توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ماجرای لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف

  1 بازدید

  ماجرای لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.kebnanews.ir

  مدیر محترم سایت www.kebnanews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لایو +18 بلاگر معروف با پسر 14 ساله دنیا را منفجر کرد + فیلم مستهجن

  لایو +18 بلاگر معروف با پسر 14 ساله دنیا را منفجر کرد + فیلم مستهجن

  ند روز پیش یک نوجوان ۱۴ساله با یک بلاگر معروف ایرانی در اینستاگرام به صورت لایو با هم گفتگویی داشتند که به نوعی حول محور مسائل جنسی بود. این لایو آنقدر سر و صدا کرد که کاربران شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و توئیتر واکنش‌های زیادی به آن نشان داده‌اند.

  کاربران می‌گویند این گونه از لایو یک پسر نوجوان با یک خانم بلاگر نشان‌دهنده عمق فاجعه در میان نوجوانان است. نوجوانانی که بدون هیچگونه نظارتی ساعت‌ها پشت صفحه های لپ‌تاپ، تبلت و گوشی موبایل می‌نشینند و والدین آنها از این موضوع خبر ندارند. خبر هم داشته باشند، برای بسیاری از نوجوانان مهم نیست. چون آنها می‌دانند که لایو آنها به هر حال به گوش خانواده‌هایشان می‌رسد.

  صحبت‌های این نوجوان ۱۴ ساله با بلاگر معروف که سایت‌های شرط‌بندی را تبلیغ می‌کند، چند روز است که فضای مجازی را پر کرده است. تا جایی که وزیر ارتباطات هم درباره آن واکنش نشان داد.

  خراسان در این زمینه نوشت: خبر تکان‌دهنده بود؛ از سقوط یک هواپیما، واژگونی اتوبوس، شکستن رکورد فوتی‌های کرونا یا انفجاری عظیم در گوشه‌ای از دنیا حرف نمی‌زنیم، سوژه ما نوجوان ۱۴ ساله‌ای است که شاید پدر و مادرش گمان می‌کنند ساعت‌های متمادی که سر در گوشی و تبلت دارد، مشغول حل‌ کردن تمرین ریاضی یا پاسخ به سوالات علوم و جغرافیاست. اما ماجرا فاجعه‌آمیزتر از این حرف‌هاست.

  صحبت‌های این نوجوان ۱۴ ساله با یک بلاگر معروف که تبلیغ سایت‌های شرط‌بندی می‌کند و لایوهای نیمه ‌برهنه از خودش می گذارد دو سه روزی است که فضای مجازی را پر کرده است تا جایی که وزیر ارتباطات هم درباره آن واکنش نشان داد و گفت: «فیلم منتشر شده، تلخ و آزاردهنده بود و به نظر می‌رسد نهادهایی که وظیفه امداد رسانی به کودکان و نوجوانان را دارند باید وارد عمل شوند. اگر یکی از نوجوانان ما این چنین وضعیتی دارد باید به مشکل رسیدگی کرد، این رفتار نتیجه مشکلات دیگر در جامعه است.»

  البته در روزهای گذشته تجزیه و تحلیل‌های به اصطلاح کارشناسانه کاربران و فعالان فضای مجازی که هر کدامشان از دید خود به این موضوع نگاه می‌کنند در شبکه‌های اجتماعی بازتاب پیدا کرد. این در حالی است که مقصر یک فرد یا یک نهاد خاص نیست؛ پدر و مادرها، آموزش و پرورش، معلمان، متولیان نظارت بر فضای مجازی، دست اندرکاران امور فرهنگی، مبلغان دینی و ... همه و همه ما یک طرف ماجرا هستیم و کوتاهی در رهاکردن کودکان و نوجوانان در بحرانی‌ترین سن دوران زندگی هیچ‌گاه قابل بخشش نخواهد بود.

  باشگاه خبرنگاران جوان نیز نوشت: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات دیروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با ویدئوی نامناسبی که از نوجوان ۱۴ ساله در فضای اینستاگرام منتشر شد، گفت: چند شب قبل ویدئوی این نوجوان را دیدم. به نظر من به جای اینکه برای فیلتر اینستاگرام حمله کنند، بهتر است مسئولان مربوط در این خصوص فرهنگ‌سازی کنند.

  آذری جهرمی گفت: فیلم تلخ و آزاردهنده بود و نهادهایی که مسئولیت امدادرسانی به کودکان و نوجوانان در این شرایط را دارند، باید وارد عمل شوند و به جای پخش این فیلم، به این وضعیت خانواده رسیدگی کنند.

  او ادامه داد: از همان سه یا چهار شب پیش خواستم که آدرس پیدا کنند و همکارانمان بروند و اگر می‌توانیم، به این خانواده و این بچه کمک کنیم.

  وزیر ارتباطات در ادامه عنوان کرد: به جای دعوا کردن باید به اصل مطلب که نجات دادن این بچه هست بپردازیم. اگر نهادهایی مسئولیت تربیت و مسائل فرهنگ را مد نظر داشته باشند، این مسائل به وجود نمی‌آید.

  آذری جهرمی افزود: توصیه نهادهایی که فیلم‌ها را پخش می‌کنند این است که طوری سیاه نمایی نکنند که احساس ضدانقلاب و دشمن این باشد که وضعیت کل نوجوانان ما این هست.

  او عنوان کرد: این مملکت اگر فرد مشکل‌داری مثل ایشان دارد که باید به مشکلش رسیدگی کرد. نوجوان‌های دین دار و سالم و سلامت و معتقد اسلام هم دارد. طوری سیاه‌نمایی نکنیم که دشمن بگوید نوجوانان تربیت شده در جمهوری اسلامی این گونه هستند.

  وزیر ارتباطات در پاسخ به پرسش پیرامون دلیل عدم پیگیری اینترنت ویژه کودکان اظهار کرد: ما به جد این مسئله را از روز اول پیگیری کردیم و شما بروید ببینید چه کسی از من در دادگاه شکایت کرد تا طرح اینترنت کودکان متوقف شود.

  واکنش آذری جهرمی به لایو جنجالی

  محمد جواد آذری جهرمی امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه  هیئت دولت  در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با ویدیوی نامناسبی که از نوجوان 14 ساله در فضای اینستاگرام منتشر شده بود، گفت: چهار شب قبل ویدیوی مربوط به نوجوان 14 ساله را دیدم، به نظر من به جای اینکه برای فیلتر اینستاگرام حمله کنند، بهتر است مسئولان مربوطه در این خصوص فرهنگ‌سازی کنند.

  واکنش کاربران فضای مجازی به لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف

  بعد از منتشر شدن و باز نشر شدن این ویدیو و لایو پسر نوجوان با بلاگر معروف کاربران فضای مجازی به این لایو واکنش های زیادی نشان داده اند. حتی خود خانم بلاگر در این لایو از این حد از گستاخی و فاجعه جنسی در برخی نوجوانان تعجب کرده است. که البته واقعا هم جای تعجب دارد..  پدر و مادر  عزیزی که نمی توانید یک یا دو فرزند خود را در  خانواده  و چهارچوب آن مدیریت کنید و تربیت کنید. انتظار معجزه از مسئولین نداشته باشید.

  البته ناگفته نماند که مسئولین نیز بی تقصیر نیستند. وقتی امکانات رفاهی ، تفریحی ، آموزشی ، اقتصادی به زیر حد  استاندارد  رسیده باشد دیگر نه امیدی در دل جوان می ماند، نه انگیزه ای و نه دل خوشی. دختر و پسر هم ندارد.. لایو پسر 14 ساله با بلاگر می تواند نشانی از واقعیت پنهانی در جامعه باشد که در حال پیشروی است… به هر ترتیب در ادامه چندی از واکنش های کاربران فضای مجازی را با هم ببینیم.

  لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف و صحبت های جنجالی و جنسی وی شاید یک تلنگری است که یک بار برای همیشه همه ما با هر مسئولیت اجتماعی به فکر یک راه چاره اساسی برای جوانان و نوجوانمان باشیم. ایجاد شدن زمینه های  ازدواج  برای جوانان می تواند حلال مشکلات باشد. اما نباید کودک همسری رواج پیدا کند که آن خود مشکلات عدیده خود را به همراه خواهد داشت. باید به فکر آموزش، فرهنگ سازی، مدیریت و تربیت درست باشیم. باید کودکان و نوجوانانمان را چنان غرق در رفاه و آسایش کنیم، که هر نوجوان دغدغه ساختن آینده بهتری برای خود را داشته باشد. باشد که کمتر شاهد ابن فجایع باشیم.

  منبع: همشهری آنلاین 

  منبع مطلب : www.shomanews.net

  مدیر محترم سایت www.shomanews.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف

  شایانیوز- این روز ها که بیشتر از هر چیزی صحبت از جنگ نرم و نفوذ دشمن و نشانه گیری در میان جوانان و نوجوان کشور اسلامی ما در میان است. لایو جنجالی و البته جنسی پسر 14 ساله در فضای مجازی با واکنش های زیادی همراه بوده است. اما ماجرای لایو این پسر نوجوان با بلاگر معروف از چه قرار است؟ امروزه استفاده از شبکه های مجازی نسبت به گذشته رواج زیادی داشته است. البته فیلتر و محدودیت راه چاره ماجرا نیست و باید به فکر یک راه چاره اساسی همچون آموزش یا مدیریت خصوصا برای نوجوان ها و افراد زیر سن قانونی بود. اما به هر حال در گوشه و کنار فضا های مجازی گاه شاهد ماجرا های عجیبی هستیم.  با ما همراه باشید.

  لایو جنجالی و جنسی پسر 14 ساله با بلاگر معروف

  سه روز گذشته یک نوجوان 14 ساله ایرانی با یک بلاگر معروف در اینستاگرام به یک لایو رفت. اما این لایو آنقدر سر و صدا کرد که حالا کاربران فضای مجازی در اینستاگرام و توئیتر واکنش های زیادی به این لایو نشان داده اند. لایو پسر بچه 14 ساله با یک خانم بلاگر معروف نشان از عمق فاجعه آن هم از نوع جنسی در میان نوجوانان است. نوجوانانی که بدون هیچگونه نظارتی ساعت ها پشت صفحه های لپ تاپ ، تبلت و گوشی موبایل تسخیر شده اند.

  وقتی صحبت از فاجعه می شود، تنها منظور اتفاقات فیزیکی نیست، فاجعه تنها آمار تلفات کرونا ، یا سقوط هواپیما و مسائل از این دست نیست. وقتی می گوییم فاجعه ، یعنی این که دغدغه یک پسر بچه نوجوان مسائل جنسی باشد. فاجعه یعنی یک پسر بچه 14 ساله بدون هیچ ابا و ترسی در لایو اینستاگرام با یک بلاگر معروف صحبت کند و وقیحانه حرف های جنسی بزند. آن هم در لایوی که هزاران مخاطب آنلاین دارد.

  اما چه کسی مقصر است؟ مسئولین؟ خانواده ها و والدین؟ نظام آموزشی کشور؟ یا همه با هم در این ننگ مقصریم؟ وقتی خانواده ای بدون هیچ برنامه و بدون هیچ نظارتی تمامی امکانات وصل شدن به اینترنت و فضای مجازی را در اختیار فرزند کم سن و سال خود قرار داده و هیچ نظارتی بر فرزند خود ندارد.. چگونه می توان از مسئولین کشور انتظار داشت که بتوانند میلیون ها نوجوان و جوان را مدیریت کنند؟؟

  بیایید کمی منطقی باشیم.. برنامه جامع مسئولین نهایتا فیلتر و جلوگیری کردن از ورود به صفحات و شبکه های مجازی است که بیشتر از این هم بر نمی آید.. اما آیا خانواده ها و والدین هیچ مسئولیتی در قبال فرزندان خود ندارند؟ آیا همیشه فقط باید مسئولین را مقصر بدانیم؟؟

  واکنش آذری جهرمی به لایو جنجالی

  محمد جواد آذری جهرمی امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با ویدیوی نامناسبی که از نوجوان 14 ساله در فضای اینستاگرام منتشر شده بود، گفت: چهار شب قبل ویدیوی مربوط به نوجوان 14 ساله را دیدم، به نظر من به جای اینکه برای فیلتر اینستاگرام حمله کنند، بهتر است مسئولان مربوطه در این خصوص فرهنگ‌سازی کنند.

  واکنش کاربران فضای مجازی به لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف

  بعد از منتشر شدن و باز نشر شدن این ویدیو و لایو پسر نوجوان با بلاگر معروف کاربران فضای مجازی به این لایو واکنش های زیادی نشان داده اند. حتی خود خانم بلاگر در این لایو از این حد از گستاخی و فاجعه جنسی در برخی نوجوانان تعجب کرده است. که البته واقعا هم جای تعجب دارد.. پدر و مادر عزیزی که نمی توانید یک یا دو فرزند خود را در خانواده و چهارچوب آن مدیریت کنید و تربیت کنید. انتظار معجزه از مسئولین نداشته باشید.

  البته ناگفته نماند که مسئولین نیز بی تقصیر نیستند. وقتی امکانات رفاهی ، تفریحی ، آموزشی ، اقتصادی به زیر حد استاندارد رسیده باشد دیگر نه امیدی در دل جوان می ماند، نه انگیزه ای و نه دل خوشی. دختر و پسر هم ندارد.. لایو پسر 14 ساله با بلاگر می تواند نشانی از واقعیت پنهانی در جامعه باشد که در حال پیشروی است… به هر ترتیب در ادامه چندی از واکنش های کاربران فضای مجازی را در شایانیوز ببینید.

  منبع نوشته:شایانیوز

  منبع مطلب : virgool.io

  مدیر محترم سایت virgool.io لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید