توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  متن طولانی برای دوست صمیمی

  1 بازدید

  متن طولانی برای دوست صمیمی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  دوست صمیمی مثل خواهر یا برادر آدمه، اون اصلا انگار قسمتی از خانوادته و تو با اون عضوی از یه خانواده هستین، عضوی که اگه یه روز نباشه، اگه یه روز نبودش رو احساس کنی از اعماق وجودت ناراحت میشی. رفیق صمیمی توی دوره و زمونه الان خیلی کم شده.

  در ادامه این مطلب قصد داریم متن هایی طولانی در مورد رفیق صمیمی رو باهاتون به اشتراک بذاریم. اگه رفیقی دارید که میخواین با یه متن طولانی تحت تاثیرش بذارید و حس تون رو نسبت بهش بگید پس این جملات و متن ها میتونه کمک تون کنه. همراه ما باشید.

  جملات طولانی درباره رفیق صمیمی

  رفیق، همیشه باهام باش، باهام بمون، هیچوقت منو تنها نذار چون با بودن توئه که میتونم شادی رو احساس کنم و از ته دل بخندم. وقتی که تو کنارمی، مهم نیست چه غمی داشته باشم تو کارت رو خوب بلدی و اونقدر منو میخندونی که تموم درد و غم هام یادم میره. شایدم تو خودت پر از غم باشی، شایدم تو خودت منبع استرس و ناراحتی باشی اما خوب بلدی کارت رو از پیش ببری، خوب بلدی رفاقت کنی و لطفی که یه رفیق باید به رفیقش داشته باشه رو ادا کنی. رفیق جان، اینو بدون که من هم در مقابل تو چنین وظیفه ای دارم، من هم در قبال شادی تو، خنده های تو، احساس خوب تو، مسئولم. پس همیشه بخند، همیشه شاد باش و همیشه از ته دل لبخند بزن تا من بدونم که وظیفه ام رو درست انجام دادم. آره وظیفه! این خوبیت در حق من ممکنه لطف تو باشه اما من این کار رو از سمت خودم برای تو لطف نمیدونم بلکه وظیفه ای میدونم که باید ادا بشه، وظیفه ای میدونم که به گردنمه و باید در حق تو انجامش بدم. من خوبی کردن و احساس خوب دادن به تو رو نه اینکه لطف بلکه وظیفه ای میدونم که همیشه به گردنمه و همیشه باید انجام بشه. اگه تو میخوای کارهای من جبران کنی، اگه میخوای به من لطف کنی پس بخند چون با خنده های تو هست که شادم.

  رفیق بیا تا توی این دنیا دلیل خوشبختی همدیگه باشیم. بیشتر آدما دنبال اون عشقی میگردن که شاید هیچوقت از آن شون نشه اما یادشون رفته که یه رفیق دارن که احساسی که نسبت به رفیق شون در وجودشونه خیلی خیلی زیباتر از اون عشقه. رفیق من به این پی بردم که حس من به تو زیباتر از هر عشقی توی این دنیاست، حس من به تو ناب ترین حسیه که تجربه کردم پس بیا تا دلیل خوشبختی همدیگه بشیم، بیا تا بیشتر این احساس رو نسبت به هم بروز بدیم تا جایی که واقعا از ته دل احساس خوشبختی کنیم. من و تو وقتی کنار همیم، وقتی برای هم رفاقت میکنیم و وقتی با جون و دل برای هم مایه میذاریم، با همین کارمون احساس خوشبختی خواهیم کرد و بیشتر اون احساسی که ازش حرف میزدم رو بروز میدیم.

  رفیق، چقدر خوبه بودن با تو، چقدر خوبه کنارت بودن. وقتی که کنارتم یادم میره کی هستم و چی هستم، یاد میره چقدر مشکلات دارم و یادم میره درد چقدر زندگی منو به محاصره خودش در آورده. وقتی که کنار تو هستم، فقط حس میکنم یه آدم خوشبختم، یه آدم شادم، یه آدم بی دردم، یه آدم که به زیباترین شکل دنیا رو داره تجربه میکنه. تو دلیل تموم اینهایی، تو هستی که این احساس رو به من میدی. چقدر خوبه که توی زندگیم دارمت. تو مثل یک هدیه از طرف خدا هستی، هدیه ای که خدا به من داده تا با اون بتونم طعم خوشبختی و شاد بودن رو بچشم. رفیق فقط میخوام بدونی که من این هدیه رو راحت از دست نمیدم، من نمیذارم خدشه یا صدمه ای به این هدیه خدا وارد بشه و خودم در برابر تمام ضربات و آسیب های دنیا می ایستم تا اون حفظ بشه.

  رفیقم، شاید خودت ندونی اما وقتی که میخندی و لبخند میزنی من زیباترین منحنی دنیا رو روی صورت تو میبینم. خنده های تو اونقدر به من آرامش میده که دوست دارم ساعت ها در اونها غرق بشم و با دیدنشون آروم بگیرم. لبخندهای تو، خنده های تو، دلیل خنده های منه. وقتی که میبینم شادی و میخندی، من هم ناخودآگاه شاد میشم و لبخند به لبم میاد، من هم ناخودآگاه احساس خوبی پیدا میکنم و همه این ها به خاطر تو هست، به خاطر تویی که میخندی. پس بخند. حتی اگه بدترین دردها به سراغت اومدن، حتی اگه بدترین اتفاقات پیش رو بودن بخند چون رفیقی داری که خنده هات خنده های اونه پس برای اینکه همیشه بخنده با تمام وجود کنارته و هیچوقت تنهات نمیذاره، در برابر تمام سختی ها کنارته و با تمام وجود تلاش میکنه تا اونها رو از بین ببره تا خنده های تو دائمی بشن.

  از تموم این دنیا هیچ چیزی جز یه رفیق نمیخوام، رفیقی که واقعا رفیق باشه. توی دوره و زمونه الان مرام و معرفت از رفاقت ها پر کشیده و تنها چیزی که جاشون رو گرفته منفعته. تنها چیزی که من از این دنیا میخوام یه رفیق صمیمیه، یه رفیق که وقتی باهاش میگم و میخندم بدونم که این خنده ها واقعیه، وقتی باهاش درد و دل میکنم بدونم گوش های اون واقعا شنواست و وقتی باهاش حرف میزنم بدونم که تمام حواسش به منه. چه کم شده چنین رفاقتایی، رفاقتایی که رفیق ها برای هم مرام به خرج میدن، معرفت به خرج میدن تا خنده های همو ببینن، تا شادی همو ببینن. رفاقتای الان طوری شده که افراد هر کاری میکنن تا از هم به عنوان پله ای برای پیشرفت و بالا رفتن استفاده کنن. انگار الان اصلا واژه رفاقت معنایی نداره، همه فقط همو به دید یه ابزار میبینن، ابزاری که ازش استفاده کنن و وقتی که استفاده شون تموم شد دورش بندازن.

  رفیق، میدونی تلخ ترین اتفاق ممکن؟ اینکه تو درد بکشی و من نتونم دردت رو دوا کنم. اون موقع من تلخ ترین اتفاقی که میتونست برام بیفته رو تجربه میکنم. طعم تلخ این اتفاق اونقدر زیاده که من هم نه کمتر از تو و شاید هم بیشتر از تو درد بکشم. درد کشیدن تو درد کشیدن من هم هست. وقتی که تو ناراحتی، وقتی که غمگینی، وقتی که دردی داری وجود من بی قرار میشه، دلم میخواد برات یه کاری بکنم، یه کاری که باهاش دیگه تو رو توی اون وضعیت نبینم. رفیق، کلا بگم که وجود من به وجود تو وصله، احساسات من به احساسات تو گره خورده، پس اگه میخوای که من بخندم، اگه میخوای که شاد باشم یادت باشه که تو هم بخندی و شاد باشی.

  رفیق جانم، تو زیباترین حس دنیایی، حس زیبای آرامش. وقتی که با تو هستم آرامش به معنی واقعی رو تجربه میکنم. زمانی که با تو هستم دیگه چه نیاز به رل، چه نیاز به پارتنری که باشه و حالم رو خوب کنه؟ حس آرامش کنارت بودن رو به تمام این ها ترجیح میدم. رفیق وقتی که کنارتم از تمام دردهای دنیا فارغ میشم. تو خوب بلدی آدما رو به زمان حال دعوت کنی، تو خوب بلدی، آدما رو به همون لحظه ای که توش هستن دعوت کنی و ازشون بخوای که اون موقع رو شادی کنن و اون موقع تموم ناراحتی هاشون رو از یاد ببرن. رفیق هیچ وقت حضورت رو در زندگیم کمرنگ نکن، هیچ وقت نرو و تنهام نذار. شاید خودت ندونی اما حالا من به این احساس آرامش محتاج شدم، حالا من به اون حس خوب کنار تو بودن وابسته شدم. رفیق صمیمیم، همیشه باهام صمیمی بمون چون حال خوب من توی صمیمی بودن با تو هست که خلاصه میشه. دوست دارم رفیق جانم.

  میون تموم گرفتاری ها و مشکلاتت یه رفیق باشه که درکت کنه، یه دوستی باشه که تو رو بفهمه و کنارت باشه به هر چیزی میارزه. وقتی که همچین دوستی داشته باشی، دیگه اونقدر هم که باید درد رو تحمل نمیکنی چون اون خوب بلده که احساس خوبت رو برانگیخته کنه، اون خوب بلده که احساس بدت رو کمتر کنه و اون خوب بلده که حالت رو سر جاش بیاره. وقتی که یه دوست صمیمی داشته باشی، اون از خودشم میگذره تا تو بخندی، اون از خودشم میگذره تا مشکلاتت حل بشه و اینجوری نیازی نیست که اونقدرا هم خودتو درگیر این گرفتاری ها و مشکلات کنی چون میدونی که اونا هر چقدر که بزرگ باشن، مرام و معرفت رفیقت از اونها بزرگتر و بیشتره و همیشه کنارته و هر کاری میکنه تا خنده به لبات بیاد. برای همه داشتن چنین رفیق هایی رو آرزو میکنم. وقتی که این ها رو داری از غم دنیا فارغی چون اونها این غم رو به جون میخرن تا تو باشی و حس خوبت، برای اونها مهم حس خوب توئه و برای به وجود آوردنش هر کاری رو میکنن.

  یه رفیق داشته باشی که درکت کنه. هیچ کاری نکنه، هیچ اقدامی نکنه، هیچ کمکی نکنه فقط درکت کنه. درک شدن توی زمان مشکلات و گرفتاری ها خیلی مهمه که خیلی ها ازمون دریغش میکنن ولی اگه یه رفیق باشه که بفهمه و درک کنه برامون کافیه. چه کم شده چنین رفیق هایی، چه کم شده چنین دوست هایی. الان هر کسی که به کنارت میاد برای استفاده های شخصیشه و به محض اینکه استفاده اش رو ازت کرد کنارت میذاره و برای همیشه میره. اون نه تنها درکت نمیکنه، اون نه تنها کوچکترین اقدامی برای از بین بردن ناراحتی هات نمیکنه بلکه دلیلی برای ناراحتی های بیشترت هم میشه. توی دوره و زمونه الان اگه به چنین رفیق هایی بها ندی ناراحتی های بیشتری برات به وجود میارن و درد بیشتری به جونت میندازن. اونا فقط تا زمانی درک میکنه که به نفعشون باشی و به محض اینکه منفعت شون تموم شد رهات میکنن. چه خوبه میون دنیای و آدمای به این پستی، فقط یه نفر باشه که درکت کنه و تو رو بفهمه. اون موقع پستی نه پستی این آدما و نه پستی دنیا رو میبینی. اون موقع تنها چیزی که جلو چشاته خوبی های رفیقته، آرامشیه که از اون میگیری.

  آهای رفیق من عادت ندارم بهت بگم دوست دارم، من عادت ندارم بهت بگم عاشقتم و برای اینکه رفاقتمون ادامه پیدا کنه هر کاری میکنم. من با رفتارم تمام این ها رو بهت ثابت میکنم. درسته شاید زبون خوبی نداشته باشم و همیشه فحشت بدم اما بدون که تک تک این فحشا همون ابراز علاقه هست و من عشق واقعیم نسبت به تو رو توی رفتارهام نشون میدم. شاید تموم اونهایی که مدام به هم عاشقتم و دوستت دارم میگن توی شرایط یه ذره سخت همو رها کنن و برای همیشه برن اما رفیق بدون منی که شاید هیچوقت دوستت دارم رو از زبونم نشنیدی، تا پای جون کنارتم و اگه مشکلی برات به وجود اومد من از خود میگذرم، از آرامشم میگذرم تا اون مشکلت حل باشه! حالا اون مشکل میخواد یه مشکل کوچیک باشه یا بزرگ مهم نیست، مهم بزرگی و عظمت دوستی ماست، مهم حسیه که بین ماست که گرچه به زبون نیاوردیمش، گرچه به هم نگفتیمش اما توی رفتارهامون مشخصه، توی کارها و اعمال مون مشخصه.

  رفیق جان، ازت میخوام تا تن لَشتو همیشه کنارم نگه داری، ازت میخوام که جسم و جون میت مانندت همیشه در کنارم باشه و ازت میخوان هیچوقت گم نشی و بری. شاید بگی چرا داری فحش میدی، آخه نمیدونی که من با فحشامه که ابراز علاقه میکنم. هر یه تن لشی که بهت میگم به اندازه صد تا عاشقتم کاربرد داره. شاید ندونی اما برای همون جسم و جون میت مانندت جونمم میدم تا همیشه سالم باشه و آسیبی بهش وارد نشه. رفیق، تو برای من همه چیزمی پس اگه یه وقتی گم شدی و دیگه توی زندگیم ندیدتم اون وقت بدون که کم میارم و دیگه تحمل ادامه دادن رو نخواهم داشت. من تو رو فحشت میدم، بهت هزارتا حرف میزنم اما بدون که در پس تموم اینها یه عشق خاص و محض نهفته هست، یه عشقی که نمیشه با هیچ چیزی مقایسه اش کرد، یه عشقی که فکر میکنم تنها بین ما دو تا باشه و هیچ دوستی تا به حال اون عشق رو نسبت به دوستش نداشته. حالا میخوام بگم که تن لش میت، گم نشی که اگه گم بشی منم انگار توی این زندگی گم شدم چون با تو هست که توی راه درست قدم بر میدارم و توی راه درست زندگی میمونم. نبودن تو برابرهبا گمراهی من، گم شدن من توی دنیایی که هیچ به هیچ کس رحمی نداره. پس هیچوقت نذار و برو چون من به اون تن لشت، به اون جسم میت مانند نیاز دارم تا در کنار باشم و در کنارت احساس خوشبختی کنم.

  در ادامه حتما تماشا کنید :

  متن عاشقانه و زیبا درباره رفیق فابریک

  متن های سنگین درباره فروختن رفیق

  متن های زیبا در باره ی دوستی و رفاقت

  جملات زیبا در مورد دوست بد

  مجموعه متن کنایه دار و سنگین به دوست

  متن در مورد ناراحتی از رفیق

  متن در مورد دوست داشتن رفیق + عکس نوشته

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  متن دوست خوب و صمیمی | جملات زیبا برای رفیق و عکس های زیبا برای دوست عزیز

  متن دوست خوب و صمیمی را به همراه عکس نوشته های زیبای رفیق در این مطلب گردآوری کرده ایم و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد.

  جملات زیادی در وصف دوست و خوبی هایش او نوشته شده است و می توانید یکی از این متن و جملت کوتاه را در شبکه های اجتماعی برای دوستان عزیز خود به اشتراک بگذاریدو

  متن دوست خوب از جملات زیبا در وصف دوست و رفیق است و بسیار پرمخاطب است و اگر شما مایل هستید متنی زیبا و جالب برای دوست خود صمیم خود بفرستید این جملات را می توانید انتخاب کنید.

  متن دوست خوب برای رفیق و رفقای صمیمی و دوستان عزیز

  این اشعار در مورد دوست صمیمی، رفیق خوب و رفیق فابریک هستند و امیدواریم که از این متن و جملات اشعار لذت ببرید.

  من
  از میان واژه‌های زلال
  « دوستی » را برگزیده‌ام،
  آن‌ جا که
  برف‌ های تنهایی
  آب می‌ شوند
  در صدای تابستانی یک دوست…

  ⬜⬜⬜⬜

  متن زیبا برای دوست صمیمی و خوب

  معجزه ای وجود دارد که دوستی نامیده می شود
  و در میان دل اقامت دارد ؛
  شما نمی دانید که چگونه بوجود می آید و چگونه آغاز می شود
  اما شادمانی که برایتان به ارمغان می آورد همیشه موهبتی خاص می بخشد
  و شما متوجه می شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است !

  ⬜⬜⬜⬜

  رفیق خوب اونیه که در تمام لحظه های غم و شادی کنار تو باشه
  حرفت رو بخونه قبل از اینکه خودت بخوای چیزی بگی
  و حالت رو بهتر کنه فقط با بودن کنارت

  ⬜⬜⬜⬜

  رفیق قدیمی مثلا طلا میمونه
  روز به روز ارزش اش بیشتر میشه تو زندگیت

  ⬜⬜⬜⬜

  متن دوست خوب

  جملات زیبا و دلنشین برای دوست

  من
  از میان واژه‌های زلال
  « دوستی » را برگزیده‌ام ،
  آن‌جا که
  برف‌های تنهایی
  آب می‌شوند
  در صدای تابستانی یک دوست . . .

  ⬜⬜⬜⬜

  ممکنه طول بکشه با کسی صمیمی بشی
  ولی وقتی شدی اون آدم یه شخصه خاص و با ارزشه
  پس به سادگی از دستش نده

  متن دوست خوب

  اس ام اس برای دوست با متن های جدید

  معجزه ای وجود دارد که دوستی نامیده می شود
  و در میان دل اقامت دارد
  شما نمی دانید که چگونه بوجود می آید و چگونه آغاز می شود
  اما شادمانی که برایتان به ارمغان می آورد همیشه موهبتی خاص می بخشد
  و شما متوجه می شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است!

  حتما ببینید : عکس پروفایل تولد رفیق ؛ عکس نوشته های زیبای تبریک تولد رفیق و دوست صمیمی

  متن دوست خوب

  ⬜⬜⬜⬜

  یه چیزایی رو نباس از دست داد
  مثل رفیق واقعی

  ⬜⬜⬜⬜

  پیامک احساسی و زیبا برای دوست

  از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی
  اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد
  و برگه ی دوستت دارم مرا ،
  زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت . . !

  ⬜⬜⬜⬜

  وقتی یه دوست خوب پیدا کردی تا آخر عمر فراموشش نمی کنی
  حتی اگه ازت دور باشه

  ⬜⬜⬜⬜

  دوستای خوب بهترین خاطره ها رو برای همدیگه می سازن
  من قشنگ ترین خاطره ها را با تو دارم دوست خوبم

  ⬜⬜⬜⬜

  می گن دوست خوب نعمته
  پس من برای داشتن دوستی مثل تو باید سپاسگذار باشم

  ⬜⬜⬜⬜

  خیالم راحته که اگه زمستون هرچقدرم سرد باشه،
  رفقایی مثل شما دارم که دمشون خیلی گرمه …

  ⬜⬜⬜⬜

  متن دوست خوب

  متن زیبا در مورد دوست خوب و رفیق

  قلب، مهمانخانه نیست که آدم‌ ها بیایند دو سه ساعت یا دو سه روز توی آن بمانند و بعد بروند.
  قلب، لانه‌ ی گنجشک نیست که در بهار ساخته بشود و در پاییز باد آن را با خودش ببرد.
  قلب، راستش نمی دانم چیست؟
  اما این را می دانم
  که فقط جای آدمهای خیلی خیلی خوب است!
  برای همیشه…

  ⬜⬜⬜⬜

  متن زیبا در مورد دوستی پاک

  دوست از پشت بهت خنجر نمی زنه
  کنارت و پا به پات می یاد حتی اگه تمام دنیا مقابلت ایستاده باشن

  ⬜⬜⬜⬜

  اس ام اس های زیبا و عاشقانه برای دوست

  لحظه ای در گذر از خاطره ها
  ناخود آگاه دلم یاد تو کرد
  خنده آمد به لبم شاد شدم
  گویی از قید غم آزاد شدم
  هر کجا هستی دوست، دست حق همراهت…

  متن دوست خوب

  اگه کسی رو پیدا کردی که بدون ترس تمام رازهاتو بهش بگی به اون می گن یه دوست خوب

  ⬜⬜⬜⬜

  اس ام اس در مورد رفاقت

  رسم رفاقت اینه که با رفیق پیر شی نه اینکه وسط راه از رفیق سیر شی!

  ⬜⬜⬜⬜

  یه رفیق با معرفت، یه تکیه گاه همیشگیه تو غم و شادی

  ⬜⬜⬜⬜

  دوستی نشانی از عشق داره
  کسی می تونه دوست تو باشه
  که از صمیم قلب اون رو دوست داشته باشی

  ⬜⬜⬜⬜

  متن دوست خوب

  متن کوتاه برای رفیق صمیمی

  رسم رفاقـــــــــــت اینه که
  با رفیـــــق پیر شــــــــــــی
  نه اینکه وســـــــــــط راه از رفیـــــق سیر شـــــــــــــی

  ⬜⬜⬜⬜

  بهترین دوست تو شادی رو به تو هدیه می کنه و غم و اندوهت رو تسکین می ده

  ⬜⬜⬜⬜

  نفس شروع زندگیست
  عشق قسمتی از زندگیست
  اما دوست خوب قلب زندگیست …

  ⬜⬜⬜⬜

  کپشن رفاقتی لاتی برای اینستاگرام

  سلامتی هرچی خوبه که بدش ماییم
  سلامتی هرچی بزرگه که کوچیکش ماییم
  سلامتی هرچی رفیقه که اگه قابل بدونن خاک زیر پاش ماییم

  ⬜⬜⬜⬜

  دوست یعنی کسی که وقتی هست آروم باشی و وقتی که نیست
  توی زندگیت یه چیزی رو کم احساس کنی

  متن دوست خوب

  اس ام اس زیبا برای رفیق صمیمی و خوب

  رفاقت رو از دست فروش بازار نخریدم
  بلکه تو کوچه های خاکی محله مون یاد گرفتم
  پس خوب می دونم برای کدوم رفیق زمین بخورم که از زمین خوردنم شاد نشه
  بلکه دست خاکیم رو بگیره و منو از زمین بلند کنه . . .
  به سلامتی رفیقای با عشق و با مرام و معرفت

  ⬜⬜⬜⬜

  دوست یعنی وقت اضافه
  یعنی تو همیشه براش عزیزی حتی توی وقت اضافه

  ⬜⬜⬜⬜

  متن ادبی کوتاه درباره دوست

  من
  از میان واژه های زلال
  دوستی را برگزیده‌ام
  آن‌ جا که
  برف‌ های تنهایی
  آب می‌ شوند
  در صدای تابستانی یک دوست

  ⬜⬜⬜⬜

  متن دلنشین برای دوست

  از سلامتی خود مواظبت می‌کنیم، برای روز مبادا پول ذخیره می‌کنیم، سقف خانه را تعمیر می‌کنیم و لباس کافی می‌پوشیم، ولی کیست که در بند آن باشد که بهترین دارایی یعنی دوست را به صورتی عاقلانه برای خود فراهم کند؟
  رالف والدو امرسن

  ⬜⬜⬜⬜

  متن دوست خوب

  معجزه ای وجود دارد که دوستی نامیده می شود و در میان دل اقامت دارد
  شما نمی دانید که چگونه بوجود می آید و چگونه آغاز می شود
  اما شادمانی که برایتان به ارمغان می آورد همیشه موهبتی خاص می بخشد
  و شما متوجه می شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است !

  ⬜⬜⬜⬜

  دو چیز هیچ وقت از یاد آدما نمیره
  دوستای خوب و روزهای خوب
  یه چیز هم هیچ وقت از دل آدم نمیره
  روزهای خوبی که با دوستای خوب گذشت

  ⬜⬜⬜⬜

  جملات احساسی برای دوستان

  هی رفیق
  بدون چتر کنارم قدم نزن، خیس دلتنگی هایم میشوی
  دنیای من ابری تر از آن است که فکرش را میکنی

  متن دوست خوب

  متن قشنگ برای دوست مجازی

  سلامتی اون رفیقـی که مجازیه
  امــّــــا
  یه جوری برات سنگ صبوره
  که هیچکدوم از رفیقای واقــعیـت
  به گرد پاش هم نمی رسن …!

  ⬜⬜⬜⬜

  زغال اسفندتم رفیق
  میسوزم تا چشم نخوری !

  ⬜⬜⬜⬜

  متن دوست خوب

  متن جدید و دلنشین برای دوست

  دوستی مثل متکا میمونه
  وقتی خسته ای بهش تکیه میکنی
  وقتی خوشحالی بهش تکیه میکنی
  وقتی غصه داری روش گریه میکنی
  وقتی شوخیت میگیره پرتش میکنی
  وقتی سرت شلوغ از جلو دست و پا برش میداری
  اما دیر یا زود باز هم بهش احتیاج پیدا میکنی
  به سلامتی همه دوستای با معرفت…

  ⬜⬜⬜⬜

  خیلی حس قشنگیه
  وقتی یه دوست فاب داشته باشی که همیشه حواسش بهت باشه
  به یادت باشه، نگرانت بشه و دوست داشته باشه
  مرسی که هستی دوست من

  ⬜⬜⬜⬜

  هم چنان چشم به چشمان تو دارم ای دوست
  گوشه چشمی بنما بر دل زارم ای دوست

  متن دوست خوب

  با تمـام مـداد رنگـی هـای دنـیا
  بـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی !
  تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت :
  دوستت دارم بهترین دوست دنیا

  ⬜⬜⬜⬜

  جملات کوتاه و عمیق در مورد رفاقت

  سلامتی رفیقی که پیشمون نیست ولی توی قلبمونه!
  به یادمون نیست ولی تو یادمونه!
  بی خیالمونه ولی همیشه تو خیالمونه…

  حتما ببینید : عکس پروفایل رفیق؛ جملات خواندنی رفیق و عکس نوشته های رفیق برای پروفایل

  ⬜⬜⬜⬜

  سلامتی رفیق هایی که از پل نامردی رد نمیشن
  ولی تو دریای مردانگی غرق میشن

  متن دوست خوب

  شماره کفشتو بفرست تا بزنم رو پیشونیم تا همه ببینن ما خاک پاتیم رفیق!

  ⬜⬜⬜⬜

  رفیق
  باد باشی خاکتم
  درخت باشی برگتم
  چشمه باشی آبتم
  هر جا باشی یادتم

  متن دوست خوب

  متن زیبا برای دوست و رفیق قدیمی

  دوست داشتنت بزرگترین نعمت دنیاست
  مرا شاد میکند و لبخند را به دنیایم هدیه میکند
  حتی این روزها گاهی پرواز میکنم
  من این دوست داشتن را بیشتر از هر چیز در این دنیا دوست دارم …

  ⬜⬜⬜⬜

  متن دوست خوب

  متن دوستی پایدار و همیشگی

  نوشته های روی شن، مهمان اولین موج دریا هستند
  اما حکاکی های روی سنگ، مهمان همیشگی تاریخند
  و دوستان خوب حک شدگان روی قلبند و ماندگاران ابدی

  ⬜⬜⬜⬜

  ما با نفس سلامت ای دوست
  خوشیم
  از گرمی هر کلامت ای دوست
  خوشیم
  هرچند که افتخار دیدارت نیست
  با زنگ خوش پیامت ای دوست
  خوشیم

  ⬜⬜⬜⬜

  حکایت رفاقت حکایت سنگ های کنار ساحله …
  اول یکی یکی جمع شون میکنی تو بغلت
  بعدش یکی یکی پرت شون میکنی تو آب
  اما بعضی وقت ها
  یه سنگ قیمتی گیرت میاد
  که هیچ وقت نمی تونی پرتش کنی …

  ⬜⬜⬜⬜

  رسم رفاقـــــــــــت اینه که
  با رفیـــــق پیر شــــــــــــی
  نه اینکه وســـــــــــط راه از رفیـــــق سیر شـــــــــــــی

  ⬜⬜⬜⬜

  رفـاقت بار سنگینی ست !
  کسی بـر دوش میگیرد که یک دنیا وفا و مرام دارد
  به سلامتیه رفیق واقعی

  ⬜⬜⬜⬜

  تنها گنجی که جستجو کردن آن به زحمتش می ارزد !
  دوست واقعیست و تو بهترین گنجی

  متن دوست خوب

  متن و شعر در مورد دوست خوب و عزیز

  عاقبت گر عمری باشد ماندگار
  میگذارم این سخن را یادگار
  مینویسم روی کوه بی ستون
  زنده باد یاران خوب روزگار

  ⬜⬜⬜⬜

  توی دنیا
  دوست های خوب محدودن
  ولی دوستای خوب
  دنیای نامحدودن
  دلتنگ دوستای خوب و با معرفتم

  ⬜⬜⬜⬜

  جملات زیبا و تاثیرگذار برای دوست

  اون که بلندت می کنه، وقتی افتادی
  دنبالت می گرده، وقتی گم شدی
  بیدارت کنه، وقتی خوابی
  نزدیکت بباشه ، وقتی بهش احتیاج داری
  باهات بخنده، گریه کنه، آرزو کنه، بجنگه و در عوض هیچی نخواد به غیر از خود تو …
  بهش می گن دوست؛
  … یک تیکه از زندگی…

  ⬜⬜⬜⬜

  دودلم،اول خط،نام خدا بنویسم
  یا که رندی کنم و اسم تو را بنویسم!‏
  همه“یک”گفتم و دینم همه“یکتایی”بود
  با کدامین قلم امروز دوتا بنویسم؟‏
  ای که با حرف تو هر مساله‎ای حل‎شدنی‎است
  به‎خدا،خودتوبگو،نام که را بنویسم؟‏

  ⬜⬜⬜⬜

  یار همراه و صمیمی ، ای دوست
  حال ما همراهی است
  تو همه جان منی
  پر پرواز منی
  با همه لطف و صفا
  گاه و بیگاه ، لب پنجره خاطره ات می آیم
  تا نگاهت بکنم، تا صدایم بکنی
  تا مرا شاد کنی
  ز غم آزاد کنی
  قلب من خانه تست
  خانه ای کنج بهشت
  تو اگر یاد کنی یا نکنی
  من به یادت هستم

  ⬜⬜⬜⬜

  دوستی مثل متکا میمونه
  وقتی خسته ای بهش تکیه میکنی
  وقتی خوشحالی بهش تکیه میکنی
  وقتی غصه داری روش گریه میکنی
  وقتی شوخیت میگیره پرتش میکنی
  وقتی سرت شلوغ از جلو دست و پا برش میداری
  اما دیر یا زود باز هم بهش احتیاج پیدا میکنی
  به سلامتی همه دوستای با معرفت…

  ⬜⬜⬜⬜

  دل خوشم با غزلی تازه همینم کافی ست
  تو مرا باز رساندی به یقینم کافی ست

  قانعم،بیشتر از این چه بخواهم از تو
  گاه گاهی که کنارت بنشینم کافی ست
  گله ای نیست من و فاصله ها همزادیم
  گاهی از دور تو را خوب ببینم کافی ست
  آسمانی! تو در آن گستره خورشیدی کن
  من همین قدر که گرم است زمینم کافی ست
  من همین قدر که با حال و هوایت گهگاه
  برگی از باغچه ی شعر بچینم کافی ست
  فکر کردن به تو یعنی غزلی شور انگیز
  که همین شوق مرا، خوب ترینم! کافی ست

  ⬜⬜⬜⬜

  دوست واژه است

  واژه‌ای که از لب فرشته‌ها چکیده است

  دوست نامه است

  نامه‌ای که از خدا رسیده است

  نامه خدا همیشه خواندنی است

  توی دفتر فرشته‌ها

  واژه قشنگ دوست

  ماندنی است

  راستی دلت چقدر

  آرزوی واژه‌های تازه داشت

  دوست گل‌ات رسید

  واژه را کنار واژه کاشت

  واژه‌ها کتاب شد

  دوستت همان دعای توست

  آخرش دعای تو

  مستجاب شد

  ⬜⬜⬜⬜

  هی رفیق
  بدون چتر کنارم قدم نزن، خیس دلتنگی هایم میشوی
  دنیای من ابری تر از آن است که فکرش را میکنی

  ⬜⬜⬜⬜

  من از میان واژه های زلال
  دوستی را برگزیده ام
  آنجا که
  برف های تنهایی
  آب میشوند
  در صدای تابستانی یک دوست

  مطلب پیشنهادی: متن رفیق متن های زیبا در مورد رفیق و دوست صمیمی و اس ام اس رفیق فابریک

  منبع مطلب : www.topnaz.com

  مدیر محترم سایت www.topnaz.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  متن برای رفیق فابریک با عکس و جملات زیبا برای دوست

  متن رفیق فابریک قدیمی با جملات کوتاه در مورد دوست صمیمی به همراه عکس نوشته برای رفیق خوب بامرام را می خوانید

  متن برای رفیق فابریک و دوست

  مثل چای با عطرِ هل

  وسط سرمای هوا

  مثلِ عطر یک آشنا

  می‌ چسبد به جان …

  یکی که اسمش

  بی‌ هیچ قید و شرطی رفیق است

  در این قطحی واژه‌ دوست

  _____________________

  در زندگی هرکس باید یک نفر باشد

  مرد و زن بودنش مهم نیست

  فقط باید یک نفر باشد

  یک آدم

  یک دوست

  یک همدم

  یک رفیق

  یک نفر که جویای حالت باشد

  نگرانت باشد

  و تو را بهتر از خودت بشناسد

  _____________________

  دمی با دوست به سر بردن

  دو صد دنیا بها دارد

  خوشا آنکس که در دنیا

  رفیق با وفا دارد …

  زندگی با همه تلخیاش

  یه درس خوب بهم داد

  اونم اینه که رفیق

  اونی نیست که باهاش خوشی

  رفیق اونیه که بدون اون داغونی

  _____________________

  فقط دو تا رفیق صمیمی می تونن

  هر دو حالشون بد باشه

  ولی با کنار هم بودن

  حال همو خوب کنن …

  _____________________

  عشق + اهمیت = مادر

  عشق + ترس = پدر

  عشق + کمک = خواهر

  عشق + دعوا = برادر

  عشق + اهمیت + ترس + کمک + دعوا + زندگی = رفیق …

  رای من فرقی نمی‌کند

  بالای شهر باشم یا پایین شهر

  همینکه آرام و قرارم تو باشی

  کافیست …

  “یا رَفِیقَ مَن لا رَفِیقَ لَه”

  _____________________

  دوستانی دارم

  بهترازبرگ درخت

  که دعایم گویند و دعاشان گویم

  صافی آب مرا یادتو انداخت رفیق

  تودلت سبز، چراغت روشن

  چرخ روزیت همیشه چرخان

  نفست داغ، تنت گرم

  دعایت بامن

  _____________________

  هرکه یادش یاد ماست

  سرور و سالار ماست

  یاد او درمان ما

  و جای او در قلب ماست

  گاهی دلت نه عشق می خواهد، نه عاشقانه 

  گاهی دلت فقط یک رفیق شش دانگ می خواهد

  که بنشینی کنارش و بدانی

  نه سکوتت ناراحتش می کند

  نه حرفهای بی سرو تهت

  نه اخمهایت ….

  و نه تمام دق دلیهایی که از کسی داری

  و سرش خالی می کنی

  گاهی چقدر خوب است

  بودن کنار کسی

  که عاشقت نیست

  فقط دوستت دارد

  همین

  _____________________

  یا رب دل دوستان پراز غم نکنی

  باتیر قضا قامت ما خم نکنی

  ای چرخ تورا به حق قرآن سوگند

  یک مو زتن رفیق ما کم نکنی

  _____________________

  دلت آبی تر از دریا رفیقم

  به کامت شادی دنیا رفیقم

  الهی دائما چون گل بخندی

  شب و روزت خوش و زیبا رفیقم …

  باغبانی پیرم ، که به غیر از گلها از همه دلگیرم

  کوله ام غرق غم است، آدم خوب کم است

  عده ای بی خبرند

  عده ای کور و کرند

  اندکی هم پکرند

  و میان رفقا، عده ای همچو شما تاج سرند

  _____________________

  ما زنده به عشقیم ولی عشق تب دوست

  ما طالب مرگیم ولی در طلب دوست

  ما تشنه دردیم ولی از غم هجران

  درویش نگاهیم ولی با لب خندان

  _____________________

  یادته زیر گنبد کبود دوتا رفیق بودیم

  و کلی حسود ؟

  تقصیر اون حسودا بود که حالا

  ما شدیم یکی بود یکی نبود …

  بوی نو شدن می آید

  ولی تو همیشه

  رفیق کهنه ی من بمان …

  _____________________

  ای کاش محبت اثری داشته باشد

  معشوق ز عاشق خبری داشته باشد

  کو خنجر تیزی که کنم پاره جگر

  قربان رفیقی که وفا داشته باشد

  _____________________

  باز دلم یاد شما میکند،

  یاد همان لطف و صفا میکند

  این دل بی کینه همیشه تورا

  برسر سجاده دعا میکند

  گرچه درون دل ماجای توس

  باز دلم یاد شما میکند

  _____________________

  فکر نکنید هر کس که از راه رسید ، هر کس که با شما خندید ، هر کس که چند صباحی گیر داد و پیگیر شد می تواند رفیق شما باشد …

  رفاقت جریانیست توی خون آدم که یکباره میجوشد ، وقت هایی که بداند بودنش لازم است

  همین به موقع بودن، چگونه بودن می ‌شود اصالتِ یک رفاقت

  در رفاقت رسم ما جان دادن است

  هر قدم را صد قدم پس دادن است

  هرکه بر ما تب کند جان میدهیم

  ناز او را هرچه باشد میخریم

  _____________________

  به کنج سینه منزل کردی ای دوست

  دلم را رهن کامل کردی ای دوست

  دلم مستغرق دریای غم بود

  مرا مهمان ساحل کردی ای دوست

  _____________________

  تنفس شروع زندگیست

  عشق قسمتی از زندگیست

  اما دوست خوب قلب زندگیست !

  آدمها همدیگر را پیدا می کنند

  از فاصله های خیلی دور …

  از ته نسبت های نداشته

  انگار جایی نوشته بود که اینها باید کنار هم باشند

  می شوند همدم

  می شوند دوست

  می شوند رفیق

  اصلا می شوند جان شیرین

  درست می نشینند روی طاقچه ی دل هم

  حرف هایشان یک جور خوبی دلنشین است

  دل برای خنده هایشان ضعف می رود

  اصلا بودنشان شیرین است

  وقتی هم که نیستند

  هی همدیگر را مرور می کنند

  و مُدام  گوش به زنگ آمدن هم هستند

  خدا این آدم ها را نگیرد از هم

  _____________________

  دو کس هرگز از ذهن انسان فراموش نمی شوند

  اول خدا 

  دوم رفیق با وفا

  _____________________

  به کنج سینه منزل کردی ای دوست

  دلم را رهن کامل کردی ای دوست

  دلم مستغرق دریای غم بود

  مرا مهمان ساحل کردی ای دوست

  دوستی فصل قشنگیست پر از لاله سرخ

  دوستی تلفیق شعور من و توست

  دوستی رنگ قشنگیست به رنگ خدا

  دوستی حس عجیبیست میان من و تو

  _____________________

  همچنان چشم به چشمان تو دارم ای دوست

  گوشه چشمی بنما بر دل زارم ای دوست

  هر شبم نقش تو ماه شب چشمان منست

  روزها در شب هجرت بشمارم ای دوست

  _____________________

  سلامتی اونایی که میدونن

  ما کسی نیستیم

  ولی از ما یاد میکنن

  تا بدونیم “بی کس” نیستیم ..!

  به سلامتی رفیق

  رفیق یعنی کسی که :

  وقتی مشکلتو بهش میگی بگه :

  حالا چیکار کنیم …؟

  نگه : حالا میخوای چیکار کنی …؟؟

  _____________________

  هیچ چیز مثل یه رفیق بیخیال و شاد

  به آدم روحیه و اعتماد به نفس نمیده

  یا خودت اون رفیقه باش

  یا از این رفیقا داشته باش

  _____________________

  رفیق اونیه که بهت اعتماد به نفس میده

  نه اونی که تو جمع

  واسه بامزه نشون دادن خودش

  شخصیتت رو تخریب میکنه

  هیچ دوستی مثل

  دوست های قدیمیت نمیشه

  هی رفیق جانی خیلی می خوامت

  _____________________

  میدانی چیست رفیق ؟

  عشق زیباست

  دوست باید باشد

  اما حال زندگی وقتی خوب میشود که

  هوای خودت را داشته باشی …

  _____________________

  محبت عجیب است

  اگر آن را به رفیق هدیه کنی

  احساس آرامش میکند

  اگر آنرا به دشمنی تقدیم کنی

  شرمنده و پشیمان خواهد شد

  و اگر آنرا به ناشناسی هدیه دهی

  سخاوت پیشه کرده ای

  _____________________

  در میان این همه شلوغی

  اگر یک رفیق باشد

  یک نفر تو را بفهمد

  بس است …

  هر چیزی نو کردن‌ اش ذوق و افتخار دارد الّا رفیق که کهنه‌ اش بهتر…

  چون آنچه به پای کهنه کردنِ رفاقت رفته را به هیچ قیمتِ دیگر نمی‌ توان خرید 

  تو اگر می‌ خواهی زرنگ بودن‌ ات را به رخ بکشی عزیز دلم به جایِ دور ریختن و نو کردن رفیق‌ ها و رفاقت‌ هات، کهنه‌ شان کن

  _____________________

  دنیا خوشست

  و مال عزیزست

  و تن شریف

  لیکن رفیق

  بر همه چیزی مقدمست

  در زندگی هرکس باید یک نفر باشد

  مرد و زن بودنش مهم نیست

  فقط باید یک نفر باشد

  یک آدم

  یک دوست

  یک همدم

  یک رفیق

  یک نفر که جویای حالت باشد

  نگرانت باشد

  تو را بهتر از خودت بشناسد

  _____________________

  We’ve had our ups and downs, but in the end, you’ll always be my best friend

  I do not want you to change anything about you, although sometimes you piss me off. Thank you for being by my side no matter what.

  ما در رابطه ی دوستیمان بالا و پایین هایی را داشته ایم اما در نهایت تو همیشه دوست صمیمی من خواهی بود

  هر چند که گاهی اوقات اعصابم را خورد میکنی ، اما من دلم نمیخواهد هیچ وقت عوض بشی . از اینکه همیشه و در هر شرایط در کنارم هستی از تو ممنونم.

  زیر باران میروم تا کوی دوست

  می روم با عشق تا هر جا که اوست

  ای خوش آن روزی که دل در یاد اوست

  وی خوش آن روزی که رخ رخسار اوست

  _____________________

  A friend is not someone who has the same taste in music, food or clothes as you do. It’s someone who understands and respects the differences

  The differences bring us together. Thank you for being this person, buddy

  دوست کسی نیست که همیشه در سبک موسیقی ، غدا و لباس با تو مشترک باشد ، کسی است که تفاوت ها را درک و به آنها احترام بگذارد …

  این تفاوت ها هستند که ما را در کنار هم نگه میدارند. از اینکه چنین فردی هستی متشکرم رفیق.

  تا نگذری از جمع به فردی نرسی

  تا نگذری از خویش به مردی نرسی

  تا در ره دوست بی سر و پا نشوی

  بی درد بمانی و به دردی نرسی

  _____________________

  Being your friend is the biggest blessing I have ever received

  I know I don’t talk much about how I love and appreciate you, but it doesn’t mean I don’t feel that way

  Thank you for always being my biggest support, buddy

  بی شک دوست تو بودن ، بزرگترین لطف و موهبتی است که در طول عمرم شامل حالم شده است 

  میدانم زیاد در این باره صحبت نمیکنم که چقدر دوستت دارم و شکرگذار وجودت هستم

  اما این بدان معنا نیست که چنین حسی ندارم. از اینکه همیشه اصلی ترین حامی و پشتیبانم بودی متشکرم رفیق

  ای دوست به خدا دوری تو دشوار است

  بی تو از گردش ایام دلم بیزار است

  بی تو ای مونس جان، دل ز غمت میسوزد

  دل افسرده من طالب یک دیدار است

  در این زمانه که شرط حیات نیرنگ است

  دلم برای رفیقان با وفا تنگ است

  _____________________

  لحظه ‌ای در گذر از خاطره‌ ها

  ناخودآگاه دلم یاد تو کرد

  خنده آمد به لبم شاد شدم

  گویی از قید غم آزاد شدم

  هر کجا هستی دوست، دست حق همراهت

  تنفس شروع زندگیست

  عشق قسمتی از زندگیست

  اما دوست خوب قلب زندگیست

  _____________________

  A friend is not someone who tells you that you’re so amazing all the time

  It’s someone who can criticize you, but still love you despite your mistakes

  You are my best friend forever. Thank you for being so special. 

  یک دوست واقعی کسی نیست که همواره به تو بگوید ” بی نظیری” ، یا “فوق العاده ای “

  بلکه کسی است که میتواند در مواقع لازم تو را نقد کند اما همچنان  باوجود اشتباهاتت دوستت داشته باشد

  تو تا ابد دوست صمیمی من هستی …. از اینکه این چنین دوستی خاص و ویژه هستی از تو ممنونم

  هر آن که جانب اهل خدا نگه دارد

  خداش در همه حال از بلا نگه دارد

  حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست

  که آشنا سخن آشنا نگه دارد

  _____________________

  A friend is a person who will fill your heart with light in your darkest hour

  It’s someone who will do anything to make you smile when you are about to cry… Thanks about everything friend

  دوست کسی است که در تاریک ترین ساعت ، قلبت را لبریز از نور و آرامش میکند 

  کسی است که هرکاری میکند تا درست زمانی که حاضری گریه کنی ، لبخند بر روی لبانت بیاید … به خاطر همه چیز از تو مشتکرم رفیق

  یادته زیر گنبد کبود دوتا رفیق قدیمی بودیم

  و کلی حسود ؟

  تقصیر اون حسودا بود که حالا

  ما شدیم یکی بود یکی نبود

  _____________________

  دوستای خوب

  بهترین خاطره‌ ها رو برای همدیگه می ‌سازن

  و من قشنگ ‌ترین خاطره ‌ها را

  با تو دارم دوست خوبم

  _____________________

  پیدا کردن دوستان واقعی ، سخت

  ترک کردنشان ، مشکل

  و فراموش کردنشان غیر ممکن است

  متن غمگین

  متن دوست و رفیق قدیمی | فتوکده

  منبع مطلب : photokade.com

  مدیر محترم سایت photokade.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Army 1 ماه قبل
  0

  عالی بود

  ـ 2 ماه قبل
  0

  بد نیست

  نگار 3 ماه قبل
  1

  دوست دارم تا وقتی زنده ام کنارم بمونی .

  صدف 4 ماه قبل
  1

  عالیه

  مبینا آقاتقی 5 ماه قبل
  1

  راندرزژرذو را به فروشنده و خریدار و فروشنده انواع مواد مخدر در خانه پر عشق احسان و سولماز پر طرفدار ماه عسل که می

  مبینا آقاتقی 5 ماه قبل
  1

  واقعا قشنگ بود

  ۰ 7 ماه قبل
  1

  خوب بود

  سما 1 سال قبل
  1

  نه خوبه نه بد این محشرهه😲🥳🥳🥳

  سما 1 سال قبل
  2

  عالی بود

  مهدی 1 سال قبل
  3

  نمیدونم.کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن

  مهدی 1 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید