توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فروش ۳۰ درصد دوم سهام عدالت بانک کشاورزی

  1 بازدید

  فروش ۳۰ درصد دوم سهام عدالت بانک کشاورزی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  روش فروش ۳۰ درصد دوم سهام عدالت چگونه است؟

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش شهرآرانیوز، سید محمدجواد فرهانیان افزود: در دور گذشته به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌ها مردم به بانک‌ها و کارگزاری‌ها مراجعه می‌کردند و در این مرحله، مراجعه به بانک‌ها وجود دارد، اما بانک‌ها از درگاه کارگزاری خود اقدام به فروش می‌کنند.

  وی گفت: فروش سبد سهام عدالت محدودیت زمانی ندارد.


  فرهانیان افزود: کسانی که روش مستقیم را برای دسترسی به سبد سهام خود انتخاب کرده و به کارگزاری‌های بازار سرمایه معرفی شده اند ممکن است به حساب برخی از آن‌ها پول سهام واریز نشده باشد، زیرا همه سفارش‌ها تکمیل نشد و ناهماهنگی بین بازار پول و سرمایه اتفاق افتاد.


  وی با بیان اینکه اکنون این ناهماهنگی رفع شده است گفت: کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده و سهامشان را نفروخته اند، اما اکنون به فروش آن نیاز دارند می‌توانند در سامانه تغییر وضعیت دهند و سهام خود را بفروشند.


  فرهانیان افزود: به زودی زیرساخت‌های بانکها برای قبول سهام عدالت به عنوان وثیقه کارت‌های اعتباری آماده می‌شود.

  بیشتر بخوانید:فروش ۳۰ درصد دوم سهام عدالت از امروز ۱۹ مرداد آغاز شد

  کدام بانک‌ها فروش 30 درصد دوم سهام عدالت را آغاز نکرده‌اند؟

  کدام بانک‌ها فروش 30 درصد دوم سهام عدالت را آغاز نکرده‌اند؟

  به گزارش بانک اول، امکان فروش سهام عدالت تا سقف 60 درصد از دو هفته قبل فراهم شد، 30 درصد اول آن حدود سه ماه و 30 درصد دوم نیز از عید غدر(18 مرداد ماه) قابل فروش شد.

  از فردای روز آزادسازی 30 درصد دوم سهامداران بسیاری اظهار کردند که نمی‌توانند سهامشان را بفروشند، یعنی کسانی که 30 درصد اول را از طریق بانک یا کارگزاری فروخته‌اند هنگام ثبت درخواست فروش 30 درصد دوم سامانه با این پیام از سوی کارگزاری مواجه می‌شوند که «درخواست شما قبلا ثبت شده است» یا «درخواست شما تکرار است».

  هفته گذشته شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در این خصوص توضیح داد: مشکل کارگزاری‌هایی که نمی‌توانند درخواست‌های فروش 30 درصد دوم را ثبت کنند به به‌روزرسانی نکردن سیستم‌های آنها برمی‌گردد.

  اما پس از گذشت دو هفته هنوز در برخی از بانک‌ها امکان فروش سهام عدالت فراهم نیست و سهامدارانی که قصد فروش 30 درصد دوم را دارند یا هنوز هیچ اقدامی برای فروش سهامشان نکرده‌اند و می‌خواهند 60 درصد را بفروشند گله‌مند هستند.

  کدام کارگزاری‌ها اجازه فروش سهام عدالت را نمی‌دهد؟

  براساس اظهارات مخاطبان امکان فروش 30 درصد دوم سهام عدالت در برخی از بانک‌ها و کارگزاری‌های فراهم نیست که اظهارات مخاطبان تجارت‌نیوز را در ادامه می‌خوانید.

  کشاورزی

  «بانک کشاورزیم همینجوریه منم از طریق سایت فروختم سی درصد اولو این سی درصد دومو نمیشه فروخت هنوز سایتو باز نذاشتن»

  «چرا ۳۰ درصد دوم در بانک کشاورزی قابل فروش نیست»

  «من کارگزارم بانک کشاورزی هستش وقتی میرم تو سایت برای فروش ۳۰ درصد دوم میگه برای این کد ملی قبلا کارگزار دیگری ثپت شده در صورتی که همین کارگزار کارگزار منه»

  «سی درصد دوم نمیشه فروخت بانک کشاورزی میگن برید تو سایت میریم تو سایت میزنه کارگذار ناظر تایین گردیده نمیشه!»

  «منم نمیتونم ۳۰ درصد دوم بفروشم کارگزارم بانک کشاورزی هستش ولی وقتی توسایت اطلاعاتمو میزنم میگه واسه این کدملی قبلا کارگزار تعیین شده است»

  صادارت

  «چرا سی درصد دوم و نمیشه فروخت بانک صادرات»

  «هیچ جوره نمیشه 30 درصد دوم سهام عدالت را به سامانه بانک(به علت به روز نبودن) و سامانه کارگزاری بانک صادرات(این خطا را می دهد: برای کد ملی مورد نظر قبلا کارگزار ناظر انتخاب شده است در صورتی که کارگزارناظر کارگزاری بانک صادرات می باشد)فروخت.»

  «چرا بانک صادرات سی درصد دومو نمیشه فروخت الان ده روز شده سی درصد دوم ازاد شده»

  «۳۰ درصد دوم چرا نمیشه از طریق بانک صادرات فروخت»

  «چرا بانک صادرات نمیشه سی درصد دوم وفروخت.ثبت درخواست نمیکنن.مرحله اولم که پولشو کامل نریختن.مگه نمیگن شصت درصد ازاد شده گفتن عیدی.نمیشه فروخت»

  «بانک انصار و صادرات سی درصد دوم چرا آزاد نکردن نمیشه فروخت بانکم رفتم نتیجه نگرفتم دیگه کیا مشکل دارن هر کی مشکل منو داره و سی درصد دوم نمیتونه بفروشه به بانک مثبت بزنه»

  ملت

  «ما که به بانک ها ۳۰ درصد اولو فروختیم نمیتونیم دومی رو بفروشیم میگه درخواست تکراری هنوز رو ۳۰ درصد اول تنظمیه! مثلا ملی ملت رفاه صارات تجارت همه رو تست کردم نمیشه هنوز رو همون ۳۰ درصد اول تنظیمه گویا»

  «چرا ۳۰درصد دوم و نمیشه فروخت..بانک ملت»

  «چرا نمیتوان ۳۰ درصد دوم را فروخت کارگزار من بانک ملت هستش ۳۰ درصد اول رو پولشو کامل پرداخت کرد ولی ۳۰ درصد دوم رو میگه تکراری»

  «چرا نمیشه ۳۰ درصد دومو فروخت.رفتم وارد کارگزاری بانک ملت شدم در خواست فروشو میزنم میگه باید تعداد سهم انتخاب کنی ولی چیزی نیس باید چیکار کنم»

  «چرا ۳۰ درصد دوم سهام عدالت به بانک ملت نمیشه فروخت ..وارد سایتبانکملت که میشم میزنه شرکت سپرده گزاری مرکزی قبلا نسبت به سهام دار کارگزار تعیین کرده یعنی چی»

  ملی

  «بانک ملی چرا ۳۰ درصد دوم برافروش.میگه درخواست تکراریه»

  «چرا هنوز ۳۰ درصد دوم بانک ملی نمیشه فروخت دیروز ۱۳۰ تومن برام واریز کرد تو چند مرحله»

  «بانک ملی الان چرا نمیشه ۳۰ درصد دومو از ایوا یا بله فروخت این چه وضعیته بازارو منفی کردین پولارو نمیدین اینم از وضع گزینه فروش که میزنه تکراری»

  بانک‌های دیگری از جمله سپه، پاسارگاد و.. نیز هستند که سهامداران اعلام کرده‌اند نمی‌توانند 30 درصد دوم سهامشان را بفروشند اما به نسبت به چند بانکی که در بالا ذکر شد تعداد معترض کمتری دارند.

  فروش سهام عدالت از طریق شرکت کارگزاری بانک کشاورزی

  فروش سهام عدالت از طریق شرکت کارگزاری بانک کشاورزی

  فروش 30 درصد سهام عدالت از طریق شرکت کارگزاری بانک کشاورزی به صورت غیر حضوری همچنان امکانپذیر است.

  به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این روش ، افراد می توانند برای فروش 30 درصد سهام عدالت خود به صورت غیر حضوری و از طریق شرکت کارگزاری بانک کشاورزی به آدرس

   https://se-agribourse.rayanbroker.ir/  مراجعه فرمایند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  بهروزجمشیدی 1 ماه قبل
  0

  بهروزجمشیدی

  افشار 9 ماه قبل
  2

  سود سهام عدالت کی واریز میشود من کارگر امیدم به همین سهام عدالت هست ولی متاسفانه با همین سهام عدالت نمیشه برنج هم خرید

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  برای کرانا سخت میگیرید می ترسید بمیرید ولی برای گرانی گاری ندارید چون به نفع شما است

  ناشناس 3 سال قبل
  0

  بانک کشاورزی سایت رو باز کنین برا فروش سی درصد دوم سهام سه ماه دارین میگین به روز رسانی خجالت بکشین مسخره که نیستیم

  ناشناس 3 سال قبل
  0

  آقا این چه وضعی نمیتونم سی درصد دوم خودم را بفروشم از بانک کشاورزی میرم بانک میگه نمیدونم پس به کی ربط داره کافی نت میرم نمیشه میزنه کارگزار ناظر یعنی چه زشته واسه یه مملکتی که همشون ادعا دارن نعلت بهتون مسخره که نیستیم زشته انسانیت کجا رفته خجالت بکشین حضرات بانک کشاورزی ویدیر کل بانک کشاورزی برین بمیرین

  مهدی 3 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید