توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان

  1 بازدید

  غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  باشگاه رانندگان اسنپ | چگونه با پیگیری به‌موقع میزان ثبت‌نام‌ها و عملکرد خود را بهبود دهیم؟

  چگونه با پیگیری به‌موقع میزان ثبت‌نام‌ها و عملکرد خود را بهبود دهیم؟

  جذب راننده‌های جدید همیشه کار آسانی نیست. افراد همیشه به‌صورت داوطلبانه برای ثبت‌نام به ما مراجعه نمی‌کنند. خیلی وقت‌ها برای جذب کسی که فقط برای پرسیدن یک سوال ساده به ما مراجعه کرده ساعت‌ها وقت می‌گذاریم. به دوستان و آشنایان سفارش میکنیم افراد جدیدی را برای جذب در ناوگان به ما معرفی کنند و در نهایت زمان زیادی صرف آموزش راننده‌های تازه جذب شده می‌کنیم.

  با خواندن این جملات حتما خاطرات و ماجراهای زیادی برای شما هم زنده شده و تجربه حداقل چند مورد از موارد بالا را داشته‌اید. و در خیلی از موارد کاربران راننده‌ای که توسط شما با زحمت فراوان ثبت‌نام شده‌اند، به‌راحتی و بدون آن‌که دلیلش را متوجه شوید غیر فعال شده‌اند یا گاهی فعالیت خود را شروع هم نکرده‌اند.

  ثبت‌نام‌هایی که با صرف زمان و انرژی و خلاقیت شما انجام می‌شوند نباید به‌سادگی از دست بروند و کلید این مسئله پیگیری به‌موقع و درست شماست. یک پیگیری به‌جا نه تنها باعث حفظ کاربران راننده در ناوگان می‌شود، بلکه می‌تواند خیلی از راننده‌های کم‌فعالیت را به اعضایی فعال و باانگیزه تبدیل کند.

  پیگیری به موقع باعث کاهش راننده های غیر فعال می‌شود، از مسدود شدن حساب کاربری رانندگان جلوگیری می‌کند و می‌تواند به کاربران راننده‌ای که به تازگی به ناوگان اسنپ پیوسته‌اند کمک کند، امتیازات خود را افزایش دهند.

  مهم‌ترین کار شما به عنوان یکی از پروموترهای اسنپ، پس از ثبت‌نام راننده‌های جدید، پیگیری آغاز کار راننده و دنبال کردن نحوه عملکرد او در ادامه راه است. یک تماس کوتاه ممکن است راننده‌ای را که پس از ثبت‌نام هنوز فعالیت خود شروع نکرده و حتی موضوع را به‌کلی فراموش کرده، برای ادامه دادن مصمم‌تر کند.

  زمان‌های طلایی پیگیری چه وقت‌هایی است؟

  بین پیگیری و آزاردهنده بودن، تنها یک خط باریک وجود دارد و تلاش ما به‌عنوان پروموتر، حرکت روی این مرز باریک است. پیگیری کاربران راننده‌ای که تازه ثبت‌نام کرده‌اند به معنای زنگ زدن مداوم به راننده نیست، بلکه به معنی شناخت زمان‌هایی است که شما به‌عنوان ثبت‌نام کننده راننده‌ها باید وارد عمل شوید.

  در کارنامه‌ای که به‌صورت روزانه توسط کارشناسان فروش به شما ارسال می‌شود، سه مورد اصلی وجود دارد:

  هر یک از این موارد نحوه پیگیری خاص خود را می‌طلبدند که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

  چگونه یک پیگیری مؤثر داشته باشیم؟

  همان‌طور که گفتیم، نحوه برخورد و پیگیری در هر یک از موارد عدم انجام انجام سفر، امتیاز پایین و یا مسدود شدن حساب با هم متفاوت است. اما یک نقطه مشترک در مورد چگونگی برخورد شما به‌عنوان یک پروموتر مؤثر با هر یک از این موارد وجود دارد و آن مورد اعتماد راننده بودن است.

  هیچ چیزی مثل جلب اعتماد کاربران راننده نمی‌تواند قدرت نفوذ و تأثیرگذاری شما را زیاد کند.

  بگذارید راننده به شما به‌عنوان فردی نگاه کند که فارغ از هر قرارداد کاری قابل اعتماد است. لازمه ایجاد این اعتماد، همدردی و اهمیت دادن به مشکلاتی است که مانع سفرهای جدید و یا افزایش امتیاز کاربر راننده شده‌اند. پیش از هرچیز از راننده بپرسید حالش چطور است و آیا همه چیز خوب پیش می‌رود؟

  با باز کردن گفت‌وگو به‌صورت دوستانه اجازه دهید راننده خود علت کاهش عملکردش را به شما بگوید و بعد راه‌حل‌های مناسب را به او نشان دهید. چنین گفت‌وگوهایی باعث می‌شود در موارد بعدی خود راننده‌ برای پرسیدن سوالات و یا دریافت آموزش‌های لازم به شما مراجعه کنند.

  راننده‌هایی که هنوز سفر اول خود را انجام نداده‌اند

  با پیگیری راننده‌هایی که هنوز فعالیت خود را شروع نکرده‌اند و یا به حدنصاب سفر مورد نیاز نرسیده‌اند، از غیر فعال شدن یا دد شدن راننده‌هایی که ثبت‌نام کرده‌اید جلوگیری می‌کنید.

  راننده‌هایی که حساب کاربری آن‌ها مسدود شده است

  در مورد راننده‌هایی که حساب کاربری آن‌ها مسدود شده است، مهم‌ترین کار، پیگیری سریع، پیدا کردن علت مسدودی حساب و اقدام برای رفع مشکل پیش‌آمده و فعالیت دوباره راننده است.

  راننده‌هایی که امتیاز پایین دارند

  امتیاز پایین راننده‌ها دلایل مختلفی اعم از عدم توانایی در استفاده درست از نرم‌افزار راننده، عدم اطلاع از قوانین و مقررات اسنپ و یا مشکلات دیگر دارد.

  سخن پایانی

  پیگیری درست و به‌موقع یکی از ویژگی‌های اصلی تمام پروموترهای موفق اسنپ است. با پیگیری درست، از ریزش لیست ثبت‌نام‌های خود جلوگیری می‌کنید و رابطه بهتری با کاربران راننده ایجاد می‌کنید. فراموش نکنید ارتباط مؤثر و صمیمانه با کاربران راننده می‌تواند ثبت‌نام‌های جدیدی را از طرف آن‌ها برای شما به‌همراه داشته باشد. افراد همیشه سراغ کسانی می‌روند که با ایجاد همدلی در یادشان ماندگار شده‌اند.

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسنپ | سامانه هوشمند حمل‌ونقل | تاکسی اینترنتی

  باشگاه رانندگان اسنپ | سوالات رایج کاربران راننده اسنپ

  کاربر گرامی اعتبار سهمیه بندی سوخت به صورت دوره ای و با توجه به پیمایش شما در موعد مقرر واریز خواهد شد.

  سهمیه بنزین این دوره از تاریخ ۱۸ مرداد تا ۱۹ شهریور در تاریخ ۲۳ مهر واریز شده است. برای مشاهده وضعیت واریز بنزین خود به سامانه سماس به آدرس  http://samas.moi.ir/ مراجعه کنید .

  با توجه به 30 روزه بودن این دوره حداقل پیمایش لازم برای تخصیص سهمیه 200 کیلومتر می باشد و میزان سهمیه تخصیص یافته به ازای پیمایش هر 100 کیلومتر 8.75 لیتر تا سقف 300 لیتر(برای کاربران تک سوز) میباشد. کاربران خودروهای تاکسی با توجه به سهمیه ای که از تاکسیرانی دریافت می کنند، بر اساس مصوبه دولت، شامل دریافت سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی نمی شوند.

  نحوه استفاده از سهمیه بنزین در زمان سوختگیری:

  https://club.snapp.ir/news/payment-training/

  همه چیز در رابطه با سهمیه بندی سوخت ویژه رانندگان اسنپ:

  https://club.snapp.ir/news/everything-about-fuel-rationing

  نحوه استفاده از سامانه ملی اطلاعات سفر (سماس):

  https://club.snapp.ir/drivers-training/samas-change-password-view-balance/

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مصطفی زارعی نژاد : لطفا کمک کنید

  محمد : چطورحذف حساب بزنم از رانندگان

  محمد داودی : من یک ماهه راننده اسنپ شدم برای اولین بار بعد از یک ماه حسابم مسدود شده وهر چی امتحان انلاین دادم وپشتیبانی تماس گرفتم هیچکس جوابگو نبوده، اگرم قصوری هم بوده از روی بی تجربی بوده، دلیل جوابگو نبودن ونمیدونم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عباس 1 روز قبل
  0

  یک ماهه حساب کاربری من موقتا مسدود شده به خاطر کارت تاکسیرانی تمدیدکردم فرستادم ولی هربار میگه تادوروزدیگر پاسخ میدهیم ولی یک ماهشده سرکار گذاشتن

  حسین 1 روز قبل
  0

  سلام حساب کاربری من با اینکه کلیه مدارک رو همکارانتان که در سطح شهر برای اسنپ ثبت نام میکنن عکس گرفته و ارسال کردن و ثبت نام کردن اما متاسفانه بعد از دو هفته حساب کاربری ام مسدود شد الن بیش از یکذ ماه که چند بار از قسمت پشتیبان مدارک ارسال کردم ویک بار هم از طریق کسی که ثبت نام کردم ارسال کردم ولی تا الان هیچ گونه اقدامی صورن نگرفته است ممنون میشنم رسیدگی نماید با تشکر

  مرتضی لک 4 روز قبل
  -2

  سلام حساب کاربری من مدتی است ک غیر فعال شده هرچی مدارک میفرستم وصل نمیشه کسی هم جوابگو نیست

  مرتضی لک 4 روز قبل
  0

  حساب کاربری من مدتی است ک غیر فعال شده هرچی مدارک میفرستم وصل نمیشه

  مرتضی لک 4 روز قبل
  0

  سلام حساب کاربری من مدتی است غیر فعال شده هرچی مدارک میفرستم وصل نمیشه چکار کنم

  0
  مریم روشن ضمیر 3 روز قبل

  حساب کاربری من غیر فعال شده میزنه این شماره قبلا رزرو شده باید چیکار کنم تا بتونم برگردم

  خلیل‌محمدی 5 روز قبل
  1

  سلام‌من‌یک‌ماه‌اسنپ‌غیرفعال‌شدبخاطریه‌افغانی‌‌شکایت‌کرده‌‌اسنپ‌بدون‌‌این‌که‌ازماجراباخبربشه‌فورن‌‌قتش‌کرده‌‌اصلا‌حرفای‌راننده‌احمیت‌نمیده‌مصلا‌توپشتیبان‌ماهستی

  عزیزالله مری 9 روز قبل
  0

  سلام حساب کاربری اسنپ مسدود شده است چکار باید کرد

  مهدی 9 روز قبل
  0

  سلام خسته نباشید به مدیریت محترم اسنپ ازشمامسول محترم تقاضا دارم به مسدودشدن حساب کاربری من رسیدگی بفرمایید باتشکر

  مهدی 9 روز قبل
  0

  سلام خسته نباشید به مدیریت محترم اسنپ ازشمامسول محترم تقاضا دارم اگرامکانش باشه من راننده تاکسی هستم که در اسنپ مشغول به کارفعالیت بودم الان نزدیک به 20روزحساب کاربری من مسدود کردن چندین بار باپشتیبانی تماس گرفتم گفتن که انشالله باز میشه ازمسول محترم خواهشمندم دوباره این راننده تاکسی رابه خانواده گرم اسنپ مساعدت بفرمایید باتشکر از خانواده گرم اسنپ

  مهدی 9 روز قبل
  -1

  سلام خسته نباشید من راننده تاکسی هستم که در اسنپ مشغول به کارفعالیت هستم که الان نزدیک به 20روزحساب کاربری من مسدود کردن ازمسول محترم مدیریت خواهشمندم در خصوص مسدود کردن مساعدت لازم را مبذول فرمایید ودرآخراگرراننده زحمتکش که در هرشرایطی بودازقبیل کنسلی وغیره شما مدیریت محترم خانواده اسنپ خواهشمندم مساعدت لازم را مبذول فرمایید باتشکر از شما

  ناشناس 15 روز قبل
  1

  با سلام وخسته نباشیدحساب‌مامسدودشده ولی هرچی عکس مدارک خواسته شده رومیفرستیم هیچ جوابی به مانمیدن الان سه ماهه چکاربایدبکنیم

  مهدی 17 روز قبل
  3

  حساب کاربری من مسدود شده است

  عزیزالله 18 روز قبل
  0

  سلام حساب کاربری اسنپ م مسدود شده اگر می شود آن را درست کنید عذرخواهی میکنم اشتباه کردم

  -1
  عزیزالله مری 9 روز قبل

  سلام عذرخواهی میکنم

  مظلوم 23 روز قبل
  0

  چرا حساب کاربری من راننده مسدود شده

  -2
  کاظم 11 روز قبل

  چرا حساب کاربری من غیر فعال شده .و چگونه دوباره فعالش کنم

  ابوالقاسم مددی 1 ماه قبل
  1

  نمی دانم چرا حساب کاربری ام مسدود شده

  -1
  علی اصغر 20 روز قبل

  باسلام حساب کاربری اسنپم به صورت داعم قطع شده آیاراهی داره که دوباره فعالیت کنم دراسنپ

  ابالفاسم مددی 1 ماه قبل
  3

  مسدود شدن کاربر

  کسری 2 ماه قبل
  1

  سلام چطور میتونم از اسنپ مسافر به اسنپ باکس یا وانت تغییر بدم

  مصطفی زارعی نژاد 2 ماه قبل
  2

  من راننده اسنپ هستم ولی حساب کاربری من مسدود شده امکان داره من بخشیده شوم ومجددمشغول کارشوم

  10
  مصطفی زارعی نژاد 2 ماه قبل

  لطفا کمک کنید

  محمد 3 ماه قبل
  0

  سلام من واقعا اشتباه کردم سر یه مورد به مسافر فحاشی کردم الان چند روزه مسدود دایم شدم خواهشاً کمک کنید با تعهد برگردم محمد از یاسوج

  0
  محمد 3 ماه قبل

  ولله بگیم چی

  شهریار منصورنژاد 3 ماه قبل
  1

  سلام حساب کاربری من بعنوان راننده مسدوددائم شده تماس گرفتم گفتن از طرف ناجا رد صلاحیت شدید .الان میخوام برای همسرم با همین پلاک خودرو ثبت نام کنم .دوستان میدانی اسنپ در بوشهر میگویند پلاک خودرو شما هم در اسنپ مسدود میباشد با پشتیبانی اسنپ که تماس میگیرم میگن مشکلی نیست همسر شما با همین پلاک میتواند ثبت نام کند .لطفا بفرمایید بنده چکار کنم که همکاران در بوشهر کار ما را انجام دهند

  محمد زمان 4 ماه قبل
  1

  اسنپ فقط ظلم به راننده بدبخت میشه یارو صد میلیون ماشین رو میندازه تو اسنپ بخاطر چندرقاض کرایه بعد با این کمسیون های زیاد عین کلفت باید با مسافر رفتار کنی اگه کلفت نباشی مسافر یه تک زنگ میزنه اسنپ پشتیبانی اونم بدون اینکه ار مسافر چیزی بپرسه حسابشو مسدود میکنه .رانندگان عزیز برید دنبال کار داعمی با بیمه اسنپ فقط سرمایتو نابود میکنه مسافر چیزی از دست نمیده من که خداروشکر کارم تو پالایشگاه اوکی شد رفتم از اسنپ راحت شدم انشالا همه رانندها از اسنپ برن .

  یا علی

  1
  سعید 4 ماه قبل

  سلام من‌میخام کلا اسنپمو پاک کنم و اصلا میخام حسابم پاک شه نباشه دیگه چکارکنم

  محمدحسین رضازاده 4 ماه قبل
  1

  چطور میشه دوباره به اسنپ بازگشت ۷ ماهه حساب کاربریم مسدود شده

  1
  وحید سلحشور 2 ماه قبل

  لطفا منو به اسنپ برگردونید

  فریبرز مرادی 4 ماه قبل
  3

  حذف حساب کاربری اسنپ

  0
  بشاش داخل اسنپ 7 روز قبل

  بشاش داخل اسنپ

  3
  ناصر 2 ماه قبل

  سلام میخام پروفایل اسنپمو عوض کنم

  سیناصیاد 5 ماه قبل
  1

  سلامدتی راننده اسنپ بود ماشینم خراب شدبنابدلایلی انصراف دادم دوباره می تونم وارداسنپ بشم

  محمد 5 ماه قبل
  6

  چطورحذف حساب بزنم از رانندگان

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام من کاربر فعال اسنپ بودم هیچ وقت تخلف نداشتم نمی دونم چرا اسنپ من مسدود شده با پشتیبانی تماس گرفتم ولی جواب روشنی ندادن گفتن به ما ربطی نداره چرا به حرفهای راننده هیچ اهمیتی نمی دهید محمد نوروزی

  حبیب عباسی 7 ماه قبل
  2

  حدود ۲۰ روزهستش مسدود موقت شودم .هر روز خدا من آزمون میدم و روزی چند با به،پشتیبانی زنگ میزنم، دلیلش هم،امتیاز م کمه،خدا خوش نمیاد توی این گرمای اهواز،اینقدر راننده هارو اذیت کنید .اگر درس خون بودم میموندم سر درسم .

  محمد داودی 7 ماه قبل
  5

  من یک ماهه راننده اسنپ شدم برای اولین بار بعد از یک ماه حسابم مسدود شده وهر چی امتحان انلاین دادم وپشتیبانی تماس گرفتم هیچکس جوابگو نبوده، اگرم قصوری هم بوده از روی بی تجربی بوده، دلیل جوابگو نبودن ونمیدونم

  0
  علی 3 روز قبل

  سلام من میخام اسنپ رو کلا غیر فعال کنم چون ب نظر من بدرد نخور ترین کار ممکن هست.هم عمر هم وخت تونو تلف نکنین.

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید