توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان

  1 بازدید

  غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  باشگاه رانندگان اسنپ | چگونه با پیگیری به‌موقع میزان ثبت‌نام‌ها و عملکرد خود را بهبود دهیم؟

  چگونه با پیگیری به‌موقع میزان ثبت‌نام‌ها و عملکرد خود را بهبود دهیم؟

  جذب راننده‌های جدید همیشه کار آسانی نیست. افراد همیشه به‌صورت داوطلبانه برای ثبت‌نام به ما مراجعه نمی‌کنند. خیلی وقت‌ها برای جذب کسی که فقط برای پرسیدن یک سوال ساده به ما مراجعه کرده ساعت‌ها وقت می‌گذاریم. به دوستان و آشنایان سفارش میکنیم افراد جدیدی را برای جذب در ناوگان به ما معرفی کنند و در نهایت زمان زیادی صرف آموزش راننده‌های تازه جذب شده می‌کنیم.

  با خواندن این جملات حتما خاطرات و ماجراهای زیادی برای شما هم زنده شده و تجربه حداقل چند مورد از موارد بالا را داشته‌اید. و در خیلی از موارد کاربران راننده‌ای که توسط شما با زحمت فراوان ثبت‌نام شده‌اند، به‌راحتی و بدون آن‌که دلیلش را متوجه شوید غیر فعال شده‌اند یا گاهی فعالیت خود را شروع هم نکرده‌اند.

  ثبت‌نام‌هایی که با صرف زمان و انرژی و خلاقیت شما انجام می‌شوند نباید به‌سادگی از دست بروند و کلید این مسئله پیگیری به‌موقع و درست شماست. یک پیگیری به‌جا نه تنها باعث حفظ کاربران راننده در ناوگان می‌شود، بلکه می‌تواند خیلی از راننده‌های کم‌فعالیت را به اعضایی فعال و باانگیزه تبدیل کند.

  پیگیری به موقع باعث کاهش راننده های غیر فعال می‌شود، از مسدود شدن حساب کاربری رانندگان جلوگیری می‌کند و می‌تواند به کاربران راننده‌ای که به تازگی به ناوگان اسنپ پیوسته‌اند کمک کند، امتیازات خود را افزایش دهند.

  مهم‌ترین کار شما به عنوان یکی از پروموترهای اسنپ، پس از ثبت‌نام راننده‌های جدید، پیگیری آغاز کار راننده و دنبال کردن نحوه عملکرد او در ادامه راه است. یک تماس کوتاه ممکن است راننده‌ای را که پس از ثبت‌نام هنوز فعالیت خود شروع نکرده و حتی موضوع را به‌کلی فراموش کرده، برای ادامه دادن مصمم‌تر کند.

  زمان‌های طلایی پیگیری چه وقت‌هایی است؟

  بین پیگیری و آزاردهنده بودن، تنها یک خط باریک وجود دارد و تلاش ما به‌عنوان پروموتر، حرکت روی این مرز باریک است. پیگیری کاربران راننده‌ای که تازه ثبت‌نام کرده‌اند به معنای زنگ زدن مداوم به راننده نیست، بلکه به معنی شناخت زمان‌هایی است که شما به‌عنوان ثبت‌نام کننده راننده‌ها باید وارد عمل شوید.

  در کارنامه‌ای که به‌صورت روزانه توسط کارشناسان فروش به شما ارسال می‌شود، سه مورد اصلی وجود دارد:

  هر یک از این موارد نحوه پیگیری خاص خود را می‌طلبدند که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

  چگونه یک پیگیری مؤثر داشته باشیم؟

  همان‌طور که گفتیم، نحوه برخورد و پیگیری در هر یک از موارد عدم انجام انجام سفر، امتیاز پایین و یا مسدود شدن حساب با هم متفاوت است. اما یک نقطه مشترک در مورد چگونگی برخورد شما به‌عنوان یک پروموتر مؤثر با هر یک از این موارد وجود دارد و آن مورد اعتماد راننده بودن است.

  هیچ چیزی مثل جلب اعتماد کاربران راننده نمی‌تواند قدرت نفوذ و تأثیرگذاری شما را زیاد کند.

  بگذارید راننده به شما به‌عنوان فردی نگاه کند که فارغ از هر قرارداد کاری قابل اعتماد است. لازمه ایجاد این اعتماد، همدردی و اهمیت دادن به مشکلاتی است که مانع سفرهای جدید و یا افزایش امتیاز کاربر راننده شده‌اند. پیش از هرچیز از راننده بپرسید حالش چطور است و آیا همه چیز خوب پیش می‌رود؟

  با باز کردن گفت‌وگو به‌صورت دوستانه اجازه دهید راننده خود علت کاهش عملکردش را به شما بگوید و بعد راه‌حل‌های مناسب را به او نشان دهید. چنین گفت‌وگوهایی باعث می‌شود در موارد بعدی خود راننده‌ برای پرسیدن سوالات و یا دریافت آموزش‌های لازم به شما مراجعه کنند.

  راننده‌هایی که هنوز سفر اول خود را انجام نداده‌اند

  با پیگیری راننده‌هایی که هنوز فعالیت خود را شروع نکرده‌اند و یا به حدنصاب سفر مورد نیاز نرسیده‌اند، از غیر فعال شدن یا دد شدن راننده‌هایی که ثبت‌نام کرده‌اید جلوگیری می‌کنید.

  راننده‌هایی که حساب کاربری آن‌ها مسدود شده است

  در مورد راننده‌هایی که حساب کاربری آن‌ها مسدود شده است، مهم‌ترین کار، پیگیری سریع، پیدا کردن علت مسدودی حساب و اقدام برای رفع مشکل پیش‌آمده و فعالیت دوباره راننده است.

  راننده‌هایی که امتیاز پایین دارند

  امتیاز پایین راننده‌ها دلایل مختلفی اعم از عدم توانایی در استفاده درست از نرم‌افزار راننده، عدم اطلاع از قوانین و مقررات اسنپ و یا مشکلات دیگر دارد.

  سخن پایانی

  پیگیری درست و به‌موقع یکی از ویژگی‌های اصلی تمام پروموترهای موفق اسنپ است. با پیگیری درست، از ریزش لیست ثبت‌نام‌های خود جلوگیری می‌کنید و رابطه بهتری با کاربران راننده ایجاد می‌کنید. فراموش نکنید ارتباط مؤثر و صمیمانه با کاربران راننده می‌تواند ثبت‌نام‌های جدیدی را از طرف آن‌ها برای شما به‌همراه داشته باشد. افراد همیشه سراغ کسانی می‌روند که با ایجاد همدلی در یادشان ماندگار شده‌اند.

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسنپ | سامانه هوشمند حمل‌ونقل | تاکسی اینترنتی

  باشگاه رانندگان اسنپ | سوالات رایج کاربران راننده اسنپ

  کاربر گرامی اعتبار سهمیه بندی سوخت به صورت دوره ای و با توجه به پیمایش شما در موعد مقرر واریز خواهد شد.

  سهمیه بنزین این دوره از تاریخ ۱۸ مرداد تا ۱۹ شهریور در تاریخ ۲۳ مهر واریز شده است. برای مشاهده وضعیت واریز بنزین خود به سامانه سماس به آدرس  http://samas.moi.ir/ مراجعه کنید .

  با توجه به 30 روزه بودن این دوره حداقل پیمایش لازم برای تخصیص سهمیه 200 کیلومتر می باشد و میزان سهمیه تخصیص یافته به ازای پیمایش هر 100 کیلومتر 8.75 لیتر تا سقف 300 لیتر(برای کاربران تک سوز) میباشد. کاربران خودروهای تاکسی با توجه به سهمیه ای که از تاکسیرانی دریافت می کنند، بر اساس مصوبه دولت، شامل دریافت سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی نمی شوند.

  نحوه استفاده از سهمیه بنزین در زمان سوختگیری:

  https://club.snapp.ir/news/payment-training/

  همه چیز در رابطه با سهمیه بندی سوخت ویژه رانندگان اسنپ:

  https://club.snapp.ir/news/everything-about-fuel-rationing

  نحوه استفاده از سامانه ملی اطلاعات سفر (سماس):

  https://club.snapp.ir/drivers-training/samas-change-password-view-balance/

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مصطفی زارعی نژاد : لطفا کمک کنید

  محمد داودی : من یک ماهه راننده اسنپ شدم برای اولین بار بعد از یک ماه حسابم مسدود شده وهر چی امتحان انلاین دادم وپشتیبانی تماس گرفتم هیچکس جوابگو نبوده، اگرم قصوری هم بوده از روی بی تجربی بوده، دلیل جوابگو نبودن ونمیدونم

  محمد : چطورحذف حساب بزنم از رانندگان

  باید ازمون شرکت کنی : باید ازمون شرکت کنی شرکت کردین

  مصطفی زارعی نژاد : من راننده اسنپ هستم ولی حساب کاربری من مسدود شده امکان داره من بخشیده شوم ومجددمشغول کارشوم

  مهدی : حساب کاربری من مسدود شده است

  شاپور‌اسیابان‌زاده : سلام‌من.تاکسی‌زرد‌دارم‌وما‌کارت‌شهری‌تاکس‌رانی‌داریم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رامین 18 روز قبل
  0

  سلام خسته نباشین حساب رانندگی من مسدود شده هر چقدر هم سعی کردم یا با پشتیبانی تماس میگیرم جپاب نمیدن

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  سلام

  اسنپ کار نکنید. لطفا لطفا

  یک شرکت بی بند و بار که به نفع خودش و مسافر تمام قوانین چیده شده و فقط شما و ماشینتون این وسط ضرر خواهید کرد. کلا یک حرف از من به یادگار، برای کسانی که به شما ارزشی نمیدن و شما فقط وسیله ی بالا رفتنشان هستید و به راحتی شمارو دور میندازن کار نکنید و وقت و عمر و خودتون را تلف نکنید. شما دستمال کاغذی اسنپ نیستید!

  رشید 1 ماه قبل
  0

  سلام من بخاطر بیمه نداشتم نتونستم مسافر بزنم الان غیر فعال شدم چیکارکنم

  مهراد 2 ماه قبل
  0

  سلام بنده چند روز قبل ثبت نام کردم اسنپ باکس دوتا‌باربردم‌به مقصد وبعدش پیام اومد حساب کاربری شما مسدودشده‌بعلت عدم‌تطابق یانقص مدارک دفتر‌اسنپ رفتم دست به سرم‌کردن پشتیبانی هم‌جواب نمیده خدا رو خوش نمیاد فریب دادن مردم.

  0
  J.sh 1 ماه قبل

  سلام تشریف ببرید داخل گوگل بعد پشتیبانی آنلاین اسنپ اونجا رسیدگی میکنن مشکلی باشه برطرف میشه

  کهیاردوستی 2 ماه قبل
  0

  سلام تقاضای فعال سازی مجدد حساب کاربری خودم دارم

  0
  J.sh 1 ماه قبل

  سلام نرم افزار اسنپ رانندگان را دانلود کنید و شماره موبایل را که روز اول ثبت نام کردید را وارد کنید بعد حساب کاربری شما فعال میشود

  وحیدشیخی 2 ماه قبل
  0

  بنده هم الان دوسال ونیم هستش که اسنپ کار میکنم کرونا گرفتم ومدتی نتونستم کار کنم که بعدمدتی مسدودم کردم برای همیشه اخه چرا

  وحیدشیخی 2 ماه قبل
  2

  اقا من نمیدونم به چه علت بنده مشکدی داشتم ونمیتونستم مدتی تواسنپ فعال باشم البته مدت کمی هم بود زیر یک ماه امروز وقتی اسنپ راروشن کردم حسابم برای همیشه مسدود شده نمیدونم چی بگم

  1
  J.sh 1 ماه قبل

  سلام دوست عزیز اسنپ که الکی کسی را مسدود نمیکنه با شما که مشکل شخصی نداره با پشتیبانی اسنپ تماس بگیریید ببینید مشکل چی بوده

  علیرضا نعمت زاده 2 ماه قبل
  0

  حساب کاربری مسدود شده به خاطر اینکه عکس کاربری را باید عوض بکنم دو هفته قبل از مسدودی از من درخواست ارسال مدارک شد و من هم عکس کارت ماشین و کارت ملی را فرستادم الان نزدیک ده روز است حساب کاربری مسدود شده

  یوسف 3 ماه قبل
  0

  از اسنپ بی شعورتر مگه پیدا می شه .این بی شرف ها فقط به نفع مشتری هستند.ما رانندگان اسنپ همگی هیچ هستم .به راحتی حساب کاربری رانندگان را می بندند.حتی مسافر مقصرباشه ودروغ بگه.

  احمد معتمدی 4 ماه قبل
  0

  سلام حساب کاربری من مسدود شده فقط بخاطر اینکه گفتم شما دنبال قاتل بروس لی میگردید

  1
  ناشناس 3 ماه قبل

  اکانتم دوساله مسدود دائم شده چیکار باید بکنم

  جلال جودی چوندرق 4 ماه قبل
  1

  من میخوام اسنپ رانندگی سواری را حذف کنم و رانندگی وانت را نصب کنم ممنون

  اکبر شعبانی 4 ماه قبل
  0

  بنده به اصول و قوانین اسنپ احترام خاصی قائل هستم و به طور ذاتی از تخلف آزرده میگردم اما به مدت ۴ ماه هست که حساب کاربری بنده مسدود موقت شده است و با پشتیبانی و هر جا که تماس میگیرم کسی پاسخگو نیست استدعا دارم رسیدگی شود و حساب حقیر فعال شود اگه برایتان مقدور میباشد و امکان پذیر هست تشکر و سپاس از توجه شما

  غلامرضا قاسمی 4 ماه قبل
  -2

  ناراضی شدید از اوپراتوراتون

  عبدالرضاحیدری 5 ماه قبل
  1

  سلام حساب کاربری من مسدود شده خواهش میکنم هرجور صلاح میدونید کمکم کنید باز بشه تشکر

  مسعود 5 ماه قبل
  0

  من اسنپ ثبت نام کردم برا مواقع بیکاری الان نزدیک به یک ساله اپلیکشن اسنپو باز نکردم چون کارش نداشتم و مسافرکشی نمیکنم اصلا امروز باز کردم نوشته از طرف ناجا و اماکن مسدود شده این مسخره بازی چیه برا اینکه مسافر نبردم چه ربطی داره به اماکن اگرم میگین قوانین اخلاقی رعایت نکردی من در کل 10تا مسافر جابجا نکردم یعنی نیازش نداشتم این چرت و پرت ها چیه به مردم میبندین

  امین 5 ماه قبل
  0

  خواهش میکنم هر راهی و تعهدی هست قبول میکنم فقط حستبم رو فعال کنید توروخدا

  0
  مجید نوری بصیرت 5 ماه قبل

  ۳ ساله مسدود دائم شدم لطفا پیگیری کنید رفع مسدودی بشم

  امین 5 ماه قبل
  1

  از عوامل اسنپ خواهش میکنم فعال کنید که از عهده ی قسط بر بیام و دستمو جلو کسی دراز نکنم خواهش میکنم

  باتشکر

  0
  مجید نوری بصیرت 5 ماه قبل

  مسدود دائم شدم لطفا بعد ۳ سال لطفا اقدامی انجام دهید

  امین 5 ماه قبل
  -1

  خواهش میکنم نمیدونم تعهد میخواد چی میخواد فقط خواهش میکنم فعال کنید لوازم خونه خریدم قسط دارم نذارید شرمنده بشم لطفا خواهشا تجدید نظر کنید خیلی احتیاج دارم

  1
  مسعود 5 ماه قبل

  حاجی برو ضایعات جمع کن ولی دستتو پیش این حروم لقمه ها دراز نکن

  امین 5 ماه قبل
  0

  سلام‌خواهشا حساب منو فعال کنید احتیاج نداشتم که به شما خواهش نمیکنم چرا فقط یطرفه قضاوت می کنید

  رضا 5 ماه قبل
  -2

  سلام من بعد یه ماه کارکردن مسدود دائم شدم ولی دلیلش نمیدونم با هر کی تماس گرفتم جواب ندادن فقط دوست دارم بدون چرا اینکارو کردن هیچ اشتباهی یا خلافی هم نکردم خواهشمند هستم جواب منو بدید

  یعقوب بهرام پور 5 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان خواهشمندم نسبت به باز گشایی حساب کاربری اینجانب تجدید نظر کنید از همکاری شما کمال تشکر را دارم

  یعقوب بهرام پور 5 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان خواهشمندم نسبت به باز گشایی حساب کاربری اینجانب تجدید نظر کنید از همکاری شما کمال تشکر را دارم

  یعقوب بهرام پور 5 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان خواهشمندم نسبت به باز گشایی حساب کاربری اینجانب تجدید نظر کنید از همکاری شما کمال تشکر را دارم

  رضاقاسمی کردقشلاقی 6 ماه قبل
  3

  سلام من میخوام حساب کاربری اسنپ رانندگانمو مسدود کنم

  2
  مهتاب کرمی 6 ماه قبل

  من اشتباهی وارد ثبت نام شده ام

  hamid 6 ماه قبل
  0

  من حسابم ۴ماهه مسدوده بایدچیکارکنم

  0
  پرویز 4 ماه قبل

  درست شد اکانتتون؟؟؟

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام چی کار کنین مسدود دائم بشیم اگه خود راننده زنگ بزنه بگه مسدود دائمم کنید میکنن ؟؟؟

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام.پلاکم مسدود شده زنگ پشتیبانی هم زدم جوابگو نبودن باید چیکار کنم؟

  محمد مختاری 6 ماه قبل
  0

  ۱سال میشه که ثبت نام کردم ولی تایید نشدم ۴ماه هم هست که ماشینو فر ختم میخوام اکانتم رو حذف کنم

  0
  محمد مختاری 6 ماه قبل

  ۱سال میشه که ثبت نام کردم ولی تایید نشدم ۴ماه هم هست که ماشینو فر ختم میخوام اکانتم رو حذف کنم

  داود 6 ماه قبل
  0

  سلام من چندساله اسنپ کارمیکنم الان حسابم بستن به اسنپ هم زنگ زدم هنوز حساب کاربریم قطع باید چیکارکنیم

  1
  هومان مرادی 4 ماه قبل

  حساب کاربریم موقت مسدود شده میگن حساب راافزایش دهید بلدنیستم افزایش بدم راهنماییم کنید باتشکر

  رضا قلی پور 7 ماه قبل
  0

  سلام من در اسنپ‌ یه اشتباهی کردم لطفل کمک کنید به اسنپم برگردم

  علی 7 ماه قبل
  0

  مسدودی موقت حساب اسنپ چند ساعته رفع میشود ممنون

  مصطفی 7 ماه قبل
  0

  من چند بار ازمون دادم جواب ازمون هارو بلدم کسی خواست پیا بده

  0
  حمید 6 ماه قبل

  ازمونش را اگه می شه به ما یاد بدید چونکه اسنپ من قطع مدرک شده.

  باید ازمون شرکت کنی 7 ماه قبل
  1

  ۹۹۰رو به ۱۰۰۰۵۵۰ بفرست یه لینک برات میفرسته داخلش شو کد ملی و شماره اسنپتو بده و سوالهای سری اول و سری دوم رو جواب درست بده اگه درست باشه حسابت بعد ۴۸ ساعت فعال میشه

  حسین حقی اردی 7 ماه قبل
  2

  با سلام لطفا اسنپ باکس من را مسدود کنید چونکه بنده وانتم را فروختم و میخواهم اسنپ سواری ام فعال شود

  بابک 7 ماه قبل
  -1

  حضوری جوابگو نبودن آنلاین هم وارد نیستم چیکار کنم

  بابک 7 ماه قبل
  1

  سلان حساب کاربریم مسدود شده هرکاری میکنم رفع نمیشه

  صابر 8 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشید من دوتا از برادرام ثبت نام کردن و من میخوام ثبت نام کنم نمیشه باید چیکار کنم؟؟اگه نیاز به حذف اکانت هست از چه طریقی باید اقدام کنم تا اسنپ برای من بالا بیاد

  mazyar 8 ماه قبل
  0

  غیرفعال حساب کاربری اسنپ بعلت نقض مدارک

  -1
  حسام محمدابراهیمی 6 ماه قبل

  سلام حساب کاربری من نقص خورده من نمیتونم ازاسنپ راننده استفاده کنم

  جوادسلیمانی 8 ماه قبل
  0

  سلام ب همه رانندگان.میخوام بدونم چراتاپاتوکج میزاری مسدودمیشیم مگ مهدکودک اومدیم.مسخره بازی راه انداختین یک فکری بحال راننده هایی ک مجبورن اومدن تواسنپ بکنین

  محمد 8 ماه قبل
  0

  سلام.حساب کاربری اسنپم مسدود دائم شده چند دفعه هم تماس گرفتم میگن نمیشه تو رو خدا خواهش میکنم دوتا بچه دارم تو رو به این ماه عزیز کمکم کنین در امد زندگی ما از این راهه شاید کسی به ناحق چیزی گفته خواهش میکنم حداقل به خاطر بچه هام

  سید روح اله موسوی 8 ماه قبل
  2

  سلام حساب کار بری من غیر فعال شده رفتم درستش کرد بعد گفت تا چند روز آینده وصل میشه هنوز وصل نشده لطفان پیگیری کنیید ممنون میشم برام حلش بکنید

  مرتضی 8 ماه قبل
  -1

  سلام.حساب کاربری من مسدود شده به علت نقص مدارک کسی ام جوابگو نیست درصورتی که مدارکام تکمیل لطفا جواب بدین باید چکار کنم

  شهریار طاهری 8 ماه قبل
  1

  سلام من سال ۹۶ اسنپ ثبتنام کردم ولی به دلیل فروش ماشین اصلا از برنامه استفاده نکردم ولی الان که خواستم دوباره فعالیت کنم حساب کاربریم مسدود ده ومیزنه نقص مدارک باید چیکار کنم

  ججج 8 ماه قبل
  0

  من مسدود شدم باید چکار کنم ممنونم

  علی 8 ماه قبل
  0

  سلام من حساب کاربریم غیرفعال شده باپشتیبانی تماس گرفتم میگه به‌ مسافر پیام دادی لطفا ازمدیرعامل اسنپ تقاضای رسیدگی دارم

  علی 8 ماه قبل
  0

  بنده حساب کاربرییم غیرفعال شده میگه به‌ مسافر پیام دادی

  پویا مهرانزاده 8 ماه قبل
  0

  سلام اول از همه سال نو رو به همه راننده های عزیز اسنپ و عوامل اسنپ تبریک میگم دوم اینکه من راننده اسنپ هستم اما امروز که میخاستم شروع به کار کنم پیغام حساب شما غیر فعال شده است رو میداد لطفا می‌شه نن رو راهنمایی کنید که دلیل غیر فعال شدن حساب من چیه و چطور باید حساب کاربری خودم رو دوباره فعال کنم؟ با تشکر فراوان از اسنپ.

  مجید ولیدابادی بزچلوئ 8 ماه قبل
  0

  سلام حساب کاربری مسدود شده چه باید کرد

  مسعود مزرعه 8 ماه قبل
  0

  با سلام و خدا قوت

  حساب کاربری بنده غیرفعال شده متاسفانه هیچ گونه اطلاعی نداده شده و مشکل مسدودی و غیرفعال بودن تا حالا در مورد چه چیزی بوده اطلاعی ندارم با اینکه از خودم واثقم هر گونه کم و کاستی از نظر شخصیتی اخلاق و احترام دیگران ندارم.لطفا رسیدگی کنید .باتشکر

  علی امیرزادگانی 8 ماه قبل
  0

  سلام.حساب کاربری من غیرفعال شده .برای فعال کردن دوباره چکارکنم

  قاسم 8 ماه قبل
  0

  سلام من حسابم برای بار اول مسدود شده ولی با من قطع همکاری کامل کردن و فقط میگن سو استفاده از سیستم .آیا من میتونم دوباره در اسنپ فعالیت کنم

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  حسابم مسدود شده .نمیدانم چرا

  هاشم شیری 9 ماه قبل
  0

  حساب کاربری من غیر فعال شده است چکار باید کنم ممنون

  هاشم شیری 9 ماه قبل
  0

  اینو من چندروزه غیرفعال شده چکار باید بکنم

  عزیز الا کریمی 9 ماه قبل
  1

  بعلت ناقص بودن مدارک کاربری مسدود شده

  -1
  مهراد 2 ماه قبل

  هیچ‌کسی جوابگو نیست اینا‌دیدن یه عده از روی ناچاری ميان اسنپ خون همه رو کردن تو شیشه هیچی واسشون مهم نیست.

  عزیز الا کریمی 9 ماه قبل
  -2

  بعلت ناقص بودن مدارک کاربری مسدود شده

  محمد رنجبر 9 ماه قبل
  1

  سلام حساب اسنپ شوهرم غیر فعال شده دلیلشم نمیدونه بخدا از هفت صبح تا 9 شب کار میکرد دوتا بچه کوچک دارم خواهش میکنم پیگیری کنیین

  سعید 9 ماه قبل
  0

  سلام من حساب کاربریم مسدود شده میتونید راهنمایی کنید دوباره برگردم

  امیرحسین نجار 9 ماه قبل
  0

  سلام حساب کاربریم غرفعان شده قبلان تاکسی بود کارنامه نداشتم غیر فعال شده الان ماشین شخصی خریدم هرکاری میکنم فعال نمیشه خواهش میکنم حساب کاربریم فعال کنید تشکر

  5
  باید ازمون شرکت کنی 7 ماه قبل

  باید ازمون شرکت کنی شرکت کردین

  محمد 9 ماه قبل
  -1

  برای من پیام اومده بعلت نزدن واکسن مسدود موقت شدید چکار کنم فعال بشه

  0
  حسین 7 ماه قبل

  سلام حتما توسیستم باید ثبت بشه که شما واکسن زدی

  محمدرضا شهبازی 9 ماه قبل
  0

  باسلام و ارادت

  حساب کاربری بنده مسدود نشده اما بلاتکلیف

  چون هم از اینترنت ثبت نام کردم و هم از حضوری متاسفانه که باهم درهم شده و کسی جوابگو نیست

  یحیی لرستانی 9 ماه قبل
  0

  حساب کاربری من مسدودشده است چطوربایددرستش کنم؟حضوری نمیتانم مراجعه کنم چطوراینترنتی مشکلم روحل کنم

  محمد 9 ماه قبل
  0

  سلام من مسدود شده ام نمی دونم برای چی یکی دلیلشو بگه ممنون میشم

  فرامرز 9 ماه قبل
  0

  باسلام لطفا حساب کاری بنده را فعال بفرمایید با تشکر

  -1
  فرامرز 9 ماه قبل

  با سلام لطفا حساب کاربری بنده را یک بار دیگر فعال بفرمایید با تشکر

  علی توآهه 9 ماه قبل
  0

  من مسدود داعم شدم به دلیل لغو سفر خاهش دارم ازتون رسیدگی کنین هزار خرج داریم با بیکاری

  علی توآهه 9 ماه قبل
  -1

  سلام من فقط لغو سفر داشتم مسدود داعم شدم نی حرفه زشت نه بی ادبی خواهش میکنم دمه عیده رسیدگی کنید

  0
  عرفان 9 ماه قبل

  داداش لغو سفر به تعداد زیاد یعنی زرنگی و ندادن کمیسیون یک طور پیام دادی انگار دیگران حرف زشت زدن که مسدود شدن.ما باید کنارهم باشیم

  علی داودی 9 ماه قبل
  0

  حساب کاربری اسنپ غیرفعال چه کنم

  -2
  علی داودی 9 ماه قبل

  حساب ام غیر فعال شده چ کنم فعالشه

  محمد بروزمند 9 ماه قبل
  1

  سلام خدمت مدیر عامل اسنپ من حساب کاربری مسدود شده خواهش میکنم بفرمائید چجوری میتونم باز کنم. من جانباز 70% هستم و ب خاطر شرایط زندگیم و ازدواج بچه ها مجبورم کار کنم اینه جواب من ک اینجوری کار کردم واستون تاه شد یه دلیل منطقی بگید و باز کنید

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  حمید رضا نظری کاکروری من بخاطر تعویض ماشین چند ماه کار نکردم حسابم بسته شده

  اسداله تقی پورچارئی 9 ماه قبل
  0

  حساب کاربری ام غیرفعال شده می خواهم فعال کنم بایدچه کاری انجام بدم که دوباره فعال شم تشکرمی کنم راهنمایی کنید

  سید حسین امینی 9 ماه قبل
  0

  میخوام حساب کاربریم ار اسنپ حذف بشه

  0
  کامران 9 ماه قبل

  من قبلا بایه خط دیگه بصورت اینترنتی ثبت نام کردم که خیلی وقت قبل بود ولی شماره کی ثبت کردم را گم کردم حالا دوباره ثبت نام کردم سیستم میگه اول باید اون شماره قبلی رو حذف کنی منم اصلا اون شماره تو خاطرم نیست فقط نصف شماره رو یادمه لطفا راهمنایی کنید که چیکار کنم

  علی رئوفی نیا 9 ماه قبل
  0

  سلام من امروز به خا طر دعوای دوتا برادر.برادر بزرگی واسه کوچکتر اسنپ درخواست میده من میام وقتی به مبداه میرسم برادر کوچک اول در رانند باز کرد محکم بست همجور راه افتاد تو خیابان من با ماشین رفتم دنبالش ولی به من گفت برو چندتا دری بری گفت رفت داخل پس کوچه به برادرش زنگ زدم گفت این برادر سوار نشود هیچی فوش داد بعد برادر بزرگتر بهم گفت من همه قانون اسنپ بلدم زنگ میزنم پشتبانی حسابتو مسعدود میکنم .حالا زنگ زده پشتبانی گفت همراه داشه من ساعت ۶ صبح کی همراه خودم میبرم واقعلان این باعقل جور درمیاد اون برادر کوچک عملی بود هیچ اعصاب نداشت .حالا نمیدونم من چرا باید به خاطر دعوای این دوتا حساب من غیر فعال بشه .از مسئولان اسنپ خواهش میکنم دوباره حساب فعال کنند تشکر

  حسین نیاکان 9 ماه قبل
  -2

  حساب من مسدود شده بایدچکارکنم دوباره دراسنپ فعالیت کنم

  حسین نیاکان 9 ماه قبل
  0

  حساب اسنپ من مسدود شده بایدچکارکنم مسدودیتم برداشته بشه

  مع سود ترکاشوند. 9 ماه قبل
  0

  من اینم کار میکنم حالا امروز اومدم اینم رو روشن کنم دیدم بالا نمیاد میزنه پیگیری پایینشم میزنه حساب کاربری

  رمضانعلی رمصانخانی 9 ماه قبل
  0

  بنده مسدود دائمی شدم زنگ زدن از اسنپ گفتن مسافر گفته به من دست زده و... من زن داریم بچه دارم بخاطر شرایط مالی اومدم با ۵۰ سال سن دیگه اینو میدونم وحواسم هست ازاین غلط ها نکنم از شکم سیری نیامدم و..... چرا یه طرفه وحق را به مسافر میدید

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  سلام

  من چند هفته است که مسدود شدم هر وقت با پشتیبانی تماس میگیرم میگن سیستم شما را مسدوددائم کرده من باید چیکار کنم از کجا پیگیری کنم

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  ریدم توش پاک کنید بزه بابا اینا پلشتننن خودشونو زدن کوچه علی چپ کارمزد جمع میکن مسدود میکن رانده های دیگه ام میان فعلا پول جمع میکنن بعد مسدود تا جا واسه ثبت‌نام راننده های دیگه باشه

  میثم محمدی 10 ماه قبل
  0

  من قبلا اسنم داشتم بعد گوشیمو دزد برد و اون سیمکارت رو دیگه فعال نکردم...الان میخوام نصب کنم اجازه نمیده میگه قبلا ثبت نان کردید و به اون خط ک خاموشه پیام میره..

  الان باید چیکار کنم ؟؟

  مهیار 10 ماه قبل
  0

  سلام

  اسنپ رانندگان و حرفایی که میزنن هیچ وقت باور نکنید اسنپ برایه راننده انجوری که خودش دوست داره رفتار میکنه کرایه پایین.مسافر های بد

  جند وقت پیش اسنپ جایزه سفر گذاشته بود حدود ۵۰تا من رفتم و چند نفر از کسایی که بردم دوبار اسنپ گرفتن و اسنپ هزینه کمیسیون خود را برداشت کرد ولی به من گفتن چون از اون موبایل دوبار اسنپ گرفته شده به شما جایزه نمیدم همش دوروغ حرفایی الکی خدا جایه حق نشسته

  من اسنپ خود را مسدود کردم کسایی که اینو میخنن هواسشون باشه کاری که با من کردن با شما انجام ندن

  سجاد 10 ماه قبل
  1

  منم بعدازیه هفته کاری مسدود شدم میشه پیگیری کنید لطفا احتیاج دارم

  خالق خسروی 10 ماه قبل
  1

  مدارک خودروی جدید

  سلیمی 10 ماه قبل
  1

  حساب کاربری بنده مسدود شده تقاضای فعال شدن مجدد را دارم

  0
  عیسی آرام ده 9 ماه قبل

  کاربر به علت امتیاز کم مسدوده میخام دوباره فعال بشه

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  قطع موقت چند روزه؟

  رضا خرمی 10 ماه قبل
  0

  سلام اسنپم مسدود شده میگه باید عکس شناسنامه برامون بفرستید چجوری باید بفرستم لطفا راهنماییم کنید

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  نادر شانورپور

  0
  ناشناس 10 ماه قبل

  حساب کاربری من مسدود شده اسنپ باکس سفارش نمیاد

  علیرضا حسینی 10 ماه قبل
  1

  باعرض سلام حساب کاربری من غیرفعال موقت گردیده به دلیل نقص مدارک باتوجه به اینکه این مدارک رانماینده اسنپ ارسال کرده چندین باررفتم پیش نماینده اسنپ زنگ زد به دفتر بالا گفت مدارک کامله ولی اسنپ من همچنان غیرفعاله پشتیبانی هم کلیه عکس هارافرستادم کسی جواب نمیده کمکم کنید چیکارباید بکنم

  حسین تیموری دوقزلو 10 ماه قبل
  0

  من راننده هیچ خلاف نکردم مسافرام خوب بوده فقط نرم افزار رابه روزرسانی کردم حساب کاربریم غیرفعال شده لطفارانمایی کنید

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  سلام مرتضی جعفریان هستم ماشینم فروختم ودوباره ماشین گرفتم واسنپم مسدود شده هرکاری میکنم فعال نمیشه به پشتیبانی زنگ میزنم میگه غیر حضوری دیگه نمیدونم چکار کنم لطفن درست کنید

  اسماعیل احمدب 10 ماه قبل
  0

  سلام من وانت داشتم ی سرویس باهاش بردم دیگ کار نکردم.وانتو فروختم گفتن میام در خونه باید سفته بدید نیومدن حساب منو غیر فعال کردن.الن سواری گرفتم ب پشتیبانی زنگ زدم میگن از طرف اداره اماکن مسدود شده .من کاری نکردم اماکن حساب منو مسدود کنه .

  فرشاد 10 ماه قبل
  0

  سلام حساب اسنپ من مدتیه مسدود شده بی دلیل دوبار از طرف اسنپ بهام تماس گرفتن گرفتن مدارک بفرست من که ثبت نام کرده بودم قبلاً مدارک چی باید میفرستادم یعنی چی این مسخره بازیا کمسیون خو ۱۷درصدی از راننده بدبخت میگیرید کرایها که پایینه دیگه مسدود کردنتون چیه؟

  داود حسنی رباط کریم 10 ماه قبل
  3

  بنده دو ماه کار کردم یکدفعه برای بنده اس اومد شما حذف کاربری شدید و بنده قوانین رانخواندبودام و الان آماده خدمت به مردم هستم وبه این کار لازم دارم از مسول استپ تشکر میکنم دوباره برگردونن

  علی 10 ماه قبل
  0

  عکس پروفایلم را خودشان پاک کردن بعد میگن بدلیل نداشتن عکس مسدود شدی

  هر چکار میکنم از طریق لینک نمیشود عکس ارسال کرد یعنی پیامک نمیاد

  شاپور‌اسیابان‌زاده 10 ماه قبل
  4

  سلام‌من.تاکسی‌زرد‌دارم‌وما‌کارت‌شهری‌تاکس‌رانی‌داریم

  عباس 10 ماه قبل
  1

  یک ماهه حساب کاربری من موقتا مسدود شده به خاطر کارت تاکسیرانی تمدیدکردم فرستادم ولی هربار میگه تادوروزدیگر پاسخ میدهیم ولی یک ماهشده سرکار گذاشتن

  حسین 10 ماه قبل
  0

  سلام حساب کاربری من با اینکه کلیه مدارک رو همکارانتان که در سطح شهر برای اسنپ ثبت نام میکنن عکس گرفته و ارسال کردن و ثبت نام کردن اما متاسفانه بعد از دو هفته حساب کاربری ام مسدود شد الن بیش از یکذ ماه که چند بار از قسمت پشتیبان مدارک ارسال کردم ویک بار هم از طریق کسی که ثبت نام کردم ارسال کردم ولی تا الان هیچ گونه اقدامی صورن نگرفته است ممنون میشنم رسیدگی نماید با تشکر

  0
  علی 10 ماه قبل

  فکر کنم اسنپ مدیران بسیار بی عرضه ای داره

  چون بدلایل بسیار پیش پا افتاده صدها راننده خود را مسدود کرده

  مرتضی لک 11 ماه قبل
  0

  حساب کاربری من مدتی است ک غیر فعال شده هرچی مدارک میفرستم وصل نمیشه

  مرتضی لک 11 ماه قبل
  0

  سلام حساب کاربری من مدتی است غیر فعال شده هرچی مدارک میفرستم وصل نمیشه چکار کنم

  خلیل‌محمدی 11 ماه قبل
  1

  سلام‌من‌یک‌ماه‌اسنپ‌غیرفعال‌شدبخاطریه‌افغانی‌‌شکایت‌کرده‌‌اسنپ‌بدون‌‌این‌که‌ازماجراباخبربشه‌فورن‌‌قتش‌کرده‌‌اصلا‌حرفای‌راننده‌احمیت‌نمیده‌مصلا‌توپشتیبان‌ماهستی

  عزیزالله مری 11 ماه قبل
  0

  سلام حساب کاربری اسنپ مسدود شده است چکار باید کرد

  0
  یعقوب 10 ماه قبل

  حساب کاربری من مسدود شده علت چی هستش

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید به مدیریت محترم اسنپ ازشمامسول محترم تقاضا دارم به مسدودشدن حساب کاربری من رسیدگی بفرمایید باتشکر

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید به مدیریت محترم اسنپ ازشمامسول محترم تقاضا دارم اگرامکانش باشه من راننده تاکسی هستم که در اسنپ مشغول به کارفعالیت بودم الان نزدیک به 20روزحساب کاربری من مسدود کردن چندین بار باپشتیبانی تماس گرفتم گفتن که انشالله باز میشه ازمسول محترم خواهشمندم دوباره این راننده تاکسی رابه خانواده گرم اسنپ مساعدت بفرمایید باتشکر از خانواده گرم اسنپ

  0
  مهدی 9 ماه قبل

  این خزعبلات چیه مینویسی خانواده گرم اسنپ خخخخ

  -1
  مهدی 9 ماه قبل

  خانواده گرم استپ خخخخ

  مهدی 11 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید من راننده تاکسی هستم که در اسنپ مشغول به کارفعالیت هستم که الان نزدیک به 20روزحساب کاربری من مسدود کردن ازمسول محترم مدیریت خواهشمندم در خصوص مسدود کردن مساعدت لازم را مبذول فرمایید ودرآخراگرراننده زحمتکش که در هرشرایطی بودازقبیل کنسلی وغیره شما مدیریت محترم خانواده اسنپ خواهشمندم مساعدت لازم را مبذول فرمایید باتشکر از شما

  -1
  سالار 9 ماه قبل

  همه دنبال تاکسی هستن، اونوقت شما با تاکسی میری تو اسنپ کارکنی؟؟؟؟ مردحسابی قاطی کردی؟؟؟

  1
  فرحزادی 9 ماه قبل

  اگر تاکسی دارید باید کارنامه تاکسی دانی که به نام خودتان است را به شرکت ببرید

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  با سلام وخسته نباشیدحساب‌مامسدودشده ولی هرچی عکس مدارک خواسته شده رومیفرستیم هیچ جوابی به مانمیدن الان سه ماهه چکاربایدبکنیم

  مهدی 11 ماه قبل
  4

  حساب کاربری من مسدود شده است

  0
  مصطفی 7 ماه قبل

  من جوابشو بلدم

  2
  محمد 10 ماه قبل

  حساب کاربزی من مسدود شده الان چند روزی هست نمدانم چکار کنم چندین با رتو ازمن شرکت کردم ولی حسابم باز نشده لطفا شماره مستقیم بگدارید تا رانندگان مشکلات خود را بگویند

  عزیزالله 11 ماه قبل
  0

  سلام حساب کاربری اسنپ م مسدود شده اگر می شود آن را درست کنید عذرخواهی میکنم اشتباه کردم

  1
  مدیرعامل اسنپ 9 ماه قبل

  حساب کاربری شما به علت تعرض و دست درازی به نوامیس مردم مسدودی دائم شده، اشتباه رو باید از اول نمیکردید

  مظلوم 11 ماه قبل
  0

  چرا حساب کاربری من راننده مسدود شده

  0
  مدیرعامل اسنپ 9 ماه قبل

  حساب کاربری شما به علت تعرض و زدن حرفای زیرشلواری به نوامیس مردم مسدودی دائم شده، باتشکر

  0
  حجی قربان قربان یار 10 ماه قبل

  چرا حساب کاربری غیرفعال شده است

  ابالفاسم مددی 12 ماه قبل
  1

  مسدود شدن کاربر

  کسری 12 ماه قبل
  1

  سلام چطور میتونم از اسنپ مسافر به اسنپ باکس یا وانت تغییر بدم

  مصطفی زارعی نژاد 1 سال قبل
  4

  من راننده اسنپ هستم ولی حساب کاربری من مسدود شده امکان داره من بخشیده شوم ومجددمشغول کارشوم

  -1
  مدیرعامل اسنپ 9 ماه قبل

  حساب کاربری شما به علت تعرض و زدن حرفای زیرشلواری به نوامیس مردم مسدودی دائم شده، و امکان گذشت نمیباشد، بلتشکر

  10
  مصطفی زارعی نژاد 1 سال قبل

  لطفا کمک کنید

  محمد 1 سال قبل
  0

  سلام من واقعا اشتباه کردم سر یه مورد به مسافر فحاشی کردم الان چند روزه مسدود دایم شدم خواهشاً کمک کنید با تعهد برگردم محمد از یاسوج

  0
  مدیرعامل اسنپ 9 ماه قبل

  حساب کاربری شما به علت تعرض و زدن حرفای زیرشلواری به نوامیس مردم مسدودی دائم شده، باتشکر

  امکان بخشش وجود ندارد

  فحاشی هم به پروندتون اضافه شده

  0
  محمد 1 سال قبل

  ولله بگیم چی

  شهریار منصورنژاد 1 سال قبل
  0

  سلام حساب کاربری من بعنوان راننده مسدوددائم شده تماس گرفتم گفتن از طرف ناجا رد صلاحیت شدید .الان میخوام برای همسرم با همین پلاک خودرو ثبت نام کنم .دوستان میدانی اسنپ در بوشهر میگویند پلاک خودرو شما هم در اسنپ مسدود میباشد با پشتیبانی اسنپ که تماس میگیرم میگن مشکلی نیست همسر شما با همین پلاک میتواند ثبت نام کند .لطفا بفرمایید بنده چکار کنم که همکاران در بوشهر کار ما را انجام دهند

  -2
  مدیرعامل اسنپ 9 ماه قبل

  میتوانید ثبت نام کنید

  قربان همسرتان

  باتشکر

  محمد زمان 1 سال قبل
  1

  اسنپ فقط ظلم به راننده بدبخت میشه یارو صد میلیون ماشین رو میندازه تو اسنپ بخاطر چندرقاض کرایه بعد با این کمسیون های زیاد عین کلفت باید با مسافر رفتار کنی اگه کلفت نباشی مسافر یه تک زنگ میزنه اسنپ پشتیبانی اونم بدون اینکه ار مسافر چیزی بپرسه حسابشو مسدود میکنه .رانندگان عزیز برید دنبال کار داعمی با بیمه اسنپ فقط سرمایتو نابود میکنه مسافر چیزی از دست نمیده من که خداروشکر کارم تو پالایشگاه اوکی شد رفتم از اسنپ راحت شدم انشالا همه رانندها از اسنپ برن .

  یا علی

  0
  سعید 1 سال قبل

  سلام من‌میخام کلا اسنپمو پاک کنم و اصلا میخام حسابم پاک شه نباشه دیگه چکارکنم

  محمدحسین رضازاده 1 سال قبل
  0

  چطور میشه دوباره به اسنپ بازگشت ۷ ماهه حساب کاربریم مسدود شده

  -1
  وحید سلحشور 12 ماه قبل

  لطفا منو به اسنپ برگردونید

  فریبرز مرادی 1 سال قبل
  3

  حذف حساب کاربری اسنپ

  0
  بشاش داخل اسنپ 11 ماه قبل

  بشاش داخل اسنپ

  1
  ناصر 1 سال قبل

  سلام میخام پروفایل اسنپمو عوض کنم

  سیناصیاد 1 سال قبل
  1

  سلامدتی راننده اسنپ بود ماشینم خراب شدبنابدلایلی انصراف دادم دوباره می تونم وارداسنپ بشم

  -1
  مدیرعامل اسنپ 9 ماه قبل

  سلام بله میتوانید، مدارک خود را ارسال فرمایید تا رسیدگی شود

  محمد 1 سال قبل
  6

  چطورحذف حساب بزنم از رانندگان

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من کاربر فعال اسنپ بودم هیچ وقت تخلف نداشتم نمی دونم چرا اسنپ من مسدود شده با پشتیبانی تماس گرفتم ولی جواب روشنی ندادن گفتن به ما ربطی نداره چرا به حرفهای راننده هیچ اهمیتی نمی دهید محمد نوروزی

  1
  مدیرعامل اسنپ 9 ماه قبل

  دوست عزیز حساب کاربری شما به علت تعرض و زدن حرفای زیرشلواری به نوامیس مردم مسدودی دائم شده، باتشکر

  حبیب عباسی 1 سال قبل
  0

  حدود ۲۰ روزهستش مسدود موقت شودم .هر روز خدا من آزمون میدم و روزی چند با به،پشتیبانی زنگ میزنم، دلیلش هم،امتیاز م کمه،خدا خوش نمیاد توی این گرمای اهواز،اینقدر راننده هارو اذیت کنید .اگر درس خون بودم میموندم سر درسم .

  محمد داودی 1 سال قبل
  6

  من یک ماهه راننده اسنپ شدم برای اولین بار بعد از یک ماه حسابم مسدود شده وهر چی امتحان انلاین دادم وپشتیبانی تماس گرفتم هیچکس جوابگو نبوده، اگرم قصوری هم بوده از روی بی تجربی بوده، دلیل جوابگو نبودن ونمیدونم

  0
  یعقوب بهرام پور 5 ماه قبل

  لطفا همکاری نمایید

  -1
  علی 11 ماه قبل

  سلام من میخام اسنپ رو کلا غیر فعال کنم چون ب نظر من بدرد نخور ترین کار ممکن هست.هم عمر هم وخت تونو تلف نکنین.

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  -1
  ایرج ابراهیمی ارومیه 10 ماه قبل

  من یک سال و نیم اسنپ کار کردم بعد از یک سال و نیم کرونا اومد من شش ماه کار نکردم می خواستم دوباره کار کنم دیدم مسدود شدن عزیزم پرسیدم گفتم مسعود با این شدی من هیچ خلافی نکرده بودم

  برای ارسال نظر کلیک کنید