در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سیزن 17 pubg mobile کی میاد

  1 بازدید

  سیزن 17 pubg mobile کی میاد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  اخبار فصل 17 پابجی موبایل - سیزن 17 Pubg Mobile

  سیزن ۱۶ بازی پابجی موبایل در حال به اتمام رسیدن است و چیزی به انتشار سیزن 17 بازی‌ پابجی‌ موبایل نمانده است، با من همراه باشید تا در ادامه در رابطه با اطلاعاتی که به طور رسمی در رابطه با سیزن ۱۷ بازی‌ پابجی ‌موبایل تایید و منتشر شده است صحبت کنم و ترجمه این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذارم.

  اخبار فصل 17 پابجی موبایل - سیزن 17 Pubg Mobile

   تاریخ انتشار سیزن ۱۷ پابجی موبایل

   در رابطه با تاریخ انتشار سیزن 17 بازی‌پابجی‌موبایل باید بگویم که تست جدیدترین اطلاعاتی که اخیراً منتشر شده است ۱۷ بازی پابجی موبایل در تاریخ 30 ام دی ماه اعلام شده است که به احتمال زیاد در همین تاریخ منتشر خواهد شد، چون معمولاً توسعه‌دهندگان بازی ‌پابجی ‌موبایل در همان تاریخ اعلام می کنند سیزن های جدید را منتشر خواهند کرد.

   در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با جوایزی که قرار است در سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل در دسترس قرار بگیرد صحبت کنم.

   رویال پس

   رویال پس سیزن  ۱۶ بازی پابجی موبایل در بیست و هشتم دی ماه به پایان خواهد رسید و بازیکنان تنها تا ۲۴ ساعت بعد قادر خواهند بود که جوایز را دریافت کنند زیرا، رویال پس سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل در تاریخ سی ام دی ماه در دسترس خواهد بود و بازیکنان می توانند با پرداخت 600 الی 1800 یوسی می‌توانند رویال پس سیزن ۱۷ را خریداری کنند. اگر یوسی کافی نداشتید می توانید برای خرید یوسی به وب سایت ما مراجعه کنید.

   اسکین نارنجک

   یکی از جوایز جدیدی که قرار است در سیزن ۱۷ رونمایی شود و در اختیار شما قرار بگیرد اسکین نارنجک می‌باشد، این اسکیت علاوه بر اینکه در ظاهر دارای تغییراتی ایجاد خواهد کرد در هنگام انفجار نیز تغییراتی در انفجار نارنجک ها ایجاد خواهد شد.

   اسکین ماهیتابه

   توسعه دهندگان بازی‌ پابجی‌ موبایل تصمیم گرفته اند که در سیزن ۱۷ یک اسکین جدید برای ماهیتابه نیز در نظر بگیرند که این اسکین می‌تواند ظاهر ماهیتابه را تغییر دهد در واقع عکس یک اژدها در پشت ماهیتابه هک خواهد شد.

   اسکین وسیله نقلیه

   این اسکین دارای یک تم خاکستری بوده و می تواند ظاهر وسیله نقلیه شما را تغییر دهد.

   اسکین چتر نجات

   یکی دیگر از تغییراتی که در سیزن ۱۷ شاهد آن خواهید بود ظاهر چتر نجات می باشد که تغییر خواهد کرد.

   اسکین کوله پشتی

   اسکینی که برای کوله پشتی در نظر گرفته شده دارای تم آبی بوده و می تواند ظاهر کوله پشتی شما را تغییر دهد.

  اخبار فصل 17 پابجی موبایل - سیزن 17 Pubg Mobile

   اسکین اسلحه

   در رابطه با اسکین اسلحه باید بگویم که یک اسکین خاص و ویژه برای اسلحه M416 در نظر گرفته شده است در رابطه با این که شما می توانید آن را چگونه و در چه سطحی به دست آورید اطلاعاتی ذکر نشده است.

