در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  قسمت اخر سریال تردید چه میشود

  1 بازدید

  قسمت اخر سریال تردید چه میشود را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  داستان قسمت آخر سریال تردید، فصل دوم. چه بلایی سر ریحان می‌آید؟ راز بزرگ عزیزه چیست؟ پدر میران کیست؟

  داستان قسمت آخر سریال تردید، فصل دوم. چه بلایی سر ریحان می‌آید؟ راز بزرگ عزیزه چیست؟ پدر میران کیست؟

  سریال تردید + داستان قسمت آخر سریال، بیوگرافی و عکس بازیگران سریال هر جایی

  سریال تردید

  اطلاعاتی کامل در مورد سریال تردید، داستان قسمت آخر سریال، زمان پخش، عکس و بیوگرافی بازیگران آن را قرار داده ایم. نام اصلی این سریال هرجایی است که به تردید تغییر نام داده شده است.

  داستان و عکس های بازیگران سریال تردید

  سریال تردید (سریال هر جایی) از 18 ژانویه سال 2019 شروع به فیلمبرداری شد و تولید کننده آن میا یاپم است که با هماهنگی تهیه بانو آکدنیز 20 مارس 2019 از شبکه ATV پخش شد. کارگردان این سریال جم کارجی است.  موضوع این سریال در مورد خانواده اصلانبی است و داستان در مورد فتنه و آشوب میان خانواده است.

  سریال تردید

  داستان سریال و بازیگران

  این سریال داستان عشق غیر ممکن که زاده انتقام است می باشد. میزان به عنوان یک تاجرد وارد شهر می شود و مراوداتش را با خانواده شاد اوغلوها بیشتر می کند و در نهایت نوه نصوح شاد اوغلو یعنی ریّان را خواستگاری می کند. ریّان نوه واقعی و تنی نصوح خان نیست و میران  خواسگار خوبی به حساب می آید. نصوح می خواهد که نوه دیگرش را به میران بدهد، به همین دلیل از آنها دعوت می کنید تا برای مراسم خواستگاری به خانه اش بروند ولی …

  بازیگران: Akin Akinözü , Ebru Sahin , Gülçin Santircioglu , Serhat Tutumluer , Ayda Aksel , Macit Sonkan , Serdar Özer , Oya Unustasi , Ahmet Tansu Tasanlar , Inci Sen , Eda Baslamisli , Feride Çetin , Gülçin Hatihan

  سریال کلاغ

  سریال تردید

  بیوگرافی آکین آکینوزو(میران شادوغلو)

  آکین آکینوزو که بازیگر نقش اول مرد در سریال های اصلان آیلم و پایتخت عبدالحمید بود.  آکین آکینوزو متولد ژانویه 1990 ، 29 ساله است. او در آنکارا متولد شده است . آکین آکینوزو اولین تجربه سریال خود را در سال 2015 با سریال صدسال باشکوه(حریم سلطان) تجربه کرد. پس از آن ، آکین آکینوزو که نقش اصلی را در سریال دوستان خوب هستند بازی کرد و باعث شد بسیاری از نامهای جوان مشهور شوند ، سرانجام شخصیت اومر را با پایتخت عبدالحمید معرفی کرد.

  میران آینده اصلانبی ها و تنها وارث آنهاست. در ماردین ، ​​جایی که دشمنی بزرگی وجود دارد ، او می خواهد با رییان ، دختر Şadoğlu ، بزرگترین دشمن آنها ازدواج کند و از دشمنان انتقام بگیرد ، اما او واقعاً عاشق ریان خواهد شد. میران پدر و مادر خود را به دلیل شادوغولاری دفن کرد.

  ببینید: سریال زنسریال بچه

  سریال تردید

  بیوگرافی ابرو شاهین (ریان شادوغلو)

  ما با سریال عروس استانبول با ابرو شاهین آشنا هستیم. ابرو شاهین متولد 1994 در استانبول و 24 سال سن دارد. ابرو شاهین که در دانشگاه استانبول در رشته علوم تغذیه تحصیل کرده و زیباترین دختر کلاس است ، تولیدکنندگان را به زیبایی خود مجذوب خود کرد. ابرو شاهین اخیراً شخصیت بورجو را در سریال عروس استانبول زنده کرد.

  ریان ، دختر زیبای شادوغولاری دختری بسیار باهوش است. ریان ، دختر فرمانده ، عاشق میران ، پسر دشمنان بزرگ خود ، اصلانبیس است.

  سریال استانبول ظالم

  سریال تردید

   سرهات توتوملوئر ( هازار شادوغلو)

  سرهات توتوملوئر در سال 1972 در اسکیشیر متولد شد و 47 سال سن دارد. سرهات توتوملوئر فارغ التحصیل تئاتر از دانشگاه هاجی تپه است. وی با سنان کارا ازدواج کرده است که او همچنین بنیانگذار تئاتر تالیمهان است و هنوز هم یک بازیگر فعال است. تو میهن من ، کربوهیدرات و زنان خانه دار ناامید، سریال های موفقی هستند که سرهات در آنها نقش آفرینی کرده است. وی یکی از بازیگران برجسته در ترکیه است. سرهات توتوملوئر آخرین بار در سریال یک امید کافیست بازی کرد اما این سریال زیاد موفق نبود.

  او پسر عاقل شادوغولاری خزر بود. خزر؛ همسر رایان و پدر گل زهرا.هازار با زهرا ازدواج کرد که سالها پیش از شخص دیگری باردار شده بود و پدر یتیم او شد.

  سریال تردید

   فریده چتین (زهرا شادوغلو)

  فریده چتین در 5 نوامبر 1980 در استانبول بدنیا آمد. فریده چتین فارغ التحصیل دانشگاه استانبول ، گروه رادیو و تلویزیون است.فرید چتین فارغ التحصیل دانشگاه مارمارا ، گروه سینما و تلویزیون است.

  زهرا به عنوان یک مادر خوب و یک همسر خوب ، از خوشبختی می ترسد زیرا خیلی دیر احساس خوشبختی می کند. در سن 17 سالگی ، زهرا از یک رابطه نامشروع صاحب دختر می شود .خزر با زهرا که از کس دیگری باردار بود ازدواج کرد و دختر او را به فرزندی پذیرفت.

  سریال تردید

   ابرار دمیربیلک (گول شادوغلو)

  ابرار دمیربیلک که با بازی در سریال عشق فرشتگان شناخته شده یکی از محبوب ترین بازیگران سریال کودکان در ترکیه است. قبل از سریال عشق فرشتگان ، با ابرار دمیربیلک با برنامه خبرها را از بچه ها بشنو که عروسکی سفید داشت آشنا هستیم. ابرار دمیربیلک ، که در 30 سپتامبر 2014 به دنیا آمد ، در حال حاضر 5 سال دارد.

  او دختر باهوش و شیرین هازار شادوغلو است. او عاشق خواهر بزرگترش ریان است.

  سریال تردید

   ماکیت سونکان (ناسوح شادوغلو)

  ماکیت سونکان اخیراً در سریال های سرخوش و نفس به نفس ظاهر شده است. ماکیت سونکان در سال 1953 متولد شد و 65 سال داشت و در تورابیلی ازمیر به دنیا آمد. او هنرمند تئاترهای ایالتی است. وی در سینماها و تئاترهای بی شماری بازی کرده است.

  ناسوح شادوغلو پدر خاندان شادوغلو، مردی خشن و بی رحم است. او هرگز ریان را به عنوان نوه و هم خون خود قبول نمی کند و همیشه او را خرد می کرد.

  سریال تردید

   سردار اوزر (جهان شادوغلو)

  سردار اوزر در 21 ژانویه 1980 در استانبول به دنیا آمد. وی 39 ساله است. سردار اوزر ، که در رشته گردشگری و میهمان نوازی در قبرس تحصیل کرده است ، اولین سریال خود را در سال 2003 با سریال معروف پسرحکیم داشت.  سردار اوزر با ایفای نقش های بد معروف است.

  جهان وارث خاندان شادوغلو است. به گفته برادر بزرگترش هازار ، جهان مرد بسیار عصبانی و غالب است که دوست دارد بسوزاند و از بین ببرد. او بسیار خطرناک است.

  سریال تردید

   گولچین هاتیهان (هاندان شادوغلو)

  گولچین هاتیهان در سال 1972 در استانبول بدنیا آمد. گلچین هاتیهان در بیست و یکم دسامبر متولد شد. گولچین هاتیهان که به خاطر ایفای نقش شخصیت عمران در سریال پویراز کارایل مشهور است ، در بسیاری از مراحل تئاتر اجرا کرده است. در سریال محبوب   Çukur ، که شخصیت عروسی از استانبول را زنده کرد ، در سریال Fidan Suskunlar به عنوان زلیخا شرکت کرد.

  هاندان کمک دست جهان است. هاندان شخصیتی خبیث و بد دارد. او خوب بلد است که نقش بازی کند. او از جاری خود زهرا اصلا خوشش نمی آید و همیشه سعی در ناراحتی او دارد.

  آیدا اکسل (بانوی عزیز) (عزیز اصلانبی)

  ایدا اکسل در آخرین روز اکتبر 1962 به دنیا آمد. ایدا اکسل متولد استانبول و فارغ التحصیل رشته تئاتر دانشگاه میمار سینان است. آیدا اکسل که در تئاتر صدری الیشک کار می کرد ، از سالن تئاتر به سریال های تلویزیونی “Hatirla Sevgili” را در سال 2006 نقل مکان کرد تا یک بازیگر مشهور روی پرده ها شود. اگرچه آیدا اکسل میهمان سریال های گلپری بود ، اما او در پویرازکارایل و دختر ثروتمند و پسر فقیر موفق بود.

  او مادر خانواده اصلانبی است. او سرشار از حس انتقام از خانواده شادوغلو است. در حقیقت ، او فردی بسیار مهربان است ، اما رحمت او در قلب او پنهان است. پس از آنکه پسرش و داماد خود را از دست داد ، هرگز لباس سیاه عزارا از تن در نیاورد.

  منبع : IMDB , Atv

  منبع مطلب : www.topnaz.com

  مدیر محترم سایت www.topnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  داستان قسمت آخر سریال تردید، فصل دوم. چه بلایی سر ریحان می‌آید؟ راز بزرگ عزیزه چیست؟ پدر میران کیست؟

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نیکا محمدی 12 روز قبل
  0

  قسمت آخر سریال ترکی تردید با هرجایی این است که آخر این داستان فیسون به زندان میره و بعد میران و ریان با هم با دو تا از بچه هایشان زنگی جدید رو شروع میکنن اما این داستان واقعی نیست

  ازاده 2 ماه قبل
  0

  کاش، فیلم عمارت سرا ب هم در شبکه های جم پخش، میشد

  ازاده 2 ماه قبل
  0

  کاش، فیلم عمارت سراب هم در شبکه های جم پخش، میشد واقعا عالیه

  علی 4 ماه قبل
  0

  بیوگرافی دلشاه نیست خواهشن مثل بقیه بازیکران بیوگرافی شون را توضیح دهید

  فغق 5 ماه قبل
  -1

  اتغ6ف4غق

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  سلام معصومه از شیراز شرمنده میشه تبلیقها راکمتر کنین ممنون میشم

  معصومه 6 ماه قبل
  1

  سلام معصومه از شیراز شرمنده میشه تبلیقها راکمتر کنین ممنون میشم

  شاطر سیاوش از شهرستان جم 6 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید سیاوش هستم من کل فیلمهای جم را نگاه میکنم واقعا داستانهای قشنگ واموز نده ای به نمایش میگذارند به انهای که زود به خانواده ودوستانشان به خاطر حرف مردم بدون اینکه تحقیق کنند انها را ترک میکنند این داستان ها به انها کمک میکند که با هرحرفی از خنواده ودوستان جدا نشن که بعدا پشیمان بشن از داستانهای زیبا واموزنده شما کمال تشکر را دارم ممنون

  مروارید 6 ماه قبل
  0

  سلام، من کلا از سریالهای جم متنفرم مخصوصا تردید چون همش دادوبیداد میکنن رو اعصابن حس انتقامو تو ملت ترویج میکنن میران نمک به حروم ازون ور دختر هازار رودوست داره ولی بابای ریحانو به خونش تشنه اس همشون حرص میخورن آدم حس بدی بهش دست میده موقع دیدن این فیلم آخرین بار هم دیدم که آصلان آصلان بی هازارو با تیر زد فکر کنم تموم کرد

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  قسمت اخر تردید ایا میران و ریحان ازدواج‌ میکنند ایا ریحان باردار است ایا گونول ازاد را دوست دارد ایا یاران عاشق هارون است ایا بهم میرسند ایا میران قبول میکند که پدرش حاضار شاد اقلو است ایا دلشاه را عزیزه کجا قایم کرده است دلشاه زنده است ایا ریحان پدرش را میبیند

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید