توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  25بازدید

  فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران + جزییات ماجرا

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش خانه فوتبال، لباس نامتعارف شناگران زن ایرانی در یک کلیپ اینستاگرامی جنجالی شد. باشگاه خبرنگاران جوان با انتشار کلیپ اینستاگرامی از برخی ملی پوشان شنای ایران نوشت: گروهی از ملی پوشان شنای کشورمان با ساخت کلیپی نامتعارف و ارسال آن برای فدراسیون جهانی شنا که مورد توجه آن‌ها قرار گرفت، حاشیه جدیدی را به وجود آوردند. این در حالی است که محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنای کشورمان از این اتفاق بی اطلاع بود.

  پس از تماس ما با ریاست فدراسیون شنا وی گفت در سریعترین زمان ممکن این اتفاق را پیگیری خواهیم کرد.

  عکس شهره سلطانی بدون آرایش و با چشمان اشکبار

  عکس : گلشیفته فراهانی ملکه مصر شد

  واکنش فدارسیون شنا به کلیپ ملی پوشان شنای ایران

  در همین حال رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در واکنش به انتشار کلیپ ملی پوشان شنای ایران گفت: فدراسیون در حال بررسی ویدئوی منتشر شده بانوان شنای ایران در اینستاگرام فینا است.

  وی افزود: ما به فینا ایمیل می‌زنیم و اعلام می‌کنیم که این ویدئو‌ها باید از درگاه ما ارسال شود. گویا فدراسیون جهانی هر ویدئویی را که شناگران ارسال کند پخش می‌کند و ارتباطی به فدراسیون ندارد. رئیس فدراسیون شنای ایران گفت: مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

  چالش‌های اینستاگرامی و قرنطینه خانگی

  فرارو درباره این خبر نوشته پیشتر نیز برخی ورزشکاران با ابداع چالش‌های مختلف در فضای مجازی سعی بر آن داشتند تا فضای یاس و ناامیدی حاکم بر جامعه در شرایط قرنطینه خانگی و شیوع کرونا را بشکنند و با استقبال زیادی نیز در فضای مجازی روبه رو شد و حالا این اقدام شناگران تیم ملی جنجالی شده و باید منتظر ماند عاقبت کار به کجا خواهد انجامید و واکنش رییس فدارسیون شنا و همچنین سایر مسئولان ورزشی به این اقدام ملی پوشان شنای ایران چه خواهد بود.

  فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران + جزییات ماجرا

  فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران + جزییات ماجرا

  - در همین حال رضوانی رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در واکنش به انتشار کلیپ ملی پوشان شنای ایران گفت: فدراسیون در حال بررسی ویدئوی منتشر شده بانوان شنای ایران در اینستاگرام فینا است.

  وی افزود: ما به فینا ایمیل" می زنیم و اعلام می کنیم که این ویدئو ها باید از درگاه ما ارسال شود.

  گویا فدراسیون جهانی هر ویدئویی را که شناگران ارسال کند پخش می کند و ارتباطی به فدراسیون ندارد.

  رییس فدراسیون شنای ایران گفت: مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می کنیم.

  چالش های اینستاگرامی و قرنطینه خانگی فرارو درباره این خبر نوشته پیشتر نیز برخی ورزشکاران با ابداع چالش های مختلف در فضای مجازی سعی بر آن داشتند تا فضای یاس و ناامیدی حاکم بر جنجالی شده و باید منتظر ماند عاقبت کار به کجا خواهد انجامید و واکنش رییس فدارسیون شنا و همچنین سایر مسئولان ورزشی به این اقدام ملی پوشان شنای ایران چه خواهد بود.


  کلید واژه ها: فدراسیون - فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو - رییس فدراسیون - ایران - اینستاگرام - ویدئو - فدراسیون جهانی - قرنطینه خانگی - رییس - واکنش - پوشان - ارسال - فضای مجازی - ورزشکاران - کنیم - چالش - واترپلو - مسئولان - قرنطینه - تیم ملی - بانوان - انتشار - رضوانی - پیگیری - خانگی - جهانی - منتشر - نوشته - فرارو - مختلف

  فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران + عکس و فیلم

  فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران + عکس و فیلم

  ماجرای کلیپ ملی پوشان شنا و فدراسیون شنا چیست؟ + تصاویر

  انتشار کلیپ ملی پوشان شنا ،در “اینستاگرام فدراسیون جهانی شنا” باعث واکنش ها و اعتراضاتی نسبت به عدم رعایت شئونات اسلامی و بدون حجاب ملی پوشان دختر و پسر شده است. در ادامه جزئیات و ماچجرای کامل و علت انتشار این کلیپ را در مجله حرف تازه بخوانید

  جزئیات کلیپ ملی پوشان شنا

  از ساعاتی قبل کلیپ ملی پوشان دختر و پسر در رشته شنا در شبکه های اجتماعی و رسانه ها ،حال انتشار است که باعث واکنش ها و برخی اعتراضات شده است و در این گلیپ دیده میشود که شناگران دختر و پسر شئونات اسلامی رو رعایت نکردند.

  فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران

  بعد از لو رفتن فیلم زنان تیم ملی شنای ایران ، فدراسیون جهانی شنا (فینا) در یک حرکت بی سابقه این فیلم را از اینستاگرام خود حذف کرد.

  در همین رابطه فرارو درباره این خبر نوشته پیشتر نیز برخی ورزشکاران با ابداع چالش‌های مختلف در فضای مجازی سعی بر آن داشتند تا فضای یاس و ناامیدی حاکم بر جامعه در شرایط قرنطینه خانگی و شیوع کرونا را بشکنند و با استقبال زیادی نیز در فضای مجازی روبه رو شد و حالا این اقدام شناگران تیم ملی جنجالی شده و باید منتظر ماند عاقبت کار به کجا خواهد انجامید و واکنش رییس فدارسیون شنا و همچنین سایر مسئولان ورزشی به این اقدام ملی پوشان شنای ایران چه خواهد بود.

  کلیپ فدراسیون شنا

  در پی جنجال انتشار فیلم شناگران دختر و پسر ملی پوش ایرانی ،رئیس فدراسیون شنا به انتشار کلیپ ملی‌پوشان شنای ایران در فضای مجازی سایت فدراسیون جهانی شنا واکنش نشان داد.

  رئیس فدراسیون شنا در این باره گفت: فدراسیون در حال بررسی ویدیو منتشر شده در اینستاگرام فینا است. ما به فینا ایمیل زده ایم و اعلام کردیم که این ویدیو‌ها باید از درگاه ما به فینا ارسال شود. گویا فینا هر ویدیویی را که شناگران ارسال کنند پخش می‌کند و این ویدیو ارتباطی به فدراسیون ندارد. مطمئن باشید که فدراسیون پیگیر این موضوع است.

  گروهی از ملی‌پوشان شنای کشورمان با ساخت کلیپ با لباس نامتعارف و ارسال آن برای فدراسیون جهانی شنا مورد توجه فدراسیون جهانی شنا قرار گرفتند و این در حالی است که محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنای کشورمان از این اتفاق بی‌اطلاع بود.

  رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در واکنش به این موضوع گفت: فدراسیون در حال بررسی ویدئوی منتشر شده بانوان شنای ایران در اینستاگرام فینا است.

  وی افزود: ما به فینا ایمیل می‌زنیم و اعلام می‌کنیم که این ویدئوها باید از درگاه ما ارسال شود. گویا فدراسیون جهانی هر ویدئویی را که شناگران ارسال کند پخش می‌کند و ارتباطی به فدراسیون ندارد.

  رئیس فدراسیون شنای ایران گفت: مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

  اینستاگرام فدراسیون جهانی شنا

  fina1908

  لازم ذکر است که در چند روز گذشته گروهی از ملی پوشان شنای کشورمان با ساخت کلیپی نامتعارف و ارسال آن برای فدراسیون جهانی شنا باعث حواشی زیادی شدند

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید