توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فروش مرحله دوم سهام عدالت بانک ملی

  1 بازدید

  فروش مرحله دوم سهام عدالت بانک ملی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  زمان فروش سهام عدالت در بانک ملی

  زمان فروش سهام عدالت در بانک ملی

  یکی از مشکلات دارندگان سهام عدالت در هفته‌ای که سپری شد ثبت درخواست فروش سهام عدالت تا سقف ۶۰ درصد از طریق کارگزاری‌ها بود. یکی از کارگزاری‌هایی که در ثبت درخواست فروش مشکل داشت کارگزاری بانک ملی بود.

  سهامداران در این خصوص اظهار کرده‌اند که ۳۰ درصد اول سهامشان را از طریق بانک ملی فروخته‌اند اما وقتی می‌خواهند برای ۳۰ درصد دوم اقدام کنند درخواست ثبت نمی‌شود و با این پیغام مواجه می‌شوند که «درخواست شما قبلا ثبت شده است».

  سید علی پورقره‌سید، رئیس هیات مدیره کارگزاری بانک ملی گفت: درخواست‌های فروش سهام عدالت را از چهار طریق ثبت درخواست در سامانه بام بانک ملی (سداد)، درگاه اینترنتی خود کارگزاری و برنامه‌های ایوا و بله دریافت می‌کنیم، اما در چند روز گذشته سیستم‌های OTP و SMS مشکل داشتند (این مشکل به زیرساخت خارج از کارگزاری بانک ملی مربوط است) که در برخی از زمان‌ها درخواست مشتریان ثبت نمی‌شد که خوشبختانه این مشکل حل شده است.

  وی درباره رفع مشکل به وجود آمده توضیح داد: امیدواریم از روز شنبه هفته آینده این مشکل برطرف ‌شود چون قرار است همه درگاه‌های ثبت درخواست به یک درگاه مرکزی کارگزاری وصل شود. با این اقدام از هفته آینده نباید در ثبت درخواست و در پرداخت مشکل داشته باشیم.

  مشکل فروش سهام عدالت چه بود؟

  طی چند روز گذشته فروش سهام عدالت از طریق برخی از کارگزاری‌ها به خصوص کارگزاری بانک ملی با مشمل مواجه بود. سید علی پورقره‌سید در این خصوص عنوان کرد: کارگزاری بانک ملی کلا حدود ۶۰ میلیارد تومان در روز گذشته سهام عدالت فروخت که حدود ۵۵ میلیارد تومان آن در سه درصد مثبت اول صبح به فروش رفت و وقتی بازار دچار ریزش شد، فروش را متوقف کردیم.

  قره سید افزود: ۶۰ میلیارد تومان از فروش سهام عدالت در مقیاس کل ارزش معاملات که در همان روز حدود ۲۳ هزار میلیارتومان بود به هیچ عنوان نمی‌تواند دلیل ریزش بازار باشد.

  وی معتقد است این که می‌گویند کارگزاری بانک ملی سهام عدالت را در بازار منفی و با قیمت پایین فروخته به هیچ عنوان واقعیت ندارد.

  وی افزود: از حدود پنج هزار میلیارد تومان سهام عدالتی که به فروش رفته بیش از دو هزار میلیارد تومان آن توسط کارگزاری بانک ملی فروخته شده که حدود هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان آن را پرداخت کرده‌ایم، یعنی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از سهم بازار از آن این کارگزاری است. که دلیل اصلی این سهم چشمگیر برای کارگزاری بانک ملی صاحبان سهم عدالتی هستند که عمدتا حساب بانک ملی دارند.

  منبع مطلب : www.gostaresh.news

  ثبت سفارش فروش سهام عدالت بصورت غیر حضوری در بانک ملی ایران

  به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران به منظور راحتی مشتریان و رعایت پروتکل های بهداشتی تمامی امور مربوط به دریافت ثبت سفارش متقاضیان فروش سهام عدالت بصورت غیرحضوری و از طریق درگاه های مختلف این بانک اعم از بله، ایوا، و همچنین سایت بانک اجرا می شود.

  مشتریانی که در سامانه سهام عدالت نسبت به آزاد سازی سهام خود اقدام و شماره شبای بانک ملی ایران را به منظور عملیات بانکی معرفی کرده اند ،در حال حاضر می توانند با  اپلیکیشن ایوا و متعاقبا از طریق اپلیکیشن بله و وارد کردن شماره ملی و شماره  شناسنامه خود نسبت به تکمیل و تایید فرم اقرار نامه و درخواست فروش سهام عدالت  اقدام کنند.

  جزییات بیشتر نحوه ثبت سفارش متعاقبا از طریق سایت و کانال بانک در اپلیکیشن بله اعلام خواهد شد.

  مجددا تاکید می گردد در راستای حفظ سلامت هموطنان عزیز و رعایت پروتکل های بهداشتی از مراجعه به شعب در این زمینه اجتناب گردد.

  ثبت سفارش فروش سهام عدالت

  منبع مطلب : www.bmi.ir

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید