توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مردها عاشق زنان بی تفاوت هستند

  1 بازدید

  مردها عاشق زنان بی تفاوت هستند را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  مردان عاشق این زنان می شوند!!

  مردان عاشق این زنان می شوند!!

  زبان بدن مردان عاشق

  انتظاراتی که یک مرد از همسرش دارد‎

  یکسری رفتارها در خانم ها هست که هرگز از توجه یک مرد دور نمی ماند و همیشه برای آن ها قابل تحسین است. این ها همان رفتار و خصوصیاتی هستند که یک مرد از همسرش انتظار دارد.

  انتظاراتی که یک مرد از همسرش دارد 

  خیلی جاها گفته شده که مردها در رابطه بسیار ایرادگیر، سخت پسند و غیرقابل پیش بینی هستند. آن ها نه وابستگی بیش از حد را می پسندند و نه دوری احساسی بیش از حد. و اما یکسری رفتارها در خانم ها هست که هرگز از توجه یک مرد دور نمی ماند و همیشه برای آن ها قابل تحسین است. این ها همان رفتار و خصوصیاتی هستند که یک مرد از همسرش انتظار دارد.

    

  ظرافت زنانه در رفتار و حرکات

  زن ها بدون زنانگی مانند گل بدون گلبرگ می مانند. زنانگی زن ها همان چیزی است که طبیعت مردانه مردها را متعادل می کند و مانند قطعه گمشده پازل زندگی آن هاست. موهای بلند، رفتارها و حرکات و شخصیت خانمانه تمام چیزی است که یک زن باید داشته باشد و هرگز نباید مانند یک مرد رفتار کند. این رفتارها وقتی جنسیت خود را به عنوان یک زن بپذیرید از شما سر می زند. در واقع اعتماد به نفس جنسی است که باعث می شود به عنوان یک زن ارتباط برقرار کنید و با رفتارهای خود همسرتان را مجذوب خود کنید. پس در رفتار خود ظرافت زنانه به خرج دهید و احساسات تان را برای همسرتان ابراز کنید.

  هوش و بلند همتی

  این همان جرقه ای است که در ارتباط زنان با مردان در سطح ذهنی وجود دارد. این ویژگی در زنان بسیار گیراست. هیچ چیزی نمی تواند زیبایی و ذهن را شکست دهد. از دید یک مرد وقتی بتوانید تصمیم های معقول بگیرید، منطقی رفتار کنید، به آن ها پیشنهاداتی داشته باشید و زندگی را پر مفهوم کنید بسیار جذاب و دوست داشتنی تر هستید. اشتیاق، حرفه ای بودن و داشتن هدف و آرزو در جهت حرفه و شغل نه تنها برای مردها جذاب است بلکه آن ها را به وجد می آورد.

    

  حس شوخ طبعی

  وقتی حس شوخ طبعی نداشته باشید زندگی برایتان بسیار کسل کننده و سیاه می شود. مردها موجودات شوخ طبعی هستند و همسری می خواهند که به لطیفه هایشان بخندد، همسری که بتوانند با او مکالمه سرگرم کننده و جالبی داشته باشند. همسری که بتوانند با او شوخی کنند و جنبه شوخی داشته باشد. چه چیزی بهتر از خنده می تواند زندگی را شاد کند؟

    

  جذابیت

  همه زن ها زیبا هستند اما همه آن ها جذاب نیستند. در حالیکه هر زنی می تواند با اعتماد به نفس جنسی، انعکاس شادکامی و مثبت اندیشی، درست لباس پوشیدن، رفتار مودبانه و ظاهر تمیز و مرتب می تواند جذاب باشد.

  ویژگی مردان عاشق

  زنانگی زن ها همان چیزی است که طبیعت مردانه مردها را متعادل می کند‎

  مهربانی و تواضع

  آیا از آن جمله افرادی هستید که مدام عصبانی می شوید، سر پیشخدمت ها داد می زنید و با سرایدار مثل زیردست خودتان رفتار می کنید؟ اگر چنین رفتاری دارید باید بدانید که هیچ مردی زنی را که خودخواهانه رفتار می کند، بر دیگران حس برتری دارد و دیگران را حقیر و سطح پایین می بیند را دوست نخواهد داشت. مردها دوست دارند با زنان صبور و مهربانی در ارتباط باشند که با دیگران مدارا می کنند و قضاوت نمی کنند.

    

  سادگی و صداقت

  وقتی دروغ می گویید مجبورید با دروغ های دیگر دروغ قبلی را بپوشانید و این باعث می شود ناخودآگاه یک رشته دروغ بگویید که برملا شدنش نابخشودنی است. بنابراین سعی کنید صادق و روراست باشید و یک زندگی تقلبی و دروغین نسازید. زیرا در نهایت روزی نقاب از چهره کنار می رود و حیله ها و تزویرها برملا می شود.

  اعتماد به نفس و عزت نفس

  هیچ چیزی به اندازه اعتماد به نفس به زنان جذابیت نمی دهد. وقار، آرامش، سلیقه و خودداری خصوصیاتی هستند که می تواند یک مرد را جذب کند. اعتماد به نفس انرژی مثبتی است که قدرت جذب بسیار بالایی دارد. کمبود عزت نفس باعث ایجاد حسادت، عقده حقارت، احساس بی کفایتی و نا امنی می شود. هیچ مردی مجذوی این انرژی های منفی نمی شود پس وقتی به زیبایی خودتان شک دارید هرگز نباید از او انتظار داشته باشید که شما را جذاب و زیبا ببیند.

    

  مهمان نوازی و رفتار دوستانه

  هر زن خوبی باید مهمان نواز و رفتار دوستانه داشته باشد حتی اگر شکست خورده باشد و شخصیت بدی داشته باشد. وقتی یک زن بتواند با آغوش باز پذیرای دوستان و خانواده همسرش باشد مقام و منزلتش نزد همسرش چند برابر می شود. مردها خصلت مهمان نوازی و از خودگذشتی را در زنان می پسندند.

    

  استقلال

  این خصلتی که هر زنی چه بخواهد همسرش را جذب کند چه نخواهد باید داشته باشد. هیچ مردی زن بیش از حد وابسته را نمی پسندد. وقت مردها برایشان بسیار ارزشمند است به حدی که اگر وقت شان را بگیرید باعث خشم و عصبانیت در آن ها می شود. پس زندگی خودتان را داشته باشید، خودتان را مشغول کنید، سرگرمی های تان را داشته باشید و همراه دوستان تان به گردش بروید. اینگونه او نیز برای وقت شما ارزش قائل می شود.

    

  شاد بودن و مثبت اندیشی

  همه مردها دوست دارند شاد باشند و از زندگی لذت ببرند. بنابراین هرگز دوست ندارند دورو بر زنانی باشند که انرژی منفی و نفرت را از خود ساطع می کنند. زنانی که با غر زدن و شکایت کردن می خواهند توجه مرد را به خود جلب کنند برای روح مردها سم هستند. نگرش ها و رفتارهای مسموم این زنان مسری است و باعث ایجاد منفی گرایی در مردها می شود. در نهایت باید بگویم که انسان های شاد جذاب تر هستند.

  منبع : bedunim.ir

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  ابولفضل‌نکوی‌شهرستان‌رامیان‌ممنون‌از‌شما‌خیلی‌خیلی‌خوب‌بود‌ممنون

  سوسن 1 سال قبل
  0

  آقایون ،درسته؟

  سما 1 سال قبل
  1

  سلام خانوم های گل سرزمینم بیشتر مردها از خانواده الگو میگیرند تمام رفتارشان مثل انعکاس رفتا باباهاشون میشه

  سحر 1 سال قبل
  0

  عالی بود ممنون از نکات و مطالب خوب تون

  roz 1 سال قبل
  0

  کسی هست جواب بده ایا

  roz 1 سال قبل
  0

  کاش یکی باشه که واقعا حرف ادم رو بفهمه خدایا کجایی تا منو از شر این دیوانه بی شعور بی منطق نجات بدی بابا بخدا منم ادمم احساس دارم حیون نیستم که حیون قسمتم کردی

  0
  roz 1 سال قبل

  کجا بابل

  roz 1 سال قبل
  -1

  شوهر ی بی منطق دارم اصلا ثبات شخصیتس نداره بیزارم ازش مدام لعنتش میکنم ی طول روز ی خط حرف نمیزنیم باهم اگر هم بزنیم یا مثل سگ پاچه میگیره یا بسیار بی تفاوت برخورد میکنه خسنه ام فقط بمیره تمام

  0
  ع ظ ‌ 1 سال قبل

  مافقط،خودمونو میتونیم تغییر بدیم وبس

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  شوهر بسیار بی منطق ومزخرفی دارم اصلا ثبلت شخصیتی ندارم وتا حرفی بزنی مثل سگ پاچه میگیرد حالم ازش بهم میخوره مدام باهم یا درگیریم یا قهر خدا لعنتش کنه

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  واقعا خدا لعنتشون کنه فقط خیال میکنن خودشون فرشته اند مدام از ما ایراد میگیرن خودشون بیرون عشق وحال میکنن ما از صبح تاشب خونه بشورو بساب وحرف وتعنه هاشون بخوریم الهی خدایا اهی کشیدم ازته دل تو بداد دل شکسته یه من برس

  0
  ناشناس 9 ماه قبل

  چکار میخوای بکنی؟ مجبوری تحمل کنی؟ استقلال مالی نداری؟

  0
  roz 1 سال قبل

  شوهری دیوانه بی شعور بی منطق دلرم خدا لعنتش کنه

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید