توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس دختر مو بلند برای پروفایل

  1 بازدید

  عکس دختر مو بلند برای پروفایل را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  عکس دختر | ۱۲۰ متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل

  عکس دختر | ۱۲۰ متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل

  عکس دختر | ۱۲۰عکس دخترونه برای پروفایل شکی و لاکچری و خاص

  دنیا دخترانه حال و هوای خودش را دارد که میتوانید گوشه از آن را در عکس های زیبای این نوشته با عنوات عکس دختر برای پروفایل ببینید ، این عکس ها که از صفحات اینستاگرامی جمع آوری شده اند را به همراه متن هایی زیبا و عمیق از غم و شادی و عشق و نفرت در دنیای دخترانه را تقدیم به دنیای زیبا و رنگی رنگ شما دختران زیبای ایرانی میکنیم. امیدوارم دوست داشته باشید و لذت ببرید.

  عکس دختر برای پروفایل

  عکس دختر

  دنیای یه دختر به پیچیده ترین شکل ممکن سادَست. کافیه با دقت نگاش کنی. دخترایی که مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشتن یا موهای خیلی کوتاه دارن یا خیلی بلند. آخه ، موی دخترا ، قلب دومشونه! هر بار جلوی آیینه ، لا به لای تار های سیاه موهاشون پیِ داستان های ناتموم دلشون میگردن. هر بار که موهاشونو شونه میزنن ، سختی هایی که کشیدن ، مردی رو که از دست دادن و حتی !

  ژست عکاسی دخترونه (۱)

  قلب ِ شکسته ِ فراموش شدشون رو به یاد میارن. وقتی موهاشونو میبافن ، بند به بند ، گیس به گیس غم هاشونو پشتش قایم میکنن.برای همینه که دخترای قوی ، یا موهای خیلی کوتاه دارن یا خیلی بلند. یا موهاشونو کوتاه کردن و برای همیشه خودشونو‌ از اون حس ِ تلخ خلاص کردن ، یا برای فراموش نکردن گذشته تصمیم گرفتن هر روز باهاش زندگی کنن! آخه دنیای دخترا ، به پیچیده ترین شکل ممکن سادست!

  ژست عکاسی دخترونه (۲)

  روزی اگر دختری داشته باشم ، اجازه می‌دهم موهایش را بلند کُنَد و بریزدشان روی شانه‌هایش… آنقدر در بغل می‌گیرمش، و نوازش می‌کنم دستها و پاهایش را، که دلش هرگز هوای آغوش هیچ غریبه‌ای را نداشته باشد … شانه‌ای از بلور می‌خرم برایش، و تار به تارِ گیسوانش را می‌بافم، تا دلش نگیرد از بی محلّیِ آدمهای یخ‌زده … یک روز صدایش می‌زنم رها ، تا بداند دلش فقط باید برای خودش باشد…

  ژست عکاسی دخترونه (۳)

  برای خودش شور بزند… روز دیگر نسترن و نرگس ، تا بداند با یک گُل هم بهار می‌شود ، تا زمستان راهِ قلبش را پیدا نکند … یک روز، گندم می‌خوانمش تا بداند برکتِ خانه است، و اگر برود ، همۀ اشتیاقِ مرا با خودش می‌بَرَد … یک روز سحر می‌شود، تا یاد بگیرد پایانِ تمامِ شبها را در خودش بیابد نه در دستانِ دیگران …

  ژست عکاسی دخترونه (۴)

  یک روز، الهه و صنم می‌خوانمش، تا همیشه بداند پرستیدنی‌ست… یک روز خورشید است و یک شب مهتاب… نیمه شب، افسانه است و دست نیافتنی …. صبح هم ، عسل جان می‌خوانمش تا با شنیدنِ این اسم، از دهانِ آن که قَدرش را نمی‌داند، دست و پایش را گم نکند … پائیز که شد، صدا می‌زنمش باران و حتماً می‌برَمش روی برگهای زرد و نارنجی، که راه برود، برقصد و ذوق کند از لحظه به لحظۀ زنده بودن‌هایش…

  ژست عکاسی دخترونه (۵)

  آنقدر می‌خوانَمَش بانو جان و خاتون جان، که باور کُنَد دختر بودن، چقدر شیرین است. اگر دوست داشتنِ خودت را بیشتر از همۀ دنیا بلد شده باشی… تمامِ داستانهای هزار و یک شب را برایش می‌خوانم، تا یادش بماند شهرزاد قصّه گو بودن خوب است امّا فقط برای پادشاهی که دروازه‌ی سرزمینِ دلش را، فقط برای همین یک شهربانو گشوده باشد…روزی اگر دختری داشته باشم، حتماً به او خواهم گفت که تا آدمش را پیدا نکرده، قدرِ بهشتِ خانه‌اش را بداند … “حوّا شدن این روزها ، تقاصِ عجیبی دارد ….” آری…. من دخترم را “رها ” صدا میزنم …. .

  ژست عکاسی دخترونه (۷)

  هر چقدر هم که در حال زندگی کنم، هر چقدر هم که بیخیالِ آینده باشم، هر چقدر هم که به ازدواج فکر نکنم کافیست پشتِ ویترینِ مغازه ای کودکانه، دامنِ دخترانه یِ صورتی رنگی به چشمم بخورد بیخیالِ حال میشوم و نگرانِ آینده!

  ژست عکاسی دخترونه (۸)

  تا ساعتها در خیالم، پا به پایِ دخترم در خیابانها بازی میکنم دلم میخواهد بیتاب برگشتن به منزلی باشم که میدانم دخترکی برای دیدنم لحظه شماری میکند.

  ژست عکاسی دخترونه (۹)

  عکس دخترانه

  هر چقدر هم بیخیالِ آینده باشم این دخترِ کوچولوی شیرین زبانِ خیالم،صدایم که میزند تمامِ محاسباتم بهم میریزد! .

  ژست عکاسی دخترونه (۱۰)

  یک روز من هم باید دختری داشته باشم.

  یک دختر که دستش را بگیرم ببرم پارک و او مثل بچه گی های مادرش روی شیب سرسره بالا برود و بعد که حسابی پدرش در آمد سر بخورد پایین.

  ژست عکاسی دخترونه (۱۱)

  یک دختر که برای موهایش پاپیون های خال خالی بخرم و وقت خوردن بستنی دهانش را پاک کنم. یک دختر که از من بت نسازد و فکر نکند من یگانه جهانم.

  ژست عکس دختر (۱)

  عکس پروفایل دختر

  مرا ببینید با همه ضعف ها و قوت هایم. یک دختر که میراث شومم را به او منتقل نکنم و سهم او از خنده ها و روزهای روشن هزاران بار بیشتر از من باشد. یک دختر که وقت عاشقیتش مرا بنشاند روی تخت در اتاقش را ببندد و بدون ترس از من، عکس او را توی موبایلش نشانم دهد.

  ژست عکس دختر (۲)

  از من همفکری بخواهد که راه را درست برود. یک دختر که با تمام وجود عاشقی کند. از زنانگی اش لذت ببرد و اجازه ندهد کسی، حالا هر کس که می خواهد باشد روزهای او را تاریک و تیره کند.

  ژست عکس دختر (۴)

  یک دختر که بعدها بنشینیم و با هم چیزکی بخوریم و حرف ها بزنیم از روزهای رفته. یک روزی اگر دنیا برمدار موافق بگردد می داند که من سهم یک دختر را از او طلب دارم.

  ژست عکس دختر (۵)

  عکس دختر تنها با کیفیت

  پدری که دختر دارد از پدری که پسر دارد زودتر پیر میشود زودتر شکسته میشود زودتر مو های سفیدش و چروک های روی صورتش نمایان میشود…آخر پدری که پسر دارد وقتی غصه پسرش را بخاطر بی وفایی معشوقه اش میبیند یک روز قرار میگذارند و با هم به بیرون میروند با او صحبت میکند و راه و رسم عشق و عاشقی را به او می اموزد

  ژست عکس دختر (۶)

  اما پدری که دختر دارد وقتی میفهمد دخترش بخاطر عاشقی روزگارش تلخ شده بخاطر غرور و غیرت پدرانه اش نمیتواند چیزی بگوید چه بگوید؟؟

  ژست عکس دختر (۸)

  عکس دخترونه

  میتواند بگوید دخترم میدانم تو عاشق کسی هستی،من از قبل خبر داشتم؟؟؟؟

  میتواند بگوید دخترم این راه و رسم عاشقی است…؟؟

  با او این گونه رفتار کن این کار را بکن آن کار را نکن..میتواند؟؟؟

  ژست عکس دختر (۳)

  عکس دختر ایرانی زیبا

  غرور و غیرت پدرانه اش اجازه نمیدهد حرفی بزند مادر و خواهر که نیست بگوید بنشین از عشق جانت برایم تعریف کن پدر است،پدر…

  ژست عکس دختر (۷)

  بخاطر همین فقط سکوت میکند غصه میخورد هی خود خوری میکند هی دخترکش را میبیند و حرص میخورد میدانی… پدری که دختر دارد خیلی مظلوم است خیلی… .

  ژست عکس دختر (۹)

  داشتم فکر میکردم چند سال دیگر حتما ، دختری خواهم داشت..

  دختری از جنس تابستان ، گرم و دوست داشتنی..

  نمیدانم اسمش را چه گذاشته ام! جانـا ..؟ جانـان ..

  ژست عکس دختر (۱۰)

  عکس چشم زیبای دخترونه

  یا شاید هم اسمی را که تو بیشتر دوست داری. اما میدانم ، دلبرترین دختر شهر خواهد بود و دلبرانه ترین احساسات را برایش خرج خواهم کرد نمیدانم شبیه من است یا تو..

  ژست عکس دختر (۱۱)

  عکس موهای بلند دخترونه

  چشمانِ بادامی ِ مشکی دارد مثل من، یا ابروهای کشیده مثل تو! نمیدانم میشود در موج موهای مشکی اش رقصید یا روی موهای لختش سُر خورد..

  عکس پروفایل دختر (۱)

  عکس دختر خوشگل

  اما میدانم در زیبایی همتا ندارد.. میدانم که عاشق گل است درست شبیه من.. میدانم موسیقی را دوست دارد و با تک تک اهنگ هایی که گوش میدهد ، میخواهد حرفی بزند و منظوری دارد ، درست مثل تو.

  عکس پروفایل دختر (۲)

  میدانم روزی دست در دست هم خیابان های شهر را قدم خواهیم زد .. به او یاد داده ام که هر هفته با دوستانش کافه گردی کند ، بخندد و عکس یادگاری بگیرد میدانم درست مثل خودم عاشق عکاسی کردن است .

  عکس پروفایل دختر (۳)

  یادش داده ام که بخندد ، هرچند که ناراحت است! به او فهمانده ام که هیچ چیز ارزش خیس شدن چشمان زیبایش را ندارد.. قول میدهم ، که یاد گرفته است با غصه ها بجنگد و قلبی رنگی و شاد داشته باشد..

  عکس پروفایل دختر (۴)

  میدانم می اید مینشیند ورِ دل جفتمان و درد و دل میکند.. هراز چند گاهی شعر مینویسد و از منو تو نظر میخواهد.. شک ندارم کل عمرمان را باهم دیوانگی خواهیم کرد من ، تو ، او.. و این مثلثِ عشقمان است.. شاید چند سال دیگر ، مادر خوبی باشم.. شاید چند سال دیگر خانواده ی خوبی باشیم .

  عکس پروفایل دختر (۵)

  عکس دختر سه رخ

  میدانی! دختر که باشی از همان بچگی برای خودت خانومی میکنی!

  نگرانی نکند عروسک هایت گرسنه باشند و بدو بدو بغلشان کنی الکی شیر شان بدهی!

  عکس پروفایل دختر (۶)

  عکس دختر عاشقانه

  روی پایت بگذاری و برایش شعر های مهدکودکت را بخوانی تا بخوابند!

  توی عروسی ها ساق جورابی سفیدت را بپوشی و هرکس گفت عروسم میشی ؟!

  عکس پروفایل دختر (۸)

  به مادرت نگاه کنی و مثلا قول بدهی که حتما بعد هم خوشگلتر از همه برقصی که کیف کنند چه عروسی دارند! دختر که باشی از همان بچگی عشق لباس عروس و خاله بازی و مامان شدن داری!

  عکس پروفایل دختر (۷)

  عکس دختر لاکچری

  میدانی چندین سال است که میگذرد از تب و تاب ۱۸ سالگی ام و حرف ها و اسرار های مادرم که وقت عروس شدنم بود! میدانی… ادامه تحصیل و تمام عیب و ایراد هایی که روی پسر مردم میگذاشتم بهانه بود…. !

  عکس پروفایل دختر (۹)

  بنده خدا ها نه کج بودند نه دراز ! نه مشکلم قد و قواره شان بود نه شغلشان! من اعتقاد داشتم محرمیت دل میخواهد نه دلیل! من دلم را در گذشته ام گم و گور کرده ام ! دقیقا زیر پاهای تو . .

  عکس پروفایل دختر (۱۱)

  عکس دختر ایرانی

  . البته زمانی کنج دلت بود حالا دیریست به گمانم زیر پاهایت مرده باشد! قصه چیدم تا بگویم مجرد ماندن من و امثالم دلیلی دارد که برای گنجاندن در مغز تو و امثالت زیادیست..! تو خیال کن برای پر توقع بودنم است و اصلا هم ربطی به تو ندارد …

  عکس پروفایل دختر (۱۰)

  شاید سی سال دیگر یک دختر نوزده ساله داشته باشم.

  شاید نامش تارا باشد شاید هم باران!

  شکلش نمی دانم شبیه چه کسی باشد. قدش هم نمی دانم چند سانت است.

  عکس دختر (۱)

  نمی دانم مانند مادرش موهایش فر و پر پیچ و تاب است یا صاف و بی حال. نمی دانم تک فرزند پدر و مادرش است یا خواهر و برادر کوچک تر هم دارد. اما می دانم دوستش دارم. می دانم دوستم دارد. می دانم یادش داده ام در تمام طول روز حداقل یک بار پدرش را ببوسد.

  عکس دختر (۲)

  عکس دختر اینستا

  یادش داده ام گل های اتاقش را دوست بدارد. و هرچند شب یکبار دفتر دلنوشته اش را باز کند و دلش را خالی کند. یادش داده ام دردهای دلش را هرچند که ناگفتنی باشد، بگوید. هرازگاهی که دلش گرفت در آغوشم گریه کند. شنیدن غصه های اطرافیانش را یادش داده ام. از او خواهش کرده ام بی تفاوت رد شدن را یاد نگیرد.

  عکس دختر (۳)

  یادش داده ام آخر هفته در کافه ی دنج آن کوچه ی خلوت با دوستانش بستنی بخورد و بخندد. دلسوزی برای گربه ی کوچک یا توله سگی که در فلان کوچه می لنگید را یادش نداده ام این یکی را خودش از مادرش به ارث برده!

  عکس دختر (۵)

  عکس دخترونه

  یادش داده ام آنقدر برای خواسته هایش بجنگد تا همه ی همه ی خواسته هایش خاطره شوند نه حسرت! نمیگذرام نرسیدن به آرزوهایش عادت شود برایش.

  عکس دختر (۴)

  نمیگذرام سیاه پوش و داغدار مُردن آرزوهایش شود. نمیگذرام تابلوهای “ایست” از رویاهایش غیرممکن بسازد. نمی دانم سی سال دیگر چقدر توان جنگیدن دارم اما می دانم برای رساندنش به آرزوهایش می جنگم می جنگم تا از دست دادن را تجربه نکند… شاید سی سال دیگر مادر خوبی باشم … .

  عکس دختر (۷)

  ” دختر بچه ها ” را همه دوست دارند !

  از برقِ چشمانِ معصومِ هیچ دخترکی ، نمی توان ساده عبور کرد .

  نمی توان لبخند های ملیح و کودکانه شان را دید و قربان صدقه شان نرفت .

  عکس دختر (۶)

  نمی توان شیطنت و شیرین زبانیِ شان را دید و دیوانه وار و از صمیمِ قلب ، در آغوششان نکشید .

  نمی توان ظرافت و زیباییِ خدادادیِ شان را تحسین نکرد !

  عکس دختر (۸)

  عکس دختر زیبا

  دختر بچه ها معجزه هایِ بی بدیلِ آفرینش اند ، عناصری مهم و حیاتی برایِ ادامه ی بقا ، که با حضور و وجود مقدسشان ؛ زمین و زمانه ، جانی دوباره می گیرد . که تا باشند ؛ می توان ادامه داد ، که تا هستند ؛ می توان زندگی کرد … .

  عکس دختر (۹)

  یه دختر موفرفری از کل دنیا چی میخواد مگه؟

  دلش یه عاشقی رو میخواد که هی بهش بگه فرفری موی غزل ساز منی…

  عکس دختر (۱۰)

  عکس های دخترانه

  که بهش بگه آدم تو پیچ و تاب موهات گم میشه گاهی هم به شوخی بگه : تاحالا پشه ای چیزی تو موهات گیر نکرده؟ و قش قش بخنده…

  عکس دختر (۱۱)

  یه دختر موفرفری دلش که بگیره میخواد موهاشو صافه صاف کنه تا موهاش مثل بازیگرای هالیوودی ابریشمی شه اما هرچی هم صاف کنه، مثل ابریشم نمیشه که نمیشه راسته میگن دخترای موفرفری شاعرای زیادی دارن….

  عکس دختر باکلاس (۱)

  گاهی روزا خسته میشه از موهاش از این فرفری های وحشی که دورشو گرفته… از اینهمه حجم دلتنگی که توی موهاش قایم شده. فقط به یه دستی نیاز داره که با حوصله این دلتنگیا رو از سرش باز کنه اونوقت حتما موهاش صاف میشه درست مثل ابریشم… .

  عکس دختر باکلاس (۲)

  دختردار که شدید روزی هزار بار در گوشش آهنگِ “یه دختر دارم شاه نداره” را بخوانید؛ اتاقش را پر کنید از خرس و قلب هایِ شکلاتی ..

  عکس دختر باکلاس (۳)

  عکس پروفایل دختر

  هرروز ببوسیدش و هر از گاهی حرفِ اولِ اسمش را با گلِ رز قرمز در جعبه ای بچینید… آنقدر مهم بودنش را تاکید کنید که خودش هم به این باور برسد ، که فقط زمانی جنس مخالف را وارد زندگی اش کند که آن بخش از نیاز محبت هایِ دخترانه اش را فقط او بتواند تامین کند..

  عکس دختر باکلاس (۴)

  متوجهید چه میگویم؟! حیف است احساس دختری را که با جان و دل بزرگش کرده اید ، یک غریبه که هنوز از راه نرسیده با چند خرس و شکلات و پاستیل دست خورده کند ! .

  عکس دختر باکلاس (۵)

  من نه آنقدر‌ دلبرم که دل تمام شهر از صدایم بلرزد.. نه آنقدر موقر که یادم نرود دختر ‌نباید بلند بلند بخندد.. نه آنقدر‌ فیلسوف که راجع به کتاب های خوانده و نخوانده ام داد سخن‌ بدهم..

  عکس دختر باکلاس (۷)

  نه آنقدر بزرگ که بتوانم بجای شکلات وقتی به کافه میرویم خانمانه قهوه سفارش بدهم.. نه آنقدر سیاستمدار ک لبخند ها و اشک هایم به جا و به موقع سرو کله شان پیدا بشود

  عکس دختر باکلاس (۶)

  عکس پروفایل دخترونه

  من بغض میکنم، گریه میکنم، شیطنت میکنم، بلند بلند می خندم و لبه ی جدول راه میروم و توی کافه شکلات می خورم و زندگی را ساده میگیرم… و خوب می دانم.. دخترهایی شبیه من، خاطره نخواهند شد..:)

  عکس دختر باکلاس (۸)

  خودَت باش دختر همان خود معمولیَت عاشق باش برقص زندگی کن در کنارِ همه نامهربانی ها تو مهربانترین باش برایِ خودَت باخودَت نجنگ!

  عکس دختر باکلاس (۹)

  باخودَت راه بیا،صحبت کن،راهنماییَش کن،درکَش کن خودَت را دوست داشته باش حواسَت باشد هیچکس بهتر از خودَت نمیتواند رفیقِ تنهایی هایَت باشد،

  عکس دختر باکلاس (۱۰)

  که درکَت کند،که دوستَت داشته باشد تو همدم ترینی برایِ لحظاتَت رفیق ترینی برایِ تنهایی هایَت مهربان ترینی برایِ دنیایَت و بهترینی برایِ خودَت پس یادَت نرود که در این هیاهویِ نامهربانی *خودَت*را دو دستی بچسبی…. .

  عکس دختر باکلاس (۱۱)

  اگر روزی دختری داشتم …

  در کنارِ خواندن و نوشتن و پیانو و رقص باله و … به او “بیان احساسات”را یاد خواهم داد.

  که اگر روزی لبریز از شادی یا خشم شد ،یاد بگیرد فریاد بزند لبخند ها و اشک هایش را. که بداند تیغ نابرابری همیشه بر روح ما خط می اندازد،

  عکس دختر برای پروفایل (۱)

  اما باید در مقابلش ایستاد و مبارز و محکم،سرود بوسه و عشق سر داد. تا بداند که “احساسات”محکم ترین سلاح زنان است.

  عکس دختر برای پروفایل (۲)

  زنان هیچ وقت سکوت نخواهند کرد و در این جنگ نابرابر که پایانی هم ندارد پیروز میدان،همان کسی است که بتواند با معجونِ شجاعت و احساس و عشق،تمام نفرت ها و خشم هارا به خوابی عمیق فرو ببرد. به او یاد می دهم که بفهمد اگر چه قلب کوچکش ظرفیت هزاران پاییز و بهار را دارد،اما به هیچ کدام از غم هایش اجازه ندهد که در آن ته نشین شود.

  عکس دختر برای پروفایل (۳)

  در هر لحظه که احساسات به سراغش آمد بداند که چگونه باید از این مهمان پذیرایی کند. به او یاد می‌دهم که اگر از تنفر و خستگی لبریز شد،سکوت نکند و تمام شوریده حالی اش را لابه لای اشک هایش به سفری دور و دراز بفرستد.

  عکس دختر برای پروفایل (۵)

  یاد بگیرد خوشحالی هایش را بسازد،هر از گاهی غم را بفهمد و طعم تلخِ خیانت را به کام هیچ کسی نریزد. اگر روزی دختر داشتم به او خواهم گفت که: بهار شکفتن غنچه های خوشحالیست و زمستان چیزی جز دوری و تنهایی نیست… .

  عکس دختر برای پروفایل (۴)

  با دختری دوست شو که کتاب بخواند!

  با دختری دوست شو که پولش را به جای لباس خرج کتاب کند دختری که لیست بلندی از کتاب‌ها را برای خواندن تهیه کرده است.

  عکس دختر برای پروفایل (۶)

  عکس دختر برای تلگرام 

  دختری که کارت کتابخانه سالهای کودکیش را هنوز با خود دارد دختری را پیدا کن که اهل خواندن باشد تشخیص‌اش سخت نیست حتماً همیشه در کیفش کتابی برای خواندن دارد. کسی که به کتابفروشی،عاشقانه نگاه کند و پس از یافتن کتابی که مدت ها در جستجویش بوده،اشک شوق در چشمانش حلقه زند کسی که بوی کاغذ کاهی یک کتاب قدیمی، برانگیخته‌اش کند.

  عکس دختر برای پروفایل (۹)

  با دختری دوست شو که اگر در کافه منتظرت ماند،انتظارش را با خواندن کتاب پر کند حتی اگر به دروغ،از خاطره مطالعه کتاب‌های بزرگی نام برد که هرگز نخوانده است،تشویقش کن، چرا که او لذت اغراق را در درک و فهم تجربه می‌کند و نه زیبایی. با دختری دوست شو که کتاب بخواند. و برای تولدش و سالگرد آشنایی،و همه‌ی اتفاق‌های خوب،به او کتاب هدیه بده.

  عکس دختر برای پروفایل (۷)

  به او نشان بده که«عشق به کلمات»را می‌فهمی و درک می‌کنی. به او نشان بده که می‌فهمی که او فرق واقعیت و خیال را می‌فهمد به او، حتی اگر دروغ بگویی، دروغ‌ گفتن‌ات را درک می‌کند، او کتاب خوانده است. با او، حتی اگر خطا کنی، بهتر می‌فهمد او کتاب خوانده است و می‌داند که انسانها هرگز کامل نیستند.

  عکس دختر برای پروفایل (۸)

  عکس دختر عاشقانه

  در کنار او اگر شکست بخوری، او می‌فهمد او زیاد خوانده است و می‌داند که راه موفقیت، ‌با شکست سنگفرش شده. او رویا پرداز نیست و با هر شکست، محکم‌تر از قبل کنارت می‌ماند اگر با دختری دوست شدی که اهل خواندن بود، کنارش باش.

  عکس دختر برای پروفایل (۱۰)

  اگر دیدی نیمه شب، برخاسته و کتابی در دست، گریه می‌کند، در آغوشش بگیر، برایش فنجانی چای بیاور، بگذار در دنیای خودش بماند. او برای فرزندانت نام‌هایی متفاوت و شگفت خواهد گذاشت، او به آنها سلیقه‌ای متفاوت و متمایز هدیه خواهد کرد.

  عکس دختر برای پروفایل (۱۱)

  چون تو لیاقت چنین دختری را داری تو لیاقت داری با کسی دوست شوی که زندگیت را با تصویر‌های زیبا رنگ زند اگر چیزی فراتر از دنیا را می‌خواهی، با دختری دوست شو که اهل خواندن باشد .. .‌‌ #روزماری_اورکویکو

  عکس دختر خوشگل (۳)

  دختر که باشی …

  فرق نمی کند رنگ پوستت تیره است یا روشن گندمی…سفید…تیره…سبزه… در هر صورت برای یک نفر در دنیای نا آرامی ها آرام بخشی

  عکس دختر خوشگل (۱)

  عکس دختر ایرانی

  دختر که باشی …

  فرقی نمی کند چهره ات چگونه است دماغت بزرگ… لب هایت کوچک… برای یک نفر زیبا ترینی و او با عشق زیباییت را می ستاید.

  عکس دختر خوشگل (۲)

  دختر که باشی …

  فرقی نمی کند موهایت بلوند است یا مشکی. فرفری…براق…رنگی… برای یک نفر آن مو ها و پیچ و تابش می شود دنیا! یک نفر زندگی اش را درمیان تار تار موهایت جا میگذارد.

  عکس دختر خوشگل (۴)

  دختر که باشی …

  فرقی نمی کند صدایت از نظر خودت زیباست یا نه. کلفت… نازک… دخترانه… خاص… برای یک نفر صدایت همه چیز می شود. یک نفر با صدایت آرام می گیرد. با صدایت همه درد هایش را فراموش میکند.

  عکس دختر خوشگل (۵)

  دختر که باشی …

  فرقی نمیکند آرایش کنی یا نه! یک نفر هست که همان صورت ژولیده و خواب آلوده سر صبحت را با جان و دل بخواهد.

  عکس دختر خوشگل (۶)

  عکس دختر instagram

  دختر که باشی …

  فرقی نمیکند پوششت روی مد باشد یا نه. یک نفر تو را با همان لباس های ساده همیشگی ات، با همان تیپ کلاسیکت میخواهد و تو برایش خوش لباس ترین موجود دنیایی.

  عکس دختر خوشگل (۸)

  دختر که باشی…

  دختر که باشی با هر چهره ای و با هر نوع پوششی و با هر صورتی «حتی بی آرایش» باز هم دلبر ترین موجود روی کره زمینی… .

  عکس دختر خوشگل (۹)

  دلم میخوآهد دختر دآشته باشم و اسمش را بهآر بگذارم!

  دوست دارم تمامِ خوشحالی های دنیارا توی چشم هایش بریزم و به او بفهمآنم : جانِ مادر!

  عکس دختر خوشگل (۷)

  در این دنیا همه چیز دروغ است…

  به جز صبحِ روشنِ عید که بچه ها ذوق دارند از جفت شدنِ کفش های نو! دلم میخوآهد تمامِ حسرت هآی مادرانه ام را خآک کنم…و فقط برای گُل دادنِ بهآرم زندگی کنم…

  عکس دختر خوشگل (۱۰)

  میخوآهم شُکوفه های لبخندش را یک به یک جمع کنم تا شاید یک روزی،یک جآیی،دنیا به کامِ ما بچرخد!

  من یقین دارم مادرم سرشآر از آرزوهای بزرگ است!

  عکس دختر خوشگل (۱۱)

  ژست عکاسی دخترونه

  وگرنه اسمِ دخترش را بهآرنمیگذاشت…

  و به امید گل دادنش،پاییز هارا رد نمیکرد! و حیف…

  بهآرِ مادرم،هیچگاه گل نداد! زرد شد و از شآخه ها افتاد…

  اما من،روزی نامِ دخترم را بهآر میگذارم… تا بداند مادرش،مدفنِ آرزوهای دور است! .

  عکس دختر زیبا (۱)

  دختران را دست کم نگیرید…

  یک دختر می تواند تنها دلیلِ التماس های کودکانه‌ی مردی باشد که آوازه غرورش زبانزد خاص و عام شده…

  عکس دختر زیبا (۲)

  عکس دختر برای تلگرام

  چشمانِ معصومِ یک دختر می تواند همان کیمیایی باشد که پسری بی احساس را به شاعری عاشق و شوریده دل مبدل می سازد…

  عکس دختر زیبا (۶)

  خاص ترین مخاطب ِ گریه های پسری افسرده همان دختری است که حسرت ِ نبودش زندگی را از او گرفته… شاید میوه ممنوعه‌ی زاهدی پارسا و گوشه گیر بوسه ای باشد بر گونه دختری با موهایی به رنگ گندم…

  عکس دختر زیبا (۵)

  ترس از دست دادن دست های ظریف ِ دختری زیبا می تواند از پسری بزدل و ترسو، شیری وحشی و درنده بسازد… یک دختر می تواند اولین کاشف ِ خنده های مردی باشد که هیچکس تاکنون قادر به گره گشایی از اخم های پیشانیش نبوده…

  عکس دختر زیبا (۳)

  اصلا اگر نظر مرا بخواهید می گویم برای بازجویی از خلافکاران به زور و شکنجه و تهدید نیازی نیست کافی است دختری رو به رویش بنشیند، درد هایش را بشنود و هر از گاهی اشک از گونه هایش پاک کند…

  عکس دختر زیبا (۴)

  هُرم ِ دستانِ دختر، فولاد را ذوب می کند لطافت ِ حرف هایش، سنگ را نرم می کند و نگاه نافذش کوه را به زانو در می آورد… دختران را دست کم نگیرید…

  عکس دختر زیبا (۸)

  عکس دختر جدید

  گاهی به دخترها حسودیم میشود

  دختر دلش که میگیرد ناخن هایش را لاک میزند موهایش را می بافد رژ لبی قرمز بر می دارد گوشواره های قدیمی اش را می اندازد و راحت اشک میریزد تا حالش خوب شود ولی پسرها دلشان که میگیرد باید دختری ناخن هایش را بخاطر او لاک بزند بخاطرش موهایش را ببافد برای او رژ لبی قرمز بزند و گوشواره هایی که قبلا برایش خریده را بیاندازد تا بغضش را آرام قورت بدهد و حالش خوب شود.

  عکس دختر زیبا (۷)

  بانو….

  میدانم دلگیری از همه یِ این زندگی که فراز و نشیبش پدرِ روزگارت را دراورده,

  میدانم بیخود و بی جهت فکرِ خاطره ای روحت را به طغیان میبرد و احساساتت ازیادش جریحه دار میشود….

  عکس دختر زیبا (۹)

  عکس دختر اسپرت

  حتی میدانم تو تنها موجودی هستی که در اوجِ خنده میتوانی با صدایِ بلند گریه کنی میدانم بارها و بارها همه یِ آنهایی که آزارت دادند را درونِ خودت موهایشان را میکشی, بهشان سیلی میزنی, یقه شان را میگیری و دلت خنک میشود که درونِ خودت جنگیدی و پیروز شدی و حرفت به کُرسی نشسته

  عکس دختر زیبا (۱۰)

  حتی میدانم برایِ اینی که هستی را ثابت کنی باید بارها وبارها خودت را توضیح دهی و آخرش با قضاوت هایِ بی جایشان دلت بشکند… بانو…. میدانم اسم زن را یدک میکشی… ولی قوی ترین موجود رویِ زمینی…. ولی بعد هر بی انصافی شان…خودت را ببر جلویِ آینه, همان رژلب قرمز آتشینت را بزن….

  عکس دختر زیبا (۱۱)

  عکس دختر ناراحت

  موهایت را دست بکش و با خودت بگو:

  هر چه را از تو بگیرند زن بودنت را نمیتوانند بگیرند…

  قشنگی ات را… ظرافتت راهم…. اصلن میدانی چرا خدا تو را بعد از مرد آفرید؟

  چون برایِ نقاشی کردنت و هر آن چیزی که از خوب ها آفریده شده در تو پنهان کرده…

  وقت گذاشته…. خدا…. برای خلقِ این موجود خیلی صبر کرده…

  عکس دختر لاکچری (۶)

  بانو…. تو تنها شاهکارِ خدایی….

  به خودت افتخار کن, که هیچکسی و هیچ چیزی به گرد پایِ تو هم,حتی نمیرسد… ‌.

  عکس دختر لاکچری (۱)

  عکس دختر شاد

  به نظر تو ممکن است مردی زنی را ببوسد بی آنکه او را دوست داشته باشد؟! تمام مردهایی که این کار را میکنند همان لحظه آن زن را دوست دارند اگر نداشته باشند خودشان را وادار به چنین کاری نمی کنند .

  عکس دختر لاکچری (۳)

  همان موقع مردها خیلی پر احساس اند اما فردای آن روز میتوانند آدم دیگری بشوند چیزی که زن ها نمی بینند یا نمی خواهند ببینند فکر میکنند آنها هم مثل خودشان اند که ساعت ها توی ذهنشان با این چیزها ور بروند و اسیر شوند برای مردها یک بوسه فقط یک بوسه است ولی زن ها شصت تا چیز دیگر از آن می سازند .

  عکس دختر لاکچری (۲)

  عکس دخترونه زیبا

  مرد که خوب باشد زن عزیز خانه میشود لباس های رنگارنگش موهایِ بلند و آبشارش گلِ سر های گل گلی اش و عطرِ تنش خانه را زنده میکند. مرد که مهربانِ یار باشد زن عزیز دردانه یِ اش میشود.

  عکس دختر لاکچری (۵)

  حس امنیت و اعتماد درونش موج میزند محبت اش تمام آدمهای اطرافش را احاطه میکند بلند میخندد با شوق وقایع را تعریف میکند دنبالِ بهترین ها میرود که بهترین باشد خانه همیشه گرم و امن باقی میماند

  عکس دختر لاکچری (۴)

  مرد که دوست باشد زن همپایِ خستگی ناپذیر لحظه های سخت میشود. رفیقِ شش دانگِ سالهایِ طولانی که او دیگر میداند هر مهر و علاقه ای که خرج میکند دوبرابرش را پس میگیرد.

  عکس دختر لاکچری (۸)

  مرد که خوب باشد زنش را میسازد اخلاقش را شکل میدهد مهرَش را بارور میکند هر زنی در هر سن و چهره و اصالتی نیاز دارد که یک مرد مهربان رفیقِ روزهایِ سختش باشد

  عکس دختر لاکچری (۷)

  روزی دنیا دختری به من خواهد داد… شبیه خودم.

  با موهای همیشه پریشان سیاه که دلش نخواهد ببنددشان؛

  و چشم های درشت براق … با آن لبخند درخشانش؛

  کسی چه میداند، شاید هم مثل مادرش شاعر شد!

  عکس دختر لاکچری (۹)

  اما دخترکم را جوری دیگر بار می آورم که مثل مادرش نباشد

  که عاشق مردی شبیه تو نشود

  یادش می دهم موهایش را خودش ببافد تا هرگز محتاج دست های مردانه ای نباشد

  دخترکم را محکم بار می آورم که مثل من دلش کیش و مات تکیه گاه شانه های پهن و مردانه ی چون تویی نشود

  عکس دختر لاکچری (۱۱)

  عکس دخترونه لاکچری

  نازدانه ام را می گویم که دیوارها بهترند لااقل شانه خالی کردن بلد نیستند

  دخترکم را عادت می دهم به تنهایی که نترسد از سکوت که پناه به شبیه تویی نبرد از ناچاری

  به دخترک می گویم که گریه سهم تو نیست که حسرت تقدیرت نیست.

  عکس دختر لاکچری (۱۰)

  دخترکم را پر از آزادی می پرورانم آنقدری که در دام صیادی که شبیه توست نیفتد

  فرشته ی کوچکم را جوری بار می آورم که حوای کسی نشود

  که در جهان دیگر کسی آدمش نخواهد شد .

  عکس دختر ناز (۱)

  خلاصه دخترکم را مرد بار می آورم نه انقدر زن نه انقدر عاشق شبیه مادرش

  شاید تو پدرش نباشی ولی…

  روزی دنیا دختری به من خواهد داد! .

  عکس دختر ناز (۲)

  زن ها وقتی میخندند انگار دنیا میخندد میگویید نه؟

  فکر کنید به خنده های مادرتان مادرتان که میخندد، پدرتان مگر میتواند نخندد؟

  عکس دختر ناز (۳)

  جنس زن خوب است که خنده رو باشد

  دنیا به لبخندشان نیازمند است زن بخندد، تمام مردان وابسته به آن میخندند

  آنها بلدند کاری کنند تا پدر بخندد برادر بخندد عشق بخندد

  تمام در و دیوار خانه بخندد دنیا بخندد .

  عکس دختر ناز (۴)

  من میترسم…. از متاهل شدن…

  از زندگی مشترک از اینکه مثل خیلی از زن های دیگر پشیمان شوم… از اینکه نه راه پس داشته باشم…نه راه پیش از سردی همسرم‌….از بی محبتی اش از اینکه تمام جوانی و زیباییم را به پایش بریزم اما باز هم مرا قبول نداشته باشد..

  عکس دختر ناز (۵)

  عکس دخترونه جدید

  من میترسم… از خیانت…

  از رمز گوشی همسرم که تند تند عوض شود از دعوا میترسم…. از داد و فریاد….از رد کبودی زیر چشمم از داغی سیلی همسرم روی صورتم.‌‌… راستش…. از خانه ایی تاریک و سوت و کور از اینکه هیچ وقت همه کنار هم نباشیم…. از اتاق های جداجدا…

  عکس دختر ناز (۶)

  از تنهایی میترسم….

  برای بچه هایم بچه هایی که از خانه فراری اند… بچه هایی که باید تاوان ازدواج اشتباه من با پدرشان را پس دهند… بچه هایی که حسرت زندگی دوروبری هایشان را میخورند من میترسم…. از همبستر شدن با مردی که تنها سهمم از او… نامش در شناسنامه ام است .

  عکس دختر ناز (۸)

  من میترسم….

  که خودم هم سال هابعد بشوم درس عبرت یک نفر دیگر میترسم… دردی جدید به درد های مادرم اضافه کنم راستش..‌. میترسم…روزی با خودم بگویم کاش همسر فلانی بودم… و من بیزارم از این ای کاش ها….. من فقط میترسم… میترسم از سوختن و ساختن….. میترسم…. و کاری هم از من ساخته نیست.‌. خواهشا…. کمتر ترسناک باشید… .

  عکس دختر ناز (۹)

  میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.

  میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند،

  اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است.

  عکس دخترونه (۱)

  عکس پس زمینه دخترونه

  نه خود زن های حامله و نه رهگذرها.

  مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.

  انگار شکمهای بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند.

  عکس دخترونه (۲)

  جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو.

  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش

  و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است. .

  عکس دخترونه (۳)

  برای اینکه زنی را دلبسته ی خود کنیم، اصلا نیازی نیست از انجام کاری منعش کنیم؛

  یا حواسمان را جمع کنیم که مبادا کسی نزدیکش بشود.

  راستش زن ها را نمی شود با جلو کشیدن روسریِ شان، یا پاک کردن خط چشم و رژ هایشان نگاه داشت.

  عکس دخترونه (۴)

  در واقع باید کاری کرد که خودشان پای رفتن نداشته باشند،

  مثلا باید همیشه حواست را جمع کنی که عشق را از نگاهشان ببینی،

  باید بفهمی چه وقت ناراحتند و چه وقت دلشان دیوانگی می خواهد،

  باید به موقع شانه بشوی برای موهایشان، لمس بشوی برای صورتشان،

  نگاه بشوی برای دلبری هایشان، گوش بشوی برای دل پُری هایشان

  عکس دخترونه (۵)

  حرف بشوی برای گمراهی هایشان؛

  زن ها وقتی یک رفیقِ رهبرِ شبیهِ پدر داشته باشند که پدر نباشد و اسمش را بگذازند باران عشق، مطمئن باش اصلا رفتن را فراموش می کنند.

  عکس دخترونه (۶)

  عکس دخترانه غمگین

  داشتم فکر می‌کردم هیچ مهم نیست که قد یه مرد یک و نود باشه یا یک و هفتاد یا هرچی!

  چاق و لاغر و یه‌کم زشت‌تر و یه‌ذره خوشگلتر و بی ریش و با ریشش هم مهم نیست!

  مهم هم نیست این‌که‌ چقدر جذاب و دخترکُشه و دستاش چقدر استخونی و کشیده‌ست

  و عطر مارک فلانش تا چند تا خیابون اون‌طرف‌تر می‌پیچه و نمی‌پیچیه

  و صداش چقدر بم و شاعرانه‌ست!

  ژست عکاسی دخترونه (۶)

  حتی این‌که داراییش چقدره و مدل ماشینِ امروز یا آینده‌ش چیه و چی نیست

  و یه کوچه این‌ورتر یا اون‌ورتر بودن خونه‌ی داشته و نداشته‌ی خودش

  و خونه‌ی قدیمیِ پدریش زیاد اهمیت نداره!

  مهم شونه‌های مردونشه…

  عکس دخترونه (۷)

  مهم امنیت شونه‌هاشه،

  مهم اینه که چقدر و تا کجا میشه بی دغدغه زن بود و با خیال راحت تکیه کرد به کوهِ شونه‌های یه مرد و از جا زدن و شونه خالی کردن و نامردی و رفیق نیمه راه بودن نترسید. از تمامِ وجود و بودن یه مرد، مهم اون حس آرامش و امنیتیه که به زنی که پا میذاره توی زندگیش هدیه میده… از بین داشته‌های یه مرد، مهم‌ترین داراییش شونه‌هاشه، شونه‌هاش! ‌

  عکس دخترونه (۹)

  عکس دخترانه پروفایل

  زن ها که عاشـق می شـوند موهایِ بلندشان را هر روز طورِ جدید تری می پیچـند

  و رژلب هایِ خوش رنگ تری به لب هایِ خـندان ترشـان میمالند…

  مـرد ها که عاشق می شوند….

  شب ها به سختی خوابشان می برد اما صبح هارا با لبخند شروع میکننـد….

  عطرهایِ خوش بـوتـری می خرند و خودشان را بیشتـر دوست دارند….

  عاشق شدن اصلا حالِ زمیـن را بهتـر میکند…. .

  عکس دخترونه (۱۰)

  ما از آن دسته دوست هایی نبودیم که دوستیمان بسته به روزمرگی هایمان باشد ؛

  از آن هایی که بسته به شرایط دوست بمانیم ، ما مثل هم هستیم خنده از لب هایمان نمی افتد… هم

  یشه حرف برای گفتن داریم ؛ دلمان خوش است که لنگه همیم، و این اصل هر رفاقتی ست…

  عکس دخترونه (۱۱)

  جنس علاقه ما از آن خواهرم ،خواهری های زودگذر نیست …

  ما خوب میدانیم که در پس هر نگاهمان حس خوب یک همدم و یک پشتیبان همیشگی موج میزند…

  من با تو از روزهای پر تلاطم جوانی گذر خواهم کرد و پیری… واااای پیر زن های خندانی خواهیم شد… ‌.

  بیشتر بخوانید >> ۳۰ عکس پروفایل دختر چادری زیبا و با وقار

  عکس دختر ناز (۱۰)

  عکس دختر زیبا ایرانی

  نه چشم هایم به رنگِ دریاست ، و نه از تمامِ دخترانِ این شهر زیباترم ..

  اما دلبر ، نگاهم شبیه دختر بچه ای است که از میانِ تمامِ عروسک های دور و برش یکی را دیوانه وار دوست می دارد.. حق با توست جانا ؛ معشوقه خوبی نیستم نه به رنگِ موهایم فکر می‌ کنم ، نه کفش هایِ پاشنه بلند زنانه می پوشم ! و نه به دنبالِ پرسه زدن در مغازه هایِ تهرانم تنها دست هایِ تو برای یک عمر خیابان‌ گردی ، برایم کفایت میکند. .

  عکس دخترونه (۸)

  منبع تصاویر اینستاگرام / گرد آوری و بازنشر سایت دلبرانه

  منبع مطلب : delbaraneh.com

  مدیر محترم سایت delbaraneh.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عکس پروفایل موی بلند دخترانه زیبا

  عکس پروفایل موی بلند دخترانه زیبا

  عکس پروفایل موی بلند دخترانه زیبا

  مو در زیبایی تاثیر بسزایی دارد مخصوصا در دختران که عاشق موهایشان هستند. موی بلند به مراقبتهای زیادی نیاز دارد تا مشکلاتی مانند موخوره و غیره برایش پیش نیاید . اگر موهای بلندی دارید سعی کنید بیشتر ببافید ، موهای بافته شده کمتر آسیب می بیند . خوب است بدانید مردان نیز عاشق موی بلند زنان هستند . و شاعران در این باره شعر های بسیار سروده اند که ما در این سایت برایتان منتشر می کنیم .

  چو زلفت گر نشینم بر سر خاک
  نمیرم نیز و اینم آرزوی است

  چه جای زلف چون چوگانت آنجا
  که آنجا صد هزاران سر چو گوی است

  زیبا ترین عکس پروفایل های دخترانه با موضوع موی بلند

  عکس پروفایل دخترانه موی بافته شده زیبا

  عکس پروفایل موی بلند دخترانه

  عکس پروفایل دخترانه موی بافته همراه با متن

  عکس پروفایل دخترانه مو مشکی

  عکس پروفایل موی پریشون دخترانه

  عکس های فانتزی دخترانه مو بلند

  عکس نقاشی موی بلند دخترانه

  هم موی تو را ببافم

  هم زنده بمانم

  هنر است

  عکس پروفایل دخترانه موی مشکی

  و

  چشم و ابروی مشکی

  عکس پروفایل فانتزی دخترانه همراه با متنهای زیبای موی بلند

  عکس پروفایل دخترانه از پشت سر با موهای بافته

  مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت
  خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت…

  و گر رسم فنا خواهی که از عالم براندازی
  برافشان تا فروریزد هزاران جان ز هر مویت

  من و باد صبا مسکین دو سرگردان بی‌حاصل
  من از افسون چشمت مست و او از بوی گیسویت…

  هیچگاه

  گیسوان یک زن را نادیده نگیر

  هر تار موی زن

  زیبا ترین موسیقی میشود

  عکس پروفایل دخترانه مو بلند دم اسبی

  عکس نوشته پروفایل دخترانه مو بلند

  شعر را کوتاه دوست دارم

  موهای تو را بلند

  عکس پروفایل موی دخترانه در طبیعت

  زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
  ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم…

  زلف را حلقه مکن تا نکنی در بندم
  طره را تاب مده تا ندهی بر بادم…

  رها کن از لب بام

  آن دو باف گیسو را…

  دو شکر چون عقیق آب داده
  دو گیسو چون کمند تاب داده

  خم گیسوش تاب از دل کشیده
  به گیسو سبزه را بر گل کشیده…

  عکس پروفایل دخترانه مو بلند

  عکس پروفایل دخترانه مو بلند در طبیعت

  بیا نگارا بیا، بیا در آغوش من
  بزن ز می آتشم، ببر دل و هوش من

  ز زلف وا کن گره که مست و آشفته به
  بریز این مشک را بریز بر دوش من

  ازین کمند بلند به گردن من ببند
  بکش به هر سو مرا چو شیر سر در کمند

  به ناز بر من بتاز، به غمزه کارم بساز
  به ناله من برقص، به گریه من بخند

  بخند و گیسو ز ناز بریز بر شانه‌ها
  سبک به هر سو بپر، بپر چو پروانه‌ها

  به عشوه دامان خویش برون کش از دست من
  مرا به دنبال خویش دوان چو دیوانه‌ها…

  هوشنگ ابتهاج

  به کمند سر زلفت نه من اف

  ز زلف جعد چون سلسل بشد این حال من مشکل
  میان موج خون دل مرا تا چند بنشانی

  هر که تشویش سر زلف پریشان تو دید
  تا ابد از دل او فکر پریشان ننشست

  دختر باس موهاش یلند باشه

  عکس پروفایل موی بلند دخترانه در طبیعت بهار

  عکس پروفایل موی دخترانه فرفری

  مو به مو حال

  پراکنده دلان کی داند

  آنکه در حلقه موی تو گرفتار نشد

  عکس پروفایل متن دار دختر مو بلند

  ین روسری آشفته یک موی بلند است
  آشفتگی موی تو دیوانه کننده ست

  بالقوه سپید است زن اما زنِ این شعر
  موزون و مخیّل شده و قافیه‌مند است

  در فوج مدل‌های مدرنیته هنوز او
  ابروش کمان دارد و گیسوش کمند است

  پرواز تماشایی موهای رهایش
  تصویر رها کردن یک دسته پرنده ست…

  صالح دروند

  منبع مطلب : zhaviz.com

  مدیر محترم سایت zhaviz.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عکس دختر مو مشکی برای پروفایل

  عکس دختر مو مشکی برای پروفایل

  عکس دختر مو مشکی برای پروفایل

  شعر ها و اشعار زیادی شاعران درباره موی مشکی یار سروده اند که دل را از آنها ربوده است. شاید بتوان گفت داشتن موی مشکی یکی از نشانه های اصالت باشد. به هر حال موی مشکی یکی از زیبا ترین رنگ موهاست که خواهان خاص خودش را دارد. در این مطلب ما پروفایل موی مشکی رابرای شما عزیزان آورده ایم،با ما همراه باشید.

  پروفایل دختر مو بلند مشکی

  عکس دختر مو مشکی زیبا برای پروفایل

  عکس دختر برای پروفایل

  عکس موی مشکی از پشت

  عکس دختر با موهای بلند برای پروفایل

  پروفایل دختر مو مشکی از پشت

  پروفایل مو مشکی شاخ

  عکس پروفیل دختر مو مشکی در طبیعت

  عکس دختر مو مشکی لاکچری

  پروفایل دختر مو مشکی ایرانی

  خوشبو ترین عطر را زده ای امروز بر موهایت

  و آمده ای تا با تارهای موی مشکیت

  دل ها را بلرزانی و به بند بیندازید

  ای دختر مو مشکی

  پروفایل دختر با موی مشکی

  دختر با موی مشکی برای پروفایل

  عکس پروفایل دختر با موی مشکی

  عکس پروفایل دخترانه

  عکس دختر با موی مشکی از پشت سر

  دختری مو مشکی دختری است که در دستان باد خود را می سپارد

  غافل از اینکه باد وسوسه گر

  دختر مو مشکی را در چنگال هوس خود زندانی کرده است.

  عکس دختر زیبا با موی مشکی

  عکس دختر جذاب با موی مشکی

  عکس پروفایل دخترانه مو مشکی

   پروفایل دختر مو مشکی مغرور

  پروفایل دخترانه دوستانه از پشت سر با موی مشکی

  قسم بر تار موی مشکیت

  که عمر کوتاه من به درازای موی مشکی تو نیست

  اما بختم به تیرگی موی مشکی توست

  پروفایل دختر با موی مشکی فر

  عکس پروفایل دخترانه مو مشکی فر

  عکس پروفایل مو مشکی

  عکس دختر با موی مشکی در باد

  عکس دختر مو مشکی خاص

  اینجا جا مانده است تارهای مویت دختر مو مشکی.

  چه سراسیمه باد می رقصاند تار به تار مویت را

  تا که شاید تارهای سازش را با تارهای موی تو کوک کند و بنوازد

  آهنگ دلِ دلنشینش را.

  عکس پروفایل دخترانه خاص

  عکس پروفایل رمانتیک دختر مو مشکی

  عکس پروفایل دختر مو مشکی در دشت گل

  پروفایل دختر مو مشکی لاکچری

  پروفایل دختر مو مشکی کنار دریا

  مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت
  خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت…

  و گر رسم فنا خواهی که از عالم براندازی
  برافشان تا فروریزد هزاران جان ز هر مویت

  من و باد صبا مسکین دو سرگردان بی‌حاصل
  من از افسون چشمت مست و او از بوی گیسویت..

  پروفایل دخترونه مو مشکی

  پروفایل دخترونه مو مشکی سوار تاب

  عکس پروفایل دخترونه مو مشکی از پشت سر

  عکس پروفایل دخترونه مو مشکی کنار دریاچه

  پروفایل دخترونه مو مشکی باکلاه

  پروفایل دخترونه مو مشکی غمگین

  مطالب بیشتر:

  عکس پروفایل بنفش شاخ دخترانه، عکس پروفایل بنفش شاخ پسرانه

  عکس پروفایل دخترانه فیک، عکس فیک دخترانه برای پروفایل

  درمان شکستگی مو به صورت طبیعی

  براق و درخشان شدن مو

  منبع مطلب : zhaviz.com

  مدیر محترم سایت zhaviz.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عنتر 7 روز قبل
  0

  خوب بود بدون چهره بیشتر بزارید

  5 ماه قبل
  0

  برا من که بیشتر ی عکس اومد بالا

  سهیل 8 ماه قبل
  -2

  خیلی بده فقط یه عکس داره

  مهدی 10 ماه قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید