توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شرایط استخدام بهورز روستایی ۹۹

  1 بازدید

  شرایط استخدام بهورز روستایی ۹۹ را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  ثبت نام بهورزی 99 - شرایط شرکت در آزمون بهورزی 99 - الو سلام مشاور

  ثبت نام بهورزی 99 - شرایط شرکت در آزمون بهورزی 99 - الو سلام مشاور

  بهورز به کارمندان مرد یا زن در خانه‌ های بهداشت مناطق روستایی مختلف گفته می شود.

  متقاضیان استخدام در این راستا، در صورت داشتن شرایط باید در ثبت نام بهورزی ۹۹ ، شرکت نمایند و در آزمون این بخش نیز شرکت نمایند.

  برای این منظور داوطلبین باید دارای شرایط شرکت در آزمون بهورزی ۹۹ باشند که در ادامه به این موضوع نیر پرداخته شده است.

  اما پیش از آن لازم است تا متقاضیان با وظایف بهورز آشنایی دقیق تری داشته باشند و به درستی در مسیر مورد علاقه خود قرار بگیرند.

  در ادامه این مقاله به موارد زیر خواهیم پرداخت:

  ثبت نام بهورزی

  وظایف بهورز چیست؟

  وظایف مختلفی برای بهورز تعریف شده است که در این راستا به موارد مختلفی از جمله موارد زیر اشاره کرد:

  شرایط عمومی ثبت نام بهورزی ۹۹

  برای ثبت نام در آزمون بهورزی، لازم است تا از اطلاعیه های در این خصوص از سوی دانشگاه های مختلف مطلع گردید تا در زمان اعلام شده در آن مرکز، روند ثبت نام خود را طی نمایید. شرایط عمومی تمام این موارد یکسان بوده است و به شرح زیر بوده است:

  اما شرایط اختصاصی که در راستای مدرک و رشته های مختلف داوطلبین ارائه شده است، به شرح زیر خواهد بود:

  شرایط اختصاصی ثبت نام بهورزی ۹۹

  تبصره:

  داشتن تاییدیه در هر یک از موارد زیر، می تواند به حداکثر سن مجاز ذکر شده اضافه گردد.

  ۱- داشتن حداقل قد ۱۷۰ سانتی متر برای داوطلبین

  ۲- داشتن گواهینامه پایه ۲ تا زمان اعلام نتایج اولیه آزمون، (لازم بـه ذکـر اسـت افـراد زیـر ۲۴ سـال، چنان چـه فاقد گواهینامه مذکور باشند، در صورت قبـولی در آزمـون، باید تعهـد محضـری مبنـی بـر اخـذ گواهینامـه تـا پایـان ۲۴ سالگی ارائه نمایند و در صورت عدم ارائه گواهینامه، قبولی آن ها کان لم یکن خواهد شد).

  ۳- عدم لکنت زبان و داشتن قدرت تکلم کاملا طبیعی

  ۴- شاخص توده بدنی BMI کمتر از ۲۷ برای نشان دادن تناسب میان قد و وزن

  ۵- داشـتن آمـادگی جسـمانی و کسـب مهـارت هـای بـدنی بـرای امدادرسـانی سـریع و صـحیح (بـدین منظـور از داوطلبان آزمون آمادگی جسمانی بعمل خواهد آمد).

  هم چنین برخی از مدارک لازم برای ثبت نام بهورزی ۹۹ ، بر اساس آن چه در سالیان گذشته مورد نیاز بوده است، به شرح زیر می باشد:

  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دوره بهورزی ۹۹

  مواد آزمون بهورزی ۹۹

  برای هر داوطلب یک دفترچه عمومی و یک دفترچه اختصاصی در نظر گرفته شده است. کلیه دروس عمومی و اختصاصی به صورت تستی و چهارگزینه طراحی شده اند و تمام آن ها دارای ضریب یک می باشند. ضمنا آزمون دارای نمره منفی می باشد و به ازای هر ۳ پاسخ غلط یک پاسخ درست شما از بین خواهد رفت.

  بخش های تشکیل دهنده سوالات آزمون عمومی به شرح زیر می باشند:

  ۱- اطلاعات رایانه ای مهارت های ۷ گانه ICDL

  ۲- ریاضی و آمار مقدماتی

  ۳- زبان و ادبیات فارسی

  ۴- معارف اسلامی

  ۵- زبان انگلیسی عمومی

  ۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

  ۷- هوش و توانمندی های عمومی

  * تبصره ۱: اقلیت های دینی مذکور در قانون جمهوری اسلامی ایران، از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده اند و نمره آن ها در این بخش برای احتساب تراز به دروس دیگر بخش عمومی تقسیم می گردد.

  * تبصره ۲: سوالات عمومی در دو سطح جداگانه مقطع دیپلم بهیاری و مقاطع کاردانی و بالاتر تهیه خواهد شد.

  سوالات بخش تخصصی آزمون بهورزی ۹۹ بر اساس دانش و مهارت های تخصصی متناسب با شاخه های شغلی انتخابی داوطلبین در حین ثبت نام بهورزی ۹۹ بوده است که برای این منظور می توانید به جداول راهنمای دروس تخصصی ویژه خود مراجعه نمایید و یا با مشاوران مرکز الو سلام مشاور در ارتباط باشید تا عناوین درسی شما را برای مطالعه بهتر در این آزمون برای شما بازگو نمایند.

  محاسبه نمره آزمون کتبی و تعیین حد نصاب

  مجموع نمره کل اولیه داوطلبان با وزن چهل درصد ۴۰ % برای حیطه عمومی و شصت درصد ۶۰ % برای حیطه تخصصی محاسبه می گردد.

  هم چنین شرط اولیه انتخاب داوطلبین برای استخدام جهت انجام مصاحبه استخدامی، کسب حدنصاب لازم در آزمون کتبی مطابق زیر می باشد:

  برای تعیین حدنصاب در آزمون، پنجاه درصد (۵۰ %) بالا ترین نمره مکتسبه در آن آزمون محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبین قرار می گیرد.

  در صورتی که داوطلبی نتواند به این حد نصاب دستیابد، ار کلیه مراحل بعدی استخدامی حذف خواهد شد و صرفا کارنامه آزمون کتبی وی در سامانه اعلام نتایج به تصویر در خواهد آمد.

  لازم به یادآوری است که:

  کسب حد نصاب لازم هیج تضمینی برای استخدام نخواهد بود و مراحل مصاحبه نیز در ادامه تعیین کننده وضعیت داوطلبین خواهد بود.

  مصاحبه استخدامی

  بعد از مشخص شدن افرادی که به حد نصاب لازم برای ادامه مراحل استخدام رسیده اند، بر اساس بومی بندی داوطلبین، به هر منطقه ۳ برابر بیش تر از ظرفیت مورد نیاز، از میان این داوطلبین برای انجام مصاحبه فراخوانده خواهند شد.

  توجه مهم:

  ملاک محاسبه کلیه امتیازات، اعمال سهمیه و اعلام نتیجه، انتخاب اول داوطلبین می باشد. بدیهی است در ادامه سایر اولویت های داوطلبین نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

  احتساب نمره نهایی برای داوطلبین به صورت ۷۰ درصد وزنی متعلق به آزمون کتبی و ۳۰ درصد متعلق به مصاحبه خواهد بود که در مجموع در صورت داشتن نمره کل مناسب، داوطلبین برای گزینش نهایی به مراکز جذب معرفی می گردند.

  کلیه داوطلبین متقاضی ثبت نام بهورزی ۹۹ که برای شرکت در این آزمون برنامه ریزی کرده اند، می توانند برای مشورت و اطلاع از جداول مهم احراز تحصیلی و مواد آزمون تخصصی بر اساس شاخه های مختلف انتخابی، با مشاوران مرکز الو سلام مشاور در ارتباط بوده و سوالات خود را با آن ها در میان بگذارند.

  AsliCallBanner

  منبع مطلب : alosalammoshaver.com

  مدیر محترم سایت alosalammoshaver.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پذیرش بهورز با مدرک تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم

  پذیرش بهورز  با مدرک تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم

  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد در نظر دارد به منظور تامین بهورز مورد نیاز خانه های بهداشت روستاهای تابعه طبق دستورالعمل اجرایی جذب بهورز، مفاد نامه شماره 8517/209/د مورخ 17/10/1398 معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تبصره 6 ماده 34 آیین نامه اداری استخدامی تشکیلاتی کارمندان غیرهیات علمی و مصوبات کمیته آزمون دانشگاه تعداد 33 نفر (14 بهورز مرد 19 بهورز زن) از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کاردانی در رشته های تحصیلی مورد نیاز و در صورت نداشتن متقاضی کاردان یا کارشناس بومی واجد شرایط این آگهی از دیپلم کامل متوسطه واجد شرایط و بومی روستاهای ذیل طبق برنامه زمانبندی ذیل ثبت نام و از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی انجام کارمعین پذیرش نماید.

  برنامه زمانی ثبت نام بهورز به تفکیک کاردان، کارشناس و دیپلم کامل متوسطه و نوع بومی(روستای اصلی، قمر و همجوار)

  تذکرات مهم:

  - ثبت نام ابتدا از متقاضیان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس واجدشرایط این آگهی و در صورت نداشتن متقاضی کاردان و کارشناس واجدشرایط از متقاضیان بومی واجدشرایط دارای مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه بدین شرح ثبت نام می گردد:

  زمان ثبت نام متقاضیان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس:

  -متقاضیان واجدشرایط بومی روستای اصلی از روز شنبه مورخ 04/05/1399 لغایت پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 08/05/1399

  -در صورت نبود حداقل 2 نفر متقاضی واجد شرایط بومی روستای اصلی، از افراد واجد شرایط ساکن در روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت بر اساس طرح گسترش شهرستان از روز پنج شنبه مورخ 09/05/1399 لغایت پایان وقت اداری روز دو شنبه مورخ 13/05/1399

  - در صورت نبود حداقل 2 نفر متقاضی واجد شرایط در روستای اصلی و قمر از متقاضیان روستاهای همجوار تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت همان خانه بهداشت تا شعاع 30 کیلومتر از روستای اصلی( تائید مرکز بهداشت شهرستان مربوطه) مشروط به اینکه منتهی به شهرستان مربوطه نگردد از روز سه شنبه مورخ 14/05/1399 لغایت پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 16/05/1399 و در صورت نداشتن متقاضی کاردان و کارشناس واجدشرایط از متقاضیان بومی واجدشرایط

  زمان ثبت نام متقاضیان با مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه:

  - متقاضیان واجدشرایط بومی روستای اصلی از روز یک شنبه مورخ 19/05/1399 لغایت پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 23/05/1399

  -در صورت نبود حداقل 2 نفر متقاضی واجد شرایط با مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و دیپلم کامل متوسطه روستای اصلی، از افراد واجد شرایط بومی روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت(بر اساس طرح گسترش شهرستان) از روز شنبه مورخ 25/05/1399 لغایت پایان وقت اداری روز دو شنبه مورخ 27/05/1399

  - در صورت نبود حداقل 2 نفر متقاضی واجد شرایط با مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و دیپلم کامل متوسطه بومی روستای اصلی و قمر از متقاضیان روستاهای همجوار تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت همان خانه بهداشت تا شعاع 30 کیلومتر از روستای اصلی(تائید مرکز بهداشت شهرستان مربوطه) مشروط به اینکه منتهی به شهرستان مربوطه نگردد از روز سه شنبه مورخ 28/05/1399 لغایت پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 30/05/1399

  تذکر مهم: بعد از پایان وقت اداری آخرین روز ثبت نام تعیین شده، به هیچ وجه از داوطلبان ثبت بعمل نمی آید.

  - پذیرفته شدگان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس پس از طی دوره تطبیقی مهارت بهورزی و همچنین پذیرفته شدگان با مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه پس از طی دوره آموزشی 2 ساله بهورزی و قبولی در آزمون و بلاتصدی شدن ردیف سازمانی مربوطه به صورت قرارداد انجام کار معین  جهت خدمت در خانه بهداشت مربوطه به کارگیری خواهند شد.

  -افراد غیر واجد شرایط مندرج در این آگهی و نیز افراد غیر بومی مجاز به ثبت نام نمی باشند.

  - وجه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی شود لذا داوطلبان ابتدا مفاد آگهی را شخصاً به دقت مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن برابر مفاد این آگهی و تایید خانه بهداشت روستای اصلی ثبت نام نمایند.

  مناطق مورد نیاز جهت پذیرش بهورز با مدرک تحصیلی مورد نیاز

  شرایط عمومی داوطلبان :

  1-1- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور

  2-1- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

  3-1-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  4-1- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

  تبصره : معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام کمیسیون پزشکی دانشگاه با وظایف شغل بهورزی منافات نداشته باشد.

  5-1- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان

  6-1- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر

  7-1- داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری در روستاهای تحت پوشش با تأیید کمیسیون پزشکی دانشگاه

  8-1- نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای تابعه دانشگاه

  9-1- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت سایر دستگاههای دولتی باشند.

  تبصره : نیروهای قراردادی و شرکتی دانشگاه به شرط داشتن شرایط مندرج در این آگهی، مجاز به ثبت نام می باشند.

  10-1- نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی

  11-1- نداشتن تعهد خدمت به کلیه دستگاههای دولتی یا غیردولتی

         12-1-بومی بودن در محل خدمت براساس شرایط اختصاصی مندرج در اطلاعیه

  2. شرایط اختصاصی داوطلبان :

  1/2 - مدرک تحصیلی:

  -مدرک تحصیلی مورد نیاز جهت متقاضیان فوق دیپلم و لیسانس:

  رشته های تحصیلی بهداشت خانواده، بهداشت عمومی، مامایی, پرستاری جهت متقاضیان زن و رشته های تحصیلی مبارزه با بیماریها، بهداشت عمومی، پرستاری، بهداشت محیط جهت متقاضیان مرد

  تبصره1- داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته های مرتبط با رشته های تحصیلی بهداشت عمومی، پرستاری، بهداشت محیط و مامایی مجاز به ثبت نام در آزمون بهورزی نمی باشند و هر زمان خلاف آن اثبات گردد از ادامه مراحل پذیرش حذف و در صورت اشتغال بکار، قرارداد آنها لغو و برابر مقررات ملزم به پرداخت خسارت وارده به دانشگاه می باشند.

  تبصره2- داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق الذکر( بهداشت عمومی، پرستاری، بهداشت محیط و مامایی) که همچنین دارای مدرک لیسانس یا بالاتر در سایر رشته های تحصیلی(غیرمرتبط) می باشند در صورتی مجاز به ثبت نام می باشند که پس از قبولی در آزمون، تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر در سایر رشته های تحصیلی (غیرمرتبط با رشته های مورد نیاز مندرج در این آگهی) یا تغییر عنوان شغل بهورزی پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال دهند.

  - مدرک تحصیلی مورد نیاز جهت متقاضیان دیپلم کامل متوسطه:

   مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی جهت داوطلبان نظام قدیم و یا مدرک تحصیلی پایان دوره سه ساله دوم متوسطه جهت داوطلبان نظام جدید

  تذکرات:

  1-پذیرش دانشجویان به عنوان بهورز ممنوع می باشد و در صورت احراز قبولی، پذیرش نهائی آنها مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم فارغ التحصیلی و عدم امکان دریافت هرگونه مدرک قبل از شروع کلاس های بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی، این دانشگاه از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم را دال بر تایید تعداد واحدهای گذرانده شده(تا زمان برگزاری آزمون) و عدم امکان دریافت هرگونه مدرک تحصیلی دانشگاهی در رشته پذیرفته شده اخذ می گردد. به منظور اطمینان از اجرای این فرآیند دانشگاه علاوه بر موارد پیشگفت از داوطلبان تعهد مورد لزوم مبنی بر عدم برخورداری از شرایط دریافت مدرک تحصصیلی ر اخذ می نماید.

  2- پذیرش افراد متعهد خدمت و کلیه افرادی که شرایط به کارگیری و استخدام را به عنوان بهورز در خانه بهداشت های اعلام شده ندارند ممنوع می باشد. بدیهی است در صورتی که اجرای تعهد خدمت و متعاقبا استخدام فرد مذکور در خانه بهداشت مجاز باشد، بکارگیری این افراد در خانه بهداشت مورد نظر مشروط بر اخذ تعهدات مورد لزوم و امکان استخدام به شکل قرارداد انجام کار معین مقدور می باشد.

  2-2-بومی بودن :

  صرفاً از داوطلبان بومی طبق مفاد این آگهی ثبت نام خواهند شد و افراد غیربومی به هیچ وجه مجاز به ثبت نام نمی باشند.

  داوطلبان باید یکی از شرایط زیر را داشته باشند تا به عنوان بومی تلقی گردند:

  الف- محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل از مرداد ماه سال 1397  تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.

  ب- حداقل دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی( ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه ) یا دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی ( ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) را در روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل از مرداد ماه97 تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.

  تبصره 1: داوطلبان زن که شرایط بند "الف" و "ب" را نداشته باشند ولی با مرد شاغل در روستای مورد نظر و واجد شرایط مطابق بند "الف" و "ب" بخش 2-2- ازدواج کرده و حداقل 2 سال از تاریخ ازدواج آنان (از مرداد ماه97 ) تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در آزمون گذشته باشد و سکونت شان در محل مورد تقاضای پذیرش در طی 2 سال گذشته(از مرداد ماه97 ) تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام محرز شده باشد( دارای پرونده فعال سلامت باشند) به عنوان بومی تلقی می شوند و پذیرش آنان بلامانع است. بدیهی است این افراد با افراد بومی بند " الف " و " ب " در یک اولویت هستند.

  تبصره2 : احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بندهای " الف " و " ب " وتبصره 1 ازطریق گواهی شورای اسلامی روستا (ممهور به مهر و امضای رئیس شورا و نصف اعضاء شورا به اضافه یک نفر) و تائید خانه بهداشت مربوطه, تایید مسئول مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و تائید مرکز بهداشت شهرستان مربوطه صورت پذیرد.

  تبصره 3-چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل, انجام طرح نیروی انسانی، اشتغال و انجام دوره خدمت وظیفه ضرورت سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آنکه شورای اسلامی روستا سکونت آنان را قبل از این ایام و همچنین شورا سکونت خانواده وی را در روستای مورد نظر گواهی نماید و خانه بهداشت و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن فرد و اقامت وی و خانواده وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره در روستای مورد نظر تائید نماید پذیرش آنان بلامانع است.

  تذکر مهم- گزینش بهورز از داوطلبان مرکز شهرستان مربوطه در هر شرایطی ممنوع است.

  3-2–سن داوطلبین :  مبنای محاسبه سن، تاریخ اولین روز شروع ثبت نام می باشد.

  -سن داوطلبین با مدرک تحصیلی فوق دیپلم: حداکثر 28 سال (27 سال و11ماه و 29 روز) می باشد.

  -سن داوطلبین با مدرک تحصیلی لیسانس: حداکثر 30 سال (29 سال و11ماه و 29 روز) می باشد.

  -سن داوطلبین با مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه: حداقل16سال (15سال و11ماه و29روز)و حداکثر26سال(25سال و11ماه و29روز)می باشد.

  تبصره 1 : موارد ذیل به شرط ارائه تأئیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه می شود:

  الف-داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق.

   ب- مدت خدمت دوره ضرورت آقایان براساس کارت پایان خدمت.

  با احتساب موارد مذکور نباید سن داوطلب دارای مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه حداکثر از 28 سال(27 سال و 11 و 29 روز)،  فوق دیپلم حداکثر از 30 سال (29 سال و11ماه و 29 روز) و لیسانس حداکثر از 32 سال (31 سال و 11ماه و 29 روز) تجاوز نماید.

  تبصره 2: همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ، فرزندان جانبازان کمتر از 25% و آزادگان کمتر از یکسال اسارت ،خواهر و برادر شهید به میزان 5 سال به حداکثر سن مقرر اضافه می شود.

  تبصره 3: فرزندان شهدا و جانبازان 25% و بالاتر وآزادگان حداقل یکسال اسارت معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از شرط سنی معاف می باشند.

  3-نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز:

  1-   مراجعه به سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس: WWW.SSU.AC.IR/ENSANI یا مرکز بهداشت شهرستان مربوطه و دریافت اطلاعیه و مطالعه دقیق آن

  2-     در صورت واجدشرایط بودن، مراجعه به مرکز بهداشت شهرستان مربوطه طبق برنامه زمانی ثبت نام بهورز مندرج در صفحه(1)

  3-   در صورت واجد شرایط بودن ثبت نام بر اساس اولویت ثبت نام از کاردان، کارشناس و بومی بودن(روستای اصلی، قمر و همجوار) دریافت فرم های مربوطه

  4-     تهیه مدارک مورد نیاز مندرج در بند 10

  5-     تکمیل فرم احراز سکونت و برگ درخواست شغل بهورزی مندرج در صفحات 8 و 9)

  6-      اخذ تاییدیه از شورای اسلامی روستا و خانه بهداشت محل سکونت

  تبصره: داوطلیان روستای قمر و همجوار موظفند علاوه براخذ تاییدیه از شورا و خانه بهداشت محل سکونت ، تاییدیه شورا، خانه بهداشت و مرکز بهداشت روستای اصلی را نیز اخذ نمایند.

  7-      گواهی یا کارت شناسائی دال بر ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد ( در صورت ایثارگری)

  8-   در صورت واجدشرایط بودن بند 6  و تبصره آن،  پرداخت مبلغ ...................ریال به شماره حساب................................................ با شناسه واریز........................................................... نزد بانک رفاه شهید صدوقی به نام در آمد اختصاصی دانشگاه قابل پرداخت در کلیه شعب بانک رفاه استان یزد به عنوان حق ثبت نام در آزمون پذیرش بهورز. ضمناً مبلغ پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود لذا به داوطلبان توصیه می گردد پس از تایید فرم احراز سکونت توسط خانه بهداشت روستای اصلی نسبت به پرداخت حق ثبت نام اقدام نمایند.

  9-   تحویل کلیه مدارک به صورت دستی توسط شخص داوطلب به واحد بهورزی مرکز بهداشت شهرستان مربوطه و ثبت در دبیرخانه مرکز حداکثر تا پایان وقت اداری آخرین روز ثبت نام به شرح جدول مندرج در صفحه 1 آگهی

  تذکر: مدارکی که بعد از تاریخ تعیین شده تحویل شود یا از طریق دیگری ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  10-مدارک مورد نیاز:

  - تصویر مدرک تحصیلی که معدل نیز در آن قید شده باشد.

  -تصویر پایان یا وضعیت انجام طرح نیروی انسانی جهت متقاضیان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس در رشته های مربوطه

  - تصویر تمام صفحات شناسنامه

   -تصویرکلیه صفحات شناسنامه همسرجهت مشمولین تبصره 1 بند 2.2( صرفاً داوطلبان زن که شرایط بند الف وب را نداشته باشند ولی با فرد واجد شرایط بند الف یا ب بخش 2-2- ازدواج کرده اند)

  -  تصویر کارت شناسایی ملی

  - 3 قطعه عکس 3*4 تمام رخ جدید که مشخصات داوطلب در پشت آن نوشته شده باشد.

  تصویر مدرک تحصیلی دو مقطع ازمقاطع تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) یا ( ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم ) صرفاً جهت مشمولین بند ب  2 بومی بودن

  - رسید بانکی (نسخه صاحب حساب )

  -کارت یا گواهی پایان خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (جهت برادران)

  - گواهی دال بر ایثارگری از سازمان بنیاد شهید شهرستان مربوطه(جهت مشمولین ایثارگر مندرج در این آگهی)

  4- اولویتها

   ثبت نام ابتدا از متقاضیان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس واجدشرایط این آگهی و در صورت نداشتن متقاضی کاردان و کارشناس واجدشرایط از متقاضیان بومی واجدشرایط دارای مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه ثبت نام می گردد لذا اولویتهای ذیل پس از موارد مذکور بدین نحو اعمال می گردد:

  1- فرزندان، همسران شهدا و جانبازان 25%  و بالاتر و آزادگان حداقل یکسال اسارت معرفی شده از بنیاد شهید، برادر و خواهر شهید مشروط به داشتن شرایط مندرج در بند شرایط عمومی و اختصاصی این آگهی شامل: تحصیلات، بومی بودن، شرط سنی و ... از سهمیه مربوطه بهره مند می گردند.

   2-رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، همسر و فرزندان آنان،  فرزندان جانبازان زیر 25% و آزادگان کمتر از یکسال اسارت مشروط به داشتن شرایط مندرج در بند عمومی و اختصاصی این آگهی شامل: تحصیلات، بومی بودن، شرط سنی و نیز کسب حد نصاب امتیاز کل آزمون(آزمون کتبی و مصاحبه) از سهمیه مربوطه بهره مند می گردند.

    3-پذیرفته شدگان به میزان حداکثر 3 برابر ظرفیت مورد نیاز جهت انجام مصاحبه و به میزان حداکثر 2 برابر ظرفیت مورد نیاز جهت معرفی به هسته گزینش دانشگاه به ترتیب اولویت : متقاضیان کاردان یا کارشناس در رشته های مورد نیاز به ترتیب بومی روستای اصلی، قمر و سپس همجوار تا فاصله 30 کیلومتر(عدم منتهی به شهر) وسپس دیپلم کامل متوسطه روستای اصلی، روستای قمر و سپس از روستای همجوار تا فاصله حداکثر 30 کیلومتر(عدم منتهی به مرکز شهرستان) و سایر اولویتهای مقرر قانونی مندرج در این آگهی می باشد.

   توجه: متقاضیان فوق دیپلم و لیسانس هیچ کدام بر یکدیگر اولویت ندارند . ضمناً در مناطقی که جذب بهورز به صورت مشترک برای دو روستا فراخوان شده است، داوطلبان هر دو روستا دارای شرایط یکسان می باشند و اولویتی نسبت به یکدیگر ندارند.(ردیفهای شماره 12-16-21-22-25-26-31-33 جدول مناطق مورد نیاز مندرج در صفحه 3)

  5. آزمون کتبی و مصاحبه:

  آزمون کتبی متقاضیان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس:

  1/5: آزمون کتبی: شامل 60 سوال از دروس تخصصی مرتبط با بهورزی با ضریب 1 به صورت چهار گزینه ای می باشد(با اعمال 1 نمره منفی به ازاء هر 3 پاسخ غلط) که 60 % از نمره کل آزمون را به خود اختصاص خواهد داد.

  ضمناً سوالات آزمون کتبی متقاضیان کارشناس و کاردان یکسان می باشد.

  آزمون کتبی متقاضیان مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه:

  2/5: آزمون کتبی جهت سنجش توانمندی‌ها‌ی عمومی: سوالات به صورت چهار گزینه‌ای (با اعمال یک نمره منفی به ازای هر سه پاسخ غلط) از دروس دوره دوم متوسطه شامل دروس زبان ادبیات فارسی، زبان‌انگلیسی و تعلیمات دینی و یا معارف اسلامی یا دین و زندگی نظام جدید خواهد بود. آزمون کتبی 60% از کل نمره آزمون را به خود اختصاص خواهد داد.

  تبصره: متقاضیان اقلیت‌ها‌ی دینی به سوالات دین و زندگی یا معارف اسلامی پاسخ نداده و امتیاز آن به سایر دروس عمومی به صورت مساوی اختصاص داده می شود.

  مصاحبه:

   از بین شرکت کنندگان در آزمون کتبی که حدنصاب نمره آزمون کتبی را کسب نموده اند با اولویت انتخاب از متقاضیان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و اولویتهای مقرر قانونی مندرج در بند 4 این آگهی و سپس متقاضیان با مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه، حداکثرتا سه برابر ظرفیت مورد نیاز مصاحبه به عمل خواهد آمد که 40 ٪ از کل نمره آزمون  را به خود اختصاص می دهد.

  تبصره : در شرایطی که تعداد واجدین شرایط جهت مصاحبه تنها یک نفر باشد و حد نصاب نمره آزمون کتبی را کسب نموده باشد، در صورتی از وی مصاحبه بعمل خواهد آمد که کارگروه آزمون دانشگاه و معاون بهداشتی دانشگاه با مصاحبه وی موافقت نمایند.

  6- زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون:

  زمان و نحوه توزیع کارت متعاقباً از طریق سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس: ,  WWW.SSU.AC.IR/ENSANI ومرکز بهداشت شهرستان مربوطه

  اعلام خواهد شد.

  7-زمان و مکان آزمون :

  زمان و مکان آزمون در محل و زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون و نیز محتویات مندرج در کارت ورود به جلسه اعلام می گردد.

    8- تذکرات:

  1-       اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی به میزان حداکثر 3 برابر تعداد مورد نیاز از میان داوطلبان با اولویت مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و سپس دیپلم کامل متوسطه که حدنصاب نمره آزمون کتبی را کسب نموده اند و اولویتهای مقرر قانونی انتخاب و برای مصاحبه معرفی می گردند.

  2-               پس از انجام مصاحبه، اسامی پذیرفته شدگان با اولویت مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و سپس دیپلم کامل متوسطه به میزان حداکتر 2 برابر ظرفیت مورد نیاز (اصلی و ذخیره) و بر اساس نمره کل (مجموع نمرات کتبی و مصاحبه) و سایر اولویتهای قانونی مندرج در این آگهی انتخاب و به هسته گزینش دانشگاه معرفی می گردند.

  3-             اسامی پذیرفته شدگان به میزان حداکثر 2 برابر ظرفیت مورد نیاز (اصلی و ذخیره) در سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس:  WWW.SSU.AC.IR/ENSANI  و مرکز بهداشت شهرستان مربوطه اعلام می گردد. لذا پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره موظف هستند حداکثر ظرف 3 روز کاری از زمان اعلام نتایج به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.

  4-             پس از اعلام نظر هسته گزینش دانشگاه، پذیرفته شدگان اصلی موظف هستند حداکثر تا 10 روز کاری جهت تکمیل مدارک و طی مراحل پذیرش به مرکز آموزش بهورزی شهرستان یزد مراجعه نمایند.

  5-             در صورت عدم مراجعه پذیرفته شدگان در مهلت مقرر و یا انصراف آنان قبل از شروع دوره آموزشی از پذیرفته شدگان ذخیره جهت شرکت در دوره، دعوت به عمل خواهد آمد.

  6-              پذیرفته شدگانی که پس از شروع دوره آموزش بهورزی از ادامه تحصیل انصراف دهند، ضمن پرداخت هزینه های مربوطه، مجاز به ثبت نام در آگهی های بعدی پذیرش بهورز دانشگاه نمی باشند.

  7-             پذیرفته شدگان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس ملزم به گذراندن دوره تطبیقی بهورزی و پذیرفته شدگان با مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه ملزم به گذراندن دوره 2 ساله آموزشی بهورزی در مرکز آموزش بهورزی شهرستان یزد می باشند.

  8-             در صورت عدم تامین نیروی مورد نیاز، کارگروه آزمون دانشگاه مجاز است نمره حد نصاب آزمون کتبی تعیین شده را تا تکمیل نفرات مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه کاهش دهد. پایین آوردن نمره حد نصاب در مناطقی که فقط یک داوطلب دارد مجاز نمی باشد. ضمناً حد نصاب نمره آزمون کتبی شرط لازم و نه کافی برای اعمال امتیازات و سهمیه های قانونی وانتخاب داوطلبان جهت معرفی به منظور مصاحبه می باشد که بر مبنای کسب حداقل 60% میانگین نمره کل اولیه سه نفر دارای بالاترین نمره آزمون کتبی  است و  به روش زیر تعیین می گردد.

  حد نصاب = 60%* میانگین نمره کل اولیه سه نفر دارای بالاترین امتیاز

  9-    استفاده از سهمیه استخدامی ایثارگران مشمول بند 1 اولویتهای این آگهی مشروط به برخورداری داوطلبان از شرایط موضوع مفاد مواد 1/2 (شرایط احراز مدرک تحصیلی ) و2/2 (بومی بودن ) می باشد و ایثارگران مشمول بند 2 اولویتهای این آگهی علاوه بر شرایط فوق الذکر ملزم به کسب حدنصاب نمره آزمون می باشند.

  10-  مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد. حتی در صورت پذیرفته شدن در آموزشگاه بهورزی و یا صدور قرارداد، قرارداد مزبور لغو و بلااثر می گردد.

  11- داوطلبان ملزم به سپردن تعهد محضری ، ضمانتنامه وسفته بانکی مبنی بر ارائه خدمت به مدت حداقل 15 سال و بصورت شیفت های مورد نظر معاونت بهداشتی دانشگاه همراه با بیتوته در همان روستای محل پذیرش می باشند و این تعهد برای کلیه بهورزان تا پایان تعهد ( اعم از سهمیه ایثارگری و ...)قابل خرید و انتقال نمی باشد .

  12- باتوجه به اینکه ملاک ثبت نام ازمتقاضیان استخدام تکمیل برگ درخواست شغل می باشد،لازم است داوطلب شخصاً در تکمیل برگه مورد نظرنهایت دقت را بعمل آورد و هیچ گونه اصلاحاتی پس از ارائه آن امکان پذیر نمی باشد.

  13- پذیرفته شدگان نهایی که به جایگزینی بهورزان خروجی تا سال 1401 انتخاب می شوند پس از اتمام دوره تحصیلی بهورزی در صورت بلاتصدی بودن ردیف بهورزی محل مورد تقاضا به صورت قرارداد کار معین در خانه بهداشت مربوطه مشغول به کار می شوند . لذا تا زمان بلاتصدی شدن ردیف سازمانی  مربوطه امکان اشتغال آنان در خانه بهداشت امکانپذیر نمی باشد.

  14- تصمیم گیری در موارد پیش بینی نشده در این آگهی به عهده کمیته آزمون (جذب بهورز) می باشد.

  فرم شماره 1: فرم احرازسکونت

  آدرس و شماره تماس مراکزآموزش بهورزی جهت ثبت نام

  منبع مطلب : web.ssu.ac.ir

  مدیر محترم سایت web.ssu.ac.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید