در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان

  1 بازدید

  مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید رجایی اصفهان | صدای مشاوران

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید رجایی اصفهان | صدای مشاوران

  برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید رجایی اصفهان داوطلبین می بایست شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده برای ایفای شغل معلمی را داشته باشید. متقاضیان پس از آنکه در کنکور سراسری تراز نورد نیاز برای حضور در دانشگاه فرهنگیان را کسب نمودند، به مصاحبه حضوری در این دانشگاه دعوت می شوند و در صورت موفقیت در این مصاحبه، می تواند ثبت نام خود را در این دانشگاه تکمیل نمایند.

  دانشگاه های فرهنگیان متولی پرورش و تربیت معلمین آینده‌ی کشور می باشند. به همین جهت افرادی که در این دانشگاه به صورت نیمه متمرکز یا دو مرحله ای پذیرش می‌شوند، از همان ابتدا به استخدام آموزش و پرورش درآمد و حقوق دانشجو معلمی را دریافت می نمایند.

  دانشجومعلمان بده دانشجویانی اطلاق می گردد که با پایان تحصیلات در مقطع متوسطه، نام نویسی در کنکور سراسری و کسب حداقل تراز لازم برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان، و قبولی در مصاحبه، به استخدام آموزش و پرورش در آمده و در دانشگاه های فرهنگیان مشغول به تحصیل می گردند. در واقع می توان گفت پذیرش در دانشگاه های فرهنگیان به صورت نیمه متمرکز و دو مرحله می باشد.

  در ادامه مقاله به معرفی شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید رجایی اصفهان، انتخاب رشته، نحوه برگزاری مصاحبه حضوری، رشته های موجود در این دانشگاه، تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تمامی اطلاعات لازم در خصوص مشاهده خواهید نمود.

  سایت اینترنتی این دانشگاه و آدرس آن که در شهر اصفهان واقع شده است نیز معرفی شده است.

  رشته های دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید رجایی اصفهان شامل آموزش زبان و ادبیات فارسی، دبیری تاریخ، دبیری علوم اجتماعی، جغرافیا، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، زبان و ادبیات عرب، تربیت بدنی، ریاضی، معارف اسلامی، کودکان استثنایی، پیش دبستانی، راهنمایی و مشاوره و انگلیسی می باشد.

  دانشجویان دانشگاه شهید رجایی اصفهان

  مزایای دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی

  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی اصفهان

  ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی اصفهان نیازمند ثبت نام در کنکور سراسری و کسب حداقل تراز لازم می‌باشد. پس از انتخاب رشته و موفقیت در مصاحبه حضوری داوطلبین امکان ثبت نام و پذیرش در این مرکز آموزش عالی را پیدا میکنند.

  داوطلبان می بایست پیش از تصمیم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان اصفهان مرکز شهید رجایی، از دارا بود شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این دانشگاه کسب اطمینان نمایید.

  شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان اصفهان به صورت عمومی شامل موارد زیر است.

  شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  شرایط اختصاصی ورود به دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبین شامل موارد زیر می باشد. لازم است داوطلبان در صورت دارا بودن همه این شرایط اقدام به انتخاب رشته نمایند.

  سایت اینترنتی دانشگاه فرهنگیان اصفهان مرکز شهید رجایی به نشانی rajaee-isf.cfu.ac.ir در دسترس داوطلبان می باشد. شما می توانید تمامی اطلاعیه های مربوط به دانشگاه فرهنگیان اصفهان مرکز شهید رجایی را در این پایگاه اینترنتی مشاهده نمایید.

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان اصفهان

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان اصفهان مرکز شهید رجایی مهمترین کار پس از آزمون سراسری برای ورود به این مجموعه می باشد. همانطور که ذکر شد و دانشگاه فرهنگیان برای تامین کادر انسانی خود از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان می کند.  انتخاب رشته کنکور سراسری معمولا اواخر مرداد ماه انجام شده و داوطلبان می بایست اقدام به انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نمایند.
  لازم است داوطلبانی که میخواهند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوند  این دانشگاه و رشته مورد نظر را در انتخاب اول خود قرار داده زیرا اگر در انتخاب های بعدی باشند و داوطلب در رشته های اولیه  قبول شود ، دیگر به مصاحبه جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان دعوت نخواهد شد.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه شهید رجایی اصفهان

  چنانچه در یک سال تحصیلی به هر دلیلی از جمله قبول شدن تعداد افراد لازم در مصاحبه حضوری یا عدم انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان اصفهان توسط داوطلبین ، این دانشگاه اقدام به تکمیل ظرفیت های خالی در دانشگاه می نماید.  در صورتی که دانشگاه ها لازم ببینند اطلاعیه هایی را در این خصوص منتشر می‌نمایند. بر این اساس داوطلبینی که واجد شرایط ثبت نام در این دانشگاه باشند و نمره نهایی بالاتر از ۶۵۰۰ کسب نموده باشند می توانند در بهمن ماه هر سال نسبت به ثبت‌نام و تکمیل انتخاب رشته (حداکثر ۲۰ کد رشته محل) اقدام نمایند.

   قابل ذکر است تمامی شرایط این دانشجویان مشابه دانشجویان عادی میباشد. شرایط و قوانین ثبت نام برای دانشجویان تکمیل ظرفیت هیچ تفاوتی با سایرین نمی کند. برای اطلاع دقیق تر از جزئیات تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید لینک مقاله زیر را مشاهده نمایید.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید رجایی اصفهان

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان اصفهان بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری به صورت اطلاعیه در سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی rajaee-isf.cfu.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد. اما با توجه به تجربه سال های گذشته ثبت نام عموما در هفته اول مهر ماه انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان اصفهان می بایست فرایند ثبت نام خود زمانبندی دقیق مراحل آن را را مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش و سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان اصفهان انجام دهند. همچنین برای کسب اطلاعات دقیق می‌توانید هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به صورت تلفنی با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را از مشاورین سایت صدای مشاور آن کسب نمایید.

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید رجایی اصفهان

  همانطور که در در مقدمه مقاله ذکر شد، دانشگاه های فرهنگیان پذیرش دانشجویان را به صورت نیمه متمرکز و پس از مصاحبه حضوری قطعی می نمایند. داوطلبین می بایست پس از اعلام نتایج اولیه کنکور با داشتن اطلاعات کافی و آمادگی لازم در مصاحبه حضوری این دانشگاه شرکت نموده و به سوالات مصاحبه شوندگان پاسخ دهند.  در ادامه توضیحاتی را پیرامون مصاحبه حضوری این دانشگاه و نکات لازم برای موفقیت در این مصاحبه ذکر شده است.

  مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید رجایی اصفهان شامل موارد زیر است.

  مصاحبه

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان اصفهان

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان اصفهان به شرح زیر می باشد.

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان اصفهان مرکز شهید رجایی

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان اصفهان مرکز شهید رجایی به شرح ذیل می باشد. پذیرفته شدگان با در دست داشتن مدارک زیر، در زمان مقرر به دانشگاه فرهنگیان اصفهان به آدرس: اصفهان – بلوار کشاورز – خیابان قائمیه – دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی اصفهان مراجعه نمایند.

  در پایان اگر هر گونه سوال یا ابهامی در مورد ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اصفهان مرکز شهید رجایی در ذهن شما وجود داشت می‌توانید هر روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین سایت صدای مشاوران ارتباط برقرار کنید.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرکز آموزش عالی شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  P 6 روز قبل
  0

  سلام آیادانشگاه فرهنگیان اصفهان مرکز شهید رجایی مختلط است؟

  مهدی 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید