در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  قسمت آخر به کجا چنین شتابان

  1 بازدید

  قسمت آخر به کجا چنین شتابان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سریال به کجا چنین شتابان قسمت آخر

  سریال به کجا چنین شتابان قسمت آخر

  سریال به کجا چنین شتابان، شکوه هنری تلویزیون!!!!

  یعنی فقط می تونم بگم برای نویسنده و کارگردان متاسفم!

  یعنی یا واقعا فکر می کنند مردم ما نمی فهمند، یا اینکه واقعا خودشون نمی فهمند!

  بابا آخه دیگه مردم ما هیچی هم که نباشن یه کم ظرافت های سینمایی رو خیلی راحت تشخیص میدن! ولی فکر می کنم کارگردان های یک همچین فیلمهایی اصلا حالیشون نیست.

  بعضی قسمت های فیلم اون قدر کشش می دادند و اون قدر چرت و پرت می گفتند که آدم دیگه می خواست یکی یکی موهاشو بکنه. مثلا یادمه یه قسمت که تایم اضافه داشتن و معلوم بود که باید با یک سکانس وقت پر کن درست کنن تا زمان مثلا 45 دقیقه فیلم توش 45 دقیقه فیلم باشه، بین دو تا سکانس دعوای یونس و فریدون نشون داد بابای یونس از داروخانه اومد پایین سوار ماشین شد. بعد نشون داد داره تو خیابون رانندگی می کنه، بعد صدای اذان اومد و پدر یونس به سمت یه مسجد رفت، جلوی مسجد پارک کرد و بدون اینکه در رو قفل کنه یا دزدگیر بزنه(!) از ماشین دور شد، دوربین اومد عقب و رفت توی مسجد بعد دوربین رفت روی گنبد مسجد و رفت رو آسمون...

  حالا اینا به کنار آشنا شدن یونس و کتایون با اون حد از رابطه و بگو بخند ها به دور از دید خانواده ،عشق بازی های جلوی دوربین هم که نکته بسیار قابل توجهی بود. قربون صدقه رفتن های دائم یونس از کتایون یا مرتضی زن ذلیل از زنش که بعضی جاها آدم واقعا خجالت می کشید! یونس زل می زد تو صورت کتایون و یهو می گفت عزیزم دوست دارم! 

  از ابتذال اخلاقی هم که عملا صحبت می کردن بدون هیچ واهمه ای! نمی گن که حالا جلوی تلویزیون مردم نشستن نه چند تا فاحشه آمریکایی! و روز به روز قبح این چیز ها هم با کارای امثال این مجموعه سازان می ریزه به چه راحتی! از هر چیزی که می خوان حرف می زنن هیچ کسی هم نیست که چیزی بهشون بگهمن نمی دونم آقای ضرغامی پس در صدا و سیما مشغول چه کارهایی هستند که فرصت نمی کنند به همچین مواردی برسن؟ شایدم این موارد رو می دونن و چیزی نمیگن!

  خط قرمز هایی که با سرعت نور شکسته می شوند

  اون قسمت هایی که در مورد فساد اخلاقی برادر کتایون صحبت می کردن که واقعا افتضاح بود! نمی دونم میگفتن : من مست بودم دختره هم مست بود رفتیم تو اتاق... بعد کتایون میگفت: خاک بر سرت خودتو کنترل کن بعد داداشه میگفت: خفه شو من خودم می دونم چند تا بچه رو انداختی!

  آرایش های غلیظ کتایون و صحنه سیگار کشیدن او که دیگه شاهکار بود.

  اولین اسم تیتراژ اسم حسن شکوهی است که دیگه اوج بازی اش توی این چند قسمت آخر معلوم شد!. ولی از اول که مثل کش تنبون دنبال فریدون بود. هی پشت سر هم لبخند می زد و مثلا لال بود هیچی نمی گفت. بعد یهو قسمت های آخر مامور مخفی از آب در اومد و بنده خدا به خاطر هیکلش! از یه سنگ 1/5 متری نمی تونست بپره پایین و دستشو می گرفت به درخت ها که یه وقت خدایی نکرده به هیچ وجه واقعی نباشه.

  قسمت های آخر هم که آب رو بسته بودن توش و از همه مهم تر اونقدر اکشن درست کرده بودن که مردم نمی دونستند از زور هیجان چیکار کنن!!

  صحنه تیر اندازی سرهنگ(!) پلیس با غلامی هم که خیلی با مزه بود. من فکر کردم دارن تیر های پینت بال بهم شلیک می کنند. یه دونه سرهنگ می زد یه دونه غلامی یه دونه سرهنگ یه دونه غلامی دیگه وقتی فشنگ هاشون تموم شد افتادن زمین، بعد هم که غلامی که 4یه هفت هشت تایی تیر خورده بود دوباره پا شد تا شلیک کنه، یه بسته ساندیس آلبالو از دهنش ریخت زمین. سرهنگ هم وقتی از آب اومد بیرون با وجود اینکه شصت تا تیر رو بغل کرده بود و افتاده بود تو مرداب هر هر می خندید...

  بعد آخرم معلوم نشد که اون پول ها چی میشه؟ صاحبش کیه؟ یونس چی میشه؟ و همه مردم با صد تا فحش و بد بیراه از جلو تلویزیون ببلند شدن!

  جدا باید خسته نباشید بگیم به ابوالقاسم طالبی و حسن شکوهی که این مجموعه جذاب رو تحویل مردم دادن! و تشکر مضاعف از آقای ضرغامی که اجازه میدن مشکلات جنسی مردم تو تلویزیون مطرح بشه!

  به امید خدا اگه همین جوری پیش بره دیگ خیلی تلویزیون ما فرقی با کانال های ماهواره ای نمی کنن لذا توصیه می کنیم ماهواره ها تون رو حمع کنین چون هر چیزی که اون جا میدیدن کم کم اینجا هم میبینید تازه بازیگراش فارسی حرف می زنند.

  تازه در خبرها دیدم که کارگردان این فیلم دو شکایت هم دریافت کرده است

  لینک خبر : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8901231586

  خدا صاحبمون رو برسونه


  منبع مطلب : alinix18.blogfa.com

  مدیر محترم سایت alinix18.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : من قسمت اخر می خواهم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 روز قبل
  -1

  سلام سریال به کجا چنین شتابان خیلی خیلی خوب است بازیگران این سریال جذاب و فوق العاده است خیلی ممنون که سریال خوب پخش کردین تشکر میکنم

  ناشناس 5 روز قبل
  0

  من خیلی دوست داشتم

  دختر ایرون 6 روز قبل
  0

  برو بمیر شرمنده ام

  دختر ایرون 6 روز قبل
  0

  عالی ترین سریال ای فیلم اره میدتش امروز قسمت أثآخره ناراحتم خیلی خوبه

  ناشناس 6 روز قبل
  1

  خیلی سریال خوبیه

  بینده سریال 6 روز قبل
  0

  من هم دیدم و گویا نظرات مردم کارساز بوده چون همه چیز توی این سریال رنگیست الان صورت کتایون! مشخصه تاثیرگذار بوده. این اظهار نظر برادر کتایون را هم اصلا نشنیدم پس باز هم عجب قدرتی داشته اظهارنظرها و اینکه واقعا کارگردان این سریال آیا از ممیزیها خبر نداشته یا شاید هم بیشتر خبر داشته که سریالش رد نشده و مستقیم رفته برای پخش! البته بازپخش سریال را دیدم و بار اول نمی دانم چطور شد که نتوانستم این سریال را ببینم.احتمالا از فرط گرفتاری بوده.با همه ایرادهایش اما فراموش نکنیم که در زمانی ساخته شده که مردم واقعا به سریالهای ماهواره چندان علاقه ای نداشتند و می نشستند با علاقه سریالهای شبکه های خودمان را دنبال می کردند. کاش دوباره با همان چهره های قدییم سریال بسازند تا دوباره مردن همچون گذشته بنشینند این سریالها را ببینند. راستی اگر سریال به او بگویید دوستش دارم را هم دوباره پخش کنند بسیار عالی خواهد بود!

  ناشناس 6 روز قبل
  -1

  خیلی سریال خوبی بود من دوست داشتم خیلی أدم و به فکر فرو میبرد ، بازیها عالی و طبیعی بود

  ناشناس 6 روز قبل
  1

  سریال خوب و آموزنده ای بود ، به نظر من هر کس هر جوری که دوست داره برداشت می‌کنه من ازش درس عبرت گرفتم و از نظر من و خانواده ام جزو سریالهای برتر تلویزیون بود

  حسین 7 روز قبل
  1

  هیچی

  ناشناس 11 روز قبل
  1

  سریال خوبی است اما اگه آخرش بهتر لود خوب بود

  ناشناس 11 روز قبل
  1

  شما ک هیچی از فیلم حالیت نیس نظر نده

  ناشناس 11 روز قبل
  4

  من قسمت اخر می خواهم

  زهرا 12 روز قبل
  1

  سریال به کجا چنین شتابان خیلی سریال خوب و اموزنده ای است ولی رفتار مرتضی کیوان یونس کتایون خیلی بد است این فیلمو یه جاهاش مثل فیلمای ماهواره اس مرتضی خیلی زل زنی کیوان هم مواد خور دختر باز یونس هم سیگار کش مواد خور حرف های نادرستی که با کتایون میزنه رفتارکتایون که از همه بدتره چرا اجازه میدن اینجور فیلم ها رو بسازن؟ مگه دین ما اسلام نیس؟ ایا یونس و کتایون فقط تو صحنه فیلم اینطوری رفتار میکنن یا پشت صحنه هم همینجوری؟ واقعا که افتضاحه

  0
  پخ اضافه نخور 11 روز قبل

  افکارتو عوض کن

  برای ارسال نظر کلیک کنید