توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان

  1 بازدید

  غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  باشگاه رانندگان اسنپ | چگونه با پیگیری به‌موقع میزان ثبت‌نام‌ها و عملکرد خود را بهبود دهیم؟

  چگونه با پیگیری به‌موقع میزان ثبت‌نام‌ها و عملکرد خود را بهبود دهیم؟

  جذب راننده‌های جدید همیشه کار آسانی نیست. افراد همیشه به‌صورت داوطلبانه برای ثبت‌نام به ما مراجعه نمی‌کنند. خیلی وقت‌ها برای جذب کسی که فقط برای پرسیدن یک سوال ساده به ما مراجعه کرده ساعت‌ها وقت می‌گذاریم. به دوستان و آشنایان سفارش میکنیم افراد جدیدی را برای جذب در ناوگان به ما معرفی کنند و در نهایت زمان زیادی صرف آموزش راننده‌های تازه جذب شده می‌کنیم.

  با خواندن این جملات حتما خاطرات و ماجراهای زیادی برای شما هم زنده شده و تجربه حداقل چند مورد از موارد بالا را داشته‌اید. و در خیلی از موارد کاربران راننده‌ای که توسط شما با زحمت فراوان ثبت‌نام شده‌اند، به‌راحتی و بدون آن‌که دلیلش را متوجه شوید غیر فعال شده‌اند یا گاهی فعالیت خود را شروع هم نکرده‌اند.

  ثبت‌نام‌هایی که با صرف زمان و انرژی و خلاقیت شما انجام می‌شوند نباید به‌سادگی از دست بروند و کلید این مسئله پیگیری به‌موقع و درست شماست. یک پیگیری به‌جا نه تنها باعث حفظ کاربران راننده در ناوگان می‌شود، بلکه می‌تواند خیلی از راننده‌های کم‌فعالیت را به اعضایی فعال و باانگیزه تبدیل کند.

  پیگیری به موقع باعث کاهش راننده های غیر فعال می‌شود، از مسدود شدن حساب کاربری رانندگان جلوگیری می‌کند و می‌تواند به کاربران راننده‌ای که به تازگی به ناوگان اسنپ پیوسته‌اند کمک کند، امتیازات خود را افزایش دهند.

  مهم‌ترین کار شما به عنوان یکی از پروموترهای اسنپ، پس از ثبت‌نام راننده‌های جدید، پیگیری آغاز کار راننده و دنبال کردن نحوه عملکرد او در ادامه راه است. یک تماس کوتاه ممکن است راننده‌ای را که پس از ثبت‌نام هنوز فعالیت خود شروع نکرده و حتی موضوع را به‌کلی فراموش کرده، برای ادامه دادن مصمم‌تر کند.

  زمان‌های طلایی پیگیری چه وقت‌هایی است؟

  بین پیگیری و آزاردهنده بودن، تنها یک خط باریک وجود دارد و تلاش ما به‌عنوان پروموتر، حرکت روی این مرز باریک است. پیگیری کاربران راننده‌ای که تازه ثبت‌نام کرده‌اند به معنای زنگ زدن مداوم به راننده نیست، بلکه به معنی شناخت زمان‌هایی است که شما به‌عنوان ثبت‌نام کننده راننده‌ها باید وارد عمل شوید.

  در کارنامه‌ای که به‌صورت روزانه توسط کارشناسان فروش به شما ارسال می‌شود، سه مورد اصلی وجود دارد:

  هر یک از این موارد نحوه پیگیری خاص خود را می‌طلبدند که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

  چگونه یک پیگیری مؤثر داشته باشیم؟

  همان‌طور که گفتیم، نحوه برخورد و پیگیری در هر یک از موارد عدم انجام انجام سفر، امتیاز پایین و یا مسدود شدن حساب با هم متفاوت است. اما یک نقطه مشترک در مورد چگونگی برخورد شما به‌عنوان یک پروموتر مؤثر با هر یک از این موارد وجود دارد و آن مورد اعتماد راننده بودن است.

  هیچ چیزی مثل جلب اعتماد کاربران راننده نمی‌تواند قدرت نفوذ و تأثیرگذاری شما را زیاد کند.

  بگذارید راننده به شما به‌عنوان فردی نگاه کند که فارغ از هر قرارداد کاری قابل اعتماد است. لازمه ایجاد این اعتماد، همدردی و اهمیت دادن به مشکلاتی است که مانع سفرهای جدید و یا افزایش امتیاز کاربر راننده شده‌اند. پیش از هرچیز از راننده بپرسید حالش چطور است و آیا همه چیز خوب پیش می‌رود؟

  با باز کردن گفت‌وگو به‌صورت دوستانه اجازه دهید راننده خود علت کاهش عملکردش را به شما بگوید و بعد راه‌حل‌های مناسب را به او نشان دهید. چنین گفت‌وگوهایی باعث می‌شود در موارد بعدی خود راننده‌ برای پرسیدن سوالات و یا دریافت آموزش‌های لازم به شما مراجعه کنند.

  راننده‌هایی که هنوز سفر اول خود را انجام نداده‌اند

  با پیگیری راننده‌هایی که هنوز فعالیت خود را شروع نکرده‌اند و یا به حدنصاب سفر مورد نیاز نرسیده‌اند، از غیر فعال شدن یا دد شدن راننده‌هایی که ثبت‌نام کرده‌اید جلوگیری می‌کنید.

  راننده‌هایی که حساب کاربری آن‌ها مسدود شده است

  در مورد راننده‌هایی که حساب کاربری آن‌ها مسدود شده است، مهم‌ترین کار، پیگیری سریع، پیدا کردن علت مسدودی حساب و اقدام برای رفع مشکل پیش‌آمده و فعالیت دوباره راننده است.

  راننده‌هایی که امتیاز پایین دارند

  امتیاز پایین راننده‌ها دلایل مختلفی اعم از عدم توانایی در استفاده درست از نرم‌افزار راننده، عدم اطلاع از قوانین و مقررات اسنپ و یا مشکلات دیگر دارد.

  سخن پایانی

  پیگیری درست و به‌موقع یکی از ویژگی‌های اصلی تمام پروموترهای موفق اسنپ است. با پیگیری درست، از ریزش لیست ثبت‌نام‌های خود جلوگیری می‌کنید و رابطه بهتری با کاربران راننده ایجاد می‌کنید. فراموش نکنید ارتباط مؤثر و صمیمانه با کاربران راننده می‌تواند ثبت‌نام‌های جدیدی را از طرف آن‌ها برای شما به‌همراه داشته باشد. افراد همیشه سراغ کسانی می‌روند که با ایجاد همدلی در یادشان ماندگار شده‌اند.

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسنپ | سامانه هوشمند حمل‌ونقل | تاکسی اینترنتی

  باشگاه رانندگان اسنپ | سوالات رایج کاربران راننده اسنپ

  کاربر گرامی اعتبار سهمیه بندی سوخت به صورت دوره ای و با توجه به پیمایش شما در موعد مقرر واریز خواهد شد.

  سهمیه بنزین این دوره از تاریخ ۱۸ مرداد تا ۱۹ شهریور در تاریخ ۲۳ مهر واریز شده است. برای مشاهده وضعیت واریز بنزین خود به سامانه سماس به آدرس  http://samas.moi.ir/ مراجعه کنید .

  با توجه به 30 روزه بودن این دوره حداقل پیمایش لازم برای تخصیص سهمیه 200 کیلومتر می باشد و میزان سهمیه تخصیص یافته به ازای پیمایش هر 100 کیلومتر 8.75 لیتر تا سقف 300 لیتر(برای کاربران تک سوز) میباشد. کاربران خودروهای تاکسی با توجه به سهمیه ای که از تاکسیرانی دریافت می کنند، بر اساس مصوبه دولت، شامل دریافت سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی نمی شوند.

  نحوه استفاده از سهمیه بنزین در زمان سوختگیری:

  https://club.snapp.ir/news/payment-training/

  همه چیز در رابطه با سهمیه بندی سوخت ویژه رانندگان اسنپ:

  https://club.snapp.ir/news/everything-about-fuel-rationing

  نحوه استفاده از سامانه ملی اطلاعات سفر (سماس):

  https://club.snapp.ir/drivers-training/samas-change-password-view-balance/

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سعید : سلام من‌میخام کلا اسنپمو پاک کنم و اصلا میخام حسابم پاک شه نباشه دیگه چکارکنم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شهریار منصورنژاد 11 روز قبل
  0

  سلام حساب کاربری من بعنوان راننده مسدوددائم شده تماس گرفتم گفتن از طرف ناجا رد صلاحیت شدید .الان میخوام برای همسرم با همین پلاک خودرو ثبت نام کنم .دوستان میدانی اسنپ در بوشهر میگویند پلاک خودرو شما هم در اسنپ مسدود میباشد با پشتیبانی اسنپ که تماس میگیرم میگن مشکلی نیست همسر شما با همین پلاک میتواند ثبت نام کند .لطفا بفرمایید بنده چکار کنم که همکاران در بوشهر کار ما را انجام دهند

  محمد زمان 21 روز قبل
  0

  اسنپ فقط ظلم به راننده بدبخت میشه یارو صد میلیون ماشین رو میندازه تو اسنپ بخاطر چندرقاض کرایه بعد با این کمسیون های زیاد عین کلفت باید با مسافر رفتار کنی اگه کلفت نباشی مسافر یه تک زنگ میزنه اسنپ پشتیبانی اونم بدون اینکه ار مسافر چیزی بپرسه حسابشو مسدود میکنه .رانندگان عزیز برید دنبال کار داعمی با بیمه اسنپ فقط سرمایتو نابود میکنه مسافر چیزی از دست نمیده من که خداروشکر کارم تو پالایشگاه اوکی شد رفتم از اسنپ راحت شدم انشالا همه رانندها از اسنپ برن .

  یا علی

  4
  سعید 20 روز قبل

  سلام من‌میخام کلا اسنپمو پاک کنم و اصلا میخام حسابم پاک شه نباشه دیگه چکارکنم

  ناشناس 22 روز قبل
  0

  آ با من دوسال پیش ثبت نام کردم باشماره دوستم ولی کد ملی خودم الان نمیتونم دو باره ثبت نام کنم چی کار باید بکنم

  محمدحسین رضازاده 24 روز قبل
  0

  چطور میشه دوباره به اسنپ بازگشت ۷ ماهه حساب کاربریم مسدود شده

  فریبرز مرادی 29 روز قبل
  0

  حذف حساب کاربری اسنپ

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام من کاربر فعال اسنپ بودم هیچ وقت تخلف نداشتم نمی دونم چرا اسنپ من مسدود شده با پشتیبانی تماس گرفتم ولی جواب روشنی ندادن گفتن به ما ربطی نداره چرا به حرفهای راننده هیچ اهمیتی نمی دهید محمد نوروزی

  مرتضی 4 ماه قبل
  0

  سلام امشب مسدود شدم اینکه بعد از t2فعال میشم یعنی چی منظور t2

  محمد داودی 4 ماه قبل
  3

  من یک ماهه راننده اسنپ شدم برای اولین بار بعد از یک ماه حسابم مسدود شده وهر چی امتحان انلاین دادم وپشتیبانی تماس گرفتم هیچکس جوابگو نبوده، اگرم قصوری هم بوده از روی بی تجربی بوده، دلیل جوابگو نبودن ونمیدونم

  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید