت " سامانه گلستان پیام نور " و یا " reg.pnu.ac.ir یا osreg.pnu.ac.ir " در مرورگر سیستم

  2 - انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان " سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه پیام نور "

  3 - ورود به سامانه جامع گلستان دانشگاه پیام نور و انتخاب " ورود به سیستم "

  4 - وارد کردن نام کاربری و رمز ورود و انتخاب گزینه " ورود "

   هم چنین با توجه به شیوع بیماری کرونا ، آموزش های ترم جاری دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری و الکترونیکی خواهد بود . دانشجویان باید با ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه پیام نور در کلاس های آنلاین این دانشگاه شرکت کرده و یا از آموزش های آفلاین ارائه شده استفاه کنند ..

   اگر پس از مطالعه جزئیات ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی osreg.pnu.ac.ir​ سوالی در خصوص ورود و استفاده از این سامانه دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مجرب مرکز مشاوره هیوا ، پاسخ سوالات و ابهامات خود را جویا شوید .

   هم چنین اپلیکیشن پپیام من دانشگاه پیام نور  به منظور برگزاری آزمون های پایانی و غیر حضوری ، تسکیل برخی کلاس های آنلاین ، مشاهده دروس و نمرات دانشجویان طراحای شده است . همچنین دانشجویان با مطالعه مقاله زیر می توانند با سامانه امتحانات دروس عمومی دانشگاه پیام نور و نحوه ورود به این سامانه آشنا شوند .

  سوالات متداول

  ✔️ همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده است ، سامانه گلستان دانشگاه پیام نور برای انجام امور آموزشی دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد .

  ✔️ سامانه گلستان دانشگاه پیام نور امکاناتی نظیر پرداخت شهریه ، انتخاب واحد ، مشاهده نمرات و ... داشته که سایر امکانات نیز در این مقاله ارائه شده است .

  ✔️ ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور از طریق دو سایت reg.pnu.ac.ir و osreg.pnu.ac.ir انجام می شود که لینک مستقیم ورود در این مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مرتضی 2 ماه قبل
  0

  زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور چه زمانی است

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید