توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  متن سخنرانی شورای دانش آموزی دبستان

  1 بازدید

  متن سخنرانی شورای دانش آموزی دبستان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  متن سخنرانی شورای دانش آموزی ابتدایی باید با دقت انتخاب شود. دانش آموزان بر پایه ی این متن است که تصمیم می گیرند که آیا شما را به عنوان اعضای شورا انتخاب کنند یا خیر و اگر این متن قوی نباشد، نمی توانید روی آنها تاثیر به سزایی بگذارید که بخواهند به شما رای دهند و شما را به عنوان اعضای شورا بپذیرند.

  مشارکت دانش آموزان در تصمیم گیری هایی که برای پیشرفت و ارتقا خدمات مدرسه صورت می پذیرد، بسیار کارا و مفید است. کسانی باید برای این مشارکت برگزیده شوند که مستحق این عنوان هستند و می توانند از پس وظیفه ی خود به خوبی بر بیایند. هر ساله در مدارس انتخاباتی صورت می پذیرد و شورای مدرسه مشخص می شوند. هر کس از افرادی که در این انتخابات کاندید شده است، باید یک متن خوب و منحصر به فرد برای خود بنویسد که از این طریق بتواند نظر دانش آموزان را به خود جلب کند. در دوران ابتدایی نیاز مبرمی است که یک متن ساده اما روان و قابل فهم برای دانش آموزان این مقطع تحصیلی وجود داشته باشد! در این مقاله ما قصد داریم چند متن سخنرانی شورای مدرسه و شورای دانش آموزی ابتدایی را برایتان به اشتراک بگذاریم تا به این وسیله بتوانید به فرزند خود کمک کنید که در شورای دانش آموزی رای بیاورد. با ما همراه باشید.

  انواع متن سخنرانی شورای مدرسه و شورای دانش آموزی ابتدایی

  من الان به عنوان یکی از کسایی که قراره داخل شورای دانش آموزی فعالیت کنه، از شما میخوام که به من رای بدید. ما هممون میخوایم که درس بخونیم و پیشرفت کنیم که اگر کیفیت درس خوندنمو افزایش پیدا کنه، بهتر میتونیم به هدفی که داریم برسیم. به من رای بدید تا بتونیم کاری کنیم که هم مدرسه پیشرفت کنه و هم بتونیم توی درس خوندنمون پیشرفتی داشته باشیم. توی این راه من یار و همراه شما هستم.

  *******************************

  همه ی ما میخواهیم که امسال را با موفقیتی بزرگ پشت سر بگذاریم. برای این موفقیت نیاز است که درست تصمیم بگیریم و شخص لایقی را برای مسئولیت های مدرسه انتخاب کنیم. از شما میخواهم که به من رای بدهید تا بتوانیم با کمک یکدیگر هم خود پیشرفت کنیم و هم به پیشرفت مدرسه بیفزاییم.

  *******************************

  من دنبال این نیستم که بخواهم رای بگیرم! من به دنبال این هستم که شخص مناسبی برای شورای دانش آموزی انتخاب شود که به این واسطه بتوانیم به کمک و یاری یکدیگر پیشرفت کنیم! شخصی که قرار است در شورای مدرسه مشغول به فعالیت شود، باید بتواند از پس برخی از مسئولیت ها به خوبی بر بیاید. من در خود این توانایی را می بینم و از شما می خواهم که به دقت وعده ها و ویژگی های مرا بررسی کنید و سپس اقدام به تصمیم گیری کنید که آیا می خواهید به من رای بدهید یا خیر.

  *******************************

  امسال می خواهم شورای مدرسه را برای شما به شکلی متفاوت برگزار کنم؛ البته اگر رای بیاورم! می خواهم به شما کمک کنم که بتوانید مدرسه را واقعا به عنوان خانه ی دوم خود بشناسید. بسیاری از دانش آموزان را می بینیم که از مدرسه فراری بوده و به هیچ وجه دوست ندارند که حتی دقایقی را در مدرسه بگذرانند. این به خاطر شیوه ی غلطی بوده که مدرسه ها در پیش گرفته اند. من می خواهم تا جایی که در توان دارم، این شیوه ی غلط را از بین ببرم. از تمامی شما عزیزان هم می خواهم که در این راه به من کمک کنید.

  *******************************

  شاید با خود بگویید که شورای مدرسه آنچنان هم اهمیتی ندارد. شاید با خود بگویید که مدرسه خیلی زود تمام می شود؛ پس نباید زیاد به اینگونه مسائل دقت کرد. اما من می خواهم خلاف این موضوع را به شما بگویم. زمان همواره در گذر است و حتی اگر ما برای مهمترین مسائل زندگی هم کاری نکنیم، باز هم زمان می گذرد. مهم این است که ما نتیجه ی خوبی بگیریم. ما باید شورای دانش آموزی را به درستی انتخاب کنیم که بتوانیم این سال را به خوبی پشت سر گذاشته و از آن به نتیجه ی خوبی برسیم. از شما میخواهم به من کمک کنید تا رای بیاورم تا اهداف خود را برای بهبود و پیشرفت مدرسه پیاده سازی کنم.

  *******************************

  اگر شخص نالایقی برای شورای مدرسه انتخاب شد، بازخوردش را خود ما دانش آموزان خواهیم دید و این بازخورد چیزی نخواهد بود جز ضرر. اما چطور می شود جلوی این ضرر را گرفت؟ قطعا باید به گونه ای تصمیم گیری کرد و به گونه ای اعضای شورای مدرسه را انتخاب کرد، تا این ضرر از بین برود. از شما نمی خواهم که به من رای بدهید! بلکه از شما میخواهیم که وعده های هر کدام از ما کاندیدها را به خوبی بررسی کنید و سپس اقدام به تصمیم گیری نمایید.

  *******************************

  ممکن است با خود بگویید که مقطع ابتدایی آن چنان هم مهم نیست و نقش خود را در جامعه خیلی کمرنگ بدانید! اما بهتر است بدانید که این ما هستیم که قرار است آینده ی کشور را به دست بگیریم و از همین حالا باید در فعالیت های اجتماعی به درستی مشارکت کنیم و خود را فردی کمرنگ در جامعه ندانیم. از هم اکنون می توانیم فعالیت خود را آغاز کنیم و این کار را به این شکل می توانیم انجام دهیم که در انتخابات شورای دانش آموزی به خوبی نقش آفرینی کنیم. از شما میخواهم که به من رای بدهید تا با کمک هم بتوانیم به گونه ای بهتر از پس این وظیفه ی اجتماعی خود بر بیاییم.

  *******************************

  هر کسی در این دنیا وظایفی دارد. برخی از افراد هستند که وظایفی اضافه اما بدون مزد را بر عهده می گیرند تا به پیشرفت جامعه کمک کنند. این افراد این وظایف را نه از سر معروفیت یا ... بلکه از سر خیرخواهی بر عهده می گیرند. این افراد این وظایف را دوست دارند. من شورای مدرسه را دوست دارم و می خواهم در آن نقشی داشته باشم که با کمک و همراهی شما می توانم به این خواسته ی خود برسم. از شما می خواهم که در این راه یاری گر من باشید.

  *******************************

  همه می گویند که بچه ها نقش کوچکی در جامعه دارند. همه می گویند که ما که بچه خطاب می شویم، نمی توانم به خوبی از پس کارهای خود بر بیاییم! اما این اشتباه است. هم اکنون باید در این انتخابات به خوبی این مسئله را به دیگران نشان دهیم و به آنها بگوییم که اشتباه می کنند. ما باید به درستی در مورد اعضای شورای مدرسه تصمیم گیری کنیم و کسانی را به عنوان اعضای شورا انتخاب کنیم که واقعا لایق هستند. زمانی که بتوانیم در این زمینه تصمیمی گیری درستی داشته باشیم، می توانیم امیدوار باشیم که کم کم به عنوان افرادی مهم و پر رنگ در جامعه شناخته شویم.

  *******************************

  نیازی نیست که در مورد مدرسه من چیزی بگویم. همه ی ما نقاط ضعف و نقاط قوت مدرسه را می دانیم. اگر برای شورای مدرسه، من را انتخاب کنید، سعی میکنم که نقاط ضعف را به نقطه قوت تبدیل کنیم و روی نقاط قوت هم بیشتر کار کنم که بازدهی بیشتری داشته باشد. قطعا من به اندازه ی مدیرمان آقای ..... نمی توانم نقش داشته باشم و فعالیت کنم! اما به اندازه ی خود می توانم به شما کمک کنم که در یک مدرسه ی بسیار عالی و فوق العاده درس بخوانید.

  *******************************

  مدرسه ی ما یکی از بهترین مدارس در این منطقه است. ما باید قدر آن را بدانیم. ما باید همواره در تلاش باشیم که مدرسه ی خود را جزو بهترین ها نگه داریم. اگر ما در این کار را از خود ضعف نشان دهیم، طولی نمی کشد که مدارس دیگر به عنوان بهترین ها شناخته خواهند شد که قطعا ما باید جلوی این موضوع را بگیریم. یکی از کارهایی که میتوانیم انجام دهیم، این است که شورای مدرسه را به درستی انتخاب کنیم. از شما میخواهم که به من رای بدهید تا اهدافی که دارم را پیاده سازی کنم و مدرسه را همواره جزو بهترین ها قرار دهم.

  *******************************

  زمانی که قرار است شورای مدرسه فعالیت خود را آغاز کند، نیاز به اشخاصی لایق و توانمند دارد. من این توانایی را در خود می بینم که بتوانم از پس مسئولیت های شورای مدرسه بر بیایم. عده ای فکر می کنند که اگر عضو شورای مدرسه شوند، می توانند در کلاس ها شرکت نکنند و از اوقات فراغتی که به واسطه ی شورای دانش آموزی برایشان شکل می گیرد، استفاده کنند که باید بگویم آنها واقعا در اشتباه هستند! چون زمانی که عضو شورای دانش آموزی می شوی، وظایفت بیشتر می شود و علاوه بر درس خواندن مجبور هستی به وظایف دیگری هم برسی. من این وظایف را می پذیرم و از شما میخواهم که به من رای بدهید.

  *******************************

  رای هر کدام از شما می تواند کمک کند که من بتوانم به عنوان یکی از اعضای شورای مدرسه انتخاب شوم. ما باید با دقت رای خود را در صندوق بیندازیم. همین که نام شخصی را بر روی کاغذ بنویسیم و سپس در صندوق بیندازیم، کاری درستی نیست. بلکه ما باید همواره تلاش کنیم که بتوانیم بهترین فرد و لایق ترین فرد را انتخاب کنیم. من در اینجا به عنوان یکی از کاندیداها از شما میخواهم که به من رای بدهید تا بتوانم به پیشرفت مدرسه کمک نمایم.

  *******************************

  اکنون که من می خواهم به عنوان یکی از کاندیداهای شورای مدرسه در انتخابات شرکت کنم، از شما انتظار دارم که به من رای بدهید. همه ی کسانی که با من در ارتباط بوده اند، می دانند که من با دقت هر مسئله را بررسی می کنم تا به نتیجه ای درست در آن برسم که قطعا برای شورای مدرسه هم به همین صورت خواهد بود. در این شورا من کاری میکنم که شما بتواند بهتر در این مدرسه با قدرت بیشتری درس بخوانید و رفاه بیشتری داشته باشید.

  *******************************

  متاسفانه در سال های قبل، شورای مدرسه به این شکل انتخاب می شد که هر کس دوستان خود را انتخاب می کرد. اما من به شما دانش آموزان محترم میخواهم بگویم که این واقعا کار درستی نیست. شما نباید تنها بر پایه ی دوستی و صمیمیت خود با شخصی خاص به او رای بدهید. شما باید توانمندی ها و ویژگی های هر کس را بررسی کنید؛ سپس با دقت شخص لایق را انتخاب نمایید. اگر این بررسی ها را انجام دهید، خواهید توانست که به پیشرفت خود کمک کنید.

  *******************************

  شورای مدرسه را جدی بگیرید. این شورا در تصمیم گیری های مدرسه نقش به سزایی دارد. شورا در واقع می تواند به عنوان صدای دانش آموزان برای مدیر مدرسه باشد. زمانی که ما اعضای شورا را به درستی انتخاب کنیم، می توانیم ارتباطی مناسب با مدیر مدرسه برقرار کنیم و خواسته های خود را به او بگوییم. من به عنوان یکی از اعضای شورای دانش آموزی ثبت نام کرده و کاندید شده ام و از شما میخواهم که در این زمینه به من رای بدهید تا بتوانم به عنوان یک پل ارتباطی بسیار قوی بین شما و مدیر مدرسه مان باشم.

  *******************************

  امسال که من برای شورای مدرسه کاندید شده ام، اگر انتخاب شدم، تمام سعی خودم را می کنم که به خوبی نقش آفرینی کنم. این را بدانید که شورای مدرسه چیز ساده ای نیست و نباید از کنار آن به راحتی عبور کنید. شما آینده ی این سال تحصیلی خود را قرار است به دست شخصی خاص بسپارید! اگر او لیاقت این کار را نداشته باشد، تنها به خود ضرر خواهید رساند. پس سعی کنیم به کمک یکدیگر، بهترین و لایق ترین فرد را انتخاب کنیم! حتی اگر من را لایق نمی دانید، از شما می خواهم که این فرد لایق را بیابید و به او رای بدهید.

  *******************************

  امسال من برای شورای مدرسه و شورای دانش آموزی اهداف زیادی را در سر میپرورانم. از شما میخواهم که به من کمک کنید تا بتوانم این اهداف را پیاده سازی کنم. هر کدام از این اهداف به پیشرفت شما دانش آموزان کمک خواهد کرد و باعث خواهد شد که در رفاه بیشتری بتوانید به تحصیل خود در این مدرسه ادامه دهید و با قدرت بیشتری درس بخوانید.

  *******************************

  درس خواندن در یک مدرسه زمانی می تواند از سوی دانش آموزان با قدرت انجام شود که این مدرسه آسایش و رفاه حال دانش آموزان را فراهم کرده باشد. شورای دانش آموزی سعی می کند که این رفاه را برای دانش آموزان به وجود بیاورد. اعضای شورا باید افرادی باشند که بتوانند به خوبی تصمیم گیری کنند و تصمیم های درست بگیرند. من امسال به عنوان کاندیداهای شورای مدرسه می خواهم که به من رای بدهید تا بتوانم به کمک شما وارد شورا شوم و به تصمیم گیری های درست در مورد مدرسه کمک کنم.

  *******************************

  اگر من به عنوان اعضای شورای مدرسه پذیرفته شوم، به شما کمک میکنم که بتوانید اوقاتی را که در مدرسه هستید، خوش بگذرانید و حتی از درس خواندن خود هم لذت ببرید. از شما خواهش می کنم که حتی اگر من را انتخاب نمی کنید، شخص مناسبی را برای مدرسه انتخاب نمایید که به شما کمک کند که پیشرفت کنید

  سایر مطالب پیشنهادی :

  مجموعه شعر درباره شورای دانش آموزی

  شعار برای شورای دانش آموزی مدرسه

  چگونه برای شورای دانش آموزی تبلیغ کنیم؟

  مجلس شورای دانش آموزی چیست؟

  چگونه در انتخابات شورای دانش آموزی رأی بیاوریم

  وظایف شورای دانش آموزی مدرسه چیست؟

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  یک متن سخنرانی شورای دانش آموزی دبیرستان خوب، به دانش آموزی که کاندید شرکت در این شوری است، کمک خواهد نمود که بتواند در انتخابات اول شود. اما این متن باید به درستی انتخاب شود و شیوه ی نگارش آن به شکلی باشد که توجه دانش آموزانی که میخواهند رای بدهند را به خود جلب کند.

  در این مطلب می خواهیم انواع متن سخنرانی شورای دانش آموزی دبیرستان را با شما به اشتراک بگذاریم. به این دلیل که مقطع دبیرستان، آخرین مقطع تحصیلی است، سعی کرده ایم که متن های سخنرانی حرفه ای را برایتان آماده کنیم تا به این واسطه بتوانید نظر دانش آموزان زیادی را به خود جلب کنید و همچنین از نظر مسئولین مدرسه، شخصی کارآمد و مفید به نظر بیایید. با ما در ادامه همراه باشید.

  انواع متن سخنرانی شورای دانش آموزی دبیرستان

  خوشحالم که هم اکنون در بین شما عزیزان قرار دارم. هدفم این است که در شورای دانش آموزی شرکت کنم و به شما در ترقی و پیشرفت مدرسه کمک نمایم. یقیناً اگر من در این انتخابات رای بیاورم، به تنهایی نخواهم توانست به تمامی اهداف و چشم انداز هایم دست پیدا کنم و به همین دلیل از همگی شما خواستارم که حتی اگر من هم رای نیاوردم، کاندیدی که رای آورده و یکی از اعضای شوری شده است را حمایت کنید و او را در رسیدن به اهدافش یاری نمایید. قطعا این حمایت و همکاری شما به او در رسیدن به اهدافی که در شورای دانش آموزی دارد، کمک خواهد نمود.

  *******************************

  من امسال برای شورای دانش آموزی کاندید شده ام و از همگی شما میخواهم که به شخصی لایق رای بدهید. حال اگر از نظر شما من شخصی لایق هستم، خوشحال می شوم که در برگه مربوط به رای تان نام من آورده شده باشد. من به هیچ وجه به انجام این کار اصراری ندارم و شما باید شایسته ترین فرد را انتخاب کنید. اگر کمی در وعده هایی که کاندیداها می دهند دقت کنید، متوجه این موضوع خواهید شد که کدام یک به حرف های خود عمل می کند و کدام یک تنها به خاطر رای آوردن این وعده ها را می دهد. به هر حال امیدوارم که بهترین افراد برای شورای دانش آموزی امسال انتخاب شوند که بتوانند به پیشرفت مدرسه کمک کنند. من هم یکی از همین افراد هستم و خوشحالم می شوم که وظیفه ای رادر شورا به عهده بگیرم.

  *******************************

  من قرار است در شورای دانش آموزی امسال شرکت کنم! البته اگر شما بخواهید که به من رای بدهید. از همین رو از تمامی شما تقاضا میکنم که به من رای بدهید. من اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زیادی دارم که می توانم برای مدرسه آنها را پیاده سازی کنم و از شما می خواهم که با رای دادن به من کمکم کنید که قدم اول برای رسیدن به تمامی این اهداف را بردارم. تمامی اهدافی که تعیین کرده ام، قابل دسترسی است و می توانیم به آنها دست پیدا کنیم.

  *******************************

  من اگر در شورای دانش آموزی رای بیاورم، میتوانم مدرسه را برای شما تبدیل به جایی کنم که در آنجا احساس خوبی از درس خواندن دارید. متاسفانه سیستم آموزشی ما در مدارس به گونه ای است که برای ما دانش آموزان خسته کننده شده و دیگر تحمل ماندن در چنین وضعیتی را نداریم! اما مجبوریم که در کلاس ها شرکت کنیم. با اهدافی که من برای کلاس های درسی دارم و از قبل با مدیر مدرسه مان هماهنگ کرده ام، می توانم این حالت خسته کننده ی کلاس ها را برایتان از بین ببریم و در نهایت به شما کمک کنم که بتوانید با ذوق و شوق بیشتری به کسب علم و دانش بپردازید.

  *******************************

  هر جامعه ای نیاز به رهبر دارد که بتواند آن را هدایت و راهنمایی کند. یک جامعه بزرگ تر مانند کشور ایران هم رهبر دارد و یک جامعه کوچکتر مانند مدرسه ما هم باید رهبر داشته باشد! مدیر مدرسه ما نقش رهبر را بازی می کند. اما همواره این رهبر نیاز دارد که کسانی میتوانند نیازهای جامعه را به گوش او برسانند که شوری دانش آموزی نقشش در اینجا مشخص می شود. به واسطه ی شورای دانش آموزی ما می توانیم نیازهای خود را به گوش مدیر مدرسه مان برسانیم که در صورت توافق، این نیازها برطرف شوند. اگر می خواهید که به تک تک نیازهای شما در صورت امکان پاسخ داده شود و شما بتوانید به شیوه ی بهتری در این مدرسه درس بخوانید، از شما میخواهم که به من رای بدهید و من را لایق این عنوان بدانید که در شورای دانش آموزی شرکت کنم.

  *******************************

  من برای شورای دانش آموزی امسال طرح ها و برنامه های ویژه ای دارم که از شما میخواهم که به من رای بدهید که بتوانم این طرح ها را پیاده سازی کنم. کسانی که من را از نزدیک می شناسند، می دانند که اگر طرح یا هدفی در ذهنم به وجود بیاید، تا به آن نرسم، دست نخواهم کشید. در مورد مدرسه نیز به همین صورت است! اما من برای رسیدن به این اهداف نیاز به رای شما دارم. نگران هم نباشد! تمامی اهداف من به عنوان یک پله ترقی برای مدرسه خواهند بود و به مدرسه کمک خواهند کرد که بتواند پیشرفتی چشم گیر و فوق العاده داشته باشد. در این میان از شما می خواهم که به دیگر کاندیداها هم توجه کنید و با بررسی دقیق تری انتخاب خود را بکنید که همه ی ما بتوانیم نقشی در رشد مدرسه مان داشته باشیم.

  *******************************

  شاید برخی از افراد با خود خیال کنند که شورای دانش آموزی نقش زیادی در مدرسه ندارد و تصمیم نهایی را مدیر و مسئولین مدرسه می گیرند. در اینکه این کار بر عهده مسئولین مدرسه است، شکی نیست. اما این شوری دانش آموزی است که به مسئولین گوشزد می کند که کدام یک از کارها در اولویت هستند و باید زودتر نسبت به مابقی کارها به آنها رسیدگی شود. ما در شورای دانش آموزی این نقش را سعی می کنیم که به خوبی ایفا کنیم! منتهی فراموش نکنید که شما هستید که اعضای شورای دانش آموزی را انتخاب می کنید و اگر نتوانید شخص لایقی را انتخاب نمایید، در واقع به خود ضرر رسانیده و نمی توانید آن چنان که باید پیشرفت مدرسه تان را ببینید.

  *******************************

  از یاد نبریم که همگی ما به عنوان یک جامعه در این مدرسه دور هم جمع شده ایم. اگر بخواهیم در یک جامعه پیشرفت کنیم، باید افرادی وجود داشته باشند که نیازهای ما را تجزیه و تحلیل کنند و در واقع موجب رشد ما شوند. از تمامی شما خواستارم که در انتخاباتی که در پیش رو است، به کسانی رای بدهید که واقعا لیاقت دارند. این انتخابات را جدی بگیرید و به سادگی از کنار آن عبور نکنید. اگر تنها یک فرد نالایق وارد انجمن دانش آموزی مدرسه بشود، ممکن است عاملی شود برای پسرفت مدرسه. پس این کار خود را با دقت انجام دهید. من نیز به عنوان یکی از کاندیداها، از شما میخواهم که به من رای دهید! اما تقاضا دارم که این کار را با توجه و دقت بسیاری انجام دهید که شاید همان فرد نالایق خود من باشم.

  *******************************

  تا به امروز ممکن است وعده های دروغین زیادی را شنیده باشیم که به مرحله ی انجام نرسیده اند! اما این مسئله نباید ما را نسبت به انتخابات مدرسه سرد کند. اگر ما سرد شده ایم، شاید به این دلیل باشد که در سال های قبل شخص نالایقی را برای شرکت در شورای دانش آموزی انتخاب نموده ایم. معمولا افراد یا بر پایه ی دوستی و صمیمیت و یا بر مبنای مسائلی غیر ضروری به کاندیداها رای می دهند که نتیجه ی این کار همان سرد شدن خواهد بود. از شما می خواهم که گول وعده های غیر قابل باور را نخورید و همه ی کاندیداها را از تمامی جوانب بسنجید که بتوانید مناسب ترین شخص را انتخاب کرده و به پیشرفت مدرسه تان کمک کنید.

  *******************************

  اگر من وارد شورای دانش آموزی امسال شوم، مطمئن باشید که تنها خود را وارد این شوری نخواهم کرد و همگی شما را به نوعی در این شوری دخیل خواهم کرد. همگی شما حق دارید که در تصمیماتی که برای مدرسه اتخاذ می شود سهم داشته باشید و من اگر در این انتخابات رای بیاورم، مطمئن باشید که مشکلات شما را مورد بررسی قرار خواهم داد و با مدیر و مسئولین مدرسه در میان خواهم گذاشت تا بتوانیم با هم و در کنار هم چاره ای برای آن بیندیشیم! اما قبل از همه ی این کارها، من راه حل خودتان را برای حل مشکلات خواهم پرسید که دقیقا در صورت امکان مطابق با آنچه که میخواهید مشکلات را حل کنیم.

  *******************************

  با تصمیماتی که قصد دارم در شورای دانش آموزی بگیرم، حتم داشته باشید که پیشرفت مدرسه مان حتمی خواهد بود. اشتباه نکنید! من تصمیمات دور از ذهن و غیر واقعی ندارم. بلکه تمامی تصمیمات من از قبل با مدیر مدرسه مان هماهنگ خواهد شد تا در صورتی که امکان داشت، آن تصمیمات را اتخاذ کنیم. اما برای اینکه بتوانم تصمیم گیری کنم، نیاز دارم که شما در این راه به من کمک کنید و شما این کار را می توانید به واسطه ی رای دادن به من انجام دهید.

  *******************************

  موفقیت به وجود نمی آید؛ بلکه ساخته می شود! موفقیت مدرسه ما در گرو تلاش ها و زحمات خود ما خواهد بود. اگر در فعالیت های مدرسه که مختص دانش آموزان است، کوتاهی کنیم، نباید از سیستم آموزشی مدرسه مان گله مند باشیم. انتخابات یکی از فعالیت هایی است که قرار است در آینده آن را انجام دهیم. من یکی از کاندیداها هستم! اما به هیچ عنوان از شما تقاضایی ندارم و نمی خواهم که چشم بسته به من رای بدهید. از شما می خواهم که اهداف و وعده های من را با دیگر کاندیداها بررسی کنید و در زمانی که من را لایق دانستید، به من رای دهید.

  *******************************

  اگر بگویم که می خواهم به صورت کلی سیستم آموزشی مدرسه را تغییر دهم، می دانید که دروغ گفته ام! اما اگر بگویم که قصد تغییراتی در این سیستم آموزشی دارم، برایتان قابل باورتر خواهد بود که البته این هم با موافقت مسئولین مدرسه امکان پذیر خواهد بود. من ساعت ها درگیر این موضوع بوده ام که چه تغییراتی باید در این سیستم به وجود بیاید و به نتایج فوق العاده ای رسیدم که قطعا اگر مسئولین مدرسه از آنها باخبر شوند، با کمال میل خواهند پذیرفت. اما برای این کار ابتدا نیاز دارم که شما من را قابل بدانید که وارد شورای دانش آموزی مدرسه شوم.

  *******************************

  گاهی اوقات دانش آموزان می توانند نسبت به مسئولین مدرسه تصمیم گیری بهتری داشته باشند. شورای دانش آموزی نیز این امکان را به دانش آموزان می دهد که بتوانند تصمیماتی را برای مدرسه خود اتخاذ کنند. منتهی فراموش نکنید که تنها افرادی وارد این شوری خواهند شد که شما اجازه ورود به آنها را بدهید و این اجازه را شما با رای هایتان خواهید داد. از شما تقاضا می کنم که تنها به اشخاصی رای دهید که به آنها اعتماد کامل دارید. اگر کسی را نمی شناسید، بهتر است که اصلا رای ندهید. چرا که اگر شخص مورد نظر شما نالایق باشد، شما تنها در حق خود ظلم نکرده اید! بلکه در حق دیگر دانش آموزان هم ظلم کرده و باعث پسرفت مدرسه شده اید. من وعده هایم کاملا مشخص است و از شما می خواهم که کامل این وعده ها را بررسی کنید و در صورتی که از نظرتان مورد قبول بود، به بنده رای دهید.

  *******************************

  من شخصی هستم که زیاد اهل تجزیه و تحلیل است. از همان ابتدا که وارد این مدرسه شدم، احساس کردم که اگر تغییراتی جزئی در آن به وجود بیاید، بسیار بهتر خواهد بود و بارها این تغییرات را تجزیه و تحلیل کردم که مبادا اشتباه باشند. اکنون انتخابات شورای دانش آموزی در پیش است و این به من فرصتی را می دهد که بخواهم این تغییرات را با مسئولین مدرسه در میان بگذارم. از شما تقاضا دارم که به بنده رای دهید و به من در به وجود آوردن این تغییرات کمک کنید. اگر این تغییرات درمدرسه اعمال شوند، فراموش نکنید که خود شما خواهید بود که ثمرات این اتفاق را لمس خواهید کرد.

  *******************************

  با شورای دانش آموزی امسال، من می توانم قدمی هر چند کوچک برای پیشرفت مدرسه بردارم. از شما تقاضا میکنم که با دقت تمامی کاندیداها را مورد بررسی قرار دهید و سپس شخص مورد نظرتان را انتخاب کنید. شاید انجام این کار برایتان کمی وقت گیر و دشوار باشد؛ اما از همین حالا ما باید خود را تمرین دهیم که برای انتخابات جدی تر در سطح جامعه، بتوانیم به شکل مناسبی اقدام کنیم. بیایید از همین حالا شیوه مناسب انتخاب شخص درست را یاد بگیریم. من هم یکی از کاندیداها هستم! اما از شما نمی خواهم که تمام توجه تان را روی من قرار دهید. بلکه میخواهم که همگی ما را بررسی کنید و وعده هایمان را تجزیه و تحلیل کنید تا نهایتاً بتوانید لایق ترین شخص را انتخاب کنید.

  سایر مطالب پیشنهادی :

  متن سخنرانی شورای دانش آموزی راهنمایی

  متن سخنرانی شورای مدرسه و شورای دانش آموزی ابتدایی

  مجلس شورای دانش آموزی چیست؟

  وظایف شورای دانش آموزی مدرسه چیست؟

  شعار برای شورای دانش آموزی مدرسه

  مجموعه شعر درباره شورای دانش آموزی

  چگونه برای شورای دانش آموزی تبلیغ کنیم؟

  چگونه در انتخابات شورای دانش آموزی رأی بیاوریم

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  متن سخنرانی کاندیداهای شورای دانش آموزی

  بیا و باغ امید مرا بهاری کن                                محبتت را با رای به من جاری کن

  رای ما ................................

  دوستان پر مهرم، ای تندیس های طراوت، ای آیه های بهار، ای عزیزان دل، ای آرزوهای شکفته ، من در این انتخابات لطف رای شما را می طلبم.مهرتان مدام و لطفتان مستدام.

  بیا ز شوق محبت در طلیعه ی مهر                  ترانه ساز دل غمگسار هم باشیم

  کنون که بانگ صداقت ز لطف می آید               بیا، بیا که در این دوره یار هم باشیم

  رای شما و یار شما ......................

  انسان های رشد یافته و کمال یافته در کارهایشان مشورت می کنند و این ویژگی از شدت تدبر و بیداری و هوشیاری آنان در امور است.

  رای ما ..................

  بگذارید خود را معرفی کنم:

  ..................... هستم و دل بر تو بستم           من از عالم در این دنیا گسستم

  ای نرگس های عاطفه، ای بنفشه های مهربانی، ای شبنم های پاک سحری، ای سوسن های سخندان، ای غنچه های مهرپرور، ای روزنه های رشد، ای دوستان عزیز و محبوبم، نسیم بهاری رای شما موجب رویش گل باغ مدرسه ی ماست.

  حضور سبز و استوار شما در این انتخابات با رای به نازنین ناظم پرصلابت و با طراوت باد.

  باید با تلاش و کوشش به دریا رسید، مثل رود خروشان بود، مثل کوه بلند و سرافراز بود، باید تا اوج آسمان پرواز نمود، دلم می خواهد جوانه بزنم، پر از شکوفه شوم و فضای مدرسه را بهاری کنم.

  فرشته ی گلم با گل رای خود، مدرسه را گلباران کن

  رای من، رای تو ، رای شما و رای همه : ایران مجری

  از مهم ترین وظایف شورای دانش آموزی که بدان عمل خواهم کرد:

  1 – همکاری و تقویت هویت دینی، انقلابی و ملی دانش آموزان،

  2 – پیشنهاد به مدیر مدرسه و مشارکت در فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی آموزشگاه

  3 – همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبت های مختلف اعم از نشریه، امور اردویی و نماز جماعت

  4 – مشارکت در امور مربوط به مسایل آموزشی، پرورشی، انضباطی، ورزشی و فوق برنامه

  5 – ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه

  6 – ارج نهادن به شخصیت و کرامت دانش آموزان و اولیای مدرسه و تقویت اعتماد به نفس و خودباوری

  7 – تقویت پذیری و مشارکت جویی، حس تعهد ، مسئولیت و ارتباط موثر با دانش آموزان و اولیای مدرسه

  8 – برقراری دوستی و صمیمیتبین دانش آموزان و اشاعه یاحترام و اکرام نسبت به اولیای مدرسه

  9 – گسترش اخلاق اسلامی ، برقراری آرامش و صلح و دوستی و کمک به همه ی دانش آموزان

  10 – کشف استعدادهاو مدیریت همه جانبه در جهت رشد و پیشرفت تحصیلی مدرسه

  با رای مثبت شمامی توانم اهداف شورای دانش آموزی را تحقق بخشم و شما، مدرسه و ایران عزیز را با یاری و همیاری شما سرافزار و سربلندتر نمایم.

  رای همه ی ما ، بلند و یک صدا : ...........................

  (و شاورهم فی الامر ) :

  برقراری شورا برای لطف به شما و کرامت به شخصیت شما ست.

  من در این جمع لطیف ، لطف رای زیبای تو را می طلبم

  ای وقت تو خوش ، وقت ماهم کن خوش

  همه با هم یک صدا:       رای ما.........................

  یک سلام از واژه های یکدلی تقدیم تو                           برگ رای کوچه ی دلواپسی تقدیم تو

  هستی من گرچه ناقابل ، ولی تقدیم تو                        یک سبد گل های ناز اطلسی تقدیم تو

  تقدیم به تو که با رای سرشار از عطوفت و محبت به.............................. شور می آفرینی.

  سرت سبز باد و دلت شادمان.

  منبع مطلب : pmrehm.blogfa.com

  مدیر محترم سایت pmrehm.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عشقوللل 18 روز قبل
  1

  عالی من امروز کاندید شدم و می خواهم این متن رابخوانم.

  امید 18 روز قبل
  -1

  عالی

  ناشناس 25 روز قبل
  0

  عالیه ازتون ممنونیم

  0
  عشقوللل 18 روز قبل

  اره واقعا عالیه

  نازی 25 روز قبل
  -1

  عالیه من امروز کاندید شدم و فکر میکنم واقعا نوشته های شما به دردم بخوره

  BTS 1 ماه قبل
  1

  با سخنرانی شما بردم ممنونم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  عاالییییی

  شهریار 2 سال قبل
  3

  خیلی‌دوست‌داشتم

  شهریار 2 سال قبل
  0

  خیلی‌خوش‌حالم

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید