در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس زن و مردی که لباس تنشان نیست حتی شرت ندارند

  1 بازدید

  عکس زن و مردی که لباس تنشان نیست حتی شرت ندارند را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  عکس خانمی که بدون لباس در خیابان قدم میزند!

  عکس های لخت کردن دختران توسط مردان بدون سانسور / برهنه شدن زنان

  عکس های لخت کردن دختران توسط مردان بدون سانسور / برهنه شدن زنان

  عکس های لخت کردن دختران توسط مردان بدون سانسور / برهنه شدن زنان

  لخت شدن زن توسط مرد بی غیرت یکی از اقدامات یک مرد متاهل آمریکایی بوده است. بتازگی یک مرد آمریکایی همسرش را در خیابان و جلوی چشم مردم لخت کرد.

  لخت شدن زن توسط مرد در تعداد زیادی از کشور های دنیا که بی بند و باری است رواج دارد. عکسهای عریان شدن زن توسط مرد بدون سانسور را در ادامه مشاهده میکنید. دراین مطلب چند خبر درباره عریان شدن زن توسط مرد بدون سانسور را می‌خوانید.

  عکس های لخت کردن دختران توسط مردان بدون سانسور / برهنه شدن زنان

  تعدادی از نظامیان فعلی و سابق ارتش ایالات امریکا عکسهای لخت همکاران زن خودرا در فیسبوک پخش کرده‌اند. به گزارش الوقت به نقل از بی بی سی، نیروهای آمریکایی در تمامی بخش‌هاي ارتش این کشور عکس هایي لخت از همکاران زن خودرا دراینترنت منتشر کرده‌اند.

  در گزارش‌هایي که هفته گذشته منتشر شده آمده که تفنگداران فعلی و سابق ارتش کشور آمریکا این عکسهای را در شبکه اجتماعی فیسبوک پخش کرده‌اند.

  در سایتی نیز نیروهای نظامی کشور آمریکا در سایر بخش‌هاي ارتش هم صدها عکس لخت از همکاران زن خودرا در آن منتشر کرده‌اند. وزارت دفاع ایالات امریکا، پنتاگون، گفته است که چنین رفتارهایی مغایر با ارزش‌هاي این وزارتخانه است. گفته شده که در مواردی اسامی و سایر اطلاعات هم همراه عکس‌ها هم منتشر شده است. یکی از فرماندهان ارشد تفنگداران دریایی چنین رفتار‌هایي را «خجالت آور» خوانده است.

  پس از فاش شدن رابطه پنهایی زن جوان با مردی متاهل، وی در یکی از خیابان‌هاي شهر پویانگ در شمال هنان چین پس از لخت شدن مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

  یک خانم به نام پاملا مک کارتی و با 35ساله که پسر 3 ساله خود رابه حمام برده بود به حدی کودک را مورد ضرب و شتم قرار داد که همسایگان متوجه شده و به پلیس خبر کردند.به گزارش نازوب هنگامیکه پلیس برای کمک به کودک رسید مادر به صورت عریان به خیابان دوید و همانجا دچار ایست قلبی شد و قبل از رسیدن به بیمارستان درگذشت.

  پس از فاش شدن رابطه نامشروع «لین پائولین» 38ساله با مرد متأهلی توسط چهار زن که دوستان وی بودند از منزل مسکونی‌اش خارج و پس از عریان کردن وی در یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌هاي این شهر مورد ضرب و شتم قرار گرفت. به گزارش ناز وب این دومین باری است که محاکمه این چنینی دراین خیابان در استان یویانگ رخ میدهد. هیچ یک از عابرین و شاهدین اجازه مداخله و جدا کردن این افراد را ندارند و تنها با حضور پلیس این درگیری پایان می یابد.

  در فرهنگ این شهر برقراری رابطه نامشروع هیچ توجیهی نداشته و مجازات شدن افراد در ملا عام از جانب ساکنین این شهر قابل درک است. این در حالی است که حتی اگر خطایی مرتبط از مرد متأهل سر بزند به هیچ وجه مورد بازخواست قرار نخواهد گرفت و طرف وی محاکمه میشود. به اعتقاد این افراد محاکمه این چنینی در ملا عام موجب عبرت برای سایرین خواهد شد تا از ارتباط با مرد متأهل در هراس باشند.

  به گفته سخنگوی پلیس به نقل از این خبرگزاری محاکمه زنان به این صورت کاهش یافته اما متأسفانه هنوز شاهد مواردی از این قبیل هستیم. پلیس «لین پائولی» را پس از ضرب و شتم به بیمارستان منتقل نمود.

  یک زن به همراه 4 تن از دوستانش به خاطر کتک زدن یک دختر و عریان کردن وی در خیابان بازداشت شدند.به گزارش وب ناز پلیس شهر «آن هوئی» واقع در شرق چین با منتشر شدن یک ویدئو هولناکی که در آن دخترجوانی توسط 5 زن به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته ودر برابر دیدگان مردان و زنان دیگر با پاره کردن لباسهای این دختر او را لخت کرده بودند، اقدام به بازداشت آنان کرد.

  زن چینی پس از بازداشت به پلیس گفت که دختری راکه کتک زده است با همسرش ارتباط داشته است. این زن در حالیکه از اقدام خود پشیمان نبود ادامه داد:

  یکی از دوستانم این دختر رابا شوهرم دیده بودو من با جمع کردن 4 تن از دوستانم این دختر را از محل کارش تعقیب کردیم ودر فرصتی مناسب به او حمله کردیم.

  این زن چینی که با قرار قانونی بازداشت است، در تمام بازجویی ها اصلا ابراز پشیمانی نکرد و مدام میگفت باید شوهرم را هم ادب کنم.

  افسر بازجوی پرونده به رسانه ها گفت که پرونده این زن با شکایت دختر جوان و گزارش دادستانی در حال تکمیل است تا به زودی به دادگاه ارسال شود.

  بر اساس گزارشی که دیروز در رکنا منتشر شد، این حادثه در «آن هوئی» واقع در شرق چین در حلقه اي از گروه زنان و تماشاچیان رخ داده است.

  دراین ویدئو تکان دهنده گروهی از زنان، زن دیگری رابه اتهام دیده شدن با شوهر یکی از این خانمها مورد ضرب و جرح قرار دادند.

  همسر این مرد که به شدت خشمگین است مو هاي این زن را میکشد و لباسهای این زن را در ملاعا درمی آورد. دختری که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود سعی داشت با لباس اش بدن خودرا پوشش دهد که به وی این اجازه هم داده نمی‌شود.

  دیگران که نیز نظاره گر این صحنه هستند سعی در متوقف کردن این اقدام هم نمیکنند. زنی که این خانم رابا همسرش دیده از قربانی مدام می پرسد؟ مرا نمی شناسی تا زمان اتمام ویدئو زنان دیگر بر سر قربانی فریاد میزنند.

  انتشار این ویدئو در رسانه هاي اجتماعی بازخورد فراوانی داشته و عده اي از کاربران معتقد بودند اقدام این گروه از زنان اشتباه بوده است.

  مطالب داغ و پیشنهادی

  عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه ی وام !تصاویر

  زنان نیمه لخت در خیابان های تهران (عکس)

  18+ دختران برهنه ای که میز سرو غذا می شوند ! + عکس

  عکس های نیمه لخت نسیم نهالی همسر محسن فروزان | فوتبالیست

  4 زن کاملا برهنه و شرم آور در خیابان دستگیر شدند تصاویر 18+

  عکس های برهنه و لخت زن دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

  منبع مطلب : www.nazweb.ir

  مدیر محترم سایت www.nazweb.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  هجوم زنان و مردان بدون لباس به خاطر تخفیف عجیب یک فروشگاه ! + تصاویر

  هجوم زنان و مردان بدون لباس به خاطر تخفیف عجیب یک فروشگاه ! + تصاویر

  به گزارش گروه ترجمه رکنا،صاحب یک فروشگاه آلمانی در اقدامی عجیب به مشتریان خود وعده داد هر کس کاملا برهنه برای خرید به این سوپر مارکت بیاید، می تواند 270 یورو جنس مجانی بردارد. موسس و صاحب این فروشگاه به مناسبت افتتاح آن دست به چنین اقدامی زده و جالب اینجاست که پیشنهادش هم با استقبال خریداران مواجه شد.

  هرچند صاحب فروشگاه انتظار استقبال چندانی از تصمیم خود را نداشت، اما با تعجب دید که 250 نفر طبق میل او وارد فروشگاه شدند.

  ظاهرا بیشتر خریداران دانمارکی بودند و برای اینکه فرصت خرید مجانی را از دست ندهند، زحمت گذشتن از مرز را هم به خود داده بودند. همچنین اصلا برایشان مهم نبود که در حین خرید از آنها فیلمبرداری و عکسبرداری می شود.

  اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

  دردسر از زمانی شروع شد که خاله مجرد شوهرم به خانه ما آمد

  دختر بازیگر معروف شکایت کرد!

  فرماندهان داعش به زور با دختران و پسران نوجوان افغان ازدواج می کردند ! + عکس

  فرار جوان لخت از دست 2 شرور در نیمه شب تهران + عکس لحظه فرار

  نقشه 6 نفوذی برای بالا کشیدن پروژه 800 میلیارد تومانی در مشهد

  تجاوز به پسر 15 ساله در بوفه مدرسه / او دانش آموزان زیادی را بی عفت کرده است +عکس

  14 سالم بود که پسری بدون پدر به دنیا آوردم!

  حکم عجیب دادگاه برای شرور معروف و شاخ اینستاگرام کرج

  حبس ابد برای جوان شیطان صفت + عکس

  جزئیات قتل در بازار سید اسماعیل/ فیلم و عکس قاتل فراری

  دختر تهرانی 6 بار در ماه برای 200 هزار تومان عروس می شود!

  شوهرم بی هوش بود که پسر جوان سراغ من آمدند! + ناگفته های وحشتناک لیلا

  هنگام تجاوزبه پیر زن در اتاق خوابش از حال رفت /جوان قوی هیکل نیمه شب از بالکن وارد اتاقم شده بود

  منبع مطلب : www.rokna.net

  مدیر محترم سایت www.rokna.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رونیکا 3 ساعت قبل
  1

  من هم همین طور

  محمد 5 روز قبل
  0

  ل

  vgh 13 روز قبل
  1

  Fdht

  ناشناس 26 روز قبل
  0

  (من می خواهم حتمی ببینم

  1
  منم مببینم 14 روز قبل

  منم دوست دارم عکس زن ومرو بدون لباس ببینم

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  بد بود

  مهدی 4 ماه قبل
  5

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید