توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  متن نامه به رهبری برای کمک مالی

  1 بازدید

  متن نامه به رهبری برای کمک مالی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  یکی از خدمات دفتر رهبری ارائه وام به افرادی است که نیازمند مساعدت مالی هستند. برای این کار لازم است تا نامه ای را خطاب به ایشان تهیه کرده و توضیحاتی را در خصوص چرایی دریافت وام ذکر نمایید. این نامه بررسی خواهد شد و در صورت موافقت وامی که می خواستید به شما تعلق خواهد گرفت.

  در ادامه تعدادی متن مختلف با موضوعات مختلف آورده ایم که همگی آنها حول محور درخواست وام از دفتر رهبری می باشند. به واسطه این متون دیگر نیازی نیست ساعت ها وقت بگذارید تا یک متن مناسب بنویسید. فقط کافیست در جای خالی مشخصات مربوطه را پر کرده و سپس نامه ارسال کنید. همراه ما باشید.

  توجه داشته باشید که اگر متنی مطابق با درخواست شما در بین متن ها نبود می توانید با الگو گرفتن از شیوه نگارش آنها و همچنین توضیحات مربوط به درخواست ها نامه ای که میخواهید را بنویسید.

  جملات درخواست وام از رهبری

  با درود و احترام خدمت مقام معظم رهبری. بنده جوانی ..... ساله بوده و سرپرستی خانوار را بر عهده دارم. خانواده بنده با مشکلات مالی فراوانی رو به رو است و از آنجا که اکنون سرپرستی خانواده را بر عهده دارم خدمتتان نامه ای به جهت درخواست وام نوشته ام. بدیهی است که در صورت حل نشدن این مشکلات اتفاقات بسیاری از جمله ..... و ..... برای من و خانواده ام رخ خواهد داد. لطفا با بررسی هر چه سریعتر و کمک به بنده جهت رفع مشکلات به وجود آمده نسبت به پرداخت این وام موافقت نمایید.

  ***************************

  ضمن سلام و ارادت خدمت مقام معظم رهبری بنده خانمی جوان هستم که سرپرستی خانواده ام بر عهده بنده است. از آنجا که همسر بنده فوت شده/طلاق گرفته هم اکنون تمامی هزینه های خانواده را بنده تامین می نمایم. همانطور که میدانید انجام چنین کارهایی برای یک خانم کمی سخت و دشوار است به همین جهت خدمت تان نامه ای نوشتم تا با درخواست وام از شما کمی به مشکلات خود سر و سامان بخشم. لطفا با بررسی شرایطی که خدمتتان عارض شدم با وام بنده موافقت به عمل آورید. متشکرم.

  ***************************

  با سلام خدمت مقام عظمی حضرت آیت الله خامنه ای. بنده دچار مشکلات خانوادگی بسیاری هستم و به دلیل همین مشکلات اختلافات زیادی در بین افراد خانواده به وجود آمده. منشا اصلی این مشکلات به دلیل ..... می باشد. از آنجا که کلید رفع آنها در پرداخت هزینه ای مطابق با ..... تومان است، این نامه را خدمت حضرتعالی نوشته ام تا با پرداخت وام از این مشکلات جلوگیری نموده و اوضاع خانواده را سر و سامان بخشم. امیدوارم که با درخواست وام بنده موافقت نمایید. با نهایت درود و احترام.

  ***************************

  ضمن سلام و عرض خداقوت خدمت آیت الله العظمی خامنه ای بنده دختری جوان و ..... ساله هستم که تصمیم به ازدواج گرفته ام. از آنجا که خانواده بنده توان تهیه جهیزیه و پرداخت مخارج مربوط به برگزاری عروسی را ندارند خواستم از خدمت جناب عالی درخواست وامی برای این امور نمایم. امیدوارم که با درخواست بنده موافقت نمایید. تمامی شرایط بازپرداخت از سوی بنده قابل پذیرش بوده و در موعد مقرر بدهی های مربوطه پرداخت می شود.

  ***************************

  با سلام و ارادت به حضرت آیت الله خامنه ای. بنده قصد احداث ..... را داشتم و به جهت احداث آنجا نیازمند وامی ..... تومانی می باشم. با نوشتن این نامه خدمت حضرتعالی خواستم درخواست نمایم که با اعطای آن به من و شرایط بازپرداخت مناسب کمک های لازمه جهت احداث را به من نمایید. با احداث این مرکز خدماتی/محصولاتی مربوط به ..... ارائه می گردد که از اهمیت بسیاری در سطح جامعه برخوردار است. برخی از مزایا و فواید این خدمات/محصولات را در ادامه ذکر خواهم کرد تا نسبت به آن آشنایی بیشتری پیدا نمایید. امید است که بعد از مطالعه مزایا با وام بنده موافقت به عمل آورید.

  ***************************

  این نامه به دفتر رهبری نوشته می شود و مضمون آن در مورد تهیه وامی ..... تومانی با شرایط بازپرداخت ..... ماهه و اقساط ..... تومانی می باشد. از آنجا که نیازی مبرم برای دریافت این وام از سوی بنده وجود دارد از خدمت شریف تان درخواست میکنم که هر چه سریعتر با آن موافقت کرده و نسبت به پرداخت اقدام کنید. این نیاز به دلیل وجود مشکلی در رابطه با ..... است که می بایست خیلی زود مرتفع گردد در غیر اینصورت سبب بروز مشکلات حادتر و بدتر خواهد شد. متشکرم از شما که مرا در رفع این مشکل همراهی می کنید.

  ***************************

  با سلام خدمت ریاست محترم دفتر رهبری بنده ..... با کد ملی ..... هستم. این نامه را بنده خدمت تان با مضمون دریافت وام ..... تومانی با شرایط اقساط ..... ماهه می نویسم. تمام مدارک و اسناد مربوط به دریافت وام در قسمت پیوست نامه ارائه شده است. همچنین اگر نیاز به مدارک بیشتر بود می توانید با من تماس گرفته تا نسبت به ارائه آنها خدمتتان حاضر شوم. از شما میخواهم که در صورت صلاحدید و مشاهده عدم مشکلی خاص در این اسناد و مدارک، با وام بنده موافقت نمایید. متشکرم.

  ***************************

  با عرض درود خدمت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای. بنده به دلیل مشکلات مالی و معیشتی امکان تهیه لوازم خانگی و خرید کالا را ندارم به همین جهت با این نامه خواستم درخواست وامی ..... تومانی از شما داشته باشم. امیدوارم که شما با محتوای نامه موافقت نموده و شرایطی را به وجود آورید که بنده بتوانم نسبت به خرید لوازم ضروری خانه اقدام نمایم. با سپاس از شما.

  ***************************

  با سلام و احترام خدمت آیت الله خامنه ای. بنده ..... هستم و در استان/شهرستان ..... زندگی می کنم. منزل بنده به دلیل مشکل ..... دچار تخریب شده است. از آنجا که این مشکلات و حوادث طبیعی بوده و نه بنده و نه سایرین در بروز آنها نقشی نداشته ایم از شما تقاضا می گردد که نسبت به پرداخت وام بلاعوض در جهت بازساخت منزل بنده کمک نمایید. امیدوارم با بررسی صحت موضوع و همچنین مشاهده مدارک و اسنادی که در این رابطه در پیوست نامه خدمتتان ارائه می کنم با وام بنده موافقت به عمل آورید و یا من را به یکی از سازمان ها و ارگان هایی که توان حل مشکل بنده را دارند معرفی کنید. متشکرم.

  ***************************

  با سلام خدمت مقام معظم رهبری. بنده ..... هستم و در رشته ..... مشغول به تحصیل می باشم. اخیراً به دلیل افزایش قیمت برخی امکانات و کتب درسی ملزم به پرداخت هزینه های گزاف بوده ام که توان پرداخت این هزینه ها از عهده بنده خارج است. به همین دلیل از شما تقاضا میکنم تا با پرداخت وامی در این زمینه به من کمک لازمه را نموده تا از پس این هزینه ها بر بیایم. بدیهی است که در صورت عدم پرداخت متاسفانه دیگر امکان ادامه تحصیل به دلیل مشکلات مالی را نخواهم داشت و مجبور به انصراف از دانشگاه خواهم بود.

  ***************************

  با سلام خدمت مقام معظم رهبری. من از طرف اهالی محله ..... واقع در شهرستان/استان ..... این نامه را خدمت تان می نویسم. اهالی این محل تاکنون سفر زیارتی نداشته و به همین جهت خواستار سفر به حرم مقدس امام رضا علیه السلام می باشند. از آنجا که مردم این منطقه قشری ضعیف و با درآمد کم هستند توان پرداخت هزینه های سفر را ندارند. به همین جهت این نامه را خدمتتان نوشتیم که امضای همه افراد و اثر انگشت آنها در پیوست نامه وجود دارد تا با پرداخت وامی در این زمینه به بنده که از سوی تمام اهالی محل وکالت گرفته ام ما را در رفتن به این سفر یاری نمایید. از شما متشکریم.

  ***************************

  با سلام خدمت مقام عظمی حضرت آیت الله خامنه ای. بنده ..... هستم و در استان ..... زندگی میکنم. مدتی است که به دلیل مشکل ..... از کار بیکار شده ام و هنوز نتوانسته ام کاری مناسب در حیطه فعالیت خود پیدا کنم. متاسفانه در این زمان با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می کنم. خدمت تان این نامه را نوشتم تا با پرداخت وامی به بنده کمک کنید تا از این شرایط رهایی یابم و دوباره به حالت عادی زندگی خویش برگردم. متشکرم.

  ***************************

  عرض ارادت خدمت آیت الله خامنه ای رهبر بزرگ امت اسلام. بنده ..... هستم و به بیماری ..... گرفتار شده ام. متاسفانه با بروز این بیماری نتوانستم از پس مخارج و هزینه های آن به خوبی بر بیایم. این در صورتیست که پزشک بنده را جهت درمان سریعتر توصیه نموده. به همین جهت از شما خواهشمندم تا با پرداخت وامی به من کمک کنید تا مراحل درمان را گذرانده و از شر این بیماری رهایی یابم. نکته حائز اهمیت در مورد بیماری من ریشه دار شدن آن است و اگر به موقع درمان نشود تمام جسم را در بر خواهد گرفت. پس تقاضا می کنم که هر چه سریعتر نسبت به بررسی شرایط اقدام نمایید.

  ***************************

  ضمن عرض خسته نباشید به حضرت آیت الله خامنه ای از شما استدعا دارم تا بنده را در رابطه با مشکل ..... یاری کنید. این مشکل روند عادی زندگی مرا مختل کرده و باعث بروز اتفاقات ناخواسته بسیاری شده. با پرداخت وامی ..... تومانی من می توانم از پس این مشکلات برآیم. پس خواهشمندم که با پرداخت این وام دست یاری تان را به سوی من دراز کنید. متشکرم.

  ***************************

  با سلام خدمت آیت الله خامنه ای بنده ..... هستم. متاسفانه اخیراً پاره ای از مشکلات کاری و شخصی با هم تلفیق شده و زندگی مرا مختل کرده است. از آنجا که کلید حل این مشکلات در پرداخت هزینه های بسیار است از شما تقاضا دارم که هر چه سریعتر نسبت به پرداخت وامی به اندازه ..... تومان به بنده یاری رسانید تا این مشکلات بیش از آنچه که هستند زندگی من را در بر نگیرند. متشکرم.

  از مطالب پایین نیز در صورت تمایل دیدن کنید :

  نمونه نامه درخواست وام از نماینده مجلس

  نمونه نامه درخواست مساعدت مالی

  متن نامه درخواست کمک مالی از رئیس جمهور

  جملات زیبا برای شروع نامه اداری

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حمزه حسنوند 2 روز قبل
  -1

  بنام خدا.سلام به رهبرعزیزم یک جوانم که نیازبه یک کمک مالی دارم ومجرد ۳۵سالم سرپرست یک خانواده شش نفره هم هستم.

  0
  حمزه حسنوند 2 روز قبل

  بنام خدا.سلام به رهبر عزیزم یک جوانم که نیازبه یک کمک مالی دارم ومجردم ۳۵سالمه سرپرست یک خانواده شش نفره هستم.۰۹۱۶۷۵۱۷۱۶۱

  زهرا پورقاسمی 2 روز قبل
  0

  با سلام رهبر عزیزم من وخانوادام متاسفانه دچار مشکل شده ایم شوهرم در حادثه آتش سوزی گاز مایع تبریز سوخته است ودر بیمارستان سینا تبریز بستری است اسمش هم یعقوب پورقاسمی است الان ۱۵ روز دربیمارستان است متاسفانه ما وضعیت مالی خوبی نداریم دراین حادثه ماشین ماهم یک پراید بود کاملا ازبین رفته وما با یک حقوق کارگری چیزی دیگری نداریم من مانده ام که چگونه از هزینه‌های بیمارستان وبعد را آن را در بیاورم متاسفانه ماشین ما بیمه بدنش تمام شده بود و هیچ چیزی دست ما را نمی گیرد لطفا به دادم برسید من هیچ کس را ندارم که بهش رو بندازم تو را خدا کمکم کنیدمکنید من دوتا دختر دارم

  هادی اقبالی زاده 2 روز قبل
  0

  به نام نامی خدا سلام خدمت رهبر محترم من وخواندانم وکوچک اقا هستم وکارگر هستم وتوان خدمت رسانی به ۳فرزندوخانمم ندارم ازمال دنیا هیچ ندارم نه خونه ونه ماشین ونه موتور و حساب بانکی هم صفر است وفقط خدا و شما را دارم و دعا گوی شما هستم واقعا این است خداگواه وحاضر است دو دختر وپسرگل بادست خالی پدری کنن کمکم کنن زندگی بسازم با لطف شما خدایار شمارهبر دلسوز با عرض کوچکی اقا

  فرزانه راوند 3 روز قبل
  -1

  سلام بر رهبر عزیز......من مادر چهار فرزند هستم که وضعیت مالی ضعیفی داریم و همسرم بیکار هست و فقط یارانه رو ما میگیریم من نیازمند یه وام هستم برای ساخت مسکن برای. سر پناهی برای بچه هام .....من هزینه ی کرایه ی خونه رو ندارم....پدرم و عموهام رزمنده ی ۸سال دفاع مقدس هستند....که دو تا از عموهای من جانباز و یکی از عموهای من شهید هستند ....و دایی من جانباز ....خواستار کمک هستم از شما عاجزانه

  محمد 4 روز قبل
  0

  سلام نوید جان.اگه میشه به ماهم کمک کن.ماهم مشکل مالی زیادی داریم.جوابمو بدین براتون توضیح میدم مشکلمو

  رسول لطیفی خیرآبادی 4 روز قبل
  -1

  سلام خسته نباشی آقاانشالاه همیشه سلامت باشی آقاشرمنده مزاحمتون میشم من رسول لطیفی خیرآبادی هستم ازتهرانپارس شرقی بابات کمک مالی مزاحمتون شدم توروخداتوروجون امام حسین اگرممکنش هست ۷میلیون تومان کمکم کن تااین حساب مردم روبدهم بخدابدجورگیرهستم مگه خودتون نگفتی کمک مردم میکنم چراپس کمکم نمیکنی بهمون حتمابایداتفاقی بیوفته برامون تاباورکنیدگیرم آقابزرگ ماشماهستیدخواهی بوداننشالاه خداخیرتون بده اینم شماره منه رسول لطیفی ۰۹۹۰۶۰۳۴۷۵۷

  طاهره عاشوری 4 روز قبل
  0

  منتظر کمکتون هستم.

  حمید جهانگیریان 6 روز قبل
  0

  سلام

  چند ماه پیش خودم رو سرکار گزاشتم و کلی تلاش کردم که نامه ای به رهبر این کشور بنویسم نوشتم بعد چند ماه هیچ جوابی نامه ای بهم نرسید چند ماه منتظر باشی که یه جواب یا یه زنگ بهت بزنن و منتظر باشی و روز هات به شب برسه و باز تو منتظر یک جواب باشی بیخودی خودتون رو سر کار نزارید دوستان مشکل های ما مردم یک درصد ارزشی برای هیچ کسی نداره ما خیلی بدبخت و ساده هستیم اگه ایرانی نبودیم صد در صد بهمون کمک میکردن اما چون داخل این کشور زندگی میکنیم و فقر و گرانی ها و بیکاری روز به روز مارو از بین میبره و هیچ کسی به داد ما مردم نمیرسه

  من از نامه دادن به امام جمعه شروع کردم تا شخص اول کشورم اما هیچ جوابی نگرفتم

  دیگه حرف زدن ارزشی نداره

  🖐

  مریم حکم آبادی 6 روز قبل
  0

  سلام جناب اقا رهبر ازتون درخواست کمک وام دارم من کسی رو ندارم خیلی بی کس هستم امیدم اول خدا بعد شمایید سر پرست خانواده هستم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی هستم دارای ۲ فرزند هستم ده میلیون پول پیش دارم برجی یک میلیون کرایه خانه میدم ب الان سر سال خونه است هر جا میرم با ده میلیون خونه پیدا نمیکنم خیلی براتون نامه نوشتم از زندگی خیلی خسته شدم شما قسم میدهم کمکم کنید شوهر م راه اشتباه انتخاب کرد من وبچه هام چه گناهی کردیم

  حامد عطایی شعاع از همدان 6 روز قبل
  0

  با سلام و عرض ادب خدمت شما رهبر معظم انقلاب بنده در حدو د 10سال است که در تهران بودم که تصادف کردم و توانایی کار را ندارم و در روستا مشغول مغازه دار ی هستم از آنجایی که درآمد آنچنانی برای خرید یک ماشین را ندارم از جنابعالی تقاضا دارم که با یک وام خرید خودرو موافقت بفرمایید.لازم به ذکر است که خودرو را برای دسترسی آسان به شهر و خرید جنس برای مغازه است

  فاطمه ناصری 6 روز قبل
  0

  سلام خدمت مقام معظم رهبری من زنی ۳۰ ساله ام شوهر به علت اعتیاد به سر کار نمیره من خرج خودمو دخترم باسر کار رفتن دارم درمیارم خواهشا به خاطر بچه کمکم کنید تا یه خونه برای خودمو دخترم درست کنم دیگه ازاین وضع بلاتکلیفی خسته شدم چند بار خواستم که خودمو از این دنیا راحت کنم بخاطر دخترم تونم

  کبری هستم 6 روز قبل
  0

  نیاز مالی شدید دارم حقوقم به کرایه خونه وپول پیش نمیرسه سرپرست خانوار م

  سجاد فرهادی 7 روز قبل
  0

  با سلام خدمت ریاست محترم دفتر رهبری بنده سجاد فرهادی راد فرزند صفر فرهادی راد با کد ملی ۱۹۳۱۰۷۹۶۹۲ هستم. این نامه را بنده خدمت تان با مضمون دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی با شرایط اقساط ۶۰ ماهه می نویسم. تمام مدارک و اسناد مربوط به دریافت وام در قسمت پیوست نامه ارائه شده است. همچنین اگر نیاز به مدارک بیشتر بود می توانید با من تماس گرفته تا نسبت به ارائه آنها خدمتتان حاضر شوم. از شما میخواهم که در صورت صلاحدید و مشاهده عدم مشکلی خاص در این اسناد و مدارک، با وام بنده موافقت نمایید. متشکرم

  علی غریب زاده۰۶۵۲۳۰۰۹۸۷ 7 روز قبل
  0

  سلام رهبرعزیز.سه فرزنددارم مستاجرم بیکارم زندانی بودم تازه آزادشدم .ازاطرافیان قرض کردم برای آزمایش فرزندانم چون تالاسمی دارن .قادربه برگشت پول نیستم .صاحبخانه ماروجواب کرده پول پیش خانه روندارم .خانه بگیرم بایدتوی بیابون چادوبزنم شماروخدالطفی به من وخانواده ام بکنید

  حدیثه شکفته 8 روز قبل
  -1

  بسم الله الرحمن الرحیم

  مقام معظم رهبری

  سلام علیکم

  احتراما به استحضار می رساند اینجانب دارای دو فرزند دوقلوه به نام ایلیاو آریا که در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱۴ متولد شدند از آنجا که وضع مالی خوبی نداریم و مستاجریم و وسیله نقلیه ای نداریم و همسرم کارگره توانایی تامین هزینه ی بالای فرزندانم که شامل شیر خشک وپوشک و ... می باشد را ندارد از شما مقام معظم تقاضا دارم مساعدت و دستورات لازم را مبذول فرمائید خواهش می کنم کمک کنید

  با تشکر

  حدیثه شکفته 8 روز قبل
  0

  بسم الله الرحمن الرحیم

  مقام معظم رهبری

  سلام علیکم

  احتراما به استحضار می رسانم اینجانب دارای دو فرزند دوقلوه به نام ایلیاو آریا که درتاریخ 1400/1/14 متولد شدند از آن جا وضع مالی خوبی نداریم همسرم کارگره مستاجریم ووسیلهنقدیه ای نداریم

  ناشناس 8 روز قبل
  0

  بااهداالسلام والعلیکم وتحیات الهی خدمت مقام معظم رهبری درودخداوندبرشماباد.بنده سرایدارخدمتگذارمدرسه هستم وقرادادکارمعین ازسال ۱۳۹۱مشغول خدمتم وتا الان فرازونشیبهای زیادی راگذرانده ام ازمریضی تقریبا فاقددرمان ک سبب معنوی شما رهبرکبیروخدادوست (ای کاش میتونستم باخانواده ام به حضورگرامیتون شرفیاب میشدم وچندین موردمهم رابرایتان توضیح میدادم.ضمن دست وپابوسیتان)وبیماری شدیدهمسرم که دوسال سرگزدانی دراکثربیمارستانهاوبافقرشدیدمالی توانستم ازپسش برایم.والان مشکلاتی دارم مربوط به کارم وهیچ چیزجززیارت شما نمیتواندبنده وخانواده سه نفری ام را ازناامیدی نجات دهد.تنهاارزویم دیدارشماست

  نوید 8 روز قبل
  0

  میخاهم کمک مالی بکنم

  1
  ابوالفضل 3 روز قبل

  شماره تماس ۰۹۱۴۷۸۶۸۹۱۳

  0
  ابوالفضل 3 روز قبل

  با عرض سلام وخسته نباشید به شما وخانواده ی محترمتان من در زلزله ی سال ۹۱ آذربایجان مادرمو ازدست دادم و الان ۲ ساله که ازدواج کرده ام ومشکل مالی زیادی دارم نه خانه دارم برای زندگی نه پولی دارم واسه زندگی کردن بهامام زمان دیگه نمی دونم چیکار کنم از شما عاجزانه خواهش میکنم اگه میشه یه کمک مالی به من بکنید تا گرهی از مشگلاتم باز بشه با تشکر از شما

  مریم نارویی 8 روز قبل
  0

  سلام بررهبر عزیزم من بی سرپرستم وض مالی خیلی خیلی بد دارم نه جای دارم نه پول از شما درخاست کمک دارم

  0
  مریم 8 روز قبل

  پول پیش هم ندارم درامدم ندارم خایشن کمک کنه

  حسین یوسفی 8 روز قبل
  1

  باسلام خدمت امام خامنه ای رهبرمحترم بنده جوان ۳۹ساله هستم کارگر روزانه ومتهل هستم وازمادرم هم نگهداری میکنم پدرم۳۳ساله فوت کردن ومساجرهستم وشرمنده خانواده وبه علت این که فرزنده چهارمم هم داره به دنیا میاد خیلی درفشار زندگی هستم ازشما مقام معظم رهبری تقازای کمک دارم زندگیم سخت هست سختترم داره میشودحتی بیمه هم ندارم لطفا کمکم کنیدباسختی خانه کلنگی اجاره کردم از شما بزرگوار کمال تشکر دارم با سپاس فراوان!

  زهراایوبی تبا ر 9 روز قبل
  0

  سلام سه فرزنددارم که هرسه تالاسمی دارن .شوهرم تازه بعدازده سال اززندان ازادشده .بیکارمیباشدضمنامستاجرمیباشیم شوهرم دیسک کمرداردوبه پاهایش زده وبایدعمل شود.برای آزمابشهای فرزندانم کلی قرض کردم .وقادربه پس دادن نیستم .صاحبخانه پول پیش رازیادوکرایه رابالابرده .اگرامسال مارابیرون کندقادربه اجاره یک خانه نبستم چون پول وهیچ درآمدی ندارم .وازهمه جارونده شدم وحتی نمیتوانم وامی بگیرم چون کسی ضامن آدم فقیرنمیشود .ازشماتقاضای کمک دارم وآبروی من وخانوادهام رابخریدشرمنده فرزندانم هستم .به دلیل مشکل مالی فرزندم ازادامه تحصیل بازمانده وخانه نشین شده است ودچارافسردگی گردیده شماروخداکمکی به مابکنید.۰۹۱۵۷۹۲۶۱۵۰

  جواد زمانی 9 روز قبل
  0

  به نام خدا

  با عرض سلام و احترام خدمت رهبر عزیزمان!

  بنده بیست ساله ساکن قم هستم اما نتوانستم حتی ده متر زمین یا خونه داشته باشم تا با خانواده ام زندگی کنیم و مستاجر هستم..

  شغلم راننده تاکسی است و بخاطر شرایط کرونا درآمدم کمتر و کمتر شده..

  و مخارج زندگی و وضع گرانی بهم فشار میاره.

  دوتا فرزند محصل دارم و خرج تحصیل آنها و خرج خانه و اجاره خانه افزایش پیدا می‌کنه و من رو خیلی اذیت می‌کنه.

  دختر مجرد و دم بخت دارم که باید به فکر جهیزیه اش باشم و اونم با این مخارج و سنگینی خرید وسایل خانه واقعا موجب آزار و نگرانیم است.

  بعد از خدا امیدمون به شماست..رهبر عزیز لطفاً به وضعیت ما توجه کنید...

  با تشکر..در پناه حق

  زمانی

  یلدا 9 روز قبل
  0

  با عرض سلا م به رهبر عزیزم به ما کمک کنید من یک خانم جوان هستم با دوتا فرزند توان خریدهیچی را ندارم بخرم برای بچه هام به خدا نمیتونم یه نون پنیر بخرم خودم مریضم شوهرم زندانی به خدا شب روزم گریه نمیدنم چکار کنم مستجرم کلی اجاره افتاده رو هم توان پرداختشو ندارم به من نیازمند کمک کن خداوند نگهدارتون باشه رهبرعزیزم

  فاطمه 9 روز قبل
  -2

  باسلام خدمت رهبرگرانقدرم...فرزندچهارمم همین هفته متولدمیشه شوهرم کارگرساختمانیست الانم بیکارس هرچه هم کارمیکنه فقط خرج میشه اخه تواین اوضاع پس اندازمگه میشه...وقت زایمانمه دستمون خالیس..تواین وضع ب کی روبندازم کسی نیست..شوهرم سیدهستن شماراجان جدشان یک کمکی برسانیدکه سخت درگیریم خودمم ازبس فکروخیالات میکن اعصابم بهم ریختس پارسال افسردگی داشتم..بعضی وقتاازبارداریموفرزندآوری سخت پشیمان میشم

  فاطمه 9 روز قبل
  0

  سلام خدمت رهبرعزیزم...امیدوارم هرچه سریعترجوابم رابدهیدکه سخت درگیرم فرزندچهارمم دربدوتولداست.شوهرم کارگرساختمانیست..هرچه کارمیکند پس اندازنمیشودخرج میشودآخه بااین اوضاع میشودپس اندازکرددستمان خیلی خالیست...بخداپشیمان شدم ازبارداریم.وبعضی اوقات توبه میکنم کفرمیگم.....بعضی اوقات میگم پس کومیگن بچه خوبست وبیارید.الان وقت زایمانمه هیچی پولم نداریم شوهرمم سیدهستن ...توروجدشان یک کمکی برسانید

  1
  نوید 8 روز قبل

  هرجورشدبهتون کمک میکنم

  مریم پرسان 9 روز قبل
  0

  سلام بررهبرعزیزم وضع مالی خوبی ندارم وشوهرم براثربدهکاری زیادی دست به خودکشی زد والان هیچ تواتایی ندارم که بتوانم بدهکاری مردم بدم وفشار بدهکاری شوهرم سرخودم فرزندانم هست شوهرم براثربی سوادی مردم بدبختش کردن داری پنج دختر ویک پسر هستم شوهرم چند تا وام گرفته که هیچ ندارم قصد وام های شوهرم بدم هرچه داشتیم زمین مال همشون فروختیم هنوز هم بدهکار هستیم باسه رضای خدا کمکم کنید مریم پرسان ادرس یاسوج روستای ساران

  مهتاب نژاد 10 روز قبل
  0

  این روبات سرکاریه؟

  مهتاب نژاد 10 روز قبل
  0

  چرا جواب نامه هارا چاپ نمیکنیدتا مردم بدانند چه خاکی به سرشان بریزند؟

  ش م ک 11 روز قبل
  0

  سلام خدمت رهبر معظم انقلاب یه یار دیگه نامه دادم رزمتده دفاع مقدس هستم بامشکلات فراوان بدادم برسید

  نرگس عباسی 11 روز قبل
  0

  سلام رهبرم ارزوی صحت سلامتی برای رهبرم من یه زن بی سرپرست میباشم دارم یه فرزند 4ساله شوهرم 3ساله فوت کرده ومریص، هستم ناراحتی کبد کم کاری تیرویید کیست وناراحتی کلیه وناراحتی قلبی دست بالم خیلی خالی توانایی کار بدلیل مریض ندارم قادر به کار نیستم چون زانو درد شدید دارم الان گفتن باژل تزریق کنم توانایی درمان ندارم ووضع مالیم خرابه خاهش، میکنم کمکم کنید بخاطر بی سرپرست بودنم وبچه صغیرم باتشکر از رهبر عزیرم

  علی محمدی کن کبود 11 روز قبل
  0

  سلام علیکم خدمت حضار محترم اینجانب خانمی هستم سیزده ساله ازدواج کردم دو فرزند پسر دوازده و ده ساله دارم با شوهری معتاد که چند ماهی است به دلیل خریدن مواد که برای مصرف روزانه خود بوده به دست ماموران انتظامی گرفته شده الان در زندان به سر میبرد من هم با دو بچه روزی در خانه یکی از اقوام به سر میبرم به دلیل ندادن کرایه مقدار پول رهن هم داشتیم از دستم رفت الان نمیتونم زنی خانه دار که هیچ درآمدی ندارم خرج بچه ها رو در آورم بچه هام میخوان تک تحصیل کنند حتی گوشی هم ندارن درس بخونن الان با گوشی یکی از اقوام پیام میدم خواهشمندم برای رضای خدا به این بنده کمک کنید

  مهتاب نژاد 11 روز قبل
  0

  رهبرعزیزم.نمیدانم پیامم رسیدیانه.ولی اینرابدانید که این پیام ازسر گرسنگیست ونه هیچ چیزدیگری.تقاضای وام کردم تا پسرم بتواند لوازم گران نجاری راخریده که بلکه با اینکار بتوانیم رزق وروزی خودرا دربیاوریم.اقساط آنرافعلآ قادر به پرداخت نیستیم.

  مهتاب نژاد 11 روز قبل
  0

  باسلام وامیدسلامتی وطول عمربرای رهبربزرگمان.بنده زنی سرپرست خانوارم که اخیرآ بانصف بازنشستگی پدرم کرایه خانه ای میدهم که تاچندماه دیگر نخواهم توانست به خواست صاحبخانه جواب مساعدبدهم.دارای پسری مجردم که بدلیل فقرشدیدمالی قادربه ازدواج نیست وحتی تقبل تهیه موادغذایی هم نیستیم.ازگرسنگی وبیماری خسته شدیم.اینک اوکارهای نجاری وخراطی درخانه میکند.که بعلت نداشتن لوازم گران نجاری نمیتواند کارسازی کند.ما بعلت عدم پرداخت اقساط نمیتوانیم وام بگیریم.ازآن حضرت تقاضادارم دستورپرداخت وامی 30 تا50 میلیونی بدهند که یابلاعوض ویا باتآخیر یکساله پرداخت کنیم.

  ناشناس 11 روز قبل
  0

  سلام وعرض واحترام به مقام معظم رهبری بنده خرمشهر زندگی میکردم ولی به دلیل نبود کار و ضعیت بد مالی خانواده در یزدساکن شدم بعداز مدتی کار کردن چشمم آسیب دید والان بااین همه گرونی نمیدونم چکار کنم سه تا بچه هم دارم من ماندم با مخارج این بچه ها خدا خیرتون بده آقا اگه میتونین یه کمک مالی کنین.

  خانم شیخ 12 روز قبل
  1

  باسلام ووقت بخیر میخواستم برای مشکلم کمکم کنید من مادرفرزندی هستم که عمل قلب بازانجام دادن دکترا بعدازدوسه سال الان شروع به دردکرده پولی ندارم که ببرم برای معاینه پیش دکترش خجالت زده فرزندم هستم میخواستم تقاضای کمک داشته باشم ازتون توروخداکمکم کنید دستموبگیرید یک عمردعاتون میکنم من مستاجرم خیلی کم میارم توزندگی درحدکمی کمکم کنیدکه بتونم فرزندموببرم پیش دکترش

  ناشناس 13 روز قبل
  1

  سلام به حضرت آیت الله خامنه ای از اینجا به شما سلام واحترام خود‌را می‌رسانم بنده فاطمه زارع هرفته هستم ازیزد بنده ازدواج کرده ام وعقد هستم ولی پول جهیزیه خودرا ندارم لطفا می‌شود یه مبلغی کمک کنید تا دوتیکه از جهازم مثل یخچال وگازم وجور بشود لطفا موافقت کنید

  فرزانه نارویی 13 روز قبل
  0

  باسلام وعرض ادب من سرپرست خانوادم هستم شوهرم زندان و قبل زندان ب خاطر اعتیاد وسایل خانه ام فروخت وصاحب خانه بیرونمان کرد و فرزند بزرگم معلولیت ذهنی ک متاسفانه از بهزیستی چیزی نمی‌دهند و توی خانه مادرم هستم و مشکلات بی شمار بچه هام مدرسه ب خاطر وضعیت مالی نشد بروند مدرسه از شما خواهشمندم ک کمکم کنید

  0
  ابوالفضل 3 روز قبل

  تورا به جون هر کی دوست داری کمک کن

  0
  نوید 8 روز قبل

  میتوانم کمک مالی بکنم

  الهام س ازتهران 13 روز قبل
  0

  باسلام وعرض ادب واحترام خدمت مقام معظم رهبری بنده حدود ۴سال است پیگیر بارداری هستم ولی بنابه دلایلی باردارنشدم باهزینه های گزاف ویزیت وداروهای مختلف هربارحداقل حدود دومیلیون وپانصد تومان هزینه میکنم ۳ مرتبه آی یو آی انجام داده ام یکبارهم به صورت دوبل به همراه آمپول های hmg-hcgوکلی داروهای تقویتی حدود ۱۳ میلیون هزینه کردم ولی متاسفانه هیچگونه نتیجه ای نگرفتم هم اکنون هم طب سنتی وطب سوزنی که هفته ای ۲۰۰۰۰۰ تومان انجام میدم ؛همسرم هم بدلیل کارجوشکاری آرتروز گردن گرفته ومشکل کمردردداره ایشان هم هرهفته فیزیوتراپی کرده تا کمی بهبود حاصل شود همسرم کارجوشکاری میکنه وبنده هم منشی هستم هردفعه هم دکترها به دلیل اینکه مشکلمان رامتوجه نمیشوند باعکس وسونو خیلی چیزهای دیگر برای درمان برای ماهزینه ایجادمی کنند وماجوابگوی خرج ومخارج باروری نیستیم از مقام معظم رهبری باتوجه به فرمایشاتشان به فرزند آوری تقاضای بذل مساعدت به این بنده حقیر راخواستارم

  مجتبی نژادکورکی 13 روز قبل
  0

  باعرض سلام خدمت رهبرعظیم الشعنمان حضرت سیدعلی خامنه ای بنده فرزنده جانبازه متوفی25درصدهستم دارای سه فرزندمشکلاته مالی زیاددارم فرزنده سربازدارم برای اشتغال برای عشایری دامداری نیازمنده کمکه مالی یاوامی که چندسال صبرکنن ازدرآمده دامها بپردازم درحاله حاضرسیرجان مستاجربیکارهستم همسره مریض دارم بعدازخداوندشماامیده ماهستین باآرزوی توفیق وسلامتی شما مجتبی نژادکورکی

  مریم حکم آبادی 13 روز قبل
  0

  با سلام جناب آقا رهبر جمهوری اسلامی ایران از شما در خواست کمک وام دارم ده میلیون پول پیش دارم برجی یک میلیون کرایه خانه میدم به خدا قسم ندارم الان سه برج کرایه عقب افتاده صاحب خونه جواب کرده پولی ندارم باشماره شناسنامه و کارت ملی۸ ۰۰۱۶۴۳۰۴۶حکم آبادی وام ۵۰ میلیون در خواست داشتم شما ز قسم میدم این ۳۰ بار بهتون از همه طریق نامه نوشتم دو فرزند دارم

  0
  مریم حکم آبادی 2 روز قبل

  شماره تماس۷۸۱۳ ۰۹۹۴۵۴۹مریم حکم ابادی هستم

  1
  نوید 8 روز قبل

  من بهتون کمک مالی میکنم

  عبدالرزاق شهنوازی 14 روز قبل
  0

  با عرض سلام و خسته نباشی خدمت رهبر عزیزمان اینجانب اهل وساکن روستا هستم وبا مشکلات زیادی دست وپنجه میزنم بخاطر مشکلات مالی یه خطای ازم سر زده والان زندانی راه باز هستم و هر روز مسافت 70 کیلو متر را با ماشین کرایه ای میرم میام خواستم بگم وضعیت مالیم خوب نیست بنده متاهل و صاحب دو فرزند دختر هستم به همون خدای بالا سر واسه خرج خودم موندم و زندگیم را با یارانه میگذرونم شغلیم ندارم بیکارم یعنی زندانیم نمیتونم کارگری بکنم و از شما رهبر عزیز درخواست کمک مالی دارم با تشکر

  ناشناس 14 روز قبل
  -1

  با عرض سلام به رهبر جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه این‌ بنده عثمان سلیمی فرزند حسن از استان کردستان شهرستان شهید پرور بانه در خدمتم شما عرض داشتم که خیلی وقت میخوام که در شهرستان بانه به اندازه یک دکه کوچک که بتوانم خرجی خانواده خودم را از آنجا پیدا کنم ولی هیچ جوابی نمیدهند از شما درخواست کمک عرض مینمایم بند بیکار وی کرایه نشین هستم خیلی وقت میخوام که در شهرستان بانه درخواست دکه کنم ولی از شهرداری هیچ جواب نمیدهند از شما خواهشمندم که کمک کنید

  رامین 14 روز قبل
  0

  سلام آقا من یک جوان ایرانی با سه فرزند بااین گرانی حتی قادر به خرید یک اتومبیل ارزون نیستم هرروز نیش کنایه می‌شنوم تو رو خدا یه کاری کنین وامی بتونم یه ماشین ارزون بخرم زندگیم داره از هم متلاشی میشه تورو خدا کمکون کنید

  رامین 14 روز قبل
  0

  سلام آقا من یک جوان ایرانی با سه فرزند بااین گرانی حتی قادر به خرید یک اتومبیل ارزون نیستم هرروز نیش کنایه می‌شنوم تو رو به جدت قسم کمکم کنید بچه‌هام شب مریض میشن با مکافات میبرمشون دکتر کمکم کنید بتونم یه ماشین ارزون بخرم خواهش میکنم...... سایتون مستدام...

  الهام س 14 روز قبل
  0

  باسلام وعرض ادب واحترام خدمت مقام معظم رهبری بنده حدود ۴سال است پیگیر بارداری هستم ولی بنابه دلایلی باردارنشدم باهزینه های گزاف ویزیت وداروهای مختلف هربارحداقل حدود دومیلیون وپانصد تومان هزینه میکنم ۳ مرتبه آی یو آی انجام داده ام یکبارهم به صورت دوبل به همراه آمپول های hmg-hcgوکلی داروهای تقویتی حدود ۱۳ میلیون هزینه کردم ولی متاسفانه هیچگونه نتیجه ای نگرفتم هم اکنون هم طب سنتی وطب سوزنی که هفته ای ۲۰۰۰۰۰ تومان انجام میدم ؛همسرم هم بدلیل کارجوشکاری آرتروز گردن گرفته ومشکل کمردردداره ایشان هم هرهفته فیزیوتراپی کرده تا کمی بهبود حاصل شود همسرم کارجوشکاری میکنه وبنده هم منشی هستم هردفعه هم دکترها به دلیل اینکه مشکلمان رامتوجه نمیشوند باعکس وسونو خیلی چیزهای دیگر برای درمان برای ماهزینه ایجادمی کنند وماجوابگوی خرج ومخارج باروری نیستیم از مقام معظم رهبری باتوجه به فرمایشاتشان به فرزند آوری تقاضای بذل مساعدت به این بنده حقیر راخواستارم

  الهام س 14 روز قبل
  0

  باسلام عرض ادب واحترام خدمت مقام معظم رهبری بنده حدود ۴سال است پیگیر بارداری هستم ولی بنابه دلایلی باردارنشدم باهزینه های گزاف ویزیت وداروهای مختلف هربارحداقل حدود دومیلیون وپانصد تومان هزینه میکنم ۳ مرتبه آی یو آی انجام داده ام یکبارهم به صورت دوبل به همراه آمپول های hmg-hcgوکلی داروهای تقویتی حدود ۱۳ میلیون هزینه کردم ولی متاسفانه هیچگونه نتیجه ای نگرفتم هم اکنون هم طب سنتی وطب سوزنی که هفته ای ۲۰۰۰۰۰ تومان انجام میدم ؛همسرم هم بدلیل کارجوشکاری آرتروز گردن گرفته ومشکل کمردردداره ایشان هم هرهفته فیزیوتراپی کرده تا کمی بهبود حاصل شود همسرم کارجوشکاری میکنه وبنده هم منشی هستم هردفعه هم دکترها به دلیل اینکه مشکلمان رامتوجه نمیشوند باعکس وسونو خیلی چیزهای دیگر برای درمان برای ماهزینه ایجادمی کنند وماجوابگوی خرج ومخارج باروری نیستیم از مقام معظم رهبری باتوجه به فرمایشاتشان به فرزند آوری تقاضای بذل مساعدت به این بنده حقیر راخواستارم

  ناشناس 14 روز قبل
  0

  با عرض سلام بررهبر عزیز وضع مالی خوبی ندارم مستاجرم باید تا عید خونه ام جا بجا کنم پول پیش ندارم نیاز ب کمک مالی دارم موندم چیکار کنم اگر میتونین کمکم کنید ممنون

  ابوالفضل قربانی 14 روز قبل
  1

  شماره ملی ۴۳۲۰۷۶۵۷۴۵ابوالفضل قربانی ازقزوین

  ابوالفضل قربانی 14 روز قبل
  1

  سلام بررهبرعزیز وضع مالی خیلی بدهستش وخانم از هم خانواده محترم شما هستش از سلاله حضرت زهرا. س.هستش بنده۲۰میلیون برای رهن خانه ام قرض کردم ازشما خواهشمندم کمکم کنید آقاجان

  0
  ناشناس 7 روز قبل

  سلام من که باورنمی کنم که رهبری کاری برای مابه کنندچون مادرم 31فروردین امسال فوت کردمادر شهید بود بااین که برای کف ودفنش نیاز به پول داشتم بنیاد شهید هیچ مبلغی کمک نکرد حتی بابیت رهبری هم تماس گرفتم هیچ کاری برام نکردن ازاون روز حقوق مامانم رو قطع کردن وبه سختی زندگی می کنم من که هیچ وقت شماهارو نمی بخشم خدا هم ازتون نگذره حیف دادش جونم که برای این کشور شهید شدبعداز هشت سال استخوانهای دادشم رو اوردن حالا باید باسختی زندگی کنیم ثروت کشورو گرفتید توی دستتون بعد ماها باسختی زندگی کنیم کاش جویای حال خانواده شهدا بودیدکاش حداقل عدامم می کردید ازاین زندگی بی خود راحت میشدم خسته شدم هیچ وقت از کوتاهیهایی که درحق ماهاکردید نمی بخشمتون ازوقتی که خودم شناختم کارکردم خدا ازتون نگذره فقط خدارو دوست دارم

  ناشناس 14 روز قبل
  0

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقا من یک زن ۳۳ ساله هستم سه تا بچه دارم شوهرم کارگر ه و مستجر یم با این وضع گرانی یه سختی سر میکنیم شاید باورتان نشود که ماهی دوتا مرغ کوچیک می خریم میوه هم ماهی ۴کیلو آجیل هم عید به عید یک کیلو نه اون آجیلی که شما فکر میکنید تقاضا ی آجزانه یک وام کم درصد دارم آقا تو رو امام حسین قسمت میدم به خاطر بچه ها م کمکم کنید دستتونو میبوسم

  ن 14 روز قبل
  0

  اسلاممنسهنابچهدارمنیازبهکمکمالیدارمازرهبرماندرخواستکمکمیکن

  [email protected] 15 روز قبل
  0

  باعرض سلام وخسته نباشید،بنده ساکن قم هستم وبرای پول پیش خانه وعمل بچه چهار ساله خودم نیاز به کمک مالی دارم،من وبچهایم به علت رطوبت شدید خانه دچاربیماری های مفصلی شدیم خواهشاً رسیدگی کنید

  [email protected] 15 روز قبل
  0

  باعرض سلام وخسته نباشید،بنده ساکن قم هستم وبرای پول پیش خانه وعمل بچه چهار ساله خودم نیاز به کمک مالی دارم به علت رطوبت شدید خانه من وبچهایم دچار بیماریهای مفصلی شدیم خواهشاً رسیدگی کنید

  مهدیه الهیاری بیک 15 روز قبل
  0

  وامی میخام که بتوانم بدهیاموپرداخت کنم وماهیانه بابت قسط۱۵میلیون پرداخت کنم

  مهدیه الهیاری بیک 15 روز قبل
  0

  اینجانب کاسب هستم ودرصورت داشتن شریک به مشکل خوردم وخیلی نیازبه پول دارم

  0
  محمد 7 روز قبل

  سلام خواهر من شما به چه مقدار پول نیاز دارید

  ناشناس 15 روز قبل
  0

  ممنونم

  ناشناس 15 روز قبل
  0

  به رهبر کمک مالی

  ناوکی 16 روز قبل
  0

  به نام خالق یکتا.سپاس بی کران خدمت مقام مقدس رهبر فرزانه اسلام سید علی خامنه ای.سلام آقا اکنون این نامه رامینوسم واز مشکلاتم می‌گویم.بنده ۷سال است ازدواج کردم ودارای ۳فرزند هستم.وازتوشه زندگیم پولی جم کردم زمینی خریدم.وازشانس بد ما زمینم فروش مال غیر بود والان همسرم بادست کارگری خرج خانه را درمی‌آورد اما دیگر پس اندازی نداریم که زمینی بخریم وضامنی نداریم که وام بگیریم تا سرپناهی برای خودمان درست کنیم.فقط آقا به دادمان برس خیلی مشکل داریم.حتی پول پیش خانه ام نداریم. ودر وضعیت بدی زندگی میکنیم. باتشکر فراوان

  سکینه محمدی 16 روز قبل
  -1

  ممنون میشم رسیدگی

  فاطمه رحمانی 17 روز قبل
  2

  سلام وعرض ادب خدمت حضرت آقا

  ببخشید مزاحمتون شدم میخواستم ازتون کمک بگیرم فاطمه رحمانی هستم دارای ۳فرزند دختر شوهرم کارگر هستش و مشکل مالی داریم هم مستاجر هستیم هم یکی ازدخترام کاشت حلزون شده قطعات دستگاهش خیلی گرونه فقط توراخداکمکمون کنید هم یک خانه بخریم هم بتونیم قطعات دستگاه دخترم بخریم حضرت آقا تورا به جدت حضرت زهرا کمکمون کنید ....

  0
  نوید 8 روز قبل

  میتوانم بهتون کمک مالی بکنم

  زهرا 17 روز قبل
  1

  سلام من خانم ۳۸ساله هستم سه تا بچه دارم که پدرندارن کرایه نشینم دچاربیماری سرطان شدم که برای درمان هم وام گرفتم هم وسایل خونموفروختم فقط حقوق بگیرکمیته ام اونم بجای وام برمیدارن توروامام حسین کمکم کنید بچه ها م سربی شام زمین میزارن صاحب خونه جوابم کرده رهن ندارم

  زهرا 17 روز قبل
  0

  سلام آقای خامنه ای من خانم ۳۸ساله هستم سه تا بچه دارم که پدرندارن کرایه نشینم دچاربیماری سرطان شدم که برای درمان هم وام گرفتم هم وسایل خونموفروختم فقط حقوق بگیرکمیته ام اونم بجای وام برمیدارن توروامام حسین کمکم کنید بچه ها م سربی شام زمین میزارن صاحب خونه جوابم کرده رهن ندارم

  1
  نوید 8 روز قبل

  سلام خوبی میتوانمنم بهتون کمک مالی میکنم

  ناشناس 18 روز قبل
  0

  سلام بنده ۳۵ ساله مستاجر هستم نیاز شدید به کمک مالی دارم نمی توانم از خرج زندگی بربیام تقاضا کمک نقدی داشتم

  علی 19 روز قبل
  0

  با سلام خدمت اقای خامنه ای من واقعا هم کمک مالی نیاز دارم هم معنوی هم روحی هم نیاز به توجه فقط میخواهم همه با مهربانی با من رفتار کنند و از همین لحظه یک لحظه همه با من خوب شوند و خیالم راحت شود

  رسول لطیفی خیرآبادی 20 روز قبل
  0

  چجوری میشه ازتون کمک بگیرم بخدابرام خیلی مهم هستش منوردنکن آقاجون

  رسول لطیفی خیرآبادی 20 روز قبل
  0

  خواستم مستقیم باخودتون تماس یگیرم هرکاری کردم نتونستم باهاتون تماس برقرارکنم گفتم براتون پیام بزارم رهبرخوبمم خداخیرتون بده

  رسول لطیفی خیرآبادی 20 روز قبل
  0

  جوابمونمیدین

  رسول لطیفی خیرآبادی 20 روز قبل
  0

  بخدابخاطره لایک نیست من حقیقت میگم بدجورپول لازمم بخداندارم مردم ازمن پول میخواهند نمیشه بهم کمک کنید

  رسول لطیفی 20 روز قبل
  0

  شرمنده آقاجون اگرازت دوخواست کردم بقرآن قسم نتونستم بجوزشماباکسی درمیون بذارم چون کسی نیست کمکم کنه همه فکرمیکنندهمچی دورغ هستش بخاطره همین به شماروانداختم حلال کنیدرهبرعزیزم

  رسول لطیفس 20 روز قبل
  1

  سلام رهبرعزیزم خوبی انشالاه خسته نباشی انشالاه همیشه سلامت باشی باعرض شرمنده گی میخواستم ازتون درخواست مالس کنم چون بخدا۷۰میلیون ریال حاسب دارم بامردم دستم خیلی خالی هستش بخداکارگرهستم ماهی ۳میلیون تومان میگیرم اونم خرج خانه میشه هیچی ازخودم ندارم نه خونه نه مغازه توروخدابدجورگیرم اگرمیشه ازشماکمک بگیرم خداهمیشه شماروبرای مانگهداره انشالاه

  محسن شاهپری 23 روز قبل
  -2

  سلام ودرود به خادمین مردم خداوند شما را یاری وسلامت عنایت کند اقا من خسته شدم از بس برای کمک به شما نامه نوشتم چیز زیادی نمیخوام یه کمک در حد خرید یک موتور سیکلت که بتوانم با او کار کنم دستم پیش کس دراز نباشد شما پدر یک ملت هستید به شما نگم به کی درد دلم را بگم خدا قوط

  استوار 24 روز قبل
  1

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سرور بزرگوارم رهبر عزیزو گرانقدر

  من زنی ۳۶ساله ام که مشکل بینایی دارم و نیاز به عمل چشم دارم ولی هزینه آن برایم مقدور نمیباشد.دارای دوفرزند هستم و شوهرم به تازگی دیسک کمرش را عمل کرده و تاسه ماه طبق گفته پزشک نیاز به استراحت مطلق دارد .

  از شما عاجزانه خواهش میکنم که تا حد امکان کمک مالی به من کنید تا مشکل بینایی من حل شود .بسیار از شما متشکرم .

  ناشناس 24 روز قبل
  0

  باسلام خدمت رئیس جمهوری محترم اینجانب کاظم تبار فرزند گل‌محمد تبار ازاستان خراسان رضوی شهرستان تربت جام هستم چند ساله که مریضم ومغز سرم آب میاره ونمیدونم سرکاربرم واوضاع خوبی ندارم واز در خواست کمک مالی دارم بخدا برای خرج دکتر و دارو مونده ام وخانم کارمیکنه وخرج خانه رو میده اونم از این وضع خسته شده ممنون میشوم که مساعدت کنید ۰۹۱۵۲۵۲۷۱۹۶

  مرتضی کیانی 24 روز قبل
  -1

  با عرض سلام

  مرتضی کیانی 24 روز قبل
  2

  با عرض سلام و ارزوی سلامتی برای امام عزیزم . این بنده حقیر بعلت پاره ای از مشکلات از قبیل بیماری صعب العلاج خودم نیاز مبرم و ضروری به مبلغ 40 میلیون تومان وام بدون بهره . قرض الحسنه را دارم . خواهشمندم دست ما را بگیرید .

  سعیده 25 روز قبل
  0

  تو رو خدا این حقوق هارو همسان سازی کنید یه عده مث نظامی ها بیچاره یه عده مث شرکت نفتی ها بانکی ها ....غرق پول

  محمد ارشدی 26 روز قبل
  1

  سلام خدمت حضرت آیت الله خامنه رهبر گرامی سلام بنده دارایی دو بچه هستم وهیچ کاری ندارم از شما تقاضا کمک دارم درآمد بنده زیر صفره خدا شاهد ه اگر اخا بتونه دستم بگیره تا آخر عمرم ممنونتم

  فضه قربانی بیشک 28 روز قبل
  0

  سلام وعرض احترام به مقام معظم رهبری من فضه قربانی ازآذربایجان شرقی هستم من دارای دوفرزندکوچک هستم به دلیل معتادبودن همسرم طلاق گرفتم حضانت کامل بچها بامن هست عضوکمیته امدادهستم ولی نمیتوان ارخرج زیادبچهام برایم وسایل خانه ام خیلی کهنه هستن ازشما تقاضا دارم کمک کنید

  مهدی 1 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  1
  تهمینه جهاندیده ساکن شیراز 18 روز قبل

  سلام بر رهبر عزیزم وضع مالی خیلی بعدی دارم پول برای رهن خونه ندارم ۲۰ ملیون از فامیلها قرض کردم برای رهن خونه حالا پول شون میخوان نمیدونم چکار کنم اگر میتونت کمکم کنید خیلی گرفتارم

  برای ارسال نظر کلیک کنید