  پرایم پلاس در سیزن 17 پابجی

  در سیزن 17 پابجی موبایل می توانید با خرید پرایم پلاس پابجی موبایل 300 یوسی در ابتدا و در مجموع 900 یوسی دریافت کنید . همچنین الایت این سیزن با پرایم پلاس رایگان می باشد

  لباس های جدید

   یکی دیگر از آیتم های جدیدی که قرار است در اختیار بازیکنان قرار بگیرد لباس های جدیدی است که برای کاراکتر های زن و مرد طراحی شده‌اند و شما می توانید آنها را با یک تعداد آرپی مشخص به دست آورید.

   یک سری لباس دیگر نیز در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد که این لباس ها تنها از طریق پاداش های فصلی و یا اینکه بازیکنان بتوانند ۵ بار به سطح گلد تایر برسند  در دسترس خواهند بود.

   این اطلاعات تنها اطلاعاتی است که تاکنون در رابطه با سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل منتشر شده است، به محض اینکه اطلاعات جدیدتری در دسترس قرار بگیرد این اطلاعات جدید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

  منبع مطلب : www.asriran.com

  مدیر محترم سایت www.asriran.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جدیدترین اخبار سیزن 17 بازی پابجی موبایل

  جدیدترین اخبار سیزن 17 بازی پابجی موبایل

  جدیدترین اخبار سیزن 17 بازی پابجی موبایل

  سیزن 16 بازی PUBG mobile در حال اجرا است و در این بین اطلاعاتی در رابطه با سیزن 17 منتشر شده است که در ادامه قصد دارم در مورد آنها صحبت کنم، با من همراه باشید تا اطلاعات لازم را در رابطه با سیزن 17 بازی پابجی موبایل در اختیار شما قرار دهم.

  در زیر به مطالبی که در رابطه با آنها صحبت خواهم کرد اشاره شده است :

  جدیدترین اخبار سیزن 17 بازی پابجی موبایل

  همانطور که می دانید بازی پابجی موبایل یکی از برجسته ترین بازی های بتل رویال در سراسر جهان می باشد که اخیرا توانسته محبوبیت خود را نزد کاربران چندین برابر کند. سازندگان بازی پابجی موبایل معمولاً در هر سیزن علاوه بر اینکه ویژگی های متنوع بسیار زیادی به بازی اضافه خواهند کرد حتماً لباس های جدید و اسکین های جدیدی به بازی اضافه خواهد شد.

  مطالبی که در ادامه ذکر خواهد شد برخی از آنها به طور رسمی توسط توسعه دهندگان بازی ‌پابجی ‌موبایل تایید شده اند و برخی دیگر در حد شایعه میباشند. در ادامه با من همراه باشید تا در رابطه با اطلاعاتی که درباره سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل منتشر شده صحبت کنم.

  تاریخ انتشار سیزن ۱۷ بازی‌ پابجی‌ موبایل هنوز به طور رسمی تایید و اعلام نشده است، اما به محض اینکه تاریخ انتشار به طور رسمی اعلام شود، این تاریخ را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

  در ادامه با من همراه باشید تا جوایز سیزن 17 بازی پابجی موبایل را به شما معرفی کنم:

  بازیکنان می توانند پس از اینکه ۵ بار به سطح Diamond tier برساند یک اسکین فوق العاده جذاب برای اسلحه M416 دریافت کنند این اسکین ترکیبی از رنگ های فیروزه ای مایل به سبز می باشد.

  قرار است که در هنگام پرتاب نارنجک نیز شما شاهد تغییراتی باشید همانطور که در تصویر مشاهده می کنیم این اسکین برای نارنجک نیز قرار است که در سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل در دسترس قرار بگیرد که برخی معتقدند در هنگام انفجار نارنجک ممکن است که تغییراتی به وجود بیاید.

  اخبار سیزن 17 بازی پابجی موبایل

  انتظار می‌رود که اسکین فوق العاده Parachute Galaxy نیز یکی از جوایز رویال پس در سطح ۱۰ و یا ۲۰ باشد. این اسکین یک تم کهکشان مانند دارد و ترکیبی از رنگهای سیاه و بنفش می باشد که مطمئنا نمی تواند نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند.

  یکی دیگر از جوایز سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل (Ornaments (The Galaxy Key Ring می باشد که برای سلاح ها مناسب است و شما می توانید در سطح RP های سطح ۱ تا ۱۰ این آیتم را به دست آورید.

  این آیتم که یکی از لباس های فوق العاده جذاب می باشد به دو روش قابل دسترسی است.

  جدیدترین اخبار سیزن 17 بازی پابجی موبایل

  روش اول اینکه شما میتوانید به عنوان پاداش های فصلی آن را دریافت کنید و روش دوم این است که پس از اینکه شما بتوانید پنج بار به سطح Gold Tier برسید این لباس را می توانید به صورت رایگان از آن خود کنید.

  پس از اینکه بازیکنان بتوانند به حداکثر سطح RP بازی پابجی موبایل برسند، این دو لباسی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید در اختیار شما قرار می گیرد که یکی از آنها برای کاراکتر مرد و دیگری برای کاراکتر زن مناسب می باشد و شما می توانید به دلخواه خود یکی از آنها را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در طراحی لباس مضمون سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل در نظر گرفته شده است.

  سیزن 17 پابجی موبایل

  قرار است که تابه (pan) در بازی ‌پابجی‌ موبایل دچار تغییراتی شود، شما می توانید یک اسکین فوق العاده جذاب نیز برای آن دریافت کنید که طراحی آن یک اژدهای دریایی می باشد. می‌توانید برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل و پرایم پلاس سیزن ۱۷ به فروشگاه اینترنتی موجو شاپ مراجعه نمایید.

  سیزن 17 پابجی موبایل

  این اسکین نیز که اخیراً به بیرون درز کرده است یکی از اسکین های کلاسیک برای وسیله نقلیه در بازی پابجی موبایل می باشد که دارای تم خاکستری رنگ است.

  اخبار سیزن 17 بازی پابجی موبایل

  همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردم برخی از اطلاعاتی که در بالا منتشر شد، به طور رسمی توسط توسعه دهندگان بازی‌ پابجی ‌موبایل تایید شده اما برخی دیگر نیز تنها در حد شایعه است بنابراین منتظر باشید که به محض این که اطلاعات جدید تر و کامل تری در رابطه با سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل منتشر شد، تیم موجو شاپ این اطلاعات جدید را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

  علاوه بر تمامی جوایزی که در بالا به آنها اشاره کردم شما می توانید لباس های مختلف دیگری را نیز در برخی از رویدادهای جدید بازی به دست آورید که مثل همیشه مانند سیزن های قبلی شما نیازمند خرید یوسی هستید.

  امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد.

  منبع مطلب : mojoshop.ir

  مدیر محترم سایت mojoshop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سیزن 17 پابجی موبایل + اخبار فصل جدید پابجی | پلازامگ

  سیزن 17 پابجی موبایل + اخبار فصل جدید پابجی | پلازامگ

  هم اکنون آپدیت زمستانی بازی پابجی موبایل در حال اجرا می باشد و این آپدیت تا پایان زمستان در دسترس است، همانطور که می دانید این هفته تنها تا پایان زمستان در دسترس بوده و تمامی آیتم هایی که در این آپدیت در دسترس را گرفته اند پس از به پایان رسیدن این آپدیت نیز از دسترس خارج خواهند شد.

  در این بین اطلاعاتی در رابطه با سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل منتشر شده که در ادامه قصد دارم در رابطه با آنها صحبت کنم.

  سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل بر خلاف قرار است که کمی دیرتر منتشر شود زیرا پابجی موبایل به مناسبت سال نو میلادی یک آپدیت زمستانی برای مدت زمان محدود منتشر کرده است و همین امر باعث شده که سیزن ۱۷ پس از پایان آپدیت در دسترس قرار بگیرد.ما سعی کرده ایم در این مقاله که توسط تیم تحریریه موجو شاپ تهیه شده به جزئیات سیزن هفدهم پابجی موبایل پرداخته است.

   تاریخ انتشار

  تاریخ انتشار سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل ۳۰ دی ماه اعلام شده است که به احتمال زیاد در همین تاریخ سیزن ۱۷ منتشر خواهد شد زیرا پابجی موبایل معمولاً تمامی سیزن های خود را بدون هیچ تاخیری در تاریخ مقرر ای که اعلام می‌کند منتشر خواهد کرد.

  در ادامه نگاهی به جوایزی که قرار است در سیزن ۱۷ در دسترس قرار بگیرد خواهیم انداخت.

   جوایز سیزن ۱۷ پابجی موبایل

  بیشتر جوایزی که در سیزن ۱۷ در دسترس خواهد بود اسکین های منحصر به فرد هستند که برای اکثر آیتم هایی که در سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل آنها را مشاهده خواهید کرد قرار است یک اسکین جدید در دسترس قرار بگیرد.

  فعلا اطلاعات زیادی در رابطه با این جوایز در دسترس نمی باشد اما مختصر اطلاعاتی که به طور رسمی تایید شده اند را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

   اسکین نارنجک

  یکی از تغییرات اساسی که شما میتوانید در سیزن ۱۷ مشاهده کنید در هنگام پرتاب نارنجک می باشد، شما متوجه خواهید شد که ظاهری نارنجک تغییر خواهد کرد.

   اسکین کاراکتر

  شما می‌توانید اسکین های کاراکتر را به دو روش مختلف از آن خود کنید روش اول این است که پنج بار به سطح gold تایر برسید تا بتوانید این اسکین را به صورت رایگان دریافت کنید و یا این که در ایونت ها شرکت کرده و آنها را به عنوان پاداش و به صورت کاملاً رایگان از آن خود کنید.

   اسکین ماهیتابه

  اسکین ماهیتابه نیز که قرار است در سیزن ۱۷ در ظاهر ماهیتابه تغییرات ایجاد شود یکی دیگر از جوایز ویژه سیزن ۱۷ می باشد در واقع این اسکین می‌تواند یک اژدهای دریایی را بر روی ماهیتابه هک کند.

   لباس های جدید

  لباس های جدیدی که قرار است در سیزن ۱۷ در دسترس قرار بگیرند به دو دسته تقسیم خواهند شد، یکی از آنها برای کاراکترهای زن مناسب بوده و دیگری برای کاراکترهای مرد!

  اطلاعات بیشتری در رابطه با این لباس ها در دسترس نمی باشد.

   اسکین وسیله نقلیه

  یکی دیگر از جوایز سیزن ۱۷ اسکین کلاسیک ای می باشد که برای وسایل نقلیه در دسترس قرار خواهد گرفت لازم به ذکر است که این اسکین دارای تم خاکستری می باشد.

   رویال پس

  در رابطه با رویال پس سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل هنوز هیچ اطلاعاتی به طور رسمی تایید نشده است و هر خبری که منتشر شده تنها در حد شایعه می‌باشد اما همانند سایر سیزن های گذشته شما می توانید برای خرید رویال پس و خرید یوسی پابجی موبایل به فروشگاه موجو شاپ مراجعه کنید.

   اسکین اسلحه m416

  یک اسکین فوق‌العاده با یک ظاهر بسیار جذاب که دارای تم فیروزه ای مایل به سبز می باشد قرار است که برای این اسلحه در دسترس قرار بگیرد که لازم به ذکر است شما می توانید پس از اینکه ۵ بار به diamond تایر دسترسی پیدا کردید این اسکین را از آن خود کنید.

  اطلاعاتی که در بالا ذکر شد تنها اطلاعاتی است که در رابطه با سیزن ۱۷ در دسترس می باشد به محض این که اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بگیرد و به طور رسمی از سوی پابجی موبایل تایید شود آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

  منبع مطلب : www.plaza.ir

  مدیر محترم سایت www.plaza.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید