توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  صحنه پنالتی پرسپولیس مقابل صنعت نفت

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  3بازدید

  صحنه پنالتی پرسپولیس مقابل صنعت نفت را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نظر کارشناسان داوری درباره صحنه‌های مشکوک دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

  نظر کارشناسان داوری درباره صحنه‌های مشکوک دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

  به گزارش خبرنگار ایمنا، پرسپولیس عصر امروز شنبه - ۱ آذر ماه - در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که این دیدار با تک گل سیامک نعمتی از روی نقطه پنالتی به سود سرخ‌پوشان پایتخت پایان یافت. قضاوت این مسابقه که در شرایط جوی خاص و زیر بارش شدید باران برگزار می‌شد را محمد رضا اکبریان بر عهده داشت که می‌توان گفت روز آرامی را پشت سر گذاشت. با این حال اعلام ضربه پنالتی به سود پرسپولیس که مشخص کننده تفاوت میان دو تیم بود، جز تصمیم‌های سرنوشت ساز این داور بود. صحنه‌های بحث برانگیز و مشکوک داوری این مسابقه توسط نوذر رودنیل و حیدر سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، و همچنین سعید مظفری زاده بررسی شده که در ادامه می‌خوانید:

  پنالتی پرسپولیس صحیح بود؟

  در اواخر نیمه نخست و در دقیقه ۴۰ رد و بدل پاس میان سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی‌زادگان، کنعانی را در موقعیت نفوذ به محوطه صنعت نفت گذاشت و در حالی که مدافع زرد پوش را رد کرده بود، توسط مدافع نفت سرنگون شد تا اکبریان بدون درنگ نقطه پنالتی را نشان دهد و گل پیروزی بخش سرخ‌ها این چنین به ثمر بنشیند.

  رودنیل: دقیقه ۴۰ پنالتی به درستی اعلام شد. چون بازیکن صنعت نفت با زانویش به پشت پا کنعانی زادگان ضربه زد.

  سلیمانی: در نیمه اول داور پنالتی‌ای را برای پرسپولیس اعلام کرد که کاملاً صحیح بود چرا که بازیکن صنعت نفت شانسی برای تصاحب توپ نداشت و به گونه‌ای خودش را روی کنعانی زادگان خراب کرد که داور به درستی اعلام ضربه پنالتی می‌کرد. به نظرم در این صحنه باید زودتر مدیریت می‌کرد که پنالتی سریع‌تر زده شود چون کمی که درگیری‌ها طولانی می‌شود، بازیکن‌ها بی‌جهت اخطار می‌گیرند. اینجا است که داور باید به سرعت مدیریت کند.

  مظفری زاده: در دقیقه ۳۹ اکبریان که زاویه دید مناسبی هم داشت، به درستی خطای مدافع صنعت نفت که بر روی کنعانی‌زادگان خراب شده و موجب سرنگونی او در محوطه جریمه شده بود، تشخیص داد و اعلام پنالتی کرد. اعتراض بازیکنان صنعت نفت به تصمیم داور هم کاملاً بی‌مورد بود.‌

  اخراج یحیی گل محمدی در وقت‌های اضافه

  در دقیقه پنجمین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه دوم داور چسبیده به محوطه پرسپولیس، ضربه آزادی را در موقعیت مناسب به سود نفت آبادان اعلام کرد که برتری شکننده تیم تهرانی را در خطر قرار داد. همین موضوع اعتراض شدید یحیی گل محمدی در کنار زمین را همراه داشت و این سرمربی با ضربه محکمی که به نشانه اعتراض به توپ زد، داور را مجاب کرد تا با کارت قرمز او را اخراج کند.

  رودنیل: اخراج کاملاً درست بود. واقعاً متأسفم که چرا مربیان ما قوانین را اجرا نمی‌کنند که به این راحتی از زمین بازی اخراج‌شان کنند. آقای گل محمدی از مربیان جوان و آینده‌دار است و با توجه به پخش دیدارهای استقلال و پرسپولیس از شبکه جهانی جام جم، برای زشت است.

  سلیمانی: اخراج گل محمدی در آخر بازی کاملاً درست بود. او با خروج از محوطه فنی اعتراض شدیدی به داور کرد و با شوت کردن توپ به شکل اعتراض، با بدن و رفتارش این اجازه را به داور داد تا ایشان را از زمین اخراج کند.

  مظفری زاده: در دقایق پایانی خطایی که داور بر روی بازیکن صنعت نفت اعلام کرد، کاملاً درست و اعتراض گل‌محمدی کاملاً بی‌مورد بود که اعتراض شدید سرمربی پرسپولیس موجب اخراج او از کنار زمین شد.‌

  عملکرد کلی تیم داوری

  رودنیل: لغزندگی زمین و بارندگی کیفیت بازی امروز را کامل از بین برده بود ولی بد هم نبود. اکبریان و تیم داوری‌اش به طور کلی قضاوت خوب و بدون مشکلی داشتند که قابل پسند بود. تمام اخطارهایی که داور نشان داد صحیح بود. همچنین آفسایدهایی که کمک داوران گرفتند و آن‌هایی که نگرفتند درست بودند.

  سلیمانی: اکبریان در بازی امروز قضاوت خوبی انجام داد چون مسابقه در شرایط جوی خاصی قرار داشت که معمولاً تصمیمات داور با اشتباهات فراوانی همراه می‌شود. در نیمه دوم نیز داوری خوب بود و به بازیکنانی مثل شماره ۸۸ که خطایی همراه با بی‌پروایی داشتند به درستی کارت نشان داد.

  مظفری زاده:

  در دقیقه ۵۲ محمود مطلق‌زاده، هافبک صنعت نفت به‌صورت واضح میلاد سرلک را بیرون از محوطه جریمه سرنگون کرد و تصمیم داور و کمک داور برای اعلام این خطا صحیح بود و همچنین بازیکنان و مربیان صنعت نفت اعتراض بی‌مورد و عجیبی در این صحنه داشتند. در دقیقه ۶۵ داور به خوبی در پی خطای غبیشاوی اعلام آوانتاژ کرد و در ادامه در توقف بازی، این بازیکن را بخاطر تکل بی‌ملاحظه با کارت زرد جریمه کرد. در مجموع تیم داوری مسابقه قضاوت کم‌نقصی داشتند و روز خوبی پشت سر گذاشتند.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پنالتی پرسپولیس و اخراج گل‌محمدی درست بود

  پنالتی پرسپولیس و اخراج گل‌محمدی درست بود

  به گزارش "ورزش سه"، سعید مظفری‌زاده کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان را که با برتری یک بر صفر سرخ‌پوشان به پایان رسید، به شرح زیر انجام داد و قضاوت محمدرضا اکبریان را زیر نظر گرفت:

  * در دقیقه ۳۹ اکبریان که زاویه دید مناسبی هم داشت، به درستی خطای مدافع صنعت نفت که بر روی کنعانی‌زادگان خراب شده و موجب سرنگونی او در محوطه جریمه شده بود، تشخیص داد و اعلام پنالتی کرد. اعتراض بازیکنان صنعت نفت به تصمیم داور هم کاملا بی‌مورد بود.


  * در دقیقه ۵۲ محمود مطلق‌زاده، هافبک صنعت نفت به‌صورت واضح میلاد سرلک را بیرون از محوطه جریمه سرنگون کرد و تصمیم داور و کمک داور برای اعلام این خطا صحیح بود و همچنین بازیکنان و مربیان صنعت نفت اعتراض بی‌مورد و عجیبی در این صحنه داشتند.


  * در دقیقه ۶۵ داور به خوبی در پی خطای غبیشاوی اعلام آوانتاژ کرد و در ادامه در توقف بازی، این بازیکن را بخاطر تکل بی‌ملاحظه با کارت زرد جریمه کرد.
  * در دقایق پایانی خطایی که داور بر روی بازیکن صنعت نفت اعلام کرد، کاملا درست و اعتراض گل‌محمدی کاملا بی‌مورد بود که اعتراض شدید سرمربی پرسپولیس موجب اخراج او از کنار زمین شد.


  * در مجموع تیم داوری مسابقه قضاوت کم‌نقصی داشتند و روز خوبی پشت سر گذاشتند.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  گروسیان: پنالتی پرسپولیس پنالتی نبود

  گروسیان: پنالتی پرسپولیس پنالتی نبود

  به گزارش"ورزش سه" فرزین گروسیان بعد از نمایش خوبش در فصل گذشته در لیگ یک و استقلال خوزستان امسال به صنعت نفت آبادان پیوست و اولین بازی اش با لباس این تیم در این فصل را برابر مدافع عنوان قهرمانی انجام داد.


  گروسیان در این بازی یکی از بهترین های تیمش بود و در چند نوبت فرصت های خوبی را از بازیکنان پرسپولیس گرفت. اوج کار او شاید در همان نیمه اول بود که شوت خطرناک سیامک نعمتی را با دو دست رد کرد.


  گروسیان اما در آخرین دقایق نیمه اول و از روی نقطه پنالتی دروازه اش باز شد آن هم در حالی که جهت ضربه سیامک نعمتی را تشخیص داده بود اما ضربه هافبک پرسپولیس آنقدر محکم بود که دروازه بان صنعت نفت به آن نرسید. گروسیان در پایان بازی گفت:" بازی خوبی بود و نفت نمایش خوبی داشت. می توانستیم حداقل یک امتیاز را بگیریم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد."


  او درباره گل پرسپولیس هم گفت:" به نظر من این صحنه پنالتی نبود. من در آن زمان در دوقدمی صحنه بودم و دیدم که اصلا خطایی اتفاق نیفتاد. با اینحال به نظر داور احترام می گذاریم و امیدوارم در بازی های آینده شاهد سوت هایی که به ضرر نفت آبادان زده می شود نباشیم."


  دروازه بان صنعت نفت همچنین در ارتباط با چمن ورزشگاه گفت:" خب هوا بارانی بوده و چمن خیس بود. البته چمن را قبل از بازی با پلاستیک پوشانده بودندبا این حال چمن کمی بلند بود و این کار را سخت کرده بود."

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید