در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  قیمت درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  1 بازدید

  قیمت درب آلومینیومی سرویس بهداشتی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  تولید درب آلومینیومی سرویس بهداشتی در صنایع کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  در هز ساختمانی انتخاب درب سرویس بهداشتی از دغدغه های مرسوم مهندسان ساختمانی و همچنین صاحبان ملک است چرا که ساختار این نوع درب ها باید به گونه ای باشد که اولا نفوذ آب به درب موجب فرسوده شدن آن نشود و دوم اینکه تا حدودی درب در واقع یک عایق صدا هم محسوب شود .

  در این مقاله قصد داریم به بررسی درب آلومینیومی سرویس بهداشتی بپردازیم و ویژگی های ای نوع درب ها را با سایر درب هایی که می توان به عنوان درب سرویس استفاده کرد مقایسه کنیم قبل از هر چیز باید این نکته را یادآوری کنیم که تمامی مطالب این مقاله پیرامون درب آلومینیومی سرویس بهداشتی دوجداره خواهد بود و نه درب های آلومینیومی که از قدیم الایم در خانه های اکثر ما وجود داشت .

  برای تولید درب های آلومینیومی ابتدا باید نوع پروفیل درب مشخص شود لذا پروفیل های مختلفی در ایران جهت ساخت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی وجود دارد که الیته کیفیت هر کدام با دیگیری متفاوت می باشد :

  در این بین پروفیل AKROL و AKPPA از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و البته قیمت به مراتب بیشتری هم از دیگر پروفیل ها دارند به عبارتی انتخاب پروفیل بستگی به اولویت ها در اجرای پروژه دارد ، در گام بعدی از تولید درب آلومینیومی سرویس بهداشتی باید طرح درب مشخص شود به بیان دیگر طراحی درب از نظر اینکه شیشه خور باشد یا خیر و پاساد دار یا ساده تعیین شود در نهایت هم با استفاده از دستگاه های برش ، پرس و پیچ بندی فرآیند تولید درب آلومینیومی در کارگاه انجام خواهد شد .

  در اکثر موارد قسمت پایین درب های آلومینیومی از پروفیل تشکیل شده و قسمت بالای آن شیشه دوجداره قرار داده می شود که شیشه به طور معمول شیشه ی مات خواهد بود در این صورت قیمت درب آلومینیومی تقریبا ۲۰ درصد ارزان تر از درب آلومینیومی سرویس بهداشتی یک تکه خواهد بود چرا که میزان پروفیل استفاده شده به مراتب کمتر از یک درب تمام آلومینیومی است .

  لازم به ذکر است که درب آلومینیومی سرویس بهداشتی شیشه خور مقاومت کمتری نسبت به درب های آلومینیومی پاساددار دارد به همین دلیل در مراکز دولتی و سازمان ها بییشتر از درب های تمام آلومینیومی استفاده می شود .

  صنایع کولیوند با استفاده از کوره های مخصوصی قادر به تولید پروفیل های رنگی خواهد بود به طوری که پروفیل خام را ابتدا به رنگ مورد نظر درآورده خواهد شد سپس وراد کوره های مخصوصی شده که رنگ پروفیل به صورت یکنواخت و ثابت ایجاد شود در ضمن پروفیل طرح چوب هم در رنگ های مخنلف در صنایع کولیوند تولید می شود ، توجه داشته باشید که قیمت پروفیل های رنگی و طرح چوب با پروفیل ساده درب آلومینیومی سرویس بهداشتی متفاوت خواهد بود .

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی را پس از سال ها استفاده می توان به صورت کیلویی فروخت اما سایر درب های سرویس بهداشتی به محض اینکه نصب شوند دیگر هیچ گونه ارزشی برای مصرف کننده نخواهند داشت .

  صنایع کولیوند انواع مدل درب آلومینیومی سرویس بهداشتی اعم از درب های آلومینیومی دکوراتیو ، پاساددار ، چند لنگه و دوجداره  را تولید می کند برای مشاهده آن ها می تواندی به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

  اولین ویزگی درب های آلومینیومی که برخواسته از ساختار آلومینیوم است ضد آب بودن این نوع درب هاست طوری که با برخورد آبد در دراز مدت هم هیچ گونه تغییری در کیفیت درب ایجاد نخواهد شد در صورتی که درب های UPVC و چوبی پس از مدتی دچار فرسودگی خواهند شد ، ویزگی بعدی درب آلومینیومی سرویس بهداشتی ماندگاری این نوع درب هاست به بیان دیگر آلومینیوم با گذشت زمان دچار افت کیفیت و یا تغییر و تحولی نخواهد شد اما درب های UPVC زرد رنگ شده و به اصطلاح درب از روی کار افتاده می شود .

  یکی از شیک ترین درب های آلومینیومی سرویس بهداشتی که یک فریم آلومینیومی اختصاصی رنگی با عرض ۱۰ سانتی متری تولید شده سپس شیشه های دوجداره مات و طرح دار در داخل فریم آلومینیومی قرار می گیرد .

  صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از پیسوله های رنگی و کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قادر به تولید انواع درب های آلومینیومی رنگی می باشد ضمنا رنگ درب دراز مدت هم تغییر نخواهد کرد .

  برای تولید درب های آلومینیومی دوجداره از پروفیل های آلومینیومی اختصاصی استفاده می شود و به طبع از شیشه های دوجداره نیز بکار برده خواهد شد ، این نوع درب ها به دلیل لایه های متعدد آلومینیومی در واقع یک درب ضد صدا نیز می باشد .

  در رخی از ساختمان ها به دلیل محدودیت فضای داخلی بهتر است که از درب های آلومینیومی کشویی استفاده کرد بدین شکل فضایی جهت باز و بسته شدن درب اشغال نخواهد شد ، ساختار درب آلومینیومی سرویس بهداشتی کشویی به گونه ای است که نمی توان در پروژه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی است استفاده کرد .

  با استفاده از پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک نیز میز می توان درب های آلومینیومی ترمال بریک را تولید کرد ، ساختار این نوع پروفیل ها به گونه ای است که از لایه های متعدد فلزی و پلاستیکی شده است .

  یکی دیگر از درب های آلومینیومی که از پاساد های آلومینیومی با پهنای ۱۰ سانتی متر تشکیل شده است این نوع درب ها اغلب به عنوان درب سرویس بهداشتی اداری و تجاری استفاده می شود .

  با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های درب سرویس بهداشتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

  طرح خاصی از درب های آلومینیومی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب آلومینیومی سرویس بهداشتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

  در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه درب به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه مدرن نیز شناخته شده است .

  جهت سفارش درب آلومینیومی سرویس بهداشتی به صنایع کولیوند می توانید به روش زیر اقدام نمایید 

  برای اطلاع از قیمت درب آلومینیومی سرویس بهداشتی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند درب آلومینیومی سرویس بهداشتی مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

  شایان ذکر است صنایع کولیوند با تشکیل تیم ۱۰ نفره نصاب حرفه ای و با تجربه ی  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی خدمات نصب این نوع درب ها را نیز انجام می دهد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب آلومینیومی سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

  www.dir.indiamart.com

  منبع مطلب : koolivand.com

  مدیر محترم سایت koolivand.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  تولید انواع درب آلومینیومی دستشویی در صنایع کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  آیا شما هم در انتخاب درب سرویس بهداشتی دچار چندگانگی شده اید و اطلاعات کافی را در این زمینه ندارید ؟ در این مقاله درب های سرویس بهداشتی را بررسی کرده و با ذکر دلایل متعددی درب آلومینیومی را به عنوان مناسب ترین درب سرویس بهداشتی معرفی خواهیم کرد .

  اگر توجه کرده باشید در گذشته های نه چندان دور در خانه های پدر و مادرهای ما درب آلومینیومی دستشویی وجود داشت که عمدتا رنگ نقره ای داشت و به عبارت دیگر درب ها رنگی نبود این نوع درب های سرویس بهداشتی از نظر مقاومت در دراز مدت و ضد آب بودن کارکرد بسیار خوبی را از خود نشان می داد اما ظاهر این نوع درب ها زیبا نبود و در ضمن به صورت تک جداره هم تولید می شد .

  درب آلومینیومی دستشویی که در چند سال گذشته در صنایع کولیوند تولید شده و با نام درب آلومینیومی اختصاصی هم شناخته شده است دارای طرح ها و رنگ های بسیار متفاوتی است و ساختار این نوع درب ها به صورت دوجداره می باشد و به عبارتی ضد صدا هم خواهد بود .

  یکی از دلایلی که درب های چوبی ضد آب را در ساختمان ها به عنوان درب سرویس بهداشتی استفاده می کنند وجود طرح ها و رنگ های گوناگون این نوع درب ها می باشد که در تولید درب آلومینیومی دستشویی جدید هر رنگی که مد نظر داشته باشید روی درب اجرا خواهد شد .

  توجه داسته باشید که اگر درب آلومینیومی دستشویی را به صورت شیشه خور دکوراتیو استفاده کنید هم نمای زیباری را پیدا خواهد کرد و هم اینکه قیمت درب نسبت به درب تمام آلومینیومی کمتر خواهد شد البته به طور کلی قیمت درب آلومینیومی دستشویی به مواردی چون ابعاد درب ، نوع پروفیل بکار رفته در ساخت درب ، رنگ درب آلومینیومی و یراقی که برای اجرای درب استفاده شده است بستگی دارد .

  مدل درب آلومینیومی دستشویی باید با توجه نیاز و طراحی فضای داخلی سرویس بهداشتی تعیین گردد اما معمولا در ساختمان های اداری از درب های آلومینیومی پاساد دار و در ساختمان های مسکونی از درب های آلومینیومی شیشه خور استفاده می شود .

  بسیاری از مشتریان گرامی این سوال را به کرات از کارشناسان صنایع کولیوند می پرسند ، توجه داشته باشید که ساختار درب upvc پلاستکی است و با گذر زمان دچار تغییر رنگ و افت کیفیت خواهد شد در حالی که درب های آلومینیومی دستشویی با گذر زمان دچار هیچ گونه تغییری نخواهد شد و جالب است بدانید که درب آلومینیومی را می توان پس از چند سال هم استفاده هم به صورت کیلویی به مبلغ جالب توجهی فروخت .

  یکی دیگر از مشخصه های درب آلومینیومی دستشویی مقاومت بالای درب در دراز مدت و همچنین در برابر ضربه های احتمالی می باشد در صورتی که درب های براحتی با ضربه ی شدید شکسته خواهند شد .

   درب های آلومینیومی دوجداره علاوه بر اینکه دارای ویزگی ضد آب است به نوعی درب ضد صدا خواهد بود زیرا استفاده از پروفیل های اختصاصی آلومینیومی و شیشه های دوجداره مانع ورود و خروج صدا می شود .

  صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا و پیسوله قادر به تولید درب های آلومینیومی رنگی با کیفیت بسیار بالایی است که در دراز مدت هم تغییر نخواهد کرد ، بیش از ۶۰ درصد درب های سرویس بهداشتی از نوع درب آلومینیومی دستشویی سفید رنگ است اما در برخی از ساختمان ها به دلیل استفاده از رنگ های خاص درب های آلومینیومی رنگی اجرا می شود .

  در طرح های جدید درب های آلومینیومی یک فریم آلومینیومی با عرض ۱۰ سانتی متر تولید شده سپس شیشه های سندبلاست یا ساتینا داخل فریم گذاشته می شود ، این نوع درب ها با نام درب آلومینیومی لوکس نیز شناخته شده است لازم به ذکر است در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از پمپ های فشار قوی و اسید های مخصوص شیشه انواع شیشه طرح دار برای درب آلومینیومی دستشویی تولید می شود .

  با استفاده از پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک نیز می توان درب های سرویس بهداشتی را تولید کرد ، ساختار این نوع پروفیل ها به گونه ای است که دارای لایه های متعدد پلاستیکی و فلزی است البته توجه داشته باشید که درب آلومینیومی دستشویی ترمال بریک از قیمت بالایی برخوردار است به همین دلیل این نوع درب ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

  یکی دیگر از درب های آلومینیومی که از پاساد های با پهنای ۱۰ سانتی متر تشکیل شده است ، این نوع درب ها اغلب به عنوان درب های سرویس بهداشتی ساختمان اداری و تجاری استفاده می شود .

  با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه ی درب های آلومینیومی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

  طرح خاصی از درب های آلومینیومی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب آلومینیومی دستشویی با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

  طرح دیگری از درب های آلومینیومی که با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه مدرن شناخته شده است .

  درب آلومینیومی دستشویی

  برای سفارش درب آلومینیومی دستشویی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

  جهت اطلاع از قیمت درب دستشویی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری درب آلومینیومی دستشویی را سفارش دهید .

  شایان ذکر است صنایع کولیوند با تشکیل تیم فنی ۱۰ نفره مجرب خدمات نصب درب آلومینیومی دستشویی را انجام می دهد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی 

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  درب آلومینیومی دستشویی

  جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب آلومینیومی دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

  www.dir.indiamart.com

  منبع مطلب : koolivand.com

  مدیر محترم سایت koolivand.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  قیمت درب دستشویی

  درب های دستشویی بسیار متعدد و متنوع هستند که این تنوع به طور حتم در قیمت درب دستشویی نیز مؤثر خواهد بود. ساخت درب دستشویی از متریال متعددی صورت می گیرد که متداولترین آنها ,آلومینیوم و پس از آن UPVC و شیشه است. بدیهی است که با انتخاب و اجرای هر یک از این متریال ,قیمت درب دستشویی متفاوت خواهد بود. پنجره ترمال بریک

  انواع درب دستشویی

  درب دستشویی آلومینیومی

  تنوع جنس و رنگ و امکان تلفیق آلومینیوم با سایر متریال مثل چوب و شیشه ,دست طراحان و مصرف کنندگان با سلائق مختلف در انتخاب باز می گذارد. چنانچه درب دستشویی آلومینیومی از متریال و پروفیل های قدیمی و ساده آلومینیوم استفاده گردد که نسبت به پروفیل های امروزی بسیار سبک تر هستند ,قطعا قیمت درب دستشویی بسیار ارزان تر تمام خواهد شد که البته این نوع از پروفیل آلومینیوم امروزه چندان مورد استقبال نیست مگر در شهرها و شهرستان های کوچک.
  آنچه که امروزه چه در اماکن مسکونی و چه در ساختمان های اداری ,تجاری, مساجد و مدارس جدید و... کاربرد دارد, درب های دستشویی آلومینیومی نرمال به صورت تمام پانل یا نیمه پانل است. پانل های آلومینیومی که با عرض 15 سانتیمتر در نظر گرفته شده اند, به صورت افقی یا عمودی در کنار هم و در داخل لنگه درب دستشویی (در قسمت شیش خور) جا سازی می گردند.

  در بعضی موارد که نور داخل دستشویی کم است, قسمت بالای درب به جای پانل از شیشه های مات یا برفی استفاده می شود که این دو درب در مقایسه با هم قیمت متفاوت خواهند داشت. بدیهی است که متریال شیشه نسبت به آلومینیوم قیمت کمتری دارد, از اینرو قیمت درب دستشویی تمام پانل از نیم شیشه و نیم پانل بالاتر خواهد بود.

  البته می توان در ساخت درب دستشویی از پروفیل ترمال بریک نیز استفاده کرد که با توجه به کاربری آن چندان توجیه اقتصادی ندارد, چرا که دستشویی و سرویس های بهداشتی معمولا در داخل ساختمان قرار دارند, بنابراین عایق بودن پروفیل آلومینیومی ترمال بریک که مزیت اصلی آن نسبت به پروفیل نرمال است, در این مورد مزیت چندانی به حساب نمی آید.

  قیمت درب دستشویی آلومینیومی علاوه بر طرح و ابعاد, به رنگ و نوع یراق آلات به کار رفته در آن نیز بستگی دارد. رنگ سفید و رنگ طبیعی آلومینیوم به شکل آبکاری شده آن , تقاضای بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارد که البته قیمت درب دستشویی با این دو رنگ مناسب تر نیز خواهد بود.

  درب های دستشویی معمولا بدون آستانه و با پاخور در نظر گرفته می شوند تا هم از حیث شستشو و هم از حیث تردد, کار سهل تر گردد. که البته این امر چندان تأثیر و تفاوتی در قیمت درب دستشویی در مقایسه با درب های باآستانه ایجاد نمی کند.

  دستگیره و لولاهای به کار رفته در درب های دستشویی با پروفیل های قدیمی بسیار متفاوت و ارزان تر از یراق آلاتی است که امروزه در درب های سرویس های بهداشتی به کار می رود. لولا ها و دستگیره های سرویسی که برای درب های دستشویی با متریال جدید مورد استفاده قرار می گیرد ,بسیار شکیلتر و مستحکمتر هستند و قطعا تأثیرگذار در قیمت درب دستشویی خواهند بود. قیمت درب دستشویی ساخته شده با این نوع از یراق آلات جدید به مراتب بالاتر از درب های ساده با یراق آلات قدیمی آن هستند.

  قیمت درب دستشویی

  منبع مطلب : asemaneng.com

  مدیر محترم سایت asemaneng.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عیسی سالاری 29 روز قبل
  0

  درب آلومینیومی حمام و دستشویی

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید