در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  صحبت های نوجوان با بلاگر معروف

  1 بازدید

  صحبت های نوجوان با بلاگر معروف را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  فیلم صحبت های عجیب یک نوجوان ۱۴ ساله با یک بلاگر در لایو اینستاگرام

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  خبر تکان‌دهنده بود؛ از سقوط یک هواپیما، واژگونی اتوبوس، شکستن رکورد فوتی‌های کرونا یا انفجاری عظیم در گوشه‌ای از دنیا حرف نمی‌زنیم، سوژه ما نوجوان ۱۴ ساله‌ای است که شاید پدر و مادرش گمان می‌کنند ساعت‌های متمادی که سر در گوشی و تبلت دارد، مشغول حل کردن تمرین ریاضی یا پاسخ به سوالات علوم و جغرافیاست. اما ماجرا فاجعه‌آمیزتر از این حرفهاست.
  بخشی از این گفتگو را که کانال خبرفوری منتشر کرده است را ببینید:

  انتشار این فیلم صرفا برای اطلاع والدین و هموطنان عزیز از آسیب های مخرب شبکه های اجتماعی برای کودکان و نوجوانان است. پیشاپیش از صحبت های نامناسب ردوبدل شده در این فیلم عذرخواهی می کنیم.

  هشدار: حاوی جملات نامناسب

  اما از تحلیل‌ها و نگاه‌های کاربران که شاید بیشتر با این موارد آشنایی دارند و به موارد مشابهی در فضای مجازی برمی‌خورند برمی‌آید که مقصر یک فرد یا یک نهاد خاص نیست؛ پدر و مادرها، آموزش و پرورش، معلمان، متولیان نظارت بر فضای مجازی، دست اندرکاران امور فرهنگی، مبلغان دینی و ... همه و همه یک طرف ماجرا هستند و کوتاهی آنها در رها کردن کودکان و نوجوانان در بحرانی‌ترین سن دوران زندگی هیچگاه قابل بخشش نخواهد بود.

  در ادامه گزیده‌ای از نظرات و واکنش کاربران فضای مجازی به این موضوع را مشاهده می‌کنید:

  لایو مینا نامداری با پسر نوجوان

  لایو مینا نامداری با پسر نوجوان

  لایو مینا نامداری با پسر نوجوان

  بلاگر با پسر نوجوان

  لایو مینا نامداری با پسر نوجوان

  لایو مینا نامداری با پسر نوجوان

  لایو مینا نامداری با پسر نوجوان

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  منبع مطلب : jouyakhabar.ir

  مدیر محترم سایت jouyakhabar.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لایو جنجالی و جنسی پسر 14 ساله با بلاگر معروف ؛ واکنش کاربران فضای مجازی - شایانیوز

  لایو جنجالی و جنسی پسر 14 ساله با بلاگر معروف ؛ واکنش کاربران فضای مجازی - شایانیوز

  شایانیوز- این روز ها که بیشتر از هر چیزی صحبت از جنگ نرم و نفوذ دشمن و نشانه گیری در میان جوانان و نوجوان کشور اسلامی ما در میان است. لایو جنجالی و البته جنسی پسر 14 ساله در فضای مجازی با واکنش های زیادی همراه بوده است. اما ماجرای لایو این پسر نوجوان با بلاگر معروف از چه قرار است؟ امروزه استفاده از شبکه های مجازی نسبت به گذشته رواج زیادی داشته است. البته فیلتر و محدودیت راه چاره ماجرا نیست و باید به فکر یک راه چاره اساسی همچون آموزش یا مدیریت خصوصا برای نوجوان ها و افراد زیر سن قانونی بود. اما به هر حال در گوشه و کنار فضا های مجازی گاه شاهد ماجرا های عجیبی هستیم.  با ما همراه باشید.

  لایو جنجالی و جنسی پسر 14 ساله با بلاگر معروف

  سه روز گذشته یک نوجوان 14 ساله ایرانی با یک بلاگر معروف در اینستاگرام به یک لایو رفت. اما این لایو آنقدر سر و صدا کرد که حالا کاربران فضای مجازی در اینستاگرام و توئیتر واکنش های زیادی به این لایو نشان داده اند. لایو پسر بچه 14 ساله با یک خانم بلاگر معروف نشان از عمق فاجعه آن هم از نوع جنسی در میان نوجوانان است. نوجوانانی که بدون هیچگونه نظارتی ساعت ها پشت صفحه های لپ تاپ ، تبلت و گوشی موبایل تسخیر شده اند.

  وقتی صحبت از فاجعه می شود، تنها منظور اتفاقات فیزیکی نیست، فاجعه تنها آمار تلفات کرونا ، یا سقوط هواپیما و مسائل از این دست نیست. وقتی می گوییم فاجعه ، یعنی این که دغدغه یک پسر بچه نوجوان مسائل جنسی باشد. فاجعه یعنی یک پسر بچه 14 ساله بدون هیچ ابا و ترسی در لایو اینستاگرام با یک بلاگر معروف صحبت کند و وقیحانه حرف های جنسی بزند. آن هم در لایوی که هزاران مخاطب آنلاین دارد.

  اما چه کسی مقصر است؟ مسئولین؟ خانواده ها و والدین؟ نظام آموزشی کشور؟ یا همه با هم در این ننگ مقصریم؟ وقتی خانواده ای بدون هیچ برنامه و بدون هیچ نظارتی تمامی امکانات وصل شدن به اینترنت و فضای مجازی را در اختیار فرزند کم سن و سال خود قرار داده و هیچ نظارتی بر فرزند خود ندارد.. چگونه می توان از مسئولین کشور انتظار داشت که بتوانند میلیون ها نوجوان و جوان را مدیریت کنند؟؟

  بیایید کمی منطقی باشیم.. برنامه جامع مسئولین نهایتا فیلتر و جلوگیری کردن از ورود به صفحات و شبکه های مجازی است که بیشتر از این هم بر نمی آید.. اما آیا خانواده ها و والدین هیچ مسئولیتی در قبال فرزندان خود ندارند؟ آیا همیشه فقط باید مسئولین را مقصر بدانیم؟؟

  واکنش آذری جهرمی به لایو جنجالی

  محمد جواد آذری جهرمی امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با ویدیوی نامناسبی که از نوجوان 14 ساله در فضای اینستاگرام منتشر شده بود، گفت: چهار شب قبل ویدیوی مربوط به نوجوان 14 ساله را دیدم، به نظر من به جای اینکه برای فیلتر اینستاگرام حمله کنند، بهتر است مسئولان مربوطه در این خصوص فرهنگ‌سازی کنند.

  واکنش کاربران فضای مجازی به لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف

  بعد از منتشر شدن و باز نشر شدن این ویدیو و لایو پسر نوجوان با بلاگر معروف کاربران فضای مجازی به این لایو واکنش های زیادی نشان داده اند. حتی خود خانم بلاگر در این لایو از این حد از گستاخی و فاجعه جنسی در برخی نوجوانان تعجب کرده است. که البته واقعا هم جای تعجب دارد.. پدر و مادر عزیزی که نمی توانید یک یا دو فرزند خود را در خانواده و چهارچوب آن مدیریت کنید و تربیت کنید. انتظار معجزه از مسئولین نداشته باشید.

  البته ناگفته نماند که مسئولین نیز بی تقصیر نیستند. وقتی امکانات رفاهی ، تفریحی ، آموزشی ، اقتصادی به زیر حد استاندارد رسیده باشد دیگر نه امیدی در دل جوان می ماند، نه انگیزه ای و نه دل خوشی. دختر و پسر هم ندارد.. لایو پسر 14 ساله با بلاگر می تواند نشانی از واقعیت پنهانی در جامعه باشد که در حال پیشروی است… به هر ترتیب در ادامه چندی از واکنش های کاربران فضای مجازی را با هم ببینیم.

  لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف و صحبت های جنجالی و جنسی وی شاید یک تلنگری است که یک بار برای همیشه همه ما با هر مسئولیت اجتماعی به فکر یک راه چاره اساسی برای جوانان و نوجوانمان باشیم. ایجاد شدن زمینه های ازدواج برای جوانان می تواند حلال مشکلات باشد. اما نباید کودک همسری رواج پیدا کند که آن خود مشکلات عدیده خود را به همراه خواهد داشت. باید به فکر آموزش، فرهنگ سازی، مدیریت و تربیت درست باشیم. باید کودکان و نوجوانانمان را چنان غرق در رفاه و آسایش کنیم، که هر نوجوان دغدغه ساختن آینده بهتری برای خود را داشته باشد. باشد که کمتر شاهد ابن فجایع باشیم.

  منبع مطلب : shayanews.com

  مدیر محترم سایت shayanews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  واکنش کاربران فضای مجازی به لایو پسر14ساله

  واکنش کاربران فضای مجازی به لایو پسر14ساله

  به گزارش حلقه وصل، امروزه استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به عنوان اصلی غیر قابل انکار در زندگی شخصی و اجتماعی افراد جامعه محسوب می شود که البته این شبکه ها در کنار مزیت هایی که دارند دارای پیامدهای و معایبی هستند که از آنها نباید غافل بود.

  آنچه که امروزه بیش از پیش نمود پیدا کرده حضور نوجوانان در این اپلیکیشن است. در روزهای اخیر شاهد انتشار فیلمی از لایو اینستاگرامی پسر نوجوان ۱۴ ساله با یک بلاگر هستیم که این مسئله موضوعی آشکار از درگیری روزانه هزار نوجوان ایرانی است و پخش این فیلم در واقع بخش کوچکی از اتفاقات و واقعیت هایی است که در زیر پوست فضای مجازی رخ می دهد و این مهم را نشان می دهد که مسئولان وزارت ارتباطات در خواب سنگین غفلت فرو رفته اند و هیچ تلاش و اقدامی در جهت مدیریت این فضا و به ویژه پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی خارجی ندارند.

  در ادامه برخی از واکنش‌ها به آن لایو اینستاگرامی را مشاهده می‎کنید.

  منبع مطلب : hvasl.ir

  مدیر محترم سایت hvasl.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  غریبه ی اشنا : یعنیا شت تو این زندگی

  ۲۰۰۸ : متاسفم برای خودم که تو این مملکتی دارم زندگی میکنم پر از افراد .... مثل این هست

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 روز قبل
  1

  ما کلی شهید دادیم که از خونشون گذشتن و جانشون رو دادن و جنگیدن، که ما آینده خوبی داشته باشیم

  اینه جواب خون هایی که برای این خاک ریخته شد؟

  اونا جونشون رو دادن، تا دشمنان نتونن یک چادر رو از سر یک خانم بر زمین بندازند؛ ولی مثل اینکه ما خودمون داریم چادر رو از سر خودمون پایین میکشیم

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  به نظر من این پسر بچه هیچ گناهی ندارع وقتی مسعولین سعی نمیکنن که این شبکه های مخرب رو ببندند یا حالا محدودیت سنی بزارن باید هر روز شاهد این جور خبر ها باشیم

  ادمی 4 ماه قبل
  2

  من از حال این افراد خبر دارم چون که این افراد بر خلاف ما که طرز فکری مثبت به انها داریم به دنبال همرنگ شدن با جماعت هستند تعجب نکنید چون که این پسر از ما الگو ها این چیز ها را یاد گرفته و گرنه ممکن نبود تا اخرین لحظه عمرش کلماتی مثل ...و..و... را یاد بگیرید مشکل اصلی از ماها است به نظرتون منشأ اصلی این اتفاقات از کی است صد درصد خود پدر و مادر اولین منشا هستن شاید بعضی‌ها بگویند دوست ناباب ولی همان دوست ناباب هم از خود پدر مادرش همچین روابط و کلمه ها را یاد گرفته است اگر ما یاد بگیریم از این چیز ها جلوگیری کنیم میتوانیم شاهد جامعه ای سالم باشیم نه دیگر شاهد همچین چیزی هوایی که باعث حسرت ما میشوند اگر واقعا ما دلم مان برای این پسر نوجوان می سوزد از امروز شروع کنیم

  ۲۰۰۸ 4 ماه قبل
  4

  متاسفم برای خودم که تو این مملکتی دارم زندگی میکنم پر از افراد .... مثل این هست

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  این نشون میده که نوجوان ها یه انقلابی رو قرار راه بندازن امروز این فردا یکی دیگه مطمئن باشید که نوجوان هوایی که ما اصلأ بهشون توجه نکردیم از همین توجه نکردن قدرت گرفتن و فردا منتظر انقلابی از نوجوان ها باشید

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  حاجی تو کی هستی برو همونجایی که ازش اومدی

  غریبه ی اشنا 4 ماه قبل
  4

  یعنیا شت تو این زندگی

  ساناز 4 ماه قبل
  2

  واقعا برای خانواده این پسر متاسفم

  2
  فردی 4 ماه قبل

  این بازی پایانی غم انگیز خواهد داشت

  برای ارسال نظر کلیک کنید